Strona 43 z 155 PierwszyPierwszy ... 3341424344455393143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,935 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1891
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Gosciu robisz sie mega nudny! Temat juz byl walkowany wiele, wiele razy. Potem budzi sie co pare lat jakis gimbus, ktory nie pamieta, ze to juz bylo. Wyciaga taki temat i mysli, ze nikt wczesniej przed nim o tym nie pomyslal, nie odkryl i sie nie zastanawial. Pisze posta, ktory w jego mniemaniu jest blyskotliwy i smieszny oraz jakie to argumenty on nie wymyslil i czeka na co? Oklaski?
    Serio myslisz, ze jestes pierwszym ktory ma tak "blyskotliwe" argumenty i nam tu teraz zabiles gwozdzia?
    Nie. Jestes w tym momencie trollem, ktory zasmieca watek bo mozna by Ci wytlumaczyc na koncu kilkustronicowej dyskusi, ze nie masz racji i wszystko jest ok, ale po co? Za rok znajdzie sie jakis Twoj nastepca, ktory przytoczy takie same przyklady i porownania i bedzie myslal, ze blyszczy oraz oczekiwal, ze ktos go bedzie teraz przekonywal, tlumaczyl a najlepiej ze moze sie Falubaz przyzna do bledu i na koncu mu przyznaja racje i podziekuja jak dobrze to im wyjasnil
    To jest watek o tym sezonie a nie odgrzewane dyskusje o tym jak jest swiat poustawiany. Idz z tym do watku jakiegos bardziej ogolnego czy gdzies - nie smiec prosze tutaj.
    Dla Twojej wiadomosci (konczac juz naprawde temat) to gdybys sie choc troche zorientowal zanim zaczniesz wypisywac swoje filozofie (ale po co skoro kłapac jezorem bez przygotowania jest łatwiej niż wczesniej zasiegnac informacji), to bys znalazl artykuly o tym, ze sparwa byla wielokrotnie rozpatrywana i konsultowana i nie ma z tym problemu. Swego czasu prezes Dowhan goscil tu nawet ambasadora USA w naszym klubie itd.
    Naprawde myslisz, ze nikt przez kilkadziesiat lat nie zwrocil uwagi na podobienstwo naszej Myszy i Disneya? Ze Ty pierwszy teraz ten problem zauwazyles i nas oswiecisz?! Wez sie nie kompromituj i dziekujemy za te blyskotliwe rady i wskazowki Ty to masz jednak łeb
    Gość jest nowy to dla niego nowość. To forum robi sie coraz bardziej hermetyczne.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. Powrót do góry    #1892
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    wiecie może, które sektory będą dziś otwarte na sparingu ?

  3. Powrót do góry    #1893
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    wiecie może, które sektory będą dziś otwarte na sparingu ?
    Z tego co widziałem, to sektory pod "falującym dachem"

  4. Powrót do góry    #1894
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Z tego co widziałem, to sektory pod "falującym dachem"
    Za każdym razem jak słysze "falujące", przypomina mi się ten film
    https://www.youtube.com/watch?v=vs1KxucyWao

  5. Powrót do góry    #1895
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Nowy sezon przed nami , oby spokojniejszy niż poprzedni . Ciamciaki , nie wchodzimy w polemikę z kolegą Mariuszem bo czytaliście czym to się kończy . Wątek Falubaz 2018 część druga po części merytorycznej , tym razem sport .
    Oddajmy głos " ekspertowi " :


    Ja przede wszystkim nie rozumiem, czemu wiekszość tutejszych "fachowców" twierdzi, że z tym skladem to Falubaz ma 7=8 miejsce w tabeli po RZ.

    Już słyszę, ze baraże mamy pewne. Miło będzie utrzeć niedowiarkom nosa.

    Hmm, bo do PO, w obecnej SE, może wystarczyć ten skład który mamy. Tu żadnej filozofii nie ma.

    I w zasadzie, plan minumum to również awans do PO

    użytkownik noc : Już w ubiegłym roku, po ustaleniu składu pisałem, że czeka nas bój o obronę ligi. Klepałeś głupoty za "ekspertami". Nic więcej.

    uważam, ze ten skład powinien walczyć o miejsca 4-5. Oczywiście jak nic niespodziewanego się nie wydarzy.

    Ponadto nie do końca rozumiem, czemu np. Gorzów jest przez większość wpychany do PO ? Odeszli z Gorzowa Puk i Przemek, przyszedł tylko Woźniak. Mają jakieś problemy z Karczmarzem, mają problem z drugim juniorem. Sam Zmarzlik do PO nie wjedzie.

    Szeroki skład Falubazu, według mnie, pozwala realnie myśleć o PO.

    Ale nie ukrywam, że liczę na to, iż Smoliński i spółka, wdrapią się do tego PO. A tam, ewentualny brąz, byłby szokiem dla niektórych znawców. Ale jak znam życie, znawcy zwalą to na czyjegoś pecha

    Jeśli wejdziemy do PO, to wtedy usłyszysz ile to farta miał Falubaz.
    Bo miał walczyć o utrzymanie, bo tak i ..uj

    pokusze się o stwierdzenie, że gdyby zostali u nas Jason i Jarek, to w Tarnowie byłoby jeszcze więcej w tyłek.

    Jestem spokojny o bezpieczne utrzymanie w SE, i wierzę, że mogą zawalczyć również o PO.

    idziemy małymi kroczkami do przodu, znaczy się do PO

    Po tym wałku Leszna w Tarnowie, sytuacja trochę się skomplikowała.

    No i przegrana z Włókniarzem i Stalą u siebie, skomplikowała nam głownie kwestie z PO. Ale do spadku to jeszcze daleka droga.

    Ja nie wiem jak dzisiaj można głosić, ze z cała pewnością mecze w Czewie, Toruniu czy nawet w Gorzowie, mamy na 100% przegrane ?

    Generalnie moje posty są w kontrze do tych co twierdzą, że na 100% nie wygramy nigdzie na wyjeździe

    liczę na niespodzianki, może w Toruniu, może w Czewie, może w Grudziądzu. A może nawet w meczu z Lesznem u siebie.

    Drużyna nie została źle skonstruowana.

    Generalni uważam, że jak by zamiast Zena i MJJ, zostali Doyle i JHJ, to dzisiaj bylibyśmy w podobnym miejscu w tabeli.

    No i jak najbardziej wierzę, ze można wygrać mecze w Toruniu czy Czewie.

    Nie ma czegoś takiego, w naszej sytuacji, jak "porażka jest wkalkulowana". Każdy mecz trzeba jechać na 100% możliwości.

    Natomiast nasi w Czewie, jechali tak jakby z góry mieli tam wkalkulowaną porażkę. Nie gryźli toru za wszelką cenę, unikali kontaktu z rywalem. Po prostu pojechali odjechać tam mecz.


    PS. OSOBIŚCIE NOMINUJĘ KOLEGĘ MARIUSZA W KATEGORII ZŁOTE USTA ZA POST :
    Masz rację Zrobiłem babola 24-11-2017, 15:14
    TYLKO FALUBAZ

  6. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    Buszmen (21-03-2019), Dominik (21-03-2019), Nigel (21-03-2019), Peter Kildemand (21-03-2019), darsen (21-03-2019), j-rules (21-03-2019), kapitan bomba (21-03-2019), lego (21-03-2019), macropus (21-03-2019)

  7. Powrót do góry    #1896
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    xmanagerx pamiętam jak nasz wieszcz chciał mnie ukamieniować i strofował , że pyerdolę jak potłuczony kiedy pisałem, że Falubaz kandydatem do spadku i pewniakiem do miejsc 7-8.

  8. Powrót do góry    #1897
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    xmanagerx pamiętam jak nasz wieszcz chciał mnie ukamieniować i strofował , że pyerdolę jak potłuczony kiedy pisałem, że Falubaz kandydatem do spadku i pewniakiem do miejsc 7-8.
    Wszystkich nas pocisnął .
    TYLKO FALUBAZ

  9. Powrót do góry    #1898
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Gosciu robisz sie mega nudny! Temat juz byl walkowany wiele, wiele razy. Potem budzi sie co pare lat jakis gimbus, ktory nie pamieta, ze to juz bylo. Wyciaga taki temat i mysli, ze nikt wczesniej przed nim o tym nie pomyslal, nie odkryl i sie nie zastanawial. Pisze posta, ktory w jego mniemaniu jest blyskotliwy i smieszny oraz jakie to argumenty on nie wymyslil i czeka na co? Oklaski?
    Serio myslisz, ze jestes pierwszym ktory ma tak "blyskotliwe" argumenty i nam tu teraz zabiles gwozdzia?
    Nie. Jestes w tym momencie trollem, ktory zasmieca watek bo mozna by Ci wytlumaczyc na koncu kilkustronicowej dyskusi, ze nie masz racji i wszystko jest ok, ale po co? Za rok znajdzie sie jakis Twoj nastepca, ktory przytoczy takie same przyklady i porownania i bedzie myslal, ze blyszczy oraz oczekiwal, ze ktos go bedzie teraz przekonywal, tlumaczyl a najlepiej ze moze sie Falubaz przyzna do bledu i na koncu mu przyznaja racje i podziekuja jak dobrze to im wyjasnil
    To jest watek o tym sezonie a nie odgrzewane dyskusje o tym jak jest swiat poustawiany. Idz z tym do watku jakiegos bardziej ogolnego czy gdzies - nie smiec prosze tutaj.
    Dla Twojej wiadomosci (konczac juz naprawde temat) to gdybys sie choc troche zorientowal zanim zaczniesz wypisywac swoje filozofie (ale po co skoro kłapac jezorem bez przygotowania jest łatwiej niż wczesniej zasiegnac informacji), to bys znalazl artykuly o tym, ze sparwa byla wielokrotnie rozpatrywana i konsultowana i nie ma z tym problemu. Swego czasu prezes Dowhan goscil tu nawet ambasadora USA w naszym klubie itd.
    Naprawde myslisz, ze nikt przez kilkadziesiat lat nie zwrocil uwagi na podobienstwo naszej Myszy i Disneya? Ze Ty pierwszy teraz ten problem zauwazyles i nas oswiecisz?! Wez sie nie kompromituj i dziekujemy za te blyskotliwe rady i wskazowki Ty to masz jednak łeb
    Gość jest nowy, więc takiej dyskusji jeszcze tu nie czytał. Z drugiej strony ja tu nigdy nie widziałem kwestii ostatecznego rozwiązania problemu. Bo chyba tylko naiwny wierzy, że Pan Lagner nigdy w życiu nie widział Myszki Miki i zupełnym przypadkiem narysował podobny logotyp. Moglibyście po prostu przyznać wprost, że w latach 60-tych nikt nawet nie myślał o jakichś prawach autorskich, zwłaszcza co do produktu zza oceanu i stąd kopia. Nie on pierwszy i nie ostatni, w innych klubach też czasam kopiowali logotypy. A wy udajecie świętszych od papieża i że Pan Lagner był całe życie zamknięty w piwnicy i pewnie taka mysz mu się przyśniła I co niby Dowhan ustalił z tym ambasadorem USA? Dostał zgodę na użycie tego wizerunku? Bo nie rozumiem tej wstawki.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Powrót do góry    #1899
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,100
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    xmanagerx - uczciwie byłoby też zacytować pierwszy post kolegi z tamtego wątku: "No dobra, to zaczynajmy tą nierówna walkę o utrzymanie w SE "

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-03-2019)

  12. Powrót do góry    #1900
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    pieknie, same perly

    A najlepsze jest to pierwsze zdanie. Mysle, ze on dalej nie rozumie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Dominik (21-03-2019)

  14. Powrót do góry    #1901
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Nowy sezon przed nami , oby spokojniejszy niż poprzedni . Ciamciaki , nie wchodzimy w polemikę z kolegą Mariuszem bo czytaliście czym to się kończy . Wątek Falubaz 2018 część druga po części merytorycznej , tym razem sport .
    Oddajmy głos " ekspertowi " :


    Ja przede wszystkim nie rozumiem, czemu wiekszość tutejszych "fachowców" twierdzi, że z tym skladem to Falubaz ma 7=8 miejsce w tabeli po RZ.

    Już słyszę, ze baraże mamy pewne. Miło będzie utrzeć niedowiarkom nosa.

    Hmm, bo do PO, w obecnej SE, może wystarczyć ten skład który mamy. Tu żadnej filozofii nie ma.

    I w zasadzie, plan minumum to również awans do PO

    użytkownik noc : Już w ubiegłym roku, po ustaleniu składu pisałem, że czeka nas bój o obronę ligi. Klepałeś głupoty za "ekspertami". Nic więcej.

    uważam, ze ten skład powinien walczyć o miejsca 4-5. Oczywiście jak nic niespodziewanego się nie wydarzy.

    Ponadto nie do końca rozumiem, czemu np. Gorzów jest przez większość wpychany do PO ? Odeszli z Gorzowa Puk i Przemek, przyszedł tylko Woźniak. Mają jakieś problemy z Karczmarzem, mają problem z drugim juniorem. Sam Zmarzlik do PO nie wjedzie.

    Szeroki skład Falubazu, według mnie, pozwala realnie myśleć o PO.

    Ale nie ukrywam, że liczę na to, iż Smoliński i spółka, wdrapią się do tego PO. A tam, ewentualny brąz, byłby szokiem dla niektórych znawców. Ale jak znam życie, znawcy zwalą to na czyjegoś pecha

    Jeśli wejdziemy do PO, to wtedy usłyszysz ile to farta miał Falubaz.
    Bo miał walczyć o utrzymanie, bo tak i ..uj

    pokusze się o stwierdzenie, że gdyby zostali u nas Jason i Jarek, to w Tarnowie byłoby jeszcze więcej w tyłek.

    Jestem spokojny o bezpieczne utrzymanie w SE, i wierzę, że mogą zawalczyć również o PO.

    idziemy małymi kroczkami do przodu, znaczy się do PO

    Po tym wałku Leszna w Tarnowie, sytuacja trochę się skomplikowała.

    No i przegrana z Włókniarzem i Stalą u siebie, skomplikowała nam głownie kwestie z PO. Ale do spadku to jeszcze daleka droga.

    Ja nie wiem jak dzisiaj można głosić, ze z cała pewnością mecze w Czewie, Toruniu czy nawet w Gorzowie, mamy na 100% przegrane ?

    Generalnie moje posty są w kontrze do tych co twierdzą, że na 100% nie wygramy nigdzie na wyjeździe

    liczę na niespodzianki, może w Toruniu, może w Czewie, może w Grudziądzu. A może nawet w meczu z Lesznem u siebie.

    Drużyna nie została źle skonstruowana.

    Generalni uważam, że jak by zamiast Zena i MJJ, zostali Doyle i JHJ, to dzisiaj bylibyśmy w podobnym miejscu w tabeli.

    No i jak najbardziej wierzę, ze można wygrać mecze w Toruniu czy Czewie.

    Nie ma czegoś takiego, w naszej sytuacji, jak "porażka jest wkalkulowana". Każdy mecz trzeba jechać na 100% możliwości.

    Natomiast nasi w Czewie, jechali tak jakby z góry mieli tam wkalkulowaną porażkę. Nie gryźli toru za wszelką cenę, unikali kontaktu z rywalem. Po prostu pojechali odjechać tam mecz.


    PS. OSOBIŚCIE NOMINUJĘ KOLEGĘ MARIUSZA W KATEGORII ZŁOTE USTA ZA POST :
    Masz rację Zrobiłem babola 24-11-2017, 15:14
    Hmm, no wszystko fajnie, ale coś kolego wczoraj bzdurzyłeś, że dzisiaj będziesz negował moja wiedzę. A ty najwyżej udowodniłeś, że moje typy się nie do końca sprawdziły.

    Ale ja i tak dalej będę twierdził, że jak byśmy dzisiaj się cofneli w czasie, to dalej bym typował miejsce Falubazu w sezonie 2018 na pozycjach 4-5, z możliwością, przy odrobinie szczęścia, walki o PO. Naturalnie swoje typy opierałem na dyspozycji zawodników z sezonu 2017. I tutaj gratuluje tym co byli w stanie przewidzieć tak mocne obniżenie lotów przez Pepe i Zena.

    A teraz zrób może zbiorówkę swoich typowań. Czy ty może co roku srasz w gacie, i z góry zakładasz baraże ? Bo można i tak.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Gość jest nowy, więc takiej dyskusji jeszcze tu nie czytał. Z drugiej strony ja tu nigdy nie widziałem kwestii ostatecznego rozwiązania problemu. Bo chyba tylko naiwny wierzy, że Pan Lagner nigdy w życiu nie widział Myszki Miki i zupełnym przypadkiem narysował podobny logotyp. Moglibyście po prostu przyznać wprost, że w latach 60-tych nikt nawet nie myślał o jakichś prawach autorskich, zwłaszcza co do produktu zza oceanu i stąd kopia. Nie on pierwszy i nie ostatni, w innych klubach też czasam kopiowali logotypy. A wy udajecie świętszych od papieża i że Pan Lagner był całe życie zamknięty w piwnicy i pewnie taka mysz mu się przyśniła I co niby Dowhan ustalił z tym ambasadorem USA? Dostał zgodę na użycie tego wizerunku? Bo nie rozumiem tej wstawki.
    Nie, zgody nie dostał bo Mull nie jest włascicielem praw do żadnej mychy. Uzgodnili po prostu, że tacy jak ty maja się odpyerdolić od naszej mychy. Bo inaczej lotniskowiec z VI flotą USA zakotwiczą na Bałtyku.

    A ten nowy gość z Lublina, dostał info, że dyskusja już szła dawno w tym temacie. Wiec może sobie poczytać w archiwum.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-03-2019 o 13:58
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #1902
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie, zgody nie dostał bo Mull nie jest włascicielem praw do żadnej mychy. Uzgodnili po prostu, że tacy jak ty maja się odpyerdolić od naszej mychy. Bo inaczej lotniskowiec z VI flotą USA zakotwiczą na Bałtyku.
    Aha, czyli widzę argumenty się skończyły. Sam nie wiesz o czym gadali, ale zgrywasz cwaniaka
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  16. Powrót do góry    #1903
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, no wszystko fajnie, ale coś kolego wczoraj bzdurzyłeś, że dzisiaj będziesz negował moja wiedzę. A ty najwyżej udowodniłeś, że moje typy się nie do końca sprawdziły.
    Hm... zawsze myślałem, że typy opiera się o posiadaną wiedzę. 35 lat żyłem w niewiedzy, dzięki Mariusz!

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bartucha za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-03-2019)

  18. Powrót do góry    #1904
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2005
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 47 w 20 postach
    Bo to jest klasyczny przykład rodzimego chama, który w filmie pt. Miś wygłosił tekst - Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi.

  19. Powrót do góry    #1905
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Aha, czyli widzę argumenty się skończyły. Sam nie wiesz o czym gadali, ale zgrywasz cwaniaka
    No jak to ? Lotniskowiec i VI flota USA nie jest dużym argumentem ? To niech będzie, "odpyerdol się od naszej mychy". Jak Disney uzna, że trzeba się o nią upomnieć, to wtedy będziemy sie martwić.

    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Hm... zawsze myślałem, że typy opiera się o posiadaną wiedzę. 35 lat żyłem w niewiedzy, dzięki Mariusz!
    To źle myślałeś. Typy w żużlu, to nic innego jak toto lotek. Albo się trafi, albo nie. Zbyt wiele jest tutaj niewiadomych. Co ci daje wiedza, gdy taki Pepe robi w zasadzie rokrocznie średnią na poziomie 2.0 i przytrafia mu się sezon w gdzie robi średnią na poziomie 1.5 ?

    Przypomnij sobie, ilu tu na tym forum, rzekomych fachowców, jak dobrze pamiętam, z niejakim Piterkiem na czele, typowało, że przegramy baraż z Rybnikiem jadąc bez Patryka. Jak wiadomo, baraż ten wygraliśmy. Ale czy to znaczy, że ci co tak typowali, nie mają sporej wiedzy o żużlu ?

    Inny przykład, wejdź sobie w temat na forum "typowanie" jakiegokolwiek sezonu. A potem porównaj to z faktycznym stanem. I sprawdź co ci wyjdzie. Napewno nie to, że ludzie tam typujący, nie znają się na żużlu.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-03-2019 o 14:45
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #1906
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, no wszystko fajnie, ale coś kolego wczoraj bzdurzyłeś, że dzisiaj będziesz negował moja wiedzę. A ty najwyżej udowodniłeś, że moje typy się nie do końca sprawdziły.

    Ale ja i tak dalej będę twierdził, że jak byśmy dzisiaj się cofneli w czasie, to dalej bym typował miejsce Falubazu w sezonie 2018 na pozycjach 4-5, z możliwością, przy odrobinie szczęścia, walki o PO. Naturalnie swoje typy opierałem na dyspozycji zawodników z sezonu 2017. I tutaj gratuluje tym co byli w stanie przewidzieć tak mocne obniżenie lotów przez Pepe i Zena.
    Nie no bez jaj Mariusz. Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

  21. Powrót do góry    #1907
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Nowy sezon przed nami , oby spokojniejszy niż poprzedni . Ciamciaki , nie wchodzimy w polemikę z kolegą Mariuszem bo czytaliście czym to się kończy . Wątek Falubaz 2018 część druga po części merytorycznej , tym razem sport .
    Oddajmy głos " ekspertowi " :

    (...)

    idziemy małymi kroczkami do przodu, znaczy się do PO

    Po tym wałku Leszna w Tarnowie, sytuacja trochę się skomplikowała.
    Serio? Gościu w połowie czerwca, po 8 rozegranych kolejkach, kiedy Falubaz miał na koncie 2 (słownie: DWA) zwycięstwa stwierdził, że sytuacja w walce o PO trochę się skomplikowała? On jest większym laikiem niż myślałem. I jeszcze ta próba ratowania, że nie trafił z typami - to fajne typy w połowie rundy zasadniczej

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-03-2019)

  23. Powrót do góry    #1908
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Ja jak wchodziłem na te forum w ostatnim czasie (jestem tu nowy), to myślałem, że Mariusz jest z Gorzowa, a tutaj już od kilkunastu dni wiem, że to człowiek z Zielonej Góry
    Ton z jakim wypowiadał się o Gorzowie sugerował, że to kibic z krwi i kości z Gorzowa, ale kurde nie pamiętam o co chodziło, ale odniosłem wrażenie, że jest właśnie z Gorzowa

    @Eznasz - dużo czytałem i uwierz, że to Falubaz robi problemy innym klubom w Polsce, np piłkarskim, za to że mają myszkę w logo - i to też mogą powiedzieć że wygląda inaczej niż Wasza, bo różni się tym, że jedno ucho jest większe a drugie mniejsze.
    Więc skoro Wy macie plagiat z Disneya, to dlaczego inne kluby piłkarskie nie mogą mieć jeszcze innego plagiatu? Inny kolor, inne uszy? Dlaczego Wasz klub robił sprawy w sądzie z tego powodu?
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 21-03-2019 o 15:35

  24. Powrót do góry    #1909
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta

    PS. OSOBIŚCIE NOMINUJĘ KOLEGĘ MARIUSZA W KATEGORII ZŁOTE USTA ZA POST :
    Masz rację Zrobiłem babola 24-11-2017, 15:14
    To jest absolutnie niemożliwe. Ktoś musiał mu zhakować konto

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-03-2019)

  26. Powrót do góry    #1910
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Teraz strażak się tłumaczy, że to tylko typy były i czemu się czepiamy. Ale sam nie potrafił zrozumieć dlaczego inni skazywali Falubaz na miejsca 7-8. Beka z niego jak zawsze.
    Typy opiera się w pewnym stopniu o wiedzę ale najbardziej o umiejętność przewidywania co i kiedy danemu zawodnikowi może służyć a co przeszkadzać. Tyle lat w żużlu i wciąż zero kumacji
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #1911
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,430
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Czepiacie się Marisuza. A on przecież wyraźnie napisał, że ma rację.

    UNSCARED

  28. Powrót do góry    #1912
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ja jak wchodziłem na te forum w ostatnim czasie (jestem tu nowy), to myślałem, że Mariusz jest z Gorzowa, a tutaj już od kilkunastu dni wiem, że to człowiek z Zielonej Góry
    Ton z jakim wypowiadał się o Gorzowie sugerował, że to kibic z krwi i kości z Gorzowa, ale kurde nie pamiętam o co chodziło, ale odniosłem wrażenie, że jest właśnie z Gorzowa
    Toś mi teraz zaimponował, bystrością umysłu, brachu

    Widzę, że u nas, wzorem Leszna, też chyba jedna kasa jest czynna. Początek sparingu o 17.15 Czyli w tej materii idziemy z Lesznem na remis.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-03-2019 o 17:10
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #1913
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Chciałem wejść na sparing ale jak zobaczyłem kolejki przed kasą (od sektora J prawie aż do wjazdu do parku maszyn) to dałem sobie spokój.

  30. Powrót do góry    #1914
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Ladnie tam Pedersen pojechal z Vaculikiem
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #1915
    Użytkownik Awatar Lipa_PL
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    933
    Podziękowania: 32 w 22 postach

    icon10.gif

    ładnie Dzik Vacula powiózł

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lipa_PL za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-03-2019)

  33. Powrót do góry    #1916
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Całe szczęście, że mocni seniorzy będą w Falubazie mogli nadrabiać straty na juniorce.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Dominik (21-03-2019)

  35. Powrót do góry    #1917
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    701
    Podziękowania: 22 w 14 postach
    Ależ nasi wolni są na razie, pomijając typowy brak walki na naszym torze

  36. Powrót do góry    #1918
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Dziczyzna zaczyna swoje harce

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-03-2019)

  38. Powrót do góry    #1919
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ladnie tam Pedersen pojechal z Vaculikiem
    Nicki dalej dziki


    Gdzie oni jada ten sparing ? Bo chyba nie przy W69 ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #1920
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ciekawe co teraz se myśli sympatyczny Słowak

    Smyj śmiga na Flemingu ?

  40. Powrót do góry    #1921
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    761
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Nicki próbuje w sparingach za wszelką cenę wywalczyć na sezon numer 5-13
    Ps. Będzie w przerwie jakiś konkurs jazdy na jednym kole, jedyna szansa żeby Tonder coś wygrał

  41. Powrót do góry    #1922
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Smyk jak odjeżdża na prostych, sziok!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #1923
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Jak na razie miło mi tu na tej trybunie ,,K” .....

    Wiem wiem
    To tylko sparingi ,ale miejsce w szeregu każdy niech zna już od samego początku

  43. Powrót do góry    #1924
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Smyk jak odjeżdża na prostych, sziok!
    FG ? ??

  44. Powrót do góry    #1925
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Nie przywiązywałbym się do wyników. Zaraz wszyscy zmienią motorynki, to i wyniki mogą się odwrócić.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  45. Powrót do góry    #1926
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    FG ? ??
    On ma od rempaly chyba i Kowalskiego

    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Nie przywiązywałbym się do wyników. Zaraz wszyscy zmienią motorynki, to i wyniki mogą się odwrócić.
    Sugerujesz, że nasi jeszcze szybciej pojadą?

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-03-2019)

  47. Powrót do góry    #1927
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Szok, kapitan nie przegrał wyraźnie startu z JHJ
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #1928
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Oho Protas już zagotowany wynikiem i musiał Emila wkomponować w dechy.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #1929
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Oho Protas już zagotowany wynikiem i musiał Emila wkomponować w dechy.
    Gdzieś ty chłopie tam widział jakieś wsadzanie w dechy ? Ja tam widziałem, jak Emil przymknął gaz, bo nie miał już miejsca dla siebie.

    Poza tym, jeśli ty myślisz, że któryś zawodnik, jest zagotowany wynikiem, to chyba ocipiałeś. Większość z nich nawet nie wie jaki jest ten wynik.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #1930
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Nasi jeszcze silników nie sprawdzili, nie dopasowali, a już odłożyli na najwyższą półkę najlepsze.
    Teraz czas na Misia, 1xza Pepe i 1x za Dudka, a potem w jeszcze w 14-tym.

  51. Powrót do góry    #1931
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Zdecydowanie Piotr Pawlicki Rajderem Meczu.

  52. Powrót do góry    #1932
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Gdzieś ty chłopie tam widział jakieś wsadzanie w dechy ? Ja tam widziałem, jak Emil przymknął gaz, bo nie miał już miejsca dla siebie.

    Poza tym, jeśli ty myślisz, że któryś zawodnik, jest zagotowany wynikiem, to chyba ocipiałeś. Większość z nich nawet nie wie jaki jest ten wynik.
    Hahahhahahhhahahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahahhahah poryczalem się. Cały kunszt

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-03-2019)

  54. Powrót do góry    #1933
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Zdecydowanie Piotr Pawlicki Rajderem Meczu.
    No, prawie. A prawie czyni różnicę

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Hahahhahahhhahahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahahhahah poryczalem się. Cały kunszt
    Ciągle tylko ryczysz. Ty to musisz mieć smutne życie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #1934
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Protas bedzie mial swoje momenty w tym sezonie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  56. Powrót do góry    #1935
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Czy mi się tylko wydaje, czy Pepe znacznie poprawił swoje starty ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •