Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 848

Wątek: Speedway Grand Prix 2019

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    A eliminacje bardzo dobrze że są sezon wcześniej. Zawodnicy mają całą zimę na przygotowania logistyczne, zebranie sponsorów itd.
    Utratę formy, pokłócenie się z tunerami itp. Powinno się wybierać najlepszego zawodnika sezonu i tyle.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    I obecnie tak jest. W którym sezonie najlepszy zawodnik na świecie nie jechał w cyklu?

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez greggor Zobacz posta
    Utratę formy, pokłócenie się z tunerami itp. Powinno się wybierać najlepszego zawodnika sezonu i tyle.
    bzdura. Nie masz żadnej gwarancji, że w tej sytuacji do cyklu dostałby sie np Woffinden w formie z początku 2014, który rozkręcał się z biegiem sezonu i medalu nie zdobył tylko przez kontuzję. zresztą przykładów jest wiecej
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Kołodziej 2010 latał w ligach ale nie jest powiedziane ze przelozylby to na medale SGP, no ale mimo wszystko moglby byc w top 6.

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    TOP 6 z urzędu + 10 DK. Żadnych eliminacji.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (10-10-2018)

  7. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Żadnych eliminacji.
    totalitaryzm? aha.

  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Taniec z gwiazdami.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  9. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    totalitaryzm? aha.
    Ta polityka ładnie ci zeżarła mózg. Wszędzie ją przywołujesz. Ogarnij się Robert.

  10. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Kołodziej 2010 latał w ligach ale nie jest powiedziane ze przelozylby to na medale SGP, no ale mimo wszystko moglby byc w top 6.
    Od Golloba lepszy nie był.

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (10-10-2018), Peter Kildemand (10-10-2018)

  12. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Ale nie masz gwarancji, że w przypadku mniejszej liczby rund, wszystkie będą emocjonujące. A eliminacje bardzo dobrze że są sezon wcześniej. Zawodnicy mają całą zimę na przygotowania logistyczne, zebranie sponsorów itd.
    Tylko czy w tym cyrku ma chodzić o wyłonienie najlepszego żużlowca, czy tego, kto uzbiera najwięcej od sponsorów? Gwarancji udanej imprezy nigdy nie będzie, choćby ze względu na pogodę.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  13. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Od Golloba lepszy nie był.
    tego nie napisałem tylko to, że w jakimś w stopniu czołowy zawodnik tamtego sezonu nie jeździł w SGP.

    sorry ale w eliminacjach np. Puchar Polski w piłke moze startowac nawet druzyna z B Klasy a Ty chcesz zabronic/wywalic eliminacje na najwyzszym szczeblu. dla mnie nieporozumienie.

  14. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    tego nie napisałem tylko to, że w jakimś w stopniu czołowy zawodnik tamtego sezonu nie jeździł w SGP.

    sorry ale w eliminacjach np. Puchar Polski w piłke moze startowac nawet druzyna z B Klasy a Ty chcesz zabronic/wywalic eliminacje na najwyzszym szczeblu. dla mnie nieporozumienie.
    I potem przez EL wchodzi taki Przemuś i następnie oczy bolą. Komu to potrzebne ?

  15. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    tego nie napisałem tylko to, że w jakimś w stopniu czołowy zawodnik tamtego sezonu nie jeździł w SGP.
    No to czołowi parę razy nie jeździli, choćby G.Laguta, Sajfutdinov, Ward. Zarzut był jednak sformułowany w ten sposób, że można było odnieść wrażenie, że SGP nie wyłania najlepszego zawodnika sezonu. W mojej opinii wyłania i raczej nigdy nie zdarzyło się aby TOP1 danego sezonu nie startował w cyklu - może na siłę 2015 i Sajfutdinov lub Ward gdyby jeździł od początku, ale też nie jest powiedziane, że Woffinden by sobie z nimi nie poradził, bo sam był w świetnej formie.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (10-10-2018)

  17. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Zgadzam się co do tej trójki, choć żaden z nich nie był absolutnym topem danego sezonu. Czwartym może być tegoroczny Madsen. Całe szczęście pojedzie w przyszłorocznym cyklu.

  18. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    I potem przez EL wchodzi taki Przemuś i następnie oczy bolą. Komu to potrzebne ?
    Bolałoby mniej gdyby eliminacje odbywały się w tym samym sezonie, co rundy GP, a tych drugich było mniej. Mi oczy wysiadają od oglądania procesji w Krsko lub Pradze, nieważne czy jedzie Przemek lub nie. Jestem zresztą zwolennikiem finału jednodniowego, jak to drzewiej bywało, emocje skondensowane do maksimum, ranga eliminacji dużo większa. Jedna dzika karta dla organizatora, czysty sport. Co nie znaczy, że równolegle nie mogłyby odbywać się SGP czy inne tam Diamond Kupy, do których organizator mógłby sobie wybierać kogo chce, ale już bez rangi mistrzowskiej. Podobnie jak kiedyś w Polsce Złoty Kask miał spory prestiż i składał się z kilku rund. Niech panowie z BSI/IMG wyłożą własną kasę i się bawią nawet na Madagaskarze, kto im broni.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 10-10-2018 o 22:39
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  19. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Od Golloba lepszy nie był.
    to wiadomo, ale od Hampela..?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    I potem przez EL wchodzi taki Przemuś i następnie oczy bolą. Komu to potrzebne ?
    No i o to mi właśnie chodzi. Rok wcześniej był na tyle dobry, że przebrnął eliminacje, a w kolejnym sezonie, już w cyklu woził ogony.

  21. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez greggor Zobacz posta
    No i o to mi właśnie chodzi. Rok wcześniej był na tyle dobry, że przebrnął eliminacje, a w kolejnym sezonie, już w cyklu woził ogony.
    Tego chyba nie da sie obejsc. To tak jakby miec teraz pretensje do Lublina, ze awansowal a zleci mocno odstajac bo nie bedzie w stanie sie wzmocnic.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #64
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    jak dla mnie opcja 8 +8 dzikich kart jak najbardzij ok. Wtedy wszyscy zapi*przają we wszystkich ligach w nadziei, że da im to miejsce w cyklu. Z challenge'a z reguły ogórasy wchodzą.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    jak dla mnie opcja 8 +8 dzikich kart jak najbardzij ok. Wtedy wszyscy zapi*przają we wszystkich ligach w nadziei, że da im to miejsce w cyklu. Z challenge'a z reguły ogórasy wchodzą.
    Skoro przy 4 DK przechodzily co roku Harrisy to nie chce myslec jaki kuerwa casting bylby przy 8 sztukach....
    Byloby takie lapownictwo ze strony sponsorow ze az ciary przechodza.

    Ja tam przeciwnie uwazam. Zmienic troche sposob rozgywania eliminacji, niech beda cztery turnieje finalowe, Na koncu 6 najlepszych witamy w GP.
    TOP 6 z poprzedniego sezonu do tego i max 3 DK dla pechowcow. Nr-y 7-10 z GP niech maja zapewniony udzial w finalach eliminacji.
    Finaly eliminacji na sensownych torach nie odbiegajacych od tego co w GP, bez zadnych wynalazkow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    to wiadomo, ale od Hampela..?
    Ciężko jednoznacznie stwierdzić. Kołodziej był lepszy w ligach, ale to był jednak jego priorytet. Nie wiadomo czy wyglądałoby to tak samo gdyby jechał o medale w SGP - to znaczy na pewno byłby mega skuteczny, bo sezon miał znakomity, ale czy do tego stopnia? Kołodziej zgarnął IMP, gdzie Hampel w zasadzie był dość daleko od medalu, ale to też ciężko rozliczać jeden do jednego, pamiętając że JH miał w perspektywie dwie decydujące rundy GP. Z kolei w finale SWC Kołodziej zawiódł, a wynik ciągnęli Gollob z Hampelem. Widowiskowość i akcje na dystansie na korzyść Kołodzieja, chociaż i tu trzeba uczciwie przyznać, że akurat w latach 2010-11 Hampel był pod tym względem w swoim absolutnym szczycie. Dlatego tak jak wspomniałem na początku - w kwestii Hampel 2010 vs Kołodziej 2010 ciężko definitywnie przesądzić. Obaj byli jednak za plecami Golloba, więc tak czy owak cykl SGP 2010 wyłonił najlepszego w tamtym sezonie żużlowca na świecie.

    Cytat Zamieszczone przez greggor Zobacz posta
    No i o to mi właśnie chodzi. Rok wcześniej był na tyle dobry, że przebrnął eliminacje, a w kolejnym sezonie, już w cyklu woził ogony.
    A w czym Pawlicki 2017 był lepszy od Pawlickiego 2018? Skoro dostał się do cyklu pod koniec poprzedniego sezonu to równie dobrze mógł awansować na początku obecnego. Efekt byłby taki sam.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 11-10-2018 o 14:37

  25. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dyskusja dość akademicka.

    Eliminacje są dość dyskusyjne bo rozwalanie zawodników po francuskich lub włoskich polach po to, żeby potem pozwolić takiemu zawodnikowi walczyć w stolicach jest dość nielogiczne. Do tego dochodzi przypadkowość.

    Bez eliminacji jeszcze gorzej, bo w zasadzie nie będzie jednego jasnego kryterium dopuszczania zawodników do GP. Wtedy dzikusa albo zaproszenie dostałby Łaguta starszy jako zawodnik ligowego topu zdobywający trofea typu IMME, mimo że niekoniecznie sobie na to zasłużył swoim podejściem do uprawiania tego sportu.

    To jak z ligą mistrzów. Kiedyś brali w niej udział mistrzowie, dziś pod względem sportowym trudno sobie wyobrazić, żeby w fazie grupowej z urzędu startował miszcz Polski No ale miszcz to miszcz, więc dlaczego startuje od którejś tam rundy?

  26. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    kto do Warszawki sie wybiera?

  27. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    A na przykład ja .

  28. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Jesteśmy u progu sezonu ale już można pokusić się o małe typowanko - kto w tym roku założy koronę? Kto powinien bić się o medale?

    Ja już przed sezonem do walki o najwyższe pozycje typowałem czwórkę Zmarzlik, Doyle, Woffinden, Janowski i na chwilę obecną nic się w tej kwestii nie zmieniło. Artiom wydawał mi się tym piątym do brydża ale po kontuzji nie wiadomo jak się zaprezentuje - na początku roku wydawal mi się najszybszy ze wszystkich.

    Magic powoli się rozjeżdża, u niego największy "?" z powyższych nazwisk bo narazie nic specjalnego nie pokazał. Czyżby znowu kolejny sezon tuż za podium? Jak niegdyś Adams...

    Dwójka liderów Włókniarza raczej poza pudłem - Lindgren nie ma tej mocy co w ubiegłym sezonie, a Madsen fakt bardzo szybki ale pozostanie mu otrzaskiwanie się w stawce w debiutanckim cyklu i zaatakowanie pudła za rok.


    1. Zmarzlik
    2. Doyle
    3. Woffinden
    4. Janowski
    5. A. Łaguta
    6. Lindgren
    7. Sajfutdinow
    8. Madsen
    9. Dudek
    10. Hancock
    11. Iversen
    12. Vaculik
    13. Kołodziej
    14. Lindbaeck
    15. Zagar

  29. Powrót do góry    #71
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Co do Lindgrena, to moze byc tak ze wlaczyl mu sie tryb "zloto" i najlepsze szafy ma odstawione na sgp.

    Doyle moim zdaniem nie zaistnieje w tym seoznie w cyklu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Na chwilę obecną wyżej dałbym Emila i Madsena. Niżej (niestety) Doyle'a.

  31. Powrót do góry    #73
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ja wyżej Dudka, bo po kontuzji nie ma śladu.

    Jak dla mnie będzie naprawdę spłaszczony cykl.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Co do Lindgrena, to moze byc tak ze wlaczyl mu sie tryb "zloto" i najlepsze szafy ma odstawione na sgp.

    Doyle moim zdaniem nie zaistnieje w tym seoznie w cyklu.
    Oby (fragment podkreślony), moja optyka mówi mi jednak, że będzie odwrotnie.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jak dla mnie będzie naprawdę spłaszczony cykl.
    Dlatego Dudek jest tak nisko, choć jest w dobrej formie.

    Te różnice między czwartym a zawodnikiem dziesiątym mogą być w tym roku, zaiste powiadam wam, rekordowo małe.
    Ostatnio edytowane przez toolowiec ; 14-04-2019 o 13:35

  33. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    No ciezko o lepsza stawke w GP na ten sezon. No chyba, ze ktos za Zagara, ale w sumie Matej tez dodaje troche kolorytu, zwlaszcza gdy sie tor rozsypuje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Na chwilę obecną wyżej dałbym Emila i Madsena. Niżej (niestety) Doyle'a.
    Emila życzeniowo też dałbym wyżej ale nic na to nie wskazuje i dzisiejszy meczyk na MA gdzie pewnie strzeli komplet niewiele w tej materii zmieni. Wg. mnie te miejsca, które zajmował w ostatnich dwóch latach to szczyt przy jego obecnej dyspozycji i determinacji w rundach GP - nie żre, nie sra żużlem. Choć te jego przedsezonowe zapowiedzi walki o tytuł mogłyby przeczyć tak wysuniętej tezie.

  35. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Tai standardowo się będzie liczył i jest dla mnie mnie mocnym ogniwem do podium obok Zmarzlika. Jednak w Zmarzliku nie upatruje MS w tym roku a bardziej w Taiu. Kto się będzie liczył? Myślę, że Madsen mimo opinii o ligowcu oraz Laguta (zależy od formy po kontuzji) oraz Emil. Doyle raczej będzie walczyl do końca o miejsce w TOP8 a nie o podium. Ale tak na serio w walce o fotel upatruje Dudka, który na trasie jest coraz lepszy a starty dalej ma petarda. Wiec jak miałbym typować kolejność TOP8 to:

    1. Dudek
    2. Woffinden
    3. Zmarzlik
    4. Madsen
    5. Laguta
    6. Emil
    7. Janowski
    8. Lindgren

  36. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No ciezko o lepsza stawke w GP na ten sezon. No chyba, ze ktos za Zagara, ale w sumie Matej tez dodaje troche kolorytu, zwlaszcza gdy sie tor rozsypuje.
    brakuje Pedersena

  37. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Przeszedl mi przez glowe Pedersen, ale on to juz zgrana karta. Po za tym gdyby mial byc Nicki to zdecydowanie nie kosztem Zagara bo by widowiska na tym bardzo tracily
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Może jednak Jason powalczy? Oby

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (14-04-2019)

  40. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Mistrzem Świata będzie Madsen. LION MADSEN.

  41. Powrót do góry    #82
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Na pewno nie w tym roku, choć waga&szybkość go premiuje.
    Ale powiem Wam, że GP we Wrocku może być przednie. Tai i Janowski wiadomo, a do tego doskonale tu się czują Artem i właśnie Madsen.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (14-04-2019)

  43. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Na pewno nie w tym roku, choć waga&szybkość go premiuje.
    Ale powiem Wam, że GP we Wrocku może być przednie. Tai i Janowski wiadomo, a do tego doskonale tu się czują Artem i właśnie Madsen.
    Do tego we Wrocku bardzo dobrze lata Emil, Zmarzlik i Kolodziej.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (14-04-2019)

  45. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Na pewno nie w tym roku, choć waga&szybkość go premiuje.
    Ale powiem Wam, że GP we Wrocku może być przednie. Tai i Janowski wiadomo, a do tego doskonale tu się czują Artem i właśnie Madsen.
    Dlaczego nie ? Tory ? Tak doświadczony zawodnik z dobrym timem szybko ogarnie setup'y.

  46. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    A zapomnielismy o Iversenie. Ten tez we Wrocku fruwa.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #86
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Dlaczego nie ? Tory ? Tak doświadczony zawodnik z dobrym timem szybko ogarnie setup'y.
    Bo jest paru lepszych, wszechstronniejszych riderów + nie ma żadnego doświadczenia. A GP to level wyżej niż E-liga.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Rozi22 (14-04-2019)

  49. Powrót do góry    #87
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Dlaczego nie ? Tory ? Tak doświadczony zawodnik z dobrym timem szybko ogarnie setup'y.
    Jednodniowe tory to będzie, według mnie, zmora Madsena. On na trudnych nie pojedzie. A już nie daj jak gdzieś popada...

  50. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Madsen sezon na otrzaskanie ale o ósemkę spokojnie może powalczyć.
    Na dziś najmocniejsi wydają się być Tai, Jason i Bartosz, choć do pierwszej rundy GP pozostało jeszcze trochę czasu.
    Ciekawe, czy Artem zrobi kolejny krok i powalczy o podium czy 5 miejsce to jego szczyt jeśli chodzi o cykl i wyżej już nie podskoczy, podobnie jak Emil z wyjątkiem jego debiutanckiego sezonu.
    Lindgren też się może liczyć.

    Moje typy:

    1. Woffinden
    2. Zmarzlik
    3. Doyle
    4. Lindgren
    5. Laguta
    6. Janowski
    7. Sajfutdinov
    8. Dudek
    9. Madsen
    10. Vaculik

  51. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Czy ktoś mi odpowie na pytanie:
    Jeśli chodzi o górne sektory to w jakim rzędzie maks trzeba usiąść żeby w ogole miało sens ogladanie?

    Byłem tylko na dwoch pierwszych imprezach i juz nie pamietam.

  52. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Jesli pytasz o wawe, to bylem na pamietnym pierwszym. Siedzialem u samej gory. Widocznosc idealna, tylko tam mocno wieje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Torretoo (15-04-2019)

Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •