Strona 89 z 155 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,961 do 4,005 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3961
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Bilety na PO beda dopiero po ostatniej kolejce ? Myslicie ze podniosa ceny?
    Mysle ze beda plus minus to co na dzisiejsze derby. Kolo 46 zl

    Moze do 50zl

  2. Powrót do góry    #3962
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Mysle ze beda plus minus to co na dzisiejsze derby. Kolo 46 zl

    Moze do 50zl
    Miejsca numerowane to tylko VIP i trybuna A?
    Na stronie FZ jest wskazany jakis parking przy Petli autobusowen ale na mapach google go nie widze?.
    Jest jakis parking TIR Bus ale pewnie osobówki tam nie postawie bo mi zawina?

  3. Powrót do góry    #3963
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Miejsca numerowane to tylko VIP i trybuna A?
    Na stronie FZ jest wskazany jakis parking przy Petli autobusowen ale na mapach google go nie widze?.
    Jest jakis parking TIR Bus ale pewnie osobówki tam nie postawie bo mi zawina?
    Praktycznie caly stadion jest numerowany. Jak sobie na satelicie wezmiesz stadion, to w strone tego parkingu dla tir doslownie 30metrow od stadionu jest parking cmentarza. Tamten dla tir jest z 500-600 m od stadionu. Zazwyczaj dla przyjezdnych rezerwowany

  4. Powrót do góry    #3964
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Praktycznie caly stadion jest numerowany. Jak sobie na satelicie wezmiesz stadion, to w strone tego parkingu dla tir doslownie 30metrow od stadionu jest parking cmentarza. Tamten dla tir jest z 500-600 m od stadionu. Zazwyczaj dla przyjezdnych rezerwowany
    To ja przyjezdny duzy ten parkingu ale jak mowisz ze zaladowany 2-3 h przed meczem to nie realne zebym tak szybko byl.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja proponuje zostawic pod palmiarnia. Spokoj o auto. Piechota 15 min, boltem moze dluzej z uwagi na korki plus dodatkowe 5-6 zl. Ewentualnie osiedoe Raculka albo Lechitow i piechota przez las przejsc na stwdion
    Wstrzymajmy sie.. bo patrzac na meki Wrocka i ich terminarz moze ich przeskoczycie i mi plan zepsujecie

  5. Powrót do góry    #3965
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Ogladajac mecz ze Stala mozna stwierdzic ze my nie mamy problemu z nawierzchnia,tylko ze sposobem jaki Warecki to robil.
    Nowy gosc robil ja pierwszy raz i wyszlo calkiem fajnie, roznica ogromna w porównaniu z tym co robil dotychczasowy jegomosc.
    Wypowiedzi Skory i Krakowiaka to potwierdzają...
    Wynik Protasa takze....w koncu duza tez zaczela chodzic co potwierdza Bartek...
    Czyli co?
    Da sie zrobic nawierzchnie prawie taka sama w piatek jak i w niedziele i to przy takich temperaturach..
    Niestety, ale era Wareckiego dobiegla konca i slusznie.

  6. Powrót do góry    #3966
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Wygraliści wysoko z ekipą, z którą GetWell zdobył jedyne punkty. Trochę wyluzujcie.

  7. Powrót do góry    #3967
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Wygraliści wysoko z ekipą, z którą GetWell zdobył jedyne punkty. Trochę wyluzujcie.
    Nikt w sumie nie podnieca sie wynikiem. Z gory bylo wiqdomo ze wygramy. W koncu zawialo jednak optymizmem jesli chodzi o tor. Z tego trzeba sie cieszyc. Oby to bylo powtarzalne, bo widac ze naszym pasowalo.

  8. Powrót do góry    #3968
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,460
    Kliknij i podziękuj
    1,309
    Podziękowania: 957 w 590 postach
    Wynik wynikiem, cieszy zdecydowane rozjechanie lokalnego rywala i myślę, że z Thomsenem też byłaby "5" z przodu. Mnie jednak bardziej cieszy fakt, że "coś" drgnęło z naszym torem. Nie jest idealnie, ale kierunek chyba jest dobry, bo widać, że chyba wszystkim naszym pasowało. Nawet Nickiemu, pomimo słabej zdobyczy. Ważne, że udało się zrobić go tak, że uruchomił on Protasa, a jednocześnie nie powodował problemów pozostałym. Mam nadzieję, że będą nadal nad nim pracowali, bo wczoraj było widać jakieś oznaki atutu własnego toru, czego dawno u nas nie było.
    Co do samego meczu...No fajny, fajny. Lokalny wróg dostał wpierdziel, komplet na trybunach, jakieś ściganie było, cała derbowa dramaturgia z nerwami i upadkami też była, trybuna K też się popisała-zarówno z dobrej strony (oprawa) , jak i z tej złej (wyzwiska itp.).
    Co z tego, że Stal jechała w osłabieniu? Mam to gdzieś. 2 lata czekaliśmy na powrót na tron w Lubuskim i się doczekaliśmy.
    Sąsiedzi mają te same problemy co my w tamtym roku i nikt się nad nami nie litował. Życzę im żeby się utrzymali, bo są nam potrzebni w przyszłym roku, tak jak my im.

    Tak że tego... W Lubuskim zmiany, Falubaz Pany!

    PS. Jeszcze w kwestii zawodników. Wszyscy zasługują na pochwałę, każdy pojechał dobre zawody. Nawet Nicki był szybki, ale od taśmy się gość rozstroił. Juniorzy zrobili swoje, nawet Damian Pawliczak pomimo zer, widać że jechał płynni i jakoś nie odstawał zbytnio od rywali przed nim.
    Jednak to co robi w tym sezonie Bartek Zmarzlik to kosmos. Pomimo, że gorzowiak, to to co wyprawia na praktycznie każdym torze zasługuje na brawa. Nawet jak przegrywa, to gryzie tor do upadłego. Szacun.
    Edit:
    Wspomnę jeszcze o postawie MJJ, bo kolejny raz pokazał, że może być kimś więcej niż zawodnikiem 2 linii. Owszem, rywal nie powalał, ale widać, że mu zależy i faktycznie gryzł tor. 11 pkt. na 2-liniowca to świetny wynik. Nie wiem, czy to przez oddzielenie go od Nickiego, czy tor czy to ta magia Falubazu , ale gość się rozkręca i zeszłoroczna zwyżka formy nie była dziełem przypadku.
    Ostatnio edytowane przez Vector ; 29-07-2019 o 07:42

  9. Powrót do góry    #3969
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Wygraliści wysoko z ekipą, z którą GetWell zdobył jedyne punkty. Trochę wyluzujcie.
    Stal została sponiewierana zarówno w tym meczu, jak i w dwumeczu, co było spodziewane i nie wywołuje sensacji. Piszemy o przygotowaniu nawierzchni, nareszcie wygląda na spełnienie minimum wymogów przyzwoitości. Da się jeździć przy kredzie, po szerokiej, wszędzie jest szansa na wyprzedzenie, co pokazał wczorajszy mecz. Miło się oglądało walkę na dystansie, bo zwycięzca był znany dawno, to tylko formalność. Jeśli będzie tyle walki na torze, to i przegrana w półfinale i brak medalu nie będzie tragedią.

    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta

    Wspomnę jeszcze o postawie MJJ, bo kolejny raz pokazał, że może być kimś więcej niż zawodnikiem 2 linii. Owszem, rywal nie powalał, ale widać, że mu zależy i faktycznie gryzł tor. 11 pkt. na 2-liniowca to świetny wynik. Nie wiem, czy to przez oddzielenie go od Nickiego, czy tor czy to ta magia Falubazu , ale gość się rozkręca i zeszłoroczna zwyżka formy nie była dziełem przypadku.
    MJJ nie tylko w tym meczu jechał jak chcielibyśmy, ta forma zwyżkuje od dawna, gdzieś od czasu sławetnego transparentu. Tamten rok robił nam robotę, początek tego sezonu słaby, ale znów jedzie dobrze. Słuszną linię ma nasza władza co do MJJ, słabsze okresy czy mecze mogą się zdarzyć każdemu. No prawie, nie licząc tego harpagana z północy województwa.
    Właśnie, nawet jak Zimny przegrywa na 5:1, to i tak ręce składają się do oklasków, ma chłopak sprzęt, technikę i niezahamowalną wolę wygrywania. Choć to wróg, to swoją jazdą budzi respekt, w ligowych meczach jest naj.

  10. Powrót do góry    #3970
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Wspomnę jeszcze o postawie MJJ, bo kolejny raz pokazał, że może być kimś więcej niż zawodnikiem 2 linii. Owszem, rywal nie powalał, ale widać, że mu zależy i faktycznie gryzł tor. 11 pkt. na 2-liniowca to świetny wynik. Nie wiem, czy to przez oddzielenie go od Nickiego, czy tor czy to ta magia Falubazu , ale gość się rozkręca i zeszłoroczna zwyżka formy nie była dziełem przypadku.
    MJJ od momentu meczu w ZG z Lublinem, jak otrzymal to niewyobrazalne wsparcie od kibicow po paru pierwszych bardzo slabych spotkaniach zaczal sie rozkrecac i to ostro.

  11. Powrót do góry    #3971
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Martin Vaculik 2,355
    Patryk Dudek 2,034
    Nicki Pedersen 2,018
    Michael Jepsen Jensen 1,796
    Piotr Protasiewicz 1,635
    Norbert Krakowiak 0,909

    Wygląda to ok. Nicki nieco obniżył loty w porównaniu do początku sezonu, za to u Dudka i MJJ widać wyraźną zwyżkę formy. Vaculik constans.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  12. Powrót do góry    #3972
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Martin Vaculik 2,355
    Patryk Dudek 2,034
    Nicki Pedersen 2,018
    Michael Jepsen Jensen 1,796
    Piotr Protasiewicz 1,635
    Norbert Krakowiak 0,909

    Wygląda to ok. Nicki nieco obniżył loty w porównaniu do początku sezonu, za to u Dudka i MJJ widać wyraźną zwyżkę formy. Vaculik constans.
    MJJ - "druga linia" ze srednia 1.800 - kto by takiej drugiej linii w SE nie chcial

  13. Powrót do góry    #3973
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz znów będzie pyerdolił, że to nie wina człowieka, bo toru nie da się przygotować wedle woli.
    Pasował wszystkim, nawet Nickiemu, który w dwóch pierwszych biegach startował przeciwko robotowi i nie odstawał.
    Kto pamięta mecz, w którym Protasiewicz wyprzedzał w 4/5 biegów, niech podniesie rękę.

  14. Powrót do góry    #3974
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mariusz znów będzie pyerdolił, że to nie wina człowieka, bo toru nie da się przygotować wedle woli.
    Pasował wszystkim, nawet Nickiemu, który w dwóch pierwszych biegach startował przeciwko robotowi i nie odstawał.
    Kto pamięta mecz, w którym Protasiewicz wyprzedzał w 4/5 biegów, niech podniesie rękę.
    I znowu pajacujesz. Po pierwsze, kiedy Mariusz tak pyerdolił ? Owszem, często dyskutowaliśmy na temat toru. Wielu tutaj miało swoje przemyślenia. Ale nikt nie twierdził niczego na 100%.

    I po drugie. Pewny jesteś, że ten tor to jest to co być powinno ? Że taka nawierzchnia będzie naszym sprzymierzeńcem ? Bo ja nie do końca jestem tego pewien. Prawdą jest, że ten tor pasował wszystkim. Nawet Zmarzlikowi który głośno go chwalił. Prawdą jest, że mecz mógł się kibicowi podobać bo był meczem wygranym. Ale prawdą jest też, że wygraliśmy z Gorzowem, gdzie oprócz Zimnego, nikt tam nie błyszczał. Jak na taki tor przyjedzie Leszno, Wrocek czy nawet Grudziądz, to po starcie będzie robiła się procesja. Bo ten tor był przygotowany wręcz modelowo, tak jak by na nim miały być rozgrywane zawody młodzieżowe. Jednym słowem lekki, łatwy i przyjemny. I jak nikt nie zrobi na nim żadnego błędu, to przy zbliżonym poziomie zawodników, znowu będzie wiało nudą. Obym się mylił ale jak w sierpniu na ten tor przyjedzie Sparta, to taki Jamróg wykręci pewnie dwucyfrówkę. A Tai będzie niełapalny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #3975
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mimo braku Thomsena, to nie były zawody rangi MDMP, wręcz przeciwnie, jechali w nich seniorscy medaliści różnej maści. Nie chciałbym cię posądzać o demencję starczą ale był w naszej historii taki mecz rewanżowy z Gorzowem w PO, który Cieślak również przygotował "dla dzieci" i wynik był podobny. Może pamiętasz.

    Nie obchodzi mnie, że na torze dobrze radził sobie Zmarzlik, który ogromne ilości punktów trzaska wszędzie i tak smao nie będzie mnie obchodzić, że dobrze pojedzie na nim Woffinden czy inny Drabik. Obchodzi mnie za to, że bezproblemowe punkty (dużo z nich na dystansie) robili Vaculik, Dudek i tak naprawdę najważniejszy Protasiewicz. I tak ma być zawsze a nie wymęczona gównowygrana z Grudziądzem po procesjach albo ******** z Lesznem, bo po dużej można się co najwyżej zesrać.

    Tak czysto obiektywnie - podobał ci się mecz wczoraj?

  16. Powrót do góry    #3976
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Martin Vaculik 2,355
    Patryk Dudek 2,034
    Nicki Pedersen 2,018
    Michael Jepsen Jensen 1,796
    Piotr Protasiewicz 1,635
    Norbert Krakowiak 0,909

    Wygląda to ok. Nicki nieco obniżył loty w porównaniu do początku sezonu, za to u Dudka i MJJ widać wyraźną zwyżkę formy. Vaculik constans.
    Ost 4 mecze (runda rewanżowa):

    Martin Vaculik 2,250
    Patryk Dudek 2,200
    Michael Jepsen Jensen 2,158
    Nicki Pedersen 1,947
    Piotr Protasiewicz 1,167
    Norbert Krakowiak 1,083

  17. Powrót do góry    #3977
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mimo braku Thomsena, to nie były zawody rangi MDMP, wręcz przeciwnie, jechali w nich seniorscy medaliści różnej maści. Nie chciałbym cię posądzać o demencję starczą ale był w naszej historii taki mecz rewanżowy z Gorzowem w PO, który Cieślak również przygotował "dla dzieci" i wynik był podobny. Może pamiętasz.

    Nie obchodzi mnie, że na torze dobrze radził sobie Zmarzlik, który ogromne ilości punktów trzaska wszędzie i tak smao nie będzie mnie obchodzić, że dobrze pojedzie na nim Woffinden czy inny Drabik. Obchodzi mnie za to, że bezproblemowe punkty (dużo z nich na dystansie) robili Vaculik, Dudek i tak naprawdę najważniejszy Protasiewicz. I tak ma być zawsze a nie wymęczona gównowygrana z Grudziądzem po procesjach albo ******** z Lesznem, bo po dużej można się co najwyżej zesrać.

    Tak czysto obiektywnie - podobał ci się mecz wczoraj?
    Czy do ciebie nie dociera, że na takim torze, jak przyjedzie Leszno, Wrocek czy Grudziądz, to już na dystansie nie będzie tak łatwo o te pkt ? I znowu będzie pyerdolenie, że ktoś tor spyerdolił, mimo, że będzie tak samo przygotowany.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #3978
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,460
    Kliknij i podziękuj
    1,309
    Podziękowania: 957 w 590 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czy do ciebie nie dociera, że na takim torze, jak przyjedzie Leszno, Wrocek czy Grudziądz, to już na dystansie nie będzie tak łatwo o te pkt ? I znowu będzie pyerdolenie, że ktoś tor spyerdolił, mimo, że będzie tak samo przygotowany.
    A czy do Ciebie dociera, że na takim torze jak wczoraj, są jakiekolwiek warunki do walki a nie start i męczarnie gęsiego? Nawet kosmicznego Bartka dało się wczoraj 2 razy "zrobić"...

  19. Powrót do góry    #3979
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Ale kogo się dało wyprzedzić ? Woźniaka, który traci najwiecej pozycji w lidze ? Z drugiej strony pamietam mecze gdy nawet takiego Szymka by się nie dało. Na Wrocław taki tor myśle ze Ok. Jak się mamy bać Jamroga, Czogunowa, Fricka czy Milicka ( a i Janowski czy Drabik nigdy szału nie robili u nas) to znaczy ze i tak na finał nie zasługujemy. Natomiast na Leszno to nie jestem przekonany - Kołodziej i Emil będą wyprzedzać naszych aż miło.

  20. Powrót do góry    #3980
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    zauważyłem ze Patryk nie zawalił pierwszego lub drugiego jest progres więc można powiedzieć jest poprawa więc potrafili sie dopasować od 1 biegu fajnie jak by jeszcze pod płotem była ścieżka

  21. Powrót do góry    #3981
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Poza tym mądrości forumowych ekspertów można sobie wsadzić w du...ę. Dla mnie obiektywną i miarodajną opinią są wypowiedzi zawodników, którzy nareszcie potwierdzili, że tor na treningu i na meczu, był podobny. Czyli coś jednak drgnęło w temacie toru.

  22. Powrót do góry    #3982
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Porazajaca jest ta pycha zielonogorzan i pogarda dla Sparty po jednym zwyciestwie z najgorsza obecnie druzyna ligi...
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #3983
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    w którym miejscu ta pogarda dla wrocławia ?

  24. Powrót do góry    #3984
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ford Zobacz posta
    w którym miejscu ta pogarda dla wrocławia ?
    Jedynie w głowie tego pajaca. No naprawdę ja rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale ten typ to jest chory psychicznie

  25. Powrót do góry    #3985
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Pycha i pogarda przecież to ty jesteś ekspertem o tego tematu. Dla ciebie jak ktoś nie pisze o tym, ze Sparta jest faworytem do złota ( albo chociaż do finału ) to nie szanuje Sparty. A prawda jest taka, ze nie do kona wiadomo jaka jest siła Wrocławia. Nie jechali u siebie z Lesznem ani na wyjeździe w Zg. Z potencjalnych rywali dostali w palnik w Grudziądzu i wygrali w Częstochowie. Przecież wiadomo ze nie docenisz nigdy Falubazu. Jak wygramy u Siebie to będziesz snuł swoje urojenia o podkladaniu i ustawianiu miejsc na Po.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Snejk79 za jego przydatny post!

    Pain (29-07-2019)

  27. Powrót do góry    #3986
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czy do ciebie nie dociera, że na takim torze, jak przyjedzie Leszno, Wrocek czy Grudziądz, to już na dystansie nie będzie tak łatwo o te pkt ? I znowu będzie pyerdolenie, że ktoś tor spyerdolił, mimo, że będzie tak samo przygotowany.
    Czy do ciebie nie dociera, że z Grudziądzem ledwo wygraliśmy, z Lesznem wynik był znany w połowie meczu a z Wrocławiem jeszcze nie jechaliśmy, więc przykład z dupy?

    Zapewniam cię, że jak Protasiewicz będzie wyprzedzał rywali w każdym biegu dzięki takiemu torowi, nikt nie przyburzy. A nawet jeśli coś przegramy, to i tak nie udowodnisz, że to przez tor.

    Nie odpowiedziałeś na pytanie ale to normalne u was, że niewygodne pytania macie w dupie.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Porazajaca jest ta pycha zielonogorzan i pogarda dla Sparty po jednym zwyciestwie z najgorsza obecnie druzyna ligi...
    Wy z nimi przegraliście.
    Poza tym, na każdym meczu dorabiasz ideologię o jakichś ustawkach, więc nie pyerdol z łaski swojej

  28. Powrót do góry    #3987
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    No dobre jest tez jaranie sie wystepem tzw.profesora z rywalem, na ktorym nawet Milik natrzepal z bonusami 11 punktow
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  29. Powrót do góry    #3988
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    I co mu to dało?

  30. Powrót do góry    #3989
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    A czy do Ciebie dociera, że na takim torze jak wczoraj, są jakiekolwiek warunki do walki a nie start i męczarnie gęsiego? Nawet kosmicznego Bartka dało się wczoraj 2 razy "zrobić"...
    To jeszcze raz, od początku. Tym się różnimy, że ja nie wiem czy ten tor to jest to czego byśmy potrzebowali na silnego rywala. Owszem, mecz mi się podobał, były mijanki. Ale jak przyjedzie silniejszy rywal, to ja nie wiem czy mijanki dalej będą, a nie będzie znowu decydował start. Odnośnie zrobienia Bartka, w biegu 10 Patryk założył go po starcie na I łuku. Potem nie popełnił błędu i pognał do mety. W 13 biegu tylko dlatego, że Zimny popełnił błąd na II łuku, Patryk z Vaculem go wyprzedzili, a potem go po prostu blokowali.

    Powiem tak, jak Wrocek czy Leszno dostaną oklep na takim torze, to wtedy powiem, że to jest to czego nam trzeba. Póki co moc rywala nie powalała. I nie jestem takie pewny, jak co niektórzy, że to już jest to czego potrzebujemy.

    Odnośnie Protasa. Tutaj też nie wiemy, na ile pomógł mu tor a na ile te nowe silniki które dopiero co odebrał. Poczekajmy na silniejszych rywali, wtedy będziemy oceniali.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 29-07-2019 o 18:57
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #3990
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Tor był fajny ale gdyby taki był na Unie to raczej przegralibyśmy więcej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  32. Powrót do góry    #3991
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,458
    Kliknij i podziękuj
    426
    Podziękowania: 523 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tor był fajny ale gdyby taki był na Unie to raczej przegralibyśmy więcej.
    Pytanie jaki tor jest w stanie zatrzymać Unię ?
    Tylko Falubaz

  33. Powrót do góry    #3992
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,460
    Kliknij i podziękuj
    1,309
    Podziękowania: 957 w 590 postach
    Ja Ciebie Mario rozumiem i nie chcę na siłę przekonywać, że to już jest "ten" tor, bo tego nie wiemy. Nawet nie wiemy czy to był przypadek czy faktyczna zmiana koncepcji. Wiem, że rywal był słaby, ale zastanówmy się: czy wolimy to g.wno, na którym po starcie można było wpisywać punkty, czy wczorajszy tor, który pozwala choćby takiemu Protasowi coś podziałać po słabszym starcie.
    Oczywiście, wiadomo że tak jak naszym, tak i rywalom może tor podpasować, ale jak mamy się bić o medale to musimy walczyć wszędzie i z każdym, a nie bać się, że np.Sparta lubi taki tor i zrezygnować z robienia jego i tym samym ograniczając naszych walczaków.

  34. Powrót do góry    #3993
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Pytanie jaki tor jest w stanie zatrzymać Unię ?
    Taki jaki był na meczu z nimi (trzeba liczyć na szczęście w losowaniu pól startowych). W innych warunkach najprawdopodobniej przerżniemy wyżej, bo najzwyczajniej w świecie jesteśmy od nich słabsi.
    Co nie zmienia faktu że wolałbym przegrać 40-50 po pięknej walce niż 44-46 na jednościeżkowym gównie.
    W majstra i tak specjalnie nie wierzę, ale to jest speedway i jeden bieg może jeszcze wszystko przewrócić do góry nogami.
    Podsumowując: zmiana przygotowania toru to krok w dobrym kierunki i brawo za to nawet jeśli majstra nam to nie da.

  35. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Arm (30-07-2019), Buszmen (29-07-2019), grafi25 (29-07-2019)

  36. Powrót do góry    #3994
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Na tym co był do tej pory, to Pepe nie wyprzedziłby Woźniaka raczej. Do tego wypowiedzi zawodników, a to jest najbardziej miarodajne, potwierdzające krok ku lepszemu w kwestii toru. Owszem, to nie był rywal weryfikujący siłę drużyny, trudno o pewność zmian, ale nie było na pewno gorzej.
    Zawodnicy jadąc szerzej potrafili wyprzedzać, do tej pory było to nieosiągalne, a to nie był przecież jakiś jedyny team odstający wyraźnie od reszty. Był Lublin, był Toruń, nie działo się nic, a teraz jednak tak.
    Trudno powiedzieć czy to już jest atut, czy na takim torze Falubaz więcej punktów urobi, ale była jakaś walka przynajmniej i tego nie da się zanegować. A to już wielki plus od kibiców, od zawodników także, tak mówią. Zaczekamy na egzamin ze Spartą,to już niedługo, będziemy mądrzejsi.

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Arm (30-07-2019), Bruno Schulz (29-07-2019)

  38. Powrót do góry    #3995
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tor był fajny ale gdyby taki był na Unie to raczej przegralibyśmy więcej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dlaczego? Przecież to oni wygrali większość startów, po których dojeżdżali do mety pierwsi.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Falubaz (29-07-2019)

  40. Powrót do góry    #3996
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Dlaczego? Przecież to oni wygrali większość startów, po których dojeżdżali do mety pierwsi.
    No jasne, Leszno startowcy, Wroclaw sredniaki. Wielki Falubaz pelen samych kozakow zmiazdzy wszystkich. Padla ostatnia przeszkoda, czyli domowy tor ktory ich ograniczal. Stad np lomot w Lesznie, Czestochowie czy Wroclawiu
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Powrót do góry    #3997
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wielki Falubaz pelen samych kozakow zmiazdzy wszystkich.
    Skoro tak twierdzisz..., trudno nie wierzyć takiemu ekspertowi.
    Ktoś pisał o walcowaniu rywali? Chyba słabą pamięć mam, nic w tym temacie się nie uchowało. A może gdzieś na Sfaktach czytałeś i ci się poplątało? Falubaz jest 3-4 siłą Eligi i twoje kpiny niczego tutaj nie zmienią. Ale dziękuje za dobre słowo i uznanie z Wrocławia.

  42. Powrót do góry    #3998
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No jasne, Leszno startowcy, Wroclaw sredniaki. Wielki Falubaz pelen samych kozakow zmiazdzy wszystkich. Padla ostatnia przeszkoda, czyli domowy tor ktory ich ograniczal. Stad np lomot w Lesznie, Czestochowie czy Wroclawiu
    Poczekam aż znów będziesz płakał, że Janowski sprzedał

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    dillinger (30-07-2019)

  44. Powrót do góry    #3999
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,458
    Kliknij i podziękuj
    426
    Podziękowania: 523 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Taki jaki był na meczu z nimi (trzeba liczyć na szczęście w losowaniu pól startowych). W innych warunkach najprawdopodobniej przerżniemy wyżej, bo najzwyczajniej w świecie jesteśmy od nich słabsi.
    Co nie zmienia faktu że wolałbym przegrać 40-50 po pięknej walce niż 44-46 na jednościeżkowym gównie.
    W majstra i tak specjalnie nie wierzę, ale to jest speedway i jeden bieg może jeszcze wszystko przewrócić do góry nogami.
    Podsumowując: zmiana przygotowania toru to krok w dobrym kierunki i brawo za to nawet jeśli majstra nam to nie da.
    Pełna zgoda. Według mnie Unia może przegrać sama ze sobą lub przez wyjątkowy pech z kontuzjami(czego im nie życzę).

    Wczoraj pierwszy raz na żużlu był mój bratanek i bałem się, że będzie oglądał biegi gęsiego.
    Na szczęście była walka i złapał bakcyla . Zdecydowanie wolę tor do walki i ten wczorajszy tor był przyzwoity
    Tylko Falubaz

  45. Powrót do góry    #4000
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Na tym co był do tej pory, to Pepe nie wyprzedziłby Woźniaka raczej. Do tego wypowiedzi zawodników, a to jest najbardziej miarodajne, potwierdzające krok ku lepszemu w kwestii toru. Owszem, to nie był rywal weryfikujący siłę drużyny, trudno o pewność zmian, ale nie było na pewno gorzej.
    Zawodnicy jadąc szerzej potrafili wyprzedzać, do tej pory było to nieosiągalne, a to nie był przecież jakiś jedyny team odstający wyraźnie od reszty. Był Lublin, był Toruń, nie działo się nic, a teraz jednak tak.
    Trudno powiedzieć czy to już jest atut, czy na takim torze Falubaz więcej punktów urobi, ale była jakaś walka przynajmniej i tego nie da się zanegować. A to już wielki plus od kibiców, od zawodników także, tak mówią. Zaczekamy na egzamin ze Spartą,to już niedługo, będziemy mądrzejsi.
    Dokładnie. Gościliśmy słabszych zawodników niż Kasprzak czy Woźniak i nigdy się nie zdarzyło, aby w 1. wyścigu, gdzie tor jest w ogóle nieodsypany, można było wyprzedzać po zewnętrznej. Jeżeli rzeczywiście cały szkopuł tkwił w Wareckim, to aż strach myśleć, jakie to nieprofesjonalne, że od umiejętności (lub jego braku) starego, poczciwego Pana Adasia zależy nasze być albo nie być w finale.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    Arm (30-07-2019)

  47. Powrót do góry    #4001
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    Ze swojej piekarni (a właściwie kilku) wiem, że Pan Warecki nie do końca robi tor tak, jak życzyli sobie poprzedni trenerzy i zawodnicy. Nie znam go osobiście, ale słyszałem, że jest to typ człowieka, który zawsze wie najlepiej i za nic nie da sobie przetłumaczyć, że coś może/musi być inaczej. I po prostu robi po swojemu, bo tak będzie "lepiej".
    Wybaczcie, że cytuję siebie, ale pisałem to pod koniec czerwca. W końcu ktoś przejrzał na oczy, szanuję!

  48. Powrót do góry    #4002
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No tak jak w tym meczu z Gorzowem mielismy punkty duze raczej z urzedu to teraz nam zostały trzy mecze gdzie kazdy jest trudny i wynik zadnego nie jest oczywisty.

    Jakos po zeszlorocznej wtopie w Grudziadzu nabralem przekonania, ze tamten ich tor nam strasznie nie lezy i nie mamy tam szans wielkich na wygrana a nawet o bonus ciezko.
    Jednak sledzac wynik z zeszlego roku to wlasnie Jackob Thorsell i Grzegorz Zengota zdobyli tam łącznie 0 punktów. Reszta druzyny 35 pkt.
    Jesliby w tym roku wszyscy pojechali jak rok temu to wystarczy, ze Nicki i Vacul dorzuca razem 10 pkt. (po 5 na łebka) i mamy remis, który nas jak najbardziej urządza
    Fakt, ze GKM z Bjerre tez jest silniejszy niz rok temu ale juz nie patrze az tak pesymistycznie na nasze szanse. Sparta jakby nie kontuzja Taia to mogla tam wygrac tez spokojnie.

  49. Powrót do góry    #4003
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No tak jak w tym meczu z Gorzowem mielismy punkty duze raczej z urzedu to teraz nam zostały trzy mecze gdzie kazdy jest trudny i wynik zadnego nie jest oczywisty.

    Jakos po zeszlorocznej wtopie w Grudziadzu nabralem przekonania, ze tamten ich tor nam strasznie nie lezy i nie mamy tam szans wielkich na wygrana a nawet o bonus ciezko.
    Jednak sledzac wynik z zeszlego roku to wlasnie Jackob Thorsell i Grzegorz Zengota zdobyli tam łącznie 0 punktów. Reszta druzyny 35 pkt.
    Jesliby w tym roku wszyscy pojechali jak rok temu to wystarczy, ze Nicki i Vacul dorzuca razem 10 pkt. (po 5 na łebka) i mamy remis, który nas jak najbardziej urządza
    Fakt, ze GKM z Bjerre tez jest silniejszy niz rok temu ale juz nie patrze az tak pesymistycznie na nasze szanse. Sparta jakby nie kontuzja Taia to mogla tam wygrac tez spokojnie.
    To samo zauważyłem. Na mecz w Grudziądzu, w porównaniu z zeszłym sezonem, wymieniamy dwa najsłabsze ogniwa na Nickiego i Vacula. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #4004
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To samo zauważyłem. Na mecz w Grudziądzu, w porównaniu z zeszłym sezonem, wymieniamy dwa najsłabsze ogniwa na Nickiego i Vacula. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
    Ty jesteś mądry? Czy piszesz jak popyerdolonka?

  51. Powrót do góry    #4005
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To samo zauważyłem. Na mecz w Grudziądzu, w porównaniu z zeszłym sezonem, wymieniamy dwa najsłabsze ogniwa na Nickiego i Vacula. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
    Na mecz w Grudziądzu wyłącznie? A inne mecze jedziemy zeszłorocznym składem?
    Wyniki GKMu na wyjazdach i u siebie to przepaść, różnica waha się ok. kilkunastu punktów. Skoro w ZG prawie ujechali remis, to logika mówi o bezdyskusyjnej wygranej GKMu. Gdyby przyłożyć szablon do tych wyników, to Falubaz zrobi tam 34-38pkt. Mam nadzieję na zdarzenie wyjątku potwierdzającego regułę i nawiązanie walki o zwycięstwo do nominowanych, przynajmniej przekroczenie 4 z przodu. Choć wierzę w drużynę, to fakty są bezlitosne i GKM raczej zarobi na nas 3 pkt.
    Na papierze, niby dysponujemy równorzędną drużyną. Pepe na ogół był mocny w Grudziądzu, lubi tam polatać, czy podtrzyma wyniki? Vaculik i Dudek to nie są pewniaki na ten wyjazd, mogą przywieźć po 3-4 pkt, jak i po 11-13. Tak jak i Nicki, ale choć nie jest ostatnio super szybki, to poniżej tych 6-7 pkt nie zejdzie. Na szał MJJ nie liczę, on do krawężnika lubi się przyklejać, jak urobi 7-8 pkt, to nie będzie źle. Juniorzy też porównywalni do GKMu, ale u siebie miejscowi mają przewagę.
    Też jestem ciekaw tego pojedynku. Wygrana Falubazu za 3, zepchnęłaby GKM do narożnika w walce o PO, a Falubaz byłby już praktycznie w PO, bo nie wyobrażam sobie braku bonusa w Toruniu. Zapowiada się ciekawy meczyk, nawet meczycho, jak to w Grudziądzu, dodatkowo z walką o wygraną do nominowanych.
    PS
    Da się utrzymać w ryzach ignorowanie wpisów takich jak powyżej? Oby.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 30-07-2019 o 10:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •