Strona 63 z 155 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,835 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2791
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Robert Dowhan w Magazynie na Eleven2 !!
    tak patrzę na niego i widzę rasowego plebeliusza. gębA jak u chłopa pracującego na wykopkach
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 06-05-2019 o 20:28

  2. Powrót do góry    #2792
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    tak patrzę na niego i widzę rasowego plebeliusza. gębA jak u chłopa pracującego na wykopkach
    uczciwością i pracą ludzie się bogacą

    na trybunach była nowa partnerka Ch.Holdera....Dominik

  3. Powrót do góry    #2793
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Nie ma co się za bardzo nakręcać tym zwycięstwem z gorzowiakami bo daleko im w tym roku do tej ekipy z przed roku czy dwóch lat.Na tą chwile nie licząc Leszna silniejszy jest Wrocław,Grudziądz,Częstochowa.Najsłabszy jest Lublin,Toruń a zaraz za nimi Gorzów.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (06-05-2019)

  5. Powrót do góry    #2794
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    No ale nikt sobie nie wiesza zlotych medali po tym meczu. Cieszy zwyciestwo na wyjezdzie, w dodatku z Gorzowem. Plus pokaz sily byl. Nie mowie o wygranych nad Kildemandem, ale robic zmarzlika w tylu biegach na Jancarzu o jakiejs tam sile swiadczy.

  6. Powrót do góry    #2795
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Obraz MJJ moze jest rzeczywiscie rozmazany, mimo to jak na druga linie jest duzo lepszy od Kurtza, Hampela, Fricke i paru innych. Mimo wszystko typ potrafi z dupy zrobic 10 punktow w lidze i to wystarczy
    Od Hampela nawet dużo lepszy. Tylko w tych 4 meczach zrobił 19pkt. więcej niż pilanin.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  7. Powrót do góry    #2796
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Najlepsze było pytanie o juniorów, dlaczego Leszno ma takich juniorów, a Falubaz jakoś nie potrafi od wielu lat wychować choćby jednego. Pan Dowhan stwierdził, że Unia Leszno ma po prostu więcej szczęścia. Hehe niezły klamczuszek...

    Pomogę Panie Dowhan...

    1. Trzeba w juniorów inwestować i stworzyć im warunki do rozwoju.

    2. Trzeba przestać kupować i stawiać na swoich. Być może rok lub dwa będzie gorszy wynik sportowy, ale potem można zbierać owoce.

    Nie ma za co Panie Dowhan.
    Ostatnio edytowane przez Ali_G ; 07-05-2019 o 01:12

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (07-05-2019)

  9. Powrót do góry    #2797
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    tak patrzę na niego i widzę rasowego plebeliusza. gębA jak u chłopa pracującego na wykopkach
    A co to jest "plebeliusz", szanowny arystokrato umysłu?

  10. Powrót do góry    #2798
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    A co to jest "plebeliusz", szanowny arystokrato umysłu?
    zamień sobie i na j jak ciebie tak mocno to boli. ja nie mam zamiaru stresować się komórka i jej metoda slownikowa o czym pisałem wielokrotnie.

  11. Powrót do góry    #2799
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Najlepsze było pytanie o juniorów, dlaczego Leszno ma takich juniorów, a Falubaz jakoś nie potrafi od wielu lat wychować choćby jednego. Pan Dowhan stwierdził, że Unia Leszno ma po prostu więcej szczęścia. Hehe niezły klamczuszek...

    Pomogę Panie Dowhan...

    1. Trzeba w juniorów inwestować i stworzyć im warunki do rozwoju.

    2. Trzeba przestać kupować i stawiać na swoich. Być może rok lub dwa będzie gorszy wynik sportowy, ale potem można zbierać owoce.

    Nie ma za co Panie Dowhan.
    Ejże, chyba z ciebie jest jednak większy kłamczuszek, albo hipokryta. Zengi, Baniak, Rogowski, Kasprowiak, Strzelec, Zgardziński, to tylko niektóre nazwiska w które inwestował Falubaz za czasów Dowhana. Warunki do rozwoju mieli lepsze niż w wielu innych klubach. Jeśli kupowali juniora to jednego i tylko dlatego, że nasi nie rokowali z wynikami w SE. Może przypomnieć ci czasy kiedy Unia Leszno jechała na juniorce Musielakiem i Pavlicem ? I coś mi się wydaje, że one w Lesznie szybko wrócą. Wtedy wrócimy do tematu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #2800
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Mariusz, Mariusz...Ty byś się dał pokroić za Pana w różowej koszuli. Dziwnym trafem został zepchniety na margines przez obecnych udziałowców. Może zauważyli co wyprawiał?

    Juniorzy owszem byli, ale z tym inwestowaniem to chyba żartujesz. Nie wiem skąd masz to wiedzę, bo ja wiedziałem jednego z tych juniorów, w pewnym zielonogórskim warsztacie i wiem, jak to inwestowanie wyglądało.

    Czasy Tobiasza Musielaka i Jurka Pavlica wspominam bardzo dobrze i życzę Wam choćby takiego Tobiasza Musielak.

  13. Powrót do góry    #2801
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    No wlasnie sie zastanawiam co Mariusz sie uparl tak na tego Pavlica z Musielakiem. Przeciez Musielak gorszy od naszych juniorow nie byl, a Pavlic calkiem inna półka juniora.

  14. Powrót do góry    #2802
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nieee, znowu to zrobiliście i musimy czytać, że Smektała, Kubera i Musielak to praktycznie to samo co Strzelec, Zgardziński i Rogowski...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (07-05-2019)

  16. Powrót do góry    #2803
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No wlasnie sie zastanawiam co Mariusz sie uparl tak na tego Pavlica z Musielakiem. Przeciez Musielak gorszy od naszych juniorow nie byl, a Pavlic calkiem inna półka juniora.
    A kto twierdzi, że taki Musielak był gorszy od naszych juniorów ? Skąd w ogóle takie wnioski ? Musielak z Pavlicem pokazują, że nie samymi "diamentami" Unia Leszno stoi, jeśli chodzi o juniorów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #2804
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz napisał głównie o tym, że Leszno ma szczęście, że po Musielaku i pożal się Boże Pavlicu znaleźli się juniorzy pokroju dzisiejszych. Ja od siebie dodam - nawet mimo tego, że ten cudowny i genialny Smektała był wyszydzany przez swoich kibiców całe mnóstwo razy.

  18. Powrót do góry    #2805
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Mariusz, Mariusz...Ty byś się dał pokroić za Pana w różowej koszuli. Dziwnym trafem został zepchniety na margines przez obecnych udziałowców. Może zauważyli co wyprawiał?

    Juniorzy owszem byli, ale z tym inwestowaniem to chyba żartujesz. Nie wiem skąd masz to wiedzę, bo ja wiedziałem jednego z tych juniorów, w pewnym zielonogórskim warsztacie i wiem, jak to inwestowanie wyglądało.

    Czasy Tobiasza Musielaka i Jurka Pavlica wspominam bardzo dobrze i życzę Wam choćby takiego Tobiasza Musielak.
    Nie wiem kogo ty tam widziałeś, i o kim konkretnie piszesz. Ja tez widziałem jednego juniora Unii Leszno na zawodach juniorskich w ZG, gdzie rozpadł mu się złomek, i gość już nie miał na czym jechać. Ale chyba nie zaprzeczysz, że zawodnicy których wymieniłem wyżej, startowali regularnie i mieli na czym jechać. I w tej dyskusji w ogóle nie chodzi o Dowhana. Co on sam ma do rzeczy ? Juniorami zajmuje się stowarzyszenie, co lepszy materiał przekazuje do SSA. Głosisz tezę, że za czasów Dowhana nie było szkolenia i klub nie inwestował w narybek. A to jest totalna bzdura przecież. Ignorancja rzeczywistości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #2806
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Może przypomnieć ci czasy kiedy Unia Leszno jechała na juniorce Musielakiem i Pavlicem ? I coś mi się wydaje, że one w Lesznie szybko wrócą. Wtedy wrócimy do tematu.
    Patrzac na wyniki tej pary juniorow watpie, zeby w Lesznie mieli obsraną zbroję z tego powodu. Jeden regularnie punktujacy na dobrym poziomie i jeden średniak. Nie wiem czy lepszy czy Gorszy Musielak od Tondera czy Pawliczaka. Poki co Tonder mial 1 dobry bieg na 3 mecze, Pawliczak zrobil w Gorzowie 1 pkt na Bartkowiaku + punkt z urzedu na defekcie. Ciezko stwierdzic, na jakim sa poziomie, ale nie jest to poziom dobry.

  20. Powrót do góry    #2807
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Patrzac na wyniki tej pary juniorow watpie, zeby w Lesznie mieli obsraną zbroję z tego powodu. Jeden regularnie punktujacy na dobrym poziomie i jeden średniak. Nie wiem czy lepszy czy Gorszy Musielak od Tondera czy Pawliczaka. Poki co Tonder mial 1 dobry bieg na 3 mecze, Pawliczak zrobil w Gorzowie 1 pkt na Bartkowiaku + punkt z urzedu na defekcie. Ciezko stwierdzic, na jakim sa poziomie, ale nie jest to poziom dobry.
    Ale o czym ty w ogóle piszesz ? Gadka nie idzie w temacie, który lepszy czy gorszy. Czy który klub lepiej szkoli. Ten przykład (Pavlic, Musielak) ma pokazywać, że nawet sama Unie Leszno, nie samymi swoimi juniorami stała. I nie każdy ich junior był takim grajkiem jak chociażby Smektała jest dzisiaj. Gadka idzie w temacie, czy w ZG za Dowhana się szkoliło młodszy narybek. Otóż szkoliło się, z różnym skutkiem to fakt, ale szkolenie szło, przykładem są nazwiska które zdawały licencje. A że z tego szkolenia nie wykluł się drugi Kurmanek to już inna kwestia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #2808
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem kogo ty tam widziałeś, i o kim konkretnie piszesz. Ja tez widziałem jednego juniora Unii Leszno na zawodach juniorskich w ZG, gdzie rozpadł mu się złomek, i gość już nie miał na czym jechać. Ale chyba nie zaprzeczysz, że zawodnicy których wymieniłem wyżej, startowali regularnie i mieli na czym jechać. I w tej dyskusji w ogóle nie chodzi o Dowhana. Co on sam ma do rzeczy ? Juniorami zajmuje się stowarzyszenie, co lepszy materiał przekazuje do SSA. Głosisz tezę, że za czasów Dowhana nie było szkolenia i klub nie inwestował w narybek. A to jest totalna bzdura przecież. Ignorancja rzeczywistości.
    Ad. 1 Jeden z wymienionych przez Ciebie zawodników. Generalnie chodzi o to, że Wasi zawodnicy dzięki uprzejmości różnych zakładów mechanicznych jakoś kompletowali sprzęt, żeby w ogóle pojechać w młodzieżówkach (tam się zawodnicy rozwijają). Klub miał ich w nosie. To, gdzie ta inwestycja? Od czego był Pan Dowhan skoro tak go interesuje "dobro" Falubazu?

    Ad. 2 Szkolenie było, tak jak w Sparcie Wrocław, czyli na papierku.

  22. Powrót do góry    #2809
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    zamień sobie i na j jak ciebie tak mocno to boli. ja nie mam zamiaru stresować się komórka i jej metoda slownikowa o czym pisałem wielokrotnie.
    Nie, stary. Nie ma aż tak niedouczonych komórek. Komórka to może w takiej sytuacji napisać Petroniusz albo pleban Juliusz, ale nie plebeliusz
    Zresztą nieważne. Chór z tym.
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 07-05-2019 o 13:32

  23. Powrót do góry    #2810
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    analfabeta znowu sie tlumaczy slownikiem w komorce? Slodko.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #2811
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Ad. 1 Jeden z wymienionych przez Ciebie zawodników. Generalnie chodzi o to, że Wasi zawodnicy dzięki uprzejmości różnych zakładów mechanicznych jakoś kompletowali sprzęt, żeby w ogóle pojechać w młodzieżówkach (tam się zawodnicy rozwijają). Klub miał ich w nosie. To, gdzie ta inwestycja? Od czego był Pan Dowhan skoro tak go interesuje "dobro" Falubazu?

    Ad. 2 Szkolenie było, tak jak w Sparcie Wrocław, czyli na papierku.

    Ad.1

    W każdym klubie, włącznie z Unia Leszno, znajdę ci niezadowolonych adeptów. Kazdy z tych zawodników powie ci, że czegoś tam w danym klubie brakuje. Ale generalnie rozmydlasz temat. Twierdziłeś, że za Dowhana w ZG się nie szkoliło, że nie było inwestycji w juniorów. A to bzdura przecież.

    Ad.2

    Lubie z tobą pogadać, ale w tym temacie pyerdolisz jak potłuczony. Wymieniłem ci nazwiska adeptów którzy byli od podstaw szkoleni w ZG. To o jakim papierku ty piszesz ? Zgoda w tym, że IMSJ w tym okresie nasza szkółka nie wypuściła. Ale pyerdolenie, że było to szkolenie "na papierku" możesz sobie o kant doopy rozbić. Zengi, Zgrada, Strzelec, Baniak, Kasprowiak, Rogowski, itd. Dysponowali sprzętem porównywalnym z innymi ośrodkami. Podaj mi nazwiska juniorów których wyszkoliła Sparta do licencji, a ja ci podam nazwiska juniorów tych których wyszkolił Falubaz. Może wtedy dostrzeżesz różnice.

    I na koniec, tacy jak ty,. ze rok czy dwa, dalej będą twierdzić, że w ZG sie nie szkoli i że nie ma inwestycji w adeptów. Tymczasem ZG wystawia dwie ekipy do zawodów młodzieżowych. Czy z tego coś się wykluje na miarę Kurmanka czy Patryka, może chociaż na miarę Zengoty ? Nie wiem. Ale wiem, że za jakiś czas wpadnie tu jakiś leming i będzie twierdził, że ZG woli kupować niż szkolić.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #2812
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ad.1

    W każdym klubie, włącznie z Unia Leszno, znajdę ci niezadowolonych adeptów. Kazdy z tych zawodników powie ci, że czegoś tam w danym klubie brakuje. Ale generalnie rozmydlasz temat. Twierdziłeś, że za Dowhana w ZG się nie szkoliło, że nie było inwestycji w juniorów. A to bzdura przecież.

    Ad.2

    Lubie z tobą pogadać, ale w tym temacie pyerdolisz jak potłuczony. Wymieniłem ci nazwiska adeptów którzy byli od podstaw szkoleni w ZG. To o jakim papierku ty piszesz ? Zgoda w tym, że IMSJ w tym okresie nasza szkółka nie wypuściła. Ale pyerdolenie, że było to szkolenie "na papierku" możesz sobie o kant doopy rozbić. Zengi, Zgrada, Strzelec, Baniak, Kasprowiak, Rogowski, itd. Dysponowali sprzętem porównywalnym z innymi ośrodkami. Podaj mi nazwiska juniorów których wyszkoliła Sparta do licencji, a ja ci podam nazwiska juniorów tych których wyszkolił Falubaz. Może wtedy dostrzeżesz różnice.

    I na koniec, tacy jak ty,. ze rok czy dwa, dalej będą twierdzić, że w ZG sie nie szkoli i że nie ma inwestycji w adeptów. Tymczasem ZG wystawia dwie ekipy do zawodów młodzieżowych. Czy z tego coś się wykluje na miarę Kurmanka czy Patryka, może chociaż na miarę Zengoty ? Nie wiem. Ale wiem, że za jakiś czas wpadnie tu jakiś leming i będzie twierdził, że ZG woli kupować niż szkolić.
    Ad. 1 Vice versa

    Ad. 2 No właśnie...byli i co dalej?
    Ad. 3 Umawiamy się na pogawędkę podczas DMPJ w ZG?

    Ad. 4 Próba "spolszczenia" Saszki, Pieszczek, Adamczewski, Krakowiak. Jak będziecie dalej w ten sposób podawać argumenty za taką tezą, to pewnie ktoś tam zawsze wpadnie

  26. Powrót do góry    #2813
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mario, Ali dajcie znać jak skończycie, bo póki co uważam ten wątek za zadżumiony i niewart kliknięcia.

  27. Powrót do góry    #2814
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Mariusz wypomina Unii Musielaka, który był MIMP i jednocześnie jeszcze przez 3 lata będzie wszystkim przypominał jak Tonder w jednym biegu pokonał Smektałę i Kuberę.

    Pojedyncze udane biegi Tondera czy Pawliczka to powód do 10 postów na forum, ale w Lesznie każdy junior musi być mistrzem świata, bo inaczej jest słaby... A nawet jak już jest tym mistrzem świata to tylko przez szczęśliwy zbieg okoliczności.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Dominik (07-05-2019)

  29. Powrót do góry    #2815
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Mariusz wypomina Unii Musielaka, który był MIMP i jednocześnie jeszcze przez 3 lata będzie wszystkim przypominał jak Tonder w jednym biegu pokonał Smektałę i Kuberę.

    Pojedyncze udane biegi Tondera czy Pawliczka to powód do 10 postów na forum, ale w Lesznie każdy junior musi być mistrzem świata, bo inaczej jest słaby... A nawet jak już jest tym mistrzem świata to tylko przez szczęśliwy zbieg okoliczności.
    Głupi jesteś jak but, nikomu żadnego Musielaka nie wypominam. Najpierw poczytaj o czym konkretnie jest dyskusja. A potem dopiero bij pianę. Byle w temacie dyskusji. Bo my tu o niebie a ty wpadasz ubłocony z obory i od razu nawijasz o chlebie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 07-05-2019 o 18:15
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #2816
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Głupi jesteś jak but, nikomu żadnego Musielaka nie wypominam. Najpierw poczytaj o czym konkretnie jest dyskusja. A potem dopiero bij pianę. Byle w temacie dyskusji.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Może przypomnieć ci czasy kiedy Unia Leszno jechała na juniorce Musielakiem i Pavlicem ? I coś mi się wydaje, że one w Lesznie szybko wrócą. Wtedy wrócimy do tematu.
    Jak to nie wypominanie to chyba faktycznie jestem głupi. EOT.

    Edit: O widzę, że jeszcze chciało Ci się dopisać fragment o oborze - znaczy zabolało

  31. Powrót do góry    #2817
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Jak to nie wypominanie to chyba faktycznie jestem głupi. EOT.
    Ano jesteś. Bo dalej nie doczytałeś o co chodzi a próbujesz grać cwaniaka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #2818
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Był ktoś dzisiaj na młodzieżówce i może napisać krótką relację jak tam nasi juniorzy? (wyniki znam, chodzi o sam styl jazdy)

  33. Powrót do góry    #2819
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Osz ****a! Mój wehikuł czasu działa!!!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #2820
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Martwią ostatnie wyniki Liglada. Nie wiem czy dobrze, ze znow wrocil pod parzysty numer bo wlasnie w meczu z Koziolkami moglby sie nam odbudowac. No nic, trzeba miec nadzieje, ze tak czy owak zaliczy teraz dobry wystep i pojdzie juz z gorki.

    Co do zawodow juniorskich to bylem tam wczoraj na czesci biegow. Karczmarz poza zasiegiem, z naszych Krakowiak mozna powiedziec ze tez na podobnym poziomie, Tonder i Pawliczak mieli zarowno przeblyski jak i wtopy niesamowite.

    Np. w biegu z Karczmarzem Tonder nawet nie wygladal zle, spoko wystartowal i jechal poprawnie na drugiej pozycji ale do Karczmarza nie mial szans. Dla odmiany Damian tak spaprał start w tym biegu, ze głowa mała, był motocykl z tyłu juz po starcie czyli w Ekstralidze to byłaby przepasc.

    Nie wiem czy na Lublin jednak nie puszcza Mateusza do składu kosztem Damiana.
    No i moze wroci Niedzwiadek?

  35. Powrót do góry    #2821
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Co jakiś czas zaglądam do tego wątku, głównie po to, by poczytać podsumowanie i oceny występów naszych zawodników w różnych zawodach.

    Ale za każdym razem przeżywam zawód. Owszem, tak było kiedyś, ale od jakiegoś czasu wypadałoby zmienić nazwę wątku na "Wyższość juniorów Falubazu nad juniorami Unii Leszno - argumenty za, argumenty przeciw".

    A że tak wsadzę kij w mrowisko - czemu akurat nad juniorami Unii Leszno? Idźmy na całość! Takie Krosno to dopiero kuźnia talentów... Irek to dopiero miał potencjał...

  36. Powrót do góry    #2822
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    I runda DMPJ w Zielonej Górze, 07.05.2019 (wszystkie biegi)

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #2823
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Martwią ostatnie wyniki Liglada. Nie wiem czy dobrze, ze znow wrocil pod parzysty numer bo wlasnie w meczu z Koziolkami moglby sie nam odbudowac. No nic, trzeba miec nadzieje, ze tak czy owak zaliczy teraz dobry wystep i pojdzie juz z gorki.

    Co do zawodow juniorskich to bylem tam wczoraj na czesci biegow. Karczmarz poza zasiegiem, z naszych Krakowiak mozna powiedziec ze tez na podobnym poziomie, Tonder i Pawliczak mieli zarowno przeblyski jak i wtopy niesamowite.

    Np. w biegu z Karczmarzem Tonder nawet nie wygladal zle, spoko wystartowal i jechal poprawnie na drugiej pozycji ale do Karczmarza nie mial szans. Dla odmiany Damian tak spaprał start w tym biegu, ze głowa mała, był motocykl z tyłu juz po starcie czyli w Ekstralidze to byłaby przepasc.

    Nie wiem czy na Lublin jednak nie puszcza Mateusza do składu kosztem Damiana.
    No i moze wroci Niedzwiadek?
    Co do JJ to uważam ze Skóra kierował się tym by dać na Aj choć patrząc na wyniki ze Szwecji zaprosił bym na trening Smolińskiego , a Tonder bardzo wolno wchodzi sezon i myślę że w jakiejś tam formie bedzie gzieś w lipcu myślę że ucierpiał i Tonder i Pawliczak na tym ,że nie ma pana Krzycha i jeszcze do Tondera trochę ma team zorganizowany dobrze (patrz na falubaztv w meczu z grudziadzem)

  38. Powrót do góry    #2824
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    A może Jensen zwyczajnie wraca na swój przeciętny poziom ? Poprzedni sezon miał nad wyraz udany, ale jakby tak popatrzeć kilka lat w tył wszędzie jechał cienko. Nie spodziewałbym się po nim niczego więcej w tym sezonie, zwłaszcza w tak mocnym kadrowo składzie. Od czasu do czasu może jakiś przebłysk na 7-8 pkt i tyle.

  39. Powrót do góry    #2825
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Patrząc na te biegi z DMPJ mam wrażenie, że spore postępy po rocznym pobycie w Ostrowie zrobił Nikodem Bartoch. Z zawodnika, który zostawał motor z tyłu już po samym starcie i ledwo wchodził w łuki, tym razem pojechał naprawdę przyzwoicie, oczywiście zachowując wszelkie proporcje i bez jakiegoś huraoptymizmu.

  40. Powrót do góry    #2826
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Patrząc na te biegi z DMPJ mam wrażenie, że spore postępy po rocznym pobycie w Ostrowie zrobił Nikodem Bartoch. Z zawodnika, który zostawał motor z tyłu już po samym starcie i ledwo wchodził w łuki, tym razem pojechał naprawdę przyzwoicie, oczywiście zachowując wszelkie proporcje i bez jakiegoś huraoptymizmu.
    Też zauważyłem i ten młody Boduch całkiem nieźle jak rok temu zdał licencje

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dawid11 za jego przydatny post!

    PrzemoZG (08-05-2019)

  42. Powrót do góry    #2827
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,584
    Kliknij i podziękuj
    1,785
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    chciałem zapytać kolegów z ZG co z Adamem Strzelcem i Aleksem Zgardzińskim? już się nie ścigają?

    słowa Strzelca ze stycznia 2018:


    "Żużlowiec uważa, iż tylko w pełni poważny powrót do ścigania ma sens. - Jeśli mam to zrobić, to chcę to uczynić tak, jak powinienem. Zamierzam stworzyć prawdziwy i profesjonalny team. Tylko wtedy można się spodziewać efektów. Wcześniej tego brakowało - wyjaśnił na koniec Adam Strzelec."

    a Zgardziński miał szukać klubu w niższej lidze i cisza?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  43. Powrót do góry    #2828
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Nikodem Bartoch - gratulacje. Patrzac tylko po wyniku, bo nie bylem na stadionie, to calkiem dobrze sie pokazal. Milo sie oglada takie wyniki mlodego wychowanka. Cos w klubie sie ruszylo i moze ta nasza przyszlosc juniorska nie wyglada juz tak marnie? Powoli do przodu, widac ze jak sie poswieci czas i srodki to mozna podazac droga Leszna. Oby tak dalej.

  44. Powrót do góry    #2829
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Nikodem Bartoch - gratulacje. Patrzac tylko po wyniku, bo nie bylem na stadionie, to calkiem dobrze sie pokazal. Milo sie oglada takie wyniki mlodego wychowanka. Cos w klubie sie ruszylo i moze ta nasza przyszlosc juniorska nie wyglada juz tak marnie? Powoli do przodu, widac ze jak sie poswieci czas i srodki to mozna podazac droga Leszna. Oby tak dalej.
    Z Bartochem jest tak że to wychowanek jakiegoś klubu motocrosowego(zdawał licencje) i od jakiegoś czasu na kontrakcie w klubie jego przygodę ze sppedwayem kieruje tata

  45. Powrót do góry    #2830
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Z Bartochem jest tak że to wychowanek jakiegoś klubu motocrosowego(zdawał licencje) i od jakiegoś czasu na kontrakcie w klubie jego przygodę ze sppedwayem kieruje tata
    Słowo wychowanek na tym forum jest ZABRONIONE!!!!
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  46. Powrót do góry    #2831
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Z Bartochem jest tak że to wychowanek jakiegoś klubu motocrosowego(zdawał licencje) i od jakiegoś czasu na kontrakcie w klubie jego przygodę ze sppedwayem kieruje tata
    Nie motocrossowego, a Automobilklub Gorzowski zgłosił Bartocha do licencji.

    Podobnie jak młody Miśkowiak, który licencje zdawał w barwach Wschowy w tamtejszym WKM. Takich przypadków będzie coraz więcej, to jest prosty sposób na obejście długoterminowych kontraktów z klubami żużlowymi. Jak któyś klub przygotowuje zawodnika do licencji, to zabezpiecza się paroletnim (zazwyczaj do końca 21 roku życia) kontraktem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #2832
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie motocrossowego, a Automobilklub Gorzowski zgłosił Bartocha do licencji.

    Podobnie jak młody Miśkowiak, który licencje zdawał w barwach Wschowy w tamtejszym WKM. Takich przypadków będzie coraz więcej, to jest prosty sposób na obejście długoterminowych kontraktów z klubami żużlowymi. Jak któyś klub przygotowuje zawodnika do licencji, to zabezpiecza się paroletnim (zazwyczaj do końca 21 roku życia) kontraktem.
    Możliwe bądź co bądź niech sie rozwija i przebije się do składu

  48. Powrót do góry    #2833
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Możliwe bądź co bądź niech sie rozwija i przebije się do składu
    Otóż to. Jest coś czego sikawkowy, a raczej siuraczkowy nie rozumie. Nie ma znaczenia w jakim klubie zawodnik się rozwija. Każdy polski junior jest na wagę złota. A deprecjonowanie zasług tego czy tamtego klubu jest zwykłą zawiścią. Obawiam się, że za jakiś czas będziemy się cieszyć z każdego zawodnika bez względu na jego narodowość...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  49. Powrót do góry    #2834
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Otóż to. Jest coś czego sikawkowy, a raczej siuraczkowy nie rozumie. Nie ma znaczenia w jakim klubie zawodnik się rozwija. Każdy polski junior jest na wagę złota. A deprecjonowanie zasług tego czy tamtego klubu jest zwykłą zawiścią. Obawiam się, że za jakiś czas będziemy się cieszyć z każdego zawodnika bez względu na jego narodowość...
    Dokładnie i będziemy pod wrażeniem że przejechał 4 okrążenia

  50. Powrót do góry    #2835
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Otóż to. Jest coś czego sikawkowy, a raczej siuraczkowy nie rozumie. Nie ma znaczenia w jakim klubie zawodnik się rozwija. Każdy polski junior jest na wagę złota. A deprecjonowanie zasług tego czy tamtego klubu jest zwykłą zawiścią. Obawiam się, że za jakiś czas będziemy się cieszyć z każdego zawodnika bez względu na jego narodowość...
    Dodajesz sobie animuszu takimi postami, dowartościowujesz swoje ego, czy jak ? Gdzie tu ktokolwiek, cokolwiek deprecjonuje ? Jakoś szukam i nie mogę znaleźć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •