Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 848

Wątek: Speedway Grand Prix 2019

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jesli pytasz o wawe, to bylem na pamietnym pierwszym. Siedzialem u samej gory. Widocznosc idealna, tylko tam mocno wieje.
    Ale siedziales w rzędzie 34? Zawodnicy nie wygladali jak kropki ?

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,472
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ale siedziales w rzędzie 34? Zawodnicy nie wygladali jak kropki ?
    Siedzialem w przedostatnim rzedzie u gory. Zuzel duzo lepiej i latwiej sie oglada na narodowym niz np kopana (tez raz bylem, tez u gory i wg mnie zuzel duzo przyjemniejszy w odbiorze)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Ja będę pierwszy raz na żużlu na Narodowym ale mam dość dobre miejsce na pierwszym łuku dość nisko, więc się nie martwię o widoczność. Dotąd byłem dwukrotnie ale na koncercie, więc zupełnie inna perspektywa.
    Wiem tylko, że nie warto jechać autem.

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,472
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Ja będę pierwszy raz na żużlu na Narodowym ale mam dość dobre miejsce na pierwszym łuku dość nisko, więc się nie martwię o widoczność. Dotąd byłem dwukrotnie ale na koncercie, więc zupełnie inna perspektywa.
    Wiem tylko, że nie warto jechać autem.
    To zalezy. Jak masz wracac od razu po meczu, to auto ma swoje plusy. Po kopanej wracalem pociagiem i sie skonczylo dwudniowka i mega kacurem gdzies miedzy wtorkiem a sroda...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Ale autem nawet gdybyś chciał zaraz wracać to bardzo trudno jest wyjechać spod Narodowego.

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Jade autem zostawiam pod stadionem za 20 dychy i wio Ferrari na Poznan/Gdansk

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Ale autem nawet gdybyś chciał zaraz wracać to bardzo trudno jest wyjechać spod Narodowego.
    bylem 2 razy na SGP na Narodowy. Szczerze to nie czekalem po ostatnim biegu na "fajerwerki". Od razu dzida do auta biegiem i jakos na 2 razy udalo sie wyjechac bardzo szybko. Gorzej pewnie jak czlowiek zostanie troche na stadionem i nie zdąży przed tłumem, wtedy pewnie swoje trzeba odstać.

  8. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Ja zawsze zostawiam auto w okolicach stacji metra Rondo Daszyńskiego. Po meczu w metro i w auto.

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Tak, panuje obiegowa opinia, że średnie są dla laików, choć i one mogą być jakimś luźnym punktem odniesienia w rozważaniach na forum internetowym.
    Vaculik ma niesamowite wejście w sezon i po 4 kolejkach legitymuje się średnią biegową 2,550, prezentując przy tym godny podziwu styl. Do tego nieco przesądni zauważą, że zawodnik z czołówki, który trafił do Falubazu, automatycznie poprawiał swoje wyniki na arenie międzynarodowej (vide Jonsson '11 czy Doyle '16). Może kolega Peter Kildemand faktycznie ma rację i Słowiak będzie czarnym koniem tegorocznego cyklu?
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Tak, panuje obiegowa opinia, że średnie są dla laików, choć i one mogą być jakimś luźnym punktem odniesienia w rozważaniach na forum internetowym.
    Vaculik ma niesamowite wejście w sezon i po 4 kolejkach legitymuje się średnią biegową 2,550, prezentując przy tym godny podziwu styl. Do tego nieco przesądni zauważą, że zawodnik z czołówki, który trafił do Falubazu, automatycznie poprawiał swoje wyniki na arenie międzynarodowej (vide Jonsson '11 czy Doyle '16). Może kolega Peter Kildemand faktycznie ma rację i Słowiak będzie czarnym koniem tegorocznego cyklu?
    Trzy pierwsze rundy dadzą wiele odpowiedzi. Jeśli będzie w czubie to potem poleci już na fantazji mentalnej. Do tego problemy Doyla , Janowskiego.

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Jeśli szukacie spoko miejscówki do zaparkowania, to polecam uliczkę pod mostem poniatowskiego, zaraz przy skateparku. Czeka Was mały spacer na stadion i w drugą stronę, ale warto. Bez problemów potem wyjedziecie z Warszawy.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi UltrasCKM za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (06-05-2019)

  13. Powrót do góry    #102
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jakie praktyczne znaczenie beda miec w tym roku treningi przed zawodami?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Z tego co wyczytałem w Regulaminie zawodnik z najlepszym czasem z Q będzie sobie wybierał numer startowy na zawody itp. Tam nie ma o tym wprost albo ja nie doczytałem ale sądząc po tym:

    If the qualifying is interrupted before all qualifying runs are accomplished and the remaining qualifying runs cannot be completed, then the free practice times will determine the order the riders select their race day start position.
    To tak właśnie będzie.

  15. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Piątkowe kwalifikacje i wybieranie pól startowych to bardzo dobra zmiana w tym roku.

    Teraz nie będzie że ktoś wylosował "znowu" słaby nr. Chociaż wiemy jak to jest z torem w 1 dniu a dzień później.

    Przypomina mi się to jak w treningach zawsze np. Nicki wydawał się szybki a pozniej mial ujowe losowanie. Wielu zawodnikow to spotykalo. A tory jakie sa to wiemy niektore BARDZO startowe.

  16. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Faworytami są medaliści z ubiegłego roku, którzy - co dobitnie pokazała Szwecja - znajdują się w niezłym sztosie.

    Szczególnie liczę na Lindgrena, dostarczyciela największych emocji w poprzednich dwóch stołecznych turniejach. W ubiegłym roku dzielił i rządził jadąc na fali kosmicznej formy z początku sezonu ale przespał finał.

    Faworytów moga pogodzić głównie Artiom i Doyle, nie sądzę aby ich niedawne urazy miały duży wpływ na osiągnięty wynik w sobotę.

    Wielka szkoda Magika.

  17. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Przy tak wyrównanej stawce jedno opuszczone sgp może decydować o być albo nie być w ósemce, więc Maćkowi będzie bardzo trudno w dalszej części sezonu, bo margines błędu jest już minimalny. Będzie musiał dwie procesje w Pradze i Krsko skończył na poziomie +10 punktów min.

  18. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Widzę to tak: Tai i Zmarzlik to główni faworyci.
    Na 1/2, bazując na obecnej formie, największe szanse wg mnie mają Fredka, Artiom, Emil, Vaculik, Madsen.
    I 1 miejsce zostawiam na Patryka, choć za bardzo nic na razie na to nie wskazuje.
    No i Smyk może coś ładnie zamieszać.

  19. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Przy tak wyrównanej stawce jedno opuszczone sgp może decydować o być albo nie być w ósemce.
    Hancock 2014 opuścił rundę, został pózniej MIstrzem Świata

  20. Powrót do góry    #109
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Hancock 2014 opuścił rundę, został pózniej MIstrzem Świata
    Wtedy pozostali kandydaci do medalu -Kasprzak, Tai-tez poopuszczali po jednej rundzie, a w sierpniu wylecieli Iversen i Ward
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #110
    Super Typer FTSL Awatar hellraiser
    Dołączył
    26-01-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Witam

    Mam wolne 4 bilety na SGP w Warszawie.
    Jakby ktoś był zainteresowany to więcej szczegółów na priv.

    pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ...a ile mi zapłacisz jeśli zdecyduję się wziąć te bilety?
    powaga 100%
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  23. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Te całe kwalifikacje to można spuścić w kiblu. Himalaje żenady.

  24. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Te całe kwalifikacje to można spuścić w kiblu. Himalaje żenady.
    bo?

    komentatorzy próbowali coś gadać ze po rownaniu zawodnik mial handicap ale ci startujacy na koncu takze pokazali ze mozna wykrecic bdb czas.

  25. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    bo?

    komentatorzy próbowali coś gadać ze po rownaniu zawodnik mial handicap ale ci startujacy na koncu takze pokazali ze mozna wykrecic bdb czas.
    Nie interesuje mnie to co mówią komentatorzy. No a co jest w tym dobrego ? oprócz tego , że żyłują sprzęt i muszą być na każdym treningu ( żeby teoretycznie) nie stracić.

  26. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Prawdopodobnie Tai albo Bartek pokażą jakie to ma znaczenie jeśli oboje wylądują w półfinale/finale.( Zresztą sam fakt że nie ma obowiązku w nich udziału daje wystarczająco do myślenia, liczy się kasa a ta zawsze będzie w lidze)
    Trochę to naciągane.
    Wygrany wybiera 1, ale to ten teoretycznie w połowie stawki na końcu ustawia się na przeciwników w konkretnych biegach. a z polami startowymi to cóż często loteria
    Ostatnio edytowane przez Jjasiek ; 17-05-2019 o 23:00

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jjasiek za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-05-2019)

  28. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie interesuje mnie to co mówią komentatorzy. No a co jest w tym dobrego ? oprócz tego , że żyłują sprzęt i muszą być na każdym treningu ( żeby teoretycznie) nie stracić.
    Przede wszystkim te wyniki nie są osiągane w takich samych warunkach. To jest bezmyślne kopiowanie wzorców z F1 które w żużlowych realiach się nie sprawdzają. Wole losowanie. Jest równie sprawiedliwe co te „kwalifikacje”.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-05-2019), greggor (18-05-2019)

  30. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Przede wszystkim te wyniki nie są osiągane w takich samych warunkach. To jest bezmyślne kopiowanie wzorców z F1 które w żużlowych realiach się nie sprawdzają. Wole losowanie. Jest równie sprawiedliwe co te „kwalifikacje”.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dokładnie. Na miejscu takiego Piszczałki to bym wolał jechać z dup_eczką nad wodę i całkowicie olać te śmieszne kwalifikacje. A jąkała prawie orgazmu dostał jak mówił o kopiowaniu świata F1. Tylko, że to są dwa ku_rwa totalnie różne światy i to pod każdym względem.

  31. Powrót do góry    #118
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    poza tym skąd wiadomo, który numer będzie dobry na danym torze? Przecież bywa często tak, że na konkretnych torach co roku inne pola chodzą. W tamtym roku mieliśmy kilka takich GP, że pole D dawalo ogromny handicap a najgorzej chodziło A..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-05-2019)

  33. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Wprowadzają coś na siłe, bo w F1 się to sprawdza.
    A głąby nie pomyślą, czy w żużlu to bedzie dobre i czy spodoba się to kibicom, bo to dla nich się przecież to wszystko kręci.

    Szajbusy myślą, że wprowadzą coś z f1 i to bedzie krok naprzód.

    Wprowadza się super hiper nowoczesność, a fotokomórki jak nie było tak nie ma.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 17-05-2019 o 23:34
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-05-2019), greggor (18-05-2019)

  35. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    poza tym skąd wiadomo, który numer będzie dobry na danym torze? Przecież bywa często tak, że na konkretnych torach co roku inne pola chodzą. W tamtym roku mieliśmy kilka takich GP, że pole D dawalo ogromny handicap a najgorzej chodziło A..
    No z reguły na większości torów A jest najkorzystniejsze i tym też kierował się Zagar wybierając najlepszy numer 5.

  36. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    No z reguły na większości torów A jest najkorzystniejsze i tym też kierował się Zagar wybierając najlepszy numer 5.
    Jak masz start i dojazd to tak. Jak nie masz to możesz mieć 5 raz A i tak ci to nic nie da.

  37. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Wprowadzają coś na siłe, bo w F1 się to sprawdza.
    A głąby nie pomyślą, czy w żużlu to bedzie dobre i czy spodoba się to kibicom, bo to dla nich się przecież to wszystko kręci.
    Nie widzę najmniejszego powodu, przez który kibicom miałoby się to nie podobać.

  38. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jestem zaskoczony że do tej pory utrzymaly sie jeszcze treningi przed zawodami GP na dodatek jeszcze je rozbudowano o kwalifikacje. Zobaczymy jak to będzie funkcjonowało.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 87 w 78 postach
    mi kurs 23 bardzo sie podobal

  40. Powrót do góry    #125
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Mogę być nieobiektywny bo melanż w Stolicy i trzeba już teraz spasować się z terenem ale za .... nie mogę rozkminić co Wam te kwalifikacje przeszkadzają .Wiadomo że trzeba zap....ć w zawodach ale jak już sami zawodnicy potwierdzili że te czasówki to nie najgorszy pomysł bo jakieś plusy w tym są ale elita sportsboard i tak wie lepiej .To nie jest obowiązkowe ,przecież w tym czasie mogliby zwiedzać Pruszków,Wołomin czy Piaseczno ale jakoś wolą kilka godzin spędzić na Narodowym .Zgadzam się z tym że trzeba wciągnąć przeterminowany Kolumbijski szajs aby porównać speedway z F1 bo bardziej realne jest wygranie 5-1 przez młodzież Falubazu z tymi z Leszna niż zobaczenie jak na F1 ktoś wyprzedza
    Tylko speedway

  41. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Lipa_PL (18-05-2019), Peter Kildemand (18-05-2019), welna (18-05-2019)

  42. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Ja też nie ogarniam marudzenia co niektórych w kwestii tych ,,czasówek''.........

    A nie szukałem wspólnie ze Scotim odpowiedniego przełożenia pod warszawski bruk ....
    Choć nawet tego trochę żałuję


    Wczorajsze Kwalifikacje ???

    Szczerze?
    Dla mnie???

    Zdecydowanie ciekawsze aniżeli pojedynki Frickie z Kasprzakiem
    Zdecydowanie

  43. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Gdyby GP odbywalo sie np. w Zielonej Gorze, z gory mozna by stawiac na jazde z numerem ktory daje 2x pole A lub w ostatecznosci 2x pole C.
    Na Narodowym i innych tego typu stadionych nic nie wiadomo wiec kwalfikacje mozna traktowac jako ciekawostke i nic wiecej.No moze jak ktos w srodku stawki ogarnial taktycznie
    gdzie chce miec np. Fredke w bezposrednim starciu,to sobie mogl swiadomie wybierac,choc to i tak moze byc brutalnie dzis zweryfikowane.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Jak dla mnie spoko te kwalifikacje. Chodzi o to zeby pozniej tacy jak my na sporsbordzie nie pierdzielili ze "oooo panie.. a zawodnik x 3 turniej z rzedu wylosowal zyebane pole", "ooo panie... z tym numerem to on dzisiaj nic nie zdziala". Niech kazdy zawodnik wybierze sobie numer jaki mu odpowiada- o ile czasem w kwalifikacji zasluzy na prawo wyboru i tyle. Zadnych niedomowien.

  45. Powrót do góry    #129
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Dla mnie również kwalifikacje były świetne fajnie się to oglądało, takie budowanie nastroju dużej imprezy. Każdy ma prawo zrobić co uważa, olać kwalifikacje, oszczędzać sprzęt lub sprawdzić się i podjąć wyzwanie, droga wolna. Na pewno dużo lepsze i dające więcej możliwości rozwiązanie niż losowanie.

    Ale zawsze znajdzie się grono narzekaczy, ktorym nigdy nic nie pasuje i to tez musimy zaakceptować

  46. Powrót do góry    #130
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Przecież sami zawodnicy narzekali na kiepskie losowania, a przecież wtedy też nie wiedzieli który tor będzie chodził w danym dniu, więc kwalifikacjami zamknięto im dzioby.

  47. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Nie zapominajmy, że dla sponsorów takie kwalifikacje to dodatkowy czas antenowy$$$$

    Nie ma co marudzić - z wielu różnych "nowinek" w światowym i krajowym speedway'u ta wygląda całkiem, całkiem...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  48. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    no i widzieliście jak oni wybierali te nr startowe? wchodził element taktyki. kto z kim z jakiego pola kiedy czy na poczatku czy pozniej etc.

    dla mnie bomba takie kwalifikacje.

  49. Powrót do góry    #133
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No tyle, że wtedy nie powinna odbywać się E-liga (jakoś musi to być rozwiązane) + sam system lekko dopracować, chyba jednak by lepiej to wyglądało, żeby rozpoczęcie pierwszego kółka było ze startu z kreski i w ogóle żeby kreska była namalowana, bo wczoraj był pusty tor bez żadnych linii co bardzo utrudniało obserwację.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  50. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    msc. pomiaru czasu znajdowało się za linią startową dobre kilka m (za msc. w którym będzie dziś linia startowa)

    powinna być namalowana.

  51. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Też mi brakowało linii.

    Same kwalifikacje dla mnie jak najbardziej na plus. Oczywiście akceptując wszelkie niedogodności z nimi związane. Ale kilka rzeczy można dopracować. I wydaje mi się, że mogliby zawodnicy mieć po 2 serie na torze.

    Inna sprawa to mecze naszej ligi. To koniecznie trzeba jakoś rozwiązać.

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •