Strona 77 z 155 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,421 do 3,465 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3421
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Jak tak czytam ten wątek, to nie mogę uwierzyć, jak się niektórym w głowach po/pier/do/liło.

    Dudek na ten moment ma średnią 1,907. To lepiej niż Przemysław Pawlicki, Lindgren, Iversen, Holder, Kasprzak, Zagar czy Lindbaeck. Rozumiem, że swoją wcześniejszą jazdą przyzwyczaił do tego, że można tegoroczne wyniki ligowe traktować w kategorii porażki - było zaje/biście, a teraz są problemy. Ale to jest nadal prawie 2 punkty na bieg. Poza tym sama postawa osób przypierdalających się o podejście Patryka wskazuje na to, że gość przyzwyczaił ich przez lata do za/je/bistych wyników, a teraz kiedy jest w dołku, to można sobie pojeździć po nim jak po burej suce. Niech spi/er/da/la z klubu, pewnie. Bo w tym roku zmienił tunera i dalej nie może dojść do ładu ze sprzętem - a wszystko to w sporcie, gdzie największą podstawą sukcesu jest silnik. 10 rok jazdy w Falubazie, przez 9 lat jeździł albo ponad oczekiwania, albo zgodnie z oczekiwaniami. I jaka jest wasza wdzięczność? Każecie mu wy/pier/da/lać, mówicie, że się nie stara, mówicie, że ma Was w dupie i robi sobie z Was jaja. W najbogatszej lidze świata, gdzie są największe pieniądze i możliwość najlepszego zarobku, on postanowił, że będzie sobie z Was robił jaja. Co mecz myśli - dziś jeb/nę 5 albo 7 punktów, żeby olać kibiców i pokazać im, że mam ich w dupie. Po/pier/do/li/ło Wam się w głowach.

    Jest 19 najskuteczniejszym zawodnikiem w kraju. Jest 3 najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole.

    Co z tego, że w Grand Prix jest liderem, skoro męczy się tam dokładnie tak samo jak wszędzie indziej? Fart, szczęście. W Szwecji nie ma co ukrywać, też idzie mu chu/jo/wo.

    Powinniście się cieszyć, że nasz zielonogórzanin jest liderem cyklu GP. Jak nikt inny dotąd. Nasz chłopak, z Wojska Polskiego. Nasz chłopak, który od młodości dostawał oferty z Torunia, Leszna, Tarnowa (niejednokrotnie za dużo większy hajs) i nie odchodził. Nasz chłopak, który w kuluarach przyznał, że fajnie byłoby być tak traktowanym jak Huszcza, że super byłoby mieć swoje rondo i żeby ludzie go obdarzali takim wielkim szacunkiem. I dobrze wie, że Pan Andrzej za darmo tego nie dostał, więc wie, ile wiąże się pracy z dojściem do takiego statusu.

    A wy pier/do/li/cie, że mu się nie chce. Gość ma średnią prawie 2 punkty na bieg, a zaczynacie ujadać jak na Kurmanka w 2003/2004. Co do jednego jesteście chu/ja warci. Jak zdobywał mistrzostwa to byliście zachwyceni, nasz Patryczek, zielonogórski. A teraz? Przeczytajcie co piszecie i jeb/nij/cie się w czoła. "Kibice".

    **********filtr nie przepuszczał przekleństw, więc je podzieliłem. Inaczej się nie da tego przekazać jak wulgaryzmami.
    Ostatnio edytowane przez tineid ; 24-06-2019 o 16:35

  2. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi tineid za jego przydatny post!

    Falubaz7 (24-06-2019), Mariusz (24-06-2019), Peter Kildemand (24-06-2019), grabarz (24-06-2019), hcp (25-06-2019), lemur6666 (24-06-2019), shelve (24-06-2019), szmacianek (24-06-2019)

  3. Powrót do góry    #3422
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    posiadać lepsza śr od w/w to nie jest super wyczyn akurat na oslode polecam jak traktowano Piotra Pawlickiego, Dudek jeszcze porządnej bury nie dostał, to zwykle kiwanie palcem

  4. Powrót do góry    #3423
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Może nie jest to wyczyn, ale nie są to zawodnicy z łapanki. Nie jedzie tragicznego sezonu. Protasiewicz w zeszłym roku zawalał 10 razy bardziej, a wszyscy (słusznie) go wspierali, dopingowali i pokazywali solidarność. A Dudek nie zrobił ani jednej rzeczy, która miałaby go stawiać w gorszym świetle niż PePe.

  5. Powrót do góry    #3424
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    tineid, chyba Cię trochę poniosło. Wrzuciłeś ludzi do jednego worka. Tak sobotcha, który nawet nie wiem czy na poważne napisał o PP i Patryku, jak i tych, którzy napisali, że Patryka stać na lepsze punkty, ale ich póki co nie robi.
    Wątpię, żeby ktokolwiek w ZG chciał Patryka kopnąć w zadek, bo wozi 7-10 pkt. zamiast 10-14

  6. Powrót do góry    #3425
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Nie chce mi się wertować forum i przytaczać wpisów od początku sezonu. Ja mało piszę, ale dużo czytam. I myślę, że dużo też widzę.

    Ten post nie jest do nikogo personalnie - nie pamiętam nicków osób, które tak pisały. Przeczytałem ostatnie 3 strony i widziałem kilka wpisów, które na serio to sugerowały. Moją jedyną intencją było zwrócenie ich uwagi (bo przecież każdy, kto to przeczyta będzie wiedział, czy ten post jest do niego czy nie) i sprawienie, żeby zastanowili się nad swoim podejściem.

    PS. Rozumiem, że jest wielka różnica między krytyką (słuszną), a zwykłym pier/do/leniem. Do krytykantów nic nie mam - każdy ma do tego święte prawo.

  7. Powrót do góry    #3426
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Dudka chciałbvś się pozbyć, zwariowałeś? Nasz ci on, nigdzie go nie puścimy. Może (a raczej na pewno) nie jest pewniakiem, na razie z chwiejną skutecznością, ale nie jest najgorzej, a na pewno jest nadzieja na lepsze. Ma wyraźny problem z szybkością swoich silników, do tego w SGP nie ma żadnego trenera, który wsadzałby go na narowistego byka, jak to Skóra robi w Falubazie. Nie jedzie próby toru, pierwszy start ma na wiwat. Później często ma jakieś zawirowania, jak nie z partnerem z pary, to fatalne pole startowe, albo inny urok. Przyczynia się do tego na pewno problem z szybkością, bo gdyby ją miał, to żaden Dzik nie zablokowałby go, ani żadne pole nie przeszkadzałoby.
    Gorzej nie będzie jechał, mam nadzieję że się choć nieco upora z silnikami i poprawi skuteczność.
    Gorzej z Pepe. Jeśli jakoś wyraźnie nie poprawi startów, to niestety trzeba się rozstać. Kondycja, sprawność, wola walki, przywiązanie do barw klubowych, to trochę mało. Mułowate starty niwelują wszystko, bo po trasie wyprzedzać nawet średniaków to trzeba mieć czym i na czym, a tory (szczególnie przy W69) to wróg Protasa. Tylko kogo za niego? Drabik? Hampel?Kasprzak? Miesiąc? Albo trzeba położyć górę mamony, albo "nie da się kupić", albo powoduje sprzeciw 99% kibiców.
    Wyniki Vacula, MJJ, są do zaakceptowania, tylko trzeba zawodnikom przydzielić inne numery startowe, to co odpyerdala Skóra to sabotaż:
    1/9. Vaculik/Dudek
    2/10. Pepe
    3/11. Dudek/Vacul
    4/12. MJJ
    5/13. Pedersen
    Drużyna choć nie jest zła, to ma lekkie problemy z menadżejro, ze swoim torem i lekko waniajet spasionym kotem.
    No ja prdl, co jeden to lepszy ancymon. Już od jesieni było wiadomo, że Vacul, Nicki i Patryk to I linia, a MJJ i Pepe to II linia z zadatkami na liderowanie w pojedynczych meczach. A ty coś pyerdolisz, że z Pepe trzeba się będzie rozstać ? Pepe jedzie na poziomie KK w Stali, jest lepszy od JHJ, Miedziaka, Przedpełskeigo, Jamróga, Lamparta, Kościucha, już nie wspomnę o zagranicznych gwiazdach, gdzie jest lepszy od Zagara, Milika, PK, Lindbecka, J. Holdera, Kurtza, Czugunowa, itd. A ty coś nawijasz, że za Pepe KK czy JHJ, dosłownie śmiech na sali
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Falubaz (25-06-2019)

  9. Powrót do góry    #3427
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,575
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,082 w 1,452 postach
    Co do Protasa, już w roku ubiegłym pisałem, że powinien jeździć w Falubazie, dopóki nie będzie najsłabszym seniorem. Ten czas powoli nadchodzi, to drugi słaby sezon. I nie jest to problem niesportowego trybu życia, braku kondycji, czy olewania klubu i kibiców. Starty, obecnie tory rzadko umożliwiają wyprzedzanie, a Pepe nie góruje na tyle, by wyprzedzać innych prawie wszędzie. Jeśli mamy walczyć o DMP, a Pepe nie poprawi startów, trzeba rozejrzeć się za kimś innym, żaden nasz junior nie pojedzie za niego z rezerwy, bo to bezsens.
    Formacja juniorów to osobna sprawa, trudno powiedzieć czy coś lepszego z tego będzie w najbliższych latach.

  10. Powrót do góry    #3428
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    Może nie jest to wyczyn, ale nie są to zawodnicy z łapanki. Nie jedzie tragicznego sezonu. Protasiewicz w zeszłym roku zawalał 10 razy bardziej, a wszyscy (słusznie) go wspierali, dopingowali i pokazywali solidarność. A Dudek nie zrobił ani jednej rzeczy, która miałaby go stawiać w gorszym świetle niż PePe.
    Wiesz jak jest, jak nie idzie to trzeba znależć kogoś na kim można się wyładować, nie patrzy się na ogół tego co prezentuje zawodnik, tylko na poszczególne słabsze mecze i jazda.
    Jeszcze Dudek da kibicom wiele radości i ci co dziś po nim jadą, wtedy pierwsi bedą piali z zachwytu.

    Dudi jest czym więcej dla Falubazu i kibiców nż tylko wyrobnikiem i jak nie idzie, to przydałoby się raczej wsparcie, anie wywalanie z klubu.
    Oczywiście można skrytykować, ale twierdzenie, że Dudek olewa Falubaz kosztem GP, to też na wyrost.

    Jedzie jak jedzie, próbuje różnych silników i robi co może.
    Nie jest przecież powiedziane, że silniki na GP bedą równie skuteczne w lidze.
    Dojdzie w końcu do ładu ze sprzętem i pewnie zrobi jeszcze kilka dobrych i ważnych punktów.

    Bo niby jaki ma w tym interes. Nie zarabiać w lidze gdzie ma najwięcej do zgarnięcia?!
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 24-06-2019 o 17:09
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Powrót do góry    #3429
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,341
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    Jak tak czytam ten wątek, to nie mogę uwierzyć, jak się niektórym w głowach po/pier/do/liło.

    Dudek na ten moment ma średnią 1,907. To lepiej niż Przemysław Pawlicki, Lindgren, Iversen, Holder, Kasprzak, Zagar czy Lindbaeck. Rozumiem, że swoją wcześniejszą jazdą przyzwyczaił do tego, że można tegoroczne wyniki ligowe traktować w kategorii porażki - było zaje/biście, a teraz są problemy. Ale to jest nadal prawie 2 punkty na bieg. Poza tym sama postawa osób przypierdalających się o podejście Patryka wskazuje na to, że gość przyzwyczaił ich przez lata do za/je/bistych wyników, a teraz kiedy jest w dołku, to można sobie pojeździć po nim jak po burej suce. Niech spi/er/da/la z klubu, pewnie. Bo w tym roku zmienił tunera i dalej nie może dojść do ładu ze sprzętem - a wszystko to w sporcie, gdzie największą podstawą sukcesu jest silnik. 10 rok jazdy w Falubazie, przez 9 lat jeździł albo ponad oczekiwania, albo zgodnie z oczekiwaniami. I jaka jest wasza wdzięczność? Każecie mu wy/pier/da/lać, mówicie, że się nie stara, mówicie, że ma Was w dupie i robi sobie z Was jaja. W najbogatszej lidze świata, gdzie są największe pieniądze i możliwość najlepszego zarobku, on postanowił, że będzie sobie z Was robił jaja. Co mecz myśli - dziś jeb/nę 5 albo 7 punktów, żeby olać kibiców i pokazać im, że mam ich w dupie. Po/pier/do/li/ło Wam się w głowach.

    Jest 19 najskuteczniejszym zawodnikiem w kraju. Jest 3 najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole.

    Co z tego, że w Grand Prix jest liderem, skoro męczy się tam dokładnie tak samo jak wszędzie indziej? Fart, szczęście. W Szwecji nie ma co ukrywać, też idzie mu chu/jo/wo.

    Powinniście się cieszyć, że nasz zielonogórzanin jest liderem cyklu GP. Jak nikt inny dotąd. Nasz chłopak, z Wojska Polskiego. Nasz chłopak, który od młodości dostawał oferty z Torunia, Leszna, Tarnowa (niejednokrotnie za dużo większy hajs) i nie odchodził. Nasz chłopak, który w kuluarach przyznał, że fajnie byłoby być tak traktowanym jak Huszcza, że super byłoby mieć swoje rondo i żeby ludzie go obdarzali takim wielkim szacunkiem. I dobrze wie, że Pan Andrzej za darmo tego nie dostał, więc wie, ile wiąże się pracy z dojściem do takiego statusu.

    A wy pier/do/li/cie, że mu się nie chce. Gość ma średnią prawie 2 punkty na bieg, a zaczynacie ujadać jak na Kurmanka w 2003/2004. Co do jednego jesteście chu/ja warci. Jak zdobywał mistrzostwa to byliście zachwyceni, nasz Patryczek, zielonogórski. A teraz? Przeczytajcie co piszecie i jeb/nij/cie się w czoła. "Kibice".

    **********filtr nie przepuszczał przekleństw, więc je podzieliłem. Inaczej się nie da tego przekazać jak wulgaryzmami.
    ale juz gorzej niż np Buczkowski lub Woźniak.
    poza tym Miesiąc póki co zdobywa średnio 0,11 pkt więcej na mecz niż Dudek.

    Dudek jest w lidze w tym roku zwyczajnie póki co słaby,oczywiście jeżeli weźmie się pod uwagę to jakim jest zawodnikiem i jak potrafi jeździć , i myślę że więcej pretensji miałby do kibiców którzy uznaliby jego tegoroczne występny ligowe są zayebiste.
    oczywiscie nie mam żadnych wątpliwosci co do tego, że to jedynie kwestia czasu i wróci na swój regularny, wysoki poziom.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  12. Powrót do góry    #3430
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja też mam nadzieję, że Dudek tę swoją *****ista średnia 1,9 poprawi na jeszcze bardziej *****ista 2,1. Do tego mam nadzieję, że słaby występ będzie nazywany wczorajszym a nie takim z Leszna. Ja naprawdę bardzo bym nie chciał czytać w tym miejscu o Dudku, że wyniki na miarę Chrisa Holdera i Szymona Woźniaka są zadowalające - a jednak czytam.

    Jak w dyskusji o Protasiewicza porównuje się go do Miedzińskiego, Przedpelskiego, Lamparta i Kosciucha to trzeba się cieszyć, że ww. czworka istnieje, jest się czym szczycić.

    Naprawdę nie trzeba być minimalista jak Mariusz, można oczekiwać nieco więcej

  13. Powrót do góry    #3431
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    1. Shelve. Nie ma czegoś takiego jak silniki na GP. Jedzie się na tym co zasuwa.

    2. Sobotch. Nie mówię, że średnia 1,9 to szczyt marzeń i jest zaje/biście. Jest słabiej niż rok temu, ale po prostu nie jest ch/uj/owo. Jest w dołku i w statystykach jest w towarzystwie jakim jest. Rok temu Protasiewicz był od nich gorszy, był gorszy od Zengoty, był gorszy od Kubery i Jamroga, a nikt go z klubu nie wyrzucał. W zeszłym roku Jepsen Jensen miał taką średnią jak teraz Dudek i był uważany za lidera.

    3. GABLEN. "Jest słaby, jeśli weźmie się pod uwagę jakim jest zawodnikiem." No a jakim jest zawodnikiem? Skoro jest dobrym zawodnikiem i potrafi dobrze jeździć, to może miał po prostu pecha ze sprzętem w tym roku? Mimo wszystko jeździ na poziomie Woźniaka, kiedy jest w swoim dole. Woźniak jest prowadzącym parę w Stali Gorzów. Nikt go stamtąd nie goni.

    Dajcie spokojnie wyjść z tego dołu, zrozumcie jak w przypadku Protasiewicza rok temu. Ja też bym chciał, żeby robił co mecz 15, ale tak się nie da.
    Ten chłopak pracuje bardzo ciężko każdego dnia, żeby z tego gówna silnikowego wyjść, bo tak jak KAŻDY żużlowiec na świecie - chce być najlepszy. Nie zawsze jest to możliwe, niekoniecznie z winy samego zawodnika.

  14. Powrót do góry    #3432
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Dudek robi 7 punktów i po meczu jest zadowolony z siebie Jeśli się nie ogarnie to nie mamy czego szukać w pierwsze czwórce

  15. Powrót do góry    #3433
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    1. Shelve. Nie ma czegoś takiego jak silniki na GP. Jedzie się na tym co zasuwa.

    2. Sobotch. Nie mówię, że średnia 1,9 to szczyt marzeń i jest zaje/biście. Jest słabiej niż rok temu, ale po prostu nie jest ch/uj/owo. Jest w dołku i w statystykach jest w towarzystwie jakim jest. Rok temu Protasiewicz był od nich gorszy, był gorszy od Zengoty, był gorszy od Kubery i Jamroga, a nikt go z klubu nie wyrzucał. W zeszłym roku Jepsen Jensen miał taką średnią jak teraz Dudek i był uważany za lidera.

    3. GABLEN. "Jest słaby, jeśli weźmie się pod uwagę jakim jest zawodnikiem." No a jakim jest zawodnikiem? Skoro jest dobrym zawodnikiem i potrafi dobrze jeździć, to może miał po prostu pecha ze sprzętem w tym roku? Mimo wszystko jeździ na poziomie Woźniaka, kiedy jest w swoim dole. Woźniak jest prowadzącym parę w Stali Gorzów. Nikt go stamtąd nie goni.

    Dajcie spokojnie wyjść z tego dołu, zrozumcie jak w przypadku Protasiewicza rok temu. Ja też bym chciał, żeby robił co mecz 15, ale tak się nie da.
    Ten chłopak pracuje bardzo ciężko każdego dnia, żeby z tego gówna silnikowego wyjść, bo tak jak KAŻDY żużlowiec na świecie - chce być najlepszy. Nie zawsze jest to możliwe, niekoniecznie z winy samego zawodnika.
    No tak, tylko padały oskarżenia, że Dudek skupia się na GP i tam ma najlepszy sprzęt.
    To twierdzenie nie jest na miejscu, bo w lidze ma najwiekszą kase do zgarnięcia i dziwne by było gdyby w GP jezdził na najlepszym sprzęcie, a w lidze na szrocie.

    W GP akurat idzie mu dobrze, bo najwięksi rywale też maja problemy.
    Kto jak Kto, ale Dudi akurat jakby miał pod dupskiem rakiety, to na pewno uzył by je w lidze, by zarobić sporo.

    Pani Honorata potwierdzi.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #3434
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Dudek robi 7 punktów i po meczu jest zadowolony z siebie Jeśli się nie ogarnie to nie mamy czego szukać w pierwsze czwórce


    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No tak, tylko padały oskarżenia, że Dudek skupia się na GP i tam ma najlepszy sprzęt.
    To twierdzenie nie jest na miejscu, bo w lidze ma najwiekszą kase do zgarnięcia i dziwne by było gdyby w GP jezdził na najlepszym sprzęcie, a w lidze na szrocie.

    W GP akurat idzie mu dobrze, bo najwięksi rywale też maja problemy.
    Kto jak Kto, ale Dudi akurat jakby miał pod dupskiem rakiety, to na pewno uzył by je w lidze, by zarobić sporo.

    Pani Honorata potwierdzi.
    Dudi w całej karierze nie zdobył jedynie IMŚ i Srebrnego Kasku. Tego drugiego już nie da rady. Myślę, że gdyby miał rakiety to używałby ich wszędzie - żeby zaspokoić ambicję i zabezpieczyć finanse. Najłatwiej strzelać Panią Honoratą, ale prawda jest taka, że Pani Honorata nie ma nic do powiedzenia w sprawie wyboru sprzętu.

    Zresztą, jakbym był żużlowcem, to też bym zostawiał najlepszy sprzęt na miejsce gdzie mogę najwięcej zyskać/stracić (szacunku, pieniędzy, laurów). Nie musiałaby mi tego mówić demonizowana przez media mama.

  17. Powrót do góry    #3435
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta



    Dudi w całej karierze nie zdobył jedynie IMŚ i Srebrnego Kasku. Tego drugiego już nie da rady. Myślę, że gdyby miał rakiety to używałby ich wszędzie - żeby zaspokoić ambicję i zabezpieczyć finanse. Najłatwiej strzelać Panią Honoratą, ale prawda jest taka, że Pani Honorata nie ma nic do powiedzenia w sprawie wyboru sprzętu.

    Zresztą, jakbym był żużlowcem, to też bym zostawiał najlepszy sprzęt na miejsce gdzie mogę najwięcej zyskać/stracić (szacunku, pieniędzy, laurów). Nie musiałaby mi tego mówić demonizowana przez media mama.
    To nie był strzał w Panią Honorate i nie chodzi o sprzęt, tylko o finanse.
    Pani Honorata ewnie też by chciała żeby jej syn dużo kasiory miał na koncie i dziwne by było , żeby Dudi olewał lige i nie chciał właśnie zarabiać.

    Pani Honorata jest w klanie mózgiem od finansów.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  18. Powrót do góry    #3436
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Dwie sprawy. 1 - po jaki ch.... Vaculik jedzie z Juniorem ? To jest miejsce NP. On i tak jezdzi sam wiec niech jedzie. Vacul zdecydowanie bardziej skorzysta na jeździe z MJJ. 2. Tor jest ciężki do walki, ale mam wrażenie ze gdyby był do walki to byśmy przegrali jeszcze więcej. Ja jakoś nie widziałem naszych gryzących przeciwników a widziałem Emila, Kołodzieja cz PP, którzy byli ekstremalnie szybcy. Ja nie wiem jak to jest, ze przyjeżdża do nad UL i wszyscy sa zawsze dużo szybsi niż nasze Asy. To nawet Zengi w czasach Ul był demonem prędkości u nas.

  19. Powrót do góry    #3437
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,575
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,082 w 1,452 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ja prdl, co jeden to lepszy ancymon. Już od jesieni było wiadomo, że Vacul, Nicki i Patryk to I linia, a MJJ i Pepe to II linia z zadatkami na liderowanie w pojedynczych meczach. A ty coś pyerdolisz, że z Pepe trzeba się będzie rozstać ? Pepe jedzie na poziomie KK w Stali, jest lepszy od JHJ, Miedziaka, Przedpełskeigo, Jamróga, Lamparta, Kościucha, już nie wspomnę o zagranicznych gwiazdach, gdzie jest lepszy od Zagara, Milika, PK, Lindbecka, J. Holdera, Kurtza, Czugunowa, itd. A ty coś nawijasz, że za Pepe KK czy JHJ, dosłownie śmiech na sali
    Czyli zadowalają cię wyniki Protasa? Porównujesz go do zawodników typu Przedpełskiego, Zagara, Kildemanda, których kibice mają serdecznie dość i pozbyliby się po sezonie trybem natychmiastowym. Pomijając antypatię do KK, to on jedzie saharyjski piach w tym roku, jest tragiczny. Pozostali również nie widnieją na listach pożądań prezesów klubów i managerów.
    Mnie wyniki Pepe nie zadowalają i pewnie jego też nie. Taką jazdą budzi frustrację pewnie u siebie, u mnie i u wielu kibiców. Startuje tragicznie, posiada niezbyt szybki sprzęt, ambicją próbuje robić wielkie rzeczy dla siebie i dla klubu, a wychodzi z tego najczęściej wielkie nic, albo rozpyerdol na torze, nie służący nikomu. Pojedyncze mecze wychodzą mu i będą wychodzić, jeśli poskłada się idealnie, na poziomie lidera, ale ile razy w roku się to zdarzy, dwa może trzy?
    Ok. trochę przesadzam z tym niezadowoleniem, bo rzeczywiście nie jest tak źle, jak mi się wydawało, ale generalnie jest słabo-jak na Pepe, którego chciałbym oglądać. Ale podtrzymuję zdanie-jeśli chcemy walczyć o DMP, to potrzebujemy kogoś skuteczniejszego. Na walkę o jakiś medal, możemy startować i z Pepe w składzie. Ale jeśli nie poprawi cokolwiek startów, będzie się męczył.

    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    Dwie sprawy. 1 - po jaki ch.... Vaculik jedzie z Juniorem ? To jest miejsce NP. On i tak jezdzi sam wiec niech jedzie. Vacul zdecydowanie bardziej skorzysta na jeździe z MJJ. 2. Tor jest ciężki do walki, ale mam wrażenie ze gdyby był do walki to byśmy przegrali jeszcze więcej. Ja jakoś nie widziałem naszych gryzących przeciwników a widziałem Emila, Kołodzieja cz PP, którzy byli ekstremalnie szybcy. Ja nie wiem jak to jest, ze przyjeżdża do nad UL i wszyscy sa zawsze dużo szybsi niż nasze Asy. To nawet Zengi w czasach Ul był demonem prędkości u nas.
    1. Zapytaj Skóry, on Ci wytłumaczy lepiej niż @Mario... , a może nie wytłumaczy, sam może nie wiedzieć dlaczego tak robi.
    2. Zapytaj Skóry, on Ci..., .
    A może to zawodnicy sami nie wiedzą, jaką nawierzchnię preferowaliby? Ten tor nie jest ani atutem, ani widowiskiem, naj**ujniejszy w całej Elidze, do pary z Jancarzem. Przepraszam, w Gorzowie to choć jakiś atut toru mają, w pewnym stopniu.

  20. Powrót do góry    #3438
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Problemem Protasa jest obecnie "menadżer" Skórnicki i jego bojaźliwe podejście do Piotrka. Nie oszukujmy się Protas obecnie to czwarty-piąty senior w drużynie i raczej się to już nie zmieni. Tym którzy chcą go wymienić polecam kubeł zimnej wody na głowę bo alternatywą z innych drużyn jest Holta, Kildemand, Milik itd. Problemem jest to, że Adaś Skórnicki próbuje za wszelką cenę zrobić z Piotra jeszcze lidera. Uporczywe wystawienie go z 11 jako prowadzącego parę czy pchanie na siłę do nominowanych zamiast MJJ. Numer 12 i jazda Piotrka na 5-6 pkt w czterech biegach i wszyscy powinni być zadowoleni.

  21. Powrót do góry    #3439
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Czyli zadowalają cię wyniki Protasa? Porównujesz go do zawodników typu Przedpełskiego, Zagara, Kildemanda, których kibice mają serdecznie dość i pozbyliby się po sezonie trybem natychmiastowym. Pomijając antypatię do KK, to on jedzie saharyjski piach w tym roku, jest tragiczny. Pozostali również nie widnieją na listach pożądań prezesów klubów i managerów.
    Mnie wyniki Pepe nie zadowalają i pewnie jego też nie. Taką jazdą budzi frustrację pewnie u siebie, u mnie i u wielu kibiców. Startuje tragicznie, posiada niezbyt szybki sprzęt, ambicją próbuje robić wielkie rzeczy dla siebie i dla klubu, a wychodzi z tego najczęściej wielkie nic, albo rozpyerdol na torze, nie służący nikomu. Pojedyncze mecze wychodzą mu i będą wychodzić, jeśli poskłada się idealnie, na poziomie lidera, ale ile razy w roku się to zdarzy, dwa może trzy?
    Ok. trochę przesadzam z tym niezadowoleniem, bo rzeczywiście nie jest tak źle, jak mi się wydawało, ale generalnie jest słabo-jak na Pepe, którego chciałbym oglądać. Ale podtrzymuję zdanie-jeśli chcemy walczyć o DMP, to potrzebujemy kogoś skuteczniejszego. Na walkę o jakiś medal, możemy startować i z Pepe w składzie. Ale jeśli nie poprawi cokolwiek startów, będzie się męczył.

    Chłopie zacznij myśleć logicznie, bo z tym masz największy problem. Przede wszystkim to my potrzebujemy dwóch solidnych krajowych seniorów. I ich mamy w osobach Patryka i Pepe. A Pepe porównuję w pierwszej kolejności do innych krajowych seniorów. I tu taki Pepe jedzie to samo co młodszy od niego KK i lepiej niż taki Miedziński, Przedpełski, Jamróg, Kościuch czy JHJ. Więc pisząc, ze Pepe trzeba zastąpić kimś skuteczniejszym to kogo masz na myśli ? Zmarzlika ? Janowskiego ? Piotra Pawlickiego ? Czy może Kołodzieja ? Gdzie z góry wiadomo, że żaden z nich nie jest do wyjęcia. Czyli zostali KK, JHJ, Miedziak, i inni w/w. Czyli konkretnie, jakie nazwisko proponujesz za Pepe ?

    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Problemem Protasa jest obecnie "menadżer" Skórnicki i jego bojaźliwe podejście do Piotrka. Nie oszukujmy się Protas obecnie to czwarty-piąty senior w drużynie i raczej się to już nie zmieni. Tym którzy chcą go wymienić polecam kubeł zimnej wody na głowę bo alternatywą z innych drużyn jest Holta, Kildemand, Milik itd. Problemem jest to, że Adaś Skórnicki próbuje za wszelką cenę zrobić z Piotra jeszcze lidera. Uporczywe wystawienie go z 11 jako prowadzącego parę czy pchanie na siłę do nominowanych zamiast MJJ. Numer 12 i jazda Piotrka na 5-6 pkt w czterech biegach i wszyscy powinni być zadowoleni.
    Na prowadzącego parę wystawia go tylko w meczach u siebie. Ale podpiera go Patrykiem. Być może to błąd, ale w ten sposób Skóra chce pomóc Protasowi na początku meczu, dając mu lepsze pola startowe. Jakaś logika jednak w tym jest. Rzecz w tym, ze Patryk ma spore problemy sprzętowe z szybkością. W każdym bądź razie, nikt lidera na siłę z Pepe nie robi.

    I na koniec, krzykliwy tytuł Ostafa na SF:

    Falubaz zbudował drużynę za miliony, a może nie wejść do play-off
    Normalnie śmiać się mi chce do rozpuku. Bo inne drużyny w SE zostały zbudowane za drobne tysiące.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 24-06-2019 o 19:37
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    lemur6666 (24-06-2019)

  23. Powrót do góry    #3440
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Normalnie śmiać się mi chce do rozpuku. Bo inne drużyny w SE zostały zbudowane za drobne tysiące.
    Tak jak Ostafa nie znoszę to troszkę racji ma. Wiadomo, że budżety w Ekstralidze są dosyć zbliżone, ale zimą nie było żadnej Hiper Unii, Mega Sparty czy Ekstra Włókniarza, a Super Falubaz był

  24. Powrót do góry    #3441
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Z moich informacji wynika że w tym tygodniu na być gorąco ale na W69 może być piekielnie gorąco

  25. Powrót do góry    #3442
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Z moich informacji wynika że w tym tygodniu na być gorąco ale na W69 może być piekielnie gorąco
    Oby


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Powrót do góry    #3443
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Oby


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Delikatnie mówiąc pan Goliński nie był zadowolony z meczu

  27. Powrót do góry    #3444
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Chłopie zacznij myśleć logicznie, bo z tym masz największy problem. Przede wszystkim to my potrzebujemy dwóch solidnych krajowych seniorów. I ich mamy w osobach Patryka i Pepe. A Pepe porównuję w pierwszej kolejności do innych krajowych seniorów. I tu taki Pepe jedzie to samo co młodszy od niego KK i lepiej niż taki Miedziński, Przedpełski, Jamróg, Kościuch czy JHJ. Więc pisząc, ze Pepe trzeba zastąpić kimś skuteczniejszym to kogo masz na myśli ? Zmarzlika ? Janowskiego ? Piotra Pawlickiego ? Czy może Kołodzieja ? Gdzie z góry wiadomo, że żaden z nich nie jest do wyjęcia. Czyli zostali KK, JHJ, Miedziak, i inni w/w. Czyli konkretnie, jakie nazwisko proponujesz za Pepe ?



    Na prowadzącego parę wystawia go tylko w meczach u siebie. Ale podpiera go Patrykiem. Być może to błąd, ale w ten sposób Skóra chce pomóc Protasowi na początku meczu, dając mu lepsze pola startowe. Jakaś logika jednak w tym jest. Rzecz w tym, ze Patryk ma spore problemy sprzętowe z szybkością. W każdym bądź razie, nikt lidera na siłę z Pepe nie robi.

    I na koniec, krzykliwy tytuł Ostafa na SF:



    Normalnie śmiać się mi chce do rozpuku. Bo inne drużyny w SE zostały zbudowane za drobne tysiące.
    Ty logiczny cymbale - skoro robimy drużynę w oparciu o silnych seniorów, do dupy będzie wynik z zawodnikiem notorycznie jeżdżącym jak Jamrog.

    Z tekstu Ostafinskiego śmiać ci się chce, bo jako typowy pisowski retoryk od razu wsiadasz na inne drużyny. Brawo intelygencie.

  28. Powrót do góry    #3445
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Delikatnie mówiąc pan Goliński nie był zadowolony z meczu
    On sam siedzi na gorącym krześle. Jak nie pogoni tego sabotażysty to poleci razem z nim.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  29. Powrót do góry    #3446
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Pozwólcie Adasiowi podać się do dymisji dopiero po derbach
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  30. Powrót do góry    #3447
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    to teraz pewnie Dobrucki - pewnie z myślą o 1/2 z Wrocławiem
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #3448
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Tak jak Ostafa nie znoszę to troszkę racji ma. Wiadomo, że budżety w Ekstralidze są dosyć zbliżone, ale zimą nie było żadnej Hiper Unii, Mega Sparty czy Ekstra Włókniarza, a Super Falubaz był
    Pyerdolisz jak potłuczony, zimą była gadka, kto załapie się na II i III miejsce w lidze, bo pierwsze miejsce większość ekspertów już in blanco dawało Unii własnie. No i co powiesz, jak po sezonie, okaże się, że Leszno, Wrocek, Grudziądz czy Sparta, wydała na zawodników więcej niż Falubaz ? A jest to realny scenariusz, gdyby Falubazu nie było w PO.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ty logiczny cymbale - skoro robimy drużynę w oparciu o silnych seniorów, do dupy będzie wynik z zawodnikiem notorycznie jeżdżącym jak Jamrog.
    Pajacu, jeszcze raz powtarzam, chcesz wyrzucić Pepe w sytuacji kiedy ten jeździ na poziomie KK i jest lepszy niż taki JHJ. Więc podaj nazwisko krajowego seniora, który gwarantowałby lepsze zdobycze od pepe i byłby realnie do wyciągnięcia. Umiesz ?

    Z tekstu Ostafinskiego śmiać ci się chce, bo jako typowy pisowski retoryk od razu wsiadasz na inne drużyny. Brawo intelygencie.
    A no kogo mam wsiadać, skoro inne drużyny też zostały zbudowane za miliony ? Skoro nie łapiesz tutaj pewnego paradoksu to znaczyc musi, że z myśleniem masz problemy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #3449
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Mariola znowu nie załapał postu o Super Falubazie, ale nie przeszkodziło mu to w użyciu sformułowania"pyerdolisz jak potluczony"... Nie zmieniaj się, tak jest zabawnie!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #3450
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pyerdolisz jak potłuczony, zimą była gadka, kto załapie się na II i III miejsce w lidze, bo pierwsze miejsce większość ekspertów już in blanco dawało Unii własnie. No i co powiesz, jak po sezonie, okaże się, że Leszno, Wrocek, Grudziądz czy Sparta, wydała na zawodników więcej niż Falubaz ? A jest to realny scenariusz, gdyby Falubazu nie było w PO.
    Mariusz, nie chodzi o to kto ma budżet 15% mniejszy, a kto 12% większy. Ostaf doczepił się milionów, bo klub sam taką retorykę narzucił - są fajne transfery, jest Nicki i Vacul - Super Falubaz. Sami pisaliście, że dla Bieńkowskiego nikt w tej lidze nie jest za drogi.

  34. Powrót do góry    #3451
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Delikatnie mówiąc pan Goliński nie był zadowolony z meczu
    Nie tyle Goliński co Bieńkowski. To on kazał Golińskiemu robić porządek. Nie sądzę jednak aby Skóra poleciał ze stołka. W środę mają być jakieś decyzje. Ale chyba Skóra zostanie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #3452
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Od Jamroga to sie odwalcie bo od kilku meczow jego przydatnosc dla druzyny jest 2x wieksza niz "Profesora"
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    sobotch (25-06-2019)

  37. Powrót do góry    #3453
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie tyle Goliński co Bieńkowski. To on kazał Golińskiemu robić porządek. Nie sądzę jednak aby Skóra poleciał ze stołka. W środę mają być jakieś decyzje. Ale chyba Skóra zostanie.
    Ja wiem że to prawa ręka Bieńkowskiego ja myślę że Skóra bedzie pracował z Janasem i myślę że to naprawdę będzie dobry ruch osobiście chciałbym menegera który jest stanowczy i jak trzeba to pyerdolnie w stół jak będzie trzeba

  38. Powrót do góry    #3454
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    Skład

    To, że nasi słabo jadą parą, to jest moim zdaniem wina tego, że trener co mecz zmienia ustawienie par. Przykładowo jeżeli dany zawodnik jest przyzwyczajony, że jeździ w parze ze średniej klasy juniorem, to skupia sie głównie na wygrywaniu biegów i to jest jego główny cel i jeżeli później trener go nagle ustawi w parze z dobrym seniorem, to moim zdaniem trudniej jest mu się przestawić z jazdy nastawionej na 3 pkt na jazdę nastawioną na przywiezienie 5 pkt parą.

    Mamy 3 liderów: Dudek, Vaculik, Pedersen - oni powinni być prowadzącymi pary. Pedersen niezbyt się ogląda za kolegą z pary na torze, więc powinien jechać z juniorem - jak kogoś wywiezie to zawsze jest szansa, że nasz junior to wykorzysta.

    Ogólnie mam wrażenie, że trener Skórnicki nie ma klarownej wizji naszej drużyny i najpierw coś buduje z klocków, a potem zamiast poprawić niedociągnięcia, to burzy całą budowlę i układa ją od nowa. Czesto mówi się o samosprawdzającej przepowiedni - jeżeli chcemy aby Patryk Dudek był naszym liderem to trener powinien na niego konsekwentnie stawiać, wierzyć w niego, pomagać mu i go wspierać, a nie po jednym słabszym meczu ustawiać jako doparowego - to ma go niby uczynić naszym liderem?

    Skład moim zdaniem powinien być taki:

    1. Dudek
    2. Jensen
    3. Vaculik
    4. Protasiewicz
    5. Pedersen
    6. Krakowiak
    7. Pawliczak
    8. Tonder

    Leszno odkąd wrócił Hampel jedzie cały czasy tym samym ustawieniem i powinniśmy brać z nich przykład.
    Ostatnio edytowane przez huki ; 25-06-2019 o 02:35

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi huki za jego przydatny post!

    hcp (25-06-2019)

  40. Powrót do góry    #3455
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,575
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,082 w 1,452 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Chłopie zacznij myśleć logicznie, bo z tym masz największy problem. Przede wszystkim to my potrzebujemy dwóch solidnych krajowych seniorów. I ich mamy w osobach Patryka i Pepe. A Pepe porównuję w pierwszej kolejności do innych krajowych seniorów. I tu taki Pepe jedzie to samo co młodszy od niego KK i lepiej niż taki Miedziński, Przedpełski, Jamróg, Kościuch czy JHJ. Więc pisząc, ze Pepe trzeba zastąpić kimś skuteczniejszym to kogo masz na myśli ? Zmarzlika ? Janowskiego ? Piotra Pawlickiego ? Czy może Kołodzieja ? Gdzie z góry wiadomo, że żaden z nich nie jest do wyjęcia. Czyli zostali KK, JHJ, Miedziak, i inni w/w. Czyli konkretnie, jakie nazwisko proponujesz za Pepe ?
    Pisałem już wcześniej, jeśli ci umknęło-jeśli nie walczymy o złoto, to Pepe jak najbardziej pasuje. Zorganizowaliśmy bardzo silną piątkę seniorów, która jak pisałeś, jest w stanie wygrać wszystko i z każdym. Dlaczego tak się nie dzieje? Leszno nakrywa nas czapką, ma 2x większy dorobek, a i Wrocław już nam umyka. Mieliśmy przecież iść z Lesznem, jak równy z równym. Co w takiej sytuacji, trzeba wymienić najsłabszego-juniorów. Ale nie bardzo się da, bo skąd ich wziąć, nawet z grubszą gotówką? Pozostaje wymiana najsłabszych seniorów, czyli Pepe, albo następny w kolejce jest MJJ. Tyle, że aby znacząco zmienić siłę w formacji seniorskiej, dochodzimy do ściany, albo potrzebujemy dodatkowej taczki gotówki na Drabika/Kołodzieja/Zmarzlika/Janowskiego itp. za Pepe, albo Doyle/Woffinden/Madsen itp za MJJ. Paranoja? Ano paranoja, albo nie ściągniemy ich za żadne pieniądze, albo musiałby to być kontrakt na poziomie "dwóch Vaculików" .
    Znowu wracamy do punktu wyjścia, bez swoich solidnych juniorów, nie zwojujemy ligi. Wspomniane wyżej Leszno i Wrocław, odstaje wyraźnie juniorem/ami, tylko tyle i aż tyle. Pozostaje kasę wozić taczką zawodnikom, albo pilnie szkolić młodzież i czekać jeszcze kilka lat, na nowych Dudków i Zengoty.
    Albo zadowolić się walką o coś innego niż DMP.

  41. Powrót do góry    #3456
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Po tym co czytam to się boje co będzie się działo na SGP jak Dudek dorwie dobrą furę, skoro na osiołku z nie wyleczoną ręką jest współliderem
    Kupiłem bilety na SGP w Toruniu w nadziei, że tam się rozstrzygnie walko o IMŚ

    Patryk w lidze jeździ poniżej oczekiwań i w moim odczuciu z 5 naszych seniorów jest najsłabszym ogniwem, nie mylić z najsłabszą średnią, ale żeby go od razu wypier... to już jednak przesada ...

    Co do ustawień par to chyba już czas skończyć z kombinowaniem i zrobić stałe pary:

    1. Vaculi
    2. Pepe
    3. Dudek
    4. MJJ
    5. Nicki
    Tylko Falubaz

  42. Powrót do góry    #3457
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No w ubiegłym roku to o tytuł nie walczył, a 2 lata temu prezentował się o wiele lepiej. Wszędzie. Natomiast wczorajszy występ... czy przyzwoity. Pojechał jak Hampel. Zrobił punkty z dobrych pól i zera/jedynki ze słabych + raz nie wykorzystał dobrego pola.

    A co do IMŚ to też uważam, że to jest kwestia przejściowa i raczej wątpię by Dudek zrobił w tym roku medal.
    Ja uważam, że brąz to absolutny maks co może Dudek przywieźć ale szanse na ten medal ma bo jednak już tych punktów nastukał - szczęśliwie (choćby ostatni turniej) bo szczęśliwie ale jednak.

    Moim zdaniem Zmarzlik wyraźnie w tym roku wygra. Drugi pewnie Madsen, jak do tej pory ta dwójka - biorąc pod uwagę - całość sezonu odstaje. Woffinden raczej już odpadł z walki o medale, Janowski jeszcze może dokooptować. W pogoni za Dudkiem też mocni rosjanie i Freddie, który co prawda jest w strasznym dołku ale mniemam, że jeszcze dogada się z silnikami i nie skreślam go.



    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale to akurat absurd.
    A nawet ABSURD Większej bzdury tu nie przeczytałem, gdyby tak faktycznie było to żaden z Dudka sportowiec a zwyczajny ligowy wyrobnik.

  43. Powrót do góry    #3458
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    No ale założę się że Dudi w następnym GP znowu stanie na podium i znowu objedzie Bartusia
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  44. Powrót do góry    #3459
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Spokojnie, Vaculik wroci w sierpniu. On juz tak ma
    W tamtym roku w sierpniowych meczach wykręcił średnią 1,7/bieg, potem oprócz jednorazowego pier*****cia w półfinale w Częstochowie szału nie było.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  45. Powrót do góry    #3460
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Zabawiłem sie w trenera i rozpisałem wszystkie pary oraz wyniki jakie osiągnęły:

    Załączone obrazki Załączone obrazki

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi huki za jego przydatny post!

    PrzemoZG (25-06-2019)

  47. Powrót do góry    #3461
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Spokojnie, Vaculik wroci w sierpniu. On juz tak ma
    W tamtym roku w sierpniowych meczach wykręcił średnią 1,7/bieg, potem oprócz jednorazowego pier*****cia w półfinale w Częstochowie szału nie było.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  48. Powrót do góry    #3462
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    W tamtym roku w sierpniowych meczach wykręcił średnią 1,7/bieg, potem oprócz jednorazowego pier*****cia w półfinale w Częstochowie szału nie było.
    No on i Przemo Pawlicki mają to do siebie, że robią sobie w środku sezonu wakacje, z których nieraz już nie wracają
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #3463
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Ja uważam, że brąz to absolutny maks co może Dudek przywieźć ale szanse na ten medal ma bo jednak już tych punktów nastukał - szczęśliwie (choćby ostatni turniej) bo szczęśliwie ale jednak.
    jeszcze zaden pechowiec IMS nie zostal
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Eneasz (25-06-2019)

  51. Powrót do góry    #3464
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Pajacu, jeszcze raz powtarzam, chcesz wyrzucić Pepe w sytuacji kiedy ten jeździ na poziomie KK i jest lepszy niż taki JHJ. Więc podaj nazwisko krajowego seniora, który gwarantowałby lepsze zdobycze od pepe i byłby realnie do wyciągnięcia. Umiesz ?
    To prawda, że Piotr robi średnio ok. 7 punktów na mecz i z pozycji ostatniego seniora ten wynik należy uznać za dobry. Różnimy się tym, że ty w swój charakterystyczny minimalistyczny sposób kończysz ocenę na przeczytaniu średniej a ja na stwierdzeniu, że w rywalizacji z drużynami z pierwszych miejsc Piotr częściej nie istnieje niż błyszczy. Jasne, jak minimalistycznie uznasz, że piąte miejsce Falubazu nie będzie złe, to rzeczywiście trudno się czepiać kogokolwiek o obecne wyniki. Brawo

    Odpowiadając na pytanie, Hampel w Lesznie robi te swoje punkciki wszędzie, między innymi wygrywając dwa biegi w Zielonej Górze, bilans z Vaculikiem 2:1 na przykład. Najgorszy występ w Grudziądzu i tak był lepszy niż Piotra w Częstochowie. Nie chcę Hampela w Zielonej, natomiast jego przydatność dla Leszna jest obecnie co najmniej taka sama jak Piotra u nas.

  52. Powrót do góry    #3465
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Ja uważam, że brąz to absolutny maks co może Dudek przywieźć ale szanse na ten medal ma bo jednak już tych punktów nastukał - szczęśliwie (choćby ostatni turniej) bo szczęśliwie ale jednak.

    Moim zdaniem Zmarzlik wyraźnie w tym roku wygra. Drugi pewnie Madsen, jak do tej pory ta dwójka - biorąc pod uwagę - całość sezonu odstaje. Woffinden raczej już odpadł z walki o medale, Janowski jeszcze może dokooptować. W pogoni za Dudkiem też mocni rosjanie i Freddie, który co prawda jest w strasznym dołku ale mniemam, że jeszcze dogada się z silnikami i nie skreślam go.
    Największym przeciwnikiem Zmarzlika jest on sam. Czy wytrzyma psychicznie i nie zrobi jakiegoś babola? Czas pokaże...
    Tylko Falubaz

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    toolowiec (25-06-2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •