Strona 105 z 155 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,681 do 4,725 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4681
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Śmieszy mnie trochę rozmowa o szkolkach juniorskich. W praktyce wygląda to tak:
    Leszno super szkoli i życzę im złota co roku dopóki reszta ośrodków nie będzie robiło tego samego.

    Gorzów jako tako szkoli choć można usłyszeć, że Bartkowiak i Zmarzlik to Wawrow, a nie Gorzów. Ale uznajmy, że to ich szkółka.

    Wrocław kupił Drabika, którym opiekował się ojciec, teraz kupi Cierniaka.

    Falubaz ma Pawliczaka (to wasz chłopak?) i Tondera, Krakowiak jest kupny.

    Lublin nie ma w ogóle szkolenia.

    Częstochowa tylko Gruchalski, bo Miskowiak jest kupony.

    GKM ma kupionych.

    Toruń ma Iksa, kupionego Bogdanowicza i w połowie toruńskiego, w połowie grudziadzkiego Nizgorskiego.

    Podsumowując w ekstralidze szkolki mają tylko 2 kluby, z czego Gorzów to trochę naciągana sprawa. Wiem, że drgnelo do przodu coś u was i w GKM Po przyjsciu kosciechy.


    Co do Bjerre, wszystkie wiarygodne dla mnie źródła mówią, że zostaje w GKM. Nawet prezes mówił w tv w zeszły piątek, że zostały już tylko szczegóły do ustalenia i Kenio zostaje ale oczywiście mogę się mylić. Wszystko w tej mini lidze jest możliwe.

  2. Powrót do góry    #4682
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Podsumowując w ekstralidze szkolki mają tylko 2 kluby, z czego Gorzów to trochę naciągana sprawa. Wiem, że drgnelo do przodu coś u was i w GKM Po przyjsciu kosciechy.
    No i tu się trochę mylisz, u nas szkolenie było cały czas, raz lepsze, raz gorsze, ale było. Nikt szkółki nie zamknął. Aktualnie mamy dwie drużyny w DMPJ. Gorzów ma inny system szkolenia. Tam mieli (nie wiem czy jeszcze mają) umowę z Wawrowem, i wyselekcjonowanych adeptów już, przejmowała Stal i przygotowywała do licencji na pięćsetki. Z tego co wiem szkolenie jest też w Czewie, to, że nie udało im się wyszkolić żadnego asa, to jeszcze nie znaczy, żet tam nie szkolą. Toruń również ma szkółkę, ale podobnie jak w Czewie narybek kiepski. We Wrocku też mają jakichś adeptów w szkółce. Podsumowując, generalnie chyba nie ma klubu w SE który by nie miał swojej szkółki i nie szkolił adeptów. Z lepszym lub gorszym skutkiem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #4683
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Chyba źle mnie zrozumiałeś. Wiem, że kazdy ośrodek miał szkółkę. GKM też miał, a jednak jakość adeptów znacznie się zmieniła Po przyjściu Kosciechy. Mówiąc, że u was drgnelo miałem na myśli sytuację od niedawna, gdzie inwestujecie w juniorów sporo kasy. Kwestia narybku to jest wymówka klubów. Zawsze można poszukać szerzej, lepiej i bardziej. Kwestia zaangażowania i kasy.

  4. Powrót do góry    #4684
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Chyba źle mnie zrozumiałeś. Wiem, że kazdy ośrodek miał szkółkę. GKM też miał, a jednak jakość adeptów znacznie się zmieniła Po przyjściu Kosciechy. Mówiąc, że u was drgnelo miałem na myśli sytuację od niedawna, gdzie inwestujecie w juniorów sporo kasy. Kwestia narybku to jest wymówka klubów. Zawsze można poszukać szerzej, lepiej i bardziej. Kwestia zaangażowania i kasy.
    Mariusz doskonale zrozumiał, ale pamiętaj że ostanie słowo jest zawsze jego.
    1.Maryjusz ma zawsze rację, uważasz inaczej? Patrz punkt pierwszy!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #4685
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Chyba źle mnie zrozumiałeś. Wiem, że kazdy ośrodek miał szkółkę. GKM też miał, a jednak jakość adeptów znacznie się zmieniła Po przyjściu Kosciechy. Mówiąc, że u was drgnelo miałem na myśli sytuację od niedawna, gdzie inwestujecie w juniorów sporo kasy. Kwestia narybku to jest wymówka klubów. Zawsze można poszukać szerzej, lepiej i bardziej. Kwestia zaangażowania i kasy.
    Otóż to, przede wszystkim kwestia kasy Jak będzie kasa to zaangażowanie się znajdzie.

    Jakieś 0,8 - 1 mln pln kosztuje rocznie, mocne zaangażowanie w szkolenie narybku. I nie żal tej kasy jak się trafi na takiego Smektałę, Drabika czy chociaż Kuberę. Ale jak się nie trafi, i przez kilka lat, formacja juniorska wozi ogony, to zaczyna człowieka szlak trafiać. Do niedawna też u nas było szkolenie młodzieży. Też szła kasa na nie. Tyle, że z tej mąki chleb nie do końca wychodził taki jak by sie chciało. Ale postronny obserwator powie, że szkolenie kuleje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #4686
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,584
    Kliknij i podziękuj
    1,785
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    jakby człowieka szlak trafił, to jeszcze spoko, bo się nie zgubi
    szlaka to niezbyt, bo może zaboleć

    najgorzej ze szlagiem
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  7. Powrót do góry    #4687
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Jeśli my weźmiemy zagranicznego zawodnika to popełnimy duży błąd. Nam za Pedersena potrzebny jest Polak daje większe możliwości w razie kontuzji. Idealny byłby Drabik lub Smektała z jakimś długim trzy letnim kontraktem. Zawodnicy nie gorsi od jakiegoś Bjerre czy PUKa, a ile możliwości w razie kontuzji Polaka. Poza tym byłoby to przygotowanie na koniec kariery Pepe. Więc tu trzeba mocno patrzeć w stronę zawodników z PESELem.

    Ps. Oba te nazwiska przy okazji osłabiły by jednego z rywali do DMP.

    Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Jacazg ; 04-09-2019 o 21:42
    Falubaz to MAGIA!!!

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

    PrzemoZG (04-09-2019)

  9. Powrót do góry    #4688
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Problemem jest pozycja drugiego juniora. Jak na mój gust to Wy go macie, ale w dwóch osobach... Gdyby
    Pawliczak miał choć połowę drygu Tondera, to mógłby coś ciekawego pokazać. Podobnie, gdyby Tonder
    choć w połowie tak kochał żużel i ściganie się jak Pawliczak, to dziś mógłby walczyć o coś więcej, niż pozycja
    rezerwowego w Falubazie. Nie wiem, czego Mateusz chce od życia, ale na pewno nie jest to bycie żużlowcem.
    A Damian wyciska ze swojej szansy absolutnego maksa, choć nie wygląda, by kiedykolwiek miał w nim
    eksplodować jakiś ukryty talent. Jednak dzięki waleczności i coraz większemu objeżdżeniu jest w stanie
    w miarę płynnie przejechać cztery kółka, nie pęka przy byle ataku, no i to czasem jest recepta na sukces.
    wsadzić obu na jeden motór i problem rozwiązany;

    w kwestii Kenia: co to za wzmocnienie jak dzika zastąpimy krasnalem ?
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 04-09-2019 o 21:40

  10. Powrót do góry    #4689
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Bjerre to zawodnik posiadający spore umiejętności. Problemem od wielu, wielu lat jest to, że 80% swoich biegów Kenio jeździ bardzo asekurancko. Jak wyjdzie ze startu to oczywiście rura i jest w stanie wygrać z każdym na każdym torze.
    Jak ktoś go wywiezie, zamknie bramę, albo nie tak ułoży się pierwszy łuk itd. to Kenio zaciąga hamulec ręczny.
    Te pozostałe 20% to biegi, gdy się pali, albo jest wysoka stawka i wtedy Kenio rzeczywiście zasuwa i pokazuje co potrafi. Jednak uważam, że w tym temacie to się nie zmieni, bo ten zawodnik tak kalkuluje swoje zaangażowanie i podjęcie ryzyka.
    Dla mnie jest to przede wszystkim zawodnik, o którym można napisać "bezpłciowy".
    Różnica pomiędzy Nickim, a Bjerre jest taka, że jak Nicki ma sezon to jedzie poziom jakiego Bjerre nigdy nie pojedzie.
    Oczywiście pytanie, czy Nicki powtórzy sezon 2018, moim zdaniem nie. Ale ewentualny Bjerre za Nickiego to kontynuacja tego sezonu i miałaby sens jedynie wtedy jak ściągamy juniora, który na poważnie powalczy z seniorami drużyny przeciwnej.
    Jeśli w ogóle poważnie rozmawiamy o Bjerre tzn, że Falubaz nie miał podskoku do poważnych graczy, albo, że ściąga kogoś młodego dobrego.


    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Pytanie według jakich kryteriów. Jeśli spojrzymy tylko na kolejny sezon i weźmiemy pod uwagę takie parametry jak:


    - stosunek ceny do jakości,
    - ryzyko pauzy,
    - wpływ na atmosferę w zespole na + lub -
    - temperament,
    - obecną formę,
    - średni, prognozowany poziom pkt/mecz


    To moim zdaniem Artem>Bjerre=Kasprzak>Iversen>Lindgren>Holder>Fric ke>Zagar>Lindbaeck.
    Zapomniałeś, chyba o najważniejszych kryteriach, takich jak:
    - na ile atrakcyjna jest jazda zawodnika
    - co wielkiego jest w stanie pojechać dany zawodnik
    Wielkie rzeczy robi się zawodnikami, którzy są w stanie pojechać wielki speedway. Jeśli chodzi o potencjał do tego, aby pojechać wielki speedway to Kasprzak i przede wszystkim Lindgren biją Kenia na głowę.
    Lindgren pokazał rok temu, gdy miał swoje pięć minut co tzn gdy jest na topie. Bjerre nigdy nie miał tego i pewnie mieć nie będzie. Ot zwykły, solidny rzemieślnik.

  11. Powrót do góry    #4690
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Zapomniałeś, chyba o najważniejszych kryteriach, takich jak:
    - na ile atrakcyjna jest jazda zawodnika
    - co wielkiego jest w stanie pojechać dany zawodnik
    Wielkie rzeczy robi się zawodnikami, którzy są w stanie pojechać wielki speedway. Jeśli chodzi o potencjał do tego, aby pojechać wielki speedway to Kasprzak i przede wszystkim Lindgren biją Kenia na głowę.
    Lindgren pokazał rok temu, gdy miał swoje pięć minut co tzn gdy jest na topie. Bjerre nigdy nie miał tego i pewnie mieć nie będzie. Ot zwykły, solidny rzemieślnik.
    No dobra, i zaryzykowałbyś KK lub Freda, aby poczekać aż znowu będą mieli swoje 5 minut ? Bo ja nie. Wole regularnego rzemieślnika Bjerre. Taki Doyle też potrafi jechać wielki speedway. I co z tego jak najważniejsze mecze z Lesznem nam totalnie zawalił. I tylko przypomnę ci, że w 2009 roku, Falubaz zdobył majstra, jadąc własnie wtedy głównie rzemieślnikami. Czyli Iversen, Fred, Walas, Pepe, Dobrucki, Zen, Dudek.

    I jeszcze jedno, gdyby taki Fred nie wyskoczył z tą swoją kosmiczną formą w ubiełym roku, to dzisiaj być twierdził, że ten zawodnik nigdy nie pojedzie wielkiego speedwaya. Podobnie było w swoim czasie z Doylem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #4691
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dobra, i zaryzykowałbyś KK lub Freda, aby poczekać aż znowu będą mieli swoje 5 minut ? Bo ja nie. Wole regularnego rzemieślnika Bjerre. Taki Doyle też potrafi jechać wielki speedway. I co z tego jak najważniejsze mecze z Lesznem nam totalnie zawalił. I tylko przypomnę ci, że w 2009 roku, Falubaz zdobył majstra, jadąc własnie wtedy głównie rzemieślnikami. Czyli Iversen, Fred, Walas, Pepe, Dobrucki, Zen, Dudek.
    Mariusz, Ty chyba nie zrozumiałeś o czym ja pisałem Czy już masz przecieki, że Kenio zaklepany? Nawet jak zaklepany to ja nie płaczę z tego powodu Przeczytaj jeszcze raz zdanie: "Wielkie rzeczy robi się zawodnikami, którzy są w stanie pojechać wielki speedway."
    Ale odniosę się do Twojego wpisu.
    1. Wolałbym Lindgrena niż Bjerre, bo Lindgren w gazie to poziom, którego Kenio nigdy nie osiągnie.
    2. Sorry, ale nie porównuj w ogóle Doyle'a do Bjerre, bo z przyzwoitości nie wypada Doyle zawalił PO 2017, za to pojechał świetnie PlayOffy 2016 i wtedy zawalił Dudek w Toruniu, i po części Protas w ZG. Wtedy mieliśmy szansę na DMP, podobnie jak w 2017.
    3. Falubaz 2009 to był bardzo mocny zespół, głównie niedoszacowany z bardzo dobrą młodzieżą. Toruń był wtedy przeszacowany, co wyszło w finale, ale błagam nie powołuj się teraz na rok 2009 w kontekście składu na 2020, bo w 2009 mieliśmy w finale na juniorce Dudek i Zengotę. Chyba, że masz przecieki o jakimś superjuniorze
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I jeszcze jedno, gdyby taki Fred nie wyskoczył z tą swoją kosmiczną formą w ubiełym roku, to dzisiaj być twierdził, że ten zawodnik nigdy nie pojedzie wielkiego speedwaya. Podobnie było w swoim czasie z Doylem.
    Teraz piszesz bzdury. Lindgren był od lat uważany za zawodnika z większym potencjałem niż Bjerre. W końcu to pokazał rok temu. Doyle to zupełnie inny przykład. Przykład gościa, który nie miał dostępu do sprzętu i kasy. Bjerre w temacie wielkiego speedwaya jest już od kilkunastu lat. Chyba nie chcesz na podstawie przykładu Doyle'a udowadniać, że Bjerre może być jeszcze jak Doyle?

  13. Powrót do góry    #4692
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Tak sobie przeleciałem przed chwilką po kanałach TV i zatrzymałem się na Superstacji bo właśnie w pudelkowatym programiku "Na tapecie" było sporo o tym że Nicky Pedersen oklepał własnego mechanika...to znaczy żona biła a Nicky ujadał i sprawa się rypła bo monitoring to nagrał
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  14. Powrót do góry    #4693
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Kenio ma potencjał na drugiego MJJ. Skoro nie udało im się wyjąć kogoś z top levelu (idealny byłby Artiom) ani Polaka (Drabik, Smektała) to trzeba spróbować z kimś takim jak Kenio.
    Mi on zawsze będzie się kojarzył z czasami wrocławskimi jak przyjeżdżał tu na żytowisko i rozstawiał nasze gwiazdeczki po kątach. Jak tutaj: http://www.speedwayw.pl/dmp/2010/zgwr_1.htm i tutaj http://www.speedwayw.pl/dmp/2010/zgwr_2.htm

  15. Powrót do góry    #4694
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O ile kiedyś MJJ nazwano najgorszym zawodnikiem na świecie, to teraz Bjerre nie ma do niego startu nawet

    Sfp ma rację, że może nie należy porównywać wartości sportowej Pedersena i Bjerre, jednak Skórnicki nawet nie próbuje ukrywać, że bez Nickiego jest lżej. Niewiele sukcesów odnosiły drużyny z nim w składzie i na nic się zdadzą sympatie lub antypatie kibicowskie.

  16. Powrót do góry    #4695
    Początkujący Awatar ŁP1990
    Dołączył
    17-11-2018
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że Mr Kuluar czyta tutaj forum i już pisze o Bjerre w Falubazie. Ciekawy zbieg okoliczności, nie? Osobiście moim wymarzonym transferem byłby Sajfutdinow, na którego Falubaz czeka prawie 10 lat! ("Oni nam asa, my im jokera") Emil jest liderem, oddaje biegi juniorom (co też pozytywnie świadczy), waleczny na torze, nie robi "kwasów" i może jechać jako doparowy (tak było kilka razy w Lesznie). Skoro jaskrawy koliber z Danii miałby być w ZG, czemu nie. Dobrze jedzie w ZG, byłby świetnym uzupełnieniem. Ja bym widział tak pary:
    9. Vaculik
    10. Protasiewicz
    11. Jensen
    12. Bjerre
    13. Dudek

    Oczywiście trzeba kogoś sprowadzić na nr 8. Dalej pozostanę przy Kvechu. Podpisać z nim umowę na 3-5 lat. A może Falubaz wzorem Leszna założy drugi zespół, skoro Krakowa raczej nie będzie. Młodzieżówka to nie to samo co liga. A tak Osyczka, Bartoch czy Ragus by się rozjeżdżali. Trzeba kuć żelazo, póki gorące.

  17. Powrót do góry    #4696
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Szczerze pisząc, nie rozumiem, po co marnować talent pod nr 8. Jedyna (teoretyczna) możliwość to zastępowanie nim Protasiewicza ale przeciez każdy wie, że to niemożliwe, bo w praktyce i Protasiewicz się nie da zastąpić i kibice na to nie pozwolą, bo przecież "potrzebujemy porządnego Piotra do medalu, zatem musi jechać blabla". Krakowiak pod 8 w zupełności wystarczy.

  18. Powrót do góry    #4697
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Emil jeżeli już zmieni klub to pierwszym wyborem będzie GKM. Głównie ze względu na lokalizację i przyjaźń z Artiomem. Ale wątpię żeby się ruszył z Leszna. Tam ma gwarancję Play off. Ogólnie to z tego co donosi SF będziecie mieli niezłe kwasy w drużynie. Odchodzi Pedersen, a przychodzą Iversen, Bjerre, Drabik, Doyle. Śmieszny jest ten portal.

  19. Powrót do góry    #4698
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,800
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Kvech pod 8-kę? Już się niezły M. Hansen marnuje w drużynie, wystarczy, a jeszcze Niedźwiedź i Krakus. Za słabi do podstawowego składu, szkoda ich czasu.
    Sportowo, to Kenio w miejsce Dzika niczego w Falubazie nie zmienia, status quo. Czyżby w parkingu już nie mogli znieść Nickiego, albo na torze nie chcą z nim jeździć i zarząd się ugiął? Tylko to może tłumaczyć taką zmianę, bo ona nic nie wnosi.
    Bolączką Falubazu są przede wszystkim juniorzy, których sami sobie nie umiemy wyszkolić, ani znaleźć gdzieś indziej. Następną słabością jest Protas i tu jest najpilniejsza potrzeba zmian, jeżeli potrzebujemy silniejszej drużyny. Z Pepe jest największy problem, bo swój, "musi" być w składzie, lubiany przez kibiców, a jedzie co najwyżej średnio i nic nie rokuje.
    Taka jest rzeczywistość. Bez zmian na pozycjach juniorskich i z Protasem w składzie, możemy zapomnieć o najważniejszym-drużynowym MP, zmiana Dzik-Kenio to placebo na chorobę klubu. Twardziela Dzika, który jest synonimem bezkompromisowego jeźdźca zwalniamy, a teraz będziemy mieli dwóch chimerycznych zawodników w składzie, Dudka i Duna. Oni najczęściej zgarną 3,3,0,3,1,0,3,0,3,1.

  20. Powrót do góry    #4699
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Już wam mówiłem, że Bjerre w Zielonej to kaczka dziennikarska. Protas jako 5 senior swoje robi. Macie 3 liderów i mocną 2 linię. Brakuje tylko solidnych juniorów. Konkretnie jednego mocnego juniora.

  21. Powrót do góry    #4700
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Emil jeżeli już zmieni klub to pierwszym wyborem będzie GKM. Głównie ze względu na lokalizację i przyjaźń z Artiomem. Ale wątpię żeby się ruszył z Leszna. Tam ma gwarancję Play off. Ogólnie to z tego co donosi SF będziecie mieli niezłe kwasy w drużynie. Odchodzi Pedersen, a przychodzą Iversen, Bjerre, Drabik, Doyle. Śmieszny jest ten portal.
    Chyba kolego masz duże problemy ze zrozumieniem tego co czytasz. Gdzie tam masz napisane, że oni wszyscy przychodzą ? Jeżeli przyjdą to góra dwóch zawodników, jeden zagraniczny i jeden krajowiec. To, że klub rozmawia z ilomaś tam zawodnikami, nie oznacza, że wszystkich tych zawodników klub chce zakontraktować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #4701
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Mariusz, a ty tak wszystko co ludzie piszą bierzesz 100% serio? To była ironia. Mam bekę z dziennikarzy, którzy z palca wyssywaja te swoje rewelacje łącząc każdego zawodnika z każdym klubem.

  23. Powrót do góry    #4702
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Mariusz, a ty tak wszystko co ludzie piszą bierzesz 100% serio? To była ironia. Mam bekę z dziennikarzy, którzy z palca wyssywaja te swoje rewelacje łącząc każdego zawodnika z każdym klubem.
    Widzę, że dalej nie rozumiesz. To nie są rewelacje wyssane z palca. To jest real. Przecież nie jest żadną tajemnica, że od lipca, co roku, wielu zawodników, jeździ po klubach i szuka najlepszej oferty dla siebie. Nie jest żadną tajemnicą, ze wiele klubów, chcąc pozyskać jednego czy dwóch zawodników, rozmawia z 6 - 8 zawodnikami którzy są w sferze zainteresowań danego klubu. Jak by jakiś klub, poprzestał na rozmowach z jednym zawodnikiem, to szybko zostałby na lodzie. Więc co robią dziennikarze nie tak ? Informują tylko jaki klub rozmawia z jakimi zawodnikami. I to wszystko. Nikt przecież nie pisze, że taki Doyle na 100% będzie w Czewie, a Bjerre w ZG.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #4703
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    No i Kenio zostaje w Grudziądzu

  25. Powrót do góry    #4704
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Widzę, że dalej nie rozumiesz. To nie są rewelacje wyssane z palca. To jest real. Przecież nie jest żadną tajemnica, że od lipca, co roku, wielu zawodników, jeździ po klubach i szuka najlepszej oferty dla siebie. Nie jest żadną tajemnicą, ze wiele klubów, chcąc pozyskać jednego czy dwóch zawodników, rozmawia z 6 - 8 zawodnikami którzy są w sferze zainteresowań danego klubu. Jak by jakiś klub, poprzestał na rozmowach z jednym zawodnikiem, to szybko zostałby na lodzie. Więc co robią dziennikarze nie tak ? Informują tylko jaki klub rozmawia z jakimi zawodnikami. I to wszystko. Nikt przecież nie pisze, że taki Doyle na 100% będzie w Czewie, a Bjerre w ZG.
    Mariusz,

    Nie żartuj...

    Szans na zatrzymanie Kennetha Bjerre praktycznie nie ma.
    Teraz już wiemy, że Szwed zostaje, a klub musi szukać kogoś na miejsce Kenneth Bjerre. Wiemy, że ostatnie rozmowy grudziądzkich działaczy z zawodnikiem zakończyły się fiaskiem. Szanse na porozumienie są praktycznie zerowe.


    To jest rzetelne dziennikarstwo? Goście na wczoraj nie mieli praktycznie żadnych szans na utrzymanie Kenia, a ostatnie rozmowy zakończyły się fiaskiem, co sprawiło (powtórzone raz jeszcze), że szanse na porozumienie są praktycznie zerowe.

    Mija doba i Kenio "spontanicznie" podpisuje w GKM . Dla Ciebie to jest dziennikarstwo sportowe, czy brukowe?

    A to dopiero początek bolesnych weryfikacji red. Ostafińskiego i jego małoletniej, clickbaitowej ekipy.
    Ostatnio edytowane przez savage ; 05-09-2019 o 15:31
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  26. Już 11 użytkowników podziękowało forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Awkop (05-09-2019), CarlitosFalubaz (05-09-2019), Peter Kildemand (05-09-2019), PrzemoZG (05-09-2019), Rozi22 (05-09-2019), artem (05-09-2019), jelousabmarinek (05-09-2019), kleczes_GKM (07-09-2019), lego (05-09-2019), lemur6666 (05-09-2019), stone_gossard (05-09-2019)

  27. Powrót do góry    #4705
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Szkoda, akurat Kenio to był bardzo rozsądny pomysł. Ciekawe czy nasz leszczyński prezes już ma kogoś na serio dogadanego czy okaże się, że zostanie nam Nikodem. Po tym co wygadywał Skóra zakładam, że następca jest już dawno dogadany. Inaczej chyba nie pozwoliłby sobie na takie teksty o Dziku.

  28. Powrót do góry    #4706
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    No i Kenio zostaje w Grudziądzu
    No i dobrze w sumie, nie bylem przekonany do tego transfery
    Wiec raczej Woffinden w ZG w 2020.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Szkoda, akurat Kenio to był bardzo rozsądny pomysł. Ciekawe czy nasz leszczyński prezes już ma kogoś na serio dogadanego czy okaże się, że zostanie nam Nikodem. Po tym co wygadywał Skóra zakładam, że następca jest już dawno dogadany. Inaczej chyba nie pozwoliłby sobie na takie teksty o Dziku.
    Albo to Sqra wie ze jest na wylocie i juz " just don't give a fuck"

  29. Powrót do góry    #4707
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Wiec raczej Woffinden w ZG w 2020.
    HAHAHA HAHA HAHAHA HAHA HAHAHA HAHA HAHAHA Typie przestań brać! Falubaz jest w odwrocie. nie będzie transferów.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  30. Powrót do góry    #4708
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Szkoda, że jednak Bjerre do nas nie trafi. Nie widzę teraz nikogo na rynku, kto mógłby w 110% zastąpić Nickiego (Iverseny, Zagary, Lindbaecki więcej niż Pedersen nie gwarantują), więc raczej lepiej pozostawić ten sam skład. Chyba, że włodarze szykują jakąś petardę typu Woffinden czy Doyle (w co szczerzę wątpię). Wtedy Falubaz byłby autentycznie dream teamem/kolosem. Już bez "glinianych nóg".
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  31. Powrót do góry    #4709
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    HAHAHA HAHA HAHAHA HAHA HAHAHA HAHA HAHAHA Typie przestań brać! Falubaz jest w odwrocie. nie będzie transferów.
    O flaszke ze będą ?

  32. Powrót do góry    #4710
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    O flaszke ze będą ?
    Juniora się nie liczy.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  33. Powrót do góry    #4711
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    No, pewnie Woffinden lub Sajfutdinow w Falubaziku. Bo im w w Sparcie i Unii mocno źle.
    Zagar
    zostaje na rynku ☺, bo w Rybniku biorą Pedersena.

  34. Powrót do góry    #4712
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Albo to Sqra wie ze jest na wylocie i juz " just don't give a fuck"
    No wyyebanie Adasia to byłoby wzmocnienie samo w sobie, ale raczej się nie zapowiada.

  35. Powrót do góry    #4713
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    No, pewnie Woffinden lub Sajfutdinow w Falubaziku. Bo im w w Sparcie i Unii mocno źle.
    Zagar
    zostaje na rynku ☺, bo w Rybniku biorą Pedersena.
    W piekarni mowia o Woffindenie. O Emilu nic nie slyszalem.

  36. Powrót do góry    #4714
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W piekarni mowia o Woffindenie. O Emilu nic nie slyszalem.
    Pomylili mąkę z makiem chyba w piekarni.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  37. Powrót do góry    #4715
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    To Bieńkowski musiałby ze pięć milijonów wyłożyć by go wyjąć. ☺

  38. Powrót do góry    #4716
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    To Bieńkowski musiałby ze pięć milijonów wyłożyć by go wyjąć. ☺
    Kto bogatemu zabroni

  39. Powrót do góry    #4717
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Mariusz,

    Nie żartuj...



    To jest rzetelne dziennikarstwo? Goście na wczoraj nie mieli praktycznie żadnych szans na utrzymanie Kenia, a ostatnie rozmowy zakończyły się fiaskiem, co sprawiło (powtórzone raz jeszcze), że szanse na porozumienie są praktycznie zerowe.

    Mija doba i Kenio "spontanicznie" podpisuje w GKM . Dla Ciebie to jest dziennikarstwo sportowe, czy brukowe?

    A to dopiero początek bolesnych weryfikacji red. Ostafińskiego i jego małoletniej, clickbaitowej ekipy.
    Dzięki savage za podrzucenie cytatow, o tym właśnie pisałem. Śmiech na sali. Mówiłem, że to kaczka dziennikarska.

  40. Powrót do góry    #4718
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    To Bieńkowski musiałby ze pięć milijonów wyłożyć by go wyjąć. ☺
    za 5 baniek to On wciąga całą Stal ze stadionem i Orłem na dokładkę

  41. Powrót do góry    #4719
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Zeby sie nie okazalo ze to pozegnanie z Pedersenem przedwczesne bo rynek znowu bedzie zabetonowany.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #4720
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Dzięki savage za podrzucenie cytatow, o tym właśnie pisałem. Śmiech na sali. Mówiłem, że to kaczka dziennikarska.
    Nie nie o tym pisałeś, bo pisałeś tak:

    Mariusz, a ty tak wszystko co ludzie piszą bierzesz 100% serio? To była ironia. Mam bekę z dziennikarzy, którzy z palca wyssywaja te swoje rewelacje łącząc każdego zawodnika z każdym klubem.
    I ja do tego się odnosiłem.

    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Mariusz,

    Nie żartuj...



    To jest rzetelne dziennikarstwo? Goście na wczoraj nie mieli praktycznie żadnych szans na utrzymanie Kenia, a ostatnie rozmowy zakończyły się fiaskiem, co sprawiło (powtórzone raz jeszcze), że szanse na porozumienie są praktycznie zerowe.

    Mija doba i Kenio "spontanicznie" podpisuje w GKM . Dla Ciebie to jest dziennikarstwo sportowe, czy brukowe?

    A to dopiero początek bolesnych weryfikacji red. Ostafińskiego i jego małoletniej, clickbaitowej ekipy.

    Odnosiłem się wyłącznie do faktu, że wielu zawodników rozmawia z wieloma klubami. I tu dziennikarze piszą prawdę. Natomiast nie mam zamiaru komentować ich fantazji i bujnej wyobraźni. To już inna historia.


    Szkoda tego Kenia, jeszcze wyjdzie na to, że dadzą potężna kasę za Doyla.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #4721
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Kto bogatemu zabroni
    Bez przesady. Bogaty to on jest, ale na pewno nie głupi

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    O ile kiedyś MJJ nazwano najgorszym zawodnikiem na świecie, to teraz Bjerre nie ma do niego startu nawet

    Sfp ma rację, że może nie należy porównywać wartości sportowej Pedersena i Bjerre, jednak Skórnicki nawet nie próbuje ukrywać, że bez Nickiego jest lżej. Niewiele sukcesów odnosiły drużyny z nim w składzie i na nic się zdadzą sympatie lub antypatie kibicowskie.
    Zakładam, że pewnie masz teorię to potwierdzającą, ale póki co
    16. Kenneth Bjerre - 1,987 pkt/bieg wyjazd 1,872 pkt/bieg
    19. Michael Jepsen - 1,855 pkt/bieg wyjazd 1,563 pkt/bieg
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  44. Powrót do góry    #4722
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    a czytaliście na feju falubazowym, te żale ultrasów jak to się ich ściga i utrudnia im robienie opraw (chodzi o race w jednej z opraw)?
    i w ogóle , że jak tak dalej pójdzie to tupną nóżką i zwiną zabaweczki?
    jakże mnie bawią te kryminogenne ćwierć mózgi, które myślą, że są ponad prawem

  45. Powrót do góry    #4723
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    a czytaliście na feju falubazowym, te żale ultrasów jak to się ich ściga i utrudnia im robienie opraw (chodzi o race w jednej z opraw)?
    i w ogóle , że jak tak dalej pójdzie to tupną nóżką i zwiną zabaweczki?
    jakże mnie bawią te kryminogenne ćwierć mózgi, które myślą, że są ponad prawem
    Dokladnie a nie ważne że klub za takie wyprawki musi płacić 15 tyś

  46. Powrót do góry    #4724
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    a czytaliście na feju falubazowym, te żale ultrasów jak to się ich ściga i utrudnia im robienie opraw (chodzi o race w jednej z opraw)?
    i w ogóle , że jak tak dalej pójdzie to tupną nóżką i zwiną zabaweczki?
    jakże mnie bawią te kryminogenne ćwierć mózgi, które myślą, że są ponad prawem
    Niemartwiajta się myszki, Karolak wraca do TVN, to będzie komu robić oprawy.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  47. Powrót do góry    #4725
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta

    Zakładam, że pewnie masz teorię to potwierdzającą, ale póki co
    16. Kenneth Bjerre - 1,987 pkt/bieg wyjazd 1,872 pkt/bieg
    19. Michael Jepsen - 1,855 pkt/bieg wyjazd 1,563 pkt/bieg
    To prawda, że Bjerre wygrywa więcej biegów, niż powinien i nie można mu tego umniejszać.

    Mimo wszystko uważam, że Jensen ma trudniej w zespole, poza tym jego każda jako taka jest sto razy bardziej przemyślana i efektywna, szczególnie rozstawianie ludzi na I łuku i ofensywa na dystansie, której u Kennetha nie znam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •