Strona 54 z 155 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,386 do 2,430 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2386
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Strasznie zacofana ta Zielona Góra. Fobie, uprzedzenia i chuy wie co jeszcze.
    Hmm, a może jednak strasznie normalna ? W zasadzie od lat 50 - 60 tych w Polsce homosie mają się całkiem dobrze. Na tyle dobrze, że nikt ich prawnie i nie tylko, nie dyskryminował. Np w takiej UK homoseksualizm był karalny, ostatnie wyroki zapadały bodajże w 1972 roku. A dzisiaj jakieś ciule z BBC czy innych ichniejszych mediów, chcą nas uczyć tolerancji. Jako społeczeństwo, tutaj w Polsce, już dawno jest niepisana zasada, że tolerujemy pewne (bo przecież nie wszystkie) zboczenia takie jak homoseksualizm. Ale to nie znaczy, że mamy się godzić na promowanie takich zachowań. To nie znaczy, że mamy dać sobie wmówić, że jest ok 52 różnych płci, jak to głoszą, najbardziej radykalne środowiska LGBT. To nie znaczy, że wszelkiej maści odmieńcy, mają mieć możliwość zakładania rodzin. A jeśli ktoś twierdzi, że homoseksualizm to jest norma, to ja się spytam, kiedy normą się stanie np. zoofilia czy pedofilia ? Przecież ci drudzy zaraz poczują się dyskryminowani. Bo też, mimo, że zaspakajają popęd płciowy w sposób odbiegający od normy (definicja zboczenia), chcieliby zakładać rodziny, mieć dzieci, itd.

    Jeśli to co napisałem wyżej, ma oznaczać, ze jestem zacofany to OK. Mogę być zacofany, i dobrze mi z tym.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-04-2019 o 15:02
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    lpokarse (12-04-2019)

  3. Powrót do góry    #2387
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Kwintesencja ciemnogrodu. Jak wam prąd podłączali też pewnie protestowaleś.
    Ciemnogród to panuje w Europie zachodniej Z ich tolerancją Francji już nie ma. Szwecja powoli też ginie.

    W Meksyku, czy w Ameryce południowej takich delikwentów czy takie marsze to potraktowaliby ołowiem Z wyjątkiem Brazylii.
    W Meksyku słowo "pedzio" nie istnieje. Bo nie ma na to przyzwolenia społecznego. Marsze lgbt również - Ci ludzie nie wiedzą co to jest i śmieją się z Europy, że u nas tak "wesoło i kolorowo"
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 12-04-2019 o 14:57

  4. Powrót do góry    #2388
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Poinformowales Francuzow i Szwedow,ze ich juz nie ma?
    Jak zareagowali na informacje,ze Janusze znad Wisly wiedza lepiej
    jak im sie zyje?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-04-2019 o 15:18
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #2389
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2005
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 47 w 20 postach
    Banda chooja z trybuny K znowu zrobiła z siebie kompletnych debili, ale na forum zawsze znajdą poklask. Ciekawe, że najgłośniej w tej materii mordę wydziera przygłupi strażak i paru obsrańców, których przeraża wszystko co inne. Zapytam, jak głośno wylibyście, gdyby ktoś na stadionie wywiesił transparent o księżach roochających dzieciaki po zakrystiach. Polska to faktycznie mentalne dno i metr mułu. Przykładem może być świeżutki news z normalnego świata. Australijski rugbysta Israel Folau publikuje homofobiczny post na swoim Instagramie (Homosexuals - Hell awaits you, only Jesus saves) i po kilku godzinach traci kontrakty, zostaje wyrzucony z klubu i reprezentacji. Z pozdrowieniami dla wszystkich prawilnych kibiców żużla i Zośki windsurferki.

    Banda chooja z trybuny K znowu zrobiła z siebie kompletnych debili, ale na forum zawsze znajdą poklask. Ciekawe, że najgłośniej w tej materii mordę wydziera przygłupi strażak i paru obsrańców, których przeraża wszystko co inne. Zapytam, jak głośno wylibyście, gdyby ktoś na stadionie wywiesił transparent o księżach roochających dzieciaki po zakrystiach. Polska to faktycznie mentalne dno i metr mułu. Przykładem może być świeżutki news z normalnego świata. Australijski rugbysta Israel Folau publikuje homofobiczny post na swoim Instagramie (Homosexuals - Hell awaits you, only Jesus saves) i po kilku godzinach traci kontrakty, zostaje wyrzucony z klubu i reprezentacji. Z pozdrowieniami dla wszystkich prawilnych kibiców żużla i Zośki windsurferki.

  6. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi re-ankho za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (12-04-2019), alexbart (12-04-2019), dillinger (12-04-2019), kapitan bomba (14-04-2019)

  7. Powrót do góry    #2390
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez re-ankho Zobacz posta
    Banda chooja z trybuny K znowu zrobiła z siebie kompletnych debili, ale na forum zawsze znajdą poklask. Ciekawe, że najgłośniej w tej materii mordę wydziera przygłupi strażak i paru obsrańców, których przeraża wszystko co inne. Zapytam, jak głośno wylibyście, gdyby ktoś na stadionie wywiesił transparent o księżach roochających dzieciaki po zakrystiach. Polska to faktycznie mentalne dno i metr mułu. Przykładem może być świeżutki news z normalnego świata. Australijski rugbysta Israel Folau publikuje homofobiczny post na swoim Instagramie (Homosexuals - Hell awaits you, only Jesus saves) i po kilku godzinach traci kontrakty, zostaje wyrzucony z klubu i reprezentacji. Z pozdrowieniami dla wszystkich prawilnych kibiców żużla i Zośki windsurferki.
    Nie bój nie bój! Nasi bohaterscy Patrioci Kibice Wyklęci na pewno w ramach swojego społecznego zaangażowania, gdzieś pomiędzy ustawkami w lasach a dilowaniem metą, przygotują nowy transparent: "księża łapy precz od naszych dzieci". W końcu ich guru, żoliborski pedzio zaordynował: lgbt łapy precz od naszych dzieci. Co nie Mario ?

    Ech Polska to jest jednak pocieszny kraj.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    alexbart (12-04-2019)

  9. Powrót do góry    #2391
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,472
    Kliknij i podziękuj
    675
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Tak trudno niektórym zrozumieć, że tolerancja nie musi od razu oznaczać zgody na pedofilię księży, adopcję dla par homoseksualnych, przyzwolenia na przeginanie pały przez środowiska LGBT.
    No ale przecież w Meksyku jest gorzej.

  10. Powrót do góry    #2392
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Każdy ma swój pogląd i ok, ja to szanuję, ale stadion to nie miejsce na takie zagrywki.

    Ciekawy jestem, czy też byście tak głośno krzyczeli, gdyby się okazało, że np. któryś ulubiony żużlowiec z naszej drużyny przyznał się do homoseksualizmu, a już nie daj Bóg wasz potomek

    Kończę obiad, piwo w łapę i oglądamy 11. Pozdro.

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    alexbart (12-04-2019), sfp (14-04-2019)

  12. Powrót do góry    #2393
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Poinformowales Francuzow i Szwedow,ze ich juz nie ma?
    Jak zareagowali na informacje,ze Janusze znad Wisly wiedza lepiej
    jak im sie zyje?
    a jak nazwiesz to, że nawet policja w Szwecji boi się wejść na osiedla tam gdzie mieszkają muslimy?
    Czy to normalne, że krajowa policja boi się interwencji we własnym kraju?
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 12-04-2019 o 15:44

  13. Powrót do góry    #2394
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Zaraz, zaraz. LGBT+ to przecież ideologizacja zachowań "nieheteronormatywnych". Nie każdy homo musi to popierać. Studiowałem z homoseksualistą, z którym się często nie zgadzałem politycznie, dlatego że... głosował na PiS. Mocno krytykował LGBTQWERTY za to, że robią szopkę. Dlatego uzurpowanie sobie przez "tęczowych" reprezentowanie wszystkich ludzi o takich skłonnościach jest tak mądre, jak to że feministki są "głosem wszystkich kobiet". Jest to celowy zabieg, bo tak naprawdę ci pierwsi reprezentują tylko i wyłącznie homoseksualistów o poglądach liberalnych, a te drugie kobiety, które hołdują ideologii feministycznej, nie żadne "wszystkie kobiety". Na podobnej zasadzie nacjonaliści nie reprezentują interesów "całego narodu", a komuniści "całej klasy robotniczej". Bycie homoseksualistą nie indukuje ustalonych/określonych a priori poglądów politycznych. Jerzego Waldorffa trudno zestawiać z Robertem Biedroniem.
    Ostatnio edytowane przez Rozi22 ; 12-04-2019 o 15:57
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rozi22 za jego przydatny post!

    Falubaz (12-04-2019)

  15. Powrót do góry    #2395
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pedały to dziwny temat. Występowali już w biblii (jeśli wierzyć, że Pań Bóg stworzył Ziemię i wszystkie rzeczy widzialne i niewidzialne ), co za tym idzie przez szereg kolejnych stuleci - i nagle teraz w wielce oświeconych czasach przyszło im do głowy, by wyjść na ulice z płaczem, że ich się nie szanuje. Przecież oczywiste, że zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie w nich rzucał pomidorami, tak samo jak nie ma problemu, by rzucać nimi w nauczycieli, pielęgniarki i inne takie.

    Stadion to bardzo dobry nośnik informacji. Wie o tym każda lepiej zorganizowana grupa kiboli, tych mądrzejszych i tych z K Przecież te głąby rokrocznie muszą wymyślić jakąś bzdurę, żeby świat o nich usłyszał, nic nowego.

  16. Powrót do góry    #2396
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,451
    Kliknij i podziękuj
    1,302
    Podziękowania: 949 w 587 postach
    Ja tam do nich nic nie mam, jak wolą tą samą płeć to ich sprawa. Widok 2 gości czy 2 dziewczyn trzymających się za rękę mnie nie rusza, ich sprawa. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak często mamy do czynienia z osobami o odmiennej orientacji w swoim otoczeniu. W pracy, w sklepie, na stadionie, w piekarni, w przychodni itd. Dopóki się o tym nie dowiemy, to są to dla nas zupełnie normalne i spoko osoby. Niestety bardzo często, po takiej informacji, następuje zwrot w postrzeganiu danej osoby o 180 stopni. Nagle ten doktorek, który mnie wyleczył czy ten strażak, który mnie z auta wyciągnął po kraksie (), okazuje się "podludziem", bo w domu czeka na niego Roman na nie Danuta.
    Co innego, gdyby przyszło mi oglądać na ulicy obrazki rodem z marszów LGBT i temu podobne. Chociaż jestem w stanie zrozumieć i zaakceptować ich odmienne orientacje, to już machanie sztucznymi przyrodzeniami, lizanie się, czy temu podobne dewiacje działają na mnie jak płachta na byka i obrzydzają. Twory typu Ancia Grodzka i temu podobne tranzystory, to dla mnie jest anomalia i tego nie powinno się oglądać.
    Do gejów czy lesbijek nic nie mam, niech sobie robią co chcą. Tranzystory najchętniej w ogóle na ulicy nie chciałbym widzieć, ale w swoich domach czy tam klubach niech sobie robią co chcą. Nie będę natomiast tolerował wmawiania mi, że to wszystko jest normalne. Nie jest, ale akceptuję to, że komuś się to podoba i tak chce żyć. Tylko bez przekonywania mnie do swoich racji, poprzez obsceniczne, wywołujące zgorszenie sceny, jak to często ma miejsce na marszach oraz mówienie, że skoro ich nie popieram to jestem nietolerancyjny. Jestem, ale moja tolerancja ma swoją tolerancję

    Swoją drogą, chciałbym zobaczyć minę takiego ortodoksa jak np. Mariusz, kiedy przychodzi do niego syn i oznajmia: Tato, poznaj Bogdana. Bogdan jest miłością mojego życia i chcę z nim być do końca naszych dni...

    PS. Ostatnio mój znajomy chodził straszne struty, zamyślony. Coś przebąkiwał o problemach z córką, o wożeniu jej do psychologa, o jakichś jej odchyłach...No i się niedawno wysypał : córka ma dziewczynę. A gość Pisior pierwszej wody: bo w Smoleńsku był zamach, TVPInfo, toruńskie radyjko cały wieczór, Macierewicz zrobił porządek, Żołnierze Wyklęci i te klimaty. No beton jakich mało i to podwójnie zbrojony prętem fi 28. Jak mi to powiedział, to po jego wyjściu jeszcze z godzinę miałem banana na mordzie.

  17. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Vector za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (12-04-2019), Falubaz (12-04-2019), Kibic_2005 (12-04-2019), dillinger (12-04-2019), kapitan bomba (14-04-2019), sfp (14-04-2019)

  18. Powrót do góry    #2397
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    ja jestem bardzo tolerancyjny. jasli mnie nie podrywaja to kompletnie mi nie przeszkadzaja

    martwi mnie inna rzecz.

    boje sie ze przez pokazywanie tych dziwnych ludzi w tv kiedys moj syn ubierze szpilki i torebke i powie ze to teraz modne ....

    kazdy inny niech sobie spokojnie zyje ale niech tez zbytnio z tym nie obnosi sie

  19. Powrót do góry    #2398
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,451
    Kliknij i podziękuj
    1,302
    Podziękowania: 949 w 587 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Zaraz, zaraz. LGBT+ to przecież ideologizacja zachowań "nieheteronormatywnych". Nie każdy homo musi to popierać. Studiowałem z homoseksualistą, z którym się często nie zgadzałem politycznie, dlatego że... głosował na PiS. Mocno krytykował LGBTQWERTY za to, że robią szopkę. Dlatego uzurpowanie sobie przez "tęczowych" reprezentowanie wszystkich ludzi o takich skłonnościach jest tak mądre, jak to że feministki są "głosem wszystkich kobiet". Jest to celowy zabieg, bo tak naprawdę ci pierwsi reprezentują tylko i wyłącznie homoseksualistów o poglądach liberalnych, a te drugie kobiety, które hołdują ideologii feministycznej, nie żadne "wszystkie kobiety". Na podobnej zasadzie nacjonaliści nie reprezentują interesów "całego narodu", a komuniści "całej klasy robotniczej". Bycie homoseksualistą nie indukuje ustalonych/określonych a priori poglądów politycznych. Jerzego Waldorffa trudno zestawiać z Robertem Biedroniem.
    Dokładnie. Jakiś procent czy promil danego środowiska drze ryja twierdząc, że je reprezentuje, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Efekt jest zawsze ten sam, że potem całe środowisko jest wrzucone do jednego worka przez takich ekstremistów. Tak samo jest z katolami i katolikami, z muslimami i muzułmanami i z pedałami i gejami.
    Niestety, jednym z największych problemów jest nauczenie ludzi oddzielania jednych od drugich, zdjąć klapki z oczu i pozwolić myśleć.

  20. Powrót do góry    #2399
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Dobrze sobie od czasu do czasu usunąć z ignorowanych Mariusza, zupełnie inne forum, taka dyskusja mnie omijała, a w dziale polityka, to już zupełnie inny świat niż gdy był w ignorowanych. Ciekawe doświadczenie.
    LGBT to odmienność, inność, odejście od normy, dlatego normalnym zachowaniem tego nie można nazwać, jednakże tak długo jak mi, czy komu innemu nie dzieję się krzywda z powodu tej odmienności, ani nie wkracza ona w obszar mojej prywatnej wolności, to niech sobie robią co chcą. Uważam, że obecnie grubi i rudzi mają gorzej, bo nadal można w nich skierować palca i głośno się zaśmiewać, jeszcze gorzej mają rudzi i grubi z Gorzowa, bo to już kumulacja nieszczęścia, także luz!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  21. Powrót do góry    #2400
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Bo to tak trochę jest w prowincjonalnych miastach. To samo z imigrantami. Najwięcej krzyku o czystą Europę i zabieranie miejsc pracy robią Ci co cały dzień siedzą na socjalu w poplamionym podkoszulku przed TV w jakichś zapadłych mieścinach
    Pamiętam z jakieś 10 lat temu, gdy temat imigrantów był obcy w PL, pracowałem wtedy w firmie z której miałem często wyjazdy na Tegel do Berlina.
    Któregoś razu czekam na samolot, wychodzą pasażerowie. Jeden z nich - Murzyn podchodzi do czekającego na niego Białego.
    Biały miał kwiatka i dał buziaka z języczkiem, chwycili się za ręce i poszli.
    Pomyślałem sobie wtedy o młodzieży weszpolskiej i o takim obrazku w kraju nad Wisłą.
    U nas to nie do pomyślenia nawet teraz, a tam nikt nawet się na nich nie popatrzył.
    Dlaczego u nas to komuś przeszkadza? Pojęcia nie mam.
    Ale jak księdza nakryją na molestowaniu to pół wiochy go broni i jeszcze molestowanego beszta.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    alexbart (14-04-2019), sfp (14-04-2019)

  23. Powrót do góry    #2401
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Dzisiejszy kumaty kibic wygląda tak

    Obowiązkowo musi być na czarno ubrany i najlepiej w patriotyczną odzież ,ewentualnie jakieś grozne hasła na bluzie

    Wyzywa Warda bo podeptał nasze barwy ale gdy tymi samymi barwami napi...la w policje czy ochronę to już jest ok

    Wywiesza transparenty różnej treści na płocie nie dlatego że się tym przejmuje i ma takie poglądy ale dlatego bo ekipy piłkarskie tak robią a oni aby się przypucować też tak robią ,może w Lechu czy Legii to zobaczą i nazwą nas kumatymi

    Lata na jakieś marsze patriotów ,pielgrzymki na Jasną Górę ,tylko po to aby zrobić sobie zdjęcie z flagą i odpalić racę

    Oprawy jakie się pojawiają na trybunach to 90% o jakimś Smoleńsku , wyklętych itd (całe szczęście że na Falubazie tego nie ma i oby nigdy nie było)

    Jeśli masz inne zdanie niż oni to jesteś lewakiem ,kodowcem, komuchem i wrogiem ojczyzny

    Można wymieniać długo ale mi się nie chce bo rzygam na ten szajs .Pisze to jako osoba która przez wiele lat z takim środowiskiem się utożsamiała ale to było kiedyś gdy kibol miał honor i zasady .Latało się na wyjazdy w 50 czy 100 osób rejsowym pociągiem ,nie było żadnych podziałów na lepszych i gorszych ,jeden za drugiego skoczyłby w ogień .Miało się gdzieś polityków i politykę ,jak trzeba było to zaciskało się pięści bo ktoś na jakieś stacji chciał nas ''przywitać''.Na trybunach jak chciało się śpiewać to się śpiewało jak nie to nie .Wszyscy wiedzieli dlaczego Stefan Żeromski miał taką fryzurę ,gdzie kupuje bimber Heniu Olszak ,po jakich trasach biega Andrzej Huszcza i dlaczego kolejny pies nie wytrzymał jego tempa .Ludzie żyli tym klubem wiedzieli o Falubazie i zawodnikach wszystko

    Dzisiejsze kibolstwo to cyrk , kpina i żenada ale jak to się mówi ,takie czasy panie
    Proponuje zakończyć ten temat bo szkoda klawiatury

  24. Już 11 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Ali_G (14-04-2019), CarlitosFalubaz (12-04-2019), Kibic_2005 (12-04-2019), alexbart (12-04-2019), dillinger (12-04-2019), jelousabmarinek (12-04-2019), kapitan bomba (14-04-2019), marcool (16-04-2019), sfp (14-04-2019), shelve (12-04-2019), sobotch (12-04-2019)

  25. Powrót do góry    #2402
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Ja tam do nich nic nie mam, jak wolą tą samą płeć to ich sprawa. Widok 2 gości czy 2 dziewczyn trzymających się za rękę mnie nie rusza, ich sprawa. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak często mamy do czynienia z osobami o odmiennej orientacji w swoim otoczeniu. W pracy, w sklepie, na stadionie, w piekarni, w przychodni itd. Dopóki się o tym nie dowiemy, to są to dla nas zupełnie normalne i spoko osoby. Niestety bardzo często, po takiej informacji, następuje zwrot w postrzeganiu danej osoby o 180 stopni. Nagle ten doktorek, który mnie wyleczył czy ten strażak, który mnie z auta wyciągnął po kraksie (), okazuje się "podludziem", bo w domu czeka na niego Roman na nie Danuta.
    Co innego, gdyby przyszło mi oglądać na ulicy obrazki rodem z marszów LGBT i temu podobne. Chociaż jestem w stanie zrozumieć i zaakceptować ich odmienne orientacje, to już machanie sztucznymi przyrodzeniami, lizanie się, czy temu podobne dewiacje działają na mnie jak płachta na byka i obrzydzają. Twory typu Ancia Grodzka i temu podobne tranzystory, to dla mnie jest anomalia i tego nie powinno się oglądać.
    Do gejów czy lesbijek nic nie mam, niech sobie robią co chcą. Tranzystory najchętniej w ogóle na ulicy nie chciałbym widzieć, ale w swoich domach czy tam klubach niech sobie robią co chcą. Nie będę natomiast tolerował wmawiania mi, że to wszystko jest normalne. Nie jest, ale akceptuję to, że komuś się to podoba i tak chce żyć. Tylko bez przekonywania mnie do swoich racji, poprzez obsceniczne, wywołujące zgorszenie sceny, jak to często ma miejsce na marszach oraz mówienie, że skoro ich nie popieram to jestem nietolerancyjny. Jestem, ale moja tolerancja ma swoją tolerancję

    Swoją drogą, chciałbym zobaczyć minę takiego ortodoksa jak np. Mariusz, kiedy przychodzi do niego syn i oznajmia: Tato, poznaj Bogdana. Bogdan jest miłością mojego życia i chcę z nim być do końca naszych dni...

    PS. Ostatnio mój znajomy chodził straszne struty, zamyślony. Coś przebąkiwał o problemach z córką, o wożeniu jej do psychologa, o jakichś jej odchyłach...No i się niedawno wysypał : córka ma dziewczynę. A gość Pisior pierwszej wody: bo w Smoleńsku był zamach, TVPInfo, toruńskie radyjko cały wieczór, Macierewicz zrobił porządek, Żołnierze Wyklęci i te klimaty. No beton jakich mało i to podwójnie zbrojony prętem fi 28. Jak mi to powiedział, to po jego wyjściu jeszcze z godzinę miałem banana na mordzie.
    No rzesz karwa, gdyby nie to wyjustowane to powiedziałbym, że myślimy, w tym temacie, tak samo. Z ta różnicą, że ja tam aż taki ciekawy nie jestem i tak źle ci nie życzę. Nie wiem czemu nazywasz mnie "ortodoksem" ? Przecież ja nie żądam aby to towarzystwo kastrować, traktować prądem, aby chowali się po piwnicach. Jedyne czego oczekuję to tego aby się nie promowali i nie oczekiwali różnych przywilejów. I to wystarczy do bycia ortodoksem ?

    No i nie rozumiem co by to miało zmienić w moich poglądach, jeśliby mi dzieciak tak sfiksował ? Tolerowałbym taki stan rzeczy, bo musiałbym tolerować. Ale nie pochwalałbym ani nie promował.

    P.s

    I że się tak zapytam, przyznałeś się znajomemu, że morda ci się cieszyła z jego kłopotów ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-04-2019 o 17:51
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #2403
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta

    Swoją drogą, chciałbym zobaczyć minę takiego ortodoksa jak np. Mariusz, kiedy przychodzi do niego syn i oznajmia: Tato, poznaj Bogdana. Bogdan jest miłością mojego życia i chcę z nim być do końca naszych dni...
    Bogdana mógłby nie zaakceptować, ale gdyby to był Jarosław.... do ołtarza by pewnie dumnie poprowadził, jak na porządnego Ojca przystało.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #2404
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Sport powinien uczyc szacunku dla przeciwnika, tolerancji, pokory. Dzis wygrywam ja, jutro ty. Szanujemy sie. Szanujemy wlozony w przygotowania do rywalizacji wysilek. Zimna wojna zdewastowala idee igrzysk olimpijskich, czystej rywalizacji. Dzis to wraca. Nienawisc jest wrogiem sportu. Szkoda, ze Falubaz wpisal sie, swiadomie lub nieswiadomie, w wojne ideologiczna. Od 40 lat jestem kibicem i pierwszy raz cos na W69 mnie ubodlo. Zal.
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  28. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi alexbart za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (12-04-2019), Kibic_2005 (12-04-2019), jelousabmarinek (12-04-2019), kapitan bomba (14-04-2019), sfp (14-04-2019)

  29. Powrót do góry    #2405
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,098
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez alexbart Zobacz posta
    Sport powinien uczyc szacunku dla przeciwnika, tolerancji, pokory. Dzis wygrywam ja, jutro ty. Szanujemy sie. Szanujemy wlozony w przygotowania do rywalizacji wysilek. Zimna wojna zdewastowala idee igrzysk olimpijskich, czystej rywalizacji. Dzis to wraca. Nienawisc jest wrogiem sportu. Szkoda, ze Falubaz wpisal sie, swiadomie lub nieswiadomie, w wojne ideologiczna. Od 40 lat jestem kibicem i pierwszy raz cos na W69 mnie ubodlo. Zal.
    Citus-Altius-Fortius - Szybciej-Wyżej-Mocniej to motto Komitetu Olimpijskiego. Nic tam nie ma o szacunku, pokorze, czy nie daj Boże tolerancji. Tych rzeczy to mają człowieka nauczyć Rodzice, jak nie wyniesiesz tego z domu, to nie nauczysz się na boisku. Ideą sportu jest rywalizacja, zwyciężanie, pokonywanie własnych słabości, itd. A jeżeli mówimy o szacunku do drugiego człowieka i ... tfu... tolerancji - to dlaczego te rzeczy nie dotyczą opinii i zachowań obydwu stron. Ubodło Cię bo nie tolerujesz i nie szanujesz poglądów osób które wywiesiły ten transparent. Jak bardzo skandaliczny by on nie był. Ale sugeruję przenieść tę dyskusję do HP, bo to jest wątek Falubazu, a widzę, że zaczynamy się tu licytować, kto bardziej lubi pedałów i dlaczego.

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Mariusz (12-04-2019), Rozi22 (12-04-2019), shelve (12-04-2019)

  31. Powrót do góry    #2406
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    [QUOTE=Szczecin;1945712]Citus
    Slyszales kiedykolwiek o Gloria Victis?
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  32. Powrót do góry    #2407
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2005
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 47 w 20 postach
    Słuchaj, głupku ze Szczecina. Najlepszym dowodem na to jakim jesteś prymitywem świadczy słowo pedał połączone z wykładem o idei olimpijskiej. Nie masz pojęcia o co chodziło baronowi, ale bredzisz. Wrzuć w googla i zrozumiesz, co znaczyła równość w jego rozumieniu. Czym było jego przesłanie. Czas start, pedale. Wała Wielkiej Wolsce.

  33. Powrót do góry    #2408
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,098
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    [QUOTE=alexbart;1945834]
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Citus
    Slyszales kiedykolwiek o Gloria Victis?
    Preferuję Gloria Victoribus. A ostatnich gryzą psy. Jak mówiłem szacunku do ludzi nie nauczysz się na boisku, jeżeli nie posiadasz jakichś choćby fundamentów kindersztuby. Ale jak mówiłem przenieśmy to do HP.

    Jeszcze zedytuję, bo mnie jedna autorefleksja naszła. Nie uważam się za człowieka tolerancyjnego (nie toleruję wielu rzeczy i wolałbym, żeby życie było czarno-białe jeżeli chodzi o ważne dla mnie zasady), ale też nie uważam, że to nie może iść w parze z szacunkiem do innych ludzi.
    Ostatnio edytowane przez Szczecin ; 12-04-2019 o 20:24

  34. Powrót do góry    #2409
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,098
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez re-ankho Zobacz posta
    Słuchaj, głupku ze Szczecina. Najlepszym dowodem na to jakim jesteś prymitywem świadczy słowo pedał połączone z wykładem o idei olimpijskiej. Nie masz pojęcia o co chodziło baronowi, ale bredzisz. Wrzuć w googla i zrozumiesz, co znaczyła równość w jego rozumieniu. Czym było jego przesłanie. Czas start, pedale. Wała Wielkiej Wolsce.
    ??? No merytoryką ocieka. Uważaj na pianę, bo na klawiaturę Ci pocieknie. Z jakim wykładem?? Rozumiem, że Ty wiesz o co chodziło Baronowi? Ekspert. Ale nawrzucaj mi więcej. Śmiało. Podrzucić Ci jeszcze jakieś inwektywy?

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Rozi22 (12-04-2019)

  36. Powrót do góry    #2410
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Cytat Zamieszczone przez re-ankho Zobacz posta
    Słuchaj, głupku ze Szczecina. Najlepszym dowodem na to jakim jesteś prymitywem świadczy słowo pedał połączone z wykładem o idei olimpijskiej. Nie masz pojęcia o co chodziło baronowi, ale bredzisz. Wrzuć w googla i zrozumiesz, co znaczyła równość w jego rozumieniu. Czym było jego przesłanie. Czas start, pedale. Wała Wielkiej Wolsce.
    Piękny pokaz "mowy miłości" i "tolerancji".
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rozi22 za jego przydatny post!

    sobotch (12-04-2019)

  38. Powrót do góry    #2411
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Piękny pokaz "mowy miłości" i "tolerancji".
    Aż musiałem się wylogować, aby zerknąć kto puścił bąka.

    Przecież ten re-ankho, to taki sam wiejski głupek, jak niejaki kolarz.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-04-2019 o 21:41
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #2412
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Sezon ruszył na dobre, przed nami bardzo ciekawy mecz ze Spartą, a tutaj o homofobii, tolerancji i wyzywanie się od pedałów. Niektórzy nie potrafią się zachować bez bata nad głową w osobie moderatora i wysypuje się słoma z butów. Jest hyde park, wątek polityka idealne miejsce na takie rozmowy w dodatku można tam opluwać się do woli.

  40. Powrót do góry    #2413
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    A jeżeli mówimy o szacunku do drugiego człowieka i ... tfu... tolerancji - to dlaczego te rzeczy nie dotyczą opinii i zachowań obydwu stron. Ubodło Cię bo nie tolerujesz i nie szanujesz poglądów osób które wywiesiły ten transparent. Jak bardzo skandaliczny by on nie był. Ale sugeruję przenieść tę dyskusję do HP, bo to jest wątek Falubazu, a widzę, że zaczynamy się tu licytować, kto bardziej lubi pedałów i dlaczego.
    Na wstepie gratulacje,bo sumie znalezliscie sobie jakis temat totalnie z dupy i srodowisko LGBT pewnie cieszy sie z tego,ze nawet na forum o zuzlu od dwoch dni sie o nich dyskutuje.
    Swoj cel,dzieki tryglodyta zwanym przez nieporozumienie kibicami, znowu osiagneli.Woda na mlyn.

    Nie za bardzo chce sie wlaczac do tej dyskusji,ale odniose sie przyjacielu tylko do Twojej wypowiedzi,bo niestety nie zgadzam sie z Twoja teza a uwazam,ze tu jest wlasnie clu problemu.
    Z Twojej wypowiedzi wynika,ze obojetnie co jest na transparencie,obojetnie jakie poglady i opinie by reprezentowal,nalezy go tolerowac.No nie,tak to nie dziala.
    Tolerowac mozna opinie i poglady innych osob ale pod warunkiem,ze nie godza one w godnosc innych.Dlatego sa rozne paragrafy ktore wolnosc slowa w jakis sposob reguluja a to,ze
    te paragrafy sa wykorzystywane w zalezosci od pogladow akturalnie rzadzacych to inna sprawa.
    Kiedys szlo sie pod sad za Tusk matole,dzis za zawieszenie dzieciecych bucikow na ogrodzeniu Kosciola.
    Taka sytuacja.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #2414
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Dzisiejszy artykuł z wp.pl : " Ogromny ptak zaatakował . Mężczyzna nie przeżył ." To tylko potwierdza jak niebezpieczne są związki jednopłciowe . Uważajcie na siebie .
    TYLKO FALUBAZ

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    lemur6666 (14-04-2019)

  43. Powrót do góry    #2415
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Heh, jako pierwszy odpisałem na post Mariusza i podkreśliłem swój pogląd na ten temat, nie przewidując, że tu taka dyskusja pójdzie. Ale w sumie fajnie, bo widać, że nawet na tym forum jest trochę ludzi, którzy potrafią wyjść z pewnych klatek i konwenansów myślowych.

    Co do kiboli Falubazu 100% racji ma Scot. Chęć przypodobania się tym ze światka piłkarskiego jest tak widoczna, że odpychająca. Kiedyś Falubaz na tym polu wyróżniał się pozytywnie, a teraz brak słów.

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi hcp za jego przydatny post!

    alexbart (14-04-2019), dillinger (14-04-2019)

  45. Powrót do góry    #2416
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Niedawno była prowadzona dyskusja odnośnie logo Falubazu, a że dzisiaj "nakazałem" mojemu 2,5-latkowi usiąść przed tv i śledzić poczynania "byków", to miał możliwość zobaczenia wspomnianego logo. Młody jak zobaczył zestawienie kolejki to mówi do mnie: " tata zobacz miki i raźni rajdowcy" .

    Taki głos ode mnie w kontekście podobieństw zielonogórskiej myszki do tej amerykańskiej.


    pozdro raźni rajdowcy

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Brzuch za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (14-04-2019)

  47. Powrót do góry    #2417
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,438
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Czy ktoś w klubie nadzoruje przygotowania do sezonu i meczu Krakowiaka i Tondera? Chciałbym zauważyć, że 20% startów w całym meczu to biegi z udziałem młodzieżowców.
    Tylko Falubaz

  48. Powrót do góry    #2418
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Czy ktoś w klubie nadzoruje przygotowania do sezonu i meczu Krakowiaka i Tondera? Chciałbym zauważyć, że 20% startów w całym meczu to biegi z udziałem młodzieżowców.
    Ale co to da ? Oni nie umieją jeździć na żużlu. Przygotowania niczego tutaj nie zmienią.

  49. Powrót do góry    #2419
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Zdają w tym roku licencję jacyś młodzi od nas?
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  50. Powrót do góry    #2420
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Tak na gorąco po meczu 1 seria lipa Dudek znowu pierwszy bieg słabo i wybieranie motocykla przed biegiem widać jechał w ciemno postawa seniorów w miare ok ale juniorzy to jak mówi Zbysiu Stonoga to jest k**wa dramat mamy najgorszych juniorów Krakowiak ewidentnie nie trzyma presji a Tonder to dramat znowu trzeba czekać pół sezonu az się obudzi zauwazcie jego starty on jedzie do góry zamiast do przodu i jeszcze jedno lekko przyczepniej i oni nie istnieją jak do 26 sie nie ogarna to dawać świerzaków po licencji obawiam sie ze z Grudziadzem w biegu 2 będzie 1:5 patrzac jak sie prezentują grudziadzanie

  51. Powrót do góry    #2421
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Czy ktoś w klubie nadzoruje przygotowania do sezonu i meczu Krakowiaka i Tondera? Chciałbym zauważyć, że 20% startów w całym meczu to biegi z udziałem młodzieżowców.
    Wygladali " troche " lepiej w sparingach przed sezonem, jak jeszcze pomagal im Jabol. Ogolnie jest dramat. Tutaj nawet 5 seniorow na wyrownanym poziomie nie gwarantuje wynikow. Wrocek mial dziury na seniorce, na juniorce nas zmiazdzyli. Wszyscy seniorzy musieliby w takim wypadku robic min 9 pkt na mecz.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (14-04-2019)

  53. Powrót do góry    #2422
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,615
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,366 w 4,342 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Tak na gorąco po meczu 1 seria lipa Dudek znowu pierwszy bieg słabo i wybieranie motocykla przed biegiem widać jechał w ciemno postawa seniorów w miare ok ale juniorzy to jak mówi Zbysiu Stonoga to jest k**wa dramat mamy najgorszych juniorów Krakowiak ewidentnie nie trzyma presji a Tonder to dramat znowu trzeba czekać pół sezonu az się obudzi zauwazcie jego starty on jedzie do góry zamiast do przodu i jeszcze jedno lekko przyczepniej i oni nie istnieją jak do 26 sie nie ogarna to dawać świerzaków po licencji obawiam sie ze z Grudziadzem w biegu 2 będzie 1:5 patrzac jak sie prezentują grudziadzanie
    Mariusz juz zdiagnozowal, ze to kwestia sprzetu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (14-04-2019), gotrek (14-04-2019)

  55. Powrót do góry    #2423
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Mariusz juz zdiagnozowal, ze to kwestia sprzetu.
    Trzeba podstawić kosmiczne fury T i K. I będzie wynik.

  56. Powrót do góry    #2424
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,438
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Trzeba podstawić kosmiczne fury T i K. I będzie wynik.
    Nie nadążą produkować dmuchanych band
    Tylko Falubaz

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (14-04-2019)

  58. Powrót do góry    #2425
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2007
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Nie wiem czy nasz sztab trenerski ma wy******, ale ewidentnie widać, że Tondera ciągle podnosi na starcie. Przecież można nad tym elementem popracować. Co do Krakowiaka, bez komentarza, już lepiej było inwestować w Pawliczaka, przynajmniej swój. Potwierdza się to co zauważyłem, że bez dobrych juniorów nie ma szans na MP.

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zubek59 za jego przydatny post!

    Rozi22 (14-04-2019)

  60. Powrót do góry    #2426
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez zubek59 Zobacz posta
    Nie wiem czy nasz sztab trenerski ma wy******, ale ewidentnie widać, że Tondera ciągle podnosi na starcie. Przecież można nad tym elementem popracować. Co do Krakowiaka, bez komentarza, już lepiej było inwestować w Pawliczaka, przynajmniej swój. Potwierdza się to co zauważyłem, że bez dobrych juniorów nie ma szans na MP.
    Kacper Konieczny szuka klubu. To może być dobra alternatywa.

  61. Powrót do góry    #2427
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Na Grudziądz Tonder i Pawliczak. Elektryczny Krakowiak out. Gość to jeżdżąca tykająca bomba. Szkoda zdrowia jego i innych żużlowców.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  62. Powrót do góry    #2428
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Na Grudziądz Tonder i Pawliczak. Elektryczny Krakowiak out. Gość to jeżdżąca tykająca bomba. Szkoda zdrowia jego i innych żużlowców.
    Ja bym dał bym Osyczke zawsze to młodszy

    No k**wa nie wierzę w to co słyszę posluchajcie co mowi o juniorach
    https://youtu.be/hczr7M_s2hY

  63. Powrót do góry    #2429
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,438
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Kacper Konieczny szuka klubu. To może być dobra alternatywa.
    chyba alternatywa między dżuma a cholerą to ja już wolę oglądać 17 latków przynajmniej wiadomo, że się uczy ...
    Tylko Falubaz

  64. Powrót do góry    #2430
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez zubek59 Zobacz posta
    Nie wiem czy nasz sztab trenerski ma wy******, ale ewidentnie widać, że Tondera ciągle podnosi na starcie. Przecież można nad tym elementem popracować. Co do Krakowiaka, bez komentarza, już lepiej było inwestować w Pawliczaka, przynajmniej swój. Potwierdza się to co zauważyłem, że bez dobrych juniorów nie ma szans na MP.
    Krakowiak ewidentnie się spala. Jeśli chodzi o Pawliczaka to da się lubić, ale chyba trzeba być naiwnym, aby myśleć, że będzie z niego żużlowiec. Ten zawodnik dosłownie niczym się nie wyróżnia oprócz tego, że płynnie pokonuje cztery okrążenia.

  65. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (14-04-2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •