Strona 106 z 155 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,726 do 4,770 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4726
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Dokladnie a nie ważne że klub za takie wyprawki musi płacić 15 tyś
    Szkoda że nie policzyłeś ile $$$ klub zyskuje przez to że wiele osób przychodzi na stadion dla atmosfery i opraw które tworzą wyśmiewani przez Was ultrasi

    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    a czytaliście na feju falubazowym, te żale ultrasów jak to się ich ściga i utrudnia im robienie opraw (chodzi o race w jednej z opraw)?
    i w ogóle , że jak tak dalej pójdzie to tupną nóżką i zwiną zabaweczki?
    jakże mnie bawią te kryminogenne ćwierć mózgi, które myślą, że są ponad prawem
    Jakie to proste i łatwe ,nie znać ludzi i z uśmiechem na twarzy wyzywać ich od ćwierć mózgów

  2. Powrót do góry    #4727
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jakie to proste i łatwe ,nie znać ludzi i z uśmiechem na twarzy wyzywać ich od ćwierć mózgów
    Nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale co pisałem tu już wielokrotnie, od momentu "zbratania się" z Zagłębiem
    dostrzegam na trybunie K sporo patologii i do tego głównie mam zarzuty.
    W kwestii rac i podejścia do nich przez ultrasów, to niestety, ale tak zachowują się ludzi niespełna rozumu, no bo jak ktoś wiedząc, ze łamie prawo i naraża klub na kary i tak odpala te race "bo tak ładnie to wygląda" to jest zwyczajnym deklem.

    ps. żal mi tych, którzy na stadion przychodzą tylko po to aby oglądać oprawy

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (06-09-2019), marcool (09-09-2019)

  4. Powrót do góry    #4728
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale co pisałem tu już wielokrotnie, od momentu "zbratania się" z Zagłębiem
    dostrzegam na trybunie K sporo patologii i do tego głównie mam zarzuty.
    W kwestii rac i podejścia do nich przez ultrasów, to niestety, ale tak zachowują się ludzi niespełna rozumu, no bo jak ktoś wiedząc, ze łamie prawo i naraża klub na kary i tak odpala te race "bo tak ładnie to wygląda" to jest zwyczajnym deklem.

    ps. żal mi tych, którzy na stadion przychodzą tylko po to aby oglądać oprawy
    Dostrzegasz patologie na trybunie K a gdy latasz po internecie i wyzywasz ludzi których nie znasz to już patologii nie widzisz
    O racach nie mam zamiaru z Tobą dyskutować bo nie będę walił głową w mur

  5. Powrót do góry    #4729
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    ofensywa na dystansie, której u Kennetha nie znam.
    Oj Bjerre mocno zaskoczył w tym sezonie, miał dwie dobre akcje, że wszedł piką na tym naszym wąskim torze, wyprzedzając rywali, raz nawet obu.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  6. Powrót do góry    #4730
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Brak chimerycznego Bjerre w składzie, wcale mnie jakoś mocno nie martwi, równie dobrze może zostać Dzik. Ale jest coś na rzeczy z wymianą dziczyzny na kogoś innego. A tym się nie martwię, przyjdzie ktoś nie gorszy, a może nawet lepszy.

  7. Powrót do góry    #4731
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    786
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie nie o tym pisałeś, bo pisałeś tak:
    .
    To już nawet wiesz lepiej co miałem na myśli? Jakimś cudem Savage zrozumiał o co mi chodzi. Czepiasz się Mariusz dla samego czepiania się. Mówisz oczywistości myśląc, że mnie tym oswiecasz. Może po prostu odpuść sobie czasem próbę polemiki na siłę.

  8. Powrót do góry    #4732
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    To już nawet wiesz lepiej co miałem na myśli? Jakimś cudem Savage zrozumiał o co mi chodzi. Czepiasz się Mariusz dla samego czepiania się. Mówisz oczywistości myśląc, że mnie tym oswiecasz. Może po prostu odpuść sobie czasem próbę polemiki na siłę.
    Zszywacz - jesteś tu tylko dwa lata - zrozum, że najważniejsze w dyskusji ze strażakiem jest to, że ostatni post należy zawsze do niego...

    Ciekawostka: Czy wiecie, że Mariusz ma średnią 5 postów na dzień przez 17 lat!!!! Imponujące?
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  9. Powrót do góry    #4733
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale co pisałem tu już wielokrotnie, od momentu "zbratania się" z Zagłębiem
    dostrzegam na trybunie K sporo patologii i do tego głównie mam zarzuty.
    W kwestii rac i podejścia do nich przez ultrasów, to niestety, ale tak zachowują się ludzi niespełna rozumu, no bo jak ktoś wiedząc, ze łamie prawo i naraża klub na kary i tak odpala te race "bo tak ładnie to wygląda" to jest zwyczajnym deklem.

    ps. żal mi tych, którzy na stadion przychodzą tylko po to aby oglądać oprawy
    Dokładnie. Ja od 30 lat przychodzę na żużel, widowisko sportowe, a nie na oprawy i zorganizowany "doping".

    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Dostrzegasz patologie na trybunie K a gdy latasz po internecie i wyzywasz ludzi których nie znasz to już patologii nie widzisz
    O racach nie mam zamiaru z Tobą dyskutować bo nie będę walił głową w mur
    Patologią są obelgi skierowane do zawodników i kibiców przyjezdnych. Kibicowanie powinno polegać na dopingowaniu własnej drużyny, a nie obrażaniu rywala. Normalni kibice zasiadający poza "K" to rozumieją. Dopóki się to nie zmieni nie licz na jakąkolwiek aprobatę. Siedzę na drugim łuku i uwierz, że stali bywalcy są zażenowani waszymi bluzgami. Z racami to samo. Jest zakaz, to trzeba go przestrzegać. Dlaczego klub ma płacić wasze zabawy? Popieram postawę Golińskiego: zero bratania się z patologią. Obawiasz się o spadek frekwencji? Żart

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    dillinger (07-09-2019)

  11. Powrót do góry    #4734
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Mariusz,

    Nie żartuj...



    To jest rzetelne dziennikarstwo? Goście na wczoraj nie mieli praktycznie żadnych szans na utrzymanie Kenia, a ostatnie rozmowy zakończyły się fiaskiem, co sprawiło (powtórzone raz jeszcze), że szanse na porozumienie są praktycznie zerowe.

    Mija doba i Kenio "spontanicznie" podpisuje w GKM . Dla Ciebie to jest dziennikarstwo sportowe, czy brukowe?

    A to dopiero początek bolesnych weryfikacji red. Ostafińskiego i jego małoletniej, clickbaitowej ekipy.
    Nic dodać nic ująć. Szanse praktycznie zerowe, a dwa dni później podpisany kontrakt...

    Albo DO jest idiotą i pisze bzdury wyssane z palca, albo jest... idiotą i daje się manipulować prezesom klubów łykając wszystko jak pelikan. Żeby jeszcze miał jakiś warsztat, ale wszystko jest pisane takim językiem, że gdybym jeszcze chodził do szkoły to by mi było wstyd oddawać wypracowanie tak napisane. I takich kwiatków DO w sezonie transferowym można znaleźć pełno, a niektórzy dalej patrzą w niego jak w obrazek.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg sf.JPG (84.2 KB, 710 odsłon)
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  12. Powrót do góry    #4735
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    786
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    Mnie najbardziej śmieszy, że ten koleś jest szefem żużla na SF i jeszcze do tego jest zapraszany jako ekspert do magazynu. Serio?

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZszywaczGKM za jego przydatny post!

    marcool (09-09-2019)

  14. Powrót do góry    #4736
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,119
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Jaki magazyn tacy eksperci.

    Na Eleven takich leszczy do magazynu nie zapraszają.

  15. Powrót do góry    #4737
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    To już nawet wiesz lepiej co miałem na myśli? Jakimś cudem Savage zrozumiał o co mi chodzi. Czepiasz się Mariusz dla samego czepiania się. Mówisz oczywistości myśląc, że mnie tym oswiecasz. Może po prostu odpuść sobie czasem próbę polemiki na siłę.
    Nie wiem co ty tam miałeś na myśli, ale widzę co napisałeś. I do tego się odnosiłem.

    którzy z palca wyssywaja te swoje rewelacje łącząc każdego zawodnika z każdym klubem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #4738
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Tak sobie uświadomiłem, że do tej pory katalizatorem kontraktów wszelkich w E-lipie był Get Well.
    Kołdzieje, Hampele, Łaguta,jak tylko był problem z przedłużeniem, to wysyłali bus do Torunia.
    Teraz ktoś musi przejąć tę schedę - w przypadku Bjerre wypadło na Falubaz .
    !Adrian walcz!

  17. Powrót do góry    #4739
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Tak sobie uświadomiłem, że do tej pory katalizatorem kontraktów wszelkich w E-lipie był Get Well.
    Kołdzieje, Hampele, Łaguta,jak tylko był problem z przedłużeniem, to wysyłali bus do Torunia.
    Teraz ktoś musi przejąć tę schedę - w przypadku Bjerre wypadło na Falubaz .
    Ale przecież to jest własnie normalna praktyka, i zawodników i klubów. Każdy wie, że FZG chce wymienić Nickiego, więc większość zawodników pokroju Nickiego, będzie miała jakąś ofertę z FZG.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #4740
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2019
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 62 w 34 postach
    A może powrót Jarka H. za Nickiego ?!

  19. Powrót do góry    #4741
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Dokładnie. Ja od 30 lat przychodzę na żużel, widowisko sportowe, a nie na oprawy i zorganizowany "doping".



    Patologią są obelgi skierowane do zawodników i kibiców przyjezdnych. Kibicowanie powinno polegać na dopingowaniu własnej drużyny, a nie obrażaniu rywala. Normalni kibice zasiadający poza "K" to rozumieją. Dopóki się to nie zmieni nie licz na jakąkolwiek aprobatę. Siedzę na drugim łuku i uwierz, że stali bywalcy są zażenowani waszymi bluzgami. Z racami to samo. Jest zakaz, to trzeba go przestrzegać. Dlaczego klub ma płacić wasze zabawy? Popieram postawę Golińskiego: zero bratania się z patologią. Obawiasz się o spadek frekwencji? Żart
    Popieram w 100%. Brawo dla zarządu, że przeciwstawiła się grupie z trybuny K. Już na filmiku z ostatniego meczu zwróciłem uwagę, że prezes i Skóra stoja sobie spokojnie z boku, gdy zawodnicy tańczą do przyspiewki o kibolach.
    Ludzie przychodzą dla opraw??? Czy wam aby sufit się na głowy nie spadł. Zaraz się okaże, że trybuna K jest tu ważniejsza od żużlowców i zamiast kontraktami, w sezonie ogórkowym będziemy się pasjonować, z kim tym razem sztamę przybiją kibole. Żarty!!!! Ludzie przychodzą na żużel. Chcą pasjonującego, sportowego widowiska. Chcą kulturalnym dopingiem wspierać swój klub. Tak było przed pojawieniem się patologii na trybunie K i tak będzie po jej zniknięciu.

  20. Powrót do góry    #4742
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Tak, łatwo siedzieć na tylku, nic nie robic a jeszcze wymagac.
    I nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka bo co innego ultrasi a co innego hooligani.
    Prawda jest taka, ze zorganizowany doping robi robotę. Buduje atmosferę na stadionie. Stanie i klaskanie ala "Szkocja", skandowanie nazwy klubu i miasta, flagi, oprawy itd. To sprawia, ze to nie jest piknik jak w Anglii ale jest adrenalina, klimat i emocje.
    Poza tym co to za jakas odpowiedzialnosc zbiorowa?
    Czy to jest fair, jesli zaczynaja sie szykany, ze ktos dostaje nieslusznie zakaz stadionowy, grzywne czy jest zatrzymany? Tak na zlosc, aby dac nauczke?
    Ciekawe jakby tutaj jedego madrale z drugim tak potraktowali nieslusznie dla przykladu jako kozly ofiarne? Czy dalej by to popierali? Aaaaaaa, zapomnialem, sprawiedliwosc i empatia jest zarezerwowana tylko dla pewnych grup osob, a jak ktos juz ma inny swiatopoglad, poglady polityczne czy zainteresowania to juz mozna wobec niego nie stosowac tych samych standardów... Przeciez kazdy wie, ze kibol to zbir i na dodatek faszysta, a jesli jeszcze Polak rodowity to na pewno pijak, bo przeciez kazdy Polak to pijak i zlodziej Jesli jest bialy to pewnie rasista i homofob a jak ma koszulke z godlem to neonazista... Takich mozna pałować nawet bez powodu bo nawet jesli teraz sa niewinni to pewnie wczesniej kiedys cos nabroili wiec im sie nalezy a jak nie to w przyszlosci i tak by zasluzyli...
    Niestety ale taki denny poziom wyplywa z wielu postow krytykujacych FNF i pochwalajacych ich przesladowania oraz odpowiedzialnosc zbiorowa.
    A gdzie ta walka o wolne sady i sprawiedliwosc?
    Najlatwiej sie wypowiadac lufdziom, ktorzy nawet nie wiedza dokladnie co to jest FNF i za co dokladnie sa szykanowani. Nie wiem ale sie wypowiem. Bardzo to wlasnie charakterystyczne dla pewnych srodowisk, przeciez to mlodzi wyksztalceni z duzych miast, ktorzy czytaja Wyborcza i juz z tego tytulu sa niby inteligencja i na wszystkim sie znaja.

    Klub nigdy nie powinien isc na wojne z kibicami ale starac sie ukladac jakos wzajemnie te relacje.
    A bez opraw i zorganizowanego dopingu mecze straca baaaardzo wiele, szczegolnie ze na torze jest zazwyczaj nuda.

    Ja nawet na ostatnim meczu jakos nie czulem do pewnego momentu wagi spotkania ani atmosfery i dopiero jak nasi wygrali 5:1 ze Smolinskim dajac sygnal do ataku to trybuny sie ozywily i atmosfera wrocila. Na pewno bebny, zorganiozwane skandowanie itd. w tym pomoglo.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Mihodator (09-09-2019)

  22. Powrót do góry    #4743
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedway5 Zobacz posta
    Popieram w 100%. Brawo dla zarządu, że przeciwstawiła się grupie z trybuny K. Już na filmiku z ostatniego meczu zwróciłem uwagę, że prezes i Skóra stoja sobie spokojnie z boku, gdy zawodnicy tańczą do przyspiewki o kibolach.
    Ludzie przychodzą dla opraw??? Czy wam aby sufit się na głowy nie spadł. Zaraz się okaże, że trybuna K jest tu ważniejsza od żużlowców i zamiast kontraktami, w sezonie ogórkowym będziemy się pasjonować, z kim tym razem sztamę przybiją kibole. Żarty!!!! Ludzie przychodzą na żużel. Chcą pasjonującego, sportowego widowiska. Chcą kulturalnym dopingiem wspierać swój klub. Tak było przed pojawieniem się patologii na trybunie K i tak będzie po jej zniknięciu.
    Skoro trybuna K z jej dopingiem jest tak ważna jak mecze i żużlowcy, to może rozdzielmy te podmioty, na dwa oddzielne wydarzenia. W każdą niedzielę (czy piątek)gdy Falubaz nie jeździ przy W69, kibice z trybuny K mogą zorganizować oprawę kibicowską, śpiewy, podskoki, flagi, banery... co kto lubi. Mecz wyjazdowy wyświetlany na stadionowym ekranie i jazda, a gdy nie ma meczu wyjazdowego, to zawsze można wyświetlić coś z archiwum. A bilety na oprawę w cenie np. 50% ceny biletu na mecz. Skoro wielu ludzi chodzi na stadion na oprawy, to powiedzmy 5 000 widzów (biletów)x30zł=150 000zł. Pomniejszając przychód o koszt organizacji, powiedzmy -30 000, to mamy 120 000zł dochodu. Przy tej sumie, to koreańskie widowiska organizowane przed Kim Dzong'iem, klękają w skromności.
    A słonecznikom pozostawmy zwykłe, siermiężne kibicowanie, bez podskoków, krzyków i lżenia rywali. Skoro oprawy są tak ważne, to nie odwracajmy uwagi od trybuny K jakąś bzdurną, mało komu potrzebną rywalizacją na torze.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Atago (07-09-2019)

  24. Powrót do góry    #4744
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Tak się smiejecie z Dariusza ale skoro członek rady GKM potwierdza to chyba jednak miał coś racji

  25. Powrót do góry    #4745
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tak się smiejecie z Dariusza ale skoro członek rady GKM potwierdza to chyba jednak miał coś racji
    Szczególnie w tych zerowych szansach na zatrzymanie Bjerre .
    !Adrian walcz!

  26. Powrót do góry    #4746
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Szczególnie w tych zerowych szansach na zatrzymanie Bjerre .
    Dokładnie. Niektórzy mają klapki na oczach - nie chodzi o info że Falubaz rozmawiał z Bjerre, bo tak na pewno było. Chodzi o dawanie newsa o zerowych szansach tylko po to by kliki się zgadzały. Szanse były tak zerowe, że aż dwa dni później Bjerre kontrakt przedłużył.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #4747
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Tak, łatwo siedzieć na tylku, nic nie robic a jeszcze wymagac.
    I nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka bo co innego ultrasi a co innego hooligani.
    Prawda jest taka, ze zorganizowany doping robi robotę. Buduje atmosferę na stadionie. Stanie i klaskanie ala "Szkocja", skandowanie nazwy klubu i miasta, flagi, oprawy itd. To sprawia, ze to nie jest piknik jak w Anglii ale jest adrenalina, klimat i emocje.
    Poza tym co to za jakas odpowiedzialnosc zbiorowa?
    Czy to jest fair, jesli zaczynaja sie szykany, ze ktos dostaje nieslusznie zakaz stadionowy, grzywne czy jest zatrzymany? Tak na zlosc, aby dac nauczke?
    Ciekawe jakby tutaj jedego madrale z drugim tak potraktowali nieslusznie dla przykladu jako kozly ofiarne? Czy dalej by to popierali? Aaaaaaa, zapomnialem, sprawiedliwosc i empatia jest zarezerwowana tylko dla pewnych grup osob, a jak ktos juz ma inny swiatopoglad, poglady polityczne czy zainteresowania to juz mozna wobec niego nie stosowac tych samych standardów... Przeciez kazdy wie, ze kibol to zbir i na dodatek faszysta, a jesli jeszcze Polak rodowity to na pewno pijak, bo przeciez kazdy Polak to pijak i zlodziej Jesli jest bialy to pewnie rasista i homofob a jak ma koszulke z godlem to neonazista... Takich mozna pałować nawet bez powodu bo nawet jesli teraz sa niewinni to pewnie wczesniej kiedys cos nabroili wiec im sie nalezy a jak nie to w przyszlosci i tak by zasluzyli...
    Niestety ale taki denny poziom wyplywa z wielu postow krytykujacych FNF i pochwalajacych ich przesladowania oraz odpowiedzialnosc zbiorowa.
    A gdzie ta walka o wolne sady i sprawiedliwosc?
    Najlatwiej sie wypowiadac lufdziom, ktorzy nawet nie wiedza dokladnie co to jest FNF i za co dokladnie sa szykanowani. Nie wiem ale sie wypowiem. Bardzo to wlasnie charakterystyczne dla pewnych srodowisk, przeciez to mlodzi wyksztalceni z duzych miast, ktorzy czytaja Wyborcza i juz z tego tytulu sa niby inteligencja i na wszystkim sie znaja.

    Klub nigdy nie powinien isc na wojne z kibicami ale starac sie ukladac jakos wzajemnie te relacje.
    A bez opraw i zorganizowanego dopingu mecze straca baaaardzo wiele, szczegolnie ze na torze jest zazwyczaj nuda.

    Ja nawet na ostatnim meczu jakos nie czulem do pewnego momentu wagi spotkania ani atmosfery i dopiero jak nasi wygrali 5:1 ze Smolinskim dajac sygnal do ataku to trybuny sie ozywily i atmosfera wrocila. Na pewno bebny, zorganiozwane skandowanie itd. w tym pomoglo.
    No widzisz, mówicie i zakładacie jedne rzeczy, a wychodzą inne. Z kim klub ma się układać, z ludźmi którzy świadomie łamia ustawę o bezpieczeń stwie imprez masowych, odpalając srodki pirotechniczne, czy z ludźmi którzy lżą wszystkich dookoła. Nie można traktować partnera, w postaci reszty stadionu, czy klubu, w ten sposób, że wszystko jest ok gdy pozostali robia tylko i wyłącznie to czego chce trybuna K. (nie mówię tu o całej trybunie, tylko o jej radykalnej części, myślę, że rozumiemy o co chodzi). Czy ten sam doping i fanatyczna atmosfera nie może być skierowana za naszymi zawodnikami, a nie przeciwko naszym rywalom? Tego właśnie oczekuje duża część stadionu.
    Sam jeździłem na mecze wyjazdowe gdy FNF powstawał. I byli to ludzie na zupełnie innym poziomie niż obecna kibolka. W tym jest problem i naprawdę cieszę się, że klub powiedział stanowcze nie. Nie trzeba z siebie robić na siłę osób prześladowanych. Jakoś zarówno ja, jak i pewnie pozostałe 99% kibiców na stadionie, nie obawia się represji ze strony klubu, czy Policji. Bo przychodzę na żużel, wspierać swój klub. A nie robię z siebie pseudobohatera, mającego zabawę z tego, że łamie obowiązujące w tym kraju prawo.

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi speedway5 za jego przydatny post!

    Atago (07-09-2019), PrzemoZG (06-09-2019)

  29. Powrót do góry    #4748
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Tak, łatwo siedzieć na tylku, nic nie robic a jeszcze wymagac.
    I nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka bo co innego ultrasi a co innego hooligani.
    Prawda jest taka, ze zorganizowany doping robi robotę. Buduje atmosferę na stadionie. Stanie i klaskanie ala "Szkocja", skandowanie nazwy klubu i miasta, flagi, oprawy itd. To sprawia, ze to nie jest piknik jak w Anglii ale jest adrenalina, klimat i emocje.
    Poza tym co to za jakas odpowiedzialnosc zbiorowa?
    Czy to jest fair, jesli zaczynaja sie szykany, ze ktos dostaje nieslusznie zakaz stadionowy, grzywne czy jest zatrzymany? Tak na zlosc, aby dac nauczke?
    Ciekawe jakby tutaj jedego madrale z drugim tak potraktowali nieslusznie dla przykladu jako kozly ofiarne? Czy dalej by to popierali? Aaaaaaa, zapomnialem, sprawiedliwosc i empatia jest zarezerwowana tylko dla pewnych grup osob, a jak ktos juz ma inny swiatopoglad, poglady polityczne czy zainteresowania to juz mozna wobec niego nie stosowac tych samych standardów... Przeciez kazdy wie, ze kibol to zbir i na dodatek faszysta, a jesli jeszcze Polak rodowity to na pewno pijak, bo przeciez kazdy Polak to pijak i zlodziej Jesli jest bialy to pewnie rasista i homofob a jak ma koszulke z godlem to neonazista... Takich mozna pałować nawet bez powodu bo nawet jesli teraz sa niewinni to pewnie wczesniej kiedys cos nabroili wiec im sie nalezy a jak nie to w przyszlosci i tak by zasluzyli...
    Niestety ale taki denny poziom wyplywa z wielu postow krytykujacych FNF i pochwalajacych ich przesladowania oraz odpowiedzialnosc zbiorowa.
    A gdzie ta walka o wolne sady i sprawiedliwosc?
    Najlatwiej sie wypowiadac lufdziom, ktorzy nawet nie wiedza dokladnie co to jest FNF i za co dokladnie sa szykanowani. Nie wiem ale sie wypowiem. Bardzo to wlasnie charakterystyczne dla pewnych srodowisk, przeciez to mlodzi wyksztalceni z duzych miast, ktorzy czytaja Wyborcza i juz z tego tytulu sa niby inteligencja i na wszystkim sie znaja.

    Klub nigdy nie powinien isc na wojne z kibicami ale starac sie ukladac jakos wzajemnie te relacje.
    A bez opraw i zorganizowanego dopingu mecze straca baaaardzo wiele, szczegolnie ze na torze jest zazwyczaj nuda.

    Ja nawet na ostatnim meczu jakos nie czulem do pewnego momentu wagi spotkania ani atmosfery i dopiero jak nasi wygrali 5:1 ze Smolinskim dajac sygnal do ataku to trybuny sie ozywily i atmosfera wrocila. Na pewno bebny, zorganiozwane skandowanie itd. w tym pomoglo.
    Niestety, ale piszesz o tych, którzy krytykują to co dzieje się od dłuższego już czasu na K dokładnie w tym samym tonie, który im zarzucasz.

    Oczywistym jest przecież, że nikt tu nie popiera szukania kozłów ofiarnych i przpyerdalania się do przypadkowych osób, które należą do grup kibicowskich. Tylko do tych, którzy wystawiają temu środowisku opinię poprzez swoje idiotyczne zachowanie. Nie mam tu na myśli akurat rac, bo to zupełnie oddzielny temat.

    Jakoś można było lata temu mieć i ultrasów na mega wysokim poziomie i hooligankę, która w odpowiedni dla takich grup sposób sobie działała. Mi na pewno, a myślę, że także wielu tu piszącym, po prostu nie podobają się zmiany, które zaszły na przestrzeni lat. Trybuna K (mam na myśli oczywiście tą radykalną część) płynie nurtem całej, głównie piłkarskiej masy. Przynajmniej z zewnątrz niczym od tej masy się nie odróżnia.
    A kiedyś było zupełnie inaczej i dlatego FnF było w stanie porywać naprawdę tłumy. Dla mnie ta oryginalność była na swój sposób wyjątkowa, a teraz wraz z ww. masą pojawiło się mnóstwo chamstwa (z rasistami i faszystami o których napisałeś włącznie) na naprawdę niskim poziomie. Być może tylko tyle i aż tyle.

  30. Powrót do góry    #4749
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Doszły mnie słuchy o mocnej ofercie dla Drabika. Jedno jest pewne , chłopak gdzie nie podpisze, to gruuuuubo to będzie pracodawcę kosztować. Stawiam na Wrocek jednak.

  31. Powrót do góry    #4750
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    HCP to poczytaj sobie oświadczenie FNF i zobacz o co im chodzi. Własnie o to, ze jest stosowana odpowiedzialnosc zbiorowa i karane przypadkowe osoby dla przykladu i zastraszania.

    Co do Drabika to nie jestesmy faworytem bo:
    1. Dobrze sie czuje we Wrocku i pewnie jakby mial porownywac zblizone oferty to wybierze tamta atmosfere, klub i kolegow z druzyny.
    2. Czestochowa marzy o nim od dawna, klub, kibice, sponsorzy, miasto. Oni sa w stanie mysle dac z 200-300 tys. wiecej tylko za samo nazwisko Drabik (co czesciowo im sie moze zwrocic z wiekszej frekwencji).

    Falubaz moglby miec chyba jedynie atut tego, ze zaplacilby najwiecej i przebil Czewe czy Wrocek. Wniosek z tego taki, ze trzeba by sie bardzo wykosztowac bo tamte kluby takze do biednych nie naleza a na tym zawodniku im bardzo zalezy.

  32. Powrót do góry    #4751
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2019
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 62 w 34 postach
    Chodzą słuchy, że w przyszłym roku może być "wielki" powrót do ZG.
    Ten rider już raz wrócił po banicji na stare śmieci.... mowa o JH.

  33. Powrót do góry    #4752
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie rozumiem tej całej dyskusji o kibolach. Przecież od dobrej dekady to oni robią klimat i widowisko, do tego walczą o honor a nawet przenoszą kapitalne zachowania ze stadionów piłkarskich na naszą niszową dyscyplinę. Kiedyś nawet od falubaziaka usłyszałem, że dzięki ich ciężkiej pracy ja mam jak na wyjazd pojechać tak, żeby nikt mnie krzywdy nie zrobił. Doprawdy niesprawiedliwe.

  34. Powrót do góry    #4753
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Dokładnie. Ja od 30 lat przychodzę na żużel, widowisko sportowe, a nie na oprawy i zorganizowany "doping".



    Patologią są obelgi skierowane do zawodników i kibiców przyjezdnych. Kibicowanie powinno polegać na dopingowaniu własnej drużyny, a nie obrażaniu rywala. Normalni kibice zasiadający poza "K" to rozumieją. Dopóki się to nie zmieni nie licz na jakąkolwiek aprobatę. Siedzę na drugim łuku i uwierz, że stali bywalcy są zażenowani waszymi bluzgami. Z racami to samo. Jest zakaz, to trzeba go przestrzegać. Dlaczego klub ma płacić wasze zabawy? Popieram postawę Golińskiego: zero bratania się z patologią. Obawiasz się o spadek frekwencji? Żart
    Tak się składa że na W69 stacjonuje w innym miejscu niż K ale z uwagi na to że jakoś popieram chłopaków robiących oprawy to automatycznie dla Ciebie jestem tym złym .Nie obrażam się na słowa Wy czy Wasze bo już rozkminiłem że potrafisz opluwać wszystkich którzy mają inne zdanie niż Ty bo kto nie z Tobą to przeciwko
    Oczywiście jako przykładny obywatel przestrzegasz wszystkie zakazy ,nie pijesz piwa w miejscu publicznym , nie palisz fajek tam gdzie nie wolno itd
    Na koniec możesz wyjaśnić czym się różni odpalenie środków pirotechnicznych na trybunach od tych odpalanych na murawie ?

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie rozumiem tej całej dyskusji o kibolach. Przecież od dobrej dekady to oni robią klimat i widowisko, do tego walczą o honor a nawet przenoszą kapitalne zachowania ze stadionów piłkarskich na naszą niszową dyscyplinę. Kiedyś nawet od falubaziaka usłyszałem, że dzięki ich ciężkiej pracy ja mam jak na wyjazd pojechać tak, żeby nikt mnie krzywdy nie zrobił. Doprawdy niesprawiedliwe.
    Kiedyś latałeś na wyjazdy z osobami które tworzyły klimat na W69 i było dla Ciebie spoko a dzisiaj pajacujesz .... wie po co

  35. Powrót do góry    #4754
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Tak się składa że na W69 stacjonuje w innym miejscu niż K ale z uwagi na to że jakoś popieram chłopaków robiących oprawy to automatycznie dla Ciebie jestem tym złym .Nie obrażam się na słowa Wy czy Wasze bo już rozkminiłem że potrafisz opluwać wszystkich którzy mają inne zdanie niż Ty bo kto nie z Tobą to przeciwko
    Oczywiście jako przykładny obywatel przestrzegasz wszystkie zakazy ,nie pijesz piwa w miejscu publicznym , nie palisz fajek tam gdzie nie wolno itd
    Na koniec możesz wyjaśnić czym się różni odpalenie środków pirotechnicznych na trybunach od tych odpalanych na murawie ?



    Kiedyś latałeś na wyjazdy z osobami które tworzyły klimat na W69 i było dla Ciebie spoko a dzisiaj pajacujesz .... wie po co
    Stałem sobie kiedyś w kolejce przed kołowrotkiem w Toruniu i byłbym nie przeszedł, gdybym w odpowiedniej chwili głowy nie spuścił w udawanym strachu przed ludźmi w szalikach takich jak mój, którzy nagle musieli się na siłę wyebać przed normalnych ludzi, pod groźbą konkretnego wpyerdolu, oczywiście.

    Kiedyś jeździłem z ludźmi robiącymi klimat, potem jeździłem z bandytami a teraz, jak słusznie zauważyłeś, pajacuję Fajnie tam macie w tej waszej anarchii.

  36. Powrót do góry    #4755
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    SCOTT co ja mam sadzić o gościach którzy na meczu z Lesznem „dopingują” Falubaz głównie przyśpiewkami w stylu: „Janusz Kołodziej to qwa i złodziej”?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Atago (07-09-2019)

  38. Powrót do góry    #4756
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,541
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach

    Oprawy, a styl kibicowania

    Oprawy są super to wrzucam zawsze większe sumy do puszek. Ale styl kibicowania jest czasami żenujący. Jakieś przyśpiewki o jyebyaniu stali itd. Ja rozumiem, sam za nimi nie przepadam ale nie będę Zmarzlika wyzywał i po nim lżył. Mogę gwizdać aż uszy bolą i ok ale nie obrażać kogoś. I o to mam spore pretensje do trybuny K. Z jednej strony fajni, a z drugiej wyłazi słoma z butów.
    Falubaz to MAGIA!!!

  39. Powrót do góry    #4757
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    No to co, grudziądzanie się postawili i przebili ofertę dla Kenia. Dadzą mu więcej (niż planowali) za podpis ale wynegocjowali w zamian kontrakt 2 letni. Doyle dostał mocna finansowo ofertę z Czewy ale lata jeszcze po innych klubach i sonduje czy ktoś da więcej. Młody Drabik też gada z innymi klubami, ale to chyba na wypadek gdyby Klocowa za bardzo chciała na nim przyoszczędzić. Ponadto młody, w innych klubach gada co najwyżej o rocznym kontrakcie. Wrocek chce z nim podpisać na trzy lata od razu. Raczej zostanie we Wrocku. W zasadzie to na rynku zostały takie nazwiska jak Nicki, JHJ, Zagar, Holdery, Iversen. Totalna bida z nędza, i weź tu zrób skład na majstra
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #4758
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to co, grudziądzanie się postawili i przebili ofertę dla Kenia. Dadzą mu więcej (niż planowali) za podpis ale wynegocjowali w zamian kontrakt 2 letni. Doyle dostał mocna finansowo ofertę z Czewy ale lata jeszcze po innych klubach i sonduje czy ktoś da więcej. Młody Drabik też gada z innymi klubami, ale to chyba na wypadek gdyby Klocowa za bardzo chciała na nim przyoszczędzić. Ponadto młody, w innych klubach gada co najwyżej o rocznym kontrakcie. Wrocek chce z nim podpisać na trzy lata od razu. Raczej zostanie we Wrocku. W zasadzie to na rynku zostały takie nazwiska jak Nicki, JHJ, Zagar, Holdery, Iversen. Totalna bida z nędza, i weź tu zrób skład na majstra

    Też mi filozofia ......
    Proszę

    1. Emil
    2. Smyk
    3. Janusz
    4. Kurtz
    5. Piter
    6. Kubera
    7. Kacper/Szymon

  41. Powrót do góry    #4759
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Mario, nic prostszego. Płacisz 3 mln Sajfutdinowowi, 3 mln Woffindenowi, następne 2 mln Lampartowi i masz miszcza

  42. Powrót do góry    #4760
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Kiedyś nawet od falubaziaka usłyszałem, że dzięki ich ciężkiej pracy ja mam jak na wyjazd pojechać tak, żeby nikt mnie krzywdy nie zrobił. Doprawdy niesprawiedliwe.
    No, a jak na promocje trafisz to nawet nakarmia i napoją. ****a sobocz kiedy to było? Pojawilbys się lepiej na osiedlu to byśmy pogadali jak ludzie.

    Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #4761
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A ty już wrócił z zachodniopomorskiego? Mógłbym wpaść w jakiś piątek po robocie, no problem

  44. Powrót do góry    #4762
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    SCOTT co ja mam sadzić o gościach którzy na meczu z Lesznem „dopingują” Falubaz głównie przyśpiewkami w stylu: „Janusz Kołodziej to qwa i złodziej”?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    ten nasz doping to najwieksza zakala naszego miasta. jak w 2019 mozna tak wyzywac przeciwnika? to bylo fajne w 80-90 latach ,ale teraz ?

    wstyd jak hoooj. nawet dziecka nie mozna zabrac. znajomych zabralem na W69 to zdziwieni ze taka patologia mi sie podoba

    dziwie sie ze klub nic z tym nie zrobi. nie da zakazu stadionowego dla "gniazdowego" co zachece do bluzgania jak na melinie

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kian za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (06-09-2019)

  46. Powrót do góry    #4763
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Tak się składa że na W69 stacjonuje w innym miejscu niż K ale z uwagi na to że jakoś popieram chłopaków robiących oprawy to automatycznie dla Ciebie jestem tym złym .Nie obrażam się na słowa Wy czy Wasze bo już rozkminiłem że potrafisz opluwać wszystkich którzy mają inne zdanie niż Ty bo kto nie z Tobą to przeciwko
    Oczywiście jako przykładny obywatel przestrzegasz wszystkie zakazy ,nie pijesz piwa w miejscu publicznym , nie palisz fajek tam gdzie nie wolno itd
    Na koniec możesz wyjaśnić czym się różni odpalenie środków pirotechnicznych na trybunach od tych odpalanych na murawie ?
    Ale to nie jest kwestia innego zdania, lecz łamania przepisów (odpalanie pirotechniki) i notorycznych bluzgów. Oprawy niech sobie robią.

    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Na koniec możesz wyjaśnić czym się różni odpalenie środków pirotechnicznych na trybunach od tych odpalanych na murawie ?
    No wiesz, wcale nie ma różnicy...

  47. Powrót do góry    #4764
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Doping to był fajny gdzieś ileś lat temu. Jak cały stadion robił Szkocję, kartony z twarzami, „wchodzimy do unii” a potem przypełzło jakieś gówno i przejęło rząd dusz na trybunie K. ****y na cały stadion, jakieś zgody, pozdrowienia dla Floty, zagłębia. Jakieś bzdurne teksty na banerach o kimś kto się rozpruł, hejty na lgbt. Co mnie ostatnio wkur.... to ze te głąby myślą ze sa najważniejsi na stadionie. Czemu służy od kilku meczy ta kalafonia podczas hymnu. Oni musza zaintonować jeszcze przed muzyka. Race Ok, ale ten cały hejt i bluzg po co ?

  48. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Snejk79 za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (21-07-2022), CarlitosFalubaz (07-09-2019), Ned (07-09-2019), dillinger (07-09-2019), kapitan bomba (07-09-2019), marcool (09-09-2019)

  49. Powrót do góry    #4765
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Panowie takie sa obecnie stadionowe realia. Nie ma co sie burzyc a raczej proponuje przywyknac. Mowie to z perspektywy ekstraligowych stadionow piłkarskich. Taka sytuacja.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  50. Powrót do góry    #4766
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Dostrzegasz patologie na trybunie K a gdy latasz po internecie i wyzywasz ludzi których nie znasz to już patologii nie widzisz
    O racach nie mam zamiaru z Tobą dyskutować bo nie będę walił głową w mur
    Ty chyba nie wiesz co to wyzywanie

    Cytat Zamieszczone przez speedway5 Zobacz posta
    Popieram w 100%. Brawo dla zarządu, że przeciwstawiła się grupie z trybuny K. Już na filmiku z ostatniego meczu zwróciłem uwagę, że prezes i Skóra stoja sobie spokojnie z boku, gdy zawodnicy tańczą do przyspiewki o kibolach.
    Ludzie przychodzą dla opraw??? Czy wam aby sufit się na głowy nie spadł. Zaraz się okaże, że trybuna K jest tu ważniejsza od żużlowców i zamiast kontraktami, w sezonie ogórkowym będziemy się pasjonować, z kim tym razem sztamę przybiją kibole. Żarty!!!! Ludzie przychodzą na żużel. Chcą pasjonującego, sportowego widowiska. Chcą kulturalnym dopingiem wspierać swój klub. Tak było przed pojawieniem się patologii na trybunie K i tak będzie po jej zniknięciu.
    To strategia zadymiarzy z klubów piłkarskich, teksty w stylu "Wisła to my" , czy inne zaśpiewki kiboli z Żylety.
    Nie wiem skąd w nich takie mniemanie, ze jak ich zabraknie to dany klub się rozleci.
    Ci z K pewnie podobnie sobie myślą, ale doping na K to jakieś 10 (?) lat, a żużel w ZG chyba trochę więcej sobie liczy.
    Ps.
    Nawiązując do powyższych postów, ja osobiście nie neguję tego dopingu z K, race mi nie przeszkadzają, ale skoro są zakazane to nie powinno ich tam być.
    Nie cierpię tępego chamstwa, żenującego wyzywania i całego tego kibolsko-piłkarskiego sosu, którym często doping na K jest przesiąknięty.
    Pamiętam oprawy robione przez FNF, pamiętam ten doping. Wszystko mi się wtedy podobało, było bardzo efektownie, ciekawie, głośno i bez opadu szczęki przy steku wulgaryzmów których w zasadzie nie było.
    Sztamy z klubami piłkarskimi też wtedy nie było...

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Atago (08-09-2019), marcool (09-09-2019)

  52. Powrót do góry    #4767
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Ps.
    Nawiązując do powyższych postów, ja osobiście nie neguję tego dopingu z K, race mi nie przeszkadzają, ale skoro są zakazane to nie powinno ich tam być.
    Nie cierpię tępego chamstwa, żenującego wyzywania i całego tego kibolsko-piłkarskiego sosu, którym często doping na K jest przesiąknięty.
    Pamiętam oprawy robione przez FNF, pamiętam ten doping. Wszystko mi się wtedy podobało, było bardzo efektownie, ciekawie, głośno i bez opadu szczęki przy steku wulgaryzmów których w zasadzie nie było.
    Sztamy z klubami piłkarskimi też wtedy nie było...
    Teraz taki ogólny kierunek zmian społecznych, czerpie się wzorce z dołów społecznych, gdzie ku**a to przecinek, a "ten ku**s" znaczy się "ten pan".
    Zwrotu "ten miły pan" nikt nie usłyszałby, a jeśli, to wzbudziłby uśmiech politowania. Stoi sobie grupa takiej siarczystej młodzieży i ku**ami i ch**ami obwieszcza wszem i wobec-patrzcie na nas, MY tu stoimy, MY mądrze mówimy, My jesteśmy wspaniali! No przecież widzę, to Polska niedalekiej przyszłości. Cóż, wzorzec sięga dna.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 07-09-2019 o 19:17

  53. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Atago (08-09-2019), Staleczka 3 (07-09-2019), dillinger (08-09-2019)

  54. Powrót do góry    #4768
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Jakub Stojanowski (Dania, Team Fjelsted)

    To jakaś rodzina ? Syn ? Krzysztofa ? Jeśli tak dlaczego jeździ dla Danii ?

  55. Powrót do góry    #4769
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    Nie. Przypadkowa zbieżność nazwisk.

  56. Powrót do góry    #4770
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    To najlepszy moment, aby Bieńkowskiemu przedstawić wizję Falubazu na kolejne lata. Brązu nie będzie. Inwestycja nie wypaliła, więc czas na zmiany.

    Skórnicki out. Taktycznie koleś poległ.
    Nowy toromistrz + zmiana nawierzchni. Musi wrócić atut toru. Nasi zawodnicy muszą czuć się pewni od 1. biegu, a nie że szukają ustawień do 10. biegu.
    Pepe: wiem, że swój, kapitan, przywiązanie bla bla bla. Staje się jak Andrzej pod koniec kariery. Chce mocno, ale nie wychodzi. Odjechał 2 dobre mecze w sezonie (w tym jeden z cienką Stalą). Jak dla mnie, dziękuję Panie Piotrze. Brać Zengotę.
    Dudek: zagadka. Rozumiem, że problemy z tunerem itd., ale wygląda na to, że on sam nie wie, na czym jechać. Do tego to patrzenie na taśmę i ogólnie refleksowo zasypia.
    Vaculik: bezwzględnie musi zostać.
    MJJ: potrafi zrobić 13 jak i 6. Wiem, że ma potencjał, ale brak u niego tej stabilności. Przemawia za nim młodość.
    Juniorzy: odjechać sezon Krakowiakiem i Pawliczakiem. W młodzieżówkach rozjeżdżać roczniki 2003-4 i stopniowo wprowadzać do składu. W przyszłym roku odpadnie kilka gwiazd na pozycjach juniorskich, więc dawać szanse tym najmłodszym.
    Nicki: w jego miejsce Doyle.

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    Eneasz (09-09-2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •