Strona 122 z 155 PierwszyPierwszy ... 2272112120121122123124132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,446 do 5,490 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5446
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Czyli Woffinden, Hampel, Kasprzak, Drabik i teraz Laguta xD a za tydzien dojda kolejni. Mysle, ze wszystkie te teorie mozna o kant d*** rozbic, kluby dzisiaj dobrze pilnuja tematu i mozna sobie darowac "pewne info"
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #5447
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,823
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Czyli Woffinden, Hampel, Kasprzak, Drabik i teraz Laguta xD a za tydzien dojda kolejni. Mysle, ze wszystkie te teorie mozna o kant d*** rozbic, kluby dzisiaj dobrze pilnuja tematu i mozna sobie darowac "pewne info"
    Myślę że masz rację.I ostanie się nam Hampelek na wypożyczeniu.

  3. Powrót do góry    #5448
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Nie mowie, ze tak bedzie ale ze we wrzesniu za wczesnie na jakiekolwiek pewne info.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  4. Powrót do góry    #5449
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Nieśmiało napiszę, że ja nie puszczam info z "jakiś" piekarni. Nie mam tego w zwyczaju. Gdyby nie źródło, w ogóle by o tym nie wspomniał.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  5. Powrót do góry    #5450
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Z tym Drabikiem to pewne info czy tylko tak sobie piszecie?

  6. Powrót do góry    #5451
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Z tym Drabikiem to pewne info czy tylko tak sobie piszecie?
    Pewne. Sławek już podpisał list intencyjny.
    !Adrian walcz!

  7. Powrót do góry    #5452
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    każde info o Drabiku/Woffindenie w innej drużynie niż Sparta momentalnie triggeruje tego typa z Wrocławia z "wicemistrz" w nicku xd nie zdziwiłbym się gdybyście go specjalnie trollowali z tymi 'njusami'

  8. Powrót do góry    #5453
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,823
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Pewne. Sławek już podpisał list intencyjny.
    I to w tamtym roku

  9. Powrót do góry    #5454
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    każde info o Drabiku/Woffindenie w innej drużynie niż Sparta momentalnie triggeruje tego typa z Wrocławia z "wicemistrz" w nicku xd nie zdziwiłbym się gdybyście go specjalnie trollowali z tymi 'njusami'
    Nie to co newsy o Smektale i kibice z Leszna, przy*ebie.poza tym jakbys poczytal, przy*ebie, to bys sie doczytal, ze odejscia Woffindena nie uwazam za wykluczone.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #5455
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    I znowu piana xD co za typ...

  11. Powrót do góry    #5456
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie wiem ale juz chyba widac ze troche nastapilo zmeczenie materialu. Natomiast Drabik to przyszlosc Sparty i jego nikt stad nie pusci. W ostatecznosci podpisza na rok i sypna mu fure kasy. No chyba, ze wtedy Janos sie zbuntuje
    Z tego co wiem, to właśnie Sparta nie chce dać Maksymowi tej fury kasy. A nasi dają

    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Z tym Drabikiem to pewne info czy tylko tak sobie piszecie?
    Ze środowiska wrocławskiego.

  12. Powrót do góry    #5457
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Motor i Falubaz są w grze, a pewnie skończy się we Wrocławiu.

  13. Powrót do góry    #5458
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Czyli zrobicie sklad:
    Laguta
    Jensen
    Dudek
    Drabik
    Vaculik

    A potem znowu bedziecie pisac, ze celem jest walka o play offy i nic nie musicie?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #5459
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,464
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,642 w 2,160 postach
    No bez juniorow to sklad na 3 miejsce. Przy mega dobrych wiatrach 2.

  15. Powrót do góry    #5460
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Czyli zrobicie sklad:
    Laguta
    Jensen
    Dudek
    Drabik
    Vaculik

    A potem znowu bedziecie pisac, ze celem jest walka o play offy i nic nie musicie?
    Trzeba przyznać, że robi wrażenie
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  16. Powrót do góry    #5461
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Czyli zrobicie sklad:
    Laguta
    Jensen
    Dudek
    Drabik
    Vaculik

    A potem znowu bedziecie pisac, ze celem jest walka o play offy i nic nie musicie?
    Nie wiem, co będą pisać inni i nie obchodzi mnie to. Nie mam pojęcia, czy taki skład będzie, ale jeżeli tak, to chciałbym, aby ci zawodnicy gryźli tor i żebym nie musiał oglądać degrengolady na wyjazdach typu 33:57. U siebie zrobić im dobrą nawierzchnię do walki na dystansie i tyle. Podpisać dłuższe kontrakty, stopniowo wprowadzać nową falę młodzieży do składu i dawać frajdę z jazdy. Bez napinki na złoto.

  17. Powrót do góry    #5462
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Sorry, ale jezeli zlozycie taki/podobny sklad to pisanie o spokojnej jezdzie/braku napinki na zloto to chyba jakis zart. Zwlaszcza, jesli slyszy sie jakimi kwotami balamucicie Drabika.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  18. Powrót do góry    #5463
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,731
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Sorry, ale jezeli zlozycie taki/podobny sklad to pisanie o spokojnej jezdzie/braku napinki na zloto to chyba jakis zart. Zwlaszcza, jesli slyszy sie jakimi kwotami balamucicie Drabika.
    Nie przesadzaj. Aż tak wielkie nie są przecież.

    A poza tym to przecież jesteś pewien, że Drabika i tak nie uda się wyciągnąć.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-09-2019 o 22:51
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #5464
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,429
    Kliknij i podziękuj
    1,292
    Podziękowania: 942 w 582 postach
    Chłopaki, dawajcie te kwoty za Drabika skoro je znacie.Serio.

  20. Powrót do góry    #5465
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Dawać tu info o PePe bo cała Bydgoszcz czeka co z tym Protasem . Jednak Boniek musiałby załatwić sponsora dla niego bo Polonii jako klubu to na niego nie stać. I kto w zastępstwie za niego? Tylko pod takim warunkiem dostanie zielone światło na odejscie

  21. Powrót do góry    #5466
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Jeszcze sezon ligowy się nie zakończył a już mowa o presji w kolejnym?
    Wymienionu tu chyba wszystkie nazwiska jakie sa możliwe kto zajmie to zaszczytne miejsce jezdzić z Mychą na klacie.

    Teraz to jest dobry okres na info 100% KMO.
    Z tych 100% KMO prawdą bedzie z 10%.

    W Falubazie na ławce rezerwowych ma siedzieć połowa składu Leszna i Wrocka, co by osłabić głównych kandydatów do złota w kolejnym sezonie.

    Falubaz DMP 2020 r.
    Info KMO 101% z pewnego żródła.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #5467
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,435
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Przecież pisałem, że od następnego sezonu FSE ( Falubaz Speedway Ekstraliga), reszta spada do Nice

    Ponoć projekt do 2050, aby Falubaz nastukał 30 tytułów i objął zdecydowane prowadzenie w tabeli DMP.
    Tylko Falubaz

  23. Powrót do góry    #5468
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Sorry, ale jezeli zlozycie taki/podobny sklad to pisanie o spokojnej jezdzie/braku napinki na zloto to chyba jakis zart. Zwlaszcza, jesli slyszy sie jakimi kwotami balamucicie Drabika.
    No ale że co, z Twojej czy mojej kieszeni to idzie? Jeśli boss rozpruł kieszeń z kapuchą, to co mi do tego. Tylko się cieszyć.
    Ostatnio edytowane przez Bruno Schulz ; 20-09-2019 o 00:56

  24. Powrót do góry    #5469
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak duży budżet chce Polonia zbudować na sezon 2020?
    4 mln brutto. Cel spokojne utrzymanie. Według mnie Protasiewicz jest za drogi i jakoś nie uśmiecha mi się aby zarabiał tyle co trzech innych seniorów. Chyba, że ma za cel po prostu jeszcze się fajnie pościgać i chce to robić ligę niżej nie patrząc już zbytnio na pieniądze to może szansa jest.

  25. Powrót do góry    #5470
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    W sprawie Griszy, to nie chce Wam psuć zabawy, bo sam lubię się po oszukiwać na podstawie głosów z zewnątrz. Nie mogę zbyt wiele napisać, ale myślę że jakiejś tajemnicy nie zdradzę jeśli powiem, że:

    1. Przypominam że kontrakt Griszy w zeszłym sezonie w całości opłacała spółka TBV.
    2. Kontrakt sponsorski można sobie przedłużyć w każdej dowolnej chwili i nie trzeba czekać do listopada. Na przykład można to zrobić jeszcze przed deklaracją przed kibicami że się "zostaije w Lubelynie"

    Jak połączycie oba te fakty, to Wam wyjdzie żeby nie słuchać niesprawdzonych piekarni


    PS: Tak dla potwierdzenia tego co napisałem rano... https://www.przegladsportowy.pl/zuze...alubaz/md63mzv

    Skończyło się... Łagutowanie Możliwe że temat Łaguty wynalazł się dlatego, aby odwrócić uwagę Motoru od Drabika lub Kasprzaka...
    Ostatnio edytowane przez Raf_Lublin ; 20-09-2019 o 07:23

  26. Powrót do góry    #5471
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,823
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    W sprawie Griszy, to nie chce Wam psuć zabawy, bo sam lubię się po oszukiwać na podstawie głosów z zewnątrz. Nie mogę zbyt wiele napisać, ale myślę że jakiejś tajemnicy nie zdradzę jeśli powiem, że:

    1. Przypominam że kontrakt Griszy w zeszłym sezonie w całości opłacała spółka TBV.
    2. Kontrakt sponsorski można sobie przedłużyć w każdej dowolnej chwili i nie trzeba czekać do listopada. Na przykład można to zrobić jeszcze przed deklaracją przed kibicami że się "zostaije w Lubelynie"

    Jak połączycie oba te fakty, to Wam wyjdzie żeby nie słuchać niesprawdzonych piekarni


    PS: Tak dla potwierdzenia tego co napisałem rano... https://www.przegladsportowy.pl/zuze...alubaz/md63mzv

    Skończyło się... Łagutowanie Możliwe że temat Łaguty wynalazł się dlatego, aby odwrócić uwagę Motoru od Drabika lub Kasprzaka...
    Nie zepsułeś zabawy,tym bardziej linkiem choć o Łagucie nic nie wiem.Ale Falubaz interesuje się bardzo mocno Polakiem nie Antkiem.

  27. Powrót do góry    #5472
    Początkujący
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ze Falubaz walczy o Drabika, to raczej zadna wiedza tajemna nie jest

  28. Powrót do góry    #5473
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Moim zdaniem dopóki KK będzie miała coś do powiedzenia w sprawie Sparty, to Tai będzie jeździł we Wrocławiu, o ile on sam będzie chciał u nas jeździć. W sumie w odejście z jego woli, po takim sezonie bardzo mocno wątpię. Już pomijam gadkę o zmęczeniu materiału po jednym nieudanym spotkaniu. Z tego co pamiętam tylko w 2016 Tai w lidze jechał lepiej niż w tym roku, a po w sumie nieudanym sezonie indywidualnie będzie się chciał odkuć i skupić na sgp i polskiej lidze. Ze Szwecji już zrezygnował na przyszły sezon, więc nawet jak postawi na odzyskanie złota, to na polskiej lidze się to raczej nie odbije, bo będzie jeździł tylko na jednym, ligowym froncie.

    No ale to tylko przemyślenia kibica, a nie info 100% piekarnia.

  29. Powrót do góry    #5474
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,464
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,642 w 2,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    PS: Tak dla potwierdzenia tego co napisałem rano... https://www.przegladsportowy.pl/zuze...alubaz/md63mzv

    Ciekawe jak ci prawdziwi z K zniosą murzyna w składzie.

  30. Powrót do góry    #5475
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O, Antek Zawsze to lepiej od głupszego Laguty, choć tylko trochę
    W danym układzie rzeczywiście przydałby się ktoś z dwójki Drabik/Woryna, żeby myśleć o jakimś półfinale.

  31. Powrót do góry    #5476
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Sciagniecie Lindbaecka - przy odejsciu PePe-potwierdza, ze walczycie o Polaka. Na moje to w gre wchodza Woryna, Kasprzak, Drabik i ktos z Leszna.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Powrót do góry    #5477
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    O, Antek Zawsze to lepiej od głupszego Laguty, choć tylko trochę
    W danym układzie rzeczywiście przydałby się ktoś z dwójki Drabik/Woryna, żeby myśleć o jakimś półfinale.
    Sportowo Głupek lepszy chociaż nie bardzo by pasował do naszego toru. Na wyjazdach byłby bardziej pożyteczny.
    A Predator to strata czasu. Nie wiem czy jest sens wydawać kasę na wyżej wymienionych. Natomiast warto zawalczyć o wieloletni kontrakt dla Drabika.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  33. Powrót do góry    #5478
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Sprowadzanie tu Lindbaecka to byłby strzał w kolano. Słaby poziom sportowy, chimeryczna jazda, do tego w każdej chwili może znów miec te swoje perturbacje osobiste (alkohol, jazda po pijanemu itd) i zakonczyc kariere. On jest slaby sportowo i niestabilny emocjonalnie wg mnie.
    Jak bysmy sie zamienili z GKM, ze Pedersen za niego to bylibysmy frajerami dekady.
    To juz wole Smolinskiego czy Niedzwiedzia.
    A Kapitanowi to on do piet nie dorasta.

  34. Powrót do góry    #5479
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,464
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,642 w 2,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Sportowo Głupek lepszy chociaż nie bardzo by pasował do naszego toru. Na wyjazdach byłby bardziej pożyteczny.
    A Predator to strata czasu. Nie wiem czy jest sens wydawać kasę na wyżej wymienionych. Natomiast warto zawalczyć o wieloletni kontrakt dla Drabika.
    tutaj bym się kłócił . " no pillls, no ride " . Ciekawe ile czasu Łaguta kombinował z dodatkami. Odkad afera się rozkrecila w PL, przestał jechac. Pojedyncze biegi w porzadku mial.

  35. Powrót do góry    #5480
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    tutaj bym się kłócił . " no pillls, no ride " . Ciekawe ile czasu Łaguta kombinował z dodatkami. Odkad afera się rozkrecila w PL, przestał jechac. Pojedyncze biegi w porzadku mial.
    Fakt zapewne kombinował, ale chyba nikt nie zaprzeczy że gość ma wielkie umiejętności. Straciłem do niego szacunek po numerze jaki wyciął Rybnikowi ale obiektywnie to zayebisty rajder.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  36. Powrót do góry    #5481
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,803
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,444 w 1,291 postach
    tak, *****isty, ale pierwsze co po przebudzeniu robi prezes jego klubu to nerwowe przegladanie newsow na sportowym pudelku. Inwestycja wysokiego ryzyka.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  37. Powrót do góry    #5482
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,823
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Faktycznie się zasiedział
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  38. Powrót do góry    #5483
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Trzeba przyznać, że robi wrażenie
    Nooo...Unia wreszcie będzie miała jakiegoś przeciwnika.
    !Adrian walcz!

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Robert_Leszno (20-09-2019)

  40. Powrót do góry    #5484
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Sportowo Głupek lepszy chociaż nie bardzo by pasował do naszego toru. Na wyjazdach byłby bardziej pożyteczny.
    A Predator to strata czasu. Nie wiem czy jest sens wydawać kasę na wyżej wymienionych. Natomiast warto zawalczyć o wieloletni kontrakt dla Drabika.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jasne, że wolałbym Kułakowa, pewnie Ty również. Mimo wszystko uważam, że prawdopodobieństwo odjechania pełnego sezonu przez Linbaecka jest jednak sporo większe, niż przez Trajektoriu

    Musi być jakiś pakiet. Murzyn + Drabik/Woryna/Hampel nie robi większego wrażenia ale też Pedersen + Protasiewicz to faza schyłkowa obu. A jak mi ktoś napisze, że Pedersen to gwarancja porządnego wyniku to wyśmieję. W trzech, może czterech meczach Pedersen wygrywał z liderami rywali.

  41. Powrót do góry    #5485
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Jeżeli transfer Predatora to prawda to możemy odpuścić sobie dalsze wzmocnienia bo nic to nie da. Przy zderzeniu z trójką Leszno, Wrocek, Czewa to wyglądać będziemy marnie nawet przy następnym wzmocnieniu. Gorzów z Iversenem i GKM z Nickim tez wyglądają korzystniej. Każda z tych drużyn będzie nas biła na głowę seniorką o juniorach nie wspominając.

    To już lepiej Zagarem było się zainteresować. Lindbaeck to strata czasu i pieniędzy a od kilku lat w elidze równia pochyła. Naprawde lepiej jechać Smolińskim i Niedźwiedziem.

    A jak Lindbaeck ma być za Pepe + jakies polskie pier******cie to też głupota bo niczego więcej niż Piotr nie gwarantuje i w ogole co to za przyjemność oglądać zlepek średniej jakości najemników.

    Tak mi się wydaje że ktoś nas wystawił i Lindbaeck to opcja rezerwowa żebyśmy nie zostali z dziurą w składzie po tym jak pochopnie zrezygnowaliśmy z Duńczyka.
    Jeżeli mi ktoś powie że ta wymiana z GKM zadziała u nas na plus to też wyśmieję.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 20-09-2019 o 10:55

  42. Powrót do góry    #5486
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,823
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Jeżeli transfer Predatora to prawda to możemy odpuścić sobie dalsze wzmocnienia bo nic to nie da. Przy zderzeniu z trójką Leszno, Wrocek, Czewa to wyglądać będziemy marnie nawet przy następnym wzmocnieniu. Gorzów z Iversenem i GKM z Nickim tez wyglądają korzystniej. Każda z tych drużyn będzie nas biła na głowę seniorką o juniorach nie wspominając.

    To już lepiej Zagarem było się zainteresować. Lindbaeck to strata czasu i pieniedzy. Naprawde lepiej jechać Smolińskim i Niedźwiedziem.

    A jak Lindbaeck ma być za Pepe + jakies polskie pier******cie to też głupota bo niczego więcej niż Piotr nie gwarantuje i w ogole co to za przyjemność oglądać zlepek średniej jakości najemników.
    Pomysł na budowanie składu nie powstał dziś.I nikt nie myślał wtedy o wymianie Dzika na Predatora i nie myśli teraz.Rozmowy z zawodnikiem którym interesuje się klub trwają już ponad rok, nie jest łatwe pozyskać tego typu grajka więc jest koncepcja wypożyczenia JH na wypadek fiaska rozmów.Zainteresowanie Piotrem też nie było znane nikomu wcześniej,ale jest znana mi koncepcja budowy drużyny która stara się o zawodnika krajowego.Także raczej niemożliwe jest wypożyczenie które burzy cały zamysł włodarzy klubu.

  43. Powrót do góry    #5487
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Anton to fajny gość jest i jak jest w gazie to potrafi łyknąć każdego.
    Problem w tym, że on z 1 dzień w sezonie jest w tym gazie.

    Kompletnie nie wierzę w te doniesienia PS. Chyba, że w 2020 jedziemy o 7 miejsce i 2 dodatkowe mecze w barażach zamiast 4 w PO. Zawsze coś.

  44. Powrót do góry    #5488
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    ale jest znana mi koncepcja budowy drużyny która stara się o zawodnika krajowego.
    i to koncepcje od tej sekretarki w klubie, co łączy telefony?

  45. Powrót do góry    #5489
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Jeżeli transfer Predatora to prawda to możemy odpuścić sobie dalsze wzmocnienia bo nic to nie da. Przy zderzeniu z trójką Leszno, Wrocek, Czewa to wyglądać będziemy marnie nawet przy następnym wzmocnieniu. Gorzów z Iversenem i GKM z Nickim tez wyglądają korzystniej. Każda z tych drużyn będzie nas biła na głowę seniorką o juniorach nie wspominając.

    Zakontraktowanie Drabika mimo to ma sens, bo zwiększa szanse na związanie z takim zawodnikiem na lata. A to że potrzebny nam silny polski senior to truizm. Protas lada moment zakończy karierę i zostaniemy z podwójną dziurą: na juniorce i na pozycji polskiego seniora.
    Dla mnie wymiana Pedersen-Drabik byłaby super. Więcej bym w tym roku nie zmieniał. I jechał cały sezon najmłodszymi juniorami nastawiając się już na rok 2021 (gdzie Protas pewnie kończy karierę, Drabik wskakuje na jego miejsce i dobieramy zagranicznego seniora).


    To już lepiej Zagarem było się zainteresować. Lindbaeck to strata czasu i pieniędzy a od kilku lat w elidze równia pochyła. Naprawde lepiej jechać Smolińskim i Niedźwiedziem.
    Żadnych Zagarów.

  46. Powrót do góry    #5490
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    Witam Panowie a ja licze na to że zrobicie Mrozkowi kuku i wyląduje u was Woryna☺Swoje zrobił,wprowadził ROW do Ekstraligi więc pora na zmiany.Skład z Hampelem czy Ksysiem troche mi nie pasuję.Za stary☺Tutaj będzie jakieś yebnięcie ostre.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •