Strona 3 z 155 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    pojawiła się kasa, to się wszyscy rzucili jak muchy na gówno. jak wydoją bieńkowskiego, to pójdą szukać kolejnego jelenia.
    w tym kontekście warto docenić decyzję grześka, że wybiera rozwój, a nie mamonę.
    Jesteś pewny, że nie wybiera mamony i właśnie idzie na łatwiznę? Na ławce przecież kasy nie będzie dostawać i na pewno lepsza gwarancja startów w innym klubie niż ich brak..

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jak Niedzwiedzia lubie, to Zbyszek Suchecki to max co z niego moze byc.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Rysiek (13-10-2018), koot (11-10-2018)

  4. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Jak ominą Misia kontuzje, to może się jeszcze całkiem fajnie rozwinąć. Potrafi wystartować i potrafi coś tam powalczyć na dystansie.
    ALe na pewno nie zrobi tego będąc rezerwowym w Falubazie. Nawet jak mu się by trafiło kilka startów to jeśli chce zrobić postęp to koniecznie musi przejechać gdzieś cały sezon od początku.

  5. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 59 w 43 postach
    ja nie wierze w sebe. zuzlowcem jest przecietnym jesli nie powiedziec ze marnym, ale uwielbiam go za jego walecznosc. tyle dzwonow co on mial to niejeden zakonczyl by kariere, a chlop wstaje, odpocznie pare dni i jedzie. A moze sam uznal ze troche za duzo tych dzwonow i lepiej troche sie uspokoic i raz na jakis czas pojechac w jakims biegu?

    skoro zengi jest smutny ze musi odejsc, a klub go chciał, to czemu nie podpisal kontraktu z pepe i duzersem?

  6. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    Jesteś pewny, że nie wybiera mamony i właśnie idzie na łatwiznę? Na ławce przecież kasy nie będzie dostawać i na pewno lepsza gwarancja startów w innym klubie niż ich brak..
    gwarancja startów = jazda. jazda + kasa za pkt. = rozwój.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    alexbart (11-10-2018)

  8. Powrót do góry    #96
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Niedzwiedz ma mase ofert z niższych lig jak zostanie to tylko dla $$$

  9. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    gwarancja startów = jazda. jazda + kasa za pkt. = rozwój.
    To powiedzmy, że wybiera rozwój i mamone.

  10. Powrót do góry    #98
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,573
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,082 w 1,452 postach
    W Falubazie po burzy zaczyna świecić słońce. Słońce złota i $. Gdybyśmy w tym sezonie w miejsce Thorssella/Gomóły mieli jakiegoś Hancocka, to te zmiany pewnie nie nastąpiłyby. Sieci wysuszone, można płynąć na ryby, jak mawiają Chińczycy.
    Dziwię się tym walkom o Karczmarza i Miśkowiaka. Przy relatywnie "nieograniczonych" finansach, wolałbym zdecydowanie 1 dużego gracza/Vaculik i koniecznie Cierniaka. Dać ile chce, zgodzić się na co chce, podpisać kontrakt do końca wieku juniora i ukształtować sobie zawodnika. Jestem pod wrażeniem umiejętności i rozwagi na torze u tego chłopaka, moglibyśmy iść drogą Sparty z Drabikiem. Miśkowiak do mnie nie przemawia, za to młody Lampart tak, ale on niech będzie Motor-owy.
    Jednego nowego można strawić-nawet jest konieczny, ale parę Vaculik/Pedersen słabo widzę. Skład mocno zalatuje Unibaxem/GetWellem i taką widzę przyszłość. Tu i teraz bez perspektyw, bez czasu na asymilację, dotarcie. Będzie 2 asów, to będzie, ale bez excytacji i samozadowolenia. Wolałbym Vaculika, Cierniaka i ewentualnie dodatkowo Miśkowiaka/Karczmarza.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Arm (11-10-2018)

  12. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Niedzwiedz ma mase ofert z niższych lig jak zostanie to tylko dla $$$
    Ale jakiej kasy ? Za niejechanie ? Ja Sebastiana bardzo szanuję za jego miłość do sportu i gotowość do poświęceń, ale pozostanie w Falubazie (czy jakimkolwiek innym ekstraligowym klubie) to jest dla niego zawodowa śmierć. Szkoda chłopaka.
    Talent miał, ale niestety jego rozwój skutecznie przyhamowały kontuzje. Powiedzmy sobie szczerze po takim wypadku jaki zaliczył w Opolu to niejeden by karierę zakończył a on zdołał wrócił do ścigania. Mam nadzieje, że jego kariera potoczy się tak jak u Kuby Jamroga, ale by tak się stało Sebastian powinien zaliczyć ze 2-3 sezony intensywnych jazd w I lidze. Grzejąc ławę w ekstralidze na pewno nie stanie się dobrym żużlowcem.

  13. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Generalnie to widać, że naszym kibicom średnio się ten Dream Team marzy. I faktycznie to bardzo będzie przypominać Toruń. Ale widocznie chęć osiągnięcia sukcesu za wszelką cenę jest w tym momencie najważniejsza. Może jest coś o czym nie wiemy..?

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wookie1982 za jego przydatny post!

    alexbart (11-10-2018)

  15. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    gwarancja startów = jazda. jazda + kasa za pkt. = rozwój.
    Zobaczymy jaka będzie jego pozycja w klubie do którego pójdzie. Ja obstawiam że to będzie Czewa.

    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    Generalnie to widać, że naszym kibicom średnio się ten Dream Team marzy. I faktycznie to bardzo będzie przypominać Toruń. Ale widocznie chęć osiągnięcia sukcesu za wszelką cenę jest w tym momencie najważniejsza. Może jest coś o czym nie wiemy..?
    Poczekajmy aż wszyscy zamkną składy to będzie można jakieś bardziej konkretne prognozy zrobić.

  16. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale jakiej kasy ? Za niejechanie ? Ja Sebastiana bardzo szanuję za jego miłość do sportu i gotowość do poświęceń, ale pozostanie w Falubazie (czy jakimkolwiek innym ekstraligowym klubie) to jest dla niego zawodowa śmierć. Szkoda chłopaka.
    Są dwie korzyści:
    - będąc rezerwowym, zmaleje ryzyko kontuzji
    - jednak pozostanie w klubie profesjonalnym i takimi kolegami po fachu a nie w jakimś Krakowie

    Ogólnie to trzeba jakoś kombinować z rezerwowym - albo się dogadasz z takim Niedźwiedziem albo będziesz miał plastrona. W Toruniu mają młodego Holdera i kwasy bo ten zawsze kogoś zastępuje.

  17. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Są dwie korzyści:
    - będąc rezerwowym, zmaleje ryzyko kontuzji
    - jednak pozostanie w klubie profesjonalnym i takimi kolegami po fachu a nie w jakimś Krakowie

    Ogólnie to trzeba jakoś kombinować z rezerwowym - albo się dogadasz z takim Niedźwiedziem albo będziesz miał plastrona. W Toruniu mają młodego Holdera i kwasy bo ten zawsze kogoś zastępuje.
    Tzn. z perspektywy Falubazu taki rezerwowy to świetna sprawa. Natomiast mi się wydaje, że to się skończy wypożyczeniem Seby gdzieś tam w maju do jakiegoś klubu z I ligi.
    Broń Boże 2 liga bo to już nie ten etap. Ekipa ze środka tabeli I ligi byłaby jak znalazł.

  18. Powrót do góry    #104
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale jakiej kasy ? Za niejechanie ? Ja Sebastiana bardzo szanuję za jego miłość do sportu i gotowość do poświęceń, ale pozostanie w Falubazie (czy jakimkolwiek innym ekstraligowym klubie) to jest dla niego zawodowa śmierć. Szkoda chłopaka.
    Z tego co słyszałem jakiś czas temu to Niedzwiedz jest/był blisko Piły. A kasa jest taka że w Falubazie za sam podpis dostanie więcej niż tam przez cały sezon zarobi w 2 lidze bo tam małe stawki

  19. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Oby Seba podpisał jakiś symboliczny kontrakt i poszedł na wypożyczenie do 1 ligi, on potrzebuje pełnego sezonu jazdy. Może z niego być jeszcze solidna druga linia, ale zostając u nas pod nr 8 przy takim skłądzie nie ma na to szans

  20. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Z tego co słyszałem jakiś czas temu to Niedzwiedz jest/był blisko Piły. A kasa jest taka że w Falubazie za sam podpis dostanie więcej niż tam przez cały sezon zarobi w 2 lidze bo tam małe stawki
    2 liga nie ma sensu. Nie chce mi się wierzyć żeby nie było chętnych na niego w 1 lidze. Ostrów, Dauga, Gniezno, Gdańsk, a nawet Rybnik czy Tarnów.

    EDIT: wszyscy chcą być w Falubazie , nawet jak nie będą jechać

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...e-zielona-gora

    Tylko Grzesiu nie chciał się skusić no.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 11-10-2018 o 16:34

  21. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Mi zalatuje transferem Grzesia do Gorzowa. Będzie Grzes za Grzesia.

    U nas byłoby idealnie gdyby skusili Karczmarza, gość ma jeszcze 2 lata na juniorce a przy tym to już dość ukształtowany zawodnik. Jesli jest tylko jakakolwiek opcja żeby wyciągnąć go z Gorzowa a stać nas to trzeba zrobić co sie da. Cierniak to też super sprawa.

    W tego Pedersena to nie wierze. Obawiam się że to będzie klops transferowy. Koles tylko wali punkty jak jedzie w słabej ekipie. Jak trafił do Leszna to już mizeria była. Nie wierze, że będzie lepszy od Zengoty. Trzeba było dać Grzeskowi szanse a za rok zaatakować Taia, Doyle, Madsena, Fredke albo Emila. Każdy z nich to dużo lepsza opcja od Nickiego.

    Podejrzewam że różnica w jeździe Pedersena i Zengiego nie będzie tak widoczna jak róznica w zarobkach.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 11-10-2018 o 16:47

  22. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 21 w 14 postach
    no i niestety jest potwierdzenie

    http://zuzel.falubaz.com/post/grzego...ngi-dziekujemy

    trochę szkoda jeżeli za niego będzie Niki, ale może jednak inna niespodzianka się szykuje?

  23. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

  24. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Goros serio stawiasz w jednym rzędzie 3 IMS i ligowego wymiatacza z kolesiem, który ma nie raz i nie dwa problem żeby pokonać w meczu juniora drużyny przeciwnej ?

  25. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Mi zalatuje transferem Grzesia do Gorzowa. Będzie Grzes za Grzesia.


    U nas byłoby idealnie gdyby skusili Karczmarza, gość ma jeszcze 2 lata na juniorce a przy tym to już dość ukształtowany zawodnik. Jesli jest tylko jakakolwiek opcja żeby wyciągnąć go z Gorzowa a stać nas to trzeba zrobić co sie da. Cierniak to też super sprawa.

    Weź nie strasz. Mam nadzieje że Grzesiu się na to nie zdecyduje, mam o nim dużo lepsze zdanie niż o Walasku.
    I tak samo mam nadzieje, że nigdy nie trafi tu Karczmarz. Takie wyciągnie już ukształtowanych juniorów od rywala zza miedzy to jest mega słabe. Gość już jechał derby przeciwko nam, nie chce go tutaj. Nigdy.

    W tego Pedersena to nie wierze. Obawiam się że to będzie klops transferowy. Koles tylko wali punkty jak jedzie w słabej ekipie. Jak trafił do Leszna to już mizeria była. Nie wierze, że będzie lepszy od Zengoty. Trzeba było dać Grzeskowi szanse a za rok zaatakować Taia, Doyle, Madsena, Fredke albo Emila. Każdy z nich to dużo lepsza opcja od Nickiego.

    Podejrzewam że różnica w jeździe Pedersena i Zengiego nie będzie tak widoczna jak róznica w zarobkach.
    Niki miał wtedy trudny czas a i tak robił najwyższą średnią w całej ekipie. Zmienił dupeczkę, priorytety to i lepiej zaczął jeździć. Poza tym ma z głowy SGP więc będzie się mógł skoncentrować na robieniu kasy czyli pkt dla nas. Ja jestem spokojny o Nikiego. Te 2.0 powinien zrobić spokojnie.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-10-2018)

  27. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Goros serio stawiasz w jednym rzędzie 3 IMS i ligowego wymiatacza z kolesiem, który ma nie raz i nie dwa problem żeby pokonać w meczu juniora drużyny przeciwnej ?
    Oczywiscie, że biorąc pod uwagę dotychczasową kariere i poprzedni sezon to Nicki jest dużo wyzej od Grzegorza. Ja po prostu nie wierzę, że Nicki się odnajdzie w drużynie naszpikowanej mocnymi seniorami gdzie bedzie grał 4-5 skrzypce. Do tego dochodzą wątpliwości czy po rezygnacji ze SGP nie bedzie to już schyłek kariery wielkiego miestrza, tak jak kiedys było z Hamillem.

    Zengota jadąc na pozycji 4-5 dalej bedzie robił przynajmniej te swoje 1,500. Ja sie po prostu obawiam że Nicki majac w kazdym biegu szalejącego Protasa czy mocnych startowcow Vaculika, Dudka i MJJ nie obnizy drastycznie swoich lotow. Rezygnacja ze SGP to tez mniejszy budzet i mniejszy team - pamietajmy o tym.

  28. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Cierniak to też super sprawa.
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    koniecznie Cierniaka.
    Nie wiem czy zielonogórski kibic jest tak zblazowany, czy ja źle oceniam ale przecież Wy macie Tondera i Pawliczaka, dwóch dobrze się zapowiadających miejscowych juniorów. Chyba, że macie w nosie miejscowych...
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    Falubaz (11-10-2018), alexbart (11-10-2018)

  30. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Nie wiem czy zielonogórski kibic jest tak zblazowany, czy ja źle oceniam ale przecież Wy macie Tondera i Pawliczaka, dwóch dobrze się zapowiadających miejscowych juniorów. Chyba, że macie w nosie miejscowych...
    Ale co rozumiesz prze określenie "zielonogórski kibic" ? Ja np. nie chciałbym żadnego obcego juniora w Falubazie. I takich kibiców tez znajdziesz sporo. Ale to prywatny klub, chcą się pewno zabezpieczyć dodatkowym juniorem na wypadek kontuzji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Co zrobisz? Z jednej strony chcą nakładów na szkółkę i miejscowych juniorów, z drugiej pierwsi kupią inne talenty przy nadarzającej się okazji.

    Jakby Nicki miał być czwartym w zespole, to znaczy, że Jensen musiałby trochę podwyższyć średnią a Protasiewicz to już nie wiadomo co wykombinować. Pewne natomiast, że jak Nicki będzie czwartym, to finał bankowy.

  32. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    tylko co za frajda ogladac mecze bedzie? 2-3 druzyny osiagna 40pkt przy w69 jak bedziemy mieli slabszy dzien

  33. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Lepiej to niż w dwóch-trzech meczach samemu zrobić 40 punktów u siebie

  34. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Jacazg (11-10-2018), dillinger (12-10-2018), marcool (12-10-2018), szmacianek (11-10-2018)

  35. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    bardzo dawno nie bylo takich emocji przy w69 jak w tym roku ,wiec nie narzekaj

  36. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Nie wiem czy zielonogórski kibic jest tak zblazowany, czy ja źle oceniam ale przecież Wy macie Tondera i Pawliczaka, dwóch dobrze się zapowiadających miejscowych juniorów. Chyba, że macie w nosie miejscowych...
    Wiesz jest junior i junior. Taki gość jak młody Cierniak to się trafia bardzo rzadko. W ZG ostatni talent tej miary to Kurmanek i prawda jest taka, że 20 lat minęło i drugi taki się nie pojawił. Mało tego - zaryzykuje stwierdzenie że przed Kurmankiem to musielibyśmy się cofnąć do lat 70/80tych i do Andrzeja Huszczy i Henia Olszaka.
    Dlatego gdyby pojawiła się szansa zakontraktowania kogoś takiego to tylko głupi by tej opcji nie rozważył.
    Chłopak jest młody, ma profesjonalną opiekę ojca i taki transfer to nie jest po prostu dodatkowy junior tylko inwestycja w cały team i nie na rok tylko na cały wiek juniora.
    Jeżeli jego talent rozwinąłby się tak jak tego wszyscy oczekują i przewidują to byłby to mega atut na lata. Nie mieliśmy takiego od czasu Dudka na juniorce. Nie muszę pisać co to nam wtedy dało.

    A co do naszych juniorów to na dobrą sprawę na przyszły rok mamy dwóch. I to takich którzy są dość podatni na upadki i kontuzje. Nie możemy ryzykować że trzeba będzie posłać do jazdy chłopaka ze szkółki który nie potrafi płynnie 4 kółek przejechać i nawet w juniorskich zawodach prawie nie startował.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 11-10-2018 o 18:39

  37. Powrót do góry    #120
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    bardzo dawno nie bylo takich emocji przy w69 jak w tym roku ,wiec nie narzekaj
    Ja tam dziękuję za takie emocje... Leszczyniakom jakoś nie przeszkadza, że leją wszystkich. A pewnie tak nie będzie. Już było kilka takich drużyn które meczu miały nie przegrać przez parę sezonów. Czy to jedna taka drużyna była?

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Jacazg (11-10-2018)

  39. Powrót do góry    #121
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,573
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,082 w 1,452 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    tylko co za frajda ogladac mecze bedzie? 2-3 druzyny osiagna 40pkt przy w69 jak bedziemy mieli slabszy dzien
    Co prawda w tym roku emocji nie brakowało, ale może odpoczniemy sobie od takich w przyszłym? Chcesz znowu przeżywać-obronią bonus w Grudziądzu czy nie, wygrają u siebie z Czewą czy nie, zrobią bonusa na Tarnowie czy spadną, wygrają baraże czy spadną?
    Jeszcze nikt nie podpisał, ale na papierze to Unia L. jest mocniejsza, a Sparta i GetWell porównywalny. Jeśli plotki transferowe się potwierdzą. A niech się jakiś pech trafi, albo dołek formy Pepe, albo powrót jazdy MJJ sprzed paru lat i walczymy o utrzymanie (ewentualnie o PO) a nie pewne medale.
    Mnie się nie podoba para Vacul/Dzik, wolałbym za jednego z nich Cierniaka czy Lamparta, ale to nie nasze pieniądze i nie nasze zakupy. Dobrze że Ksysio odpadł, bo w przyszłym roku moja noga na W69 by nie postała.
    Trudno powiedzieć jak taką ekipę ogarnie trener, bo przewiduję z tym kłopoty w wykonaniu Skóra/Dobruc. Jaszcze do tego charakterny Pepe i sytuacja śmierdzi problemami. Tak krytykowany Chomski, czy nie lubiany Cieślak poradziłby z nimi sobie, ale Skóra, Dobruc? Zobaczymy, mam obawy.

  40. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,219
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Oczywiscie, że biorąc pod uwagę dotychczasową kariere i poprzedni sezon to Nicki jest dużo wyzej od Grzegorza. Ja po prostu nie wierzę, że Nicki się odnajdzie w drużynie naszpikowanej mocnymi seniorami gdzie bedzie grał 4-5 skrzypce. Do tego dochodzą wątpliwości czy po rezygnacji ze SGP nie bedzie to już schyłek kariery wielkiego miestrza, tak jak kiedys było z Hamillem.

    Zengota jadąc na pozycji 4-5 dalej bedzie robił przynajmniej te swoje 1,500. Ja sie po prostu obawiam że Nicki majac w kazdym biegu szalejącego Protasa czy mocnych startowcow Vaculika, Dudka i MJJ nie obnizy drastycznie swoich lotow. Rezygnacja ze SGP to tez mniejszy budzet i mniejszy team - pamietajmy o tym.
    Nicki choćby zaliczył najgorszy sezon od 10 lat to i tak wykręci lepszą średnią niż Zengota w szczycie formy. Jeżeli chcemy w przyszłym roku o coś powalczyć (a chyba po to przystępuje się do rozgrywek ?), to ta wymiana była konieczna.

  41. Powrót do góry    #123
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Trudno powiedzieć jak taką ekipę ogarnie trener, bo przewiduję z tym kłopoty w wykonaniu Skóra/Dobruc. Jaszcze do tego charakterny Pepe i sytuacja śmierdzi problemami. Tak krytykowany Chomski, czy nie lubiany Cieślak poradziłby z nimi sobie, ale Skóra, Dobruc? Zobaczymy, mam obawy.

    Ja cały czas twierdzę, że Skóra w parkingu radzi sobie nie gorzej, niż "asy" których wymieniłeś, a może nawet lepiej. Problem, że nie ogarnia taktycznie meczu. Ale tego można się nauczyć, albo nabyć z wiekiem cwaniactwa meczowego, potrzebnego do szybkiego reagowania na sytuację na torze.

  42. Powrót do góry    #124
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Zlali Zengiego ! Żenada, Skandal !

  43. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Jeden junior bedzie Wam potrzebny. Tonderowi bodaj jeden rok startow zostal na juniorce ? Dwoch z zewnatrz to byla by przesada i zahamowanie rodzimej szkolki, zreszta widac ze z Pawliczaka moze byc naprawde solidny zawodnik. Reszty za bardzo nie kojarze. Chyba ze Potoncow.

  44. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Ja cały czas twierdzę, że Skóra w parkingu radzi sobie nie gorzej, niż "asy" których wymieniłeś, a może nawet lepiej. Problem, że nie ogarnia taktycznie meczu. Ale tego można się nauczyć, albo nabyć z wiekiem cwaniactwa meczowego, potrzebnego do szybkiego reagowania na sytuację na torze.
    I chyba się z tobą zgodzę. Skóra tak naprawdę jest stażem stosunkowo krótko w tym biznesie. Każdy następny sezon może być lepszy w jego wykonaniu. Z tej strony patrząc, to szkoda by było aby u nas uczył się na błędach, a potem, już bezbłędnie, prowadził inne ekipy.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jeden junior bedzie Wam potrzebny. Tonderowi bodaj jeden rok startow zostal na juniorce ? Dwoch z zewnatrz to byla by przesada i zahamowanie rodzimej szkolki, zreszta widac ze z Pawliczaka moze byc naprawde solidny zawodnik. Reszty za bardzo nie kojarze. Chyba ze Potoncow.
    Tonder i Pawliczak, mają jeszcze po 2 lata startów na juniorce. Czyli sezony 2019 i 2020.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Tonder i Pawliczak, mają jeszcze po 2 lata startów na juniorce. Czyli sezony 2019 i 2020.
    Jeżeli o nich chodzi to nie wróże im żadnych rewelacji. Niedźwiedź - to max co może z nich byc.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 11-10-2018 o 18:17

  46. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Jeżeli o mnie chodzi to nie wróże im żadnej rewelacji. Niedźwiedź - to max co może z nich byc.
    Hmm, takiemu Doylowi, który w latach 2008-2014 obijał się pomiędzy I a II ligą, też nikt nie wróżył, że będzie brylował w SGP i zostanie IMŚ. Wręcz wielu twierdziło, że to co najwyżej średniak będzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    [QUOTE=wookie1982;1925207]Generalnie to wida

    Za rok wybory. Wazny rok. Trzeba sie pokazac.
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  48. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,646
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Panowie, to jak Zengota idzie do Wrocławia?

  49. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    He, he. Nasi dzisiaj w V rundzie MDMW w Ostrowie, wystawili dwie drużyny

    Taki Pawliczak nawet sobie radzi w tym towarzystwie. Ogółem jedzie tam 6 Falubazów. Tylko siódmy Tonder się opyerdala i go nie ma. Na ilość lejemy nawet Leszno

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Panowie, to jak Zengota idzie do Wrocławia?
    Nie do Gorzowa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Z tego co mi się udało dowiedzieć niejako z wew. to Pawliczak jest dużo sensowniejszą opcją. Tonder jest problematyczny i o sodówkę nietrudno. Tak czy inaczej musimy mieć jakiś backup


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  51. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Panowie, to jak Zengota idzie do Wrocławia?
    Ja stawiam na Czewe. Zen nie zgodzi się na walkę o skład z Glebem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  52. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Z tego co mi się udało dowiedzieć niejako z wew. to Pawliczak jest dużo sensowniejszą opcją. Tonder jest problematyczny i o sodówkę nietrudno. Tak czy inaczej musimy mieć jakiś backup


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Zgadza się. Z Pawliczakiem jest dużo mniej problemów. To gość bezkonfliktowy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Tonder jest nieco narwany, ale potrafi miło zaskoczyć. Razem z Pawliczakiem powinien otrzymać szansę imo.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •