Strona 66 z 155 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,926 do 2,970 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2926
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    A u was Murzynów biją. Boli, znaczy celny strzał.
    Szczerze jak juz ogladam tv, to wole tvn niz tvp.

    A co do murzynow. Niech bija, razem z pedalami.

  2. Powrót do góry    #2927
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Tylko nie rozumiem po co to oburzenie. Falubaz tv zagrało w ciula i tyle. Po co bronić dziadostwo?

  3. Powrót do góry    #2928
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ja tam sie nie dziwie, ze Vaculik tak sie sfrustrowal. Przez tydzien myslal, ze zlapal za*ebista forme, po czym ze szczegolnym okrucienstwem spetowal go na wlasnym torze Miesiac
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  4. Powrót do góry    #2929
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    A od kiedy to telewizja klubowa ma obowiązek być "w pełni obiektywną"? Naturalnym jest, ze swoich przedstawia w lepszym świetle.
    Ostatnio edytowane przez Rozi22 ; 15-05-2019 o 12:40
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  5. Powrót do góry    #2930
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    no nie wiem, ale chyba jakąś moralność i kodeks etyczny wypada mieć mimo wszystko? przecież to tylko materiał klubowy, nie jakaś polityczna tuba propagandowa, mogli albo pokazać wyzwiska obu stron, albo w ogóle to wyciąć

    argument "KLUBOWA TELEWIZJA NIE MUSI BYĆ OBIEKTYWNA" w kontekście takiej perfidnej cenzury jest nie na miejscu, szmaciarstwo i tyle
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    j-rules (15-05-2019)

  7. Powrót do góry    #2931
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Kiedyś FalubazTV robiło naprawdę ciekawe materiały. Pomysł z relacjonowaniem wydarzeń w parku maszyn podczas spotkań był na swój sposób innowatorski i zdradzał trochę kuchni. Ponadto nie bano się pokazywać jak Dobrucki wypowiadał się krytycznie o formie Hampela, Protas cisnął Cieślaka czy Pieszczek chodził obrażony na pół świata i nie chciał nikogo słuchać. Gościom tez się dostawało, ale było to w miarę wyważone. Od pewnego czasu zmieniło się to jednak w zwykłą profalubazową papkę, i strategię w stylu "o naszych dobrze albo wcale, a jak dojdzie do jakiejś kontrowersyjnej sytuacji to potniemy nagranie w taki sposób aby w złym świetle przedstawić tylko jedną stronę". Z punktu widzenia postronnego kibica stało się to zupełnie bezwartościowe.

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (15-05-2019), xmanagerx (15-05-2019)

  9. Powrót do góry    #2932
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,476
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Dlatego przestalem ogladac FalubazTV a byla to klubowa telewizja #1 w moim rankingu. Najwidoczniej celuja w inny target.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #2933
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Kiedyś FalubazTV robiło naprawdę ciekawe materiały. Pomysł z relacjonowaniem wydarzeń w parku maszyn podczas spotkań był na swój sposób innowatorski i zdradzał trochę kuchni. Ponadto nie bano się pokazywać jak Dobrucki wypowiadał się krytycznie o formie Hampela, Protas cisnął Cieślaka czy Pieszczek chodził obrażony na pół świata i nie chciał nikogo słuchać. Gościom tez się dostawało, ale było to w miarę wyważone. Od pewnego czasu zmieniło się to jednak w zwykłą profalubazową papkę, i strategię w stylu "o naszych dobrze albo wcale, a jak dojdzie do jakiejś kontrowersyjnej sytuacji to potniemy nagranie w taki sposób aby w złym świetle przedstawić tylko jedną stronę". Z punktu widzenia postronnego kibica stało się to zupełnie bezwartościowe.
    No niby tak. Ale z drugiej strony to oni pewnie mają gówno do gadania. Przychodzi taki Duzers i mówi '' poje_bało was ? co wy nagrywacie ? macie wyciąć ten fragment do chu_ja '' .

  11. Powrót do góry    #2934
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    No niby tak. Ale z drugiej strony to oni pewnie mają gówno do gadania. Przychodzi taki Duzers i mówi '' poje_bało was ? co wy nagrywacie ? macie wyciąć ten fragment do chu_ja '' .
    Patryk ?
    Chyba żartujesz. To Goliński.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  12. Powrót do góry    #2935
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ja tam sie nie dziwie, ze Vaculik tak sie sfrustrowal. Przez tydzien myslal, ze zlapal za*ebista forme, po czym ze szczegolnym okrucienstwem spetowal go na wlasnym torze Miesiac
    Serio?To dla Ciebie było petowanko, czy może szukasz okazji do próby zdyskredytowania Vacula i go ośmieszenia? Facet zrobił w meczu 14 pkt. i jeden jedyny raz dał się co najwyżej WYPRZEDZIĆ innemu zawodnikowi (Miesiącowi), co właściwie miało miejsce tylko i wyłącznie przez błąd Martina, bo próbował holować młodego. To jest dla Ciebie petowanko, czy może próba wyładowania frustracji?

  13. Powrót do góry    #2936
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    No niby tak. Ale z drugiej strony to oni pewnie mają gówno do gadania. Przychodzi taki Duzers i mówi '' poje_bało was ? co wy nagrywacie ? macie wyciąć ten fragment do chu_ja '' .
    Wydaje mi się, że Dudek ma podczas meczu ważniejsze rzeczy do roboty niż bieganie za ekipą FalubazTV i dyktowanie co mogą, a czego nie mogą nagrać. Po prostu od jakiegoś czasu materiały przechodzą weryfikacje cenzora. Przy okazji meczu z Motorem strzelili sobie jednak w stopę, bo trzeba było wyciąć całą scenę, a nie ją wypikiwać, bo jak się okazało kamery enki były w pobliżu przez co ta tania manipulacja została szybko obnażona.

  14. Powrót do góry    #2937
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Falubaz tv to zwykła propaganda . Oglądam tylko dla Grześka Protasiewicza , mimika twarzy bezcenna . Musiał go Pepe nieźle straszyć w dzieciństwie .
    TYLKO FALUBAZ

  15. Powrót do góry    #2938
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Z gestykulacją Skórnickiego z NC plus z derbów chyba nic nie wygra

  16. Powrót do góry    #2939
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Patryk ?
    Chyba żartujesz. To Goliński.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Falubaz TV poziomem już w zeszłym sezonie straszliwie spadł.

  17. Powrót do góry    #2940
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    świetnie to robią mistrzowie propagandy z Falubazu - wyciąć wulgarne kwestie Vacula, a Miesiąca riposty zostawić

    zwykłe szmaciarstwo.
    A możesz jaśniej ? Skąd wiedza, że ktoś wyciął jakieś "wulgarne kwestie Vacula" ? Możesz je przytoczyć, czy uprawiasz "zwykłe szmaciarstwo" ? Przecież te riposty Miesiąca, to szły podobno w stronę mechanika Vacula a nie samego Vacula.

    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Falubaz tv to zwykła propaganda . Oglądam tylko dla Grześka Protasiewicza , mimika twarzy bezcenna . Musiał go Pepe nieźle straszyć w dzieciństwie .
    Ja prdl, ja nie jestem fanem żadnej TV. Ale o jakiej ty propagandzie prawisz ? Pokazują trochę życai od kuchni, jak każda TV klubowa. Więc o ci ci chodzi z ta propagandą ?

    A teraz o tym co odpyerdala Miesiąc, za SF, wypowiedź Cegły:

    - O co ci chodzi? Masz problem? Spi*****aj! - krzyczał Paweł Miesiąc w parku maszyn w kierunku mechanika Martina Vaculika. To efekt sytuacji, do której doszło w wyścigu ósmym, kiedy żużlowiec gości machał nogą podczas jazdy. Za takie zachowanie otrzymał zresztą ostrzeżenie od sędziego.
    Menedżer Jacek Ziółkowski starał się później bronić swojego zawodnika. Mówił, że takich nagrań nie należy publikować, bo prowadzą one tylko do zaogniania sytuacji. Dodał również, że widział dużo brzydsze zachowania na torze. - Zgadzam się, że nie ma sensu publikować takich nagrań. Tak szczerze to takie słowa za bardzo mnie nie ruszają i nie robiłbym z tego problemu. Od tego nikomu krzywda się nie stanie. Zdecydowanie gorzej oceniam jednak to, co Paweł zrobił na torze - mówi nam Krzysztof Cegielski.

    - Rozumiem, że niektórzy trzymają nogę poza hakiem na wyjściu z łuku, ale to nie miało z tym nic wspólnego. To była reakcja na zawodnika, który jedzie obok. Nie uwierzę, że go nie widział ani nie słyszał. Noga była podniesiona bardzo wysoko, na wysokości głowy Vaculika. A Martin nie jest przecież wzrostu Kennetha Bjerre. Słowak jest zdecydowanie wyższy. Nie możemy mówić, że zawodnik ma taki styl jazdy. Jeśli tak jest, to proszę mi pokazać podobne sytuacje z jego udziałem. Musimy piętnować takie zachowania. Tego nie da się obronić i nie powinni robić tego nawet ludzie z otoczenia żużlowca. W tym wszystkim chodziło o przestraszenie rywala - dodaje Cegielski.

    Nasz ekspert zwraca uwagę, że zawodnicy otrzymują żółte kartki za niebezpieczną w sytuacjach, do których dochodzi w ferworze walki. Cegielski twierdzi, że machanie nogami powinno być karane jeszcze bardziej surowo. - Mieliśmy niedawno kolizję Macieja Janowskiego z Krzysztofem Buczkowskim, kiedy ten pierwszy źle wszystko obliczył. Doszło do upadku, był faul, ale nikt nie zrobił nic celowo. Tak samo było w przypadku Patryka Rolnickiego i Maxa Fricke. Niektórzy jednak nie wytrzymują i kopią rywali. Tak zrobił Jack Holder z Matejem Zagarem. Inna sprawa, że Słoweniec też się nie popisał, bo zajechał rywalowi drogę przed metą. Dla ewidentnego machania nogami nie może być usprawiedliwienia. Każdy widzi, że coś takiego miało miejsce i nikt nie da sobie wcisnąć kitu. Tego typu zachowania są bardziej niebezpieczne niż niektóre ataki w ferworze walki. Trzeba to karać - podsumowuje Cegielski.
    No trudno się tu z Cegłą nie zgodzić.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 15-05-2019 o 19:20
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #2941
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A możesz jaśniej ? Skąd wiedza, że ktoś wyciął jakieś "wulgarne kwestie Vacula" ? Możesz je przytoczyć, czy uprawiasz "zwykłe szmaciarstwo" ? Przecież te riposty Miesiąca, to szły podobno w stronę mechanika Vacula a nie samego Vacula.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...lowaka/eyz3set
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #2942
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Ale tam nie ma nic o rzekomych wulgaryzmach Vacula. Stąd moje pytanie właśnie. A tekst typu, że następnym razem jak tak będzie robił to straci tą nogę, to nie jest żadnym wulgaryzmem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #2943
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    przegląd sportowy nazwał to "groźbą", ja napisałem "wulgarna kwestia"

    słownik języka polskiego:

    wulgarny
    1. «ordynarny i nieprzyzwoity»
    2. «pozbawiony subtelności, smaku»
    3. «nadmiernie uproszczony, spłycony»


    czy naprawdę Mariuszu uważasz, że dokonałem nadużycia nazywając słowa Vaculika wulgarnymi?
    nie pisałem o wulgaryzmach, którymi zapewne w twoim potocznym rozumieniu są przekleństwa i inne niecenzuralne słowa

    chciałeś łapać za słówka? no to masz

    a może ci wzrok siada na starość? no to w takim razie rozumiem i nie było tematu



    Przecież te riposty Miesiąca, to szły podobno w stronę mechanika Vacula
    no tak nam to magia falubazu obcięła, że PODOBNO tylko wiemy


    czy każda dyskusja z Mariuszem tak wygląda? wyciąga słowa i obraca kota ogonem?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  21. Powrót do góry    #2944
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale tam nie ma nic o rzekomych wulgaryzmach Vacula. Stąd moje pytanie właśnie. A tekst typu, że następnym razem jak tak będzie robił to straci tą nogę, to nie jest żadnym wulgaryzmem.
    Wiesz jak jest, robią afere, że Falubaz TV to wypikał.
    W sumie niepotrzebnie, lepiej jakby puszczali wszystko, żeby nie było pokazania tylko jednej strony.

    Przecież Vacul groził Miesiącowi, że następnym razem urwie mu noge.
    Ja bym poszedł dalej i prokuratora w to wmieszał.
    Bo jak to tak można ... Przeca to kryminał.

    Szkoda, ze jak szczyl J.Holder kopnął rywala podczas jazdy, nie było głośno, bo to dopiero jest niesportowe zachowanie, a nie jakieś tam rzucane słówka w parkingu.
    Wiesz jak jest, nie ma zbytnio o czym pisać, to znależli sobie temat.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #2945
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Przecież Vacul groził Miesiącowi, że następnym razem urwie mu noge.
    No ta groźba to też wątpliwy temat. Przecież on nie powiedział, że "następnym razem upyerdolę ci/mu tą nogę". A powiedział, że "następnym razem (jak będzie tak machał tą girą) straci nogę". Jak dla mnie dęta sprawa. A Miesiącowi tą girę powinni jednak przywiązać do haka
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #2946
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    "następnym razem ci tę nogę maksymalnie przytrzymam, tak?" a później "następnym razem straci tę nogę" - ale się ten Martin zamartwia zdrowiem kolegów z toru!
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  24. Powrót do góry    #2947
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    przegląd sportowy nazwał to "groźbą", ja napisałem "wulgarna kwestia"

    słownik języka polskiego:

    wulgarny
    1. «ordynarny i nieprzyzwoity»
    2. «pozbawiony subtelności, smaku»
    3. «nadmiernie uproszczony, spłycony»


    czy naprawdę Mariuszu uważasz, że dokonałem nadużycia nazywając słowa Vaculika wulgarnymi?
    nie pisałem o wulgaryzmach, którymi zapewne w twoim potocznym rozumieniu są przekleństwa i inne niecenzuralne słowa

    chciałeś łapać za słówka? no to masz

    a może ci wzrok siada na starość? no to w takim razie rozumiem i nie było tematu



    no tak nam to magia falubazu obcięła, że PODOBNO tylko wiemy


    czy każda dyskusja z Mariuszem tak wygląda? wyciąga słowa i obraca kota ogonem?
    Pyerdolisz jak potłuczony. Skoro opierasz się na informacjach z PS, to nie zasłaniaj się potem faktem, że Falubaz TV coś wypikał czy wyciął i nie wiedziałeś, że to o mechanika chodzi. Ponadto, pomiędzy groźbą a wulgaryzmami jest w c...uj róznicy. Napisałeś wyraźnie:

    wyciąć wulgarne kwestie Vacula, a Miesiąca riposty zostawić

    zwykłe szmaciarstwo.
    Zwykłym szmaciarstwem jest to, że piszesz pierdoły nie znając prawdy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #2948
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A Miesiącowi tą girę powinni jednak przywiązać do haka
    Gollob tak jeździł lata i bylo ok...

  26. Powrót do góry    #2949
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    "następnym razem ci tę nogę maksymalnie przytrzymam, tak?" a później "następnym razem straci tę nogę" - ale się ten Martin zamartwia zdrowiem kolegów z toru!
    Nie wiem jak Martin, ale ja bym Miesącowi wprost powiedział, że następnym razem nie przymknę manety i pojadę z jego nogą, skoro mu na niej nie zależy.

    To Martin ma się martwić zdrowiem gamonia który macha girą na wysokości głowy innego zawodnika ? Czy może ten gamoń powinien się obawiać co będzie ze zdrowiem Martina jeśli go trafi w głowę tą nogą ?

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Gollob tak jeździł lata i bylo ok...
    A własnie, że nie tak, nigdy nogi nie podnosił powyżej kierownicy

    Nawet wtedy jak chciał zrobić dźwignię po ataku na Protasa

    Podobnie jest z Miesiącem, owszem czasami gość podnosi nogę, ale Cegła słusznie zauważył, nigdy tak wysoko i nie próbował straszyć nią przeciwników. Tak jak w przypadku z Vaculem. Tu ewidentnie chciał go nastraszyć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #2950
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Gollob tak jeździł lata i bylo ok...

    Dla Ciebie Robi PAN GOLLOB.

  28. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Buszmen (15-05-2019), lemur6666 (15-05-2019), spitt22 (15-05-2019), wolne_benice (17-05-2019)

  29. Powrót do góry    #2951
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ta groźba to też wątpliwy temat. Przecież on nie powiedział, że "następnym razem upyerdolę ci/mu tą nogę". A powiedział, że "następnym razem (jak będzie tak machał tą girą) straci nogę". Jak dla mnie dęta sprawa. A Miesiącowi tą girę powinni jednak przywiązać do haka
    Mario. przecież o czymś pisać trzeba.
    Jakby tak podsłuchać wszystkie gadki co tam żużloki gadają do siebie, to by można było pewnie grubą księge spisać.

    Jakaś afera na siłe jakby inni żużlowcy byli świętsi od Papieża.
    Ministrantów chcą nam zrobić z tych wojowników.

    Z popierdółek aferki kręcą.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (15-05-2019)

  31. Powrót do góry    #2952
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Mario. przecież o czymś pisać trzeba.
    Jakby tak podsłuchać wszystkie gadki co tam żużloki gadają do siebie, to by można było pewnie grubą księge spisać.

    Jakaś afera na siłe jakby inni żużlowcy byli świętsi od Papieża.
    Ministrantów chcą nam zrobić z tych wojowników.

    Z popierdółek robią aferke.
    No dobra, wszystko rozumiem. Ale po co robić od razu z kogoś "szmaciarza" jak się c...uja wie ? tego nie rozumiem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #2953
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Gollob tak jeździł lata i bylo ok...
    Gollob nie machał nogą. Gollob robił dźwignię!

  33. Powrót do góry    #2954
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dobra, wszystko rozumiem. Ale po co robić od razu z kogoś "szmaciarza" jak się c...uja wie ? tego nie rozumiem.
    Daj spokój.
    Od dziś siedzisz w tym bagienku?

    Vacul to teraz wróg publiczny.

    Najpierw zrobił kuku Toruniowi, potem Staluchnie, to wielu jeszcze to mierzi i muszą wrzucić swe trzy grosze.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  34. Powrót do góry    #2955
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    przegląd sportowy nazwał to "groźbą", ja napisałem "wulgarna kwestia"

    słownik języka polskiego:

    wulgarny
    1. «ordynarny i nieprzyzwoity»
    2. «pozbawiony subtelności, smaku»
    3. «nadmiernie uproszczony, spłycony»


    czy naprawdę Mariuszu uważasz, że dokonałem nadużycia nazywając słowa Vaculika wulgarnymi?
    nie pisałem o wulgaryzmach, którymi zapewne w twoim potocznym rozumieniu są przekleństwa i inne niecenzuralne słowa

    chciałeś łapać za słówka? no to masz

    a może ci wzrok siada na starość? no to w takim razie rozumiem i nie było tematu





    no tak nam to magia falubazu obcięła, że PODOBNO tylko wiemy


    czy każda dyskusja z Mariuszem tak wygląda? wyciąga słowa i obraca kota ogonem?
    Ja pi....le ,koleś który na tym forum zachowuje się jakby nadawał z zakładu dla obłąkanych ,będzie pouczał jak się zachowywać ,jak rozmawiać i jak żyć .To że jesteś z Torunia nie może być usprawiedliwieniem

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    sobotch (16-05-2019)

  36. Powrót do góry    #2956
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Za PS:

    NIESPORTOWE ZACHOWANIE VACULIKA. FALUBAZ ZAGŁUSZYŁ GROŹBY SŁOWAKA
    Autor tego gniota to niejaki Mateusz Puka. Czy to nie czasami ananas_vel_oman ? To by wiele tłumaczyło
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #2957
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,476
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem jak Martin, ale ja bym Miesącowi wprost powiedział, że następnym razem nie przymknę manety i pojadę z jego nogą, skoro mu na niej nie zależy.
    Nie prawda. Powiedzialbys mu, ze pyerdoli jak potluczony.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #2958
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie prawda. Powiedzialbys mu, ze pyerdoli jak potluczony.
    Owszem, nie omieszkałbym tego również dodać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #2959
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Bo ten Miesiąc to Papuas jest!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  40. Powrót do góry    #2960
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Bo ten Miesiąc to Papuas jest!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie no, prędzej Nadia Comaneci na motorze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #2961
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Takie porównanie to adekwatne z Gollobem. Nadia była wirtuozem w swojej profesji.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  42. Powrót do góry    #2962
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jakby autorow filmu porownac do pisowcow, byliby skrajnie oburzeni - a zrobili akcje typowa.

    Jak dla mnie to Miesiac z Vaculikiem mogli sie nawet pobic, no ale dzis takich rzeczy robic nie wolno, bo sie kibice zgorsza nie daj panie boze.

    Inna sprawa, ze rzeczywiscie cos sie towarzystwu torunskiemu stalo w glowe, skoro to taki problem. Moze powinniscie jakiego krykieta poogladac a nie plakac jak baby, co robicie ostatnio permanentnie?

  43. Powrót do góry    #2963
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    Inna sprawa, ze rzeczywiscie cos sie towarzystwu torunskiemu stalo w glowe, skoro to taki problem. Moze powinniscie jakiego krykieta poogladac a nie plakac jak baby, co robicie ostatnio permanentnie?
    Moglbym prosic o wyjasnienie?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #2964
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Moglbym prosic o wyjasnienie?
    Oczywiście, że możesz.
    Zmierzam do tego, że ostatnio każde naruszenie etykiety spotyka się z zayebistym sprzeciwem z waszej strony.
    Skoro na każdym kroku boli, że ten sport i jego otoczka budowane są przez ludzi niepokornych i niekulturalnych typu Zagar i Vaculik, to może warto go zmienić.
    Nie wspomnę o dziennikarkach, które zaliczyły na swojej drodze wszystkie możliwe łóżka.
    Falubaz tv stoczył się jakiś czas temu a to, co zrobili, to pobieranie wzorców z normalnych, profesjonalnych stacji nadawczych - nic nowego.
    Mimo to z obiektywnych źródeł wiem, że Falubaz tv nie jest sponsorowany z kieszeni podatników, przynajmniej bezpośrednio, zatem zawsze można jej nie oglądać i nie marudzić.
    Pocieszające, że w Apator tv podobnych profanacji profesji dziennikarskiej nie ma.

  45. Powrót do góry    #2965
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Chciałbym podkreslić jedno.
    Falubaz TV oglądają dzieciaki, oglądają kibice Falubazu jak i kibice z innych części Polski (w mniejszym stopniu)
    Po takiej manipulacji zrobionej przez Falubaz TV słowa wypowiedziane przez Miesiąca poszły w świat. Dzieci z Zielonej Góry już teraz mogą mieć pogardę do Miesiąca za te słowa. Kibice z innej części Polski również po tym materiale mogą powiedzieć: "ale ten Miesiąc jest wulgarny i chamski".
    Przez ten materiał może stracić swój jakiś wizerunek, bo przyznam szczerze to jak obejrzałem ten materiał to od razu wiedziałem, że bez powodu Miesiąc tych słów nie użył i coś tam musiało się zadziać niedobrego.

    A że były kamery nc+ i zarejestrowały całe zdarzenie o czym Falubaz TV nie wiedział to inna sprawa. Myślicie, że dziś ten materiał ktoś z dzieciaków z Zielonej Góry będzie oglądał? Ja wątpie. Dlatego ten materiał z Falubaz TV to czysta manipulacja i prowokacja. Miesiąc pewnie u tych dzieciaków, żon, emerytów stracił w oczach przez te wypowiedziane słowa.

    Gdyby Falubaz TV nie pokazał tych słów Miesiąca to nie byłoby całego tego gadania. Albo gdyby pokazał całą sekwencję zdarzeń. Sam jestem ciekaw co Ci mechanicy czy Vaculik krzyczeli do Miesiąca.

  46. Powrót do góry    #2966
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Chciałbym podkreslić jedno.
    Falubaz TV oglądają dzieciaki, oglądają kibice Falubazu jak i kibice z innych części Polski (w mniejszym stopniu)
    Po takiej manipulacji zrobionej przez Falubaz TV słowa wypowiedziane przez Miesiąca poszły w świat. Dzieci z Zielonej Góry już teraz mogą mieć pogardę do Miesiąca za te słowa. Kibice z innej części Polski również po tym materiale mogą powiedzieć: "ale ten Miesiąc jest wulgarny i chamski".
    Co tam dzieci! A matki w ciąży ? Emeryci i renciści ? Qwa trzeba pomyśleć o tym, żeby przed emisją było ostrzeżenie że materiał zawiera drastyczne sceny i jest w kategorii wiekowej 18+

  47. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (18-05-2019), Peter Kildemand (16-05-2019), chloroform (17-05-2019), j-rules (16-05-2019), kian (16-05-2019), shelve (17-05-2019)

  48. Powrót do góry    #2967
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Co tam dzieci! A matki w ciąży ? Emeryci i renciści ? Qwa trzeba pomyśleć o tym, żeby przed emisją było ostrzeżenie że materiał zawiera drastyczne sceny i jest w kategorii wiekowej 18+
    Carlitos byłeś dzieckiem i wiesz jak to dzieciaki odbierają. Kobiety również.
    Dla dzieciaków takie słowa stają się paliwem napędowym. Przyjedzie Miesiąc za rok czy kiedy i możliwe, że dzieciaki, czy kibice mogą go wygwizdać niepotrzebnie za takie słowa.

    Albo Falubaz TV powinien puścić całą sekwencję, albo nie puszczać tego.

    Patrz co zrobił Stal Gorzów. Był lekki hejt tylko tutaj na forum o słowa Zmarzlika: "wyrucham go...." i nagle Stal Gorzów tą scenę wywaliła i już jej nie ma w materiale. To znaczy, że to oglądają nie tylko zapaleńczy żużla, ale własnie dzieci, żony, kochanki i emeryci.

  49. Powrót do góry    #2968
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Gdyby Falubaz TV nie pokazał tych słów Miesiąca to nie byłoby całego tego gadania. Albo gdyby pokazał całą sekwencję zdarzeń. Sam jestem ciekaw co Ci mechanicy czy Vaculik krzyczeli do Miesiąca.
    No widzisz, sam nie wiesz co oni tam krzyczeli, ale już wiesz, że Falubaz TV zrobił prowokację

    Widziałeś w ogóle co tam NC+ chce puścić z tego co nie puściło Falubaz TV ? Najpierw może zobacz a potem się wypowiadaj.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #2969
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Przez ten materiał może stracić swój jakiś wizerunek, bo przyznam szczerze to jak obejrzałem ten materiał to od razu wiedziałem, że bez powodu Miesiąc tych słów nie użył i coś tam musiało się zadziać niedobrego.

    A że były kamery nc+ i zarejestrowały całe zdarzenie o czym Falubaz TV nie wiedział to inna sprawa. Myślicie, że dziś ten materiał ktoś z dzieciaków z Zielonej Góry będzie oglądał? Ja wątpie. Dlatego ten materiał z Falubaz TV to czysta manipulacja i prowokacja. Miesiąc pewnie u tych dzieciaków, żon, emerytów stracił w oczach przez te wypowiedziane słowa.

    Gdyby Falubaz TV nie pokazał tych słów Miesiąca to nie byłoby całego tego gadania. Albo gdyby pokazał całą sekwencję zdarzeń. Sam jestem ciekaw co Ci mechanicy czy Vaculik krzyczeli do Miesiąca.
    Może ujmijmy to krótko i zwięźle.
    Jak kto jest mądry a nie głupi to nie wyrobi sobie zdania na podstawie znajomości tylko jednego końca kija.
    Jak kto jest kibolem albo jara go obecna subkultura trybuny K w Zielonej Górze, to i tak nic nie poradzisz i od tego kogoś nie oczekuj zrozumienia, że to zawodnik z innej drużyny ma rację a nie swojak.
    TVP robi idiotyczne materiały dla emerytów i rencistów na skalę masową dla różnej maści fanatyków rządu i co z tego? Jak kto jest głupi i to łyka, to mu nie zabronisz. A jak mu zabronisz, to cię posądzi o bycie Stalinem - i będzie miał rację. Pozwól głupkowi być głupkiem!

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (16-05-2019)

  52. Powrót do góry    #2970
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Może ujmijmy to krótko i zwięźle.
    Jak kto jest mądry a nie głupi to nie wyrobi sobie zdania na podstawie znajomości tylko jednego końca kija.
    Jak kto jest kibolem albo jara go obecna subkultura trybuny K w Zielonej Górze, to i tak nic nie poradzisz i od tego kogoś nie oczekuj zrozumienia, że to zawodnik z innej drużyny ma rację a nie swojak.
    TVP robi idiotyczne materiały dla emerytów i rencistów na skalę masową dla różnej maści fanatyków rządu i co z tego? Jak kto jest głupi i to łyka, to mu nie zabronisz. A jak mu zabronisz, to cię posądzi o bycie Stalinem - i będzie miał rację. Pozwól głupkowi być głupkiem!
    Gorzej gdy zwolennik i głupek tvn chce za wszelką cenę udowodnić że on jest jedyną wiedzą i prawdą.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •