Strona 1 z 112 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 5037

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach

    Falubaz Zielona Góra 2020 - wątek klubowy

    Chyba Marcin pozamykał nam wątki klubowe, więc zakładam nowy na 2020 rok.

    Jap

    Żyłeś w tych czasach jak i ja. Nie będę Ci tłumaczył, gdzie pracowali żużlowcy, czy piłkarze. Jednak wielu piłkarzy, żużlowców i inn. się podzieliło. Ci "zatrudnieni" w kopalniach, hutach, Fabryce Zgrzeblarek, Zakładach Ursus w Gorzowie, wojsku ludowym są zadowoleni. Ci z Bydgoszczy, Gdańska pewno nie. Pech.
    Ogólnie z 90% naboru szło do wojska, milicji z powodu przywilejów, na które koniecznie chcieli się załapać. Nie musieli mieć zawodu. Maturę i studia robiono "oficerom" zaocznie. Mieszkanie poza wszelką kolejką. Swoje sklepy. Premie, dodatki, władza. Raj.

    Pobrzmiewa u Ciebie nutka zazdrości. Świetnie znasz procedury przyjęć. Jednak odwalili?
    Niech zgadnę dlaczego. Miałeś w klaserze znaczki zagraniczne?
    I znowu próbujesz być bystry, ale jakoś ci nie idzie.

    Procedury znam doskonale, bo kończąc zasadniczą służbę wojskową, miałem wiele propozycji. Pierwsza propozycja to praca w kopalni, gdzie przedstawiciele kopalni byli w JW i kaperowali hurtem, obiecując złote góry. Druga propozycja to zostanie w wojsku na zawodowego. Za podpis pod glejtem dawali mieszkanie od ręki, trzy pensje na zagospodarowanie, i w c..uj innych przywilejów. Nie zgodziłem się, wróciłem do cywila, gdzieś po 2 tygodniach miałem wezwanie na milicję. Tam było nas chyba z 12, przybył kadrowiec z Komendy Wojewódzkiej i proponował każdemu od ręki robotę w milicji. Na 12 jeden się zgodził. Reszta podziękowała. Ja trafiłem do PSP. Gdzie w tamtych czasach pensje były mizerne, praw emerytalnych nie było, a zapyerdol był spory. Tak ja robiłem karierę w PRL-u. Frajer ze mnie, co nie ?

    Odnośnie Piotra Żyto w FZG.

    Tu się trochę zgodzę z Eneaszem. Błędy młodości były i owszem, za które już nie raz został potępiony na tym forum. I słusznie. Ale teraz ja go będę oceniał teraz za robotę w klubie. Czyli za to, za co będzie brał kasę.

    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 31-10-2019 o 21:57
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    O kurde, na forum jest moderator!
    To chyba jak z tym wynglem we wiosce. Wojna chyba będzie, bo przed wojną też był!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    cukrzyca (31-10-2019)

  4. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Najwięcej bólu dupy z powodu Żyty widzę, że ma Toruń.
    Wy tam w tym mieście macie jakiegoś moralnego pierd*_ca i wszystkich byście oceniali.
    Już jeden baran z rozgłośni pół narodu nastygmatyzował wycierając sobie mordę pewną świętą księgą.
    Szkoda tylko, że to co w teorii ta księga mówi, ma się nijak do tego jak on żyje i czego naucza.

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Rydzyk jest tak z Torunia jak ty mądry.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    cukrzyca (01-11-2019)

  7. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Żyto wraca he he hi hi od razu wiedziałem że zatęsknił za emocjami bo jak to mówią starożytni górale... umiera dusza kiedy tyłek już się nie wzrusza
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  8. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Najwięcej bólu dupy z powodu Żyty widzę, że ma Toruń.
    Wy tam w tym mieście macie jakiegoś moralnego pierd*_ca i wszystkich byście oceniali.
    Już jeden baran z rozgłośni pół narodu nastygmatyzował wycierając sobie mordę pewną świętą księgą.
    Szkoda tylko, że to co w teorii ta księga mówi, ma się nijak do tego jak on żyje i czego naucza.
    Nie Torun a kazdy przyzwoity czlowiek powinien miec bol dupy z ludzmi pokroju Piotrusia.
    Jednak ja dalbym mu juz spokoj,co nie oznacza,zeby zapomniec kim byl.
    Nie widze po prostu sensu wracania do jego przeszlosci praktycznie co rok.
    Z prawdziwymi bydlakami historia obeszla sie lagodnie,wiec Zyto nie stanowi
    jakiegos duzego problemu,przynajmniej dla mnie.Tym bardziej ,ze nie udowadnia
    na kazdym kroku,ze zatrudnil sie w aparacie represyjnym Panstwa aby wspierac opozycje,jak bydle ktore
    jeszcze niedawno byl w samym sercu wladzy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-11-2019 o 08:47
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Falubaz (01-11-2019), Hulc (03-11-2019)

  10. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    O kurde, na forum jest moderator!
    To chyba jak z tym wynglem we wiosce. Wojna chyba będzie, bo przed wojną też był!
    Moderator był ale nie raczył odpowiedzieć na moje pytanie. A jest to chyba jedyny co tu jeszcze wchodzi.

  11. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Dobra nie zauważyłem, ze jest nowy wątek wiec wklejam tutaj:

    No dobra, gość popełnił błąd w życiu. Ale chociaż nie zapiera się, ze to było ok. Przyznał, ze było to słabe i żałuje. Ja tez go za to potępiam. Z drugiej strony mówi się, ze każdy popełnia błędy i każdy zasługuje na druga szanse. W Piśmie Świętym (które dla pis-socjalistów ma podobno takie znaczenie), Pan Jezus otaczał się celnikami i nierzadnicami, którzy żałowali swojej przeszłości a nie świętoszkami samymi i faryzeuszami.
    Moim zdaniem niech p. Żyto startuje z nowa karta i ocenimy go po sezonie. W Rawiczu w sumie pokazał się z dobrej strony w warunkach drugoligowych i nie mając składu za duże pieniądze tez miał efekty na miarę tej ligi.
    Najwazniejsze jeśli chce mieć szacunek to aby zawsze kierował się forma sportowa przy nominowaniu zawodników do składu i biegów a nie innymi powodami, ogarniał tor i robił dobre zmiany/ustawienia składu. On tu przychodzi na trenera a nie na pastora czy urzędnika państwowego jak pisał Carlitos.

  12. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    a co ty do tego bandyckiego esbeka mieszasz PiS i Jezusa.

  13. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    piotr żyto w falubazie to wspaniała wiadomość przede wszystkim dla... piotra żyto.
    finansowy awans, wraca na stare kąty, a jak się nie uda, to może znów kubicki poratuje miejscem na liście do rady lub stanowiskiem w urzędzie z dużą pensją za nicnierobienie.
    dla obecnego właściciela klubu niechlubna przeszłość nowego trenera jest raczej bez znaczenia, a może nawet wręcz przeciwnie, przemawia na plus, biorąc pod uwagę życiorys bieńkowskiego. kombatanci rozwalania komuny od środka, jego mać. sobie powspominają stare czasy.

    powrót żyto cieszy kibiców, bo kojarzy się z odległymi sukcesami za jego czasów. tyle że te sukcesy miały luźny związek z jego obecnością w klubie, która zaznaczyła się głównie rekordami w nasączaniu alkoholem i imprezowaniu. poetyka tej postaci i przyjęta przez niego konwencja komunikowania się z kibicami do mnie nie przemawia, ale wiem, że miał tu i ma wielu fanów, a pewnie znajdzie nowych.

    pytanie do eneasza: jeśli żyto jest nierządnicą, to kto jest jezusem?

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Buszmen (01-11-2019)

  15. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Wypominanie Piotrusiowi SBeckiej przeszłości, zwłaszcza, że i w obecnym PRL bis od karierowiczów, sprzedawczyków i konfidentów roi się na wszystkich szczeblach, robi się już nudne. Przynajmniej w odróżnieniu od innych nie zgrywał santo subito i nie dorabiał sobie legendy, jak to niektórzy wyżej zauważyli.

    Trzymając się żużla, rysą na jego karierze "trenerskiej" kładzie się wypadek Krystiana Rempały, którego w dzisiejszym dniu trudno nie wspomnieć. Nie twierdzę, że to wina Żyty, ale jakby nie patrzeć po tamtym tragicznym wydarzeniu usunał się w cień. Od tamtego czasu nie tylko w Rybniku weszliśmy w epokę betonowych torów i gnojowiska poza sporadycznymi wyjątkami odeszły do lamusa, może dlatego popyt na usługi Piotrusia w Elipie nieco spadł.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  16. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Mnie tez zastanawia jedno. Gruchnęła kiedyś wiadomość o jego przeszłości i zrobiła się mała afera. Czas minął, sprawa przygasła. Trener zrobił dobra robotę w Rawiczu, popracował w Rybniku, Opolu, znów Rybniku i jak szedł tam to nie był już odgrzewany temat jego młodości. Minęło wiele lat, wraca do Zielonej i znów jest na forum afera z powodu jego przeszłości w resorcie.
    Dlaczego rok temu nie podnosili wszyscy tego tematu na forum rybnickim? Dlaczego nie w innych klubach i poprzednich latach? Tylko Zielona Góra ma być specjalnie traktowana w tym względzie? W innych klubach był po prostu trenerem i nikt jakoś nie odgrzewal starych newsow...
    Aaaaaa, czekajcie, może chodzi o to, ze Falubaz boli wielu hejterkow i nie przepuszcza okazji byle jakiej by się przyczepić do tego miasta, klubu, kibiców etc. No to maja radochę, znów można nasmrodzic w wątku Zielonogórzan. Gdzie byliście rok temu jak obejmował ROW? Wtedy był inny, lepszy Żyto?
    To tylko taka moja luźna obserwacja.

    p.s. kolarz nie dam się wciągnąć w Twoje nadinterpretacyjne gierki Choć samym wyglądem, robieniem z siebie trochę męczennika i tym, ze mało współczesnych rozumie jego sentencje to pasowalby mi najbardziej Skóra

  17. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,703
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Dużo ludzi świętuje, jakby przyszedł do nas zbawca, który pstryknie palcami i sprawi, że wyniki w ZG będą się kręcić około 60 punktów. Nikt nie bierze poprawki, że za plecami będzie stał sobie Herr Kommissar i wszystko notował i kontrował pomysły na "kope po jaja". Żyto ma dość proste? zadanie, słabszy od Sqry chyba nie będzie pod względem taktyki. Na razie wygląda to tak: zna klimat, wódkę pił z kim trzeba może coś z tego się urodzi i powtórzy 4 miejsce z tego sezonu.

  18. Powrót do góry    #14
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Ciekawa polityka klubu leci do mediów nt Falubazu 2020 jestem ciekawy jaka bedzie prawda ale to już nie długo

  19. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Bycie agentem legalnego państwa, uznawanego na arenie międzynarodowej, to nie jest nic złego. Mam nadzieję, że p. Piotr skupi się na pracy i będzie miał gdzieś presję ideologiczną ze strony współczesnych, postsolidarnościowych jakobinów, piszących historię od nowa.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rozi22 za jego przydatny post!

    kapitan bomba (02-11-2019)

  21. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Bycie agentem legalnego państwa, uznawanego na arenie międzynarodowej, to nie jest nic złego. Mam nadzieję, że p. Piotr skupi się na pracy i będzie miał gdzieś presję ideologiczną ze strony współczesnych, postsolidarnościowych jakobinów, piszących historię od nowa.
    Bycie agentem legalnego państwa, uznawanego na arenie międzynarodowej, *) działającego przeciwko własnym obywatelom, to nie jest nic złego?
    I kto tu historię pisze od nowa?

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    JaacPoz (01-11-2019)

  23. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    Bycie agentem legalnego państwa, uznawanego na arenie międzynarodowej, *) działającego przeciwko własnym obywatelom, to nie jest nic złego?
    I kto tu historię pisze od nowa?
    Oczywiście, bo historia jest tylko czarno-biała i lata 45-89 to jeden wielki TOTALITARYZM i "ciemiężenie obywateli". Ludzie bali się wyjść na ulicę, bo przy każdym stał smutny milicjant z pałką i miną terrorysty/siepacza. Okres PRLu jest bardziej złożony niż Biuletyn IPN. Np. październik 1956 roku to był o wiele większy przełom niż czczony w współczesnej propagandzie początek czerwca 1989.
    Ostatnio edytowane przez Rozi22 ; 01-11-2019 o 15:21
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  24. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Z trenerem fajnie sie pilo w klubach zielonogorskich. Zeby nie bylo. Szanuje PŻ, ze pil wodke poza stadionem w przeciwienstwie do pana z Czestochowy. Skora nie pil, a ja jakos ludziom co nie pija nie ufam. Co z tego ze byl w SB? Zrezygnowal. Na wuj drazyc temat. " Łuki zbronowwć, Falubaz musi panować.

  25. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    No proszę, Trajektoriu miał wystawić Koziołki i przejść właśnie do myszowatych, a tymczaswm skubany postanowił się zachować. No brawo

  26. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,293
    Kliknij i podziękuj
    1,083
    Podziękowania: 637 w 496 postach
    Bardzo dobra wiadomosc z tym P Zyto nareszcie mamy trenera,szkoda tylko ze nie udalo namsie sciagnac jakiegos wartosciowego zawodnika I zostalismy z muszynem…..

  27. Powrót do góry    #21
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Bycie agentem legalnego państwa, uznawanego na arenie międzynarodowej, to nie jest nic złego. Mam nadzieję, że p. Piotr skupi się na pracy i będzie miał gdzieś presję ideologiczną ze strony współczesnych, postsolidarnościowych jakobinów, piszących historię od nowa.
    Wiesz bycie pachołkiem władzy w żadnym ustroju chluby nie przynosi. A zwłaszcza sprzedawanie godności za korzyści materialne/zawodowe.
    Przy czym zgadzam się, że w kontekście jego pracy w ZG to w zasadzie bez znaczenia. Choć.... jakieś znaczenie ma to, że tak "tanio" sprzedał Rybnik. Jednak mentalność sbeckiego cwaniaczka pozostała.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Falubaz (01-11-2019), Nigel (02-11-2019), j-rules (02-11-2019), kingpin (01-11-2019)

  29. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Co zrobić, trzeba przebyć przynajmniej sezon z tym osobnikiem i żale niczego nie zmienia. Mimo wszystko utożsamiam człowieka z sukcesami sprzed dekady i prawda jest taka, że jak sukces powtórzy w 2020, każdy "zrozumie".

    W każdym razie Żyto >>> Cieślak, bez cienia dyskusji.

  30. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Co zrobić, trzeba przebyć przynajmniej sezon z tym osobnikiem i żale niczego nie zmienia. Mimo wszystko utożsamiam człowieka z sukcesami sprzed dekady i prawda jest taka, że jak sukces powtórzy w 2020, każdy "zrozumie".

    W każdym razie Żyto >>> Cieślak, bez cienia dyskusji.
    Pytanie tylko czy Żyto/Lindback>>>Skórnicki/Pedersen......?????

  31. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Któż jest godny trenerem być tego Wielkiego Falubazu?

  32. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Wełna oczywiscie, ze Skora i Pedersen >>>>> Zyto i Lindbaeck.
    Skora co najwyzej nie zrobilby jakiejs zmiany w pojedynczym biegu i stracilibysmy moze 3 pkt., choc wcale nie na pewno. Natomiast Antonio zrobi pewnie z 7 pkt mniej od Pedersena bo licze jak 12 do 5 patrzac po ich tegorocznych srednich i wystepach.

  33. Powrót do góry    #26
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Raczej 9 do 7 niż 12 do 5.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    sobotch (01-11-2019)

  35. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Bycie agentem legalnego państwa, uznawanego na arenie międzynarodowej, to nie jest nic złego. Mam nadzieję, że p. Piotr skupi się na pracy i będzie miał gdzieś presję ideologiczną ze strony współczesnych, postsolidarnościowych jakobinów, piszących historię od nowa.

    Hm… ówczesny reżim nie do końca miał legitymację społeczną. To nie był demokratyczny twór.... Więc bycie agentem takiej władzy... Jednak chyba chluby nie przynosi. Oczywiście, nie musi to być przeszkodą aby został trenerem w Falubazie.

    PS
    Ciekaw jestem tego nowego Falubazu… dużo zmian u was. Zarząd, trener, brak Nickiego...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 01-11-2019 o 22:52

  36. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Pytanie tylko czy Żyto/Lindback>>>Skórnicki/Pedersen......?????
    Nie mam co do tego wątpliwości i nawet bym się o coś założył, ale to niepoliczalne, bo nie tylko od nich zalezy wynik po całym sezonie.

    12:5, to trzeba być całkowitym ignorantem.

  37. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Żeby tylko cała Polska prezesowi nie napyerdalała i żeby Żyto nie musiał robić zmian taktycznych, bo szkoda kasy

  38. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie mam co do tego wątpliwości i nawet bym się o coś założył, ale to niepoliczalne, bo nie tylko od nich zalezy wynik po całym sezonie.

    12:5, to trzeba być całkowitym ignorantem.
    Ty to nieraz jak cos powiesz Sobotch... No rzeczywiście:

    Nicki Pedersen: 2,032 vs Lindbaeck: 1,516

    W Grudziadzu: NP: 8+1 przy niesłusznym wykluczeniu vs AL: 5
    We Wrocławiu: NP: 11 vs AL: 5+1
    W Lesznie: NP: 12 vs AL: 7
    W Gorzowie: NP: 10 vs AL: 3+1

    Ja rozumiem, ze Ty liczysz na progres Brazylijczyka ale dla mnie równie prawdpodobne albo bardziej, jest to, że Nicki wróci formą bardziej do sezonu 2018. Porównujemy zawodnika, który przez dłuższą część sezonu był naszym drugim liderem po Vaculiku i jezdził w nominowanych z gosciem, który nie zrobił dwucyfrówki przez cały sezon i był najgorszym seniorem w Grudziadzu.

    Zamiana Nickiego, który jest liderem i jest mocno zielonogórski bo tu jezdzil kiedys, osiagal najwieksze sukcesy i kibice go lubili na jakis spad niechciany z Grudziadza to jest jak naplucie kibicom w twarz.
    Wiem juz, ze kilka karnetów ktore byly kupowane od lat w nastepnym sezonie juz sie nie sprzeda. I moze bardzo dobrze.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Rozi22 (02-11-2019)

  40. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie wiem, kto cię uczył matematyki.

    Średnia (dla laików, ale to już pomijam) 12 punktów to 2,4 a nie 2,0.

    Średnia 5 punktów to 1,0 a nie 1,5.

    Nicki zielonogórski wygrał w 2019 może z trzema liderami innych drużyn. W ogóle, prawie jak wychowanek

    Jak już musisz indoktrynować innych laików, to bardziej z głową.

  41. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Wymiana Dzika na Predatora to oczywiste osłabienie. Natomiast czy to istotnie wpłynie na nasza pozycje na koniec sezonu ? Wątpię.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  42. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Jak juz jestes taki dokladny co do dziesiatych po przecinku to zauwaz, ze srednia meczowa 5 pkt raczej nie powstaje przy sredniej biegowej 1,0 pkt. bo wtedy gosc musialby jechac 5 biegow. Przy takiej dyspozycji nominowane to raczej watpliwa sprawa laiku Wiec 5 pkt. w meczu przy 4 buegach daje juz 1,250 i niewiele brakuje do tego uciulanego 1,5 (tyle samo co do 1,0).

    Poza tym ten „slaby” Nicki, ktory wg Ciebie pokonal tylko 3 liderow przeciwnikow (skad takie dane ekspercie laikow?) byl dluga czesc sezonu naszym drugim liderem i jezdzil w nominowanych. To kim byla reszta? Plastronami?

    Dobra, koncze ta dyskusje z Toba bo widze tu wiecej z Twojej strony osobistych sympatii i antypatii niz obiektywizmu. Moze po prostu podoba Ci sie Brazylijczyk i tyle

  43. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wymiana Dzika na Predatora to oczywiste osłabienie. Natomiast czy to istotnie wpłynie na nasza pozycje na koniec sezonu ? Wątpię.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Z ust mi wyjales.

    Zwyczajnie nie mam klapek na oczach, jak niektórzy.

    Inna sprawa, że trochę dziwnie wyglada jak od laików wyzywa ktoś operujący średnimi

    Proszę poszukać liderów innych drużyn, z którymi wygrywał Nicki (ale nie Kasprzakow i Milików) i potem pogadamy.

    Z pamięci, Emil, Janowski, Lindgren, może raz Madsen. W meczach przegranych.

    Gdy wygrywaliśmy istotne mecze, to bardziej dzięki Protasiewiczowi.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 02-11-2019 o 11:36

  44. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wymiana Dzika na Predatora to oczywiste osłabienie. Natomiast czy to istotnie wpłynie na nasza pozycje na koniec sezonu ? Wątpię.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ja i tak wolę muszyna i Żytę niż Skórę i Pedersena.
    Zmianę mamy na plus. I to wielki plus

    Żyto + czarny > Skóra + Pedersen

    Szkoda troszkę, że nie wyjęliśmy z Lublina Łaguty. To byłby fajny transfer. A tak oni go zaklepali na aż 2 lata.

  45. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Mnie tez zastanawia jedno. Gruchnęła kiedyś wiadomość o jego przeszłości i zrobiła się mała afera. Czas minął, sprawa przygasła. Trener zrobił dobra robotę w Rawiczu, popracował w Rybniku, Opolu, znów Rybniku i jak szedł tam to nie był już odgrzewany temat jego młodości. Minęło wiele lat, wraca do Zielonej i znów jest na forum afera z powodu jego przeszłości w resorcie.
    Dlaczego rok temu nie podnosili wszyscy tego tematu na forum rybnickim? Dlaczego nie w innych klubach i poprzednich latach? Tylko Zielona Góra ma być specjalnie traktowana w tym względzie? W innych klubach był po prostu trenerem i nikt jakoś nie odgrzewal starych newsow...
    Aaaaaa, czekajcie, może chodzi o to, ze Falubaz boli wielu hejterkow i nie przepuszcza okazji byle jakiej by się przyczepić do tego miasta, klubu, kibiców etc. No to maja radochę, znów można nasmrodzic w wątku Zielonogórzan. Gdzie byliście rok temu jak obejmował ROW? Wtedy był inny, lepszy Żyto?
    To tylko taka moja luźna obserwacja.

    p.s. kolarz nie dam się wciągnąć w Twoje nadinterpretacyjne gierki Choć samym wyglądem, robieniem z siebie trochę męczennika i tym, ze mało współczesnych rozumie jego sentencje to pasowalby mi najbardziej Skóra
    Nie przyszlo ci do glowy, ze w watku Falubazu toczy sie dyskusja o esbeka dlatego, ze Falubaz ma spora reprezentacje na forum i zwyczajnie jest z kim pociagnac temat?
    Ilu jest tu forumowiczow z Rybnika, ze o Opolu nie wspomne czy Rawiczu?
    Ale nie, oczywiscie chodzi o Falubazofobie wszystkich innych. Hejterki.
    I jeszcze te srednie.... dramat.

    Te twoje luzne osberwacje sa godne piaskownic.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Jak juz jestes taki dokladny co do dziesiatych po przecinku to zauwaz, ze srednia meczowa 5 pkt raczej nie powstaje przy sredniej biegowej 1,0 pkt. bo wtedy gosc musialby jechac 5 biegow. Przy takiej dyspozycji nominowane to raczej watpliwa sprawa laiku Wiec 5 pkt. w meczu przy 4 buegach daje juz 1,250 i niewiele brakuje do tego uciulanego 1,5 (tyle samo co do 1,0).
    Żeby uniknąć dopowiadania i naginania rzeczywistości pod sformułowaną tezę, skoro już poruszasz się w paradygmacie średnich, to zamiast porównywać średnie biegowe i na ich podstawie wnioskować ile A i B mogą zrobić w meczu, chyba lepiej po prostu porównać średnie meczowe. Pedersen: 9,3 vs Lindbaeck: 6,0 - trochę brakuje do 12 vs 5.

  47. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja już nawet mam w dupie Murzyna.
    Walczę tylko z idiotyczną teza o niesamowitej przydatności Pedersena, gdy pierwsze pół sezonu jeździł że słabszym Jensenem a w drugiej z juniorem i w całokształcie osiąga niesamowitą średnia ok 2,03, co oznacza, że średnio w każdym biegu przyjeżdża drugi i to wcale nie na 5:1.

    Ja nie wiem, że trzeba takie rzeczy tłumaczyć.

  48. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Ja to tylko tak tutaj wrzucę:

    Skuteczność 2019:

    Pedersen 63,3%
    Lindbaeck 44,7%

  49. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Ja to tylko tak tutaj wrzucę:

    Skuteczność 2019:

    Pedersen 63,3%
    Lindbaeck 44,7%
    Pedersen miał łatwiej w zdobywaniu pkt od czarnego

  50. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie wymagajmy odróżniania jazdy z nr 2/10 od nieparzystych.

  51. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,221
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Czy to już pewne, że lindbek u nas ? Coś mi się wydaje, że jest coś jeszcze skrywane przez klub w tajemnicy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    "W perspektywie najbliższych lat ta polityka doprowadzi do zagłady tego co natura stworzyła. Czyli ludzkości." - Mariusz

  52. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Chyba już wiem czemu Żyto tak szybko zdecydował się zmienić pracodawce, za po-bandzie.com.pl:

    Nie jest to szczególnie dziwne, bo nie od dziś wiadomo, że prezes PGG ROW-u jest człowiekiem bardzo trudnym do współpracy. Niesamowicie ciężko jest pracować z zapatrzonym w siebie, apodyktycznym człowiekiem, który nie ma najmniejszego problemu z podważaniem zdania szkoleniowca nawet przy okazji rozmów z zawodnikami. Do dziś słynna jest scena z pewnego meczu, gdy Mrozek tłumaczył jednemu z zawodników, w jaki sposób ma operować gazem i składać się w łuk. Te wskazówki wywołały tylko uśmiech politowania na twarzy żużlowca i na twarzach kolegów. Było to podczas meczu, kiedy w boksie rybniczan zabrakło trenera. Okazało się, że ten czekał na prezesa od szóstej rano, w umówionym miejscu w Rybniku. Szkoleniowiec około godziny 7, kompletnie już poirytowany, dodzwonił się w końcu do prezesa, a ten stwierdził, że jest już w trasie i w sumie uznał, że trener na tym meczu nie jest mu potrzebny. No cóż, można i tak.
    Całość tutaj https://po-bandzie.com.pl/kto-zastap...JMJ6jElgR5E5RM

    He, he. Na który to mecz, Mrozek nie zabrał Żyto ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Monopolowy dzisiaj odwiedzony i to by było na tyle .Od czasu zmian na górze w Falubazie ,żadne informacje nie są dostępne ,nic nie przecieka i generalnie .... wiadomo .Jedyne co gdzieś tam wyciekło ale też jako plotka że nowo stary menago wdrożył już plan jeśli chodzi o sam tor

  54. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    A wiadomo chociaż ile ton glinki zamówiono?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

Strona 1 z 112 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •