Strona 78 z 155 PierwszyPierwszy ... 2868767778798088128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,466 do 3,510 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3466
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Pisałem już wcześniej, jeśli ci umknęło-jeśli nie walczymy o złoto, to Pepe jak najbardziej pasuje. Zorganizowaliśmy bardzo silną piątkę seniorów, która jak pisałeś, jest w stanie wygrać wszystko i z każdym. Dlaczego tak się nie dzieje? Leszno nakrywa nas czapką, ma 2x większy dorobek, a i Wrocław już nam umyka. Mieliśmy przecież iść z Lesznem, jak równy z równym. Co w takiej sytuacji, trzeba wymienić najsłabszego-juniorów. Ale nie bardzo się da, bo skąd ich wziąć, nawet z grubszą gotówką? Pozostaje wymiana najsłabszych seniorów, czyli Pepe, albo następny w kolejce jest MJJ. Tyle, że aby znacząco zmienić siłę w formacji seniorskiej, dochodzimy do ściany, albo potrzebujemy dodatkowej taczki gotówki na Drabika/Kołodzieja/Zmarzlika/Janowskiego itp. za Pepe, albo Doyle/Woffinden/Madsen itp za MJJ. Paranoja? Ano paranoja, albo nie ściągniemy ich za żadne pieniądze, albo musiałby to być kontrakt na poziomie "dwóch Vaculików" .
    Znowu wracamy do punktu wyjścia, bez swoich solidnych juniorów, nie zwojujemy ligi. Wspomniane wyżej Leszno i Wrocław, odstaje wyraźnie juniorem/ami, tylko tyle i aż tyle. Pozostaje kasę wozić taczką zawodnikom, albo pilnie szkolić młodzież i czekać jeszcze kilka lat, na nowych Dudków i Zengoty.
    Albo zadowolić się walką o coś innego niż DMP.
    Jak dla mnie Pepe jest nie do ruszenia, ze względu na status krajowego zawodnika. I nie ma opcji aby ściągnąć za niego Kołodzieja, Zmarzlika, Janowskiego czy Pawlickiego. A zresztą nawet jak by była taka opcja to ja bym takiej zamiany nie robił. Bo jaką masz gwarancję, że któryś z w/w w następnym sezonie nie zaliczy spadku formy ?

    Błąd jaki robimy jest taki, że niepotrzebnie co sezon praktycznie idziemy na finał. Taki stan rzeczy powoduje, że kisimy (nie objeżdżamy) swoich juniorów. Ja bym zbilansował tą drużynę tak, że najlepszy junior zajmuje jedno miejsce seniorskie. I wyszłoby 4 seniorów, jeden junior w składzie seniorskim, i trzech juniorów na numerach 6/7/8.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #3467
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Co do Protasa, już w roku ubiegłym pisałem, że powinien jeździć w Falubazie, dopóki nie będzie najsłabszym seniorem. Ten czas powoli nadchodzi, to drugi słaby sezon. .
    Przeciez Protasiewicz nie jest najsłabszy bo MJJ jest troche gorszy. Druga kwestia to jeśli zawodnik drugiej lini ma średnią 1,65 to jest niezły wynik bo przy 5 biegach daje to około 8 punktów. Szczerze mówiąc to bardziej zawodzi Dudek niż Protasiewicz

  3. Powrót do góry    #3468
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przeciez Protasiewicz nie jest najsłabszy bo MJJ jest troche gorszy. Druga kwestia to jeśli zawodnik drugiej lini ma średnią 1,65 to jest niezły wynik bo przy 5 biegach daje to około 8 punktów. Szczerze mówiąc to bardziej zawodzi Dudek niż Protasiewicz
    Dokładnie tak. Nasza druga linia jest ok. Brakuje wyrazistych liderów - kogoś na kogo można w ciemno stawiać w 15 biegu i kto robi regularne trójki. Niekiedy taką rolę spełniał Vacul, w pierwszych meczach Nikodem i bodaj 2 razy Patryk. Niestety nie ma tutaj regularności.
    Jeśli chcemy coś w tym sezonie ugrać poza samym wejściem do play offs i odpadnięciem w półfinale to koniecznie trzeba wywalić Skórnickiego, sprowadzić tutaj np. Czeczena. Niech nawiozą dodatkowego materiału i przygotują ten tor zupełnie inaczej na play offy. Co mamy do stracenia ? Czesiek akurat na torowych pracach zna się jak mało kto. No i nie będzie walił takich taktycznych baboli jak sympatyczny Adaś.

  4. Powrót do góry    #3469
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dokładnie tak. Nasza druga linia jest ok. Brakuje wyrazistych liderów - kogoś na kogo można w ciemno stawiać w 15 biegu i kto robi regularne trójki. Niekiedy taką rolę spełniał Vacul, w pierwszych meczach Nikodem i bodaj 2 razy Patryk. Niestety nie ma tutaj regularności.
    Jeśli chcemy coś w tym sezonie ugrać poza samym wejściem do play offs i odpadnięciem w półfinale to koniecznie trzeba wywalić Skórnickiego, sprowadzić tutaj np. Czeczena. Niech nawiozą dodatkowego materiału i przygotują ten tor zupełnie inaczej na play offy. Co mamy do stracenia ? Czesiek akurat na torowych pracach zna się jak mało kto. No i nie będzie walił takich taktycznych baboli jak sympatyczny Adaś.
    Też bym chciał Czesia ale pytanie czy Czesiu będzie jeszcze chciał raczej wątpliwe

  5. Powrót do góry    #3470
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dokładnie tak. Nasza druga linia jest ok. Brakuje wyrazistych liderów - kogoś na kogo można w ciemno stawiać w 15 biegu i kto robi regularne trójki. Niekiedy taką rolę spełniał Vacul, w pierwszych meczach Nikodem i bodaj 2 razy Patryk. Niestety nie ma tutaj regularności.
    Jeśli chcemy coś w tym sezonie ugrać poza samym wejściem do play offs i odpadnięciem w półfinale to koniecznie trzeba wywalić Skórnickiego, sprowadzić tutaj np. Czeczena. Niech nawiozą dodatkowego materiału i przygotują ten tor zupełnie inaczej na play offy. Co mamy do stracenia ? Czesiek akurat na torowych pracach zna się jak mało kto. No i nie będzie walił takich taktycznych baboli jak sympatyczny Adaś.
    Jakieś 2 może 3 tygodnie temu rozmawiałem z CzeCzenem. Widać, że jest w temacie żużla dalej. Mimo, że sporo czasu zajmują mu te jego truskawki. Ale jeśli chodzi o tor to faktycznie jest on jednym z niewielu, którzy mają o tym pojęcie. Może coś jest na rzeczy, bo w środę mają zapaść podobno jakieś mocniejsze decyzje.

    P.s
    Aha, ale chyba sezon na truskawki już się powoli kończy ? Wtedy Czeczen mógłby trochę czasu włożyć w ten nasz tor.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #3471
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jasne że będzie chciał o ile go ładnie poproszą


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. Powrót do góry    #3472
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jasne że będzie chciał o ile go ładnie poproszą


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Zadałem mu pytanie czy wróciłby do żużla, po dłuższej chwili zastanowienia powiedział, że chyba nie. Ale kto wie czy jak by mu złożyli konkretną ofertę, to czy by się nie zgodził.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #3473
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jasne że będzie chciał o ile go ładnie poproszą


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jeszcze może zniżkę na truskawki dostaną
    ale np pan Bieńkowski wracając ze Stelmetu z Jeleniowa mógłby zajechać do Ochli po truskawki

  9. Powrót do góry    #3474
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,471
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,648 w 2,163 postach
    Jeszcze wymieniamy Protasa na Kasprzaka a Dudka na Zmarzlika ( juz trwa zbiórka ) mamy :

    Dzik
    Mjj
    Vaculik
    Zmarzlik
    Kasprzak
    Juniorzy
    trenen Czecze

    Same byle Gorzowiaki

    Załączone obrazki Załączone obrazki

  10. Powrót do góry    #3475
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Też bym chciał Czesia ale pytanie czy Czesiu będzie jeszcze chciał raczej wątpliwe
    Po co nam Czecze... :O Mamy Pana Janasa i on powinien byc pierwszym trenerem

  11. Powrót do góry    #3476
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jeszcze wymieniamy Protasa na Kasprzaka a Dudka na Zmarzlika ( juz trwa zbiórka ) mamy :

    Dzik
    Mjj
    Vaculik
    Zmarzlik
    Kasprzak
    Juniorzy
    trenen Czecze

    Same byle Gorzowiaki

    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=5154&stc=1
    No z takim składem to ja się przerzucam na kibicowanie GKM Grudziądz.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    t_zg (25-06-2019)

  13. Powrót do góry    #3477
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Po co nam Czecze... :O Mamy Pana Janasa i on powinien byc pierwszym trenerem
    Chodzi o tor. Nawiezienie nawierzchni w środku sezonu to jest poważna i ryzykowna sprawa. Trzeba naprawdę szpeca, który to ogarnie. Czesiek da radę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Falubaz7 (25-06-2019)

  15. Powrót do góry    #3478
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,593
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zadałem mu pytanie czy wróciłby do żużla, po dłuższej chwili zastanowienia powiedział, że chyba nie. Ale kto wie czy jak by mu złożyli konkretną ofertę, to czy by się nie zgodził.
    bardzo dobrze cie rozegral
    Swoja droga wy sie dopiero co czasem nie podsmiechoojkowaliscie z Torunia zeby dzwonili do Czeczena w desperacji?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #3479
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Idźmy dalej , jest tylu wolnych wspaniałych fachowców . Władysław Gollob , Sławek Kryjom , Jacek Gajewski , Grzegorz Dzikowski , Piotr Paluch , Janek Krzystyniak , Zenon Plech .
    TYLKO FALUBAZ

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    Eneasz (25-06-2019)

  18. Powrót do góry    #3480
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Macie pod ręką Frątczaka a szukacie po świecie

  19. Powrót do góry    #3481
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Macie pod ręką Frątczaka a szukacie po świecie
    Tak swoją drogą, aktualny tor który mamy to m.in. zasługa Jacka.

  20. Powrót do góry    #3482
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,593
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Krzystyniak o tak. Bierzcie go.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    KrisKiller (25-06-2019)

  22. Powrót do góry    #3483
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Po co nam Czecze... :O Mamy Pana Janasa i on powinien byc pierwszym trenerem
    Pan Janas aktualnie zajmuje się szkółką i ba ten moment dobrze sobie radzi więc nie ma co mu narzucać obowiązków

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dawid11 za jego przydatny post!

    Falubaz7 (25-06-2019)

  24. Powrót do góry    #3484
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,745
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,112 w 1,470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak dla mnie Pepe jest nie do ruszenia, ze względu na status krajowego zawodnika. I nie ma opcji aby ściągnąć za niego Kołodzieja, Zmarzlika, Janowskiego czy Pawlickiego. A zresztą nawet jak by była taka opcja to ja bym takiej zamiany nie robił. Bo jaką masz gwarancję, że któryś z w/w w następnym sezonie nie zaliczy spadku formy ?

    Błąd jaki robimy jest taki, że niepotrzebnie co sezon praktycznie idziemy na finał. Taki stan rzeczy powoduje, że kisimy (nie objeżdżamy) swoich juniorów. Ja bym zbilansował tą drużynę tak, że najlepszy junior zajmuje jedno miejsce seniorskie. I wyszłoby 4 seniorów, jeden junior w składzie seniorskim, i trzech juniorów na numerach 6/7/8.
    I z tym się zgadzam prawie całkowicie. Z wyjątkiem formy JK, BZ, MJ, oni nie spadną z formą poniżej tego, co w tym roku prezentuje PP, o tym jestem przekonany. Ale za nich (są nie do wyjęcia), trzeba byłoby położyć sumę 2xVacul, nie ma sensu. Lepiej te środki przeznaczyć na poszukiwanie i wykształcenie następnego Dudka/Zengoty.
    Dla mnie drużyna jest ok., potrzeba zmiany trenera, który przydzieli zawodnikom numery, by stworzyć najkorzystniejsze pary i rozstawić biegi nominowane, by nie było takich niezrozumiałych decyzji, jak w ostatnim meczu z Lesznem. A jeszcze ogarnie tor, by zwiększyć szanse bonusów z rywalami i dwumeczach PO, oraz umożliwi trochę ścigania.
    W tamtym roku jechaliśmy o finał, chyba tylko w twoich przewidywaniach. A juniorem kogo chciałbyś zastąpić w składzie, PP, MJJ? Wystarczą juniorzy pod 6/7/8, ale od najmłodszych lat, którzy coś rokują. Wystawianie 20/21 latków, którzy od wielkiego dzwonu pokonają swoich rywali nie ma sensu, ale do tego potrzebny jest trener, który będzie umiał wychwycić i pokierować jakimś młodym talentem.
    PS
    @Mariusz-"I wyszłoby 4 seniorów, jeden junior w składzie seniorskim, i trzech juniorów na numerach 6/7/8. "
    Cóż za wolta w twoim wykonaniu, tym wpisem udowadniasz, że nie jesteś krową. No, no, nie oczekiwałem tak szybkiej zmiany poglądów.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 25-06-2019 o 12:51

  25. Powrót do góry    #3485
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Krzystyniak o tak. Bierzcie go.
    Pamietam czasy jak prowadzil Leszno i po ktoryms kolejnym slabym meczu Drymla plakal, ze juz "tego gowniarza nie wstawi do skladu"
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #3486
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    I z tym się zgadzam prawie całkowicie. Z wyjątkiem formy JK, BZ, MJ, oni nie spadną z formą poniżej tego, co w tym roku prezentuje PP, o tym jestem przekonany. Ale za nich (są nie do wyjęcia), trzeba byłoby położyć sumę 2xVacul, nie ma sensu. Lepiej te środki przeznaczyć na poszukiwanie i wykształcenie następnego Dudka/Zengoty.
    Dla mnie drużyna jest ok., potrzeba zmiany trenera, który przydzieli zawodnikom numery, by stworzyć najkorzystniejsze pary i rozstawić biegi nominowane, by nie było takich niezrozumiałych decyzji, jak w ostatnim meczu z Lesznem. A jeszcze ogarnie tor, by zwiększyć szanse bonusów z rywalami i dwumeczach PO, oraz umożliwi trochę ścigania.
    W tamtym roku jechaliśmy o finał, chyba tylko w twoich przewidywaniach. A juniorem kogo chciałbyś zastąpić w składzie, PP, MJJ? Wystarczą juniorzy pod 6/7/8, ale od najmłodszych lat, którzy coś rokują. Wystawianie 20/21 latków, którzy od wielkiego dzwonu pokonają swoich rywali nie ma sensu, ale do tego potrzebny jest trener, który będzie umiał wychwycić i pokierować jakimś młodym talentem.
    PS
    @Mariusz-"I wyszłoby 4 seniorów, jeden junior w składzie seniorskim, i trzech juniorów na numerach 6/7/8. "
    Cóż za wolta w twoim wykonaniu, tym wpisem udowadniasz, że nie jesteś krową. No, no, nie oczekiwałem tak szybkiej zmiany poglądów.
    Jaka wolta ? Ja cały czas jestem tego zdania. Piłowałbym tych naszych juniorów do bólu. Aż by się nie ze.s.rali

    Tyle tylko, że ja bym ryzykował. Bo taki skład nie gwarantowałby utrzymania w SE. Ale jestem jakoś przekonany, że po trzech latach takiej polityki, wystarczyłby nam w składzie jeden, góra dwóch, zawodników zagranicznych, a reszta to byłaby nasza ferajna. Tyle tylko, ze ci co łożą kasę na tą drużynę, nie zaryzykują, bo chcą mieć drużynę w czubie SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #3487
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Śmieszą mnie oceny Dudka w kontekście GP. Dudek jedzie swój najsłabszy sezon w lidze odkąd jest w GP a Madsen z kolei jedzie niemal swój max. Pomimo oczywistych kłopotów sprzętowych jakie ma Dudek i tak jest liderem cyklu GP. Nie sądzę by cieniować tak cały rok, z kolei wątpię by Madsen do końca sezonu utrzymał taka formę. Na moje walka o Mistrza rozegra się między Dudkiem a Zmarzlikiem że wskazaniem na Patryka bo jak w końcu fury mu zagrają to reszta będzie walczyć o max srebrny medal.

  28. Powrót do góry    #3488
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Też bym chciał Czesia ale pytanie czy Czesiu będzie jeszcze chciał raczej wątpliwe
    Czesio może by i chciał, ale chciałby mieć wpływ na budowe zespoiłu, a tego raczej nikt mu nie zapewni.
    Ponoć nie lubi przychodzić na gotowca.

    Obecnie to on jest fachowcem, ale od truskawek.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Eneasz (25-06-2019)

  30. Powrót do góry    #3489
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,256
    Kliknij i podziękuj
    6,231
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jeszcze wymieniamy Protasa na Kasprzaka a Dudka na Zmarzlika ( juz trwa zbiórka ) mamy :



    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=5154&stc=1
    Na Zmarzlika chętnie coś dołożę, ale jako dodatek do Dudka, a nie zastępstwo. Ależ to by była para

  31. Powrót do góry    #3490
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Co wy z tym Czernickim? Skąd w ogóle dowody, ze on się na czymś zna? Raczej wszędzie gdzie był to powodował kwasy i złą atmosferę. Zapytajcie Kasprzaka, Walaska i innych jak go "lubili".
    Bardzo konfliktowy człowiek mam wrażenie.
    A co do budowy zespołu przez niego to po spadku w 98 przejał stery i na 1999 r. ściągnął Rafała Kowalskiego z Piły i Andrzeja Szymańskiego z Leszna kosztem wychowanków, którzy mieli dobre sezony potem (Sławek Dudek lider w Opolu i Jarek Szymkowiak w GKM). Po przegraniu awansu na rzecz Włokniarza odszedł w połowie sezonu i zastąpił go terner Jąder, który już nie przegrał żadnego meczu do końca roku.
    Następnie pan Zbigniew Jąder mając słabszy skład bo bez Louisa i Walaska wprowadził nasz zespół do Ekstraligi mając Huszcze, pełno juniorki i przeciętnych ale solidnych obcokrajowców jak Svab, Stonehewer itp.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    sobotch (25-06-2019)

  33. Powrót do góry    #3491
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Eneasz przytoczył historie starsze, młodszym powinien wystarczyć pobyt Czecze w Gorzowie. Szprycha nie wzięła się znikąd

  34. Powrót do góry    #3492
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Eneasz przytoczył historie starsze, młodszym powinien wystarczyć pobyt Czecze w Gorzowie. Szprycha nie wzięła się znikąd
    No dobra ale my też pamiętamy dużo starsze historie z Cześkiem. Mówcie co chcecie ale jeśli chcemy coś w tym roku ugrać to musimy zaskoczyć rywali torem u siebie. Inaczej chuy dupa i kamieni kupa.
    Jeśli ktoś ma coś z tym torem zrobić to Czesiek nadaje się do tego najlepiej. W Gorzowie raczej źle nie wspominają Czeczena. Przegrał z nami półfinał ale jego winy było w tym najmniej.

  35. Powrót do góry    #3493
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja tam się nie znam na geologii ale bym strzelał, że przy takiej aurze roboty torowe są o dupę potluc

  36. Powrót do góry    #3494
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ja tam się nie znam na geologii ale bym strzelał, że przy takiej aurze roboty torowe są o dupę potluc
    Niekoniecznie. W lipcu będzie dłuższa przerwa, bodajże miesięczna. Idealny okres aby dosypać czegoś nowego, ubić to mocno, polać wodą, tak aby poleżało ze 2 tygodnie. I wtedy można robić nowy tor. Ale to wymaga czasu i ponownego odebrania toru przez PZM-ot.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #3495
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,434
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 942 w 582 postach
    Teraz 30.06 jest ostatnia kolejka przed przerwą, która trwa do 26.07. Po niej mamy Derby 28.07. No nie wiem, czy to dobry pomysł przed meczem ze Stalą robić takie rewolucje. Z drugiej strony, kto nie ryzykuje, ten...

  38. Powrót do góry    #3496
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ja tam się nie znam na geologii ale bym strzelał, że przy takiej aurze roboty torowe są o dupę potluc
    Widziałeś co się działo w Czewie na meczu z nami ? Przecież gdyby nie zakombinowali z torem to dostaliby od nas wpyerdol podobny jak z Lesznem i Wrockiem. Poszli po rozum do głowy i nas załatwili.
    My musimy zrobić to samo.
    Janasowi dałbym spokój, bo robi kawał dobrej roboty z juniorami. Czeczen na takie numery nadaje się idealnie. A jak nie wypali to nie będzie problemu z tym żeby się z nim rozstać po sezonie.
    Przecież jeśli nic nie zrobimy to prawie nie mamy szans w dwumeczu z każdą z drużyn: Leszno, Wrocek, Grudziądz.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Niekoniecznie. W lipcu będzie dłuższa przerwa, bodajże miesięczna. Idealny okres aby dosypać czegoś nowego, ubić to mocno, polać wodą, tak aby poleżało ze 2 tygodnie. I wtedy można robić nowy tor. Ale to wymaga czasu i ponownego odebrania toru przez PZM-ot.
    Dowiezienie nawierzchni wymaga nowego odbioru ?
    Tak czy siak lipiec jest idealny żeby to zrobić. Inaczej przesramy ten rok.

  39. Powrót do góry    #3497
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Widziałeś co się działo w Czewie na meczu z nami ? Przecież gdyby nie zakombinowali z torem to dostaliby od nas wpyerdol podobny jak z Lesznem i Wrockiem. Poszli po rozum do głowy i nas załatwili.
    My musimy zrobić to samo.
    Janasowi dałbym spokój, bo robi kawał dobrej roboty z juniorami. Czeczen na takie numery nadaje się idealnie. A jak nie wypali to nie będzie problemu z tym żeby się z nim rozstać po sezonie.
    Przecież jeśli nic nie zrobimy to prawie nie mamy szans w dwumeczu z każdą z drużyn: Leszno, Wrocek, Grudziądz.
    Widzę, że tutaj się zgadzamy. Możemy nic nie robić z torem i jakoś wkulać się może do PO. Ale wtedy w PO pojedziemy mecz ze Spartą lub Lesznem, w obu przypadkach dwumecze mamy przegrane. A możemy też zaryzykować i dowieźć nowej nawierzchni. Tak aby na mecz z Gorzowem ja przetestować. Potem w RZ czeka nas jeszcze mecz z Wrockiem, który tez trzeba wygrać.

    Dowiezienie nawierzchni wymaga nowego odbioru ?
    Tak czy siak lipiec jest idealny żeby to zrobić. Inaczej przesramy ten rok.
    Jeżeli dobrze pamiętam to każde dowiezienie nawierzchni trzeba zgłosić. Jeżeli jednak przekroczy się pewne normy to tor musi być na nowo odebrany. Ale to jest szczegół, formalność. Najistotniejsze jest to, aby zabrał się za to ktoś kto ma pojecie o tej robocie. Bo tu nie wystarczy przywieźć ileś tam ton nawierzchni i wymieszać. Tu trzeba wiedzieć ile i jakiej nawierzchni oraz jak to wszystko wymieszać, ile to musi leżakować itd. Czewa zrobiła taki numer, ale cos tam poszło nie do końca tak jak powinno. Bo tor zaczął im się rozłazić w trakcie zawodów. Być może za krótko to leżakowało a być może nie taką nawierzchnię zmieszali jaka powinni.

    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Teraz 30.06 jest ostatnia kolejka przed przerwą, która trwa do 26.07. Po niej mamy Derby 28.07. No nie wiem, czy to dobry pomysł przed meczem ze Stalą robić takie rewolucje. Z drugiej strony, kto nie ryzykuje, ten...
    Ale my jedziemy na wyjeździe w Lublinie. Więc jak by co mają tydzień więcej czasu na taka operację. Skoro Czewa dała radę w 2 tygodnie, to czemu u nas nie można by było tego zrobić w 5 tygodni ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #3498
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jeżeli dobrze pamiętam to każde dowiezienie nawierzchni trzeba zgłosić. Jeżeli jednak przekroczy się pewne normy to tor musi być na nowo odebrany. Ale to jest szczegół, formalność. Najistotniejsze jest to, aby zabrał się za to ktoś kto ma pojecie o tej robocie. Bo tu nie wystarczy przywieźć ileś tam ton nawierzchni i wymieszać. Tu trzeba wiedzieć ile i jakiej nawierzchni oraz jak to wszystko wymieszać, ile to musi leżakować itd. Czewa zrobiła taki numer, ale cos tam poszło nie do końca tak jak powinno. Bo tor zaczął im się rozłazić w trakcie zawodów. Być może za krótko to leżakowało a być może nie taką nawierzchnię zmieszali jaka powinni.

    Na bank mieli za mało czasu ale teraz ten czas pracuje na ich korzyść. Tyle, że straty które już ponieśli raczej nie odrobią. Są za słabi na wyjazdach. My jeszcze mamy wszystko w swoich rękach i to jest ostatni moment żeby odwrócić losy tego sezonu.

  41. Powrót do góry    #3499
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Na bank mieli za mało czasu ale teraz ten czas pracuje na ich korzyść. Tyle, że straty które już ponieśli raczej nie odrobią. Są za słabi na wyjazdach. My jeszcze mamy wszystko w swoich rękach i to jest ostatni moment żeby odwrócić losy tego sezonu.
    No ale ta historia ma dwie strony. Kto konkretnie personalnie, weźmie tą operacje na klatę ? Nam się wydaje, że taki CzeCzen by podołał. Ale jak gość powie, że ma to w doopie to co ? Widzisz kogoś innego który się podejmie ? W Czewie nawet Cieślak marudził, że to może nie wypalić i obrócić się przeciwko swojej drużynie. Ale Świącik tam pyerdolnął w stół i machina ruszyła. Po meczu w z nami widać, ze osiągnęli to co chcieli.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 25-06-2019 o 17:21
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #3500
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale ta historia ma dwie strony. Kto konkretnie personalnie, weźmie tą operacje na klatę ? Nam się wydaje, że taki CzeCzen by podołał. Ale jak gość powie, że ma to w doopie to co ? Widzisz kogoś innego który się podejmie ?
    Piotrek Żyto
    Ale tak serio, to nie wierzę żeby Czeczen odmówił gdyby zadzwonił do niego Bieńkowski. Przecież on od lat czeka na ten telefon. Pytanie tylko czy w klubie mają dość jaj by zaryzykować.

  43. Powrót do góry    #3501
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Mówi się, że jutro mają być jakieś ruchy w klubie. Zobaczymy co tam wymyślili
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #3502
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Przyjście kogokolwiek, wcale nie grantuje, że zmiana nawierzchni się sprawdzi i bedzie atutem zespołu.
    Gorzej jak ktoś przyjdzie, spapra robote i nasi będą dopiero wtedy zagubieni.

    Czyja to wtedy bedzie wina?
    Czasami chciejstwo zrobienia czegoś lepszego kończy się odwrotnym skutkiem. ( patrz Toruń) Poprawiono łuk, tor też tam coś poprawiano, a efekt żaden)
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  45. Powrót do góry    #3503
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Piotrek Żyto
    Ale tak serio, to nie wierzę żeby Czeczen odmówił gdyby zadzwonił do niego Bieńkowski. Przecież on od lat czeka na ten telefon. Pytanie tylko czy w klubie mają dość jaj by zaryzykować.
    No i najważniejsza sprawa czy jest nadal w posiadaniu szpikulca Czecze jest spoko chętnie bym go zobaczył w roli trenera
    Tylko Falubaz

  46. Powrót do góry    #3504
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Przyjście kogokolwiek, wcale nie grantuje, że zmiana nawierzchni się sprawdzi i bedzie atutem zespołu.
    Gorzej jak ktoś przyjdzie, spapra robote i nasi będą dopiero wtedy zagubieni.

    Czyja to wtedy bedzie wina?
    Czasami chciejstwo zrobienia czegoś lepszego kończy się odwrotnym skutkiem. ( patrz Toruń) Poprawiono łuk, tor też tam coś poprawiano, a efekt żaden)
    Sama wymiana nieudolnego Skóry np. na Dobruckiego problemu nie rozwiąże. Ok. będziemy mieć kogoś kto potrafi obsadzić biegi nominowane, ale z torem chuya zrobi. Tu trzeba rewolucji. Inaczej przegramy dwumecz z każdym.
    Leszno jest po prostu za mocne. GKM ma *****isty atut własnego toru. Sparta ma Taia. My nie mamy ani atutu własnego toru, ani najmocniejszego składu ani takiego skarbu jak Tai. Bez rewolucji to się się prostu nie może udać.

  47. Powrót do góry    #3505
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,053
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Piotrek Żyto
    Ale tak serio, to nie wierzę żeby Czeczen odmówił gdyby zadzwonił do niego Bieńkowski. Przecież on od lat czeka na ten telefon. Pytanie tylko czy w klubie mają dość jaj by zaryzykować.
    Czesiu se siedzi na działeczce pod Zieloną pije browar, grilluje i ogląda speedway. Po co mu powrót ? żeby go yebali na SB !

  48. Powrót do góry    #3506
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Przyjście kogokolwiek, wcale nie grantuje, że zmiana nawierzchni się sprawdzi i bedzie atutem zespołu.
    Gorzej jak ktoś przyjdzie, spapra robote i nasi będą dopiero wtedy zagubieni.

    Czyja to wtedy bedzie wina?
    Czasami chciejstwo zrobienia czegoś lepszego kończy się odwrotnym skutkiem. ( patrz Toruń) Poprawiono łuk, tor też tam coś poprawiano, a efekt żaden)
    A to przypadkiem nie nasz Jacek F nadzorował przebudowę ?
    Tylko Falubaz

  49. Powrót do góry    #3507
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    A to przypadkiem nie nasz Jacek F nadzorował przebudowę ?
    Taa, Jacuś był specem i jezdził do UK szkicować tamtejsze owale.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  50. Powrót do góry    #3508
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Co wy z tym Czernickim? Skąd w ogóle dowody, ze on się na czymś zna? Raczej wszędzie gdzie był to powodował kwasy i złą atmosferę. Zapytajcie Kasprzaka, Walaska i innych jak go "lubili".
    Bardzo konfliktowy człowiek mam wrażenie.
    A co do budowy zespołu przez niego to po spadku w 98 przejał stery i na 1999 r. ściągnął Rafała Kowalskiego z Piły i Andrzeja Szymańskiego z Leszna kosztem wychowanków, którzy mieli dobre sezony potem (Sławek Dudek lider w Opolu i Jarek Szymkowiak w GKM). Po przegraniu awansu na rzecz Włokniarza odszedł w połowie sezonu i zastąpił go terner Jąder, który już nie przegrał żadnego meczu do końca roku.
    Następnie pan Zbigniew Jąder mając słabszy skład bo bez Louisa i Walaska wprowadził nasz zespół do Ekstraligi mając Huszcze, pełno juniorki i przeciętnych ale solidnych obcokrajowców jak Svab, Stonehewer itp.
    Czernicki nie był konfliktowy tylko wymagający. A to niektórym po prostu nie pasowało. Ja uważałem go za dobrego szkoleniowca. A z innej beczki to ktoś wie co dzieje się z Jarkiem Szymkowiakiem ? Kilka lat temu jak on wziął się za tor to Falubaz w końcu chodził u siebie jak przecinak.

  51. Powrót do góry    #3509
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Czesiu se siedzi na działeczce pod Zieloną pije browar, grilluje i ogląda speedway. Po co mu powrót ? żeby go yebali na SB !
    Bo on jest uzależniony od żużla, to działa jak narkotyk. A po co było takiemu Frątczakowi pchać się do Torunia na miejsce Gajewskiego ? Ma swój dobry biznes, żyje jak pączek w maśle. A jednak ciągnie wilka do lasu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (25-06-2019)

  53. Powrót do góry    #3510
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,434
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 942 w 582 postach
    Masz Mario rację z tym dodatkowym tygodniem przed przerwą wakacyjną, bo w sumie daje to jakieś 5 tygodni czasu operacyjnego. To mogłoby się udać.
    Kilka lat do tyłu to nasi w 2 dni wymienili tor

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •