Strona 13 z 155 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    A jak z Vaculem czy Nickim dogadane czy jeszcze nie pewne i są inne opcje ?
    Niby są dogadani. Ale ja tam nie wierze najemnikom, dopóki nie podpiszą co trzeba.

    więc w dalszym ciągu rozmowy są i z Cierniakami i Miśkowiakiem.
    Cierniaki gadają pewnie pro forma, zabezpieczają się na wypadek gdyby Sady nie dostał licencji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #542
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    skład już jest od tygodnia Vaculik i Pedersen nic już się nie wydarzy

  3. Powrót do góry    #543
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Wiadomo, że medialne niusy z 2 ‘najfajniejszych’ portali to średni odnośnik, ale...

    Wszyscy tu wpadający już dawno wiedzieli lepiej:
    Vaculik złotówa, która nagle się okazuje (za Cegielskim), że wcale nie chciała od Stali więcej.
    Zengi to z kolei uciśniony potraktowany jak szmata i wyrzucony z magicznego Falubazu wychowanek, który niechcący tylko wcześniej ustalił warunki wysokiego kontraktu w Lublinie.

  4. Powrót do góry    #544
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    A to sorry dziś dostałem telefon z tą informacją więc pomyślałem że to oficjalnie od dziś.A interesował mnie junior....więc w dalszym ciągu rozmowy są i z Cierniakami i Miśkowiakiem.
    Ostaf straszy Krakowiakiem.

    Niby skład miał być już gotowy a jeszcze tam walczą o tego juniora?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #545
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ostaf straszy Krakowiakiem.

    Niby skład miał być już gotowy a jeszcze tam walczą o tego juniora?
    Z tego co wiem skład jest gotowy rozmowy toczą się z juniorami a może i ten krakowiak jest też dogadany nie mam takiej wiedzy.

  6. Powrót do góry    #546
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    [QUOTE=Mariusz;1926315]Niby są dogadani. Ale ja tam nie wierze najemnikom, dopóki nie podpiszą co trzeba.

    To trzeba czekaz do 2 listopada kiedy skład ogłoszą

  7. Powrót do góry    #547
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    [QUOTE=Dawid11;1926327]
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Niby są dogadani. Ale ja tam nie wierze najemnikom, dopóki nie podpiszą co trzeba.

    To trzeba czekaz do 2 listopada kiedy skład ogłoszą
    No dokładnie, trzeba czekać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #548
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    [QUOTE=Mariusz;1926329]
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta

    No dokładnie, trzeba czekać.
    Nic innego nie pozostało bo tak jak pisał kolega Falubaz skład zna tylko parę osób.No i dzięki forum cała żużlowa Polska.Ale co do juniora nie idzie niczego konkretnego się dowiedzieć.

  9. Powrót do góry    #549
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    [QUOTE=okano1;1926330]
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nic innego nie pozostało bo tak jak pisał kolega Falubaz skład zna tylko parę osób.No i dzięki forum cała żużlowa Polska.Ale co do juniora nie idzie niczego konkretnego się dowiedzieć.
    Ostaf i Puka dzięki forum mają o czym pisać a tak to Cierniak ogłosił że zostaję wiec albo Miśkowiak lub Krakowiak albo ktoś z łapanki lub zostajemy tym co mamy

  10. Powrót do góry    #550
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    [QUOTE=Dawid11;1926331]
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta

    Ostaf i Puka dzięki forum mają o czym pisać a tak to Cierniak ogłosił że zostaję wiec albo Miśkowiak lub Krakowiak albo ktoś z łapanki lub zostajemy tym co mamy
    On już drugi raz ogłosił, że zostaje w Tarnowie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #551
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,504
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    [QUOTE=Dawid11;1926331]
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta

    Ostaf i Puka dzięki forum mają o czym pisać a tak to Cierniak ogłosił że zostaję wiec albo Miśkowiak lub Krakowiak albo ktoś z łapanki lub zostajemy tym co mamy
    Krakowiak... To tak lekko słabo... Jak uderzycie do Miskowiaka to naprawdę wasze szansę na ewentualne złoto mocno wzrosną

  12. Powrót do góry    #552
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta

    Krakowiak... To tak lekko słabo... Jak uderzycie do Miskowiaka to naprawdę wasze szansę na ewentualne złoto mocno wzrosną
    Przy juniorach Unii to każdy kogo byśmy nie wzięli wygląda słabo.
    Potrzeba nam kogoś w razie kontuzji lub walki o skład z Pawliczakiem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #553
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...zie-nie-bedzie
    Według Ostafa Dobruckiego nie będzie więc Skóra chyba sam poprowadzi mam obawy co do tego oby nie powtórzyły sie bledy z tego roku :zawodnicy zaskoczeni torem na zawodach bo na treningach było co innego i np wstawianie Thorsella czy Gomólskiego pod 1 oby przyszły rok był lepszy i łatwiejszy w wprowadzeniu drużyny bo przecież mają byc armaty i żeby nie było że krytykuje cały czas Skórnickiego plusem moze byc przy tylu gwiazdach może ich pogodzić żeby nie było kwasów w drużynie. PS chociaż jestem ciekawy jak bedzie wyglądało pierwsze spotkanie w jednej drużynie Nicki - Skóra

  14. Powrót do góry    #554
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...zie-nie-bedzie
    Według Ostafa Dobruckiego nie będzie więc Skóra chyba sam poprowadzi mam obawy co do tego oby nie powtórzyły sie bledy z tego roku :zawodnicy zaskoczeni torem na zawodach bo na treningach było co innego i np wstawianie Thorsella czy Gomólskiego pod 1 oby przyszły rok był lepszy i łatwiejszy w wprowadzeniu drużyny bo przecież mają byc armaty i żeby nie było że krytykuje cały czas Skórnickiego plusem moze byc przy tylu gwiazdach może ich pogodzić żeby nie było kwasów w drużynie. PS chociaż jestem ciekawy jak bedzie wyglądało pierwsze spotkanie w jednej drużynie Nicki - Skóra
    Z tym torem bym nie przesadzał. To dyżurna wymówka zawodników. Zresztą w SGP to już norma, ze tor na treningu jest inny niż w zawodach. I co ? Ci co mają wygrywać wygrywają.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #555
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    Mariusz Puka Okano
    Puka to czasownik?

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Torretoo (15-10-2018), j-rules (15-10-2018), sparta_mistrz (15-10-2018)

  17. Powrót do góry    #556
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z tym torem bym nie przesadzał. To dyżurna wymówka zawodników. Zresztą w SGP to już norma, ze tor na treningu jest inny niż w zawodach. I co ? Ci co mają wygrywać wygrywają.
    No być może tak , tylko my znowu powtarzamy błędy zawsze słabo zaczynamy mecz czyli jakoś nie mogą sie spasować dopiero końcówki już sa mocniejsze patrz przyklad mecz z Rybnikiem ,Tarnowem

  18. Powrót do góry    #557
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Chyba tez se zostane pismakiem i beda gadali o mnie na forach. Atencjo, przybywaj.

  19. Powrót do góry    #558
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Wytrzyj smarka gówniarzu.
    w wuj merytorycznie, zgodnie z oczekiwaniami
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  20. Powrót do góry    #559
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    No być może tak , tylko my znowu powtarzamy błędy zawsze słabo zaczynamy mecz czyli jakoś nie mogą sie spasować dopiero końcówki już sa mocniejsze patrz przyklad mecz z Rybnikiem ,Tarnowem
    Każdy mecz rządzi się swoimi prawami. Mecz z Tarnowem to dwa pierwsze biegi wygrane 4-2. Trzeci bieg to słabiutki Jacob, potem MJJ robi dwa razy po 1 pkt, jak się okazuje, wymienia gaźnik i jest niełapany. Potem mamy upadek Pepe w 12 biegu co daje przeciwnikowi 1-5. W efekcie trudno tu szykac przyczyny w torze. mecz z Rybnikeim to jeszcze inna bajka, jedziemy bez Patryka i na początek meczu jadą z ZZ Jacob i Zen. Potem Zen się budzi, a swoje robi Pepe i MJJ.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #560
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Każdy mecz rządzi się swoimi prawami. Mecz z Tarnowem to dwa pierwsze biegi wygrane 4-2. Trzeci bieg to słabiutki Jacob, potem MJJ robi dwa razy po 1 pkt, jak się okazuje, wymienia gaźnik i jest niełapany. Potem mamy upadek Pepe w 12 biegu co daje przeciwnikowi 1-5. W efekcie trudno tu szykac przyczyny w torze. mecz z Rybnikeim to jeszcze inna bajka, jedziemy bez Patryka i na początek meczu jadą z ZZ Jacob i Zen. Potem Zen się budzi, a swoje robi Pepe i MJJ.
    Ok mecz meczowi nie równy możliwe że zabrakło w tym sezonie równiejszych zawodników co mieli wahania formy podczas meczy np Zengi czy Pepe do połowy sezonu na meczach sezonu w Zg

  22. Powrót do góry    #561
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    No ten tor, to lepiej by było gdyby był bardziej nieprzyjazny dla rywala. W sensie takim, żeby musiało troche minąć czasu zanim połapią ustawienia.
    Kto by nie przyjechał to od pierwszego biegu czuje się jak u siebie i ciężko jest naszym odskoczyć na początku.

    Wiem komisarze, ale nie mówie żeby robić coś przeciw rywalom, czy jakieś kombinacje, tylko wypracować coś, żeby nasi się szybko i dobrze na nim odnajdywali.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #562
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No ten tor, to lepiej by było gdyby był bardziej nieprzyjazny dla rywala. W sensie takim, żeby musiało troche minąć czasu zanim połapią ustawienia.
    Kto by nie przyjechał to od pierwszego biegu czuje się jak u siebie i ciężko jest naszym odskoczyć na początku.

    Wiem komisarze, ale nie mówie żeby robić coś przeciw rywalom, czy jakieś kombinacje, tylko wypracować coś, żeby nasi się szybko i dobrze na nim odnajdywali.
    Zdawało mi się, że na wyniki to już mamy załatwione panaceum na rok przyszły, teraz może pora zająć się widowiskiem. Trudno powiedzieć na ile miarodajne są wszelkie statystyki wyprzedzeń, ale nie tylko tam źle wyglądamy, widać co się dzieje na torze (a raczej co się nie dzieje) bez zaglądania w statystyki. Ten tegoroczny baraż, był całkiem niezły, gdyby tak zawsze..., tzn. widowiska a nie baraż co rok.

  24. Powrót do góry    #563
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Najważniejsze dla widowiska aby duża chodziła! Ostatnie mecze, szczególnie z Tarnowem, to kwintesencja koszenia krzaków pod płotem. Żeby nie było to mała też była dobrą ścieżką. Trzeba się wzorować na Czewie. Tor musi być dobry do walki. Nie może być tak, że odejście kilka metrów od krawężnika wytraca prędkość doprowadzając do straty pozycji. Jakoś nie chce mi się wierzyć aby taki stary wyjadacz jak nasz toromistrz Adam nie mógł przygotować tak toru aby komisarz się nie doczepił jednocześnie robiąc tor wykluczający jazdę gęsiego.
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  25. Powrót do góry    #564
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    Jakoś nie chce mi się wierzyć aby taki stary wyjadacz jak nasz toromistrz Adam nie mógł przygotować tak toru aby komisarz się nie doczepił jednocześnie robiąc tor wykluczający jazdę gęsiego.
    Z tego co słyszałem w "piekarni", to właśnie toromistrz Adam za każdym razem robi tor jak mu wyjdzie i bardzo rzadko zrobi tor powtarzalny, podczas kiedy my wszyscy czepiamy się o to Skórnickiego, który na traktorze nie siedzi.

  26. Powrót do góry    #565
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Żeby mieć tor do walki to trzeba najpierw mieć zawodników do walki...

    A u Was poza Protasem wszyscy startowcy i krawężnikowcy

    Torem do walki zrobicie sobie więcej krzywdy niż pożytku z tego będzie

  27. Powrót do góry    #566
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Żeby mieć tor do walki to trzeba najpierw mieć zawodników do walki...

    A u Was poza Protasem wszyscy startowcy i krawężnikowcy

    Torem do walki zrobicie sobie więcej krzywdy niż pożytku z tego będzie
    Bez przesady, Patryk, Nikodem i MJJ jak mają gdzie się rozpędzić to też potafią powalczyć. Przy takiej seniorskiej pace to naprawdę grzech jest robić tor wyłącznie dla startowców.

  28. Powrót do góry    #567
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Bez przesady, Patryk, Nikodem i MJJ jak mają gdzie się rozpędzić to też potafią powalczyć. Przy takiej seniorskiej pace to naprawdę grzech jest robić tor wyłącznie dla startowców.
    No wręcz jest przestępstwo.
    Tylko Falubaz

  29. Powrót do góry    #568
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Bez przesady, Patryk, Nikodem i MJJ jak mają gdzie się rozpędzić to też potafią powalczyć. Przy takiej seniorskiej pace to naprawdę grzech jest robić tor wyłącznie dla startowców.
    No i przede wszystkim Profesor potrafi pojechać szerzej i dać show.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #569
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Startowcy?

    Pepe - wiadomo, nie potrzeba komentarza
    Dudek - start ma super, ale i wyprzedzić potrafi po małej i po dużej, zawodnik kompletny
    MJJ - nie bazuje tylko na starcie, wyprzedzać też potrafi
    Nikodem - nie tylko porozstawia rywali na starcie, ale i powalczy na dystansie
    Vaculik - na dystansie też potrafi

    Tak naprawdę to nawet Niedźwiedź potrafi wyprzedzać na dystansie. Może jedynie Tonder i Pawliczak mają z tym problem, choć Tonder głównie dlatego, że się za bardzo podpala, a Pawliczak z braku doświadczenia.

    Przy takiej drużynie spokojnie można robić tor do walki. Zgadzam się, że przy Zengocie i Thorsellu sytuacja wyglądała zgoła odmiennie.

    Swoją drogą, jeśli Lublin chce widzieć lidera drużyny w Zengocie, to nie wróżę im zbyt dobrze. My mieliśmy prawdziwego lidera (Dudka), a jak było, to każdy wie.

  31. Powrót do góry    #570
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Żeby mieć tor do walki to trzeba najpierw mieć zawodników do walki...

    A u Was poza Protasem wszyscy startowcy i krawężnikowcy

    Torem do walki zrobicie sobie więcej krzywdy niż pożytku z tego będzie
    Ale jaka krzywda? .Gdy się uda z takim torem to oglądanie PP latającego po płocie jest tak sympatyczne że nic wiecej nam do szczęścia nie potrzeba

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    welna (16-10-2018)

  33. Powrót do góry    #571
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Ale jaka krzywda? .Gdy się uda z takim torem to oglądanie PP latającego po płocie jest tak sympatyczne że nic wiecej nam do szczęścia nie potrzeba

    On nas podpuszcza, bo wie, ze z zawodników Unii to tylko Kołodziej czy Emil, coś tam na dystansie polatają, o ile nawierzchnia pozwoli. Reszta to startowcy i krawężnikowcy. Nie na darmo Baron robi na Smoku to co robi. U nas każdy z seniorów umie zawalczyć na dystansie i latać po szerokiej. Rzecz jasna, Pepe lata najszerzej
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    On nas podpuszcza, bo wie, ze z zawodników Unii to tylko Kołodziej czy Emil, coś tam na dystansie polatają, o ile nawierzchnia pozwoli. Reszta to startowcy i krawężnikowcy. Nie na darmo Baron robi na Smoku to co robi. U nas każdy z seniorów umie zawalczyć na dystansie i latać po szerokiej. Rzecz jasna, Pepe lata najszerzej
    Pepe lubi deflektorem posmyrać dmuchańca, ot taki fetysz
    Tylko Falubaz

  35. Powrót do góry    #573
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    On nas podpuszcza, bo wie, ze z zawodników Unii to tylko Kołodziej czy Emil, coś tam na dystansie polatają, o ile nawierzchnia pozwoli. Reszta to startowcy i krawężnikowcy. Nie na darmo Baron robi na Smoku to co robi. U nas każdy z seniorów umie zawalczyć na dystansie i latać po szerokiej. Rzecz jasna, Pepe lata najszerzej

    Mario
    U Nas już sami młodzieżowcy to gwarancja większych emocji na dystansie aniżeli cała Wasza drużyna razem wzięta

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Dominik (16-10-2018)

  37. Powrót do góry    #574
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mario
    U Nas już sami młodzieżowcy to gwarancja większych emocji na dystansie aniżeli cała Wasza drużyna razem wzięta

  38. Powrót do góry    #575
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mario
    U Nas już sami młodzieżowcy to gwarancja większych emocji na dystansie aniżeli cała Wasza drużyna razem wzięta
    Nie pochlebiaj sobie Welna za mocno z tymi młodzieżowcami. W SE nie widziałem aby Smyk czy Kubera, często wyprzedzali po zewnętrznej. Do Protasa, Dudka czy nawet MJJ to im sporo brakuje jeszcze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #576
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie pochlebiaj sobie Welna za mocno z tymi młodzieżowcami. W SE nie widziałem aby Smyk czy Kubera, często wyprzedzali po zewnętrznej. Do Protasa, Dudka czy nawet MJJ to im sporo brakuje jeszcze.
    Chłopie zdejmij te klubowe fanatyczne okulary. Smektała akurat w tym roku zrobił mega postęp w orbitowaniu. Kubera to jest pitbull, która kocha śmigać na szerokości.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Dominik (16-10-2018)

  41. Powrót do góry    #577
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mario
    U Nas już sami młodzieżowcy to gwarancja większych emocji na dystansie aniżeli cała Wasza drużyna razem wzięta
    No, szczegolnie jak maja Tondwra wyprzedzic.

  42. Powrót do góry    #578
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Śmiejecie się nas, że się nadmiernie zachwycamy naszymi juniorami a już któryś raz widzę wspomnienie wygranej Tondera nad Smektałą i Kuberą - bardzo sympatyczna hipokryzja

  43. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Dominik (16-10-2018), Vector (16-10-2018), never_mind (16-10-2018)

  44. Powrót do góry    #579
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Mało tego, 16 letni Pludra też widać zamiłowanie do szerokiej, i jak fajnie już wypuszcza motocykl. Jednak uważam Jankes mu się młodego utemperowac moim zdaniem młody jest za odważny. Ot paradoks.

    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Śmiejecie się nas, że się nadmiernie zachwycamy naszymi juniorami a już któryś raz widzę wspomnienie wygranej Tondera nad Smektałą i Kuberą - bardzo sympatyczna hipokryzja
    Doszło do sytuacji gdzie każde nasze niepowodzenie w sensie juniorów traktowane jest jka mistrzostwo świata konkurenta. To i czymś świadczy

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-10-2018)

  46. Powrót do góry    #580
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Mało tego, 16 letni Pludra też widać zamiłowanie do szerokiej, i jak fajnie już wypuszcza motocykl. Jednak uważam Jankes mu się młodego utemperowac moim zdaniem młody jest za odważny. Ot paradoks.



    Doszło do sytuacji gdzie każde nasze niepowodzenie w sensie juniorów traktowane jest jka mistrzostwo świata konkurenta. To i czymś świadczy
    Ale chyba tylko na Smoku, bo np. w MIMO w ZG, jakoś go nie widziałem aby próbował zamiatać dmuchawce
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #581
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Tematy sie wyczerpały i znowu temat juniorów, szkółek, wychowanków?

    ... że wam się chce ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  48. Powrót do góry    #582
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Tematy sie wyczerpały i znowu temat juniorów, szkółek, wychowanków?

    ... że wam się chce ...
    No kurde, jaki temat byśmy nie zaczęli, a było o nawierzchni przy W69, to wpadnie zaraz jakiś rolnik i przekierowuje na ichnych juniorów. Już u nich w wątku nikt nie chce im słodzić, to przytelepali się tu i liżą się po tych jajkach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #583
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale chyba tylko na Smoku, bo np. w MIMO w ZG, jakoś go nie widziałem aby próbował zamiatać dmuchawce
    Toć u was na szeroką nawet pepe się nie wybiera bo i po co
    Nie martw się z biegiem czasu zobaczysz go po szerokiej, Ja widziałem kilka razy, i uważam będzie sztos. Suchego w Rawiczu porobil pod balotami jka stary wygra.

  50. Powrót do góry    #584
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,504
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    A kupujcie kogo chcecie... My i tak do was przyjedziemy i czy przy krawężniku czy po szerokiej, po starcie, czy po torze do walki... pewnie to wygramy
    Weźmiemy co nasz (punkty) i wrócimy do domu

  51. Powrót do góry    #585
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    A kupujcie kogo chcecie... My i tak do was przyjedziemy i czy przy krawężniku czy po szerokiej, po starcie, czy po torze do walki... pewnie to wygramy
    Weźmiemy co nasz (punkty) i wrócimy do domu
    A po czym wnosisz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •