Strona 111 z 155 PierwszyPierwszy ... 1161101109110111112113121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,951 do 4,995 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4951
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Welna, przestań pitolić.

    Tak naprawdę rządzi Falubazem Bieńkowski. Goliński to jest w zasadzie zarządcą, człowiekiem Bieńkowskiego. Nie ma różnicy w tym układzie, kto sprawuje funkcję prezesa. I tak strategiczne decyzje podejmuje boos.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #4952
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Mozna by go zatem przyrownac do prezydenta Maliniaka, ktory tez tylko wykonuje rozkazy prezesa i nic do powiedzenia nie ma?

  3. Powrót do góry    #4953
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Welna, przestań pitolić.

    Tak naprawdę rządzi Falubazem Bieńkowski. Goliński to jest w zasadzie zarządcą, człowiekiem Bieńkowskiego. Nie ma różnicy w tym układzie, kto sprawuje funkcję prezesa. I tak strategiczne decyzje podejmuje boos.
    W takim razie to jeszcze gorzej świadczy tylko i wyłącznie o Nim

  4. Powrót do góry    #4954
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Naprawdę nie rozumiem zachwytu nad jego ,,prezesurą”

    Dla mnie to zwykły karierowicz

    Jeszcze ,,chwilę” temu chodził w koszulce Unii po Smoczyku , i to zazwyczaj tylko na meczach o ,,coś ”, a teraz jest Prezesem Falubazu...

    Co On tak naprawdę ma wspólnego z tym klubem?
    Spytajcie się go kto taki Szymkowiak....
    Prezes klubu powinien czuć ten sport, czuć środowisko...
    A On został prezesem ....
    No właśnie dlaczego został w ogóle prezesem ?
    Bo na pewno nie z zamiłowania i fascynacji do Falubazu ...
    Dla mnie to nic innego jak zaspakajanie własnego ego
    Szykuj się chłopie na finał a nasze problemy zostaw nam

  5. Powrót do góry    #4955
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Naprawdę nie rozumiem zachwytu nad jego ,,prezesurą”

    Dla mnie to zwykły karierowicz

    Jeszcze ,,chwilę” temu chodził w koszulce Unii po Smoczyku , i to zazwyczaj tylko na meczach o ,,coś ”, a teraz jest Prezesem Falubazu...

    Co On tak naprawdę ma wspólnego z tym klubem?
    Spytajcie się go kto taki Szymkowiak....
    Prezes klubu powinien czuć ten sport, czuć środowisko...
    A On został prezesem ....
    No właśnie dlaczego został w ogóle prezesem ?
    Bo na pewno nie z zamiłowania i fascynacji do Falubazu ...
    Dla mnie to nic innego jak zaspakajanie własnego ego
    Nie, ja się z tym nie zgodzę.

    Dla mnie prezes klubu to niekoniecznie musi się znać na żużlu. Albo inaczej - jakieś tam pojęcie powinien mieć, ale ważniejsze są inne rzeczy. Prezes klubu powinien przede wszystkim skutecznie wyszukiwać sponsorów dla klubu oraz innych partnerów biznesowych. Prowadzić umiejętnie negocjacje z zawodnikami, by zawierać korzystne umowy dla klubu. A nie jakieś tam zamiłowanie do Falubazu i wiedza kim jest Szymkowiak.

    Nie bądźmy śmieszni.

    Według mnie ten pierwszy rok prezesury Golińskiego należy ocenić pozytywnie mimo braku zakładanego awansu do finału. To akurat wynikło z innych czynników takich jak: słaby sezon Dudka i coraz słabsza jazda Protasiewicza, który żadną petardą już nie jest, a wiadomo że nikt go z tego klubu nie wyrzuci. Tak jak nikt przez wiele lat nie podziękował Huszczy mimo, że od dawna nie prezentował poziomu ekstraligowego.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 11-09-2019 o 17:31
    TeamLindgren

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    DHEFF (11-09-2019), Falubaz (11-09-2019)

  7. Powrót do góry    #4956
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    W takim razie to jeszcze gorzej świadczy tylko i wyłącznie o Nim
    Ale, że co ? Nudzisz się i chcesz się kłócić, jaki model zarządzania jest lepszy ? Po co ci to ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #4957
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta

    Według mnie ten pierwszy rok prezesury Golińskiego należy ocenić pozytywnie mimo braku zakładanego awansu do finału. To akurat wynikło z innych czynników takich jak: słaby sezon Dudka i coraz słabsza jazda Protasiewicza, który żadną petardą już nie jest, a wiadomo że nikt go z tego klubu nie wyrzuci. Tak jak nikt przez wiele lat nie podziękował Huszczy mimo, że od dawna nie prezentował poziomu ekstraligowego.

    tak, tak... wyrzućmy protasa, nie zróbmy mu turnieju pożegnalnego i jeszcze każmy w przyszłości bilety kupować na falubaz.
    piękne nawiązania do tradycji różowokoszulowych.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    alexbart (12-09-2019)

  10. Powrót do góry    #4958
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    W którym miejscu ja napisałem, że należy go wyrzucić ? Naucz się czytać ze zrozumieniem, a później wpadaj tutaj pajacować.

    Inna sprawa jest jednak taka, że też nie uważam by ktoś miał dożywotnio zapewnione miejsce w składzie tylko dlatego, że jest legendą klubu. To już przerabialiśmy.
    TeamLindgren

  11. Powrót do góry    #4959
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    ...kurde, czyli jednak ktoś zobaczył mojego busa na W69? A specjalnie napisałem na nim "MIĘSO"
    Zdradziło Ciebie stanie tyłem do toru z mięsiwem
    Tylko Falubaz

  12. Powrót do góry    #4960
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    W którym miejscu ja napisałem, że należy go wyrzucić ? Naucz się czytać ze zrozumieniem, a później wpadaj tutaj pajacować.
    naucz się pisać ze zrozumieniem, a później wpadaj tutaj pajacować.
    twojego focha o tym, że nikt nie podziękował swego czasu huszczy nie można traktować inaczej jak właśnie nawoływanie do wyrzucenia z zespołu protasa.
    zresztą piszesz nawet o tym w odpowiedzi do mnie, więc o co bijesz pianę?

  13. Powrót do góry    #4961
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    W którym miejscu ja napisałem, że należy go wyrzucić ? Naucz się czytać ze zrozumieniem, a później wpadaj tutaj pajacować.

    Inna sprawa jest jednak taka, że też nie uważam by ktoś miał dożywotnio zapewnione miejsce w składzie tylko dlatego, że jest legendą klubu. To już przerabialiśmy.
    Nie no, znowu nawijacie o Protasie tak jak by na jego miejsce było kilku chętnych. Pokażcie mi innego krajowego zawodnika, doparowego, który może na dzisiaj realnie zastąpić Protasa ? No ja nie widzę takiego. Ogólnie wiadomo jest, zew tym sezonie MJJ i Pepe byli szykowani jako doparowi. A Patryk, Vacul i Nicki, jako liderzy, mieli ciągnąć ten wózek. Z całej trójki tylko Vacul wywiązał się ze swojej roli. Nicki raz ciągnął lepiej raz gorzej, ale to nie był lider na biegi nominowane. Patryk przechodzi w tym sezonie straszne męki sprzętowe i nie wiadomo czy w przyszłym sezonie sobie z tym poradzi. I tak właśnie bywa w tym sporcie. Życie pany, życie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #4962
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Mario , a Jensen to się nie wywiązał? W zeszłym roku uratował ligę, w tym jeździł lepiej niż wszyscy się spodziewali. Po I półfinale był bohaterem, do połowy drugiego takoż. Lecz po audi w ostatnich biegach zmienia się optyka.
    a) 2018 Gdyby nie Jensen, dziś Falubazik byłby w I lidze
    b) 2019 był lepszy w elidze niż wszyscy poza Vaculikiem

  15. Powrót do góry    #4963
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ad. Mario:
    Dokładnie, to nie Protas jest problemem tylko brak prawdziwych liderów (Dudek i Pedersen nie wywiązali się z tej roli) oraz beznadziejna juniorka+ignorant w roli managera.

    Ad. Ursus:
    MJJ zrobił co do niego należało. To nie on miał być liderem i jeden słabszy mecz nie zmienia bardzo dobrej oceny na jaką zasłużył. Mega pożyteczny zawodnik. Bardzo żałuję, że nie udało nam się ściągnąć Bjarre bo czuje że sprawdziłby się nie gorzej niż MJJ.

  16. Powrót do góry    #4964
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Taki argument może by przeszedł ale w latach 90.

    Dziś Lublin ma lotnisko, w tym roku będzie połączony z Okęciem drogą ekspresową i dojazd potrwa półtorej godziny. To samo z autostradą A2.

    Śmiem twierdzić, że akurat komunikacja w porównaniu do takiej Zielonej Góry nie będzie absolutnie żadnym problemem, a już z pewnością nie tułaczką.
    Lublin lotnisko może i ma, tyle że Tajski nie chce na nim wylądować...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  17. Powrót do góry    #4965
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Nie, ja się z tym nie zgodzę.

    Dla mnie prezes klubu to niekoniecznie musi się znać na żużlu. Albo inaczej - jakieś tam pojęcie powinien mieć, ale ważniejsze są inne rzeczy. Prezes klubu powinien przede wszystkim skutecznie wyszukiwać sponsorów dla klubu oraz innych partnerów biznesowych. Prowadzić umiejętnie negocjacje z zawodnikami, by zawierać korzystne umowy dla klubu. A nie jakieś tam zamiłowanie do Falubazu i wiedza kim jest Szymkowiak.

    Nie bądźmy śmieszni.

    Według mnie ten pierwszy rok prezesury Golińskiego należy ocenić pozytywnie mimo braku zakładanego awansu do finału. To akurat wynikło z innych czynników takich jak: słaby sezon Dudka i coraz słabsza jazda Protasiewicza, który żadną petardą już nie jest, a wiadomo że nikt go z tego klubu nie wyrzuci. Tak jak nikt przez wiele lat nie podziękował Huszczy mimo, że od dawna nie prezentował poziomu ekstraligowego.

    Nie, i ja się z tym nie zgodzę

    Człowiek bez pasji, figurant, karierowicz ,,biznesmen'' bez wkładu własnych pieniędzy, co za tym idzie bez żadnego ryzyka i obciążenia nie osiągnie nigdy tego samego co pasjonat, kibic, fan, biznesmen i prezes w jednej osobie.

    Bo ten pierwszy traktuje i sport i swoje stanowisko czysto służbowo i biznesowo

    Drugi zaś, żyje tym i na pierwszym miejscu stawia sport i ewentualne sukcesy, a dopiero późnej pieniądze (w dodatku własne) i ewentualne zyski

  18. Powrót do góry    #4966
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ad. Mario:
    Dokładnie, to nie Protas jest problemem tylko brak prawdziwych liderów (Dudek i Pedersen nie wywiązali się z tej roli) oraz beznadziejna juniorka+ignorant w roli managera.

    Ad. Ursus:
    MJJ zrobił co do niego należało. To nie on miał być liderem i jeden słabszy mecz nie zmienia bardzo dobrej oceny na jaką zasłużył. Mega pożyteczny zawodnik. Bardzo żałuję, że nie udało nam się ściągnąć Bjarre bo czuje że sprawdziłby się nie gorzej niż MJJ.
    ... brak transferu Bjerre ( pomijając jego celowość , bo uważam, że lepiej niż w tym sezonie juz nie pojedzie ) i odpuszczenie Nikodema jest dla mnie jasny. Ktoś już jest na msc nr 5 w składzie lub Bieńkowski odpuścił temat. W to drugie nie wierzę. Obaczym.

  19. Powrót do góry    #4967
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Mario , a Jensen to się nie wywiązał? W zeszłym roku uratował ligę, w tym jeździł lepiej niż wszyscy się spodziewali. Po I półfinale był bohaterem, do połowy drugiego takoż. Lecz po audi w ostatnich biegach zmienia się optyka.
    a) 2018 Gdyby nie Jensen, dziś Falubazik byłby w I lidze
    b) 2019 był lepszy w elidze niż wszyscy poza Vaculikiem
    Do MJJ i Protasa nic nie mam, oni w sumie wywiązali się ze swojej roboty. Jeśli traktować ich jako doparowych. A czasami robili za liderów. Nie wiem czego czepiasz się o MJJ, przecież ja pisałem, że:

    Z całej trójki tylko Vacul wywiązał się ze swojej roli.
    Chodziło o trójkę liderów.

    brak transferu Bjerre ( pomijając jego celowość , bo uważam, że lepiej niż w tym sezonie juz nie pojedzie ) i odpuszczenie Nikodema jest dla mnie jasny. Ktoś już jest na msc nr 5 w składzie lub Bieńkowski odpuścił temat. W to drugie nie wierzę. Obaczym.
    Hmm, podobno od czerwca już mają zaklepanego jednego krajowego grajka na miejsce Nikodema. Ale nikt nie chce pary puścić. Więc tylko możemy strzelać o kogo chodzi.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-09-2019 o 21:43
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #4968
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Dobra, faktycznie nie o Jensena Ci chodziło. Bo trudno się do niego za ostatnie 2 lata o cokolwiek przyyebać.

  21. Powrót do góry    #4969
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Jeśli prawdą jest co mówił Goliński, że Nicki dostał wcześniej info, że może szukać klubu to raczej kogoś już wtedy mieli i pewnie mają.
    Powiem szczerze, że moje źródełko wiedzy wyschło ...póki co pozostaje nam chyba czekać
    Tylko Falubaz

  22. Powrót do góry    #4970
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Co się przejmujecie. Klub nie padnie i nie spadnie a patrząc na obecny sezon, jak nie awansuje do finału to i tak każdy ma we w dupie całą resztę.

    Już dziś założę się o czteropaka, że gdy za Pedersena do Zielonej wróci Hampel, to nie będzie od niego gorszy i wystąpi w co najmniej tyłu samo ostatnich biegach.

  23. Powrót do góry    #4971
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Swoją drogą jakie życie potrafi być przewrotne ...

    Za pierwszym razem kiedy do Was poszedł , to stał się wrogiem publicznym nr 1 we Wschowie i jej okolicach


    Dziś na wieści o ewentualnej przeprowadzce do Was, cała Wschowa, Szlichtyngowa i Lyszno , gorąco tej ,,wyprawie” kibicuje i trzyma kciuki za owocne zakończenie sprawy

  24. Powrót do góry    #4972
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Swoją drogą jakie życie potrafi być przewrotne ...

    Za pierwszym razem kiedy do Was poszedł , to stał się wrogiem publicznym nr 1 we Wschowie i jej okolicach


    Dziś na wieści o ewentualnej przeprowadzce do Was, cała Wschowa, Szlichtyngowa i Lyszno , gorąco tej ,,wyprawie” kibicuje i trzyma kciuki za owocne zakończenie sprawy
    Podobnie było z Okoniem, jak odchodził z Leszna do ZG.

    Ale widzę, że na teraz to wam się w doopach poprzewracało od dobrobytu. Ciekaw jestem jak długo to potrwa. A przecież jeszcze niedawno Józef mawiał, że Unii Leszno nie stać na SE i trzeba budżety skroić do maksymalnie 3 mln.

    Czyli wychodzi na to, że Józef pyerdolił trzy po trzy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #4973
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Staram się być racjonalny. W Lesznie robi za piąte koło u wozu a i tak zdaje się tylko w Grudziądzu nie wygrał biegu. Jak zatem pójdzie do drużyny słabszej to podjedzie sporo lepiej z nru 13.

  26. Powrót do góry    #4974
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Staram się być racjonalny. W Lesznie robi za piąte koło u wozu a i tak zdaje się tylko w Grudziądzu nie wygrał biegu. Jak zatem pójdzie do drużyny słabszej to podjedzie sporo lepiej z nru 13.
    Tylko że z niego to już żaden lider. Strata czasu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    j-rules (12-09-2019)

  28. Powrót do góry    #4975
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Swoją drogą jakie życie potrafi być przewrotne ...

    Za pierwszym razem kiedy do Was poszedł , to stał się wrogiem publicznym nr 1 we Wschowie i jej okolicach


    Dziś na wieści o ewentualnej przeprowadzce do Was, cała Wschowa, Szlichtyngowa i Lyszno , gorąco tej ,,wyprawie” kibicuje i trzyma kciuki za owocne zakończenie sprawy
    Wtedy to był zupełnie inny gracz na rynku ... dziś to solidna 2 linia.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tylko że z niego to już żaden lider. Strata czasu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Uwzględniając "moc" naszej młodzieży to trzeba nam lidera, ale o takiego bardzooooo trudno

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Patryk przechodzi w tym sezonie straszne męki sprzętowe i nie wiadomo czy w przyszłym sezonie sobie z tym poradzi. I tak właśnie bywa w tym sporcie. Życie pany, życie.
    Mariusz to świadczy o braku profesjonalizmu w jego teamie. Jan Andresson nie zamknął swojego warsztatu z dnia na dzień bez wcześniejszego informowania ... albo się team ogarnie, albo czeka Patryka ścieżka Andreasa Jonssona czy Kasprzaka ... ciągłe słuchanie o tym, że nie wie co się dzieję z jego motorami nie przystoi wicemistrzowi świata ...
    Tylko Falubaz

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Falubaz (12-09-2019)

  30. Powrót do góry    #4976
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Uwzględniając "moc" naszej młodzieży to trzeba nam lidera, ale o takiego bardzooooo trudno
    ...
    Właśnie przez te moc będzie kolejny zmarnowany sezon. Z HampeloPredatorem czy bez.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  31. Powrót do góry    #4977
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta

    Mariusz to świadczy o braku profesjonalizmu w jego teamie. Jan Andresson nie zamknął swojego warsztatu z dnia na dzień bez wcześniejszego informowania ... albo się team ogarnie, albo czeka Patryka ścieżka Andreasa Jonssona czy Kasprzaka ... ciągłe słuchanie o tym, że nie wie co się dzieję z jego motorami nie przystoi wicemistrzowi świata ...
    to, właśnie to!!! on ma team koleżeńsko rodzinny, gdzie wszyscy się klepią po plecach, lata u Jana też swoje zrobiły, bo wiedzieli wszystko w ciemno bez wysiłku. teraz na innym sprzęcie są totalnie zagubieni, raz pojedzie daleko z przodu, a bieg później męczy wzrok tymi swoimi udawanymi atakami na krawężnik, 10 metrów za resztą. tam ewidętnie brakuje kogoś, kto wie jak dostroić silnik do warunków, a nie dobrego tunera, bo jak trafią z ustawieniami, to motor jedzie jak ta lala.
    jak tego nie ogarnie, jak nie przestanie z tym swoim olewackim luzem i nie weźmie się za siebie to skończy jak brian andersen, czy inny parosezonowy meteor. zmarzlik z jego problemami by się zesrał w kask, ale by z toru nie zszedł póki by mu wszystko nie zagrało.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (12-09-2019), j-rules (12-09-2019)

  33. Powrót do góry    #4978
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2018
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    57
    Podziękowania: 88 w 52 postach
    FalubazTV wypusciło materiał z Wrocławia.

    Tak odważnie i ochoczo zawsze pokazywali zachowania zawodników gości oraz kibiców druzyny przeciwnej którzy Swoim zachowaniem - nazwijmy to delikatnie - wywoływali kontrowersje. A dzis ? Kibice Falubazu dopingujący wrecz wzorowo Swój zespół we Wrocławiu. Kuswa druga reżimówka normalnie... rzygać sie chce. Serio nikt w tej pseudotelewizji nie miał jaj żeby pokazać problem niektorych grup i niektorych osob?!
    Ostatnio edytowane przez Ned ; 12-09-2019 o 03:38

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ned za jego przydatny post!

    alexbart (12-09-2019), karolcp3 (12-09-2019)

  35. Powrót do góry    #4979
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Lublin lotnisko może i ma, tyle że Tajski nie chce na nim wylądować...
    No akurat połączenie z Tajlandią z lubelskiego lotniska trochę kuleje. Trzeba się co najwyżej na jakieś przesiadki w Warszawie czy Berlinie decydować...

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Co się przejmujecie. Klub nie padnie i nie spadnie a patrząc na obecny sezon, jak nie awansuje do finału to i tak każdy ma we w dupie całą resztę.

    Już dziś założę się o czteropaka, że gdy za Pedersena do Zielonej wróci Hampel, to nie będzie od niego gorszy i wystąpi w co najmniej tyłu samo ostatnich biegach.
    Mnie Hampel zupełnie nie pasuje do tego co mówi kilka osób na forum, czyli że dogadane było już w czerwcu. Nie sądzę, żeby Unia tak wcześnie podjęła tak trudną decyzję, tym bardziej że wtedy jeszcze Brady jeździł ogony... Chyba że faktycznie w Lesznie mają już rozpisany plan wieloletni na tych swoich młodych zawodników i konsekwentnie go realizują, ale biorąc pod uwagę zmienność w tym sporcie, to raczej mało prawdopodobne...

  36. Powrót do góry    #4980
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Mnie Hampel zupełnie nie pasuje do tego co mówi kilka osób na forum, czyli że dogadane było już w czerwcu. Nie sądzę, żeby Unia tak wcześnie podjęła tak trudną decyzję, tym bardziej że wtedy jeszcze Brady jeździł ogony... Chyba że faktycznie w Lesznie mają już rozpisany plan wieloletni na tych swoich młodych zawodników i konsekwentnie go realizują, ale biorąc pod uwagę zmienność w tym sporcie, to raczej mało prawdopodobne...
    A mi właśnie pasuje. Unia ma najbardziej stabilny skład, od dawna było wiadomo, że w przyszłym roku ktoś musi wylecieć bo wchodzi Smektała. Z kandydatów są tylko Kurtz i Hampel. Z tym, że Kurtz to jeden z ulubieńców Rusieckiego. Zresztą nie po to w niego inwestuje, by pozbyć się perspektywicznego obcokrajowca, na rzecz trzydziestoparolatka, który będzie coraz gorszy. Wybór oczywisty.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  37. Powrót do góry    #4981
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A mi właśnie pasuje. Unia ma najbardziej stabilny skład, od dawna było wiadomo, że w przyszłym roku ktoś musi wylecieć bo wchodzi Smektała. Z kandydatów są tylko Kurtz i Hampel. Z tym, że Kurtz to jeden z ulubieńców Rusieckiego. Zresztą nie po to w niego inwestuje, by pozbyć się perspektywicznego obcokrajowca, na rzecz trzydziestoparolatka, który będzie coraz gorszy. Wybór oczywisty.
    Dokładnie, w Unii już od początku sezonu było wiadomo, że ktoś wyleci ze składu w przyszył sezonie. Taki JHJ musiałby być ślepy aby nie zorientować się w ich sytuacji kadrowej. Nie wiem czy to o niego chodzi w kontekście Falubazu, ale jak dla mnie go już w Unii raczej nie ma.

    Mariusz to świadczy o braku profesjonalizmu w jego teamie. Jan Andresson nie zamknął swojego warsztatu z dnia na dzień bez wcześniejszego informowania ... albo się team ogarnie, albo czeka Patryka ścieżka Andreasa Jonssona czy Kasprzaka ... ciągłe słuchanie o tym, że nie wie co się dzieję z jego motorami nie przystoi wicemistrzowi świata ...
    Aż tak ostro to bym nie jechał. Najwięksi profesjonaliści czasami tracą orientację jeśli chodzi o sprzęt i jego ustawienia. Inna kwestia to ta, że my całą winę zwalamy na sprzęt. A może do gorszej dyspozycji Patryka, przyczyniła się również jego forma czy dyspozycja psychiczna. Tego nie wiemy, faktem jest, ze w tym sezonie trochę nam zmarniał Patryk. Inna kwestia to ta, że jeśli potwierdzi się JHJ w Falubazie, to w przyszłym sezonie możemy mieć dwóch takich co to walczą z ustawieniami sprzętu, zamiast walczyć o pkt. na torze.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-09-2019 o 10:30
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #4982
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Bardzo mądry wywiad z Cegielskim na SF:

    "...W krótkim czasie z drużyny, która walczyła o utrzymanie, stali się zespołem z czołówki. Klub ma bogatego sponsora i funkcjonuje prawidłowo. W rok udało zrobić się to, czego GKM Grudziądz nie może dokonać od wielu sezonów. Chodzi o awans do play-off. A proszę mi wierzyć, że w Grudziądzu mamy doskonale zarządzany i prowadzony klub. Kibice Falubazu powinni docenić to, co mają. Niech ten rok będzie dobrym wstępem do czegoś więcej. Trzęsienie ziemi to byłoby najgorsze z możliwych rozwiązań - podsumowuje Cegielski."

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/842756/zuzel-kibice-falubazu-przesadzili-skornicki-prowadzil-zespol-wzorowo-lepszego-tr


  39. Powrót do góry    #4983
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Rzeczywiście, Cegła błysnął:

    „- Nie zauważyłem żadnych błędów w prowadzeniu drużyny - mówi nam nasz ekspert.”

    Cegła do okulisty.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  40. Powrót do góry    #4984
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Dobra Carlitos nie demonizujmy, jedna sporna RT w 5 biegu to nie jest az taka wtopa. To sprawa dyskusyjna bo rownie dobrze Smolinski mog tam swoje pojechac. A Dudek nie blyszczal wcale jeszcze.

    Wtopa to byla rok temu w Grudziadzu jak nie zrobili taktyka Protasem

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Buszmen (12-09-2019), darsen (12-09-2019)

  42. Powrót do góry    #4985
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ja nie mówię o jednym biegu tylko o 2 latach. W każdym ważnym meczu na styk Skornicki traci głowę i robi serie baboli. Rok temu o mało nie kosztowało nas to degradacji i zniszczenia Tondera. To co Skóra odyebal wtedy w Grudziądzu to był kryminał. Już wtedy powinien być wyrzucony w trybie natychmiastowym.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Powrót do góry    #4986
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    No to mają co pisać o nas teraz na SF. Jak się wejdzie to trzy głownie newsy, wszystkie o Falubazie!

    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg SF.jpg (445.6 KB, 329 odsłon)

  44. Powrót do góry    #4987
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Łaguta zostaje w Grudziądzu więc w zasadzie jedyne sensowne opcje transferowe jakie widzę to: Drabik albo Smektała. Zblazowanych gości typu PUK czy Hampel nie ma sensu ściągać bo majstra nam to nie da ani nie będzie podstawą do budowania drużyny na kolejne sezony. Ogólnie rzecz ujmując to lipton.

  45. Powrót do góry    #4988
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Wszystkie wskazówki zwiastują Hampela w Falubazie. Goliński i Skóra są z Leszna więc łatwiej było się dogadać. Blisko do domu, zna zielonogórski klimat, ludzi, zawodników. Nie lubi zmieniać pracodawców (w sensie iść na nieznany grunt) W czerwcu było wiadomo, że będzie o jednego seniora za dużo a Kubera też będzie się rozwijał i coraz częściej zabierał wyścigi seniorom. Jak wiadomo Jarek lubi za wczesu poukładać sobie sprawy kontraktowe (patrz rozmowy z Lesznem przed 2018) Nie klepie ozorem za wczasu, więc nikt nic nie wie.
    Pewność siebie w słowach Prezesa Falubazu ewidentnie wskazuje na to że niezły transfer jest klepnięty. Myślę że Jarek droższy od Nickiego nie będzie, więc transfer do ogarnięcia.
    Bieńkowski z Golińskim też raczej nie wyglądają mi na takich co by się dali wydymać takiemu GKMowi i zostali by na lodzie. Poza tym podejrzewam, że Hampel to zabezpieczenie na sezon 2021 wtedy Protas zakończy karierę. Obstawiam Jarka na 2 lata.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 12-09-2019 o 16:39

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Goros za jego przydatny post!

    karolcp3 (12-09-2019)

  47. Powrót do góry    #4989
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Łaguta zostaje w Grudziądzu więc w zasadzie jedyne sensowne opcje transferowe jakie widzę to: Drabik albo Smektała. Zblazowanych gości typu PUK czy Hampel nie ma sensu ściągać bo majstra nam to nie da ani nie będzie podstawą do budowania drużyny na kolejne sezony. Ogólnie rzecz ujmując to lipton.
    Drabik jezeli gdzies pojdzie z Wroclawia - na co sie nie zanosi - to tylko do Czestochowy. Michelsen chyba nic jeszcze nie podpisal w Lublinie.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 12-09-2019 o 16:40
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #4990
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Sam nie wiem. Jednak to jest prawdopodobne.
    Warto zauwazyc, ze Jarek jako jeden z nielicznych rozstal sie z nami bardzo kulturalnie, w zgodzie, bez odwalania numerów czy zostawiania na lodzie albo niedomowien.
    Pytanie tez czy juz ewentualnie maja cos podpisane (porozumienie) czy tylko obietnice i Czewa moze sie nagle wlaczyc i probowac przelicytowac?
    Druga sprawa, ze Jarek jest jednym z ulubionych zawodników wspolwlasciciela Unii p. Dudy wiec tez moze tu byc jakies utrudnienie.

    Jakby zgarneli Michelsena i Hampela to byliby krolami polowania znowu

  49. Powrót do góry    #4991
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2019
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 62 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Wszystkie wskazówki zwiastują Hampela w Falubazie. Goliński i Skóra są z Leszna więc łatwiej było się dogadać. Blisko do domu, zna zielonogórski klimat, ludzi, zawodników. Nie lubi zmieniać pracodawców (w sensie iść na nieznany grunt) W czerwcu było wiadomo, że będzie o jednego seniora za dużo a Kubera też będzie się rozwijał i coraz częściej zabierał wyścigi seniorom. Jak wiadomo Jarek lubi za wczesu poukładać sobie sprawy kontraktowe (patrz rozmowy z Lesznem przed 2018) Nie klepie ozorem za wczasu, więc nikt nic nie wie.
    Pewność siebie w słowach Prezesa Falubazu ewidentnie wskazuje na to że niezły transfer jest klepnięty. Myślę że Jarek droższy od Nickiego nie będzie, więc transfer do ogarnięcia.
    Bieńkowski z Golińskim też raczej nie wyglądają mi na takich co by się dali wydymać takiemu GKMowi i zostali by na lodzie. Poza tym podejrzewam, że Hampel to zabezpieczenie na sezon 2021 wtedy Protas zakończy karierę. Obstawiam Jarka na 2 lata.
    W chwili obecnej JH zostaje w Lesznie. Rusiecki a w zasadzie Dworakowski mocno naciska by skład Unii był jeszcze bardzie POLSKI.
    Wypchnięty będzie Kurtz ale tylko i wyłącznie na wypożyczenie, ale tutaj jest opcja - Rybnik lub NICE 1LŻ.

  50. Powrót do góry    #4992
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Sam nie wiem. Jednak to jest prawdopodobne.
    Warto zauwazyc, ze Jarek jako jeden z nielicznych rozstal sie z nami bardzo kulturalnie, w zgodzie, bez odwalania numerów czy zostawiania na lodzie albo niedomowien.
    Pytanie tez czy juz ewentualnie maja cos podpisane (porozumienie) czy tylko obietnice i Czewa moze sie nagle wlaczyc i probowac przelicytowac?
    Druga sprawa, ze Jarek jest jednym z ulubionych zawodników wspolwlasciciela Unii p. Dudy wiec tez moze tu byc jakies utrudnienie.

    Jakby zgarneli Michelsena i Hampela to byliby krolami polowania znowu
    Michelsen byłby super ale ponoć Lublin sra kasą więc na pewno go zatrzyma.

  51. Powrót do góry    #4993
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Wyjątkowo szybko rozpoczął się transferowy cyrk na tym forum a więc nie będę gorszy
    Odwiedziłem dzisiaj monopolowy w którym coś mruczą o transferze który może bardzo zdziwić żużlowe środowisko .Osobiście w ten transfer nie wierze ale skoro tak gadają i to dosyć pewnie to kto wie

  52. Powrót do góry    #4994
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Wyjątkowo szybko rozpoczął się transferowy cyrk na tym forum a więc nie będę gorszy
    Odwiedziłem dzisiaj monopolowy w którym coś mruczą o transferze który może bardzo zdziwić żużlowe środowisko .Osobiście w ten transfer nie wierze ale skoro tak gadają i to dosyć pewnie to kto wie
    Czyli kto??

  53. Powrót do góry    #4995
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Czyli kto??
    No jak to kto - Zmarzlik W końcu będziemy mieć lidera z prawdziwego zdarzenia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •