Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 20282930
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,317 z 1317

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

1. Powrót do góry    #1306
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 198 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    MarioPiS rzeczniku, prosimy o wyczerpujace ustosunkowanie sie do ponizszej informacji.
    Troszkę cieplej się zrobiło ,jakieś zgrzyty w nienawidzonym klubie i szczury wychodzą z kanałów

2. Powrót do góry    #1307
    Ekspert Awatar Mariusz
    Kliknij i podziękuj
    671
    Podziękowania: 1,851 w 1,303 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Troszkę cieplej się zrobiło ,jakieś zgrzyty w nienawidzonym klubie i szczury wychodzą z kanałów
    Bo ja wiem czy to szczury ? Mi to wygląda na karaluchy

Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    MarioPiS rzeczniku, prosimy o wyczerpujace ustosunkowanie sie do ponizszej informacji.
    Ale, że jak ? Mam ci nakreślić stanowisko PiS-u czy kogo, bo nie bardzo rozumiem ?
    Wysłane z Amiga 500 Plus
    Ta wiadomość jest ukryta ze względu na to, że dockm , falubaz, barthezz23, Kildemand, docent, thengel, re-ankho znajdują się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.
    FALUBAZ DMP 2013 Ukryta zawartość

3. Powrót do góry    #1308
    Zaawansowany
    Kliknij i podziękuj
    62
    Podziękowania: 413 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

Ale, że jak ? Mam ci nakreślić stanowisko PiS-u czy kogo, bo nie bardzo rozumiem ?
    Napisano poniższej, mnie wygląda na powyższej. Tak czy siak, pisz o relacjach/wojence na górze Goliński, Dowhan, Tymczyszyn, nie strugaj wariata.
    Zwyczajowo pisze się o ważniejszej funkcji, pomniejsza-rzecznika Falubazu nie jest już wymieniana.

4. Powrót do góry    #1309
    Ekspert Awatar Torretoo
    Kliknij i podziękuj
    493
    Podziękowania: 579 w 389 postach

Dziekuje serdecznie. Odpowiedz jak zwykle na temat, wyczerpujaca i w stylu Pana partii. Amen

5. Powrót do góry    #1310
    Ekspert Awatar Mariusz
    Kliknij i podziękuj
    671
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Napisano poniższej, mnie wygląda na powyższej. Tak czy siak, pisz o relacjach/wojence na górze Goliński, Dowhan, Tymczyszyn, nie strugaj wariata.
    Zwyczajowo pisze się o ważniejszej funkcji, pomniejsza-rzecznika Falubazu nie jest już wymieniana.
    Ale ja nic nie wiem, Goliński mnie nie wynajął, kontraktu nie opłacił. To jak mam komentować ?
    Wysłane z Amiga 500 Plus
    Ta wiadomość jest ukryta ze względu na to, że dockm , falubaz, barthezz23, Kildemand, docent, thengel, re-ankho znajdują się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.

6. Powrót do góry    #1311
    Użytkownik Awatar młody_piernik2
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 124 w 61 postach
    Dowhan unika rozmów
    Mariusz unika rozmów

przypadek?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

7. Powrót do góry    #1312
    Zaawansowany
    Kliknij i podziękuj
    380
    Podziękowania: 315 w 149 postach

Pierwszy trening.

Na jakimś filmiku Skóra mówi, że chcą wyjechać zaraz po akcji 60 godzin z Falubazem.
    Tylko kiedy bedzie ta akcja w tym roku?

8. Powrót do góry    #1313
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Na jakimś filmiku Skóra mówi, że chcą wyjechać zaraz po akcji 60 godzin z Falubazem.
    Tylko kiedy bedzie ta akcja w tym roku?
    Mam wrazenie ze u nas sie wszystko przeciaga w takim Lesznie juz szykuja tor pod treningi a u nas czekają na marzec a co do 60 godzin chyba będzie 4,5,6 bo jak 9 mają mieć sparing Wittstock

9. Powrót do góry    #1314
    Zaawansowany
    Kliknij i podziękuj
    380
    Podziękowania: 315 w 149 postach
    No chyba nie jest tak, ze nic nie robia. W niedziele w poludnie bylem zobaczyc na W69 i byla otwarta brama parkingu, brama wjazdowa na tor, slady ciagnika etc. Mialem wrazenie, ze juz wlasnie zaczeli dzialac przy torze.

Nie zdziwi mnie jak przyspiesza wyjazd. Niby Duzers mowi na falubaz.com, ze planuje wyjechac 10 marca ale on tez moze zmienic plany

10. Powrót do góry    #1315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No chyba nie jest tak, ze nic nie robia. W niedziele w poludnie bylem zobaczyc na W69 i byla otwarta brama parkingu, brama wjazdowa na tor, slady ciagnika etc. Mialem wrazenie, ze juz wlasnie zaczeli dzialac przy torze.

Nie zdziwi mnie jak przyspiesza wyjazd. Niby Duzers mowi na falubaz.com, ze planuje wyjechac 10 marca ale on tez moze zmienic plany
    Akurat dzisiaj jechalem koło w69 i dalej sa ślady traktora nie będą pewnie nic robic bo w nocy są przymrozki i pierwszy łuk jest zacieniony a szkoda bo temperatura w dzien pozwala na to

11. Powrót do góry    #1316
    Ekspert Awatar Mariusz
    Kliknij i podziękuj
    671
    Czyli co, tak jak pisałem poprzednio, Dowhan z Tymczyszynem dalej idą w zaparte w kwestii wejścia miasta w Falubaz. Godzą się co najwyżej na 24 % akcji dla miasta. Dzisiaj senator miał gadać z Golińskim, pewnie będzie go przekonywał to zmiany decyzji.
    Wysłane z Amiga 500 Plus

12. Powrót do góry    #1317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Czyli co, tak jak pisałem poprzednio, Dowhan z Tymczyszynem dalej idą w zaparte w kwestii wejścia miasta w Falubaz. Godzą się co najwyżej na 24 % akcji dla miasta. Dzisiaj senator miał gadać z Golińskim, pewnie będzie go przekonywał to zmiany decyzji.
    Nie potrzebne są te wojennki lepiej jakby znaleźli w końcu sponsora tytularnego

Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 20282930

Uprawnienia umieszczania postów