Strona 53 z 155 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,385 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2341
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Kibic ma prawo wyrażać swoją opinię.
    Czy homofobiczną na szmacie podczas meczu (imprezy masowej) to już nie wiem....
    Za regulaminem ZKZ SSA:

    13. Uczestnikom imprez organizowanych i przeprowadzanych na Stadionie, pod rygorem objęcia ich czasowym lub stałym zakazem wchodzenia na Stadion w tym m. in.: poprzez unieważnienie biletu, karnetu, karty kibica, identyfikatora, zakazuje się:
    ...
    d) głoszenia i wywieszania haseł (symboli, pieśni) o treściach obscenicznych, wulgarnych, obraźliwych, rasistowskich;

    Jak kibice grzeczni to klub "nasi najlepsi w Polsce fani". Jak coś zmajstrują to "nic nie wiedzieliśmy". Na banner w stronę Darcy'ego, którego obraźliwa część wisiała bodajże do 8 biegu też nikt nie zareagował. Jeden Sławek Dudek po meczu miał jaja i pocisnął tej chołocie.

  2. Powrót do góry    #2342
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,475
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,652 w 2,164 postach
    Edit. Nosz kuzwa pisanie na telefonie...
    Ja tam popieram ten baner. Nie wcisnie mi nikt "nowych lepszych pedalskich" czasow do glowy. Jestem "staroswiecki" i wszystkie zboczenia powinno sie leczyc a nie wciskac ze to super.

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Mariusz (12-04-2019), Rozi22 (11-04-2019)

  4. Powrót do góry    #2343
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Za regulaminem ZKZ SSA:

    13. Uczestnikom imprez organizowanych i przeprowadzanych na Stadionie, pod rygorem objęcia ich czasowym lub stałym zakazem wchodzenia na Stadion w tym m. in.: poprzez unieważnienie biletu, karnetu, karty kibica, identyfikatora, zakazuje się:
    ...
    d) głoszenia i wywieszania haseł (symboli, pieśni) o treściach obscenicznych, wulgarnych, obraźliwych, rasistowskich;
    Czyli potwierdziłeś że do złamania regulaminu nie doszło.

  5. Powrót do góry    #2344
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Za regulaminem ZKZ SSA:

    13. Uczestnikom imprez organizowanych i przeprowadzanych na Stadionie, pod rygorem objęcia ich czasowym lub stałym zakazem wchodzenia na Stadion w tym m. in.: poprzez unieważnienie biletu, karnetu, karty kibica, identyfikatora, zakazuje się:
    ...
    d) głoszenia i wywieszania haseł (symboli, pieśni) o treściach obscenicznych, wulgarnych, obraźliwych, rasistowskich;

    Jak kibice grzeczni to klub "nasi najlepsi w Polsce fani". Jak coś zmajstrują to "nic nie wiedzieliśmy". Na banner w stronę Darcy'ego, którego obraźliwa część wisiała bodajże do 8 biegu też nikt nie zareagował. Jeden Sławek Dudek po meczu miał jaja i pocisnął tej chołocie.
    I w którym miejscu, ta treść "Cała Polska krzyczy z nami, precz ze zboczeniami" jest obsceniczna, wulgarna, obraźliwa czy rasistowska ?

    Żebyś się za bardzo nie rozpędzał to podam ci definicje "zboczenia"

    Zboczenie - zaspokajanie popędu płciowego w sposób odbiegający od normy

    Więc w którym miejscu, niby złamali ten regulamin ?

    Ja twierdzę, że jak już to wyrazili (wykrzyczeli) swoja opinie w tej kwestii. A środowiska LGBT, jako rzekomo tolerancyjna brać, powinno wiedzieć, że ludzie mają prawo do swojego zdania. I co tu jeszcze tłumaczyć ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #2345
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Powiem wam tak - jest dobrze! Mariuszowe brednie o lgbtcoś tam są tego najlepszym potwierdzeniem. Rok temu w tym czasie odreagowywaliśmy traumę po klęsce w Tarnowie.
    A dzisiaj? Zamiast mobilizować się na Wrocek takie brednie. No musi być dobrze skoro to są nasze "problemy" !

  7. Powrót do góry    #2346
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Powiem wam tak - jest dobrze! Mariuszowe brednie o lgbtcoś tam są tego najlepszym potwierdzeniem. Rok temu w tym czasie odreagowywaliśmy traumę po klęsce w Tarnowie.
    A dzisiaj? Zamiast mobilizować się na Wrocek takie brednie. No musi być dobrze skoro to są nasze "problemy" !
    Ale jakie to moje brednie ? Znowu ocipiałeś ? Na Wrocek, abyś się mógł mobilizować, założyłem ci wątek meczowy. To jest wątek klubowy. Sprawa dotyczy również klubu i w głównej mierze jego kibiców. Więc czemu nie mielibyśmy o takich sytuacjach dyskutować ? Tym bardziej, że chcą nam (klubowi) dopyerdolić karę z kapelusza. A ty coś pyerdolisz znowu, że to brednie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #2347
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Mariusz ON FIRE Lepsza komedia niż kolejny sezon Derry Girls

    P.S Dzięki Mario, że jesteś !

  9. Powrót do góry    #2348
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Mariusz, z pewnością byłeś w PZPR. Innego wytłumaczenia Twojego betonu nie widzę.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kibic_2005 za jego przydatny post!

    kapitan bomba (12-04-2019)

  11. Powrót do góry    #2349
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Mariusz, z pewnością byłeś w PZPR. Innego wytłumaczenia Twojego betonu nie widzę.
    Że niby jak ? Co masz na myśli z tym betonem ? Że nie jestem oświecony tak jak współczesne, rzekome elity ? Skąd takie wnioski ?

    O PZPR i mojej osobie się raczej nie wypowiadaj, bo widzę, że masz mała wiedzę w tej materii.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #2350
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oho, tęczowi już się do czegoś dopyerdalają, za Falubaz.com :



    Czyli co ? Kibic już nie ma prawa wyrażać swojej opinii ?
    To ścierwo co wisiało na trybunach uderza bezpośrednio w klub, a że zawisło w czasie meczu
    świadczy o tym, że trybuna K, a raczej ci co tam siedzą myślą że są nietykalni.
    To już nie pierwszy raz, gdy na trybunach pojawiają się dziwne transparenty i niestety, ale
    ma to związek ze współpracą z Zagłębiem Lubin, bo to są praktyki rodem ze stadionów piłkarskich.
    Dlatego też od 2-3 sezonów nie wrzucam na oprawę, bo raz że są one dużo słabsze niż bywały dawniej,
    a dwa że nie godzę się na takie manifestacje podszyte politycznymi akcentami.
    Pomijam już, że wkur_wiają mnie wszelakie maści "prawdziwi Polacy", którzy robią za marionetki w rękach wiadomo kogo.
    Nie będzie mi banda idiotów mówiła w co mam wierzyć, kogo lubić, co jeść lub kogo słuchać.

  13. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (11-04-2019), CarlitosFalubaz (11-04-2019), Gadol (12-04-2019), JODA (15-04-2019), Peter Kildemand (11-04-2019), kapitan bomba (12-04-2019), re-ankho (12-04-2019), sfp (14-04-2019)

  14. Powrót do góry    #2351
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    To ścierwo co wisiało na trybunach uderza bezpośrednio w klub, a że zawisło w czasie meczu
    świadczy o tym, że trybuna K, a raczej ci co tam siedzą myślą że są nietykalni.
    To już nie pierwszy raz, gdy na trybunach pojawiają się dziwne transparenty i niestety, ale
    ma to związek ze współpracą z Zagłębiem Lubin, bo to są praktyki rodem ze stadionów piłkarskich.
    Dlatego też od 2-3 sezonów nie wrzucam na oprawę, bo raz że są one dużo słabsze niż bywały dawniej,
    a dwa że nie godzę się na takie manifestacje podszyte politycznymi akcentami.
    Pomijam już, że wkur_wiają mnie wszelakie maści "prawdziwi Polacy", którzy robią za marionetki w rękach wiadomo kogo.
    Nie będzie mi banda idiotów mówiła w co mam wierzyć, kogo lubić, co jeść lub kogo słuchać.
    Za to ty będziesz im mówił, jakiej treści banery maja wieszać ? W ramach dobrze pojętej tolerancji ?

    Nie wiem z kim oni tam na co dzień współpracują. Nawet jeśli z Zagłębiem, to jeszcze żadna zbrodnia. Treść baneru, w mojej opinii, nie jest obraźliwa, rasistowska czy wulgarna. Po prostu wyraża opinię jakiejś grupy osób. Nikt tobie nie nakazuje się z tą treścią zgadzać. Polityki w tym żadnej nie widzę. Więc nie wiem o co wyjesz ?

    Rozumiem, że według ciebie, ktoś kto ma inne niż ty zdanie, na te tematy, to marionetki w czyiś rękach ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-04-2019 o 22:30
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #2352
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    A po cholerę im jakiekolwiek banery???
    W zeszłym roku czytałem pozdrowienia dla jakiegoś pajaca co to siedział gdzieś w areszcie czy w wiezieniu.
    Co niby miał taki baner oznaczać i czemu służyć?
    Skoro im przeszkadza rzekome afiszowanie się z poglądami ludzi o odmiennej orientacji seksualnej (gdzie niby to robią? na stadionie?)
    to mi przeszkadzają ich transparenty krytykujące te środowiska, bo nie ma to żadnego związku z meczem czy dyscypliną, którą oglądam.
    Nie wspomnę już o tym, że w dużej większości ludzie tam zasiadający nie stanowią ŻADNEGO autorytetu czy wzorca moralnego, aby pouczać innych obecnych na stadionie.

  16. Powrót do góry    #2353
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mario serio uważasz że stadion żużlowy to jest właściwe miejsce na polityczne akcje nijak nie związane ze sportem ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  17. Powrót do góry    #2354
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario serio uważasz że stadion żużlowy to jest właściwe miejsce na polityczne akcje nijak nie związane ze sportem ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jakie polityczne akcje ? Gdzie ty tam widzisz politykę ? To są kwestie światopoglądowe. Środowiska LGBT zaczęły podnosić łby, do tego stopnia, że już bez żadnych ogródek zaczynają pyerdolić o adopcji dzieci, rożnych przywilejach i tym podobnych bzdetach. Nadepnęli na pięty tym sposobem, zorganizowanym kibicom, którzy w większości maja poglądy prawicowe.

    Jak kibice w swoim czasie, masowo wywieszali banery "Tusk matole, twój rząd obalą kibole" to była akcja polityczna czy może odzew na akcję "Widelec" ?

    Według ciebie, taka Klepacka też uprawia politykę ?

    Ja uważam, że oni wszyscy w doopie mają politykę. Ale mają tez swoje zdanie w tej materii. I je głośno wyrażają. Do czego mają prawo.

    Prawa nie złamali, regulaminu również nie. Jakiś tęczowy poskarżył się mediom, a te próbują nakręcić aferę. Lokalni politycy są już poosrani, bo zaraz wybory. A tu taką afere GW znowu skręciła
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-04-2019 o 22:55
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #2355
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Fajnie, że kibice wyrażają swój sprzeciw w tej materii. Za jakiś czas może być za późno i uświadczymy tęczowych kevlarów w ramach "solidarności ze środowiskiem LGBT+", "walki z homofobią" i innych modnych bzdur. A że lewicowo-liberalni funkcjonariusze frontu ideologicznego podnoszą raban, to trudno. Najgorzej poddać się ich terrorowi i przyjąć ich aksjologię za uniwersalną.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  19. Powrót do góry    #2356
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Nie uważam, aby ten transparent kogokolwiek obrażał, jest to zgodne z prawem do wyrażania opinii. Aczkolwiek wywieszanie tego na stadionie jest zupełnie zbędne. W dzisiejszych dziwnych czasach mimo iż jest zgodne z prawem może narazić klub na sankcje. Przykład Z. Klepackiej jest słaby bo ona wyraziła to jako osoba prywatna tutaj ewidentnie mamy uderzanie w politykę po przez światopogląd na zawodach pod szyldem Falubazu. Nie powinno to mieć miejsca, sport jest już wystarczająco zanieczyszczony aby dodawać do niego zgniliznę polityczną. Dlatego proponuję sport zostawić tutaj a dalszą dyskusję o transparencie wypi...ć do działu polityki.

  20. Powrót do góry    #2357
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Jeżeli ktoś uważa homoseksualizm za zboczenie to szczerze współczuję... Mariusz nie pisz o normach, bo Polska pod kątem tolerancji to zadupie. Nikogo nie powinno obchodzić, z kim się stukasz i tyle w temacie. Stadion nie jest miejscem na takie hasła. Wg mnie homofobia jest przejawem rasizmu i banner naruszył regulamin stadionu w takim samym stopniu jak np. "Precz z czarnymi".

    Na pisanie o szmatach z pozdrowieniami do więzienia, konfidentach i sztamą z klubami piłkarskimi szkoda klawiatury. Może Goliński w końcu zrobi z tym porządek.

  21. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    dillinger (12-04-2019), kapitan bomba (12-04-2019), marcool (16-04-2019), re-ankho (12-04-2019), sfp (14-04-2019)

  22. Powrót do góry    #2358
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Wg mnie homofobia jest przejawem rasizmu i banner naruszył regulamin stadionu w takim samym stopniu jak np. "Precz z czarnymi".

  23. Powrót do góry    #2359
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,256
    Kliknij i podziękuj
    6,232
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Mogłaby siedzieć razem z naszymi "obrońcami wartości" na trybunie K. Dobrze by się dogadywali.

    https://www.facebook.com/14599905883...7895839612977/

    Bóg, honor, ojczyzna, a po godzinach dziwki, dragi i juma w Niemczech.

  24. Powrót do góry    #2360
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Okazało się, że Mariusz nie tyle interesuje się żużlem, ale tym, co kto ma w majtkach - jak i zboczona trybuna K

  25. Powrót do góry    #2361
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Jeżeli ktoś uważa homoseksualizm za zboczenie to szczerze współczuję... Mariusz nie pisz o normach, bo Polska pod kątem tolerancji to zadupie.
    Zaraz, zaraz, mówimy o środowiskach LGBT, a to nie tylko homosie. Po drugie, skoro natura wyznacza nam w tym względzie normy i twierdzi, że normą jest zaspakajanie potrzeb seksualnych pomiędzy kobieta a mężczyzną, to jasno z tego wynika, iż każde inne zachowanie odbiegające od tej normy jest zboczeniem. Więc z czym się tutaj nie zgadzasz ?

    Nikogo nie powinno obchodzić, z kim się stukasz i tyle w temacie. Stadion nie jest miejscem na takie hasła. Wg mnie homofobia jest przejawem rasizmu i banner naruszył regulamin stadionu w takim samym stopniu jak np. "Precz z czarnymi".
    Puknij się w ten pusty łeb, jasne, że nikogo nie obchodzi, kto z kim się puka. Pod warunkiem, że środowiska LGBT nie będą publicznie narzucały swojej ideologii. A robią to coraz powszechniej. Niech się pukają ile chcą i z kim chcą, ale niech nie włażą ostentacyjnie do przestrzeni publicznej. Hetero też nie włażą. I niech nie żądają przywilejów, bo niby z jakiej racji ? Piszesz, że Polska pod względem tolerancji to zadupie. Skoro tak, to ty jesteś liderem na tym zadupiu. Jakoś nie widzę u ciebie tolerancji w stosunku do kibiców wyrażających swoją opinie w tym temacie. Do której mają pełne prawo.

    Cytat Zamieszczone przez ensemble Zobacz posta
    Okazało się, że Mariusz nie tyle interesuje się żużlem, ale tym, co kto ma w majtkach - jak i zboczona trybuna K
    Nie wiem jakim sposobem, swoim światłym umysłem, doszedłeś do takich wniosków. Ale ja rzeknę, ze jest wprost odwrotnie. W ogóle mnie nie interesuje kto tam co nosi w majtkach. Dlatego właśnie goniłbym to całe towarzystwo z przestrzeni publicznej. Jestem gotów do pewnego stopnia tą ferajnę tolerować. Ale tylko wtedy kiedy nie będą się narzucali ze swoją ideologią publicznie.

    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Nie uważam, aby ten transparent kogokolwiek obrażał, jest to zgodne z prawem do wyrażania opinii. Aczkolwiek wywieszanie tego na stadionie jest zupełnie zbędne. W dzisiejszych dziwnych czasach mimo iż jest zgodne z prawem może narazić klub na sankcje. Przykład Z. Klepackiej jest słaby bo ona wyraziła to jako osoba prywatna tutaj ewidentnie mamy uderzanie w politykę po przez światopogląd na zawodach pod szyldem Falubazu. Nie powinno to mieć miejsca, sport jest już wystarczająco zanieczyszczony aby dodawać do niego zgniliznę polityczną. Dlatego proponuję sport zostawić tutaj a dalszą dyskusję o transparencie wypi...ć do działu polityki.
    Tu się nie zgodzę. Klepacka jest osobą publiczną. I mimo, że wyraziła swoją prywatną opinię, do której ma pełne prawo, to została publicznie, w mediach, zaatakowana przez elity i środowiska LGBT. Dlatego własnie, że jest osobą publiczną.

    Grupa kibiców na stadionie, to osoby prywatne, które również wyraziły swoją opinie poprzez ten baner. Ale, ze zrobiły to w miejscu publicznym, to również zostali zaatakowani przez media i tych co niby myślą nowocześnie. A polityki z tym bym nie łączył, nie ma to z polityką nic wspólnego.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-04-2019 o 09:25
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    dillinger (12-04-2019)

  27. Powrót do góry    #2362
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    JŚrodowiska LGBT zaczęły podnosić łby, do tego stopnia, że już bez żadnych ogródek zaczynają pyerdolić o adopcji dzieci, rożnych przywilejach i tym podobnych bzdetach.
    Środowiska LGBT jeszcze gotowe sądzić, że mogą mieć przywileje jak wszyscy inni...

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zaraz, zaraz, mówimy o środowiskach LGBT, a to nie tylko homosie. Po drugie, skoro natura wyznacza nam w tym względzie normy i twierdzi, że normą jest zaspakajanie potrzeb seksualnych pomiędzy kobieta a mężczyzną, to jasno z tego wynika, iż każde inne zachowanie odbiegające od tej normy jest zboczeniem. Więc z czym się tutaj nie zgadzasz ? .
    A w jaki sposób ta natura twierdzi, że normą jest zaspokajanie potrzeb pomiędzy kobietą i mężczyzną? Jakieś oświadczenie wydała, komunikat? Dla niektórych normą z natury są potrzeby pomiędzy mężczyzną i mężczyzną czy kobietą a kobietą. Nie widziałem nigdzie oficjalego stanowiska natury dla ogółu.
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Edit. Nosz kuzwa pisanie na telefonie...
    Ja tam popieram ten baner. Nie wcisnie mi nikt "nowych lepszych pedalskich" czasow do glowy. Jestem "staroswiecki" i wszystkie zboczenia powinno sie leczyc a nie wciskac ze to super.
    No i kiedyś leczono z tego rażąc ludzi prądem, ubaw po pachy. Kiedyś w ogóle było super - za inne poglądy palono np na stosie. To były czasy, a nie jakaś tolerancja.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Puknij się w ten pusty łeb, jasne, że nikogo nie obchodzi, kto z kim się puka. Pod warunkiem, że środowiska LGBT nie będą publicznie narzucały swojej ideologii. A robią to coraz powszechniej. Niech się pukają ile chcą i z kim chcą, ale niech nie włażą ostentacyjnie do przestrzeni publicznej. Hetero też nie włażą. I niech nie żądają przywilejów, bo niby z jakiej racji ? Piszesz, że Polska pod względem tolerancji to zadupie. Skoro tak, to ty jesteś liderem na tym zadupiu. Jakoś nie widzę u ciebie tolerancji w stosunku do kibiców wyrażających swoją opinie w tym temacie. Do której mają pełne prawo.
    Czyli środowiska LGBT nie mogą mówić "jesteśmy LGBT" bo to jest wkurzające, ale już kibole "Precz z LGBT" mogą wieszać, bo mają pełne prawo. Tradycyjnie wychodzi z Ciebie Kali.

    Tak jak mówię: jeszcze środowiska LGBT gotowe pomyśleć, że mogą wyrażać swoje opinie tak jak inni ludzie i mieć takie same przywileje. Dramat. Powinni raczej siedzieć schowani w piwnicy i się cieszyć że nikt nie będzie ich torturował aby zmienili orientację.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 12-04-2019 o 09:57
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  28. Powrót do góry    #2363
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Środowiska LGBT jeszcze gotowe sądzić, że mogą mieć przywileje jak wszyscy inni...


    A w jaki sposób ta natura twierdzi, że normą jest zaspokajanie potrzeb pomiędzy kobietą i mężczyzną? Jakieś oświadczenie wydała, komunikat? Dla niektórych normą z natury są potrzeby pomiędzy mężczyzną i mężczyzną czy kobietą a kobietą. Nie widziałem nigdzie oficjalego stanowiska natury dla ogółu.
    To popatrz w lustro. I zadaj sobie pytanie, skąd się wziąłeś na tym świecie.

    I niech ci to wystarczy, za oficjalne stanowisko jakie wydała na ten temat natura.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #2364
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jakie polityczne akcje ? Gdzie ty tam widzisz politykę ? To są kwestie światopoglądowe. Środowiska LGBT zaczęły podnosić łby, do tego stopnia, że już bez żadnych ogródek zaczynają pyerdolić o adopcji dzieci, rożnych przywilejach i tym podobnych bzdetach. Nadepnęli na pięty tym sposobem, zorganizowanym kibicom, którzy w większości maja poglądy prawicowe.
    Jasne i mecz żużlowy to absolutnie konieczne miejsce do tego by dać odpór. Jprdl
    Mario byłeś betonem, jesteś betonem i betonem pozostaniesz.

  30. Powrót do góry    #2365
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jasne i mecz żużlowy to absolutnie konieczne miejsce do tego by dać odpór. Jprdl
    Mario byłeś betonem, jesteś betonem i betonem pozostaniesz.
    Głupiś i zacofany, jak większość elit Warszawki. Każde wydarzenie publiczne (nie tylko mecze żużlowe) są dobrą okazją do wykrzyczenia swoich opinii. O ile nie łamią prawa. Jest to powszechnie stosowana praktyka, w całym świecie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #2366
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,475
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,652 w 2,164 postach
    Ale tu obrońców tęczy. Az się wierzyc nie chce

  32. Powrót do góry    #2367
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale tu obrońców tęczy. Az się wierzyc nie chce
    Po staroświecku prądem ich! Niech ich opinie będą zgodne z jedyną właściwą linią.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  33. Powrót do góry    #2368
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Normalne i normą jest to, co akceptują sami zainteresowani, co kogo obchodzi kto z kim śpi, jeśli nie ma przymuszania? Wieszanie banerów w temacie, czy jakiekolwiek inne obnoszenie się ze swoimi preferencjami, czy krytykowanie kogoś odmiennego, to narzucanie innym swojego światopoglądu. Żadnych podejrzanych symboli, tęczowych flag, ONRowskich okrzyków na stadionach, to sport i powinien pozostać sportem. Rywalizacja a nie propagowanie polityki czy światopoglądu-won z tym ze stadionu.
    Poza tym, co to za dyskusja w wątku Falubazu, zwariowaliście? Do HP z tym.
    W temacie. Całą sobotę ma siąpić we Wrocku, w niedzielę spokój, szanse na rozegranie meczu są. Mimo lekkiego ocieplenia w niedzielę, nie uda się wysuszyć toru, będzie w jakimś stopniu przyczepnie, a to może być jakiś atut dla nas.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    marcool (16-04-2019)

  35. Powrót do góry    #2369
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,475
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,652 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Po staroświecku prądem ich! Niech ich opinie będą zgodne z jedyną właściwą linią.
    Jestem za

    Chociaz zboczenie typu pedofilstwo leczyłbym dodatkowo ołowiem

    Z drugiej strony uważam, ze 80 % homosow jest wykreowanych w ostatnich latach poprzez te tolerancyjne media i ludzi, ktorzy przyklaskuja, ze pedalstwo jest w porzadku. Ludzie slabi psychicznie podlapuja takie tematy i staja sie cieplasami, poniewaz to jest modne. Za jakis czas " moda " minie, a oni zostana z przestrzelona dupą.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Mariusz (12-04-2019)

  37. Powrót do góry    #2370
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Aha, czyli są faceci którzy uwielbiają stosunki z kobietami, a czują wstręt do stosunku z mężczyzną, ale w związku z tym że media mówią o LGBT, to wbrew sobie uprawiają te drugie... Na pewno zachęca ich ta nagonka jak w tym wątku. Brzmi logicznie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  38. Powrót do góry    #2371
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    najbardziej antytęczowi są zazwyczaj kryptogeje.
    pewnie mariusz na starość odkrył przyjemne swędzenie w pewnych okolicach, a poparcie dla baneru ma stłumić jego poczucie dyskomfortu towarzyszące podziwowi dla tych męskich ultrasów.

  39. Powrót do góry    #2372
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Czyli środowiska LGBT nie mogą mówić "jesteśmy LGBT" bo to jest wkurzające, ale już kibole "Precz z LGBT" mogą wieszać, bo mają pełne prawo. Tradycyjnie wychodzi z Ciebie Kali.
    Jak ty niewiele rozumiesz z tej dyskusji. Az przykro się robi.

    Rzecz w tym aby jedni i drudzy nie wchodzili sobie w drogę. Wtedy będzie wszystko OK. Póki co nie jest. Nie widziałem nigdzie aby środowiska hetero urządzały jakieś parady. Ba, jak jakaś para hetero, gdzieś na mieście, za bardzo się mizia, to zdarzają się konsekwencje za naruszanie norm obyczajowych. A co wyprawiają w tej materii tęczowi na ulicach ? W TV nadawcy są prawnie zmuszani do późnej pory nadawania treści które pokazują przemoc, czy erotykę. A tymczasem LGBT robi sobie w centrum miast, w południe, pokazy gdzie emanuje erotyka i przemoc. A elity twierdzą, że trzeba być tolerancyjnym

    Tak jak mówię: jeszcze środowiska LGBT gotowe pomyśleć, że mogą wyrażać swoje opinie tak jak inni ludzie i mieć takie same przywileje. Dramat. Powinni raczej siedzieć schowani w piwnicy i się cieszyć że nikt nie będzie ich torturował aby zmienili orientację.
    Pyerdolisz jak potłuczony. Mają mieć te same przywileje jak każdy z nas. Nie inne, w tym właśnie rzecz. Jeśli jest powiedziane, że instytucja małżeńska to związek kobiety i mężczyzny, to niech to szanują. Nikt nie broni wziąć ślubu homosiowi z kobietą. A jak domaga się ślubu z facetem, to znaczy, że żąda przywilejów. Podobnym przywilejem jest adopcja dzieci.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #2373
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rzecz w tym aby jedni i drudzy nie wchodzili sobie w drogę.
    Aha, bo transparent "Precz ze zboczeniami" i przekreślony znaczek LGBT to nie jest wchodzenie w drogę...

    A tymczasem LGBT robi sobie w centrum miast, w południe, pokazy gdzie emanuje erotyka i przemoc.
    Gdzie?

    Pyerdolisz jak potłuczony. Mają mieć te same przywileje jak każdy z nas. Nie inne, w tym właśnie rzecz. Jeśli jest powiedziane, że instytucja małżeńska to związek kobiety i mężczyzny, to niech to szanują. Nikt nie broni wziąć ślubu homosiowi z kobietą. A jak domaga się ślubu z facetem, to znaczy, że żąda przywilejów. Podobnym przywilejem jest adopcja dzieci.
    No i właśnie o te same przywileje się rozchodzi. To nie chodzi o to, aby wziąć ślub tylko po to by się papierem pochwalić, tylko żeby móc mieć te same przywileje w związku z osobą którą się kocha, jak cała reszta społeczeństwa. Typu sprawy spadkowe, wgląd do kartoteki lekarskiej i wiele innych. Przecież ślub homosia z kobietą nie sprawi, że jego partnerowi będzie łatwiej otrzymać spadek...

    A odnośnie adopcji dzieci to nie rozumiem - lepiej żeby dziecko spędziło dzieciństwo w domu dziecka, czy żeby było adoptowan przez parę homoseksualną?

    ---------

    Ale dobra, bo zrobił się offtop. O ile jedni mogą być tolerancyjni inni nie, o tyle rozmowa była o czymś innym - o transparencie. Generalnie jakikolwiek transparent "Precz z czymś" odnośnie jakiejś grupy społecznej i przekreślony znaczek jest przejawem agresji i nietolerancji a nie prawem do wyrażania opinii jak chce się to wmówić tutaj...

    I miałbym takie zdanie nawet jakby to był transparent "Precz z rencistami z OSP"
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 12-04-2019 o 10:59
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    kapitan bomba (12-04-2019)

  42. Powrót do góry    #2374
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Widzisz Mario coś narobił. Na chuy tu pisałeś o tym transparencie ?

  43. Powrót do góry    #2375
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    To wątek Falubazu czy Cocomo? bo już mi się pier.oli .

  44. Powrót do góry    #2376
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Ach gdyby tak jeszcze był jakiś junior , najlepiej pedał z potencjałem ... sto stron w wątku w dwa dni gotowy.
    TYLKO FALUBAZ

  45. Powrót do góry    #2377
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Strasznie zacofana ta Zielona Góra. Fobie, uprzedzenia i chuy wie co jeszcze.

  46. Powrót do góry    #2378
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Skoro na zachodzie Polski są uprzedzenia, fobie, itp to co powiedzieć o wschodniej Polsce?
    Uważam, że to na zachodzie Polski po drugiej stronie Wisły tolerancja na wszystkie te kolorowe "wynalazki" jest zdecydowanie większa niż ta nasza po wschodniej stronie

  47. Powrót do góry    #2379
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Ciszej o tym transparencie,bo za chwile Witkowski w ramach walki z homofobia zarzadzi,ze w kazdym klubie jedna podprowadzajaca musi byc z broda.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    JODA (15-04-2019), Mariusz (12-04-2019), Nigel (12-04-2019), Peter Kildemand (12-04-2019), marcool (16-04-2019), polewaczka (12-04-2019)

  49. Powrót do góry    #2380
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ciszej o tym transparencie,bo za chwile Witkowski w ramach walki z homofobia zarzadzi,ze w kazdym klubie jedna podprowadzajaca musi byc z broda.
    Żebyś się nie zdziwił, że zaraz załatwi jakiegoś chłoptasia bez siusiaka z cycuszkami z Tajlandii

  50. Powrót do góry    #2381
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Aha, bo transparent "Precz ze zboczeniami" i przekreślony znaczek LGBT to nie jest wchodzenie w drogę...
    No nie jest, jest tylko głośnym krzykiem sprzeciwu, wobec pomysłów jaki ostatnio promuje środowisko LGBT. Typu małżeństwa, adopcje dzieci i tym podobne kwestie.

    Gdzie?
    Na każdej manifestacji środowisk LGBT możesz takie obrazy zobaczyć.

    No i właśnie o te same przywileje się rozchodzi. To nie chodzi o to, aby wziąć ślub tylko po to by się papierem pochwalić, tylko żeby móc mieć te same przywileje w związku z osobą którą się kocha, jak cała reszta społeczeństwa. Typu sprawy spadkowe, wgląd do kartoteki lekarskiej i wiele innych. Przecież ślub homosia z kobietą nie sprawi, że jego partnerowi będzie łatwiej otrzymać spadek...
    Widzę, że jesteś zapóźniony w tych tematach. Więc pozwól, że ci pewne kwestię naświetlę. Instytucja małżeństwa ma za zadanie przede wszystkim promować rodzinę. Choćby po to abyśmy jako naród nie wymarli. Dlatego własnie małżeństwa (rodziny) mają pewne przywileje. W prostych słowach ujmując, aby mieć te przywileje, trzeba coś dawać w zamian. Rodzina z założenia daje potomstwo. I o to tutaj chodzi. I teraz powiedz mi,. czemu para gejów ma mieć te same przywileje, nie dając nic w zamian ? Co do spadku, każdy może napisać zawczasu testament, nawet gej czy lesbijka. Co do "kartoteki lekarskiej" itp. bzdur. Wystarczy notarialne upoważnienie, lub odpowiedni wpis w papierach szpitalnych, który upoważnia jakąkolwiek osobę do dostępu. Nie potrzeba do tego miec ślubu. Za dużo nasłuchałes się tej światłej elity.

    A odnośnie adopcji dzieci to nie rozumiem - lepiej żeby dziecko spędziło dzieciństwo w domu dziecka, czy żeby było adoptowan przez parę homoseksualną?

    Oczywiście, że lepiej. Dla samego dziecka i jego zdrowia psychicznego.


    ---------
    Ale dobra, bo zrobił się offtop. O ile jedni mogą być tolerancyjni inni nie, o tyle rozmowa była o czymś innym - o transparencie. Generalnie jakikolwiek transparent "Precz z czymś" odnośnie jakiejś grupy społecznej i przekreślony znaczek jest przejawem agresji i nietolerancji a nie prawem do wyrażania opinii jak chce się to wmówić tutaj...

    I miałbym takie zdanie nawet jakby to był transparent "Precz z rencistami z OSP"
    Skąd ty to wziąłeś ? Nie ma czegoś takiego jak "rencista z OSP". Ale nie do końca ciebie rozumiem. Jak by było na banerze np. "precz z zabójcami" czy "precz z pedofilami" czy "przecz z zoofilami" czy "precz z terrorystami" to też byś twierdził, że to objaw agresji i nie tolerancji ? Czy jednak byłoby to głośne wyrażenie swojej opinii ? Jak widzisz szybko wpadłeś w swoje sidła
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    t_zg (12-04-2019)

  52. Powrót do góry    #2382
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Strasznie zacofana ta Zielona Góra. Fobie, uprzedzenia i chuy wie co jeszcze.
    Bo to tak trochę jest w prowincjonalnych miastach. To samo z imigrantami. Najwięcej krzyku o czystą Europę i zabieranie miejsc pracy robią Ci co cały dzień siedzą na socjalu w poplamionym podkoszulku przed TV w jakichś zapadłych mieścinach
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (12-04-2019), dillinger (12-04-2019)

  54. Powrót do góry    #2383
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,475
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,652 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Bo to tak trochę jest w prowincjonalnych miastach. To samo z imigrantami. Najwięcej krzyku o czystą Europę i zabieranie miejsc pracy robią Ci co cały dzień siedzą na socjalu w poplamionym podkoszulku przed TV w jakichś zapadłych mieścinach

    Szczerze wole zyc w prowincjonalnym miescie ze swoja kobieta w spokoju, niz w metropolii otoczony pedalstwem, oraz ludzmi to popierajacymi z kazdej strony.

    Wystarczy wpisac w google " marsz lgbt, dac na grafike i zastanowic się, czy jest to normalne.
    https://www.google.com/search?q=mars...iw=956&bih=959

    EOT
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 12-04-2019 o 14:45

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    lpokarse (12-04-2019)

  56. Powrót do góry    #2384
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Szczerze wole zyc w prowincjonalnym miescie ze swoja kobieta w spokoju, niz w metropolii otoczony pedalstwem, oraz ludzmi to popierajacymi z kazdej strony. EOT
    Dokładnie ja tak samo.
    Przynajmniej wiem, że jest spokojnie i jakaś bombka nie wybuchnie, lub ktoś mnie nie okradnie.
    U nas na wschodzie Polski tolerancja np do ciapatych jest tylko taka, że mogą sobie budkę z kebsem postawić i wsio

    Francja jest już stracona, osiedla muslimów w Szwecji gdzie boi się wejśc policja... wiele jest przykładów. Dobrze, że żyjemy w Polsce. No i dobrze, że nasz kraj jest taki "nietolerancyjny" Mi to odpowiada.

    Chce zobaczyć kolorowego? To pojadę na wycieczkę do Zanzibaru
    chce zobaczyć ped... i trans? To pojadę do Tajlandii
    W Polsce chce widzieć NORMALNOŚĆ

    A lght to w ogóle... co to kur.. jest?

  57. Powrót do góry    #2385
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Kwintesencja ciemnogrodu. Jak wam prąd podłączali też pewnie protestowaleś.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •