Strona 1 z 155 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 6956

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2011 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach

    Falubaz Zielona Góra 2011 - wątek klubowy

    Sezon 2010 już za nami. Można powoli zaczynać dyskusję w nowym wątku. Czy skład Falubazu się zmieni ? A jeśli tak to w jakim stopniu ? Czy w końcu doczekamy się ciekawych zawodów w ZG ? Czy nowy regulamin sprzyja naszej drużynie czy też szkodzi ? Czy Żyto zostanie radnym ? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy z czasem :). Póki co zapraszam do dyskusji :P.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    po dzisiejszych doniesieniach drużyna wygląda mniej więcej tak

    Leszek
    Dowhan
    Kawicki
    Jankowski
    Żyto

    no i na juniorce Dudek z Saszą


    wychodzi na to że skład mamy skompletowany a tyle było zamieszania z ksm oraz budżetami, i po **** były te nerwy?


  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    03-06-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok skoro administracja tego forum dziala niczym blyskawica, gdy pojawiaja sie nieprzyjemne zarzuty to one more time

    Moher

    Okej.
    Uważacie, że radni miejscy to złodzieje, gnoje, leszcze, karierowicze i wywłoki.

    Spoko (choć mógłbym z tym polemizować, ale niech już będzie, normalny populizm, rozumiem to).

    Ale nawet w tej SMUTNEJ sytuacji lepiej dla Falubazu żeby radnym został ktoś, komu Falubaz kojarzy się z czymkolwiek, niż ktoś, komu się nie kojarzy z niczym (albo wręcz Falubazu nie lubi).

    Co - Waszym zdanem - złego Falubazowi zrobi np radny Żyto?
    Wolicie zamiast niego radną Pipsińską, która lubi jak jest cicho na jej ulicy i nie lubi żużla?

    Wtedy Falubaz będzie miał lepiej?

    Jesteście w stanie uruchomić swoje mózgi i spojrzeć wężej (falubazersko), czy raczej jak te lemingi miejskie umiecie jedynie patrzeć szeroko (zielonogórsko)?
    Czy to nie jest kpina i zwyczajny nietakt, ze osoba, ktora przebywa w ZG tylko przy okazji meczy Falubazu i pewnie jakis swiat rodzinnych wypowiada sie o tym jak powinna wygladac RM w ktorym nie mieszka? Uproszczajac rada odpowiada za pieniadze jakie wydaje miasto i ktos dla kogo ZG kojarzy sie tylko z Falubazem, a nie dziurawymi drogami, czy setka hipermarketow i zerowym przemyslem promuje wizje wykladania jak najwiekszej kasy na Falubaz. NIECH ****A DOWHAN WKONCU ZALATWI KASE OD PRYWATNYCH PODMIOTOW, a nie jak za PRLu miasto (panstwo) utrzymywac bedzie wszystko od A do Z, a nasz samozwanczy magnat bedzie sie jeszcze bawil.

    Moher sczerze to nie przypuszczalem, ze taki hipokryta z Ciebie. A to ciagle przyrownywanie do gowna jest zalosne. Czemu ciagle porownujesz wszystko do najwiekszego syfu, a nie do porzadnie dzialajacych insytutcji? Rzeczywiscie wychodzac z zalozenia, ze w RM sa same nieroby i oszusty Pietrek nie wyglada juz tak zle. Tylko ****A kto mowi, ze w RM maja byc same nieroby i oszusty? Zwykla tania demagogia. Chyba musze sobie zrobic przerwe od czytania tego forum, bo sie zwyczajnie za bardzo w****iam.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach

    Reptile, uprzedziles mnie nieznacznie...


    Skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak zle, chcialoby sie powiedziec, sledzac poprzedni watek Falubazu.

    Z jednej strony trzeci medal DMP z rzedu, druzyna stopniowo i starannie budowana w oparciu o wychowankow, kibice, znani wszystkim i wszedzie, a jednak...

    Spieprzony remont, niekompetencja, kolesiostwo, miejska polityka, ktora, mimo, iz prowadzona przez ludzi piatego garnituru (gdzie ta rada z lat dziewiecdziesiatych!) ma zadziwiajaco potezny magnes, jesli nawet mieszkancy Opola garna sie do zielonogorskiej rady. Az chcialoby sie zakrzyknac: spolecznicy do polityki, a sportowcy do sportu. Trudno uwierzyc, ze absolutni nowicjusze chca decydowac o losach miasta i jego setek problemow w pelnej zlozonosci, majac jedynie jako takie pojecie o konsystencji mokrego granitu. No, ale, takie czasy, jak kiedys pisal Michnik...

    Wydaje sie, ze piekna atmosfera wokol Falubazu to obecnie tylko powloka, pod ktora juz nie tylko sie wolno gotuje, ale coraz gwaltowniej wrze. Sponsora strategicznego dalej nie ma, co dalej z remontem - cisza, sklad... pozostaje czekac. Liga z ograniczonymi emocjami ze wzgledu na reorganizacje i brak spadajacych. Sukces jest cholernie ciezkostrawny. Zreszta, skoro Polacy zdominowali swiatowy speedway, to chyba jego koniec juz bliski.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Legend Killer: oczywiście, że to kpina i zwyczajny nietakt z mojej strony, że postrzegam Zieloną Górę WYŁĄCZNIE pod kątem Falubazu. Nic mnie reszta nie obchodzi.
    Mnie interesuje żebym sobie siadł np w Czewie na sektorze i żeby mówili: "o jaaaaa... Falubaz!" (ostatnio tak mówił Emil)

    Wygląda na to, że to JA jestem prawdziwy Falubaz, a nie Ty. Ciebie kręci Zielona Góra - a mnie (oprócz Zielonej Góry) Falubaz :)

    PS: MrSelfDestruct: przeczytałem z uwagą. Daj mi się zastanowić ;)

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Leszek wzywa do debaty na temat miasta i falubazu

    Wzywamy do publicznej debaty na temat Zielonej Góry oraz Falubazu wszystkich 4 kandydatów na radnych !!! YES WE CAN !!!

    Sztab Wyborczy Leszka oraz V-ce przewodniczący kolega Falco, poprowadzi tę debatę, prowadzącą pytania od publiczności będzie kasjerka i sprzątaczka, Pani Halina.

    Czy radni zamierzają głosować nad zakupem kolejnych 4 aut osobowych do dyspozycji klubu oraz podwyżeniem delegacji z klubu za wyjazdy ? Trzeba pojechać, karetkę na mecz załatwić, pod Krzyż z szalikiem do Warszawy pojechać, niech radni mają auta do dyspozycji, komórki - w końcu pracują dla społeczeństwa.

    Niedługo zamieścimy przemówienie Leszka w Youtube, gdzie przedstawimy nasz program.

    ******VOTE FOR LESZEK******YOUR LOCAL DEPUTY******ELECTIONS 2010********TU JEST POLSKA********
    VOTE FOR LESZEK********YES WE CAN, YES LESZEK CAN******
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    nieźle się uśmiałem czytając dzisiejsze newsy na temat Waszych "polityków"...to są jakieś kpiny!!!

    zamiast zajmować się klubem i kompletowaniem porządnego składu chłopcy bawią się w innej piaskownicy...

    w każdym innym klubie, Prezesa i Trenera za takie wybryki wywieźliby na taczkach...co to k...a ma być??? te nieuki do Rady Miasta???

    podam przykład z naszego podwórka...Dworakowskiemu nie raz i nie dwa proponowali wejście do polityki...facet nawet o tym nie chce słyszeć i mimo wszystko nikomu z RM tu w dupę nie włazi, a jak trzeba to idzie gdzie trzeba, pieprznie pięścią w stół, powie to co myśli na swój sposób i sprawa załatwiona...


  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ehhhh, wątek nam przenieśli a wszyscy tak dobrze się bawili ;)

    na wstępie, dzień dobry ;) wątek falubazowy wprost zmusił mnie do założenia konta i na wstępie mam pytanie: co wy bierzecie?? Słyszałem że dopalacze zamknęli ale na tym forum widać że sporo osób coś tam bierze zanim się zaloguje na eSBecje.
    Mariusz i Moher przechodzą samych siebie stojąc jak rycerze w obronie Prezesa :)

    Sprawa nie jest skomplikowana - wypier***dalać z polityką w klubie!!!

    a z przymrużeniem oka ;)


    ps. mam jeszcze pytanie: czy to nie jest dziwne że mimo tylu "wybryków" dowhana jeszcze ani razu kibice nie protestowali i nie wypowiadali się oficjalnie o swojej dezaprobacie na postępowanie prezesa (pominę wątek smsowy bo tam kibice dali się lekko zmanipulować trenerowi)??
    Zawsze dużo się mówiło że klub (prezes) dobrze żyje z kibicami/fnf,TF ale czy aż tak dobrze że ci złego słowa na prezesa nie powiedzą?? Czyżby taki układ klub-kibice?? Mam nadzieje ze nikt się nie obrazi, ot sporo dziwnych rzeczy się dzieje i "głośno myślę"

    sobotch/Myśl sobie nawet głośniej, ale zbastuj z wycieczkami. Ostatni raz poprawiam ;)

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No cóż. Podobno sam zainteresowany czyta to forum od czasu do czasu, może więc łaskawie weźmie sobie do serca (i myszy na klacie, o ile jeszcze ją ma ;)) wszystkie te nasze wypociny i trochę zmieni swoją dość żałosną decyzję.

    Piotrze Żyto, nie idź tą drogą! Masz poważanie wśród kibiców jako trener, ale po czymś takim wszystko to zostanie zapomniane. Kurczę, nie spodziewałem się, że trzeba będzie pisać takie rzeczy.

    PS. Legend Killer, miałeś pecha, wrzucając swojego posta idealnie w momencie, gdy Reptile zamieniał wątek z 2010 na 2011. Nie burz zatem, to przypadek ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Trochę Was nie rozumiem.
    Gadacie, że żużel powinien być daleko od polityki.
    To co ja mam myśleć o Władku i stadionie Stali?

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zamiast wpłacać na klub, wpłacajcie nam na kampanię

    Założyliśmy Panu Leszkowie fundację. Korzystamy z klubowych telefonów i biura. Robimy kampanię.
    Fundacja "Przyszłość Zielonej Góry z Radnym Leszkiem Traktorzystą"
    ul. Klasztorna 16
    78-400 Szczaniec

    Numer konta:
    Bank PeKaO S.A. I oddział 91 1340 3679 1111 04040 4354 7681 4443

    Wpłacajcie na Falubaz. Falubaz to my. A Rada Miasta to my wszyscy :) Wy i My.

    Nasz klip wyborczy :

    http://www.youtube.com/watch?v=jk7VweJ4byc


    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    ja obiecuję zasponsorować na wiecu wyborczym Pana Leszka watę cukrową i wodę z sokiem z saturatora, może da się zorganizować też strzelnicę na kółkach

    ale sobie sobie chłopaki wykminili pomysł na zimowe wieczory - będą radnymi.
    jeden będzie radził drugiemu jakiego drinka w Lemoniadzie zamówić i którą pannę za szuflade potrzymać.
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a to musi być jakiś żart!!!!!

    ja myślałem ze ten pan Żyto to on tu na chwilę przez pomyłkę, a tu się okazuje że on się zadomowił w naszym mieście

    ****a jaki skandal!

    ale przyszli radni będą mieli polewkę z tych baranów co na nich zagłosują

    radny Żyto - raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatunku!!!!!!!!!!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Piotrze Żyto, nie idź tą drogą! Masz poważanie wśród kibiców jako trener, ale po czymś takim wszystko to zostanie zapomniane. Kurczę, nie spodziewałem się, że trzeba będzie pisać takie rzeczy.
    Sobotch!
    Jestem Twoim fanem i w ogóle ;)
    Ale powiedz mi: co złego dla Falubazu wyniknie z faktu, że Żyto ewentualnie będzie radnym?

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ale za to jaki oni mają ubaw ?

    Wypiją sobie radni i żartują : ale mówisz do mnie jako radny czy jako trener teraz ? :)

    Panie Radny, myślę, że mógł Pan zrobić zmianę w 14 biegu.

    Jak zamknę oczy to widzę jak w 5 idą całą szerokością deptaka do Ratusza, ( Leszek trochę z tyłu bo kuleje ) i radzą, zupełnie jak Lepper ze swoją drużyną w Sejmie.

    Może być powtórzyć pomysł radnego Dowhana, który chciał nazwać jakąś ulicę w Zielonej Górze im. Michaela Jacksona ? By zagłosowali nad tym ? Na rozgrzewkę.

    Opłaty za parkowanie przy stadionie wprowadzić !

    Co do festynu Kandydata Leszka, ma być sporo gwiazd. Klub zapłaci za przyjazd. Doman film zrobi. Aktorzy znani przyjadą.

    Fajnie jak z tą watą cukrową przyjdziesz Gablen, dostaniesz opaskę i pogadasz z ludżmi na festynie wyborczym, bo radni żyją problemami ludzi, tak jak Nasz Kandydat Leszek żyje.


    Nasz sympatyczny wyborca :

    http://www.youtube.com/watch?v=kQUqavrGbvE
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    może w tym szaleństwie jest metoda???...

    1. Zyto zostaje radnym miasta Zielona Góra
    2. w sezonie 2011 sportowo jest klapa - szczęścia w końcu zabraknie
    3. Żyto ******* z trenerki
    4. Żyto zostaje do końca kadencji Radnym
    5. brak tego pana w polskim żuzlu oraz koniec z robieniem "selektywnego" toru i kaleczeniem tej dyscypliny sportu
    ......

    100. Żyto zostaje Prezydentem Miasta

    ....

    666. Zielona Góra w trakcie "rządów" Żyty odłącza się od Polski ;P

    PS. reszta kraju się cieszy ;) a w szczególności Emil :P

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    03-06-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgapiajac pomysl od Falubazziniego, jako hymn stronnictwa zwiazanego z klubem proponuje:

    http://www.youtube.com/watch?v=qrsuiD2y3c0

    Wydaje mi sie, ze idealnie odzwierciedla co maja nam jako zielonogorzanom do zaoferowania klubowe osobniki.


    "postrzegam Zieloną Górę WYŁĄCZNIE pod kątem Falubazu. Nic mnie reszta nie obchodzi."

    "Ciebie kręci Zielona Góra - a mnie (oprócz Zielonej Góry) Falubaz"

    Ladnie sobie Moher przeczysz w 1 wpisie, ale co tam bawmy sie dalej w ro****ywanie miejskiej kasy by zataic nieudolnosc klubowej kadry w pozyskiwaniu srodkow z INNYCH zrodel niz nasze biedne miasto:). Tzn. nie Twoje, w koncu jak sam napisales nic Cie nie obchodzi:)

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jest, nagrali w sondzie ulicznej Plustka !!!!

    Dla dobra miasta niech będzie 5 radnych. Tzn 4 + Leszek.
    Hymnem tych wyborów Kandydatów z Falubazu będzie :
    TERA MNIE TO WALI, BO JESTEM NA FALI !!!

    Ci też może na radnych Gminy Hajnówka idą :) ?

    http://www.youtube.com/watch?v=q4REmEXQgGE
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach

    Moher

    Miło mi ;) Ad rem zatem.

    Otóż wydaje mi się, że wystarczy zebrać połowę wypowiedzi z paru ostatnich godzin, żeby znaleźć "ale" do tej kandydatury, ale nie będę generalizował.

    Osobiście nie ma dla mnie motywu mieszania funkcji sportowych z politykowaniem, z dwóch głównych powodów (przy założeniu, że radnym się zostanie).

    1. Co to za radny, którego przez pół roku nie będzie fizycznie na miejscu (wyjazdy, treningi, szkolenie, obozy, mecze itp). Jest to delikatnie mówiąc zabieranie miejsca osobie, która mogłaby na tym miejscu zrobić odrobinę więcej. I ewentualnie odwrotnie, co to będzie za trener, który nie będzie miał wystarczającej ilości czasu dla swojej drużyny. Z przewagą opcji pierwszej.

    2. Tak naprawdę, po cholerę się pchać w brudne zakamarki, skoro wystarczająco wielu "przydatnych Falubazowi" będzie tam występować? Ja naprawdę szanuję tego trenera i chciałbym mieć o nim ciągle takie samo zdanie, a nie wierzę, by ewentualny awans w brudne sfery nie zmienił tego człowieka. Po prostu - niech dalej będzie fajnym gościem, który w trakcie PO popija z drużyną to i owo, a potem elegancko przechodzi kolejne fazy systemu. Niech nie rozmienia się na drobne.

    Poza tym, jaką on prezentuje wiarygodność i znajomość tutejszych problemów, pochodząc z trochę innych okolic? Dla samej drużyny (klubu, sportu w ogóle) wystarczająco dużo powinien zrobić Dowhan, samemu będąc (brzydko mówiąc) u koryta. Nie wierzę w ewentualną bezstronność Żyty jako polityka, bo będzie on zdominowany przez silniejszych od niego.

    Takie mam zdanie, nie twierdzę, że słuszne. Ale chyba nie chciałbym, żeby ktoś mnie do tego przekonał :p

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik Awatar smok
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moher, wydaje mi sie ze forumowa obrona koncepcji Jonasson w Falubazie to byloby male miki, w porownaniu z obrona obecnych posuniec Zyty Piotra, czynionych za zgoda Dowhana Roberta.

    Przeczytalem twoje slowa: "nawet w tej SMUTNEJ sytuacji lepiej dla Falubazu żeby radnym został kto¶, komu Falubaz kojarzy się z czymkolwiek, niż kto¶, komu się nie kojarzy z niczym (albo wręcz Falubazu nie lubi)"

    i stwierdzam, ze nalezy nawet isc krok dalej. Na wypadek gdyby silna kandydatura pana Leszka nie zyskala uznania wsrod ludu.

    Jesli pani wrozka zostanie radna to trzeba jej koniecznie zalatwic posade w Falubazie! No bo przeciez im wiecej radnych z Falubazu, tym lepiej. Co prawda pewnie bedzie to nas kosztowalo jakies 50tys. rocznie+ samochod, ale taka kase to Buniu zalatwia od sponsorow, w czasie porannej przebiezki po bulki. No i jakie gigantyczne korzysci z obecnosci pani wrozki w klubie. Niedosc ze bedziemy mieli radna z Falubazu to jeszcze bedziemy mieli wrozke.

    "Pani wrozko, Lindgren czy jednak bierzemy tego Kasprzaka".
    "eeee, Lindgren znowu bedzie mial 1,6 wiec bierzcie Kasprzaka". I wtedy Buniu bierze Kasprzaka.

    W kwietniu przyjdzie z kolei radny Zyto i zapyta "Pani wrozko, na twardo dzisiaj robic czy jednak kope", a ona mu rzeknie "Kula mowi, ze na twardym dzis porazki nie zaznacie". No i radny pojdzie ubijac tor.
    Na koncu pani wrozka poradzi Protasowi jakie przelozenia beda chodzic i w ten oto sposob bedziemy walic po lbach cala lige.

    Ludzie! Glosujcie na pania wrozke!

    Falubaz kluczem do kariery. Najpierw Buniu z Lubska i Kawicki, pozniej ta panna z kalendarza zostala Miss Polski. Teraz Pietrek Zyto i Jankowski. Czy wiadomo cos o apetytach Leslawa Madrego na teke ministra zdrowia?

    Gablen napisal:
    po dzisiejszych doniesieniach drużyna wygląda mniej więcej tak

    Leszek
    Dowhan
    Kawicki
    Jankowski
    Żyto

    no i na juniorce Dudek z Saszą
    Na rezerwe proponuje Jolke z Cyryla i Metodego, ta ktora wedlug emila nigdy nie trzezwieje. Nie wiem tylko jaki ona ma KSM, ale skoro nie byla klasyfikowana no to chyba 6,50. Lepiej sie jednak upewnic u emila. No chyba zeby pani wrozka byla zainteresowana startami u nas, to wtedy wiadomo musowo ona i to do pierwszego skladu.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach

    Plustek jak jestes taki madry to i swoje zdjecie tu wsadz

    Jak brakuje argumentow pozostaje obrazanie.
    Na forum kazdy ma prawo misc nick po to , by nie podpisywac sie z nazwiska. Jak jestes taki madry to sie podpisz i wstaw swoje zdjecie, posmiejemy sie.
    Faceci sie tak nie zachowuja.

    Aha i przypominam bo widze, ze przeszlo bez echa jak pojechal mlody Falubaz http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...ale-szczegoly/

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Zielonogórskie piekiełko:DŻyto podpisał pakt z diabłem odkąd przeprosił prezesa za prawdę którą zdarzyło mu się powiedzieć we Wrocławiu.Teraz jest już tylko pionkiem.Musicie więcej krzyczeć że chcecie Kasprzaka w Falubazie a Żyto się dostosuje.Liczy się wola ludu a lud to frekwencja.Nikt przecież oprócz Rustiego nie będzie patrzał na Iversena:DZ drugiej strony skoro Schwarzenegger został gubernatorem Kalifornii to niby czemu Żyto ma nie zostać radnym?Kto mu zabroni spróbować?Dla miasta już coś zrobił bo zdobył dwa medale dzięki czemu nie jeden mieszkaniec tego grodu miał swoje chwile radości a jak tacy krytykanci jak mister Jabol będą mieli jakiś ciekawszy program do zaoferowania to pewnie na nich zagłosuje.Może czas wystartować zamiast wyrażać swoje gniewy i oburzenie?

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2008
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Jak brakuje argumentow pozostaje obrazanie.
    Na forum kazdy ma prawo misc nick po to , by nie podpisywac sie z nazwiska. Jak jestes taki madry to sie podpisz i wstaw swoje zdjecie, posmiejemy sie.
    Faceci sie tak nie zachowuja.
    Moje zdjęcia nie figurują w Gazecie Wyborczej, więc nie są ogólnodostępne. Idąc takim tokiem rozumowania powinieneś zwrócić też uwagę panu od prażonej cebulki, gdyż naśmiewa się z pana Leszka, który jest inwalidą i on bardzo dobrze o tym wie.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    26-04-2010
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jako kibic Falubazu i mieszkaniec miasta nie chciałbym by o moich sprawach decydowała osoba, która nie ma o tym zielonego pojęcia. Chciałbym żeby decyzje były podejmowane przez osoby, które się na tym znaj±. Pan Żyto z całym szacunkiem będ±c dwa lata w Zielonej Górze się nie zna.

    Dajmy działać w sprawach miejskich innym, którzy znaj± się na tym.


    A o to historia Radnego Polityka w Zielonej Górze: http://www.youtube.com/watch?v=ajLPiuiZvgs -"kasa" - "Cel: RADA MIASTA" :)


    http://www.youtube.com/watch?v=QWpZSw-crEQ&p=9094AC303FF3D38F - mój kochany Pan radny miasta Zielona Góra

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    No dobra.
    Napiłem się.
    Przespałem.
    Wytrzeźwiałem.
    Przeczytałem na spokojnie Wasze wpisy.

    I ni chu chu - nadal nie rozumiem co takiego złego DLA FALUBAZU jest w fakcie, że ludzie związani z Falubazem mogą zostać radnymi - i dlaczego byłoby lepiej, gdyby te miejsca zajęli ludzie nie związani z Falubazem.

    No zabijcie mnie - nie pojmuję :(:(:(

    Chyba jakiś głupi jednak jestem... :(
    Może spróbuję dopalacza?

    Sobotch - okej - dla Zielonej Góry to może źle, że pana radnego przez pół roku nie ma na posiedzeniach (choć nie sądzę, żeby miasto przez to upadło). Ale my tu jesteśmy w wątku Falubazu, a nie Zielonej Góry zdaje się... Tzn jeśli o mnie chodzi to jest to poświęcenie na które jestem gotów ;) (o ile coś dobrego dla Falubazu z tego wyjdzie)

    PS: z drugiej strony trochę jednak Was rozumiem: pamiętam, że sam byłem przeciwnikiem Morawskiego w Sejmie. Też myślałem wtedy "a co sobie ten burak wyobraża?". No i nie wszedł do Sejmu - tak jak chciałem. I szansa na Wielki Falubaz zniknęła wtedy na 20 lat (co z kolei było osłodzone satysfakcją, że burakowi Morawskiemu się nie udało. Cóż to była za ulga... :))

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Falubaz" chce odwiedzić groby wszystkich nieżyjących już żużlowców Falubazu.

    http://www.falubaz.com/aktualnosci/1...-zmarlych.html

    potrzebna jest Wasza pomoc
    Z tego, co wiem, to negujecie zielonogórski żużel sprzed 1961 roku.
    Czy zatem grobów zawodników z pionierskich lat też nie macie zamiaru nawiedzać?
    AlterEgo, czym innym jest negowanie milicyjnych korzeni, a czym innym uczczenie pamieci sportowca, ktory oddal zycie na torze.
    Potepisz nas czy nazwiesz hipokrytami?
    Czyli udacie się na groby tylko czterech zawodników?

    Nie ma sprawy. Tylko:
    - po co piszesz, że udacie się na groby wszystkich nieżyjących żużlowców Falubazu?
    - po co zbiórka pieniędzy od kibiców?

    Dziesiątki zielonogórskich fanów co roku zapalają znicze na grobach Wiesława Pawlaka, Andrzeja Zarzeckiego i Artura Pawlaka.
    Fakt, że grób Bogdana Spławskiego jest pod tym względem jakby zapomniany, ale czy 30 członków Waszego stowarzyszenia potrzebuje wsparcia aby nawiedzić nekropolię w Studzieńcu?

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    26-04-2010
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I ni chu chu - nadal nie rozumiem co takiego złego DLA FALUBAZU jest w fakcie, że ludzie związani z Falubazem mogą zostać radnymi - i dlaczego byłoby lepiej, gdyby te miejsca zajęli ludzie nie związani z Falubazem.

    No zabijcie mnie - nie pojmuję :(:(:(

    Chyba jakiś głupi jednak jestem... :(
    To że robi się jaka¶ paranoja. W klubie wszyscy zaraz będ± radnymi z trenerem na czele, który 2 lata temu przyjechał do Zielonej Góry i wie tylko o działaniu w radzie miasta co jak bym ja teraz został reżyserem w Warszawie.

    ZŁEGO dla Falubazu zrobi tyle, że cały ten klub to polityczna otoczka. Budowa stadionu, pół roku kłótni Kubickiego z Dowhanem o pieni±dze, o dotacje, o stadion ... NIE!


    Ja przynajmiej mam dosyć mieszania klubu, któremu kibicuje w miejskie potyczki Panów, którzy po sezonie składaj± sobie podziękowania za... pół roku kłótni, którymi przyokazji ro****ali stadion i co chwile przepychali się innymi brudami w Gazetach i Radiu bo nawet spotkać się ze sob± nie mogli.



    Jeżeli uważasz, że taki obraz naszego klubu jest pozytywny to pokaż mi na koniec jeszcze klub niezależnie od tego czy piłkarski, żużlowy czy koszykarski w Europie w którym trener, który ma AKTYWNIE zarz±dzać drużyn± startuje do RADY MIASTA w okręgu w którym znajduje się od paru chwil.


    Kończ wa¶ć, wstydu oszczęd¼!



  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    18-12-2009
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Falubaz" chce odwiedzić groby wszystkich nieżyjących już żużlowców Falubazu.

    http://www.falubaz.com/aktualnosci/1...-zmarlych.html

    potrzebna jest Wasza pomoc
    Z tego, co wiem, to negujecie zielonogórski żużel sprzed 1961 roku.
    Czy zatem grobów zawodników z pionierskich lat też nie macie zamiaru nawiedzać?
    AlterEgo, czym innym jest negowanie milicyjnych korzeni, a czym innym uczczenie pamieci sportowca, ktory oddal zycie na torze.
    Potepisz nas czy nazwiesz hipokrytami?
    Czyli udacie się na groby tylko czterech zawodników?

    Nie ma sprawy. Tylko:
    - po co piszesz, że udacie się na groby wszystkich nieżyjących żużlowców Falubazu?
    - po co zbiórka pieniędzy od kibiców?

    Dziesiątki zielonogórskich fanów co roku zapalają znicze na grobach Wiesława Pawlaka, Andrzeja Zarzeckiego i Artura Pawlaka.
    Fakt, że grób Bogdana Spławskiego jest pod tym względem jakby zapomniany, ale czy 30 członków Waszego stowarzyszenia potrzebuje wsparcia aby nawiedzić nekropolię w Studzieńcu?

    Ale Wy jeste¶cie tragiczni, przepełnieni kompleksami i ci±głym negowaniem tego co robi± inni.


    TAK ODWIEDZAMY GROBY WSZYSTKICH ŻUŻLOWCÓW OD 1946 DO 2004. I tak do tego potrzebna jest zbiórka bo jest ich w spisie ponad 100 - więc wypada zapalic tyle zniczy i polozyc tyle wiaznek ilu było jeżdz±cych już nie żyj±cych żużlowców.


    Żygac mi sie chce jak patrze na ciagle *********** i płacz paru idiotów, którzy zamiast sami cos zrobic pierdol± i marudz±.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Dzisiejszy odcinek "ulicy Falubazowej" sponsoruje literka H jak hipokryzja (uwaga! trudne słowo) lub H jak hools (uwaga! niedobrzy ludzie;) ).

    Przegląd debilizmów z naszego podwórka:

    #5 Ludzie z koszulką "1961" piszą że pójdą 1 listopada na grób żużlowca który startował np. w latach 40 i 50tych :) Błoch, Zadoń, Juzala czy Kostusiak to właśnie rajderzy z tamtego "złotego okresu" startu w okręgówkach (2x 3 miejsce oraz 1x finał MPMP - pl.wikipedia.org), mistrzostwa to to nie były ale tych zawodników kilka tysięcy ludzi oklaskiwało. Ciekaw jestem jak ci "kumaci" tłumaczą sobie takie akcje "zapal znicza żużlokowi" jeśli jeździł przed 1961 rokiem. Absurd i hipokryzja - to przychodzi mi do głowy.

    #6 Czemu Falubaziak negujesz "milicyjne korzenie" naszego klubu? to przecież fakt niezaprzeczalny więc co? będziemy udawać że było inaczej? wybierać sobie lata "kibicujemy od 61 do 90, potem był morawski to już nie, ale od zkż-tu znów kibicujemy". Właściwie to ja nie wiem co zrobić z okresem Bartkowiakowym, przecież to milicjant i rządził klubem, jjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaa i nikt z "kumatych" nie protestował???? gdzie byli "prawdziwi kibice" jak ich klubem zarządzał MILICJANT?? gdzie byli "prawdziwi kibice" jak świętą nazwę najpierw zmienili na Morawski a potem na ZetKaŻet?? Tak se myślę że trzeba będzie od nowa historię klubu napisać, a te kilka lat za bartkowiaka i MKSu się jakoś wymaże... korektory w ruch!!!
    Brawo! Super wpis!

    Mam nadzieję, że Stowarzyszenie "Tylko Falubaz" wyda jedynie słuszną monografię klubu, obejmującą lata 1961-1990 oraz od roku 2009.
    Już dziś zapowiadam, że kupię jeden egzemplarz :) Chociaż z tak wybiórczym traktowaniem zielonogórskiego żużla nie zgadzam się!

    Pozdrawiam zielonogórskich sympatyków sportu żużlowego vel speedway'a :)

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Moher napisal:

    I ni chu chu - nadal nie rozumiem co takiego złego DLA FALUBAZU jest w fakcie, że ludzie zwi±zani z Falubazem mog± zostać radnymi - i dlaczego byłoby lepiej, gdyby te miejsca zajęli ludzie nie zwi±zani z Falubazem.
    No wiec jak wielu juz tu napisalo, zlego jest dla Zielonej Gory na pewno a dlatego posrednio dla Falubazu.

    Bezposrednio tez, bo tacy ludzie jak dbaja o stolki radnych i angazuja sie w polityczne wojenki to traci na tym klub. Ich czas, mysli i dzialania poswiecaja w duzej mierze walce o swoj stolek i pensje a nie dla dobra klubu.

    Poza tym Moher chyba widzisz jakie sa efekty tego, ze mamy gorszego prezydenta miasta i rade niz np. Gorzow. Sam mowiles o ocenianiu poprzez efekty. No to prosze:

    W Gorzowie i okolicach KSSSE, powstaja coraz to nowe zaklady produkcyjne, buduje sie nowe stadiony tak jak nalezy, maja GP i Golloba z Pedersenem w skladzie. Tylko kwestia czasu jest tam az wynik tez przyjdzie, wiec uprzedzam Twoj argument ze my mamy medale. Ale organizacyjnie nie mozna im zarzucic, ze sa slabsi.
    Maja tez siedzibe regionalnej tv i inne instytucje, ktore wywalczyli naszym kosztem. Tam radni potrafia wydac na druzyne i stadion duze kwoty nie bedac wcale na etacie w klubie.

    A co mamy/mozemy miec my:

    Prezydenta, ktory obiecal kiedys sfinansowanie pociagu do Leszna na play-offy a potem udawal ze zapomnial
    Prezydenta, ktory mial gdzies dobro klubu i szantazowal Dowhana dotacja dla swoich wlasnych celow.
    Miasto z MOSIRem i prezydentem, ktorzy nie potrafili pokierowac projektem pt. remont stadionu i jego zaawansowanie i styl wykonania (remontu) okresla ich kompetencje.
    Miasto, ktore jest zadluzone po uszy.
    Miasto, ktore ma coraz to nowe galerie handlowe i zamykane zaklady pracy.
    Miasto, ktore traci wazne instytucje i jest coraz bardziej marginalizowane.
    Miasto, z ktorego mlodzi uciekaja bo zarobki sa jak w mitycznej Polsce B. Tylko geograficznie jestesmy "na zachodzie".
    Radnych z klubu, ktorzy nie powalili nas jakos swoja skutecznoscia dzialania.
    etc.
    .
    .
    .
    .
    I moze wlasnie dlatego Moher nie mamy jeszcze skonczonego pieknego stadionu, nowego sponsora i calej masy rzeczy, ktore moglibysmy miec dla druzyny.

    Moze nie chcemy byc frajerami, ktorzy zalatwiaja panu Zyto czy Kawickiemu etaty za nasze pieniadze, po to, zeby oni tam nic nie robili waznego przez wieksza czesc roku a nawet w sprawach sportu zawodzili.

    Moze chcielibysmy w Prezydenta, ktory rozwija miasto a nie lansuje siebie, radnych, ktorzy sciagna inwetsorow i przywroca range miastu a nie pasozytow, dla ktorych dobrem nadrzednym jest stolek i kolejna sumka co miesiac na konto.

    Pozdrawiam i pamietajmy, ze prawdziwych kibicow mimo roznic zdan zawsze laczy jedno: troska o dobro klubu.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Ale Wy jeste¶cie tragiczni, przepełnieni kompleksami i ci±głym negowaniem tego co robi± inni.

    TAK ODWIEDZAMY GROBY WSZYSTKICH ŻUŻLOWCÓW OD 1946 DO 2004. I tak do tego potrzebna jest zbiórka bo jest ich w spisie ponad 100 - więc wypada zapalic tyle zniczy i polozyc tyle wiaznek ilu było jeżdz±cych już nie żyj±cych żużlowców.

    Żygac mi sie chce jak patrze na ciagle *********** i płacz paru idiotów, którzy zamiast sami cos zrobic pierdol± i marudz±.
    Czyli jest 2:1.
    Dwa głosy za tym, że uhonorujecie wszystkich zmarłych żużlowców reprezentujących zielonogórski klub
    i jeden głos za tym, że uczcicie tylko tych, którzy zginęli na torze.
    Mam nadzieję, że do jutrzejszego popołudnia ustalicie jedną wersję :)

    P.S. Mam prośbę - czy mógłbyś wymienić tych "paru idiotów"? Mniemam, że wiesz o czym piszesz :)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2008
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To wszystko jest jakieś popieprzone. Moher chyba z natury jest przekorny i dlatego takie tutaj brednie wypisuje.

    Może niech startują do RM: Protasiewicz, Zengota - w końcu chłopaki stąd. Dobrucki też wie co się w mieście dzieje i pewnie zna się na drogach bo po tych wertepach jeździł częściej niż Żyto. Wtedy to dopiero była by paka w Radzie. Można jeszcze kogoś ściągnąć np. Świst czy Kuciapa (w końcu u nas trochę pośmigali). W RM nie ma KSM-ów więc może by tak zapełnić całą Radę żużlokami, tedy będzie więcej pożytku dla Falubazu? Moher proszę ogarnij się i przestań błaznować.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    smiac sie czy płakac ? oto jest pytanie ........

    Jestescie naprawde magiczni ,zamiast pisac o ciężkim speedway'u, dwie strony bzdur o kandydatach i wyborach zreszta mało waznych.
    Radny nie zarabia wiecej niz 1500 zł wiec czego mu zazdroscic ? I prosze mi nie bluzgac tu na instruktora , nie wierze by ten obywatel wpadł sam na tak fantastyczny pomysł i chciał zamienic to na czym sie nie zna, na to o czym nie ma zupełnie pojęcia.
    Radny w politycznej chierarchi jest zwykłym pionkiem ale to stanowisko jest trampoliną do wybicia sie wyzej.
    Komu zalezy na awansie politycznym ? Piterowi Zycie ? Nie badzcie smieszni ...Kto za nim stoi ?? Kto nim kieruje ?? Osadzcie sami ,choc tu akurat nie trzeba byc filozofem by sie połapac o co tu chodzi.
    Klub zuzlowy słuzył mu tylko do lansu , do rozpoznawalnosci , ta wasza magia to kibice a kazdy kibic to potencjalny głos . Remont stadionu /choc nieudolny/ ,bredzenie o budowie nowego ...mydlenie oczu i tyle..........



    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #33
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kabaret...

    Czytając gotowość instruktora bycia radnym przypomina się felieton R.Darżynkiewicza. Niektóre osoby zwiazane z Falubazem nazywa "Przodkiem Zagłębia Kabaretowego". Okazuje się, że to co sie dzieje, jest kabaretem.

    Teraz zrozumiałem dlaczego "gość" nazywany jest kabareciarzem. :)

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Alterusiu, alfo i omegusiu. przyjmij do siebie pierdoło, że Falubaziak przejęzyczył się zwyczjanie. Masz na falubaz.com napisane czyje groby chcemy odwiedzić i traktuj to jako oficjalną wersję.


  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    14-10-2010
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja uważam, że klub powinien przywrócić do łask Cichońskiego i jemu zaproponować start w wyborach.

    namawiam też prezesa żeby powołał swoją prywatno-klubową partię polityczną. nie będzie wtedy problemu z załatwieniem nieudolnemu podwładnemu z klubu miejsca na listach partii tzw. popularnych. Każdy kto zrobił cokolwiek dla klubu, choćby loda zawodnikowi w busie przed meczem (pozdro Panterko - sportowych faktów reporterko), mógłby dostać swoją szansę.

    fajnie by było...

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skoro jest tak miło ?

    Nie możesz Moher przestać chwalić tych spracowanych działaczy Falubazu.
    Myślę, i nie mogę przestać, dlaczego ?
    Gdzie leży tego przyczyna, twojej miłości do ludzi a nie do Falubazu ?

    Czy ty wystawiałeś jakieś faktury na klub ?
    Przelewano ci jakieś pieniądze za jakieś usługi, za ten żałosny i cały zarzygany TVN, który zarzygał nawet korytarze w klubie ? Robiłeś jakieś umowy zlecenia ? :) Napisz nam szczerze.

    Może pochwal się. Skąd u Ciebie, taki bezczelny brak obiektywnizmu, personifikowanie klubu który ma 60 lat a Ty przypisujesz wszystko co dobre kilku ślizgających się po Faluabzie ? Przecież ty nawet nie o sponsorach klubu piszesz, tylko o tych, którzy pobierają sobie pensje tam przez 12 miesięcy w roku i szukaja nowych funkcji.

    1961 rok-Historyczne Kłamstwo.

    Osobiście obraża mnie, że ktoś z bluzie z kapturem, bez zębów i po 4 klasach szkoły fałszuje ciekawą co by nie mówić historię wyścigów motocyklowych w tym mieście .

    Czy grupa facetów która kochała wyścigi motorowe po wojnie w 1947 roku, była jakąś formacją polityczną czy po prostu fanami speedwaya w tym mieście ?
    Dziś na Falubazie buduje się formację polityczną, i nikt nie grzmi oprócz tego forum ! Po wojnie, gdzie nie było co jeść, gdzie mieszkać a lasach napieprzała się jeszcze partyzantka, ktoś miał tyle miłości do spidłeja i motocykli, że się co niedziele ścigał dla ludzi ! Jeśli musiał mieć na to zgodę Milicji, to co z tego ?

    Czemu on jest winien, że urodził się przed wojną i przyszło mu żyć w PRL ? A potem PZPR to nie opiekował się Falubazem przez 30 lat ? Wiecie chociaż, gdzie gratulowano zawodnikom po sezonie mistrzostwa ? W KW PZPR. Bo takie były czasy. I nikt wtedy nie protestował, dziś te szczury pisowskie powychodziły z nor.

    Falubazowa (przyzakładowa) komórka PZPR miał na tym pieczę. Mieszkanie dla zawodnika trzeba było załatwić (Huszcza, Olszak, Krzystyniak, Żeromski dostali nowe chaty w blokach), paszport na wyjazdy zagraniczne, dostęp do sprzętu, części na zachodzie, wyjazd do Anglii na starty (zgoda KW), PZMot. Pan Kowalski, Pan Dominiczak wówczas załatwiali te rzeczy dla klubu po Komitetach, Komendach.
    ZSMP był na plastronach.

    Słynna wycieczka na Kubę, dla żużlowców, lata 80te.
    Falubaz sprzedawał tam maszyny dziewiarskie i żużlowcy polecieli tam na wycieczkę do zaprzyjażnionych Kubańskich Towarzyszy.

    Czyli co, odebrać medale, unieważnić osiągnięcia sprzed 1961 ?

    Jeśli w tamtym czasie jedynymi jednostkami organizacyjnymi, które mogły prowadzić sekcje sportowe, były Milicja i Wojsko, to tak po prostu było.

    60 do 70 % mediali olimpijskich i rangi mistrzostw Polski i świata w historii Polski od 1945-1990 zdobyli sportowcy klubów mundurowych.
    CWKSy, WKSy, Gwardie. Polonie i inne.

    W dupie mam poglądy hoolsów na ten temat podbnie jak hoolsi moje
    ale dopiero wkrótce wszyscy zrobią minę, jak Kandydaci na Radnych pokażą swoje życiorysy zawodowe :)

    Nie sztuką jest 20 lat po upadku Komuny fałszować historię.
    Trzeba było być taki mocnym w tym 1954 roku i im to iść powiedzieć wtedy.

    *****LESZEK WYGRA.LESZEK MA PROGRAM.LESZEK DO RADY MIASTA.*****
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    I ni chu chu - nadal nie rozumiem co takiego złego DLA FALUBAZU jest w fakcie, że ludzie związani z Falubazem mogą zostać radnymi - i dlaczego byłoby lepiej, gdyby te miejsca zajęli ludzie nie związani z Falubazem.
    Ludzie którzy są związani z Falubazem niech robią swoje, a politykę zostawią innym. Polityki ze sportem nie powinno się mieszać, bo rzadko kiedy kończy się to dobrze.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Do moderów:

    Dlaczego zamknięto wątek bieżącego sezonu?
    Ten przecież dopiero jutro zakończy się turniejem - przepraszam za wyrażenie - toutes proportions gardées "memoriałowym".
    A i wybory do miejskiej rajcowni przynależą do roku bieżącego (acz ze skutkami przyszłymi i nieprzewidywalnymi).

    Z innej beczki: czytam otóż w wypowiedzi Bunia dla SF, że łuki na torze mają być podniesione na obraz i podobieństwo leszczyńskich. Czyżby znaczyło to, że jednak w meczu finałowym nie były one aż tak be jak ongiś komunikowano? :)

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Payne, mam pytanie do Ciebie, bo Ty jestes blisko zwiazany z klubem.
    Kto podjal, podejmuje decyzje w temacie memorialu? Chodzi mi o nieuwzglednienie S.P. Rafala Kurmanskiego.
    Nie interesuje mnie odpowiedz na pytanie, "dlaczego Ci zawodnicy, a nie inni", tylko odpowiedz na pytanie "kto konkretnie podjal, podejmuje taka decyzje"?
    Czy to wychodzi bezposrednia od prezesa i nikt nie ma nic do gadania?
    Czy to ustala zarzad?
    Czy moze jest to rowniez konsultowane z kibicami (moze ktos doradza itp.), jesli tak to z ktorymi?

    Z gory dzieki za odpowiedz

    Pozdro

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Kurcze jak Wy tu o tych wyborach, to ja jak wytrzeźwieję to może też sie zapisze na kandydata. Duzo nie będę obiecywać, tylko bilety na Falubaz za darmo i piwo po 30 groszy.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach

    Moher

    Jak widzisz, pytasz i automatycznie dostajesz n+1 odpowiedzi ;) Trochę się różnimy w podejściu do tematu.

    Ty, jako warszawski fan Falubazu, będziesz dążył do tego, by w klubie było jak najlepiej, by ludzie działali dla niego gdzie popadnie, słowem jednym - żeby Falubaz zawładnął wszystkimi umysłami dokoła. A ja, jako zielonogórzanin - no, może nie do końca, bo mieszam obok, ale człowiek, który tym miastem żyje - będzie patrzył na dwie rzeczy: miasto i klub, wcale się nie zdziwię, gdy to ZG będzie dla wielu na pierwszym miejscu.

    Masz ten "luksus", że możesz przejmować się tylko naszym przewspaniałym klubem, a z resztą to "jakoś to będzie" i zdaje się, że na siłę starasz się przewałokować swój tok myślenia :o Mimo tego, że praktycznie każda odpowiedź na Twoje wpisy wyraźnie mówi, czemu się z Tobą nie zgadzamy.

    Także jednym zdaniem - Falubaz jest święty, ale nie jest pępkiem świata, a już na pewno tymi pępkami nie są jego sternicy, dlatego też nie ma co przyklaskiwać każdej zachciance i zbawiennemu poysłowi prezesa&co.

    Pozdrawiam :)



  42. Powrót do góry    #42
    Zbanowany
    Dołączył
    05-07-2009
    Postów
    471
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sfp

    Chyba wiadomo kto jest prezesem i kto zatwierdza bądź nie rożnego rodzaju pomysły, wiec po co zadajesz tak infantylne pytania?

    Odpowiedzi na takie pytania nie uzyskasz, bo to by było zbyt bolesne dla niektórych.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Moher

    Policz sobie ile te gamonie moglyby zrobic na rzecz klubu, gdyby zamiast siedziec na obradach zejeli sie szukaniem sponsorow?

    Zobacz ile czasu zmarnuja na klocenie sie o drzewa prz palmiarni, albo na obiecywanie policji dragtestow, na ktore pieniadze juz dawno poszly na cos innego.

    Myslisz, ze po kilku godzinach obrad zostana kilka godzin dulej w klubie i poswieca sie Falubazowi?

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Oryginalna Mycha też jeździ w tej Californi na czymś podobnym do motoru :)


  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    e_s, czy Ty masz nick "payne"?:) Jesli nie to zachowaj swoje uwagi dla siebie, bo akurat zadalem pytanie bezposrednio konkretnej osobe.

Strona 1 z 155 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •