Strona 37 z 155 PierwszyPierwszy ... 2735363738394787137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,665 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1621
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Leszno ma przewagę juniorską, ale bez przesady, w dwumeczu wszystko może się zdarzyć. Falubaz z taką paką seniorską spokojnie może (nie mylić, że równa się to, że na pewno tak będzie) wklepać Unii na Smoczyku.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #1622
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nawiazac walke...
    2016 rok. Rolnicki z Madejem pokonuja u siebie Zmarzlika 5-1.
    czy mozna to ujac, ze nawiazali walke?

    Para lubelska moze byc spokojnie nr 2 w lidze, ale rownie dobrze detale moga zdecydowac, ze bedzie to para nr 4, po Lesznie, Wrocku i Gorzowie.
    No wiesz w tym fucking modern speedway detale decydują o tym czy jesteś kosmitą a la Lindgren z początku ubiegłego roku czy nie łapiesz się na szprycę.
    Niewątpliwie Smyk z Kuberą są w swoim najlepszym czasie dla juniora, mają mega doświadczenie ligowe, stabilną sytuację jeśli chodzi o sprzęt i kasę więc wszystko przemawia za nimi, ale tam gdzie zaczyna się speedway tam kończy się logika. Wcale nie zdziwi mnie jak Lampart na odpowiednio spasowanym motocyklu będzie grzmocił ich w każdym biegu.

  3. Powrót do góry    #1623
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wcale nie zdziwi mnie jak Lampart na odpowiednio spasowanym motocyklu będzie grzmocił ich w każdym biegu.
    You wish

  4. Powrót do góry    #1624
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    You wish
    A kila mnie to
    Ważne żeby nasza żelazna pięść pozamiatała to wasze tałatajstwo

  5. Powrót do góry    #1625
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    You wish
    Bez przesady. Lampart to jeszcze nie ta półka.

  6. Powrót do góry    #1626
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Bo nie ma, za to na juniorce bije was 20-1. I to jest ta przepaść, która zrobi różnicę.
    Że Unia ma przewagę w formacji juniorskiej to wiedzą wszyscy ale ja tu przepaści nie widzę, w końcu bieg juniorski jest jeden. A i Tonderowi zdarzało się już przywieźć za plecami, w meczu ligowym, Smektałę i Kuberę. W pozostałych biegach juniorzy jadą z seniorami. Więc gdzie ty tą przepaść widzisz to chyba tylko ty wiesz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #1627
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    MJJ z ,,2” , ,,4” , ,,10” czy ,,12” przy doparowych typu Dudek czy Vaculik ma mieć jeszcze lepszy sezon od zeszłorocznego ???

    Na rany Molki .....
    Co Wy tam pijecie

    Biedny Jensen jest największym przegranym ,,nowego” SuperFalubazu.......

  8. Powrót do góry    #1628
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Że Unia ma przewagę w formacji juniorskiej to wiedzą wszyscy ale ja tu przepaści nie widzę, w końcu bieg juniorski jest jeden. A i Tonderowi zdarzało się już przywieźć za plecami, w meczu ligowym, Smektałę i Kuberę. W pozostałych biegach juniorzy jadą z seniorami. Więc gdzie ty tą przepaść widzisz to chyba tylko ty wiesz.
    Co z tego że jest 1 bieg juniorski? Spośród juniorów dwóch, każdy ma obowiązkowe 3 starty=6 biegów. W nich leszczynianie zazwyczaj zdobywają ok. 10 pkt, a często jeszcze więcej, do tego jakieś starty za taśmy, za słabego seniora itd, i nieraz robi się 15pkt w sumie. Czym możemy odpowiedzieć? Dwoma punktami, może trzema? Gdyby liczyć równą seniorkę, w granicach remisu, to po dodaniu punktów juniorskich, zrobi się tak koło 50:40. Juniorzy leszczyńscy biją punkty na seniorach rywali, a my??? Nawet lekka przewaga na seniorce nie uzupełni różnicy z urobku juniorów.
    Tyle że po prawdzie, to tylko Unia i Sparta wyraźnie góruje nad nami, nieco lepszą juniorkę ma większość ekip, może prócz GKMu i Getwella, choć Stalowa bez $ też nie musi jakoś mocno górować nad nami. Tam możemy seniorką nadrobić słabość juniorów, ale na Unię i być może Spartę to będzie mało.
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    MJJ z ,,2” , ,,4” , ,,10” czy ,,12” przy doparowych typu Dudek czy Vaculik ma mieć jeszcze lepszy sezon od zeszłorocznego ???

    Na rany Molki .....
    Co Wy tam pijecie

    Biedny Jensen jest największym przegranym ,,nowego” SuperFalubazu.......
    Pije się wszystko, nawet zielonogórskie sławne wina, jeśli nic innego nie ma pod ręką.
    Nie chodzi o suche punkty Mikiego, patrzmy na skuteczność, jak się wykaże czymś podobnym, to nikt nie będzie patrzył na punkty. A jak będą zwycięstwa, gładkie wejście do PO, to i lubuskiego wina może zabraknąć.

  9. Powrót do góry    #1629
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Jutro o 14 zaczynamy zabawę

  10. Powrót do góry    #1630
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Co z tego że jest 1 bieg juniorski? Spośród juniorów dwóch, każdy ma obowiązkowe 3 starty=6 biegów. W nich leszczynianie zazwyczaj zdobywają ok. 10 pkt, a często jeszcze więcej, do tego jakieś starty za taśmy, za słabego seniora itd, i nieraz robi się 15pkt w sumie. Czym możemy odpowiedzieć? Dwoma punktami, może trzema? Gdyby liczyć równą seniorkę, w granicach remisu, to po dodaniu punktów juniorskich, zrobi się tak koło 50:40. Juniorzy leszczyńscy biją punkty na seniorach rywali, a my??? Nawet lekka przewaga na seniorce nie uzupełni różnicy z urobku juniorów.
    Tyle że po prawdzie, to tylko Unia i Sparta wyraźnie góruje nad nami, nieco lepszą juniorkę ma większość ekip, może prócz GKMu i Getwella, choć Stalowa bez $ też nie musi jakoś mocno górować nad nami. Tam możemy seniorką nadrobić słabość juniorów, ale na Unię i być może Spartę to będzie mało.

    Pije się wszystko, nawet zielonogórskie sławne wina, jeśli nic innego nie ma pod ręką.
    Nie chodzi o suche punkty Mikiego, patrzmy na skuteczność, jak się wykaże czymś podobnym, to nikt nie będzie patrzył na punkty. A jak będą zwycięstwa, gładkie wejście do PO, to i lubuskiego wina może zabraknąć.
    Aha, czyli chcesz mi powiedzieć, ze taki Kubera ze Smektałą, będą regularnie lali Nickiego, Vaculika, Dudka, MJJ i Protasa.

    To na c..uj jak karnet kupowałem ? Nie mogłes tego wydukać szybciej ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (07-03-2019)

  12. Powrót do góry    #1631
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Zima się kończy i Mariola znowu w formie. To znak , że sezon za pasem !

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Dominik (07-03-2019)

  14. Powrót do góry    #1632
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aha, czyli chcesz mi powiedzieć, ze taki Kubera ze Smektałą, będą regularnie lali Nickiego, Vaculika, Dudka, MJJ i Protasa.

    To na c..uj jak karnet kupowałem ? Nie mogłes tego wydukać szybciej ?
    Tak, będą ich regularnie lali

  15. Powrót do góry    #1633
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Tak, będą ich regularnie lali
    No i po co go wku_rwiasz ? Chłop leki bierze a ty go jeszcze podpuszczasz.

  16. Powrót do góry    #1634
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dla Mariusza od zawsze na papierze jezdza nazwiska. Nie do przyjecia jest fakt, ze junior moze zrobic 10 punktow w Po, to jakas bzdura.

  17. Powrót do góry    #1635
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Dla Mariusza od zawsze na papierze jezdza nazwiska. Nie do przyjecia jest fakt, ze junior moze zrobic 10 punktow w Po, to jakas bzdura.
    No i dobrze Mario se myśli. Dream Team macie ? Macie. Co taki Kubera ze Smektałą może ? chu_ja może.

  18. Powrót do góry    #1636
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Dla Mariusza od zawsze na papierze jezdza nazwiska. Nie do przyjecia jest fakt, ze junior moze zrobic 10 punktow w Po, to jakas bzdura.
    Bzdurzysz papuasie

  19. Powrót do góry    #1637
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aha, czyli chcesz mi powiedzieć, ze taki Kubera ze Smektałą, będą regularnie lali Nickiego, Vaculika, Dudka, MJJ i Protasa.

    To na c..uj jak karnet kupowałem ? Nie mogłes tego wydukać szybciej ?
    Zależy jak tam Jankes wychowuje tych chłopaków, może nauczy ich okazywania szacunku starszym, wliczając tych z Falubazu.
    Zerknij Mario na te wyniki;http://www.speedwayw.pl/pl_2018.htm ,tam masz wszystko. Chyba że te młode nieudaczniki z Leszna, będą się tak rozwijać jak Hlib czy Przedpełski, to kto wie.
    Swoją wiedzą kibicowską i obiektywnością, zwalasz mnie z nóg, jesteś niezastąpiony.

  20. Powrót do góry    #1638
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Dla Mariusza od zawsze na papierze jezdza nazwiska. Nie do przyjecia jest fakt, ze junior moze zrobic 10 punktow w Po, to jakas bzdura.
    A gdzie ja tak napisałem ?

    Śmieszy mnie jak co niektórzy inteligenci, lubia komuś dopowiedzieć co miał na myśli

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Zależy jak tam Jankes wychowuje tych chłopaków, może nauczy ich okazywania szacunku starszym, wliczając tych z Falubazu.
    Zerknij Mario na te wyniki;http://www.speedwayw.pl/pl_2018.htm ,tam masz wszystko. Chyba że te młode nieudaczniki z Leszna, będą się tak rozwijać jak Hlib czy Przedpełski, to kto wie.
    Swoją wiedzą kibicowską i obiektywnością, zwalasz mnie z nóg, jesteś niezastąpiony.
    A co ja takiego nieobiektywnego napisałem ? Możesz rozwinąć swoją myśl ?

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Tak, będą ich regularnie lali
    A co beda robili JHJ, Kołdi, Emil czy Pawlicki ? Toż to bezrobocie któremuś z nich grozi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #1639
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,434
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 942 w 582 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    MJJ z ,,2” , ,,4” , ,,10” czy ,,12” przy doparowych typu Dudek czy Vaculik ma mieć jeszcze lepszy sezon od zeszłorocznego ???

    Na rany Molki .....
    Co Wy tam pijecie

    Biedny Jensen jest największym przegranym ,,nowego” SuperFalubazu.......

    A wiesz, że też tak mi się wydaje? Mam wrażenie, że MJJ-owi właśnie rola lidera pomogła wejść na aktualny poziom. Obawiam się , że lądując w roli doparowego, może mieć trudniej w uzyskaniu zeszłorocznego poziomu. Gdyby tak było, to faktycznie można byłoby go nazwać największym przegranym "nowego" Falubazu. No, ale nie zapeszajmy. Pewnikiem, wszyscy pojadą na swoim maksymalnym poziomie i zagryzą Byki na Smoku.

  22. Powrót do góry    #1640
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    A wiesz, że też tak mi się wydaje? Mam wrażenie, że MJJ-owi właśnie rola lidera pomogła wejść na aktualny poziom. Obawiam się , że lądując w roli doparowego, może mieć trudniej w uzyskaniu zeszłorocznego poziomu. Gdyby tak było, to faktycznie można byłoby go nazwać największym przegranym "nowego" Falubazu. No, ale nie zapeszajmy. Pewnikiem, wszyscy pojadą na swoim maksymalnym poziomie i zagryzą Byki na Smoku.
    Przy takim składzie ciężko od niego oczekiwać wyników z ubiegłego roku. Ten sezon to będzie dla niego wielka próba - czy jest w stanie udźwignąć ciężar być liderem czy też na zawsze pozostanie fajnym doparowym, pożytecznym zawodnikiem drugiej linii. Trzymam za niego kciuki i liczę że się sprawdzi. Sporo mu zawdzięczamy za ten 2018 r.

  23. Powrót do góry    #1641
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Widzę Mariola w formie Co z tego, że Kubera ze Smektałą mogą robić regularnie łącznie po 15-20 punktów, a Tonder i Krakowiak 3-4. Żadnej przewagi Leszno tu nie ma, bo przecież w biegu młodzieżowym może być różnie No nie mam pytań.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Torretoo (08-03-2019)

  25. Powrót do góry    #1642
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Jeżeli Falubaz będzie w takiej formie jak Mariusz na początku sezonu, to nawet Play Off nie zobaczą.

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    lego (08-03-2019), never_mind (08-03-2019)

  27. Powrót do góry    #1643
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    MAriusz szczerze, Ty wypisiujesz te wszystkie banialuki, potem czytasz i masz niezłą bekę z nas , zgadłem? NO innego wytłumaczenia nie ma

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Torretoo (08-03-2019)

  29. Powrót do góry    #1644
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Widzę Mariola w formie Co z tego, że Kubera ze Smektałą mogą robić regularnie łącznie po 15-20 punktów, a Tonder i Krakowiak 3-4. Żadnej przewagi Leszno tu nie ma, bo przecież w biegu młodzieżowym może być różnie No nie mam pytań.
    Następny po Sobotchu, co to wie lepiej niż ja, co chciałem napisać

    Gdzie ja twierdziłem, że Leszno żadnej przewagi na juniorce nie ma ? Jasne, że jak ich juniorzy będą robić te 15-20 pkt w meczu, to będzie znaczyło, że są w mega formie. Ale część tych pkt będą musieli zrobić za swoich seniorów. No i chyba sam nie wierzysz w to, że w każdym meczu, z każdym przeciwnikiem, taki wynik pary leszczyńskich juniorów będzie możliwy.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    MAriusz szczerze, Ty wypisiujesz te wszystkie banialuki, potem czytasz i masz niezłą bekę z nas , zgadłem? NO innego wytłumaczenia nie ma
    Ale konkretnie o które banialuki ci się rozchodzi ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1645
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    A co ja takiego nieobiektywnego napisałem ? Możesz rozwinąć swoją myśl ?
    .
    To poważnie?
    Nieobiektywnie traktujesz obcych, w tym wypadku unijnych juniorów. Czynią stałe postępy, w ubiegłym sezonie praktycznie parą nie schodzili poniżej 10pkt/mecz. W tym sezonie prawdopodobnie jeszcze podniosą skuteczność, to nie są charaktery Hliba czy Wodjakowa. Do tabelowych wyścigów dojdzie im start za jakąś taśmę, Kurtza, czy innego seniora ze słabszym dniem. Oceniam, że poniżej 10 to zrobią 1-2 razy w sezonie/para.
    Chyba że liczysz, że akurat z Falubazem wypadną te 2/4 dni, to gratuluję optymizmu. Jeśli seniorka leszczyńska będzie dotrzymywać kroku zielonogórskiej, to rozwalą nas do jednej bramki, nie mam wątpliwości. Podobnie pozostałe ekipy.
    Nie zdziwię się, jeśli para juniorska Unii wykręci z bonusami średnią 15-16pkt/mecz.

  31. Powrót do góry    #1646
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To poważnie?
    Nieobiektywnie traktujesz obcych, w tym wypadku unijnych juniorów. Czynią stałe postępy, w ubiegłym sezonie praktycznie parą nie schodzili poniżej 10pkt/mecz. W tym sezonie prawdopodobnie jeszcze podniosą skuteczność, to nie są charaktery Hliba czy Wodjakowa. Do tabelowych wyścigów dojdzie im start za jakąś taśmę, Kurtza, czy innego seniora ze słabszym dniem. Oceniam, że poniżej 10 to zrobią 1-2 razy w sezonie/para.
    Chyba że liczysz, że akurat z Falubazem wypadną te 2/4 dni, to gratuluję optymizmu. Jeśli seniorka leszczyńska będzie dotrzymywać kroku zielonogórskiej, to rozwalą nas do jednej bramki, nie mam wątpliwości. Podobnie pozostałe ekipy.
    Nie zdziwię się, jeśli para juniorska Unii wykręci z bonusami średnią 15-16pkt/mecz.
    Gdzie ? Zacytuj choć jeden mój wpis, w tej dyskusji, który potwierdzi twoje żałosne spostrzeżenia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #1647
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Gdzie ? Zacytuj choć jeden mój wpis, w tej dyskusji, który potwierdzi twoje żałosne spostrzeżenia.
    .

  33. Powrót do góry    #1648
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    .
    No, czyli podparłeś "merytorycznie" swoje argumenty z doopy wzięte
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #1649
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Właśni o tych banialukach MAriusz pisałem MIłego do zobaczenia na stadionach

  35. Powrót do góry    #1650
    Użytkownik Awatar swistak
    Dołączył
    12-04-2015
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 46 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aha, czyli chcesz mi powiedzieć, ze taki Kubera ze Smektałą, będą regularnie lali Nickiego, Vaculika, Dudka, MJJ i Protasa.

    To na c..uj jak karnet kupowałem ? Nie mogłes tego wydukać szybciej ?
    Tak na szybko, punkty pary juniorskiej Unii z zeszłego sezonu:
    WRO-LESZ 12+2
    LESZ-GORZ 9+2
    GRU-LESZ 23+3
    LESZ-ZG 11+3
    LESZ-CZ 10+2
    TOR-LESZ 6+2
    LESZ-TAR 10+3
    TAR-LESZ 10+3
    LESZ-TOR 14+1
    CZ-LESZ 15+2
    GORZ-LESZ 7+1
    ZG-LESZ 16+1
    LESZ-GRU 14+2
    LESZ-WRO 10 SZLAUDERBACH
    WRO-LESZ 9+2
    LESZ-WRO 11+2
    GORZ-LESZ 10+1
    LESZ-GORZ 11+3

    Jak widać przytrafiły się im 4 mecze w których zeszli poniżej 10 pkt. Średnio zdobywali 11,55 pkt na mecz a z bonusami 13,5pkt
    Wychodzi na to, że jeżeli 5 seniorów dołoży po 7 pkt to Leszno wygrywa mecz. Tu jest własnie przewaga i nikt nie napisał że muszą (lub będą) regularnie lać Nickiego, Vaculika, Dudka, MJJ i Protasa. W 2018 jeździli przecież przeciwko tym samym zawodnikom (w innych drużynach) i z tymi samymi zawodnikami w parach - wyniki masz powyżej. Jazda w finałach przeciwko Woffindenowi, Janowskiemu, Zmarzlikowi, Vaculikowi, Kasprzakowi nie przeszkodziła im w zdobywaniu śr. 10 punktów na mecz i dzięki temu mimo wpadek seniorów (Janek, PP) wygraliśmy lige. Oczywiście to jest sport i wiele może się zdarzyć ale nie można zaklinać rzeczywistości. Leszno ma przewagę na juniorce i dzięki temu mamy szanse zdobycia po raz trzeci z rzędu mistrzostwa Polski.

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi swistak za jego przydatny post!

    Dominik (08-03-2019), Gadol (08-03-2019)

  37. Powrót do góry    #1651
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Dobra juz nie robcie z tej Unii takiego smoka basniowego bo moze lepiej nie rozgrywac ligi tylko od razu dac im DMP?

    To jest tylko sport. Jakby Smektala i Kubera mieli takie podejscie przed zeszlym sezonem to by nie mieli co wyjezdzac z Maksymem Drabikiem do biegow bo byl przeciez duzo wyzej notowany i mial wyzsza srednia znacznie.

    Noc napisal:
    Czym możemy odpowiedzieć? Dwoma punktami, może trzema? Gdyby liczyć równą seniorkę, w granicach remisu, to po dodaniu punktów juniorskich, zrobi się tak koło 50:40. Juniorzy leszczyńscy biją punkty na seniorach rywali, a my??? Nawet lekka przewaga na seniorce nie uzupełni różnicy z urobku juniorów.
    To ja pokaze chocby mecz z Tarnowa w zeszlym sezonie:

    Seniorzy Unii Leszno - 33 pkt (Hampel 3, Kolodziej 9, Pawlicki 8, Kurtz 5, Sajfutdinow 8)
    Seniorzy Unii Tarnów: 46 pkt (Pedersen 14, Mroczka 6, Jamróg 11, Kildemand 1, Bjerre 14).

    Roznica 13 pkt na seniorce a nie 2-3 pkt...

    Dodam tylko, że w tym meczu juniorka Leszna zrobiła 10 pkt i 3 bonusy a mecz i tak wygrał Tarnów. Juiorski 5:1 dla Leszna oczywiście i co z tego?
    Dodatkowo ta roznice w seniorach natrzaskali zawodnicy jak Mroczka, Jamrog do pomocy z beznadziejnym Kildemandem czyli nie jakas mocna piesc w typie Falubazu.

    Tylko, ze Tarnow podszedl do tematu na sportowo i nie robiac w majtki, ze przyjechala wielka Unia i jej gwiazdeczki tylko normalnie pokazali pod tasma, ze mozna ich pokonywac jak kazdego innego.

    Akurat Mariusz prezentuje tu sportowe podejscie i z wiara w zwyciestwo a nie defetyzm i brak pewnosci siebie.
    Mam nadzieje, ze nasi zawodnicy tez podejda do tego z dobrym nastawieniem a nie patrzac na statystyki i nazwiska.

  38. Powrót do góry    #1652
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Gdzie ja twierdziłem, że Leszno żadnej przewagi na juniorce nie ma ? Jasne, że jak ich juniorzy będą robić te 15-20 pkt w meczu, to będzie znaczyło, że są w mega formie. Ale część tych pkt będą musieli zrobić za swoich seniorów.
    No ale czy to zaprzecza w jakikolwiek sposób tezie, że mają przewage na juniorce? Bo o tym jest dyskusja. A Ty coś wrzucasz o zastępowaniu seniorów

    No i chyba sam nie wierzysz w to, że w każdym meczu, z każdym przeciwnikiem, taki wynik pary leszczyńskich juniorów będzie możliwy.
    Oczywiście, że nie. Może być tak że Kubera zdobędzie w jakimś meczu 3 punkty, a Smyk 5. To byłby bardzo słaby mecz juniorów leszczyńskich, mimo że łącznie punktów będzie 8. Taki wynik dla juniorów Falubazu może być najlepszym w sezonie... Co dalej oznacza, że Leszno ma dużą przewagę juniorską - co dla nich jest podłogą, dla Falubazów jest sufitem. To nazywa się przepaścią.

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Dobra juz nie robcie z tej Unii takiego smoka basniowego bo moze lepiej nie rozgrywac ligi tylko od razu dac im DMP?
    Ale nikt tu nie mówi, że Unii nikt nie podskoczy. Przeciwnie - Kurtz jakoś nie rozwija się tak jak powinien, Hampel i Kołdi mają wpadki, wcale nie muszą zdobyć tytułu. Ale Mariusz tu zaczął pisać, że przepaści między juniorami Unii i Falubazu nie ma, bo przecież w biegu młodzieżowym może być różnie. A potem się dopytuje gdzie niby pisze banialuki
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 08-03-2019 o 10:56
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Powrót do góry    #1653
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aha, czyli chcesz mi powiedzieć, ze taki Kubera ze Smektałą, będą regularnie lali Nickiego, Vaculika, Dudka, MJJ i Protasa.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W pozostałych biegach juniorzy jadą z seniorami. Więc gdzie ty tą przepaść widzisz to chyba tylko ty wiesz.
    Tak, Kubera ze Smektałą będą właśni lali Pedersena, Vaculika, Dudka, MJJ i Protasa, szczególnie Protasa. Nawet jazda w ubiegłorocznym półfinale i finale nie przeszkodziła im zdobywać ponad 10pkt/mecz, a ich umiejętności rosną. Tak będzie i z Falubazem. To są młodzi zawodnicy z nastawieniem na sportowy tryb życia i rywalizację, będą jeszcze nieco lepsi.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, czyli podparłeś "merytorycznie" swoje argumenty z doopy wzięte
    Z doopy argumenty sam stosujesz, jeśli twierdzisz że leszczyńska młodzież nie ma szans z seniorami Falubazu, jesteś nieobiektywny, albo sobie kpiny robisz. Chyba raczej to drugie, pozostaje tylko .

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta

    To ja pokaze chocby mecz z Tarnowa w zeszlym sezonie:

    Seniorzy Unii Leszno - 33 pkt (Hampel 3, Kolodziej 9, Pawlicki 8, Kurtz 5, Sajfutdinow 8)
    Seniorzy Unii Tarnów: 46 pkt (Pedersen 14, Mroczka 6, Jamróg 11, Kildemand 1, Bjerre 14).

    Roznica 13 pkt na seniorce a nie 2-3 pkt...

    Dodam tylko, że w tym meczu juniorka Leszna zrobiła 10 pkt i 3 bonusy a mecz i tak wygrał Tarnów. Juiorski 5:1 dla Leszna oczywiście i co z tego?
    Dodatkowo ta roznice w seniorach natrzaskali zawodnicy jak Mroczka, Jamrog do pomocy z beznadziejnym Kildemandem czyli nie jakas mocna piesc w typie Falubazu.

    Akurat Mariusz prezentuje tu sportowe podejscie i z wiara w zwyciestwo a nie defetyzm i brak pewnosci siebie.
    Mam nadzieje, ze nasi zawodnicy tez podejda do tego z dobrym nastawieniem a nie patrzac na statystyki i nazwiska.
    Ale ja pisałem o mniej więcej zrównoważonym dorobku seniorów, a nie dużych różnicach. Przytoczyłeś mecz, gdzie seniorzy Leszna jechali do tyłu i juniorzy nie zdołali nadrobić straty. Nie mam ochoty na poszukiwanie, ale pewnie znajdzie się parę meczów, gdzie seniorzy Leszna stracili do seniorów rywala kilka-10pkt, a mimo to, dzięki juniorom Leszno wygrało mecz i o tym piszę.
    A jeśliby patrzeć na nazwiska, to Falubaz jest mocarzem "nie do odparcia", tylko co z tego wynika? Jeśli seniorzy Falubazu zrobią kilka pkt przewagi nad seniorami Sparty czy Unii, to i tak raczej może się to okazać za mało. Ale ja też będę kibicował naszym i wierzył w zwycięstwo, tylko różnica jest taka, że szansę widzę w zlaniu seniorów Unii a nie juniorów.

  40. Powrót do góry    #1654
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    MAriusz szczerze, Ty wypisiujesz te wszystkie banialuki, potem czytasz i masz niezłą bekę z nas , zgadłem? NO innego wytłumaczenia nie ma
    Też tak kiedyś myślałem, ale obawiam się, że to jednak SKS: starość k_rwa starość. Kumacja już nie ta co 10 lat temu.

  41. Powrót do góry    #1655
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Dobra juz nie robcie z tej Unii takiego smoka basniowego bo moze lepiej nie rozgrywac ligi tylko od razu dac im DMP?

    To jest tylko sport. Jakby Smektala i Kubera mieli takie podejscie przed zeszlym sezonem to by nie mieli co wyjezdzac z Maksymem Drabikiem do biegow bo byl przeciez duzo wyzej notowany i mial wyzsza srednia znacznie.

    Noc napisal:


    To ja pokaze chocby mecz z Tarnowa w zeszlym sezonie:

    Seniorzy Unii Leszno - 33 pkt (Hampel 3, Kolodziej 9, Pawlicki 8, Kurtz 5, Sajfutdinow 8)
    Seniorzy Unii Tarnów: 46 pkt (Pedersen 14, Mroczka 6, Jamróg 11, Kildemand 1, Bjerre 14).

    Roznica 13 pkt na seniorce a nie 2-3 pkt...

    Dodam tylko, że w tym meczu juniorka Leszna zrobiła 10 pkt i 3 bonusy a mecz i tak wygrał Tarnów. Juiorski 5:1 dla Leszna oczywiście i co z tego?
    Dodatkowo ta roznice w seniorach natrzaskali zawodnicy jak Mroczka, Jamrog do pomocy z beznadziejnym Kildemandem czyli nie jakas mocna piesc w typie Falubazu.

    Tylko, ze Tarnow podszedl do tematu na sportowo i nie robiac w majtki, ze przyjechala wielka Unia i jej gwiazdeczki tylko normalnie pokazali pod tasma, ze mozna ich pokonywac jak kazdego innego.

    Akurat Mariusz prezentuje tu sportowe podejscie i z wiara w zwyciestwo a nie defetyzm i brak pewnosci siebie.
    Mam nadzieje, ze nasi zawodnicy tez podejda do tego z dobrym nastawieniem a nie patrzac na statystyki i nazwiska.
    No i tamten mecz polozyl Baron, jak juz przywolujesz takie wspominki. Juniorka Leszna robila punkty a nie zostala wykorzystana na maxa, za to pojechal cienki Hampel w nominowanych
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #1656
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Nie wiem co Wy z tym Lesznem, ale dla mnie Falubaz lub Wrocław będą bić się o majstra w tym roku.

    Tak samo Motor z Grudziądzem będą bić się o utrzymanie. Środek tabeli to tylko rotacja Częstochowy / Torunia i Gorzowa. Leszno będzie 3

    Tabela moim zdaniem będzie wyglądać tak:
    1. Falubaz
    2. Leszno/Wrocław
    3. Wrocław/Leszno
    4. Częstochowa
    5. Gorzów
    6. Apator
    7. Motor
    8. Grudziądz

    Finał: Falubaz vs Wrocław
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 08-03-2019 o 11:44

  43. Powrót do góry    #1657
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Wrocław to jedynie z Hancockiem.

  44. Powrót do góry    #1658
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Nie wiem co Wy z tym Lesznem, ale dla mnie Falubaz lub Wrocław będą bić się o majstra w tym roku.

    Tak samo Motor z Grudziądzem będą bić się o utrzymanie. Środek tabeli to tylko rotacja Częstochowy / Torunia i Gorzowa. Leszno będzie 3

    Tabela moim zdaniem będzie wyglądać tak:
    1. Falubaz
    2. Leszno/Wrocław
    3. Wrocław/Leszno
    4. Częstochowa
    5. Gorzów
    6. Apator
    7. Motor
    8. Grudziądz

    Finał: Falubaz vs Wrocław
    Może i tak się zdarzyć, ale nic na to nie wskazuje. GKM obroni się, ulokują się gdzieś bliżej Torunia i Gorzowa (ze względu na ich kłopoty finansowe), Lublin może liczyć na kontuzje innych, ewentualnie podłe sezony zawodników rywali.

  45. Powrót do góry    #1659
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Nie liczymy na kontuzje innych. Oby nikomu nic się nie stało, bo to złe dla sportu i rywalizacji.
    Jak mamy odpaść to odpadniemy, ale ja widze szansę na baraże i na to, że będziemy przed Grudziądzem w tabeli bez kontuzji rywali. I oceniam te szanse nawet bez Zengoty na 80%

    Chcemy wygrać w normalnej czystej rywalizacji, a nie by potem wytykano nam, że obroniliśmy się z powodu kontuzji innych rywali.

    Mam nadzieję, że w całej Ekstralidze kontuzja Zengoty na sezon 2019 będzie pierwsza i ostatnia. Nie mówię o przeziębieniach, czy słabszej dyspozycji, ale oby nikomu nic się nie stało już.
    A później płacz, że na rynku nie ma wolnych zawodników, jak a to jeden na wózku jeździ, a to drugi rok pauzuje, a to trzeci stracił na formie bo w głowie siedzi mu jakaś kraksa.

  46. Powrót do góry    #1660
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Brak Zengoty rozkłada nam całkowicie sezon pomimo tego, że Łaguta będzie od 6 kolejki.

    Tak pisales tydzien temu. Kogo zakontraktowaliscie, ze ci sie tak odmienilo?
    Postow w tonie "dramat, dramat" nie bede ci wypominal, ale bylo ich kilka
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #1661
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, czyli podparłeś "merytorycznie" swoje argumenty z doopy wzięte
    1. Klep bzdury.
    2. Inni sie czepiaja, ze bzdury.
    3. Uswiadom sobie, ze klepales bzdury i wypieraj sie tego ile wlezie, bo nikt nie sprawdzi co klepales 50 postow temu. W miare uplywu lat badz coraz bardziej agresywny.
    4. Kiedys im sie odechce czepiac, wiec nie bylo tematu.
    5. Klep bzdury.
    Rownowaga psychiczna zachowana

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Gadol (08-03-2019)

  49. Powrót do góry    #1662
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Bo to dramat i kontuzja Zengoty rozkłada nam sezon. Będziemy bić się tylko z Grudziądzem o baraże.
    Ale i tak wierzę, że Grudziądz będzie za nami w tabeli nawet bez Grześka i z Łagutą dopiero od 6 kolejki.

  50. Powrót do góry    #1663
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Bo to dramat i kontuzja Zengoty rozkłada nam sezon. Będziemy bić się tylko z Grudziądzem o baraże.
    Ale i tak wierzę, że Grudziądz będzie za nami w tabeli nawet bez Grześka i z Łagutą dopiero od 6 kolejki.
    Chcesz powiedzieć że z Zengim utrzymanie byłoby pewne, skoro teraz jest 80% szans, a Zengi uczynił dramat. Czyli z Zengim byłąby walka o PO? Szkoda że taki pech dopadł Motor przed sezonem, moglibyśmy się spotkać na stadionie w walce o medale.

  51. Powrót do góry    #1664
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    1. Klep bzdury.
    2. Inni sie czepiaja, ze bzdury.
    3. Uswiadom sobie, ze klepales bzdury i wypieraj sie tego ile wlezie, bo nikt nie sprawdzi co klepales 50 postow temu. W miare uplywu lat badz coraz bardziej agresywny.
    4. Kiedys im sie odechce czepiac, wiec nie bylo tematu.
    5. Klep bzdury.
    Rownowaga psychiczna zachowana
    Ja prdl, normalnie dramat w twoim wykonaniu.

    Chłopie, sezon zaraz rusza a ty całkowicie bez formy. Chyba całą zimę przeleżałeś na tapczanie i teraz w dekiel ci wali. Jakaś deprecha czy cuś ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #1665
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Mariusz nie tykaj sobotha.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •