Strona 59 z 155 PierwszyPierwszy ... 949575859606169109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,611 do 2,655 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2611
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Lech Sulechów ze wsparciem Falubazu jechał na mecz i na trasie Nowogród-Zielona Góra z lasu wybiegli grzybiarze Miedzi Legnica,Promienia Żary i Śląska Wrocław .Panowie sobie ''pogadali'' i każdy ruszył w swoją stronę
    Aaaa, czyli o grzyby poszło

    C...uj a nie afera.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2612
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aaaa, czyli o grzyby poszło

    C...uj a nie afera.
    Też tak myślę ale dla cukiereczka nawet grzyby są pretekstem aby się do...ać

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    cukrzyca (22-04-2019)

  4. Powrót do góry    #2613
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    A nie dalo sie tak, zeby tam w tym lesie wszyscy sie wzajemnie zutylizowali?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  5. Powrót do góry    #2614
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Lech Sulechów ze wsparciem Falubazu jechał na mecz i na trasie Nowogród-Zielona Góra z lasu wybiegli grzybiarze Miedzi Legnica,Promienia Żary i Śląska Wrocław .Panowie sobie ''pogadali'' i każdy ruszył w swoją stronę
    Jechałem tą trasą jakieś dwie godziny później z moją córką. Na szczęście jechałem dwie godziny później dzięki czemu moje dziecko uniknęło oglądania napierd..cej się na środku drogi chuliganki, katowanie ludzi, lądowanie na masce samochodu co pewnie mojemu dziecku zostałoby na długo bardzo negatywnie w głowie. Mnie to by pewnie nie ruszyło, ale moje dziecko siedzące z tyłu tak.
    Jak na środku deptaku jacyś kolesie będą się ciąć nożami wśród przechodzących rodzin to również napiszecie, że "pogadali" i każdy ruszył w swoją stronę,albo że ch.. nie afera?
    Proponuję mniej "wyluzowania" w tym temacie, bo teraz taka moda, że niby to coś normalnego
    Jak już odczuwają potrzebę katowania się nawzajem to niech to robią w lesie nie ingerując w życie innych.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    pejotl3 (23-04-2019)

  7. Powrót do góry    #2615
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Jechałem tą trasą jakieś dwie godziny później z moją córką. Na szczęście jechałem dwie godziny później dzięki czemu moje dziecko uniknęło oglądania napierd..cej się na środku drogi chuliganki, katowanie ludzi, lądowanie na masce samochodu co pewnie mojemu dziecku zostałoby na długo bardzo negatywnie w głowie. Mnie to by pewnie nie ruszyło, ale moje dziecko siedzące z tyłu tak.
    Jak na środku deptaku jacyś kolesie będą się ciąć nożami wśród przechodzących rodzin to również napiszecie, że "pogadali" i każdy ruszył w swoją stronę,albo że ch.. nie afera?
    Proponuję mniej "wyluzowania" w tym temacie, bo teraz taka moda, że niby to coś normalnego
    Jak już odczuwają potrzebę katowania się nawzajem to niech to robią w lesie nie ingerując w życie innych.
    No, bylem przekonany, że robili to w lesie. Ten jeden, którego odwieźli do szpitala, twierdził, że spadł z drzewa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #2616
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  9. Powrót do góry    #2617
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Takie zagrożenie pożarowe w lasach a oni grzybów szukaja...

  10. Powrót do góry    #2618
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    O proszę, w Rybniku nasz Osyczka w bezpośrednim biegu lepszy od Miśkowiaka i Lamparta. Wiadomo, to tylko jedna jaskółka, ale zawsze cieszy

  11. Powrót do góry    #2619
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    O proszę, w Rybniku nasz Osyczka w bezpośrednim biegu lepszy od Miśkowiaka i Lamparta. Wiadomo, to tylko jedna jaskółka, ale zawsze cieszy
    I awans jest http://zuzel.falubaz.com/post/brazow...nsem-do-finalu
    Brawa dla Kuby ,już na pierwszych tegorocznych treningach widać było duży postęp i to się pomału przekłada na zawody

  12. Powrót do góry    #2620
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Fajnie, że młody awansował.
    Tylko on w tym roku kończy 19 lat, czyli ostatni jego sezon na juniorce to 2021. Jeżeli chcemy mieć jeszcze z chłopaka pożytek to powinien cały ten sezon jechać w podstawowym składzie i zbierać doświadczenie.

  13. Powrót do góry    #2621
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Osyczka jest gdzies wypozyczony na stale?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #2622
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Jechałem tą trasą jakieś dwie godziny później z moją córką. Na szczęście jechałem dwie godziny później dzięki czemu moje dziecko uniknęło oglądania napierd..cej się na środku drogi chuliganki, katowanie ludzi, lądowanie na masce samochodu co pewnie mojemu dziecku zostałoby na długo bardzo negatywnie w głowie. Mnie to by pewnie nie ruszyło, ale moje dziecko siedzące z tyłu tak.
    Jak na środku deptaku jacyś kolesie będą się ciąć nożami wśród przechodzących rodzin to również napiszecie, że "pogadali" i każdy ruszył w swoją stronę,albo że ch.. nie afera?
    Proponuję mniej "wyluzowania" w tym temacie, bo teraz taka moda, że niby to coś normalnego
    Jak już odczuwają potrzebę katowania się nawzajem to niech to robią w lesie nie ingerując w życie innych.
    Nie przesadzasz aby?
    20 lat temu i więcej normalnie napieprzali się w centrach miast i na dworcach, generalnie gdzie popadnie. Pamiętam nawet obszerny wywiad z jakimś typem z Leszna w TŻ, gdzie kolo przez dwie strony gazety opowiadał o wyjazdowych przygodach, też reklamował się jako normalna głowa rodziny, tylko z dziwnym hobby. Dziś kombinują poza miejscami zamieszkania i słusznie. Przecież z kibolami i hoolsami jest odwrotnie niż choćby z pedałami: obie grupy istnieją od zarania dziejów, z tym że kibole kiedyś siali ferment gdzie i kiedy popadło a teraz działają po cichu, za to "nieszkodliwych" waginosceptyków kiedyś nie znano, teraz słyszy i widzi się ich wszędzie. To gorsze dla Twojej córy

    Przecież jakbyś widział z daleka na swojej trasie grupę napieprzających się ludzi, zawróciłbyś w pierwszym lepszym momencie, jak zapewne spora grupa ludzi przed tobą - musiałby nastąpić cholerny przypadek, żebyś nagle zatrzymał się pół metra od pierwszej grupy lejących

    Brakuje mi wpisu Mariusza, który argumentowałby zerową pewność, czy to na pewno kibole falubazu żużlowego. W końcu istnieje w ZG sekcja piłkarska całkowicie oddzielona od żużla, dodatkowo napieprzali się z innymi kibolami piłkarskimi - to w ogóle podpada pod offtop.

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Eneasz (25-04-2019), Rozi22 (25-04-2019), kleczes_GKM (27-04-2019)

  16. Powrót do góry    #2623
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Brakuje mi wpisu Mariusza, który argumentowałby zerową pewność, czy to na pewno kibole falubazu żużlowego. W końcu istnieje w ZG sekcja piłkarska całkowicie oddzielona od żużla, dodatkowo napieprzali się z innymi kibolami piłkarskimi - to w ogóle podpada pod offtop.
    Ale, że co ja miałbym argumentować, skoro ja pojęcia nie mam żadnego, ile oni mają wspólnego z żużlem i czy w ogóle coś mają ? Zresztą jakie to ma znaczenie ? Dla mnie żadnego. Niech się tłuką ile chcą, byle poza miastem. Tak aby nie było przypadkowych ofiar w ludziach i mieniu. Skoro to ich hobby to co ja na to poradzę ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Rozi22 (25-04-2019)

  18. Powrót do góry    #2624
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wreszcie wygladasz jak czlowiek

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Buszmen (24-04-2019)

  20. Powrót do góry    #2625
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    To byli pracownicy Fabryki Falubaz, ci z linii do przerobu bawełny i mieszanek. Wszystko w ramach walki o znaki i symbole.

  21. Powrót do góry    #2626
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Dobrze Sobotch napisał, że to zawsze było jest i w jakimś zakresie powinno być. Młodzi i starsi faceci potrzebują niektórzy sportów walki, siłowych, konfrontracji itd. Lepsze to niż wojny. Jak robią to ochotnicy i na uboczu to ich sprawa.

    Inną kwestią jest mieszanie tego do ogólnego kibicowania Falubazowi. Kiedyś była o wiele bardziej rozpowszechniona prawda o tym, że ZG ma pozytywne relacje z Wybrzezem Gdansk i Sparta Wrocław a mecze z nimi były nazywane meczami przyjaźni z pozdrowieniami, transparentami itp.
    Z pewnych względów te zgody się zakończyły i wielu kibiców "niekumatych" pytało: jak, dlaczego?
    Może i słusznie dostali odpowiedzi, że co ich to obchodzi skoro nie brali w tym udziału, nie są w to zaangażowani itd. Zgoda, to brzmi logicznie.
    Jednak w związku z tym ciężko też oczekiwać, żeby ogół kibiców na trybunach podczas meczu zaczął nagle pozdrawiać, skandować inne kluby jak Flota czy Zagłębie.
    Skoro istotnie prawda jest taka, że te układy są zawierane i zrywane przez małe grono osób/kibiców, którzy robią to z sobie tylko znanych powodów i nie tłumaczą się z tego (bo niby czemu) reszcie kibiców/pikników to ciężko oczekiwać aby ludzie bezmyślnie pozdrawiali i lubili raz tych a innym razem tamtych.

    Uważam, że obecnie jest dosyć prawidłowo pod tym względem. Ekipa bojowa robi tam swoje sprawy bez rozgłosu we własnych klimatach, na stadionie nie słychać nawoływań, żeby cały stadion pozdrawiał jakieś inne kluby piłkarskie. Wiadomo jakieś flagi sektor K sobie tam wiesza zgodnie ze swoimi przekonaniami i układami i tyle. Po co to ruszać? Jest w miarę optymalnie.

    Wracając na koniec do całej dyskusji na temat transparentu ws LGBT i ..Q jaka się tu przetoczyła. Sprawa też wydaje się oczywista. Transparent nie nawoływał do mordowania itp., wyrażał opinię, apel jaki w kraju gdzie niby jest wolnosć słowa nie powinien być niczym nadzwyczajnym. Równie dobrze mogliby powiesić apel o legalizację marihuany.
    A stadion to nie teatr czy filharmonia, tutaj wiadomo, że się skacze, wstaje, krzyczy, nieraz przeklnie, popularne są poglądy i tradycje patriotyczne, poszanowanie barw i symboli, tak klubowych jak i narodowych. Jak kogoś to dziwi to chyba się wczoraj urodził albo był pierwszy raz w życiu na stadionie w Polsce

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Mariusz (25-04-2019)

  23. Powrót do góry    #2627
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Przecież z kibolami i hoolsami jest odwrotnie niż choćby z pedałami: obie grupy istnieją od zarania dziejów, z tym że kibole kiedyś siali ferment gdzie i kiedy popadło a teraz działają po cichu, za to "nieszkodliwych" waginosceptyków kiedyś nie znano, teraz słyszy i widzi się ich wszędzie. To gorsze dla Twojej córy
    Chyba nie będę wnikał w jaki sposób goście naparzający się w lesie i obijający się o maski samochodów są mniejszym zagrożeniem, niż ludzie mówiący, że są homoseksualni.

    Przecież jakbyś widział z daleka na swojej trasie grupę napieprzających się ludzi, zawróciłbyś w pierwszym lepszym momencie, jak zapewne spora grupa ludzi przed tobą - musiałby nastąpić cholerny przypadek, żebyś nagle zatrzymał się pół metra od pierwszej grupy lejących
    To dużo było tych przypadków, bo jakoś na filmiku są samochody To tak samo jak kibole z maczetami w Krakowie. Po co ich tępić. Przecież jak widzisz gościa z maczetą to zawracasz i idziesz w innym kierunku. Nie wiem po co policja ich ściga. Musi być zupełny przypadek, żeby samemu oberwać. Co innego homoseksualiści Ci to na siłę wciągają do mieszkań i dosypują trochę bycia gejem w proszku do herbaty
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 25-04-2019 o 12:38
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Lafan (27-04-2019), hcp (25-04-2019)

  25. Powrót do góry    #2628
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    vicar, tak 3/4 żartem, 1/4 serio. I off-topowo. Kylie Minoque (Twój avatar) fascynowała się niejedną osobą tej samej płci.

  26. Powrót do góry    #2629
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Dobrze Sobotch napisał, że to zawsze było jest i w jakimś zakresie powinno być. Młodzi i starsi faceci potrzebują niektórzy sportów walki, siłowych, konfrontracji itd. Lepsze to niż wojny. Jak robią to ochotnicy i na uboczu to ich sprawa.

    Inną kwestią jest mieszanie tego do ogólnego kibicowania Falubazowi. Kiedyś była o wiele bardziej rozpowszechniona prawda o tym, że ZG ma pozytywne relacje z Wybrzezem Gdansk i Sparta Wrocław a mecze z nimi były nazywane meczami przyjaźni z pozdrowieniami, transparentami itp.
    Z pewnych względów te zgody się zakończyły i wielu kibiców "niekumatych" pytało: jak, dlaczego?
    Może i słusznie dostali odpowiedzi, że co ich to obchodzi skoro nie brali w tym udziału, nie są w to zaangażowani itd. Zgoda, to brzmi logicznie.
    Jednak w związku z tym ciężko też oczekiwać, żeby ogół kibiców na trybunach podczas meczu zaczął nagle pozdrawiać, skandować inne kluby jak Flota czy Zagłębie.
    Skoro istotnie prawda jest taka, że te układy są zawierane i zrywane przez małe grono osób/kibiców, którzy robią to z sobie tylko znanych powodów i nie tłumaczą się z tego (bo niby czemu) reszcie kibiców/pikników to ciężko oczekiwać aby ludzie bezmyślnie pozdrawiali i lubili raz tych a innym razem tamtych.

    Uważam, że obecnie jest dosyć prawidłowo pod tym względem. Ekipa bojowa robi tam swoje sprawy bez rozgłosu we własnych klimatach, na stadionie nie słychać nawoływań, żeby cały stadion pozdrawiał jakieś inne kluby piłkarskie. Wiadomo jakieś flagi sektor K sobie tam wiesza zgodnie ze swoimi przekonaniami i układami i tyle. Po co to ruszać? Jest w miarę optymalnie.

    Wracając na koniec do całej dyskusji na temat transparentu ws LGBT i ..Q jaka się tu przetoczyła. Sprawa też wydaje się oczywista. Transparent nie nawoływał do mordowania itp., wyrażał opinię, apel jaki w kraju gdzie niby jest wolnosć słowa nie powinien być niczym nadzwyczajnym. Równie dobrze mogliby powiesić apel o legalizację marihuany.
    A stadion to nie teatr czy filharmonia, tutaj wiadomo, że się skacze, wstaje, krzyczy, nieraz przeklnie, popularne są poglądy i tradycje patriotyczne, poszanowanie barw i symboli, tak klubowych jak i narodowych. Jak kogoś to dziwi to chyba się wczoraj urodził albo był pierwszy raz w życiu na stadionie w Polsce
    Całe to okołopiłkarskie towarzystwo kibolskie to tylko przykrywka dla zorganizowanych grup przestępczych. Oni poprzez udział w takich ustawkach rekrutują sobie ludzi do gangów. Produkują metę, przemycają i handlują innymi zakazanymi substancjami, trudnią się klasyczną gangsterką itd.
    Jeśli nic nie będziemy z tym robić to ten rak rozrośnie się do takich rozmiarów, że zacznie zagrażać funkcjonowaniu klubu.
    Bo tak naprawdę to oni w dupie mają kluby, którym rzekomo kibicują. Historia Wisły i Sharksów jest tu najlepszym przykładem. Im szybciej ta banda zostanie przepędzona ze stadionów tym lepiej.

  27. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Lafan (27-04-2019), MoherPower (26-04-2019), dillinger (26-04-2019), hcp (25-04-2019), jelousabmarinek (25-04-2019), marcool (27-04-2019), vicar (25-04-2019)

  28. Powrót do góry    #2630
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Abstrahując od tematów gangów, o których napisał Carlitos (który także ma rację), to niestety, ale grupy spod znaku h czy nawet ultrasi (u nas z trybuny K) uzurpują sobie prawo do reprezentowania poglądów czy to klubowych, czy polityczno-społecznych wszystkich, którzy chcą identyfikować się z klubem czy też barwami.
    To prawda, że na sektorach kibicowskich w PL zawsze (akurat kiedyś niekoniecznie w ZG) przeważały nastroje prawicowo-pseudopatriotyczne, ale jednak była naczelna zasada - 0 polityki na stadionie. To się diametralnie u nas zmieniło. W Europie jest jednak nadal bardzo wiele miejsc, gdzie takie poglądy nie przeważają, a jak nawet są obecne, to nie są demonstrowane.

  29. Powrót do góry    #2631
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Całe to okołopiłkarskie towarzystwo kibolskie to tylko przykrywka dla zorganizowanych grup przestępczych. Oni poprzez udział w takich ustawkach rekrutują sobie ludzi do gangów. Produkują metę, przemycają i handlują innymi zakazanymi substancjami, trudnią się klasyczną gangsterką itd.
    Jeśli nic nie będziemy z tym robić to ten rak rozrośnie się do takich rozmiarów, że zacznie zagrażać funkcjonowaniu klubu.
    Bo tak naprawdę to oni w dupie mają kluby, którym rzekomo kibicują. Historia Wisły i Sharksów jest tu najlepszym przykładem. Im szybciej ta banda zostanie przepędzona ze stadionów tym lepiej.
    Hmm, no ci co mają w doopie klub (mowa o Falubazie) jest dosłownie garstka. Najlepiej widać to było, po wypadku Warda. Jak zaczęli intonować te swoje głupie okrzyki, to nagle trybuna "K" a w zasadzie jej kibice, rozpłynęły się na dwie strony, pozostawiając dosłownie grupkę baranów, samych sobie. Wtedy było widac jak na dłoni, jak "liczne grono" oni reprezentują. I to się nie zmienia od lat.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #2632
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, no ci co mają w doopie klub (mowa o Falubazie) jest dosłownie garstka. Najlepiej widać to było, po wypadku Warda. Jak zaczęli intonować te swoje głupie okrzyki, to nagle trybuna "K" a w zasadzie jej kibice, rozpłynęły się na dwie strony, pozostawiając dosłownie grupkę baranów, samych sobie. Wtedy było widac jak na dłoni, jak "liczne grono" oni reprezentują. I to się nie zmienia od lat.
    Pamiętam, nigdy nie twierdziłem że to cała trybuna K. Sam mam tam kupę przyjaciół i oni nie mają nic wspólnego z tą okołopiłkarską bandą. Natomiast takie małe grupy potrafią być bardzo niebezpieczne. Sharksi czy ekipy z Żylety w Wawie czy podobni z Poznania to są po prostu zorganizowane grupy przestępcze i tak należy je traktować (a zgodnie z polskim prawem samo członkostwo w takiej grupie stanowi przestępstwo).

  31. Powrót do góry    #2633
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie przesadzasz aby?
    20 lat temu i więcej normalnie napieprzali się w centrach miast i na dworcach, generalnie gdzie popadnie.

    Pamiętam nawet obszerny wywiad z jakimś typem z Leszna w TŻ, gdzie kolo przez dwie strony gazety opowiadał o wyjazdowych przygodach, też reklamował się jako normalna głowa rodziny, tylko z dziwnym hobby. Dziś kombinują poza miejscami zamieszkania i słusznie. Przecież z kibolami i hoolsami jest odwrotnie niż choćby z pedałami: obie grupy istnieją od zarania dziejów, z tym że kibole kiedyś siali ferment gdzie i kiedy popadło a teraz działają po cichu, za to "nieszkodliwych" waginosceptyków kiedyś nie znano, teraz słyszy i widzi się ich wszędzie. To gorsze dla Twojej córy
    Że co kierwa? Jeden pedzio z drugim, idący po ulicy, jest gorszy od typów napier..jących się na ulicach? Uszczypnijcie mnie.
    Mam nadzieję, że Sobotch napisał to w chwili gniewu po odpadnięciu Ronniego z MŚ.
    Ostatnio edytowane przez Drapichrust ; 25-04-2019 o 15:19
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  32. Powrót do góry    #2634
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    vicar, tak 3/4 żartem, 1/4 serio. I off-topowo. Kylie Minoque (Twój avatar) fascynowała się niejedną osobą tej samej płci.
    Przeciągając nieco offtop A kim konkretnie się fascynowała?

  33. Powrót do góry    #2635
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Że co kierwa? Jeden pedzio z drugim, idący po ulicy, jest gorszy od typów napier..jących się na ulicach? Uszczypnijcie mnie.
    Mam nadzieję, że Sobotch napisał to w chwili gniewu po odpadnięciu Ronniego z MŚ.
    Mnie tam Ronnie grzeje, lubię takie mecze i wyniki jakie obserwujemy
    Tak, pedzie maszerujące w centrum miasta są gorsze od bandy debili napieprzającej się z dala od miasta. Pomijając już fakt, że wspomnianych debili ludzie postronni raczej nie interesują, gdy zajęci są sami sobą.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Rozi22 (25-04-2019)

  35. Powrót do góry    #2636
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Zmieniajac temat na bardziej klubowy, dzisiaj zostaly przedluzone umowy na wspolprace z Lumelem - oby tak dalej.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 25-04-2019 o 16:00

  36. Powrót do góry    #2637
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mnie tam Ronnie grzeje, lubię takie mecze i wyniki jakie obserwujemy
    Tak, pedzie maszerujące w centrum miasta są gorsze od bandy debili napieprzającej się z dala od miasta. Pomijając już fakt, że wspomnianych debili ludzie postronni raczej nie interesują, gdy zajęci są sami sobą.
    A ci hoolsi wpadający na maskę to pewnie fotomontaż Z kolei pedzie na ulicach wciągają ludzi do ciemnych pokoi i ich obmacują pewnie Trolling, inaczej tych wypowiedzi nie mogę wytłumaczyć
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  37. Powrót do góry    #2638
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Kylie Minoque (Twój avatar) fascynowała się niejedną osobą tej samej płci.
    Tak żeby zachować równowagę, to ja fascynowałem się nie raz i nie dwa Kylie Minoque!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  38. Powrót do góry    #2639
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 948 w 511 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mnie tam Ronnie grzeje, lubię takie mecze i wyniki jakie obserwujemy
    Tak, pedzie maszerujące w centrum miasta są gorsze od bandy debili napieprzającej się z dala od miasta. Pomijając już fakt, że wspomnianych debili ludzie postronni raczej nie interesują, gdy zajęci są sami sobą.
    Tak zeby uscislic Sobotch. Katolicy maszerujacy w procesjach w centrum miasta sa gorsi od pedziow i bandy debili czy stawiasz ich w jednym rzedzie?
    Zeby Ci ulatwic odpowiedz dodam, ze katolicy w przeciwienstwie do pedzi sa w stanie zablokowac nawet drogi szybkiego ruchu, ze nie wspomne o lokalnych.
    Moze im ktos wreszcie ****a wytlumaczy ze na Jasna Gore mozna dojechac pociagiem czy autobusem

  39. Powrót do góry    #2640
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mam się wypowiadać na temat każdej sekty społecznej? Nie chciałbyś

    Może jednym zdaniem - poszczególne ekipy dzielę na takie, które mieszają we łbach i takie, które tego nie robią. Ci pierwsi mogliby dla mnie skończyć jak Geoffrey Baratheon albo Ned Stark, wszystko jedno

  40. Powrót do góry    #2641
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    sobotch nie spoileruj innym serialu
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  41. Powrót do góry    #2642
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    sobotch nie spoileruj innym serialu
    To było prawie 10 lat temu - jak ktoś nie obejrzał, to juz nie obejrzy
    A jak kto będzie chciał to zrobić, to i tak szybko zapomni mój post w natłoku postaci.

  42. Powrót do góry    #2643
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    no juz lepiej gadajcie o GoT niz o tych kuloje-bach
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #2644
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Tak żeby zachować równowagę, to ja fascynowałem się nie raz i nie dwa Kylie Minoque!
    Ja fascynowałem się Kylie jakieś 16 lat temu, a ostatnio mi wróciło Stąd avatar
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  44. Powrót do góry    #2645
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Najgorsze to w ogóle są katolicko chuligańskie grupy homoseksualne wędrujące po autostradach, napieprzające się ze sobą i macające kogo się da na Jasnej Górze. Kiedyś byłem vice hersztem takiej, więc wiem, co mówię (zresztą tak naprawdę stąd się wziął mój groźny nick).





    Nawiasem: meczyk za pasem to se myślę, zajrzę na forum, co tam w Falubazie.
    No i tak oto wygląda przegląd tygodnia, licząc od 20 kwietnia:


    37 ciekawych postów o grzybach, Kylie Minogue (dowiedziałem się nawet o jej preferencjach erotycznych!), pedał‚ach, katolikach, procesjach, serialach i jakimś panu, co się nazywa Ronnie (tylko nie wiem: gej, chuligan, czy katolik? )

    Moje horyzonty się poszerzyły, za co bardzo dziękuję.

    Niestety, nie da się nie zauważyć offtopowania pewnej grupy osób piszących nie na temat - głównie o jakimś żużlowcu Osyczce

    ...no ale co zrobić, trolle będą zawsze... Zresztą o Osyczce było raptem 5 postów na 42 w sumie, więc naprawdę nie jest źle

    Za tydzień też wpadnę poczytać

    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 26-04-2019 o 14:28

  45. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    KrisKiller (26-04-2019), Mariusz (26-04-2019), Rozi22 (26-04-2019), shelve (26-04-2019)

  46. Powrót do góry    #2646
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    No to mamy kolejno 38 i 39 post...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #2647
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    ...to jeszcze pół ode mnie - i mamy tytuł kolejnego serialu

  48. Powrót do góry    #2648
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    po cichu liczyłem, ze tę połówkę inaczej zaserwujesz, no ale..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Powrót do góry    #2649
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    No tak, ostatnio nawet promyczki nadziei ws juniorki jakos nie odbily sie szerokim echem w tym watku.
    mam na mysli komplet Norberta Krakowiaka w Bydgoszczy w 1/2 SK i zakwalifikowanie sie Osyczki w Rybniku.
    Co prawda napisalem post dotyczacy wspolpracy Norberta z psychologiem jako jedna z podpowiedzi ale wlasnie tematy polityczne sa widac popularniejsze

    Moze i dobrze, ze wielu juz skreslilo naszych juniorow bo bedzie mniejsza presja na nich. Ja mam caly czas nadzieje, ze beda robic postepy bo jakis tam potencjal maja. Rolnicki tez w Lublinie nie pokazal nic a u siebie juz calkiem inna jazda.

    Oby sie wielu jeszcze zdziwilo, ze moze wcale nie bedziemy mieli takiej najslabszej pary juniorow w lidze...

    Martwia mnie tylko caly czas te starty Tondera jak podnosi mu kolo i zostaje notorycznie z tylu oraz zaciaganie hamulca w pierwszym luku przez niego jak sie zblizy do rywala To juz kiedys bylo z nim lepiej. Moze Pana Krzycha brak tak wplywa?

  50. Powrót do góry    #2650
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Oby sie wielu jeszcze zdziwilo, ze moze wcale nie bedziemy mieli takiej najslabszej pary juniorow w lidze...
    Ja tam chętnie się zdziwię. Ileż to już razy tak było, że dany junior nic nie jechał, a nagle, w trakcie sezonu, odpalał. Tyle, że ostatnimi laty wszędzie, ale nie u nas...

  51. Powrót do góry    #2651
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Krakowiak jeździć potrafi co widać na młodzieżówce, ale presja meczowa go spala. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Obstawiam że w juniorach będzie na remis. Dobre i to.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  52. Powrót do góry    #2652
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wchodze dzis na stadion kontrola ok i Kobietki ktore zbieraja na oprawe daje oczywiscie jak zawsze troche siana i czekam na jakas fajna oprawe. Jakie moje zdziwienie gdy widze same stare flagi. A gdzie ta oprawa co pieniadze zostaly zebrane na toruniu?? Czyzby sfinansowany wyjazd do wrocka???? Mam do w dupie wiecej nie dam i nie zebrajcie na wyjazdy

  53. Powrót do góry    #2653
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    hahaha za hajs na oprawę baluj
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  54. Powrót do góry    #2654
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    454
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Na 'oprawy' przestałem wrzucać już kilka lat temu. Prawdziwy, żużlowy ruch kibicowski skończył się w latach 2011-2012. Wcześniej trzymała to grupa zdolnych, inteligentnych chłopaków, którzy robili oprawy, z których faktycznie można było być dumnym. Przeciwnikom dopiekli, ale w ramach rozsądku, a stadion miał radochę. Później zaczęły się podchody z ekipami piłkarskimi i jest jak jest.
    Oprawy kiepskie, wulgarne, pomysły typu Katarzyna Jancarz, przynoszą tylko wstyd normalnym kibicom. Zero pomysłu tylko agresja i wulgarne hasła. Za co ci młodzi ludzie jeżdżą na mecze wyjazdowe swoich przyjaciół z Lubina? Przecież to kosztuje, a oprawy, tak jak dzisiaj kiepskie, lub wcale ich nie ma. Resztę można sobie dopowiedzieć.
    Do głosu doszły odłamy radykalne (piłkarskie). Idealnie było to widać w roku 2015. Dziwię się, że klub na to pozwala.
    Pewnie zaraz odezwą się głosy "kumatych" kiboli. Tak, mogę być januszem, chociaż zaliczyłem więcej wyjazdów niż pewnie niejeden "kumaty" meczów w ZG. Kończąc żadnego wrzucania "na oprawy" i coraz dalej od trybuny K.

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi speedway5 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (27-04-2019), dillinger (27-04-2019)

  56. Powrót do góry    #2655
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Ja tam chętnie się zdziwię. Ileż to już razy tak było, że dany junior nic nie jechał, a nagle, w trakcie sezonu, odpalał. Tyle, że ostatnimi laty wszędzie, ale nie u nas...
    Jak to miło czasem się zdziwić
    Wiem, wiem, jedna jaskółka nie czyni sezonu, ale i tak było miło. Polać temu psychologowi, co się nim zajął!
    (teraz niech się zajmie Dzikiem i Piotrem )

    ...co by nie było - mecz wygrany juniorami - cuda, panie...

    No dobra, sorry za kolejny offtop o żużlu, możemy już wracać do Kylie Minogue
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 27-04-2019 o 06:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •