Strona 108 z 155 PierwszyPierwszy ... 85898106107108109110118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,816 do 4,860 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4816
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Jack Holder będzie dostępny za frytki. 2020 to będzie jego czas. Ten kto go podpisze wygra sezon.

  2. Powrót do góry    #4817
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jack Holder będzie dostępny za frytki. 2020 to będzie jego czas. Ten kto go podpisze wygra sezon.
    Holder najpierw musiałby sobie Myche na klacie wytatować żeby był brany pod uwage.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-09-2019)

  4. Powrót do góry    #4818
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Szczerze to chyba za szybko sie " pozegnali" z Dzikiem. Albo maja jakas totalna petarde, chociaz takich zawodnikow na rynku niedostatek do wziecia. albo czeka nas w przyszlym sezonie sredniactwo.
    Pytanie ile z tym wspólnego miała zeszłotygodniowa wypowiedź Skóry? Ja po takim tekście na miejscu Pedersena bym zaczął przeglądać oferty, które schowałem uprzednio do szuflady... I tak też pewnie było. Wyjdzie na to, że w przyszłym sezonie nie będzie ani Pedersena ani Skóry w Falubazie. Gorzej że zamienników na tym poziomie nie ma, a kontraktując jakiegoś Holdera, to ZG ma na papierze gorszy skład niż Czewa i Grudziądz... Oczywiście zakładając że te zespoły faktycznie wzmocnią się kolejno Dojlem i Pedersenem....

  5. Powrót do góry    #4819
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Pytanie jakie powinniśmy sobie zadać to skąd wziąć jak najszybciej sensownego juniora. Tu jest dramat. Dopóki nie mamy juniora co regularnie klepie seniorów ekipy przeciwnej nie mamy co marzyć o dmp.
    Mam nadzieję że przyjdzie do nas Drabik za Pedersena oraz jakiś młody junior ze szkółki wystrzeli.
    Falubaz to MAGIA!!!

  6. Powrót do góry    #4820
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Pytanie jakie powinniśmy sobie zadać to skąd wziąć jak najszybciej sensownego juniora. Tu jest dramat. Dopóki nie mamy juniora co regularnie klepie seniorów ekipy przeciwnej nie mamy co marzyć o dmp.
    Mam nadzieję że przyjdzie do nas Drabik za Pedersena oraz jakiś młody junior ze szkółki wystrzeli.
    O juniora z zewnątrz jest ogólnie ciężko chyba tylko Cierniak prezentuje sie najlepiej a co do juniora to chyba tylko z młodych to Bartoch i Osyczka zostaje a młodsza grupa chyba zrezygnowała bo nie jeżdżą w młodzieżówkach

  7. Powrót do góry    #4821
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Pytanie jakie powinniśmy sobie zadać to skąd wziąć jak najszybciej sensownego juniora. Tu jest dramat. Dopóki nie mamy juniora co regularnie klepie seniorów ekipy przeciwnej nie mamy co marzyć o dmp.
    Mam nadzieję że przyjdzie do nas Drabik za Pedersena oraz jakiś młody junior ze szkółki wystrzeli.
    Tak Drabik za Pedersena powaznie piszesz ? o niego w grze tylko Wrocek i Czewa.Pewnie wymienicie sie z GKM Nicki na Lindbeacka bo coś tam pisali ze falubaz chce seniora GKM to moze o Antonio chodziło a nie Kennetha

  8. Powrót do góry    #4822
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Tylko czy ten Cierniak na prawdę jest taki dobry? Średnia 1,1 w 1 lidze nie powala na kolana.

    Mnie on nie przekonuje. Jeden błysk na barażu 1-2 ligi i to by było na tyle.

  9. Powrót do góry    #4823
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tak Drabik za Pedersena powaznie piszesz ? o niego w grze tylko Wrocek i Czewa.Pewnie wymienicie sie z GKM Nicki na Lindbeacka bo coś tam pisali ze falubaz chce seniora GKM to moze o Antonio chodziło a nie Kennetha
    A co z Artiomem ? Podpisał coś na przyszły rok ? Wiadomo co jest warte słowo kacapa. Ja obstawiam, że tą bombą transferową będzie właśnie on. I to faktycznie byłby strzał w 10 bo Artiom na nasz tor pasuje idealnie. Tak jak Vacul.

  10. Powrót do góry    #4824
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ale ma 17 lat. W takim wieku to nikt nie robi jakichs cudów, włącznie z Drabikiem (Łódź), Miśkowiakiem (Łódź), Smektała. Może jedynie Kubera i Lampart i wcześnie Pawliccy, Zmarzliki, ale to w ogóle inna skala talentu.
    Cierniak to nie jest talent na skalę międzynarodową, ale spokój na juniorce na kilka lat zapewni.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #4825
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Z drugiej strony po co w takim wypadku spore inwestycje w młodziez i szkolenie, jak w dalszym ciagu mielibysmy robic zaciagi z zewnatrz. Wyrzucanie kasy w błoto.

  12. Powrót do góry    #4826
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A co z Artiomem ? Podpisał coś na przyszły rok ? Wiadomo co jest warte słowo kacapa. Ja obstawiam, że tą bombą transferową będzie właśnie on. I to faktycznie byłby strzał w 10 bo Artiom na nasz tor pasuje idealnie. Tak jak Vacul.

    Nie ma takiej opcji. Jestem w stanie nawet sie zalozyc, ze Artiom dalej bedzie u nas jezdzil. Potwierdzil to w wywiadzie po ostatnim spotkaniu.

  13. Powrót do góry    #4827
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Wiec zostaje tylko Zmarzlik. Przemek pisal, ze od czerwca ma nieplacone, to moze sie skusi

  14. Powrót do góry    #4828
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Nie ma takiej opcji. Jestem w stanie nawet sie zalozyc, ze Artiom dalej bedzie u nas jezdzil. Potwierdzil to w wywiadzie po ostatnim spotkaniu.
    To wiem ale słowo Łaguty znaczy dla mnie tyle co amerykańskie imiona z Pulp Fiction


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. Powrót do góry    #4829
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Może nasi już mają zaklepanego Dziadka Herbiego i mają ta całą giełde gdzies.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #4830
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Wszystko zależy od dzisiejszego spotkania u Bieńkowskiego, bo jest nawet taka opcja, że ****** wszystkim i zabierze zabawki albo odpali w drugą stronę i wyciągamy jakiegoś asa.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  17. Powrót do góry    #4831
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,488
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 971 w 597 postach
    Nie bardzo pojmuję to, że ludzie jeszcze tego dziadka Grega gdzieś przypisują, liczą na kontrakt...Przecież On ma 50 na karku, w głowie problemy rodzinne, a jakby miał w przyszłym sezonie wystartować w lidze, to zrobiłby to po 2 letniej przerwie w startach. Czy to nie jest kupowanie nazwiska a nie solidnego rajdera?

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Vector za jego przydatny post!

    PrzemoZG (09-09-2019)

  19. Powrót do góry    #4832
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale ma 17 lat. W takim wieku to nikt nie robi jakichs cudów, włącznie z Drabikiem (Łódź), Miśkowiakiem (Łódź), Smektała. Może jedynie Kubera i Lampart i wcześnie Pawliccy, Zmarzliki, ale to w ogóle inna skala talentu.
    Cierniak to nie jest talent na skalę międzynarodową, ale spokój na juniorce na kilka lat zapewni.
    Przede wszystkim byłby idealny na czarną dziurę która nas czeka w 2021. Przecież z tą presją na wynik nie ma takiej opcji żeby w przyszłym roku w meczowym składzie pojechał ktoś inny niż Tonder-Pawliczak-Krakowiak-Osyczka. I w 2021 przystąpimy do rozgrywek totalnymi ligowymi świeżakami, spośród których jakiegoś brylancika nie widać.
    Ja bym się ze starym Cierniakiem dogadywał już teraz. Młody jak strasznie chce, to mógłby nawet jeszcze ten rok odjechać w I lidze byleby na 2021 był u nas.

  20. Powrót do góry    #4833
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Mało to razy Dziadek zadziwiał wszystkich?
    Wysiadał z busa, robił ponad 10 pkt i jechał dalej.

    Jak nie ma nikogo na rynku to taki stary Greg może się liczyć.
    Nie wszystkim pasuje stary Dziad, ale jak Takiemu Przesowi zależy na wynikach, to niech szuka młodego ambitnego który by poliderował.
    Tylko gdzie takiego obecnie znależć?!

    Łaguta, Dudek też nie jezdzili około 2 lat i jakoś nie zapomnieli jak się jezdzi.
    Greg fizycznie lepiej stoi niż niejeden młodszy grajek.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  21. Powrót do góry    #4834
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale ma 17 lat. W takim wieku to nikt nie robi jakichs cudów, włącznie z Drabikiem (Łódź), Miśkowiakiem (Łódź), Smektała. Może jedynie Kubera i Lampart i wcześnie Pawliccy, Zmarzliki, ale to w ogóle inna skala talentu.
    Cierniak to nie jest talent na skalę międzynarodową, ale spokój na juniorce na kilka lat zapewni.
    +ma ogarniętego ojca, który w żużlu współczesnym stanowi często game-changer.
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #4835
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Wszystko zależy od dzisiejszego spotkania u Bieńkowskiego, bo jest nawet taka opcja, że ****** wszystkim i zabierze zabawki albo odpali w drugą stronę i wyciągamy jakiegoś asa.
    I to jest to czego obawiałem się od początku. Cały klub, jego przyszłość wisi na jednym człowieku, na jego widzimisię.

  23. Powrót do góry    #4836
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    https://youtu.be/A2cZgYU1XUw
    Po tym wywiadzie będą zmiany w składzie czyli wynika że Nickiego już nie ma w Falubazie

  24. Powrót do góry    #4837
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    I to jest to czego obawiałem się od początku. Cały klub, jego przyszłość wisi na jednym człowieku, na jego widzimisię.
    W sumie po co mu ten żużel ? Chłop od lat kojarzony z koszykówką. Jakieś powiązania biznesowe ?

  25. Powrót do góry    #4838
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    W sumie po co mu ten żużel ? Chłop od lat kojarzony z koszykówką. Jakieś powiązania biznesowe ?
    Żużel chyba wcześniej wspierał niż kosza. To nasz taki lokalny oligarcha, za darmo tego nie robi, mocno "zaprzyjaźniony" z prezydentem. Zawsze jest coś za coś, głównie go tereny w mieście i okolicach interesują.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-09-2019)

  27. Powrót do góry    #4839
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Żużel chyba wcześniej wspierał niż kosza. To nasz taki lokalny oligarcha, za darmo tego nie robi, mocno "zaprzyjaźniony" z prezydentem. Zawsze jest coś za coś, głównie go tereny w mieście i okolicach interesują.
    Cos a'la Karkosik wToruniu, z tym że tam spore ciśnienie na speedway miał jego brat.
    !Adrian walcz!

  28. Powrót do góry    #4840
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale ma 17 lat. W takim wieku to nikt nie robi jakichs cudów, włącznie z Drabikiem (Łódź), Miśkowiakiem (Łódź), Smektała. Może jedynie Kubera i Lampart i wcześnie Pawliccy, Zmarzliki, ale to w ogóle inna skala talentu.
    Cierniak to nie jest talent na skalę międzynarodową, ale spokój na juniorce na kilka lat zapewni.
    Przestańcie juz z tym Cierniakiem. Przede wszystkim ojciec młodego nie chce słyszeć o kontrakcie dłuższym niż jeden rok. Za który woła 300 tys pln za podpis plus zapis w kontrakcie, że młody będzie miał miejsce w drużynie, plus wysoka biegopunktówka. Tylko desperat mógłby skusić się na taki transfer.

    Też wspominałem o tym zagrożeniu. I też mi się to nie podoba. Poprzednia wersja, z trzema wspólnikami bardziej mi odpowiadała. Teraz mamy sytuacje podobną do tej z czasów Morawskiego. Jak Bieńkowski puści focha to wszystko pyerdolnie na pysk.

    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    https://youtu.be/A2cZgYU1XUw
    Po tym wywiadzie będą zmiany w składzie czyli wynika że Nickiego już nie ma w Falubazie
    To, że Nickiego już nie będzie było wiadomo od jakiegoś czasu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #4841
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Wiec zostaje tylko Zmarzlik. Przemek pisal, ze od czerwca ma nieplacone, to moze sie skusi
    Kiedy to Przemek pisał?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  30. Powrót do góry    #4842
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,488
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 971 w 597 postach
    A ja Wam mówię, że u nas wyląduje JHJ. Nasi "leszczyńscy" znawcy żużla załatwią temat.

  31. Powrót do góry    #4843
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    A ja Wam mówię, że u nas wyląduje JHJ. Nasi "leszczyńscy" znawcy żużla załatwią temat.
    Z Kasprzakiem, wtedy Goliński może zamykać swoje biuro w Zielonej.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  32. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (09-09-2019), Falubaz7 (10-09-2019), Peter Kildemand (09-09-2019), PrzemoZG (09-09-2019), dillinger (09-09-2019), shelve (09-09-2019)

  33. Powrót do góry    #4844
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Kiedy to Przemek pisał?
    W ostatnich jego postach. Ze zawodnicy nie moga wystawiqc nowych faktur, bo stare od czerwca niepoplacone. Musialbys po jego profilu i postach odszukac byc moze jego oststni post na forum. Moze przedostatni.

  34. Powrót do góry    #4845
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Doyle już dawno jest w Czewie natomiast my podobno kogoś już mamy. Potwierdzeniem tego mogą być te głupie teksty Skórnickiego nt. Dzika. Nie sądzę żeby sobie na nie pozwolił gdyby nie miał pewności, że w kolejnym sezonie będziemy mieć kogoś na jego miejsce.
    Jak teraz obserwuję ten pożal się Boże rynek zawodniczy to o ile nie mamy jakiejś mega bomby w stylu Taia albo Artioma to idealny byłby Drabik z kontraktem minimum na 2 lata. Byłby backup w postaci polskiego seniora i na wypadek gdyby Protas zdecydował się w przyszłym roku kończyć karierę. Ewentualnie Smektała na podobnej zasadzie.
    Równie dobrze Nicki mógł się już wcześniej dogadać, a w przypływie wkur.. się wygadać.
    Ciężko będzie wyciągnąć kogoś sensownego.
    Gdyby to ode mnie zależało to uderzałbym w kierunku młodych typu Smektała, Drabik, Lambert
    Tylko Falubaz

  35. Powrót do góry    #4846
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    A ja Wam mówię, że u nas wyląduje JHJ. Nasi "leszczyńscy" znawcy żużla załatwią temat.
    JHJ?
    Po kiego znowu on tu?

    Leszczyńską filie chcą sobie tu zrobić czy jak.
    Rusiecki mówił, że Byczej rodziny nie rozdzieli i wszyscy zostana.

    Trzeba by Wełny zapytać czy szykuje już materiały na budowe szlabanów, zasieków i budek strażniczych.
    Bo na grabieni liści na ogrodzie jeszcze czas.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  36. Powrót do góry    #4847
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Lindbaeck, Kasprzak, Holdery, Zagar, Holta, Miedziński, Hampel.

    To są ochlapy, które dla nas pozostały

  37. Powrót do góry    #4848
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    https://youtu.be/dMIcibiDuYs

    To tak jak ktoś myśli jeszcze, że Skóra ogarnia. Vaculik sam chyba sugerował inaczej taktyka no ale trenejro "tera masz lepsze pole" xD
    Dyskusja z 15 biegiem dla Dudka też dla koneserów.

  38. Powrót do góry    #4849
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    A ja Wam mówię, że żeście podkupili Łagute ze złotymi szprychami i stąd przypływ kasy na Pedersena i Cierniaka w Grudziądzu...

  39. Powrót do góry    #4850
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    A ja Wam mówię, że żeście podkupili Łagute ze złotymi szprychami i stąd przypływ kasy na Pedersena i Cierniaka w Grudziądzu...
    Raczej to bajka z Łagutą

  40. Powrót do góry    #4851
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    To skąd informacja, że Lindbaeck zostaje i kasa na Pedersena i Cierniaka? Pedersen mógł dostać kupe kasy w ROWie pod koniec okienka, jakby już Mrozek się obciął że z liderów został już mu tylko Holder, Coock i Harris...

  41. Powrót do góry    #4852
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W ostatnich jego postach. Ze zawodnicy nie moga wystawiqc nowych faktur, bo stare od czerwca niepoplacone. Musialbys po jego profilu i postach odszukac byc moze jego oststni post na forum. Moze przedostatni.
    I Ty wierzysz w to, że Bartek jest wśród tych zawodników?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  42. Powrót do góry    #4853
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale ma 17 lat. W takim wieku to nikt nie robi jakichs cudów, włącznie z Drabikiem (Łódź), Miśkowiakiem (Łódź), Smektała. Może jedynie Kubera i Lampart i wcześnie Pawliccy, Zmarzliki, ale to w ogóle inna skala talentu.
    Cierniak to nie jest talent na skalę międzynarodową, ale spokój na juniorce na kilka lat zapewni.
    Drabik w wieku 17 lat robil dwucyfrowki na wyjazdach w ekstralidze.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #4854
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    To skąd informacja, że Lindbaeck zostaje i kasa na Pedersena i Cierniaka? Pedersen mógł dostać kupe kasy w ROWie pod koniec okienka, jakby już Mrozek się obciął że z liderów został już mu tylko Holder, Coock i Harris...
    A kto powiedział że Lindbaeck zostaje wiarygodność tego portalu jest bardzo mała co potwierdza Bjerre i jego odejście z Gkm

  44. Powrót do góry    #4855
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jakby miał tu jeździć Predator to serio lepiej jechać dodatkowym juniorem w składzie bo sezon byłby i tak stracony na starcie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Rozi22 (10-09-2019)

  46. Powrót do góry    #4856
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    +ma ogarniętego ojca, który w żużlu współczesnym stanowi często game-changer.
    Chciales napisac chyba: sprzedawczyka
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #4857
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    https://youtu.be/dMIcibiDuYs

    To tak jak ktoś myśli jeszcze, że Skóra ogarnia. Vaculik sam chyba sugerował inaczej taktyka no ale trenejro "tera masz lepsze pole" xD
    Dyskusja z 15 biegiem dla Dudka też dla koneserów.
    Od dawna o tym piszemy, Skóra kompletnie zakręcony, nie ma pojęcia, kogo, kiedy i gdzie ustawić. Dochodzą jeszcze emocje, nerwówka szczególnie przy zaciętych czy przegrywanych meczach i leci błąd za błędem. Tam w parkingu potrzeba łebskiego faceta z zimną krwią, który nie daje się ponieść emocjom i panuje nad przebiegiem meczu. By nie było takich kwiatków "tam będzie lepiej??? co ty nie powiesz?!"
    PS
    Co tam się dzieje w tym GKM? Zostają Pawlicki, Łaguta, Buczkowski, Bjerre, a jeszcze ma dojść Pedersen? Nieźle.
    Jeśli Bieńkowski zostaje w Falubazie, to jestem spokojny o przyszły rok, nie zostaniemy z niczym, to pewne. A jeśli powie do widzenia, to ja brałbym Zengiego w miejsce Dzika. Po co nam jakiś Lindbaeck, CHolder, Zagar, bo KK bym nie ścierpiał. Ewentualnie mógłby być jeszcze Hampel, jeśli nie nasz Grzesio.
    Skład Vacul, Dudek, MJJ, Pepe, Zengi +młode plastrony, Dobrucki??? (bo gorzej być nie będzie), zmieniony tor domowy i jedziemy o utrzymanie. A na koniec sezonu jakiś emocjonujący dwumecz wpadnie? Jak w roku ubiegłym.

  48. Powrót do góry    #4858
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    czas pomyśleć o pomniejszeniu zespołów.
    4 seniorów + junior.
    rewolucja?
    tak, ale przewietrzy rynek, uwolni zawodników i zastopuje wzrost cen.

  49. Powrót do góry    #4859
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Chciales napisac chyba: sprzedawczyka
    Sprzedawczyka, sprzedawczika i tak dalij i tak dalij...
    !Adrian walcz!

  50. Powrót do góry    #4860
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Drabik w wieku 17 lat robil dwucyfrowki na wyjazdach w ekstralidze.
    No ale w debiutanckim sezonie zamykał gaz bardziej niż gazownik z Torunia.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •