Strona 109 z 155 PierwszyPierwszy ... 95999107108109110111119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,861 do 4,905 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4861
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Wygląda na to, ze naprawdę trzeba bedzie powalczyc o tego Nielsa. PUK co by nie mowic niejest jeszcze taki stary i druga czesc sezonu mial lepsza. Nikogo innego nie widze do wyjecia w tym momencie.

  2. Powrót do góry    #4862
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,653
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Wygląda na to, ze naprawdę trzeba bedzie powalczyc o tego Nielsa. PUK co by nie mowic niejest jeszcze taki stary i druga czesc sezonu mial lepsza. Nikogo innego nie widze do wyjecia w tym momencie.
    Eneasz - Nielsa możecie wykreślić. On już jest zaklepany w Gorzowie. Gorzów z Lublinem podzielą się też Kasprzakiem (Gorzów na niego zbiera pieniadze - sytuacja jak kiedys z Iversenem, czy Zagarem i jeszcze nie wiadomo czy Krzychowi starczy cierpliwości i czy trzaśnie pięścią stół i przez co może nie odzyskać spotej kasy, która była dogadana "pod stołem" ze Zmorą). Orzeł z Chomskim spotkali się z Zagarem i ubezpieczają się na wypadek tego, jakby Kasprzak odszedł do Lublina.

    Pisaliście tez o Jacku Holderze - on jednak zostaje w Toruniu. Pedersen jest w Grudziądzu, Doyle prawdopodobnie (tutaj nie mam informacji) w Częstochowie. Z "wolnych" zawodników niewielu zostaje, Lindbaeck, Hampel?

    Jedno jest pewne, z piątym seniorem możecie mieć spory problem, bo rynek jest przebrany. Byłem u Was na meczu z Wrocławiem, miałem możliwość "wejść nieco głębiej" i wewnątrz klubu sytuacja nie jest najlepsza. Odchodzi Goliński ze Skórnickim, sporo kasy za ten sezon zostało wydanych, problemem jest ta pożyczka Bienkowskiego wobec klubu, a w zasadzie jej spłata. Wszystkiemu przygląda się z uśmiechem na twarzy...Dowhan.

    Niestety wszystko na to wskazuje, że w przyszłym roku możecie jechać nie o play-offy, a o unikcięcie baraży.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Eneasz (10-09-2019)

  4. Powrót do góry    #4863
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    A ja Wam mówię, że żeście podkupili Łagute ze złotymi szprychami i stąd przypływ kasy na Pedersena i Cierniaka w Grudziądzu...
    Mówisz numer wy nam asa, to my wam jokera?
    Chyba to by było zbyt piękne, zeby było prawdziwe.

    Póki co chyba nie jest nam pisane powalczyć o coś więcej niż brąz.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #4864
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Eneasz - Nielsa możecie wykreślić. On już jest zaklepany w Gorzowie. Gorzów z Lublinem podzielą się też Kasprzakiem (Gorzów na niego zbiera pieniadze - sytuacja jak kiedys z Iversenem, czy Zagarem i jeszcze nie wiadomo czy Krzychowi starczy cierpliwości i czy trzaśnie pięścią stół i przez co może nie odzyskać spotej kasy, która była dogadana "pod stołem" ze Zmorą). Orzeł z Chomskim spotkali się z Zagarem i ubezpieczają się na wypadek tego, jakby Kasprzak odszedł do Lublina.

    Pisaliście tez o Jacku Holderze - on jednak zostaje w Toruniu. Pedersen jest w Grudziądzu, Doyle prawdopodobnie (tutaj nie mam informacji) w Częstochowie. Z "wolnych" zawodników niewielu zostaje, Lindbaeck, Hampel?

    Jedno jest pewne, z piątym seniorem możecie mieć spory problem, bo rynek jest przebrany. Byłem u Was na meczu z Wrocławiem, miałem możliwość "wejść nieco głębiej" i wewnątrz klubu sytuacja nie jest najlepsza. Odchodzi Goliński ze Skórnickim, sporo kasy za ten sezon zostało wydanych, problemem jest ta pożyczka Bienkowskiego wobec klubu, a w zasadzie jej spłata. Wszystkiemu przygląda się z uśmiechem na twarzy...Dowhan.

    Niestety wszystko na to wskazuje, że w przyszłym roku możecie jechać nie o play-offy, a o unikcięcie baraży.
    Jeśli to prawda że znowu czeka nas zmiana prezesa to jest to poprostu śmieszne a brak Skórnickiego może wyjść na plus

  6. Powrót do góry    #4865
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Eneasz - Nielsa możecie wykreślić. On już jest zaklepany w Gorzowie. Gorzów z Lublinem podzielą się też Kasprzakiem (Gorzów na niego zbiera pieniadze - sytuacja jak kiedys z Iversenem, czy Zagarem i jeszcze nie wiadomo czy Krzychowi starczy cierpliwości i czy trzaśnie pięścią stół i przez co może nie odzyskać spotej kasy, która była dogadana "pod stołem" ze Zmorą). Orzeł z Chomskim spotkali się z Zagarem i ubezpieczają się na wypadek tego, jakby Kasprzak odszedł do Lublina.

    Pisaliście tez o Jacku Holderze - on jednak zostaje w Toruniu. Pedersen jest w Grudziądzu, Doyle prawdopodobnie (tutaj nie mam informacji) w Częstochowie. Z "wolnych" zawodników niewielu zostaje, Lindbaeck, Hampel?

    Jedno jest pewne, z piątym seniorem możecie mieć spory problem, bo rynek jest przebrany. Byłem u Was na meczu z Wrocławiem, miałem możliwość "wejść nieco głębiej" i wewnątrz klubu sytuacja nie jest najlepsza. Odchodzi Goliński ze Skórnickim, sporo kasy za ten sezon zostało wydanych, problemem jest ta pożyczka Bienkowskiego wobec klubu, a w zasadzie jej spłata. Wszystkiemu przygląda się z uśmiechem na twarzy...Dowhan.

    Niestety wszystko na to wskazuje, że w przyszłym roku możecie jechać nie o play-offy, a o unikcięcie baraży.
    Co z Woźniakiem po jego osobliwym dementi o przedłużeniu kontraktu, w magazynie nsport? Na jakie to "szczegóły i formalności" czeka Szymon?

  7. Powrót do góry    #4866
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Szkoda Przemek jesli jest tak jak piszesz. Uwazam Golinskiego za jednego z najlepszych prezesow jakiego mielismy/mamy. Zbudował mocny skład, nie wdaje się w wojenki medialne z prezydentem miasta czy prezesem z Gorzowa. Nie kaze czekac do ostatniego dnia okienka transferowego na jakiekolwiek wiesci z kontraktami. Caly marketing, otoczka itd. bardzo profesjonalnie.
    Facet ma prezencje, mowi madrze, dobrze sie go słucha i zna sie jednak na tym sporcie.
    Naprawde wolalem jego niz Dowhana, Tymczyszyna o Smoleniu i Bartkowiaku nie wspominajac.

  8. Powrót do góry    #4867
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Miało "walnąć" w Gorzowie, a najprawdopodobniej "wywali" w Zielonej Górze. Nasz prezes mówił tylko, że Falubaz niech się martwi o siebie, bo zaraz zostaną z ręką w nocniku. Potwierdzam, że Goliński z Skórą odejdą, a Bińkowski będzie musiał solidnie dołożyć. Jak jeszcze nie będzie medalu, to może się skończyć mało ciekawie.

    Zaraz wyskoczy Mariusz, że Bińkowski sypie kasą bo go stać - i kupi Woffindena, bo przecież go stać. Falubaz najbogatszy klub na świecie, a Stal spłaca kredyt i nie ma pieniędzy. HaHaHaHa! Jak to się tak skończy, to chyba walnę ze śmiechu - sponsor na jeden sezon. HaHaHa
    Ostatnio edytowane przez miszarus ; 10-09-2019 o 14:03
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  9. Powrót do góry    #4868
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Co z Woźniakiem po jego osobliwym dementi o przedłużeniu kontraktu, w magazynie nsport? Na jakie to "szczegóły i formalności" czeka Szymon?
    A jak myslisz?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #4869
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 113 w 82 postach
    A skąd informacja, że GKM walczy o Cierniaka?

  11. Powrót do góry    #4870
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,653
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    A skąd informacja, że GKM walczy o Cierniaka?
    Cierniak już dał odpowiedź Wrocławowi. Skąd wiem? Bo Gorzów probijał do niego podbijac.

  12. Powrót do góry    #4871
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Eneasz - Nielsa możecie wykreślić. On już jest zaklepany w Gorzowie. Gorzów z Lublinem podzielą się też Kasprzakiem (Gorzów na niego zbiera pieniadze - sytuacja jak kiedys z Iversenem, czy Zagarem i jeszcze nie wiadomo czy Krzychowi starczy cierpliwości i czy trzaśnie pięścią stół i przez co może nie odzyskać spotej kasy, która była dogadana "pod stołem" ze Zmorą). Orzeł z Chomskim spotkali się z Zagarem i ubezpieczają się na wypadek tego, jakby Kasprzak odszedł do Lublina.

    Pisaliście tez o Jacku Holderze - on jednak zostaje w Toruniu. Pedersen jest w Grudziądzu, Doyle prawdopodobnie (tutaj nie mam informacji) w Częstochowie. Z "wolnych" zawodników niewielu zostaje, Lindbaeck, Hampel?

    Jedno jest pewne, z piątym seniorem możecie mieć spory problem, bo rynek jest przebrany. Byłem u Was na meczu z Wrocławiem, miałem możliwość "wejść nieco głębiej" i wewnątrz klubu sytuacja nie jest najlepsza. Odchodzi Goliński ze Skórnickim, sporo kasy za ten sezon zostało wydanych, problemem jest ta pożyczka Bienkowskiego wobec klubu, a w zasadzie jej spłata. Wszystkiemu przygląda się z uśmiechem na twarzy...Dowhan.

    Niestety wszystko na to wskazuje, że w przyszłym roku możecie jechać nie o play-offy, a o unikcięcie baraży.
    Hmm, jeśli to prawda, to by musiało znaczyć, że Bieńkowski też odchodzi. Przecież wszyscy wiedzą, że Goliński to jego człowiek. Jeśli to nastąpi (w co nie do końca mi się chce wierzyć) to by oznaczało, ze Bieńkowski to c..uj nie inwestor. Czy on nie wiedział w jaki biznes wchodzi ?

    Że Skóre wypyerdolą to się domyślałem, ale Golińskiego ?

    Nic to, najwyżej w przyszłym roku wymienimy się miejscami z Toruniem, oni wejdą do SE a my pojeździmy sobie w Nice I lidze
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #4872
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    I wyjdzie na to, że za rok Martin przestanie kochać Falubaz...i poczuje się rewelacyjnie w nowym miejscu.
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  14. Powrót do góry    #4873
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jeśli to prawda, to by musiało znaczyć, że Bieńkowski też odchodzi. Przecież wszyscy wiedzą, że Goliński to jego człowiek. Jeśli to nastąpi (w co nie do końca mi się chce wierzyć) to by oznaczało, ze Bieńkowski to c..uj nie inwestor. Czy on nie wiedział w jaki biznes wchodzi ?

    Że Skóre wypyerdolą to się domyślałem, ale Golińskiego ?

    Nic to, najwyżej w przyszłym roku wymienimy się miejscami z Toruniem, oni wejdą do SE a my pojeździmy sobie w Nice I lidze
    Mario żeby Przemo z Gorzowa miał lepsze info niż Ty co się dzieje w Falubazie?
    Nie może być.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Ali_G (10-09-2019)

  16. Powrót do góry    #4874
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Przemek współpracuje z Przeglądem Sportowym...ma coraz to lepsze dojścia
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  17. Powrót do góry    #4875
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Mario żeby Przemo z Gorzowa miał lepsze info niż Ty co się dzieje w Falubazie?
    Nie może być.
    On nie ma żadnych pewnych informacji. To wszystko co on pisze to wyłącznie spekulacje i mieszanie faktów.

    Konkretnie chodzi o to, że Bieńkowski chce wyciągnąć pozostałe akcje od Dowhana i chyba jeszcze Tymczyszyn jakieś tam ma. Nie wiem po co mu one, być może robi to na zlecenie Kubickiego. Ktoś chce ten klub przejąć na wyłączność. I nie do końca jestem pewny czy to Bieńkowski chce go dla siebie, czy działa po prostu na czyjeś zlecenie. I to jest głównym punktem tych dziwnych zagrywek których strzępy słyszymy. A Przemek gdzieś coś podsłyszy, resztę sam sobie dopowie, a potem obwieszcza światu prawdę objawioną. Ta cała rozgrywka Falubazem jest bardziej skomplikowana niż którykolwiek z kibiców jest w stanie to sobie wyobrazić. Sam nie wiem czy cały Falubaz jest potrzebny Bieńkowskiemu do jakichś celów marketingowych, czy może Bieńkowski kombinuje jeszcze inaczej, czyli aby Falubaz przeszedł w jeszcze inne ręce. W czyje nie wiem. Zwróćcie uwagę, że taki Bieńkowski już wybecelował w Falubaz jakieś 3-4 mln. Gość z jego pozycją, nie robi takich rzeczy bezinteresownie. Przecież teraz taki Bieńkowski nie pyerdolnie tego wszystkiego i nie powie, róbcie sobie dalej co chcecie. Według moich informacji, tutaj gra idzie na całkowite przejęcie klubu. W jakim celu ? Tego nie wiem, ale wiem, że nikt nie inwestuje milionów PLN w klub aby z dnia na dzień powiedzieć, że "mam to w doopie".

    Wielu w klubie zadaje sobie podobne pytania. I nie wie, co jest tak naprawdę grane. Nie jest też pewne, czy np. sam Goliński wie. Bowiem on sam kilku kwestii nie do końca rozumie. Bo pewne decyzje zapadają wyżej. A prezes jest tylko ich wykonawcą.

    Niektórzy, co nieco zorientowani, mówią, że Dowhan też wyczuł jakiś interes. I dlatego nie chce tak łatwo i szybko, za bezcen, oddać swoich akcji. Ponoć wietrzy na tym jakiś lepszy biznes. Co będzie to się okaże.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-09-2019 o 15:32
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #4876
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    To że pozycja Golińskiego jest słaba to wiadomo od dawna. Stelmet nasłał mu tam rewizora i sprawdzał kwity już pare miesięcy temu. Bienkowski mam nadzieje, zrobi jedna rozsądna rzecz tj. wypierniczy stąd te cała leszczyńską kolonię. I to wcale nie oznacza rezygnacji z posiadania klubu żużlowego.
    A jeśli nie ma nikogo sensownego to jedziemy 3 juniorów i tyle. Lepsze to niż NKI i Predator. I ze Smolinskim podpisać dla bezpieczeństwa kontrakt. W razie potrzeby będziemy go ściągać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  19. Powrót do góry    #4877
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Mariusz Ty nie deprexjonuj Przemka bo jego info w 90% się sprawdza a to co o nim piszesz idealnie pasuje do Ciebie.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Ali_G (10-09-2019)

  21. Powrót do góry    #4878
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    On nie ma żadnych pewnych informacji. To wszystko co on pisze to wyłącznie spekulacje i mieszanie faktów.

    Konkretnie chodzi o to, że Bieńkowski chce wyciągnąć pozostałe akcje od Dowhana i chyba jeszcze Tymczyszyn jakieś tam ma. Nie wiem po co mu one, być może robi to na zlecenie Kubickiego. Ktoś chce ten klub przejąć na wyłączność. I nie do końca jestem pewny czy to Bieńkowski chce go dla siebie, czy działa po prostu na czyjeś zlecenie. I to jest głównym punktem tych dziwnych zagrywek których strzępy słyszymy. A Przemek gdzieś coś podsłyszy, resztę sam sobie dopowie, a potem obwieszcza światu prawdę objawioną. Ta cała rozgrywka Falubazem jest bardziej skomplikowana niż którykolwiek z kibiców jest w stanie to sobie wyobrazić. Sam nie wiem czy cały Falubaz jest potrzebny Bieńkowskiemu do jakichś celów marketingowych, czy może Bieńkowski kombinuje jeszcze inaczej, czyli aby Falubaz przeszedł w jeszcze inne ręce. W czyje nie wiem. Zwróćcie uwagę, że taki Bieńkowski już wybecelował w Falubaz jakieś 3-4 mln. Gość z jego pozycją, nie robi takich rzeczy bezinteresownie. Przecież teraz taki Bieńkowski nie pyerdolnie tego wszystkiego i nie powie, róbcie sobie dalej co chcecie. Według moich informacji, tutaj gra idzie na całkowite przejęcie klubu. W jakim celu ? Tego nie wiem, ale wiem, że nikt nie inwestuje milionów PLN w klub aby z dnia na dzień powiedzieć, że "mam to w doopie".

    Mario, rozumiemy że to co Ty piszesz to zgoła co innego? Masz info prosto od sterników Falubazu i jesteś pewny, że są z Tobą na 100% szczerzy? Jeśli nie, to robisz to samo co napisałeś wyżej o Przemku.

    Edit.Byczek mnie uprzedził

  22. Powrót do góry    #4879
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    no Przemek niby spoko, ale wbił do nas do wątku toruńskiego jakiś czasu temu i obwieścił, że będzie u nas jeździł BJARNE PEDERSEN
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Awkop (10-09-2019), karolcp3 (10-09-2019)

  24. Powrót do góry    #4880
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Mario, rozumiemy że to co Ty piszesz to zgoła co innego? Masz info prosto od sterników Falubazu i jesteś pewny, że są z Tobą na 100% szczerzy? Jeśli nie, to robisz to samo co napisałeś wyżej o Przemku.

    Edit.Byczek mnie uprzedził
    Nic nie rozumiesz. Przemek to jakiś pismak który krąży w całym środowisku żużlowym w Polsce. Do Ostafa mu jeszcze trochę brakuje, ale kto wie, może go prześcignie. Natomiast ja nie mam informacji od sterników FZG. Owszem, docierają pośrednio do mnie jakieś informacje, ale nie mogę napisać od kogo. Jednak na pewno nie bezpośrednio z klubu. Tyle mogę powiedzieć.

    I jeszcze raz powtórzę, nawet w klubie nie wiedzą dokładnie co się dzieje i jakie są zamiary ostateczne. Więc nie pitol mi tu, że ja mam jakieś informacje od sterników klubu. Bo nigdy takowych nie miałem. O czym już nie raz tutaj pisałem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #4881
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Mariusz, wychodzi na to, że wszyscy chcą przejąć Falubaz, tylko nikt nie wie kto i po co czyli po "Mariuszowemu"
    To co napisałeś nie ma żadnego sensu, bo po pierwsze Falubaz to nie jest żadna marka, za którą miałoby się kryć coś spektakularnego. Od kilku lat co rok trzeba dokładać sporo milionów, a sukcesu jak nie było tak nie ma.
    Na moje to Goliński obiecał Bieńskowskiemu szybki sukces za grubą kasę, kasa poszła gruba a sukcesu nie ma - głowa poleci. Zamiast splendoru, jest śmiech i widmo czwartego miejsca. Bo coś czuję, że Cieślak was opierdzieli w walce o brąz. -> to oczywiście moje domysły.
    I wychodzi, że Bieńskowski wywalił 4 miliony na czwarte miejsce, w****... się i rzuca te klocki. Nie on pierwszy i ostatni zabawił się w żużel
    Ostatnio edytowane przez miszarus ; 10-09-2019 o 15:48
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  26. Powrót do góry    #4882
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,653
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nic nie rozumiesz. Przemek to jakiś pismak który krąży w całym środowisku żużlowym w Polsce.
    Pismakiem żadnym nie jestem, to że dla Przeglądu pisze taki ktoś jak Przemek Ciućka, nie znaczy, że ja nim jestem.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 10-09-2019 o 15:56

  27. Powrót do góry    #4883
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach


    Ciućka już po lekturze wątku
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  28. Powrót do góry    #4884
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Goliński odchodzi, Frątczak ma być dyrektorem sportowym

  29. Powrót do góry    #4885
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,099
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Szczerze... nie zazdroszczę Wam obecnej sytuacji patrząc na wizje składu 2020.
    Ewentualnych opcji za NP - brak. Tylko transfer Jasona by to zmienił. Reszta? Najlepsze opcje realne to Matej, Jarek , może Fricke.
    Słabo..,

    Cytat Zamieszczone przez Arm Zobacz posta
    Goliński odchodzi, Frątczak ma być dyrektorem sportowym
    Frątczak. Niby gorzej być nie może

  30. Powrót do góry    #4886
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Nie czytałem wątku, ale nie wiem czy ktoś się zastanawiał nad jedną kwestią. Otóż firma Bieńkowskiego jest tytularnym sponsorem GKM. Zatem opcje są dwie : albo właściciel Stelmetu olał Falubaz i sfinasowal kontrakt Pedersena w Grudziądzu , albo za Pedersena ma nagranego lepszego żużloka i wcisnął tam Dzika np w miejsce Łaguty , który będzie w Falubaziku. No bo po co w takim razie wzmacnialby GKM kosztem Falubazu nie mając nikogo pewnego w jego miejsce? Inna sprawa , jeśli jest juz ktoś zaklepany w ZG to kto? W grę wchodzą Drabik, Łaguty i chyba nikt więcej z tych ewentualnie do wyjęcia .
    Może tak, może nie. Okaże się po tym kogo zakontraktuje Z.G. W każdym razie , w co gra Bieńkowski wie chyba tylko on sam.

  31. Powrót do góry    #4887
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Mrgarden rocznie przeznacza okolo 400 tys. za miejsce w nazwie. To nie jest nawet 10% budzetu. Poza tym, ten sponsoring jest wymuszany przez miasto i bylo tak od momentu rozpoczecia budowy.

    Artiom bedzie jezdzil dalej u nas, to nie ulega najmniejszym wątpliwością.

  32. Powrót do góry    #4888
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Mariusz, wychodzi na to, że wszyscy chcą przejąć Falubaz, tylko nikt nie wie kto i po co czyli po "Mariuszowemu"
    To co napisałeś nie ma żadnego sensu, bo po pierwsze Falubaz to nie jest żadna marka, za którą miałoby się kryć coś spektakularnego. Od kilku lat co rok trzeba dokładać sporo milionów, a sukcesu jak nie było tak nie ma.
    Głupiś i do góry sikasz. Nikt tu nie pisze, że "wszyscy chcą przejąć Falubaz". Jeśli już to tylko tyle, że Bieńkowski chce zmusić Dowhana do odstąpienia akcji. Po co mu całośc Falubazu tego nie wiem. Ale wiemy wszyscy, że gość już kilak milionów włożył w ten klub. Więc według ciebie po co to zrobił ?

    Na moje to Goliński obiecał Bieńskowskiemu szybki sukces za grubą kasę, kasa poszła gruba a sukcesu nie ma - głowa poleci. Zamiast splendoru, jest śmiech i widmo czwartego miejsca. Bo coś czuję, że Cieślak was opierdzieli w walce o brąz. -> to oczywiście moje domysły.
    I wychodzi, że Bieńskowski wywalił 4 miliony na czwarte miejsce, w****... się i rzuca te klocki. Nie on pierwszy i ostatni zabawił się w żużel
    Akurat Goliński jest ostatnią osobą która cokolwiek, w kwestii sukcesów, obiecywałaby Bieńkowskiemu. W ogóle nie wiem skąd info, że Goliński leci ze stołka ? Jeśli już to sam odejdzie. W co też wątpię.

    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Nie czytałem wątku, ale nie wiem czy ktoś się zastanawiał nad jedną kwestią. Otóż firma Bieńkowskiego jest tytularnym sponsorem GKM. Zatem opcje są dwie : albo właściciel Stelmetu olał Falubaz i sfinasowal kontrakt Pedersena w Grudziądzu , albo za Pedersena ma nagranego lepszego żużloka i wcisnął tam Dzika np w miejsce Łaguty , który będzie w Falubaziku. No bo po co w takim razie wzmacnialby GKM kosztem Falubazu nie mając nikogo pewnego w jego miejsce? Inna sprawa , jeśli jest juz ktoś zaklepany w ZG to kto? W grę wchodzą Drabik, Łaguty i chyba nikt więcej z tych ewentualnie do wyjęcia .
    Może tak, może nie. Okaże się po tym kogo zakontraktuje Z.G. W każdym razie , w co gra Bieńkowski wie chyba tylko on sam.
    Chodzą słuchy, że od czerwca mają już zaklepanego jakiegoś krajowca. Nie mam pojęcia czy mowa jest o JHJ, Drabiku, Smektale czy jeszcze kimś innym. Była tez opcja transferu jeszcze obcokrajowca, stąd rozmowy z Doylem, Kenetem, Fredem, Taiem, Emilem, Artiomem.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To że pozycja Golińskiego jest słaba to wiadomo od dawna. Stelmet nasłał mu tam rewizora i sprawdzał kwity już pare miesięcy temu. Bienkowski mam nadzieje, zrobi jedna rozsądna rzecz tj. wypierniczy stąd te cała leszczyńską kolonię. I to wcale nie oznacza rezygnacji z posiadania klubu żużlowego.
    A jeśli nie ma nikogo sensownego to jedziemy 3 juniorów i tyle. Lepsze to niż NKI i Predator. I ze Smolinskim podpisać dla bezpieczeństwa kontrakt. W razie potrzeby będziemy go ściągać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Nie Stelmet tylko miasto. I to będzie praktykowane co roku, dopóki miasto będzie miało udziały w klubie. Nie znam się na tych przepisach, ale ponoć jest to obligatoryjne.

    I z tym odejściem Golińskiego a nawet Skóry, to radziłbym się jeszcze wstrzymać. Bo to jeszcze nic pewnego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #4889
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Cierniak już dał odpowiedź Wrocławowi. Skąd wiem? Bo Gorzów probijał do niego podbijac.
    Jaka, jesli mozna wiedziec?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Powrót do góry    #4890
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Mrgarden rocznie przeznacza okolo 400 tys. za miejsce w nazwie. To nie jest nawet 10% budzetu. Poza tym, ten sponsoring jest wymuszany przez miasto i bylo tak od momentu rozpoczecia budowy.

    Artiom bedzie jezdzil dalej u nas, to nie ulega najmniejszym wątpliwością.
    No to tym bardziej ciekawe jaki ma plan Bieńkowski ? Bo jakiś mieć musi.

  35. Powrót do góry    #4891
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,653
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jaka, jesli mozna wiedziec?
    Będzie jeździł u Was - w Sparcie w przyszłym sezonie.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (10-09-2019)

  37. Powrót do góry    #4892
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Mrgarden rocznie przeznacza okolo 400 tys. za miejsce w nazwie. To nie jest nawet 10% budzetu. Poza tym, ten sponsoring jest wymuszany przez miasto i bylo tak od momentu rozpoczecia budowy.

    Artiom bedzie jezdzil dalej u nas, to nie ulega najmniejszym wątpliwością.
    No ale nie możesz wykluczać, że Mrgarden np. sfinansuje dodatkowo kontrakt Nickiego ? A oprócz tego da jakąś ustaloną kasę na sponsoring tytularny. A to wszystko wymaga zgody Bieńkowskiego.

    Co do Artioma to się nie wypowiadam bo nie mam wiedzy. Poza tą, że Falubaz gadał również z nim.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #4893
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    No to tym bardziej ciekawe jaki ma plan Bieńkowski ? Bo jakiś mieć musi.
    Jakiś na pewno. Tez chodził mi po głowie scenariusz który opisałeś.
    Średnio wierze w obietnice Łaguty. Na 100% to on będzie gdzieś jak podpisze kontrakt.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #4894
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Się mi skasował post. Adresowany do wszystkich tu piszących w wątku ZG i bardziej finezyjny niż ten ☺. Kto zamiast Pedersena?

  40. Powrót do góry    #4895
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Się mi skasował post. Adresowany do wszystkich tu piszących w wątku ZG i bardziej finezyjny niż ten ☺. Kto zamiast Pedersena?
    Jak to kto ?

    Zimny od czerwca już jest zaklepany
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #4896
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jeśli to prawda, to by musiało znaczyć, że Bieńkowski też odchodzi. Przecież wszyscy wiedzą, że Goliński to jego człowiek.
    Że Skóre wypyerdolą to się domyślałem, ale Golińskiego ?

    Nic to, najwyżej w przyszłym roku wymienimy się miejscami z Toruniem, oni wejdą do SE a my pojeździmy sobie w Nice I lidze
    Goliński ma taki problem, że do tej pory był z Bieńkowskim partnerem finansowym, a teraz musi mu się raportować i tłumaczyć. Nie wiem, czy odejdzie po sezonie, wiem że miał plan pobyć prezesem jeszcze dwa-trzy lata. Wiem, że Bieńkowski jest raptus i u niego na pierwszym miejscu do odstrzału był Skornicki i to już od pierwszego meczu z Lesznem.
    Wczoraj było spotkanie góry Falubazu, jak dotąd nic nie pierdutnęło, więc chyba jest spokojnie.
    Pedersen był odstrzelony już w połowie sezonu, nie za punkty ale zachowanie i pretensje między meczami, nigdzie nie widział swojej winy, a gdy mu coś nie grało, to potrafił kilka razy dziennie z żalami do klubu dzwonić. Na jego miejsce już ktoś był dogadany, czy jest nadal? nie wiem, to się tak szybko zmienia, że trudno się połapać.
    Rok temu w lipcu mieliśmy już zaklepanego Vaculika i Miśkowiaka, Kasprzak był w pakiecie z Martinem, a Protasiewicz niepewny/rezerwowy. Potem w Gorzowie zaczęła spływać kasa i zawodnicy zaczęli kręcić nosami, a Miśka nam przebili. Także Przemku spokojnie z tym dzieleniem miejsc.
    Kolega miszarus, to już kompletnie odlatuje. Pewny jest tylko Doyle w Częstochowie
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    DHEFF (10-09-2019)

  43. Powrót do góry    #4897
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Proszę Cię , Kasprzak nigdy by do ZG nie przeszedł. Tam go nie znoszą, w Gorzowie doceniają i lubią. To bogaty człowiek, dla niego akurat pieniądze nie mają aż takiego decydującego znaczenia. A skoro jest w Stali 8 lat , to jednak nie jest altruistą i doktorem Judymem , tylko płacą. Wcześniej czy później ☺ Nie siedzialby w Stali tyle lat. Proste.

  44. Powrót do góry    #4898
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Tyle dobrze, że Panowie załatwiają wszystko w swoim gronie i ma znowu medialnej sagi jak bywało dawniej.
    Tak patrząc na to wszystko, to wygląda na to, że przyjdzie pewnie JHJ i jedziem kolejny sezon.

    Nie ma w czym wybierać, a Polak to jednak kolejne dobro w drużynie.
    No ja też wolałbym kogoś innego, ale nie wyczarują, bo skąd.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  45. Powrót do góry    #4899
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Raczej to bajka z Łagutą
    Oczywiście, że bajka, jak ta z Woffindenem w Motorze.
    Śmieszą mnie teorie, że "to kacap więc mu nie ufam". A jak byłby Czechem albo Szwedem to wzbudzały większe zaufanie?
    Od 2015 roku jeszcze nikt żadnego zawodnika z Grudziądza nie wyciągnął i nie sądzę by coś się zmieniło
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  46. Powrót do góry    #4900
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Goliński ma taki problem, że do tej pory był z Bieńkowskim partnerem finansowym, a teraz musi mu się raportować i tłumaczyć. Nie wiem, czy odejdzie po sezonie, wiem że miał plan pobyć prezesem jeszcze dwa-trzy lata. Wiem, że Bieńkowski jest raptus i u niego na pierwszym miejscu do odstrzału był Skornicki i to już od pierwszego meczu z Lesznem.
    Wczoraj było spotkanie góry Falubazu, jak dotąd nic nie pierdutnęło, więc chyba jest spokojnie.
    Pedersen był odstrzelony już w połowie sezonu, nie za punkty ale zachowanie i pretensje między meczami, nigdzie nie widział swojej winy, a gdy mu coś nie grało, to potrafił kilka razy dziennie z żalami do klubu dzwonić. Na jego miejsce już ktoś był dogadany, czy jest nadal? nie wiem, to się tak szybko zmienia, że trudno się połapać.
    Rok temu w lipcu mieliśmy już zaklepanego Vaculika i Miśkowiaka, Kasprzak był w pakiecie z Martinem, a Protasiewicz niepewny/rezerwowy. Potem w Gorzowie zaczęła spływać kasa i zawodnicy zaczęli kręcić nosami, a Miśka nam przebili. Także Przemku spokojnie z tym dzieleniem miejsc.
    Kolega miszarus, to już kompletnie odlatuje. Pewny jest tylko Doyle w Częstochowie
    No mi się obiło o uszy, ze nawet Doyle w Czewie to jeszcze nic pewnego.


    Jeśli chodzi o Golińskiego, to z tego co słyszałem on nie jest do odstrzału. Jeśli odejdzie to tylko dlatego, że sam tak postanowi. Ale nie sądzę aby to nastąpiło teraz. Nie powiedziane też, że Skóra odejdzie. Mówi się, że wczoraj boos ochłonął trochę. Decyzja odnośnie Pedersena zapadła już w czerwcu, że jest do wymiany. Mecz z Lesznem tylko ją przypieczętował. I podobno już w czerwcu Goliński klepnął jakiegoś zawodnika (ponoć krajowego) na jego miejsce. W czerwcu też dostał zielone światło na Cierniaka i jakiegoś zagranicznego. Jak wiadomo Cierniaki już odpadły, bo nie za bardzo chciały zmieniać klimatu na dłużej niż jeden sezon. Ja to widze tak, jeśli zakontraktują 2 seniorów, krajowego i zagranicznego, to albo Pepe z MJJ będą walczyć o skład albo któryś z nich pójdzie na wypożyczenie. No chyba, że Pepe będzie chciał zawiesić kevlar na ścianie.

    Co do Nickiego, to słyszałem to samo co ty opisałeś, Nicki marudny zrobił się na starość. Najwięcej pretensji miał o ciągłe zmiany nr. startowych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #4901
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Oczywiście, że bajka, jak ta z Woffindenem w Motorze.
    Śmieszą mnie teorie, że "to kacap więc mu nie ufam". A jak byłby Czechem albo Szwedem to wzbudzały większe zaufanie?
    Od 2015 roku jeszcze nikt żadnego zawodnika z Grudziądza nie wyciągnął i nie sądzę by coś się zmieniło
    Inna sprawa, ze poza Laguta to tam nie ma/nie bylo raczej nikogo, kogo chcialaby druzyna walczaca o medale.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #4902
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak to kto ?

    Zimny od czerwca już jest zaklepany
    "Zimny" to taka nowa ksywa KK?
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  49. Powrót do góry    #4903
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Inna sprawa, ze poza Laguta to tam nie ma/nie bylo raczej nikogo, kogo chcialaby druzyna walczaca o medale.
    Pawlickiego mocno kusiła Sparta przed rokiem, po świetnym 2016 sezonie atrakcyjne oferty miał Lindbaeck, teraz Bjerre kuszony przez Falubaz
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  50. Powrót do góry    #4904
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Proszę Cię , Kasprzak nigdy by do ZG nie przeszedł. Tam go nie znoszą, w Gorzowie doceniają i lubią. To bogaty człowiek, dla niego akurat pieniądze nie mają aż takiego decydującego znaczenia. A skoro jest w Stali 8 lat , to jednak nie jest altruistą i doktorem Judymem , tylko płacą. Wcześniej czy później ☺ Nie siedzialby w Stali tyle lat. Proste.
    Kasprzak był w zestawie z Vaculikiem już i w Lublinie i Falubazie. Chłopaki dogrywali sprawy nawet podczas jednego wakacyjnego SEC u, chyba w Gustrov(pisze z pamięci, nie chce mi się sprawdzać). Nie wiem, może Kasper się bawił, a może nie, ale u nas na poważnie brali jego deklaracje, zwłaszcza że w Gorzowie kasa przestała płynąć. Możemy się o wiele sprzeczać, ale to akurat wiem z samej góry.
    Mariusz, jak Bieńkowski ma dobry humor, to Golina dostaje zielone światło na negocjacje z każdym
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  51. Powrót do góry    #4905
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2018
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Doyle nie jest takie pewnym w Czewie, bo Lublin kusi bardzo mocno. KK praktycznie dogadany z Koziolkami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •