Strona 9 z 155 PierwszyPierwszy ... 78910111959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #361
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 60 w 44 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Właśnie! Cisza i 3 lata Dudka i Pepe bez marudzenia! Zarząd zaoferował tym kolarzom, takie same warunki jakie mieli w tym roku i z wdzięcznością zawodnicy podpisali??? Ciekawe, pod pistoletem to zrobili, w celu odkupienia swoich tegorocznych win, czy może tak kochają Falubaz i kibiców? Dlaczego Zengi nie podpisał, nie trzymali go na muszce i chłopak miał wybór? Ten to ma szczęście w życiu. A może Falubazu nie kocha?
    Widocznie Zengiemu zaoferowali inne warunki, takie, których przyjęcie było nie do zaakceptowania. Ale nie to jest problem, bo każdy może się dogadać lub nie, nikt nie jest niewolnikiem. Tylko po co te wiadra pomyj na Tymczyszyna i Zengiego bez żadnego powodu. Chyba że był, a mnie o tym nic nie wiadomo.
    Zarząd gra w stylu zakompleksionego nowobogackiego, zeszmacić bez powodu niedawne bliskie otoczenie, bo tak i już, kto im zabroni? Kanalie.
    twoje widoki wyssane zapewne z palca interesuja mnie tak jak to czy pojutrze zjem kanapke z serem czy szynką. kazdy juz tu wie ze prawda lezy po srodku, zengi nie jest idealnie "czysty" tak samo jak i klub, ale akurat zengi dobrej karty po swojej stronie nie miał

  2. Powrót do góry    #362
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Smoła, to żeby taki chętny do jazdy był, jak do podpisywania kontraktu.
    Zawsze taki ktoś na ławie może się przydać.

    Może on tylko podpisuje kontrakt dla gadzetów Falubazu za darmoche, bo do jazdy mu nie spieszno.
    Podobno za darmochę i dres klubowy.Ale jak im to pasuje

  3. Powrót do góry    #363
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Owszem skład będzie ogłoszony w listopadzie ale na pewno nie 2.
    Martin Smolinski znowu Falubazem
    No nusi być w listopadzie bo jest okienko to co siebstalo ze nie 2
    Tutaj mowi o tym
    https://youtu.be/QNwu3cL8nvY

  4. Powrót do góry    #364
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Podobno za darmochę i dres klubowy.Ale jak im to pasuje
    Może jak mu powiedzieli, że paka mocna bedzie, to szybko podpisał, bo jakby jakiś medal nasi zgarnęli, to by taki Smoła mógł sobie to CV wpisać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #365
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    No nusi być w listopadzie bo jest okienko to co siebstalo ze nie 2
    Tutaj mowi o tym
    https://youtu.be/QNwu3cL8nvY
    Może że to święto zmarłych?

  6. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Może że to święto zmarłych?
    To ile to Świeto zmarłych trwa dni>?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Powrót do góry    #367
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Może że to święto zmarłych?
    1 listopada jest święto zmarłych a 2 normalnym jest dniem pracującym

  8. Powrót do góry    #368
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    1 listopada jest święto zmarłych a 2 normalnym jest dniem pracującym
    Sory Dzień zaduszny napiszę żeby nie było-jest normalnym dniem pracy więc czekaj na skład.
    A może nie zdążą uzgodnić kontraktu ze wszystkimi?
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 12-10-2018 o 20:59

  9. Powrót do góry    #369
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Przecież ponoć już wszystko uzgodnione.
    A te umowy na nowych drukach to można faxem wysłać.

    Normalnie drugiego wszystko ogłoszą.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #370
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Sory Dzień zaduszny napiszę żeby nie było-jest normalnym dniem pracy więc czekaj na skład.
    A może nie zdążą uzgodnić kontraktu ze wszystkimi?
    Możliwe ..ale zazwyczaj duże transfery przperowadza się wcześniej niż za pięć dwunasta

  11. Powrót do góry    #371
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wierz sobie w co chcesz. Ale Zen miał się zdeklarować razem z Pepe i Patrykiem. Czyli jakim kosztem Protasa ?

    Poza tym, jeszcze nie mamy ani Nickiego ani Vacula. Więc spokojnie z tymi dywagacjami. Bo zaraz się okaże, że w miejsce Nicki/Vacul będzie np. Woryna.
    Mariusz a mnie ciekawi jakby Zen pojechał gdyby to Lublin był na miejscu Rowu.Bo jak pojechał Woryna to wiemy.

  12. Powrót do góry    #372
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    mnie ciekawi jakby Zen pojechał gdyby to Lublin był na miejscu Rowu.
    Bylibyśmy w czarnym rowie .
    TYLKO FALUBAZ

  13. Powrót do góry    #373
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Mariusz a mnie ciekawi jakby Zen pojechał gdyby to Lublin był na miejscu Rowu.Bo jak pojechał Woryna to wiemy.
    No, Zen miał ten komfort, że i w ZG i w Lublinie miał ofertę. A jechał baraże z ROW-em. Woryna takiego komfortu już nie miał. Jeśli chodzi o baraże.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #374
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, Zen miał ten komfort, że i w ZG i w Lublinie miał ofertę. A jechał baraże z ROW-em. Woryna takiego komfortu już nie miał. Jeśli chodzi o baraże.
    Jeśli chodzi o to, że Woryna nie miał komfortu posiadania oferty w ZG i w Lublinie, to owszem, możesz mieć rację. Ale jeśli chcesz powiedzieć, że Woryna nie ma i nie będzie miał ofert z Eligi, to chyba bredzisz w malignie. Na takiego zawodnika może czekać Toruń, Wrocław, Gorzów, Czewa, Lublin, kwestia $ i warunków umowy.

  15. Powrót do góry    #375
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Jeśli to prawda co pisze Galewski na SF, to transfery Vaculikowi i Pedersenów wyglądają blado przy takiej petardzie na juniorce jak Norbert Krakowiak.

  16. Powrót do góry    #376
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jeśli chodzi o to, że Woryna nie miał komfortu posiadania oferty w ZG i w Lublinie, to owszem, możesz mieć rację. Ale jeśli chcesz powiedzieć, że Woryna nie ma i nie będzie miał ofert z Eligi, to chyba bredzisz w malignie. Na takiego zawodnika może czekać Toruń, Wrocław, Gorzów, Czewa, Lublin, kwestia $ i warunków umowy.
    Jak ci wszystko trzeba tłumaczyć, mało co ogarniasz. Po pierwsze Woryna z Lublinem nie jechał w barażu. A ja pisałem o meczach barażowych. I tak, zakładając, że Zen miał oferty z ZG i Lublina, to w meczach barażowych z Rybnikiem mógł sobie zarabiać kasę na torze, ile chciał. Beż żadnych sentymentów. I to jest ten jego komfort. Woryna takiego komfortu już nie miał, zakładając teoretycznie, że miał oferty z Rybnika i od Falubazu. Bo musiałby postawić na konkretnego "konia"

    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Jeśli to prawda co pisze Galewski na SF, to transfery Vaculikowi i Pedersenów wyglądają blado przy takiej petardzie na juniorce jak Norbert Krakowiak.
    Też jestem w szoku. Ale tłumacze to tym, że nasi potrzebują trzeciego juniora który, jak by co, będzie w stanie odjechać mecz w SE. Co mają zrobić jak Zmora nie chce puścić do Falubazu ani Bartkowiaka ani Karczmarza
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #377
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jeśli chodzi o to, że Woryna nie miał komfortu posiadania oferty w ZG i w Lublinie, to owszem, możesz mieć rację. Ale jeśli chcesz powiedzieć, że Woryna nie ma i nie będzie miał ofert z Eligi, to chyba bredzisz w malignie. Na takiego zawodnika może czekać Toruń, Wrocław, Gorzów, Czewa, Lublin, kwestia $ i warunków umowy.
    Jak pantofelek

  18. Powrót do góry    #378
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Woryna takiego komfortu już nie miał, zakładając teoretycznie, że miał oferty z Rybnika i od Falubazu.
    Nic o tym nie wiadomo, by Kacper miał ofertę z Falubazu, to skąd dyskomfort? Żadne źródła (nawet plotki) o tym nie mówiły, to skąd te "przemyślenia"? Bez sensu.

  19. Powrót do góry    #379
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nic o tym nie wiadomo, by Kacper miał ofertę z Falubazu, to skąd dyskomfort? Żadne źródła (nawet plotki) o tym nie mówiły, to skąd te "przemyślenia"? Bez sensu.
    Ja prdl, masakra z toba jakąś jest. Idź ty już chłopie spać. A następnym razem, zanim wetniesz się innym w dyskusje, to ogarnij całość tej dyskusji. Bo potem błądzisz strasznie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    okano1 (12-10-2018)

  21. Powrót do góry    #380
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl, masakra z toba jakąś jest. Idź ty już chłopie spać. A następnym razem, zanim wetniesz się innym w dyskusje, to ogarnij całość tej dyskusji. Bo potem błądzisz strasznie.
    Faktycznie, nie zauważyłem że wyżej, dwie tuby propagandowe Falubazu prowadzą gdybologię stosowaną. Tej drugiej tuby w zasadzie nie słucham/nie czytam, w tym przypadku pominąłem także. Przepraszam, już mnie nie ma między wami.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    never_mind (13-10-2018)

  23. Powrót do góry    #381
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    . Co mają zrobić jak Zmora nie chce puścić do Falubazu ani Bartkowiaka ani Karczmarza [/QUOTE]

    Eeekhm... wychować se ?

  24. Powrót do góry    #382
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    . Co mają zrobić jak Zmora nie chce puścić do Falubazu ani Bartkowiaka ani Karczmarza
    Eeekhm... wychować se ?[/QUOTE]

    Wychowujemy..., ale jakoś od nastu lat nie możemy. Garncarz słaby albo glina nie taka, nie da się ulepić. Trzeba kupić garnki u wroga, choć słono kosztują.

  25. Powrót do góry    #383
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No tak, zawodnicy na poziomie Czerniawskiego nie wystarcza, to sie smiejo ze nie szkolimy.

  26. Powrót do góry    #384
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    W Falubazie po burzy zaczyna świecić słońce. Słońce złota i $. Gdybyśmy w tym sezonie w miejsce Thorssella/Gomóły mieli jakiegoś Hancocka, to te zmiany pewnie nie nastąpiłyby. Sieci wysuszone, można płynąć na ryby, jak mawiają Chińczycy.
    Dziwię się tym walkom o Karczmarza i Miśkowiaka. Przy relatywnie "nieograniczonych" finansach, wolałbym zdecydowanie 1 dużego gracza/Vaculik i koniecznie Cierniaka. Dać ile chce, zgodzić się na co chce, podpisać kontrakt do końca wieku juniora i ukształtować sobie zawodnika. Jestem pod wrażeniem umiejętności i rozwagi na torze u tego chłopaka, moglibyśmy iść drogą Sparty z Drabikiem. Miśkowiak do mnie nie przemawia, za to młody Lampart tak, ale on niech będzie Motor-owy.
    Jednego nowego można strawić-nawet jest konieczny, ale parę Vaculik/Pedersen słabo widzę. Skład mocno zalatuje Unibaxem/GetWellem i taką widzę przyszłość. Tu i teraz bez perspektyw, bez czasu na asymilację, dotarcie. Będzie 2 asów, to będzie, ale bez excytacji i samozadowolenia. Wolałbym Vaculika, Cierniaka i ewentualnie dodatkowo Miśkowiaka/Karczmarza.
    Z tymi młodymi , wyszkolonymi w innych ośrodkach tak łatwo wam przychodzi w połączeniu z szumnymi zapowiedziami sprzed tego
    sezonu , iż stawiacie na własną młodzież , w którą wpompujecie milion złociszy , by przyniosło to efekt?
    Czyli zmiana koncepcji , bo pan biznesmen - jakby z lat 90-tych , tylko się trochę zdrzemnął przyszedł z kasą i będzie robił wynik?
    A mieliście równać do Leszna , które ma" szkółkę trochę mniej ujową" od waszej.
    Czyli to już nieaktualne? . Z Zengoty robicie złotówę , bo to on "zrezygnował" z Falubazu - taką ściemę wam zapodano i to łykacie.
    Trochę żenujące przyznam , bo macie niesamowite parcie na wynik tu i teraz (mówię o zarządzających klubem) i ta "prawda"jest
    wam wygodna. Swoich młodych zastąpcie Krakowiakiem , może Miśkowiakiem , kolejne wstawki o milionach na szkolenie i takie
    tam... . To kierunek do zagłady , bo pan w białych skarpetkach i czarnych lakierkach (tzw sponsor) pojawia się i znika za jakiś czas ,
    a klub pozostaje z problemami i "szkółką trochę bardziej ujową od leszczyńskiej".

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    never_mind (13-10-2018)

  28. Powrót do góry    #385
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Jeśli to prawda co pisze Galewski na SF, to transfery Vaculikowi i Pedersenów wyglądają blado przy takiej petardzie na juniorce jak Norbert Krakowiak.
    Potrzebny backup na wypadek kontuzji Tondera i Pawliczaka. Trochę czasu minie zanim szkółka Janasa&Jabola wychowa kogoś kogo można wstawić do składu. Dobrze wiesz że wieloletnich zaniedbań nie da się nadrobić w rok.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    szmacianek (13-10-2018)

  30. Powrót do góry    #386
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    No tak, zawodnicy na poziomie Czerniawskiego nie wystarcza, to sie smiejo ze nie szkolimy.
    A takim Czerniawskim twarzy sobie nie wycieraj. Chłopak miał zakaz uprawIana sportu w zimie, potem dwie kontuzje. W poprzednim sezonie robił punkty na wyjazdach z seniorami. Zielonych juniorów zje na śniadanie w 2019. Może poza Krakowiakiem Norbertem.

  31. Powrót do góry    #387
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To dobre, zawodnik po karze i dwoch kontuzjach bedzie na pewniaka robil ludzi na obcych torach. Zycze mu tego nie mniej, niz jego pyszni kibice

    A Tonder kiedys wygral z leszczyniakami i co z tego?

  32. Powrót do góry    #388
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Z tymi młodymi , wyszkolonymi w innych ośrodkach tak łatwo wam przychodzi w połączeniu z szumnymi zapowiedziami sprzed tego
    sezonu , iż stawiacie na własną młodzież , w którą wpompujecie milion złociszy , by przyniosło to efekt?
    Czyli zmiana koncepcji , bo pan biznesmen - jakby z lat 90-tych , tylko się trochę zdrzemnął przyszedł z kasą i będzie robił wynik?
    A mieliście równać do Leszna , które ma" szkółkę trochę mniej ujową" od waszej.
    Czyli to już nieaktualne? . Z Zengoty robicie złotówę , bo to on "zrezygnował" z Falubazu - taką ściemę wam zapodano i to łykacie.
    Trochę żenujące przyznam , bo macie niesamowite parcie na wynik tu i teraz (mówię o zarządzających klubem) i ta "prawda"jest
    wam wygodna. Swoich młodych zastąpcie Krakowiakiem , może Miśkowiakiem , kolejne wstawki o milionach na szkolenie i takie
    tam... . To kierunek do zagłady , bo pan w białych skarpetkach i czarnych lakierkach (tzw sponsor) pojawia się i znika za jakiś czas ,
    a klub pozostaje z problemami i "szkółką trochę bardziej ujową od leszczyńskiej".
    Kto robi złotówę z Zengiego, kto ma parcie na wynik? Słuchasz klubowych tub propagandowych, które najgłośniej krzyczą i przenosisz to na wszystkich kibiców Falubazu? Przesadzasz. Wielokrotnie pisałem tutaj, jeden najemnik w Miejsce Thorssella wystarczyłby, dla spokoju utrzymania. A od zaraz (powinno być od dawna), praca z młodzieżą.
    Właściciel chce dużych zmian w klubie, a mnie nie jest po drodze z takim podejściem. Mało tego, biorę pod uwagę nawet absencję w roku przyszłym na W69, właśnie przez politykę zarządu, pisałem gdzieś wcześniej. Dlaczego robisz ze mnie tępego kibica sukcesu?

  33. Powrót do góry    #389
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Z tymi młodymi , wyszkolonymi w innych ośrodkach tak łatwo wam przychodzi w połączeniu z szumnymi zapowiedziami sprzed tego
    sezonu , iż stawiacie na własną młodzież , w którą wpompujecie milion złociszy , by przyniosło to efekt?
    Czyli zmiana koncepcji , bo pan biznesmen - jakby z lat 90-tych , tylko się trochę zdrzemnął przyszedł z kasą i będzie robił wynik?
    A mieliście równać do Leszna , które ma" szkółkę trochę mniej ujową" od waszej.
    Czyli to już nieaktualne? .
    Z Zengoty robicie złotówę , bo to on "zrezygnował" z Falubazu - taką ściemę wam zapodano i to łykacie.
    Trochę żenujące przyznam , bo macie niesamowite parcie na wynik tu i teraz (mówię o zarządzających klubem) i ta "prawda"jest
    wam wygodna. Swoich młodych zastąpcie Krakowiakiem , może Miśkowiakiem , kolejne wstawki o milionach na szkolenie i takie
    tam... . To kierunek do zagłady , bo pan w białych skarpetkach i czarnych lakierkach (tzw sponsor) pojawia się i znika za jakiś czas ,
    a klub pozostaje z problemami i "szkółką trochę bardziej ujową od leszczyńskiej".
    Rysiu, chłopie ogarnij się. Tworzysz jakieś swoje teorie i z nimi próbujesz dyskutować. Kto ci powiedział, że szkolenie to już nieaktualny temat ? Gdzieś to wyczytał ? Mamy dwóch juniorów którzy mają umiejętności na tyle wysokie, że mogą startować w meczach ligowych. I potrzebny jest grajek który do nich dołączy na wypadek kontuzji. Stąd własnie starania o jakiegoś juniora. I to można zrozumieć. Nie znaczy to wcale, że szkolenie zarzucono.

    Odnośnie Zengoty, jak już zobaczysz w jakim klubie wylądował i w jakiej roli, to pewne rzeczy może zrozumiesz. A póki co to mimo odejścia Zena, i tak macie mniej wychowanków w seniorach niż my
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #390
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kurde, to w takim Toruniu kibice powinni przestac chodzic permanentnie

    Pojawily sie pogloski o dwoch wzmocnieniach zeby na pewniaka awansowac do PO i bunt


    Co do szkolenia, jechalismy sezon dwojka rezerwowych juniorow, to znaczy, ze ich mamy i.szkolenie istnieje. Nasz problem to brak Karczmarza albo kogos jego pokroju, to nam wytykaja, ze szkolenia nie ma.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 13-10-2018 o 09:20

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Mariusz (13-10-2018), kapitan bomba (13-10-2018)

  36. Powrót do góry    #391
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Z tymi młodymi , wyszkolonymi w innych ośrodkach tak łatwo wam przychodzi w połączeniu z szumnymi zapowiedziami sprzed tego
    sezonu , iż stawiacie na własną młodzież , w którą wpompujecie milion złociszy , by przyniosło to efekt?
    Czyli zmiana koncepcji , bo pan biznesmen - jakby z lat 90-tych , tylko się trochę zdrzemnął przyszedł z kasą i będzie robił wynik?
    A mieliście równać do Leszna , które ma" szkółkę trochę mniej ujową" od waszej.
    Czyli to już nieaktualne? . Z Zengoty robicie złotówę , bo to on "zrezygnował" z Falubazu - taką ściemę wam zapodano i to łykacie.
    Trochę żenujące przyznam , bo macie niesamowite parcie na wynik tu i teraz (mówię o zarządzających klubem) i ta "prawda"jest
    wam wygodna. Swoich młodych zastąpcie Krakowiakiem , może Miśkowiakiem , kolejne wstawki o milionach na szkolenie i takie
    tam... . To kierunek do zagłady , bo pan w białych skarpetkach i czarnych lakierkach (tzw sponsor) pojawia się i znika za jakiś czas ,
    a klub pozostaje z problemami i "szkółką trochę bardziej ujową od leszczyńskiej".
    Oj Rysiu Rysiu

    Ty dalej nic a nic się nie nauczyłeś się, i tak jak ci kiedyś napisałem masz nikłe pojęcie o tym sporcie.

    Po pierwsze to nawet dziecko wie że jak go mama będzie przez rok prowadziła do przedszkola nie zostanie studentem w tym czasie.Tak samo jest ze szkółką na to trzeba lat.

    Po drugie z Zena nie trzeba robić złotówy.Fakty które wyszły na jaw potwierdzają tylko to co powiedział Goliński.Zen dostał propozycję z Lublina a jak wiemy są zdesperowani i potrzebują za wszelką cenę zawodników.I Grześ dostał tam propozycję bycia liderem na pewno nie za czapkę śliwek.W klubie przedstawił swoją ofertę na właśnie takim poziomie co w Lublinie.Klub się jednak na to nie zgodził zaznaczając jednocześnie że on ma prawo cenić się na ile uważa.
    Nie jest to trudny rebus no chyba że mama ciebie dalej odprowadza do przedszkola.

    Po trzecie nikt w klubie nie ma parcia na wynik wszyscy w klubie zdają sobie sprawę z potęgi Leszna oprócz ciebie.Falubaz miał wrócić do wcześniejszych lat i bić się o medale.A skoro straciliśmy w tamtym roku dwie armaty które to gwarantowały więc odbudowujemy to kupując te dwie armaty.No ale smarki widzą jedynie kupno nie pamiętają straty.

  37. Powrót do góry    #392
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Okano1

    Po drugie z Zena nie trzeba robić złotówy.Fakty które wyszły na jaw potwierdzają tylko to co powiedział Goliński.Zen dostał propozycję z Lublina a jak wiemy są zdesperowani i potrzebują za wszelką cenę zawodników.I Grześ dostał tam propozycję bycia liderem na pewno nie za czapkę śliwek.W klubie przedstawił swoją ofertę na właśnie takim poziomie co w Lublinie.Klub się jednak na to nie zgodził zaznaczając jednocześnie że on ma prawo cenić się na ile uważa.
    Jak dla mnie, jest to moja opinia, Zen nie zdał egzaminu, jako Falubaz z krwi i kości. Zdali go natomiast Pepe i Patryk. Zen, wzorem w/w dwójki, jako wychowanek, miał wziąć na klatę ewentualny spadek do I ligi i razem z tamtą dwójką, zadeklarować, że w razie kłopotów zostanie. Z sobie znanych powodów (my tylko możemy się domyślać) nie zrobił tego. Wobec powyższego został potraktowany w klubie jako najemnik, a nie jako wychowanek, jako chłopak stąd. Jednym słowem wkrewił Golińskiego tym, że nie chciał wziąć w równym stopniu odpowiedzialności za klub. Wiec, jak już kwestia spadku sie wyjaśniła i Zen przyszedł negocjować dalej, to Goliński potraktował go jako najemnika, a nie jako chłopaka stąd.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #393
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, Zen miał ten komfort, że i w ZG i w Lublinie miał ofertę. A jechał baraże z ROW-em. Woryna takiego komfortu już nie miał. Jeśli chodzi o baraże.
    Chodzą słuchy że MJJ nie będzie doparowym tylko liderem jak było w tym roku.

    Więc skład prawdopodobnie wyglądał by tak

    Vacul/Dzik
    Protasiewicz
    MJJ
    doparowy
    Dudek
    junior
    junior
    Misio

    Też obiło się Tobie to samo o uszy.

  39. Powrót do góry    #394
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Chodzą słuchy że MJJ nie będzie doparowym tylko liderem jak było w tym roku.

    Więc skład prawdopodobnie wyglądał by tak

    Vacul/Dzik
    Protasiewicz
    MJJ
    doparowy
    Dudek
    junior
    junior
    Misio

    Też obiło się Tobie to samo o uszy.
    Ja mam info z trzech źródeł w sumie. Ale nie do końca one się pokrywają. Jedno ze źródeł mówi, że nie ma być podziału na liderów i doparowych. Ma być 6 seniorów i aktualna forma i taktyka ma decydować czy parę będzie prowadził Pepe czy MJJ czy inny Vacul. Ale też mam sprzeczne informacje odnośnie Nickiego i Vacula, jedni twierdzą, ze obaj sa zaklepanie a inni, że niekoniecznie.

    Jednym słowem, to potrzeba chwili, czyli forma zawodników, jakość przeciwnika, tor na którym pojadą, ma decydować poprzez menago, o tym kto będzie prowadził parę a kto będzie doparowym.

    EDIT:

    Nie wiem też, czy w miejsce Vacul/Nicki nie chcą ściągnąć Woryny. Bo i takie słuchy chodzą. I tu się tylko domyślam, że w ostatniej chwili, mogli się zdecydować na Woryne za Nickiego. Jak się okazało, że to jednak Rybnik leci. Z tego co wiem, Nicki był traktowany jako koło zapasowe, na wypadek jak by nikt nie został na rynku. Ale poczekajmy, czas pokaże.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-10-2018 o 10:23
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #395
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja mam info z trzech źródeł w sumie. Ale nie do końca one się pokrywają. Jedno ze źródeł mówi, że nie ma być podziału na liderów i doparowych. Ma być 6 seniorów i aktualna forma i taktyka ma decydować czy parę będzie prowadził Pepe czy MJJ czy inny Vacul. Ale też mam sprzeczne informacje odnośnie Nickiego i Vacula, jedni twierdzą, ze obaj sa zaklepanie a inni, że niekoniecznie.
    Moje info się cały czas potwierdzało.To jestem ciekaw czy to że MJJ sprawdził się w roli lidera i taki sam kontrakt ma mieć w tym roku też się potwierdzi.No i też słyszałem o tym co nie miał komfortu w barażu,a to by mi pasowało do tego.
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 13-10-2018 o 10:21

  41. Powrót do góry    #396
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Moje info się cały czas potwierdzało.To jestem ciekaw czy to że MJJ sprawdził się w roli lidera i taki sam kontrakt ma mieć w tym roku też się potwierdzi.
    No, chyba w ciemno można założyć, że jeśli chodzi o kontrakty, to cała podstawowa piątka seniorów, będzie je miała na poziomie liderów
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #397
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, chyba w ciemno można założyć, że jeśli chodzi o kontrakty, to cała podstawowa piątka seniorów, będzie je miała na poziomie liderów
    Co do tego to nie mam wątpliwości.Martwi mnie co innego?

  43. Powrót do góry    #398
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,392
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Kurde, to w takim Toruniu kibice powinni przestac chodzic permanentnie

    Pojawily sie pogloski o dwoch wzmocnieniach zeby na pewniaka awansowac do PO i bunt


    Co do szkolenia, jechalismy sezon dwojka rezerwowych juniorow, to znaczy, ze ich mamy i.szkolenie istnieje. Nasz problem to brak Karczmarza albo kogos jego pokroju, to nam wytykaja, ze szkolenia nie ma.
    jeden to Tonder.
    a kto jest tym drugim rezerwowym, który jechał sezon ?
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  44. Powrót do góry    #399
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,868
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem też, czy w miejsce Vacul/Nicki nie chcą ściągnąć Woryny. Bo i takie słuchy chodzą. I tu się tylko domyślam, że w ostatniej chwili, mogli się zdecydować na Woryne za Nickiego. Jak się okazało, że to jednak Rybnik leci. Z tego co wiem, Nicki był traktowany jako koło zapasowe, na wypadek jak by nikt nie został na rynku. Ale poczekajmy, czas pokaże.
    Moze i od dawna macie juz kontrakt z Boryna uzgodniony, tylko za wczesnie nie wypada o tym informowac.
    Kacper musi miec swiadomosc, ze tym transferem zamknal by sobie droge powrotna do Rybnika. Nie tylko do klubu.

  45. Powrót do góry    #400
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    jeden to Tonder.
    a kto jest tym drugim rezerwowym, który jechał sezon ?
    No nie sezon ale pare razy, masz racje. Ale pare punktow Pawliczak zrobil, co oznacza ze nie jest tylko uzupelnieniem programu i mogl pojezdzic wiecej jakby bylo trzeba.

  46. Powrót do góry    #401
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To dobre, zawodnik po karze i dwoch kontuzjach bedzie na pewniaka robil ludzi na obcych torach. Zycze mu tego nie mniej, niz jego pyszni kibice

    A Tonder kiedys wygral z leszczyniakami i co z tego?

    Jaką karę masz na myśli?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  47. Powrót do góry    #402
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,438
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    A mojej piekarni mówią, że wszystko już ustalone. Opcja Martin + Nicki - jak coś by się miało zmienić to musiałby być bardzo dobrze ukrywane
    Tylko Falubaz

  48. Powrót do góry    #403
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Jaką karę masz na myśli?
    Zimowa. Kolegi spytaj

  49. Powrót do góry    #404
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    skład już jest od poniedziałku Jak by miał być tylko jeden lider to by Zengi został

  50. Powrót do góry    #405
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Potrzebny backup na wypadek kontuzji Tondera i Pawliczaka. Trochę czasu minie zanim szkółka Janasa&Jabola wychowa kogoś kogo można wstawić do składu. Dobrze wiesz że wieloletnich zaniedbań nie da się nadrobić w rok.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mamy dwóch juniorów którzy mają umiejętności na tyle wysokie, że mogą startować w meczach ligowych. I potrzebny jest grajek który do nich dołączy na wypadek kontuzji. Stąd własnie starania o jakiegoś juniora. I to można zrozumieć. Nie znaczy to wcale, że szkolenie zarzucono. 
    Moim zdaniem to nie jest właściwe podejście do tematu szkolenia. Przecież żużlową licencję mają jeszcze:

    Damian Boduch,
    Nile Tufft,
    Sebastian Helwig,

    i to oni powinni mieć świadomośc, że w razie gdyby Mateusz Tonder i Damian Pawliczak nie mogli wystartować, to któryś z nich otrzyma szansę w lidze. Jest to dla nich dodatkowa motywacja, aby ostro trenować, bo co innego jeździć na luzie w zawodach młodzieżowy, a co innego w zawodach o dużą stawkę przed kilkunastoma tysiącami kibiców.

    Z czasem takie zdecydowane postawienie na naszych juniorów i rzucenie ich na głęboką wodę powinno podnieść poziom w naszej szkółce.

    Tutaj dochodzi jeszcze jeden aspekt - jakoś ci młodzi chłopcy z Zielonej Góry i okolic muszą wpaść na pomysł, aby zapisać się do szkółki żużlowej (o ile nie mają taty/wujka żużlowca). Jeżeli zaczniemy stawiać na naszych juniorów w meczach ligowych, to przynajmniej jedno jest pewne - staną się oni bardziej popularni w swoim środowisku i nie tylko i to właśnie może zachęcić kolejnych do spróbowania swoich sił na motocyklu.
    Ostatnio edytowane przez huki ; 13-10-2018 o 13:23

Strona 9 z 155 PierwszyPierwszy ... 78910111959109 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •