Strona 64 z 155 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,836 do 2,880 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2836
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Ludzie, co się z Wami porobiło???

    Zajrzałem tu znowu, bo nie wiem, co tam słychać u Kylie Minogue, tudzież u uczestników homoseksualnych pielgrzymek, paczę i... co jest???
    Od meczu z Gorzowem naliczyłem 90 postów, z czego aż 87 O ŻUŻLU!!!

    ...co takie jedne, głupie, wygrane derby z ludźmi robią to głowa mała!!! Amok jakiś normalnie


    Ciasto na naleśniki będzie delikatniejsze, jeżeli do przygotowania go użyjecie mineralnej wody gazowanej.
    Ubić jajka z odrobiną soli. Dodać mąkę, wlać mleko i wodę. Dokładnie wymieszać i sprawdzić, czy ciasto ma dobrą konsystencję, podnosząc łyżkę pionowo – powinno spływać i jednocześnie pokrywać powierzchnię łyżki. Smażyć naleśniki na płaskiej patelni na klarowanym maśle.

  2. Powrót do góry    #2837
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,591
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    moze nie tyle bedzie delikatniejsze to ciasto co nieco bardziej puszyste, dodatkowo porobia sie te male dziureczki, co tak fajnie wygladaja (a'la kratery ksiezycowe).
    Osobiscie smaze bez zadnego tluszczu, kwestia dobrej patelni.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #2838
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Ludzie, co się z Wami porobiło???

    Zajrzałem tu znowu, bo nie wiem, co tam słychać u Kylie Minogue, tudzież u uczestników homoseksualnych pielgrzymek, paczę i... co jest???
    Od meczu z Gorzowem naliczyłem 90 postów, z czego aż 87 O ŻUŻLU!!!

    ...co takie jedne, głupie, wygrane derby z ludźmi robią to głowa mała!!! Amok jakiś normalnie
    z czego 3/4 to mariuszowanie o wychowankach. To ja już wolę kilaj minogi

  4. Powrót do góry    #2839
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,745
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,112 w 1,470 postach
    Jeśli o żużlu mowa, to też smażę bez tłuszczu, ale nie mogę osiągnąć tej puszystości, którą charakteryzowały się naleśniki mojej mamy. Ale nie jest źle.
    A odbiegając od tematu, to Krakowiakowi chyba dobrze zrobiła zmiana otoczenia, lepiej się obecnie prezentuje niż w tamtym sezonie, czuje się pewniej na motocyklu. Tak jak Pawliczak, a Tonder to gorąca głowa niestety.

  5. Powrót do góry    #2840
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Ludzie, co się z Wami porobiło???

    Zajrzałem tu znowu, bo nie wiem, co tam słychać u Kylie Minogue, tudzież u uczestników homoseksualnych pielgrzymek, paczę i... co jest???
    Kylie Minogue 3 maja zaanonsowała wydanie składanki Greatest Hits z jednym nowym singlem Nie musisz dziękować.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    MoherPower (09-05-2019)

  7. Powrót do góry    #2841
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,591
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    no to jak schodzimy z tematu zuzla to ja bym radzil jak najszybciej z Tondera zrezygnowac. To samo radzilem dawno temu z Baniakiem, potem ze Strzelcem, potem Zgarda..
    Zwyczajnie szkoda czasu. Nie wiem czy macie tam jakiegos 16 latka ale on powinien zajac miejsce Tondera we wszelkich mlodziezowkach. Samego zainteresowanego wypozyczyc do drugiej ligi, moze sie komus przyda. Dogadany chyba byl z Polonia?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #2842
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    J-rules skąd u Ciebie taka wiedza dobra na temat naszych juniorów? Znasz ich, obserwujesz na co dzien? Gdybys byl z Zielonej i znal ich rodzine, widywal na miescie... ale Ty jestes z Tarnowa.
    Dajcie spokój niech sie Mateusz objezdza, pracuje nad forma fizyczna, z psychologiem, sprzetem i moze jeszcze w polowie sezonu miec kozacka forme.
    Juz byly takie przemainy Taia czy Fredki jak po poukladaniu sobie w glowie i zmianie priorytetow oraz ciezkiej pracy dzien w dzien zmienili sie z gwiazdeczek i luzakow ze slaba forma i niepselnionymi oczekiwaniami w terminatorow.
    Tego tez Tonderowi zycze a wszystko w jego rekach i checiach.

  9. Powrót do góry    #2843
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,764
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jeśli o żużlu mowa, to też smażę bez tłuszczu, ale nie mogę osiągnąć tej puszystości, którą charakteryzowały się naleśniki mojej mamy.
    Dodaj na samym końcu białko ze szczypta soli

  10. Powrót do góry    #2844
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,591
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    No. Z Tondera bedzie drugi Woffi. A z Koniecznych drudzy Gollobowie..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #2845
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    J-rules skąd u Ciebie taka wiedza dobra na temat naszych juniorów? Znasz ich, obserwujesz na co dzien? Gdybys byl z Zielonej i znal ich rodzine, widywal na miescie... ale Ty jestes z Tarnowa.
    Kwestia odpowiedniego nastawienia i nastrojenia wąsów w zachodnią stronę (pan Kleks tak robił z brodą).

    Ja tam o juniorach się już nie wypowiadam. Jakiś cud jakby już się zdarzył po tym nieszczęsnym Wrocku. Kto wie, może będzie następny? Znaczy Mariusz jak zwykle miał rację

  12. Powrót do góry    #2846
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    II runda DMPJ w Zielonej Górze, 08.05.2019


    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    PrzemoZG (09-05-2019)

  14. Powrót do góry    #2847
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Panowie odniosłem sie do tematu nie bez powodu. Mieszkam w ZG wiele lat i jest to na tyle małe środowisko, że wiem lepiej nizJ-rules coś o wielu chłopakach z druzyny i nie tylko.
    Dla przykładu miałem swego czasu sąsiada, którego łączyły interesy z ojcem Zgardy i znał ich dobrze. Nie wiem skąd był taki hejt na tego chłopaka, że za gruby, że gwiazdorzy, że beztalencie a tymczasem oni naprawdę wkładali w to masę czasu, kasy i zaangażowania.

    Jak jakiś żuzlowiec popełni samobójstwo to wszyscy mądrzy, że za duża presja, nie miał wsparcia itd. A sami to nieraz nakręcamy - dlatego zastanówcie się trochę.

    To nie jest łatwy sport, a już na poziomie Ekstraligi to jest dzis jakiś kosmos. Nawet zawodnicy z talentem i dobrym CV nie dają w niej rady (Baliński, Musielka, Ułamek, AJ) a my chcemy od żółtodzioba z mniejszym budżetem i gorszym sprzętem aby ich lał w lidze i przywoził za plecami?
    Dziś jest problem z naborami do szkółki bo to ciężki kawałek chleba, godziny na treningach, w warsztacie, kontuzje, rygorystyczna dieta, stres...

    A zarobki mniejsze niż w kopanej i wielu innych sportach. Przy jakich nakładach.

    Łatwo jest pisać, że radziłem dać sobie spokój ze Zgardą czy Baniakiem lub innym juniorem. Tylko, że na jakiej podstawie?
    Zamiast dać im czas i pozwolic się wykazać to najłatwiej powierzchownie ocenić.

    Mnie też nieraz denerwowało, że ten czy tamten ledwo junior a już na treningu jezdzi na jednym kole i się popisuje. Jednak chwilę potem pomyślałem: no co przecież tyle się mówi, że powinni się cieszyc jazdą, bawić się tym, mieć satysfakcję. Żeby za chwilę ich krytykować i dołować?

    Dajmy im trochę na luz i czas z kredytem zaufania. A ostateczne sądy zostawmy niech pokaże czas.

  15. Powrót do góry    #2848
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,591
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Ok. Czyli nie wyrazajmy o nich opini poki nie zrobia kariery. Co za rozwiazanie problemu..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #2849
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    Za czasów Zgardy, i wcześniej (powiedzmy od Zengoty ) w zasadzie nie było szkolenia a w lidze jeździli najlepsi z tych co byli (abstrachuję czy ta "lepszość" była związana ze sprzętem czy talentem ) ,i była duża przepaść między juniorami na ligę , a tymi ze szkółki , dlatego od kilku lat zawsze jeden junior był z zewnątrz, nie wydaję mi się aby stawianie na juniora tylko dlatego że był młodszy miało większy sens, taki sens jest tylko wtedy kiedy mamy juniora młodszego powiedzmy 16-17 lat i juniora 20-21 i którzy prezentują podobny poziom , logiczne wtedy jest że lepiej dawać szanse temu młodszemu. Ostatnie zawody pokazują że w końcu robi się konkurencja , W tej chwili podobny poziom prezentują Pawliczak , Bardoch i Tonder, więc niech jedzie w lidze ten który lepiej sie prezentuje podczas zawodów młodzieżowych czy na treningu.
    Ostatnio edytowane przez szmacianek ; 10-05-2019 o 00:08

  17. Powrót do góry    #2850
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Czy mi się wydawało czy Walasek stwierdził : niestety Stal derby przegrała ... Czy tego chłopaka poprzedni zarząd skrzywdził analnie , w dodatku grupowo ? Ma ewidentną zadrę w sercu czy tam drzazgę w pupie na słowo Falubaz .
    TYLKO FALUBAZ

  18. Powrót do góry    #2851
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    To było z przymróżeniem oka. Jaja sobie robił.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  19. Powrót do góry    #2852
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Walas przyświrował, że tylko on odszedł ze Stali i już derby przegrali.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    kian (10-05-2019)

  21. Powrót do góry    #2853
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Mało o nim wiecie panowie , może to i lepiej ...
    TYLKO FALUBAZ

  22. Powrót do góry    #2854
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    mi wystarczy ze wiem ze przez swoj charakter jest tam gdzie jest i tula sie po Polsce,a mogl obok Protasa stac przy tasmie dzis

  23. Powrót do góry    #2855
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    To nas oświeć proszę.
    Przez lata mu kibicowałem i chętnie się dowiem.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi hcp za jego przydatny post!

    Rozi22 (10-05-2019)

  25. Powrót do góry    #2856
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    mi wystarczy ze wiem ze przez swoj charakter jest tam gdzie jest i tula sie po Polsce,a mogl obok Protasa stac przy tasmie dzis

    no chyba trochę za szeroko pojechałeś

    nie porównujmy Walasa do Protasa, bo to nawet kibicowi z Leszna w głowie się nie mieści.....

  26. Powrót do góry    #2857
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    chodzilo mi o to,ze mogla jezdzic od wielu lat w Falubazie gdyby byl normalny

    Przypominam,ze swego czasu Walas byl kapitanem,dopiero po odejsci jego funkcje dostal Pepe

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kian za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (10-05-2019)

  28. Powrót do góry    #2858
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Co by nie pisać o Grzesiu, to w swoim prime miewał mecze kosmiczne. Jak np. ten w Rzeszowie z 2008 roku.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  29. Powrót do góry    #2859
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    a komplet w Gorzowie?

    9 cze 2014 - Grzegorz Walasek przeszedł błyskawiczną metamorfozę. ... Włókniarz Częstochowa przegrał w Gorzowie 40:50, ale po spotkaniu ... razy mijał metę jako pierwszy i zakończył zawody z dużym kompletem, czyli 18 punktami.

  30. Powrót do góry    #2860
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    To nas oświeć proszę.
    Przez lata mu kibicowałem i chętnie się dowiem.
    Nie oswieci. "Kto ma wiedziec ten wie" i "pozdro dla kumatych"
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #2861
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Hmm, mecz jak mecz, ciężko się zaczął, lekko się skończył

    Gadałem ostatnio z Czeczenem, i on mi mówi, że Patryk źle zrobił, że korzysta z usług Kugelmana. To nie ta półka jeśli chodzi o tunerów. I chyba miał rację. Widać wyraźnie, że Patryk sprzętowo jest pogubiony. Boję się, ze zaraz skończą mu się silniki od JA, którymi jeszcze się ratuje pomiędzy biegami, i zacznie się sprzętowy dramat.

    Dzisiaj nasi juniorzy, w zasadzie junior Krakowiak, pokonał tylko jednego przeciwnika, Trofimowa w 4 biegu. Mecz zakończył się wynikiem 54-36. Seniorzy zrobili 51 pkt jak by ktoś nie zauważył.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #2862
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    MJJ w gniezdzie na trybunie K, dziękował za wsparcie.

    https://www.sport.zgora.pl/zuzel/sza...om,d45187.html
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    PrzemoZG (10-05-2019), Rozi22 (10-05-2019)

  34. Powrót do góry    #2863
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    MJJ w gniezdzie na trybunie K, dziękował za wsparcie.

    https://www.sport.zgora.pl/zuzel/sza...om,d45187.html
    Fajnie widzieć obcokrajowca w takiej sytuacji, to pokazuje jednak jakieś zżycie z klubem i kibicami, a nie tylko pogoń za kasą

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi PrzemoZG za jego przydatny post!

    Ali_G (10-05-2019), shelve (11-05-2019)

  36. Powrót do góry    #2864
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,625
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Fajnie widzieć obcokrajowca w takiej sytuacji, to pokazuje jednak jakieś zżycie z klubem i kibicami, a nie tylko pogoń za kasą
    A w jakim klubie MJJ miałby jeszcze gonić za kasą, skoro jeździł już we wszystkich regularnych uczestnikach ekstraligi?

  37. Powrót do góry    #2865
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Fajnie widzieć obcokrajowca w takiej sytuacji, to pokazuje jednak jakieś zżycie z klubem i kibicami, a nie tylko pogoń za kasą
    Sorry, ale dla stranieri to część obowiązków zawodowych...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  38. Powrót do góry    #2866
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,745
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,112 w 1,470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Dzisiaj nasi juniorzy, w zasadzie junior Krakowiak, pokonał tylko jednego przeciwnika, Trofimowa w 4 biegu. Mecz zakończył się wynikiem 54-36. Seniorzy zrobili 51 pkt jak by ktoś nie zauważył.
    Rzeczywiście, rywal godny finału Mistrzostw Polski, jest się do czego odnosić.
    Pozytywnie ten Motor się zaprezentował, długo się opierali... gdyby tak jeszcze Grisza za AJ. AJ to nieporozumienie na tym poziomie, gdy odchodził z Zielonej był słaby, ale teraz to już rekreacyjnie jeździ. Ze swoją postawą nie pasuje do pozostałych walczaków z Motoru, a niedawno to on był czołowym walczakiem, przysiadł strasznie, szkoda.

  39. Powrót do góry    #2867
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, mecz jak mecz, ciężko się zaczął, lekko się skończył

    Gadałem ostatnio z Czeczenem, i on mi mówi, że Patryk źle zrobił, że korzysta z usług Kugelmana. To nie ta półka jeśli chodzi o tunerów. I chyba miał rację. Widać wyraźnie, że Patryk sprzętowo jest pogubiony. Boję się, ze zaraz skończą mu się silniki od JA, którymi jeszcze się ratuje pomiędzy biegami, i zacznie się sprzętowy dramat.
    To nie takie proste. Miejsca u najlepszych zaklepane a jeśli z Kugelmanem wypali to Patryk będzie dla niego nr 1 jak u Jana. Trzeba próbować różnych tunerów. Ten rok będzie trudny i wielkim sukcesem będzie utrzymanie w SGP.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  40. Powrót do góry    #2868
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Rzeczywiście, rywal godny finału Mistrzostw Polski, jest się do czego odnosić.
    Pozytywnie ten Motor się zaprezentował, długo się opierali... gdyby tak jeszcze Grisza za AJ. AJ to nieporozumienie na tym poziomie, gdy odchodził z Zielonej był słaby, ale teraz to już rekreacyjnie jeździ. Ze swoją postawą nie pasuje do pozostałych walczaków z Motoru, a niedawno to on był czołowym walczakiem, przysiadł strasznie, szkoda.
    w Lublinie wg filozofii kępy liczy się honor wiec o co chodzi.

  41. Powrót do góry    #2869
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,097
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Szczery wywiad z Protasem. O żużlu i nie tylko.

    https://po-bandzie.com.pl/pepe-pesel-010125xxxxx/

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    PrzemoZG (11-05-2019), SCOT FZG (11-05-2019), marcool (11-05-2019)

  43. Powrót do góry    #2870
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dzisiaj nasi juniorzy, w zasadzie junior Krakowiak, pokonał tylko jednego przeciwnika, Trofimowa w 4 biegu. Mecz zakończył się wynikiem 54-36. Seniorzy zrobili 51 pkt jak by ktoś nie zauważył.
    Dobrze, ze Patryk nie pojechal, bo w normalnych warunkach byloby 62-28, z czego 59 punktow seniorow, wtedy w ogole nie mielibysmy argumentow.

    Z jednej strony jest gospodarz, dla ktorego tor po dwoch seriach przestaje miec tajemnice, z drugiej gosc, ktory nagle sie gubi. Gorzej, jakby sie nie pogubil.


    Tymczasem to chyba dobry moment, zeby wreszcie realnie pomyslec o spuszczeniu ********u Kuberom i Smektalom, ktorzy jeszcze niedawno jezdzili na poziomie Tondera - i tak tez byli oceniani.

  44. Powrót do góry    #2871
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,591
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    Tymczasem to chyba dobry moment, zeby wreszcie realnie pomyslec o spuszczeniu ********u Kuberom i Smektalom, ktorzy jeszcze niedawno jezdzili na poziomie Tondera - i tak tez byli oceniani.
    Dobre prowo! Zaraz ci tu wyliczymy, ze Kubera do spolki ze Smektala zaliczyli do tej pory mniej upadkow niz Tonder w Grudziadzu!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #2872
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tymczasem to chyba dobry moment, zeby wreszcie realnie pomyslec o spuszczeniu ********u Kuberom i Smektalom, ktorzy jeszcze niedawno jezdzili na poziomie Tondera - i tak tez byli oceniani.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 11-05-2019 o 12:57

  46. Powrót do góry    #2873
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,479
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 970 w 538 postach
    https://www.facebook.com/PoKredziePL...g&__tn__=EHH-R

    Skoro na tym forum nie można krytykować gościa po lewej bo jego *****istośc jest najbardziej *****ista ze wszystkich w tej lidze to mam zagadkę
    Co się dzieje jak na miejscu chłopa z prawej pojawia się koleś który się dowiedział że ten z lewej zbałamucił mu żonę i ma wy...ne na ta nogę ?.Wzywamy ambulans czy od razu na drugą stronę W69 ?
    Ostatnio edytowane przez SCOT FZG ; 11-05-2019 o 13:20

  47. Powrót do góry    #2874
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    - masz problem ?

    - spyerdalaj




    Premiera o 21.00 na Falubaz.com
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    PrzemoZG (13-05-2019)

  49. Powrót do góry    #2875
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Całość.

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    chloroform (13-05-2019)

  51. Powrót do góry    #2876
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    - masz problem ?

    - spyerdalaj


    http://youtu.be/NrOtRTexLng?t=61

    Premiera o 21.00 na Falubaz.com
    do kogo meisiac mowił spitalał?

  52. Powrót do góry    #2877
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,433
    Kliknij i podziękuj
    1,292
    Podziękowania: 942 w 582 postach
    Chyba do Vaculika, bo wcześniej Martin sygnalizował kierownikowi machanie nogami Miesiąca.

  53. Powrót do góry    #2878
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,591
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    No bo Vacul to przeciez mister elegante, nikogo nigdy pod banda nie zablokowal.
    Przedpelski moglby miec co prawda nieco inne zdanie, ale kto by sie tam przejmowal.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  54. Powrót do góry    #2879
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,468
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,646 w 2,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No bo Vacul to przeciez mister elegante, nikogo nigdy pod banda nie zablokowal.
    Przedpelski moglby miec co prawda nieco inne zdanie, ale kto by sie tam przejmowal.
    chyba bardziej chodzilo o kopanie w kierownice czy w co tam go Miesiac kopal, niz o blokowanie pod banda. To nie jest normalne w sporcie zuzlowym.

  55. Powrót do góry    #2880
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,591
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    mozliwe, nie widzialem kopania wiec nie wiem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •