Strona 49 z 155 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,205 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2161
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Protas jakie starty ma. Ciekawe czy na lidze to przejdzie bez ostrzezenia z wieżyczki. Ale widac popracowal nad tym elementem.
    Pierwszy czołgany, drugi tak jak by lekko się wstrzelił. Na lidze to nie przejdzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2162
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,098
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Protas jakie starty ma. Ciekawe czy na lidze to przejdzie bez ostrzezenia z wieżyczki. Ale widac popracowal nad tym elementem.
    Szkoda, że z Hampelem nad tym pracował

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (29-03-2019)

  4. Powrót do góry    #2163
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Szanuje ze Prodigy na stadionie. W Tarnowie k... m... disco polo :/
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #2164
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    No, teraz w 10 biegu Protas wygrał start jak należy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #2165
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    No raczej nie. Obejrzyj powtórkę jak daleko stał od taśmy.

    Edit:
    Jaki ten nasz tor jest chuyowy. Po dużej nic nie można zrobić jprdle.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    Vector (29-03-2019)

  8. Powrót do góry    #2166
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    No raczej nie. Obejrzyj powtórkę jak daleko stał od taśmy.

    Edit:
    Jaki ten nasz tor jest chuyowy. Po dużej nic nie można zrobić jprdle.
    Ty to jesteś malkontent, normalnie stał, jak wszyscy. Ale najważniejsze, że się nie czołgał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #2167
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Jestem malkontent, a PePe jest dureń, bo w lidze nie będzie tak mógł startować. Pierwszy będziesz płakał, że sędzia się uwziął na niego

  10. Powrót do góry    #2168
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,098
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Ponarzekali na Tondera, pochwalili Krakowiaka i mają. Nic tu nie można napisać, bo potem na torze kombinują.

  11. Powrót do góry    #2169
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Jestem malkontent, a PePe jest dureń, bo w lidze nie będzie tak mógł startować. Pierwszy będziesz płakał, że sędzia się uwziął na niego
    Toż ci powtarzam, że w 10 biegu wystartował regulaminowo. To się przyczepiłeś, ze stał za daleko od taśmy. A stał tak jak wszyscy. To co, teraz powiesz, że wszyscy stali za daleko ? Pierwsze dwa starty miał nieregulaminowe ale ten w 10 biegu był OK.

    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Ponarzekali na Tondera, pochwalili Krakowiaka i mają. Nic tu nie można napisać, bo potem na torze kombinują.
    To samo zauważyłem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #2170
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Ponarzekali na Tondera, pochwalili Krakowiaka i mają. Nic tu nie można napisać, bo potem na torze kombinują.
    Niech Tonder wygrywa u siebie biegi, a Krakowiak na wyjezdzie.
    A jakby się zdarzyło, że ta dwójka odpali naraz, to Mario tu wszystkich zagoni do narożnika.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #2171
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Ponarzekali na Tondera, pochwalili Krakowiaka i mają. Nic tu nie można napisać, bo potem na torze kombinują.
    Trzeba było jeszcze na Jensena ponarzekać, chłopak nieponarzekany i nic nie jedzie. On jedzie na nowych silnikach-szrotach, czy stare tak dojeżdża? Rozpacz we wszystkich sparingach. Mamy jednego pewniaka na drugą linię w meczu z Toruniem.

  14. Powrót do góry    #2172
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,098
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Trzeba było jeszcze na Jensena ponarzekać, chłopak nieponarzekany i nic nie jedzie. On jedzie na nowych silnikach-szrotach, czy stare tak dojeżdża? Rozpacz we wszystkich sparingach. Mamy jednego pewniaka na drugą linię w meczu z Toruniem.
    noc - jakbyś wysoko chciał te mecze wygrywać, dajże spokój. A na poważnie, to ja bym chyba Jensena w parze z Dudkiem zostawił, ale jako prowadzącego parę.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (29-03-2019)

  16. Powrót do góry    #2173
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    noc - jakbyś wysoko chciał te mecze wygrywać, dajże spokój. A na poważnie, to ja bym chyba Jensena w parze z Dudkiem zostawił, ale jako prowadzącego parę.
    To samo chciałem napisać po tych sparingach.
    Nasi są dalecy od optymalnej dyspozycji ale na Torun powinno wystarczyć aż nadto.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  17. Powrót do góry    #2174
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To samo chciałem napisać po tych sparingach.
    Nasi są dalecy od optymalnej dyspozycji ale na Torun powinno wystarczyć aż nadto.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    zdziwicie się... neh... neh... neh...

  18. Powrót do góry    #2175
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,434
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 942 w 582 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    zdziwicie się... neh... neh... neh...
    A co? To już ten sezon, w którym Chris wróci do formy z mistrzowskiego sezonu? Za tydzień o tej porze będzie wszystko jasne

  19. Powrót do góry    #2176
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Nicki dziś jechał na RK czy FG ?

  20. Powrót do góry    #2177
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2007
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Dziś po raz kolejny zero mijanek. Ja nie wiem co się stało z tym torem ale jak każdy mecz będzie tak wyglądał to dramat.

  21. Powrót do góry    #2178
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    noc - jakbyś wysoko chciał te mecze wygrywać, dajże spokój. A na poważnie, to ja bym chyba Jensena w parze z Dudkiem zostawił, ale jako prowadzącego parę.
    Jak to wygrywać? A 2x wpieprz z sąsiadem ze wschodu kto dostał? Tam też Jensen beznadziejnie jechał.

  22. Powrót do góry    #2179
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Moje wnioski po sparingach:

    1. Najsolidniej i najpewniej wygląda na ten moment dla mnie Vaculik. Dobre starty, szybki sprzęt. Ogólnie mimo, że nie przepadam za tym zawodnikiem to uważam, że jego transfer do ZG jest bardzo dobrym posunięciem ze względu na jego charakterystykę jazdy. Słowak to przede wszystkim jednak startowiec i tutaj idealnie pasuje na gówniany zielonogórski tor.

    2. Protasiewicz nie powtórzy tak fatalnego sezonu. Nie będzie już wymiatał jak kiedyś. Raczej też skłaniałbym się, że będzie solidną drugą linią z możliwymi przeskokami do pierwszej u siebie. Jednak jak pamiętamy w zeszłym sezonie przez większość czasu jego punktowanie to było coś w stylu 6 u siebie i 2 na wyjeździe. Spodziewam się progresu, niestety wszystko wskazuje, że miejsce zeszłorocznego Protasiewicza zajmie...

    3. Jensen - no tutaj póki co słabizna. Kiepskie starty, wolny jak mucha w smole. Niby to tylko treningi, ale jak Jensen nie jest w stanie łyknąć u siebie po przegranym starcie Szczepaniaka czy zwłaszcza Sucheckiego no to coś tu nie gra. Zresztą nie jest przypadkiem, że wczoraj akurat MJJ jechał 6 razy.

    4. Pederseowi daleko jest do zeszłorocznego dominatora, ale o niego jestem spokojny. Wczoraj już wyglądał lepiej, chociaż wiadomo że klasa rywala słaba. Jedyne co może niepokoić to wyjątkowo słabe jak na Dzika starty. Wczoraj po przegranych startach powyprzedzał ogórków, ale jak przyjedzie ekstraligowiec to już tak kolorowo nie musi być. I tutaj Skóra powinien przemyśleć czy na dzisiaj Pedersen z juniorem to jest najlepsze rozwiązanie. Rozumiem, że to podyktowane jest głównie tym, że z Dzikiem nikt w parze specjalnie nie chce jechać, ale ja bym chyba ustawił go z Jensenem, a pod 5/13 dał Dudka lub Vaculika.

    5. Juniorzy będą dalej największą bolączką FZG. Co w sumie każdy przewidywał. Póki co ani Krakowiak ani Tonder nie przekonują i maksymalnie na co ich stać to chyba pojedyncze przebłyski w stylu Zgardy i Niedźwiedzia.

    Na dzisiaj fajnie wygląda Grudziądz i może jeszcze Częstochowa, chociaż Włókniarza przydałoby się też zobaczyć na wyjeździe. Ani Wrocław ani Toruń nie wspominając o Gorzowie mnie nie przekonują.
    TeamLindgren

  23. Powrót do góry    #2180
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,098
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Tak sobie zerknąłem na ten X wyścig. Bruno Schulc - racja po stronie Mariusza - Protas stał nieruchomo. Czy daleko od taśmy? Bez przesady.

    O Jensenie pisałem - w parze z Dudkiem, ale jako prowadzący parę. Widać było wczoraj, że miał kłopoty sprzętowe, ale tak czy inaczej, nawet jak się ogarnie to powinien startować na początku meczu z pól wewnętrznych.

    Pedersena bym jednak zostawił z juniorami. Biorąc pod uwagę słabość naszych młodzieżowców, to Nickiemu nikt nie będzie przeszkadzał w robieniu rozpierduchy w pierwszym łuku. Juniorki zostaną z tyłu i jedynymi których Pedersen będzie zamiatał będą rywale. Tak to przynajmniej wczoraj wyglądało.

    Reptile, coś żeś zapomniał o Dudku. Ale Patryk wydaje się dobrze wchodzić w sezon. On i Vacul to chyba będzie nasza najmocniejsza para.

  24. Powrót do góry    #2181
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Tak sobie zerknąłem na ten X wyścig. Bruno Schulc - racja po stronie Mariusza - Protas stał nieruchomo. Czy daleko od taśmy? Bez przesady.
    Dokładnie, 10 bieg i sam start Protasa był OK. Jednak niepokoja mnie te jego dwa pierwsze starty.

    O Jensenie pisałem - w parze z Dudkiem, ale jako prowadzący parę. Widać było wczoraj, że miał kłopoty sprzętowe, ale tak czy inaczej, nawet jak się ogarnie to powinien startować na początku meczu z pól wewnętrznych.
    MJJ miał wyraźne problemy sprzetowe. Mam nadzieję, ze na ligę się ogarnie.


    Pedersena bym jednak zostawił z juniorami. Biorąc pod uwagę słabość naszych młodzieżowców, to Nickiemu nikt nie będzie przeszkadzał w robieniu rozpierduchy w pierwszym łuku. Juniorki zostaną z tyłu i jedynymi których Pedersen będzie zamiatał będą rywale. Tak to przynajmniej wczoraj wyglądało.
    No nie wiem, mając wspomnienia z Grudziądza 2018, to jak taki Tonder dobrze wystartuje, to może Nickiemu wjechac na plecy

    Reptile, coś żeś zapomniał o Dudku. Ale Patryk wydaje się dobrze wchodzić w sezon. On i Vacul to chyba będzie nasza najmocniejsza para.
    A mi się wydaje, że Patryk nie am jeszcze tej szybkości na trasie którą miał w II połowie ubiegłorocznego sezonu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #2182
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    najbardziej interesującym wydarzeniem, które zaobserwowałem wczoraj na torze,
    był kapeć w ciągniku równającym nawierzchnię

  26. Powrót do góry    #2183
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Tak sobie zerknąłem na ten X wyścig. Bruno Schulc - racja po stronie Mariusza - Protas stał nieruchomo. Czy daleko od taśmy? Bez przesady.

    przecież bruno nigdzie nie pisał, że protas w 10. biegu ruszał się pod taśmą, więc w czym mariusz ma rację?
    bruno napisał, że pepe stał za daleko od taśmy, co również można uznać za spartolony start, a w szerszym kontekście dwóch poprzednich czołganych startów, można uznać za trzeci spartolony start.
    100 proc. racji ma bruno.

  27. Powrót do góry    #2184
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,098
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    przecież bruno nigdzie nie pisał, że protas w 10. biegu ruszał się pod taśmą, więc w czym mariusz ma rację?
    bruno napisał, że pepe stał za daleko od taśmy, co również można uznać za spartolony start, a w szerszym kontekście dwóch poprzednich czołganych startów, można uznać za trzeci spartolony start.
    100 proc. racji ma bruno.
    Ale Protas nie stał daleko od taśmy, co napisałem przyznając rację Mariuszowi.

  28. Powrót do góry    #2185
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    przecież bruno nigdzie nie pisał, że protas w 10. biegu ruszał się pod taśmą, więc w czym mariusz ma rację?
    bruno napisał, że pepe stał za daleko od taśmy, co również można uznać za spartolony start, a w szerszym kontekście dwóch poprzednich czołganych startów, można uznać za trzeci spartolony start.
    100 proc. racji ma bruno.
    A ja napisałem, że Pepe w tym biegu stał regulaminowo, gdzie tam widzisz aby Pepe stał za daleko od taśmy ?

    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #2186
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pojjade w tym sezonie z mlodym do Leszna, Wroclawia, Gorzowa na rodzinny i moze do Torunia. Jestem pewuen, ze Falubaz nic nie straci gdy jeden maruder odpusci sobie wycieczki na Wroclawska - przynajmniej do momentu, gdy widowiska beda ciekawsze od dowolnego programu z tvnu

  30. Powrót do góry    #2187
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Coraz mniej rozumiem te forum
    Na dzień dobry trzeba opluć zielonogórskiego juniora bo jakim k...a prawem gówniarz lata jakimś wypasionym busem a jak dyskusja się znudziła to i tak ma zdać sprzęt bo chłopak nadaje się do wszystkiego tylko nie do żużla .
    Gdzieś obok trwa masowe rzucanie kamieniami w kibica Motoru bo ten ma czelność wierzyć w swoją drużynę .Być może chłop piszę dziwnie , być może idiotycznie ale dla niego Motor jest najwspanialszy tak samo jak dla mnie Falubaz
    Oczywiście obowiązkowo zarzygani są ostatni weterani tego sportu ,Nicki P i Greg H .Jak wszyscy wiemy obaj panowie mają za sobą jakieś krzywe akcje ale należy im się szacunek za to co zrobili dla tego sportu a zrobili bardzo dużo .Inny weteran o nazwisku Protasiewicz ,zostaje nazwany gamoniem przez gościa który podobno jest kibicem Falubazu bo Piotr raz czy dwa poleciał z lotnego na jakimś sparingu
    Nie ma tutaj pokory ,szacunku dla rywala a internetowi fanatycy tylko czekają aż jakiemuś znienawidzonemu klubowi lub zawodnikowi coś nie wyjdzie bo wtedy z uśmiechem i pianą na ustach będą rozgrzewać klawiaturę do granic możliwości

    Do zobaczenia na stadionach ,chociaż tutaj to raczej przed tv

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (31-03-2019)

  32. Powrót do góry    #2188
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Coś mi się wydaje, że Patryk po zmianie tunera, zanim znajdzie odpowiedniego, szału w tym sezonie nie zrobi. Jemu cały czas brakuje szybkości na trasie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #2189
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Coś mi się wydaje, że Patryk po zmianie tunera, zanim znajdzie odpowiedniego, szału w tym sezonie nie zrobi. Jemu cały czas brakuje szybkości na trasie.
    Z tego wiem Duzers i Zmarzlik mieli fury od Jana? I co jednemu idzie a drugiemu nie? Jesli Zimny jezdzi tylko na Rysku to ok.. ale kto jeszcze mial fury od Jana zeby zweryfikować czy u niego tez wyjdzie utrata formy?

  34. Powrót do góry    #2190
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Z tego wiem Duzers i Zmarzlik mieli fury od Jana? I co jednemu idzie a drugiemu nie? Jesli Zimny jezdzi tylko na Rysku to ok.. ale kto jeszcze mial fury od Jana zeby zweryfikować czy u niego tez wyjdzie utrata formy?
    Koldek i JHJ
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #2191
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Koldek i JHJ
    Bez dwoch zdan u tych Panow na poczatku sezonu dramatu nie ma.

  36. Powrót do góry    #2192
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Z tego wiem Duzers i Zmarzlik mieli fury od Jana? I co jednemu idzie a drugiemu nie? Jesli Zimny jezdzi tylko na Rysku to ok.. ale kto jeszcze mial fury od Jana zeby zweryfikować czy u niego tez wyjdzie utrata formy?
    Zimny juz od jakichś 2 czy 3 lat, podpadł JA (ojciec Zimnego rozebrał zaplombowany silnik) i od tego momentu Zimny w zasadzie już odszedł od JA.

    I nie zweryfikujesz tego po fakcie "kto jeszcze miał fury od JA". Bo wiadomo, że ci co robili u niego silniki, dzisiaj kombinują z innymi tunerami. I jak to w życiu bywa, jeden trafi a drugi nie trafi.

    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Bez dwoch zdan u tych Panow na poczatku sezonu dramatu nie ma.
    I o czym to ma świadczyć w przypadku Patryka ? Poza tym u Patryka dramatu tez nie ma. Poza faktem, że w ubiegłych latach był znacznie szybszy na dystansie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #2193
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zimny juz od jakichś 2 czy 3 lat, podpadł JA (ojciec Zimnego rozebrał zaplombowany silnik) i od tego momentu Zimny w zasadzie już odszedł od JA.



    .

    I po co konfabulujesz strażaku jak gówno wiesz na ten temat ?

  38. Powrót do góry    #2194
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    I po co konfabulujesz strażaku jak gówno wiesz na ten temat ?
    Peterek, już ci tłumaczyłem głąbie. Jak starszy mówi, to ty co najwyżej grzecznie słuchasz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #2195
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Peterek, już ci tłumaczyłem głąbie. Jak starszy mówi, to ty co najwyżej grzecznie słuchasz.
    Pyerdolisz jak potłuczony i jeszcze oczerniasz haniebnie Pawła Zmarzlika.

  40. Powrót do góry    #2196
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Coś mi się wydaje, że Patryk po zmianie tunera, zanim znajdzie odpowiedniego, szału w tym sezonie nie zrobi. Jemu cały czas brakuje szybkości na trasie.
    Brakuje ewidentnie, ale to cały czas są testy. Dzisiaj też jeździł na jakiś wynalazkach i nie dowiesz się tak naprawdę jak to wszystko wygląda. Specjalnie bym się nie przejmował. Szału nie będzie ale też poniżej przyzwoitego poziomu nie zejdzie. Dobrze że w tym roku nie będzie na nim spoczywała taka presja i ciężar wyniku jak w 2018.
    Ważne że zdrowo. Na tym etapie to najważniejsze to jeździć jak najwięcej i bez upadków.

  41. Powrót do góry    #2197
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Falubaz da rade bez kompletow Dudka ale Dziadkowi chodzilo chyba o sukcesy indywudualne jak np GP.

  42. Powrót do góry    #2198
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Falubaz da rade bez kompletow Dudka ale Dziadkowi chodzilo chyba o sukcesy indywudualne jak np GP.

    Najbliższe SGP za półtora miesiąca. To już będzie zupełnie inna faza sezonu. W ogóle bym się teraz nie sugerował wynikami kogokolwiek z czołówki.

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (31-03-2019), j-rules (31-03-2019)

  44. Powrót do góry    #2199
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Brakuje ewidentnie, ale to cały czas są testy. Dzisiaj też jeździł na jakiś wynalazkach i nie dowiesz się tak naprawdę jak to wszystko wygląda. Specjalnie bym się nie przejmował. Szału nie będzie ale też poniżej przyzwoitego poziomu nie zejdzie. Dobrze że w tym roku nie będzie na nim spoczywała taka presja i ciężar wyniku jak w 2018.
    Ważne że zdrowo. Na tym etapie to najważniejsze to jeździć jak najwięcej i bez upadków.
    W lidze swoje zrobi, tak uważam. Ale tutaj bardziej miałem na myśli SGP. Jak szybko nie znajda konkretnego tunera to za wesoło nie będzie. Na dzisiaj to on ma kilka silników JA (pozostałośc) a te nowe to od Kugelmanna zamówił. Może jak się cieplej zrobi to te silniki będą szybsze. A Kowalskiego wolniejsze, oby
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #2200
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,532
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 321 w 170 postach
    A mi się wydaje że od pierwszej kolejki Falubaz będzie miał czterech mega wymiataczy. Wyniki Pedersena, Dudka, Pepe i Vaculika mówią ,że odkładają dobry sprzęt na półkę przy każdej możliwej okazji.
    Falubaz to MAGIA!!!

  46. Powrót do góry    #2201
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    A mi się wydaje że od pierwszej kolejki Falubaz będzie miał czterech mega wymiataczy. Wyniki Pedersena, Dudka, Pepe i Vaculika mówią ,że odkładają dobry sprzęt na półkę przy każdej możliwej okazji.
    Żeby tylko za dużo tego nie poodkładali, bo bedzie problem na którym akurat jechać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  47. Powrót do góry    #2202
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ze przez caly Dudek testowal majac w dupie turniej. To bajki dla naiwniakow. Zwyczajnie nie ma predkosci a i po dobrym poczatku nie nadazal za torem.

  48. Powrót do góry    #2203
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    A co się stało, że Jabola już u nas nie ma?

  49. Powrót do góry    #2204
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    A co się stało, że Jabola już u nas nie ma?
    Na wniosek Dowhana, Mariusz przejął szkolke

  50. Powrót do góry    #2205
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    odłożą na półkę, przyjedzie komisarz tor ubije i z tego odkładania g.. im wyjdzie.

    jak by mięli 4 wymiataczy to już im zawiesić najlepiej złote medale na szyję i po sezonie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •