Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 540

Wątek: Grand Prix Polski - Toruń 6.10.2018

  1. Powrót do góry    #406
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    no, wybroniłeś się po ch*ju

    Lepiej niż lider Janowski w Zielonej Górze

  2. Powrót do góry    #407
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Lindgren - medal

    Janowski - brak
    No i z czego się kur... cieszysz.

  3. Powrót do góry    #408
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Kiedy wcześniej? Ja czytałem w ubiegłym sezonie, że jedzie jeszcze 5 lat i good bye ale w tym roku to odwołał.
    na instagramie pisał jak bawił się w odpowiedzi na pytania od fanów. ale to był żart oczywiście
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  4. Powrót do góry    #409
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Dajcie spokój z Maciejem. On jeszcze nie dojrzał do najwyższych celów.
    Fredrik też długo dojrzewał
    Tylko Falubaz

  5. Powrót do góry    #410
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nie pisze że jest nieważny, bo to jest jakaś czołówka, w TOP 10 zawodników spokojnie się mieści, ale to nie jest absolutny, ścisły top, o którym mozna powiedzieć że w ciągu 5 lat zdobędzie medal. O Zmarzliku, Dudku Woffindenie czy Doylu, tak powiedzieć można, to jest jednak różnica.
    aha, to łaskawi go awansowałeś do top 10? Ty się naćpałeś? Nawet osoby nie kibicujące mu widzą go w top 5 światowym a ty dalej robisz z siebie debila..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #411
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Liczyłem na Bartka. Liczyłem na cud. Jednak po wygranej Taia i tych słowach po zwycięstwie... Może jestem chwytliwy, moze jestem stronniczy, bo znalem Tomka osobiście... Nie wierzę jednak w tej sytuacji w grę pod publiczkę. Do tego, mając w pamięci pogrzeb Tomka, przemowę Taia. Szacunek po wsze czasy. Jesteś Wielki!

    Gratulacje dla medalistów!

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bartucha za jego przydatny post!

    Drapichrust (07-10-2018), Słowianka (07-10-2018)

  8. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Sparta_Mistrz, jak to zrobić,aby osiągnąć twą mądrość?

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    lemur6666 (06-10-2018)

  10. Powrót do góry    #413
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    a ja siedzę i dalej czekam na to, co Tai powie po prezentacji. Rusko już wie, bo smutny. Kolega z Leszna ta powiedział więc tak będzie na pewno.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #414
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    walnij mocnego fulla walduś i dobranoc
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Sparta_Mistrz, jak to zrobić,aby osiągnąć twą mądrość?
    Czytać ostafa

  12. Powrót do góry    #415
    Użytkownik Awatar Czekan
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 35 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    aha, to łaskawi go awansowałeś do top 10? Ty się naćpałeś? Nawet osoby nie kibicujące mu widzą go w top 5 światowym a ty dalej robisz z siebie debila..
    A ty musisz każdemu naubliżać jeśli ktoś ma inne zdanie od twojego?

  13. Powrót do góry    #416
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Czekan Zobacz posta
    A ty musisz każdemu naubliżać jeśli ktoś ma inne zdanie od twojego?
    no ale jak inaczej nazwać kogoś, kto obiera jakąś idiotyczną tezę i za wszelką cenę jej broni?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #417
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Czekan Zobacz posta
    A ty musisz każdemu naubliżać jeśli ktoś ma inne zdanie od twojego?
    Wybacz mu . Pod wpływem jest.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    no ale jak inaczej nazwać kogoś, kto obiera jakąś idiotyczną tezę i za wszelką cenę jej broni?
    Nazwac go sparta miszcz hahaha

  15. Powrót do góry    #418
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    aha, to łaskawi go awansowałeś do top 10? Ty się naćpałeś? Nawet osoby nie kibicujące mu widzą go w top 5 światowym a ty dalej robisz z siebie debila..

    Statystyka jasno pokazuje, że każdy zawodnik z światowego top 5, w ciągu 4 lat, powinien zdobyć w GP medal, no ale może masz jakieś swoje urojenia na ten temat. Jeżeli Janowski, wchodząc do GP jako ultra-gwiazda, medalu w ciągu 4 sezonów nie zdobył, to w top 5 nie jest.

  16. Powrót do góry    #419
    Użytkownik Awatar Czekan
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 35 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    no ale jak inaczej nazwać kogoś, kto obiera jakąś idiotyczną tezę i za wszelką cenę jej broni?
    Bo od tego jest forum aby każdy wyrażał swoją opinie, nawet tą najbardziej wg. Ciebie "idiotyczną", ale jechanie komuś od debila to nie uważasz troszeczkę przesada?

  17. Powrót do góry    #420
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Statystyka jasno pokazuje, że każdy zawodnik z światowego top 5, w ciągu 4 lat, powinien zdobyć w GP medal, no ale może masz jakieś swoje urojenia na ten temat. Jeżeli Janowski, wchodząc do GP jako ultra-gwiazda, medalu w ciągu 4 sezonów nie zdobył, to w top 5 nie jest.
    czyli zawodnik numer 4 na świecie nie jest w top 5?
    a Woffinden jest najlepszy na świecie, łapie się do top 10?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  18. Powrót do góry    #421
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Czekan Zobacz posta
    Bo od tego jest forum aby każdy wyrażał swoją opinie, nawet tą najbardziej wg. Ciebie "idiotyczną", ale jechanie komuś od debila to nie uważasz troszeczkę przesada?
    A jak nazwać tego kto wyzywa zawodnika czyli drugiego człowieka

  19. Powrót do góry    #422
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    ogłosi ten Woffinden w końcu, ze odchodzi ze Sparty czy nie, bo nie wiem czy już mogę wyłączyć?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Powrót do góry    #423
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Dziwię się, że tego wrocławskiego trolla nie macie jeszcze w ignorowanych.

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi greggor za jego przydatny post!

    Gadol (06-10-2018), waldek0234 (07-10-2018)

  22. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Żeby nie kontuzja Patryka to Lindgren mógł by zapomnieć o medalu farciarz.

  23. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Patryk ma duży niefart. W klasyfikacji generalnej jest na 9 miejscu, mając 5 pkt straty do Emila. Tą DK bez żadnej łaski powinien dostać. Gdyby nie kontuzja to byłby spokojnie w TOP 5 SGP.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #426
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ogłosi ten Woffinden w końcu, ze odchodzi ze Sparty czy nie, bo nie wiem czy już mogę wyłączyć?
    A jak zostanie w Sparcie znikniesz z forum??

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atlasowiec92 za jego przydatny post!

    Czekan (06-10-2018)

  26. Powrót do góry    #427
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    czyli zawodnik numer 4 na świecie nie jest w top 5?
    a Woffinden jest najlepszy na świecie, łapie się do top 10?
    Rozumiem że w 2016 roku pisałeś że Chris Holder to jest TOP 5 światowy? Wyżej niż Janowski i inne Dudki ?
    Twój tok rozumowania jest naprawdę idiotyczny i wynika z niego to co wyżej napisałem, że np. Holder to w 2016 był jeden z najlepszych na świecie.
    Liczy się tylko medal, a to czy zawodnik był 4, 8, czy 12 znaczenia w takim sporcie nie ma żadnego. Bo na ten medal trzeba zasłużyć, i są w miarę sprawiedliwie rozdawane, reszta to jest zwykle totalna losowość.

  27. Powrót do góry    #428
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Patryk ma duży niefart. W klasyfikacji generalnej jest na 9 miejscu, mając 5 pkt straty do Emila. Tą DK bez żadnej łaski powinien dostać. Gdyby nie kontuzja to byłby spokojnie w TOP 5 SGP.
    ja bym poszedł dalej, 26 punktów spokojnie Dudek by zrobił w tych 2 rundach więc to on cieszyłby się z medalu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Powrót do góry    #429
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Patryk ma duży niefart. W klasyfikacji generalnej jest na 9 miejscu, mając 5 pkt straty do Emila. Tą DK bez żadnej łaski powinien dostać. Gdyby nie kontuzja to byłby spokojnie w TOP 5 SGP.
    Z każdą rundą byl mocniejszy myślę że to właśnie byłby z brązem

  29. Powrót do góry    #430
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Rozumiem że w 2016 roku pisałeś że Chris Holder to jest TOP 5 światowy? Wyżej niż Janowski i inne Dudki czy Zmarzliki?
    Twój tok rozumowania jest naprawdę idiotyczny i wynika z niego to co wyżej napisałem, że np. Holder to w 2016 był jeden z najlepszych na świecie.
    Liczy się tylko medal, a to czy zawodnik był 4, 8, czy 12 znaczenia w takim sporcie nie ma żadnego. Bo na ten medal trzeba zasłużyć, i są w miarę sprawiedliwie rozdawane, reszta to jest zwykle totalna losowość.
    tak spytam, ty widziałeś w ogóle Janowskiego w jakichs innych zawodach na torze w tym roku? Widziałeś jak Zmarzlika lał na Jancarzu holując jeszcze przed nim Milika? kończę tą dyskusję bo nie ma sensu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Powrót do góry    #431
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ogłosi ten Woffinden w końcu, ze odchodzi ze Sparty czy nie, bo nie wiem czy już mogę wyłączyć?
    No ogłosił, ale to:

    W wypadku w trakcie zawodów uszkodziłem stopę, ale nie chciałem o tym mówić, bo uznano by to jako wymówkę. Myślę, że mam złamaną kość śródstopia, ale musimy to jeszcze sprawdzić. Ogromne podziękowania należą się tysiącom brytyjskich kibiców, którzy podróżowali za mną przez cały sezon i czułem ich wsparcie. Ono znaczyło dla mnie bardzo wiele - powiedział Woffinden.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    atlasowiec92 (06-10-2018), grafi25 (06-10-2018)

  32. Powrót do góry    #432
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    tak spytam, ty widziałeś w ogóle Janowskiego w jakichs innych zawodach na torze w tym roku? Widziałeś jak Zmarzlika lał na Jancarzu holując jeszcze przed nim Milika? kończę tą dyskusję bo nie ma sensu.

    Widziałem skrót z Zielonej Góry tylko, i coś mi tak nie pasuje z tym że niby czołówka, skoro woził go Gomólski Gomólski chyba czołówką nie jest?

  33. Powrót do góry    #433
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Sparta_Mistrz, jak to zrobić,aby osiągnąć twą mądrość?
    Z tym się trzeba urodzić ... odpowiednie IQ
    Tylko Falubaz

  34. Powrót do góry    #434
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Tai miał zadyszkę, gołym okiem było widać że jest szansa, że Zmarzlik go łyknie, a dwa ostatnie turnieje wygrał wcale nie jadąc jakiegoś kosmosu. Szacun panie za psyche i jaja że stali.

  35. Powrót do góry    #435
    Użytkownik Awatar Czekan
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 35 w 21 postach
    Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to 16 osobowy skład GP to trochę mało

    E: pfu, 15sto

  36. Powrót do góry    #436
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Z każdą rundą byl mocniejszy myślę że to właśnie byłby z brązem
    Ja myślę, że nie ale wasz obraz Dudka może zamazywać ostatnia runda w której pojechał i którą wygrał. Całościowo to Janowski był w tym roku o klasę lepszy jeździecko, w ligach to w ogóle nie pozostawia wątpliwości. Może Dudek znalazłby się w top5.


    Ogółem na kolejne lata najmocniej w stawce wyglądają mi Zmarzlik, Doyle, Woffinden, Janowski mniej więcej w tej kolejności.

    Lekka zagadka to dwaj tegoroczni ligowi wymiatacze, czyli Artiom Łaguta i Leon Madsen (jeżeli ten drugi dostanie), tu może być różnie nie mniej taki Tiomka ma praktycznie wszystko aby punktować jak w ligach i bić się o medale w GP - super starty, super silniki, bardzo dobra technika jazdy dzięki której jest praktycznie niełapalny po dobrym starcie. Leon jest bardziej błyskotliwym żużlowcem ale zarazem chyba mniej powtarzalnym, efektywnym.

    Jest jeszcze mój duet ulubieńców Lindgren i Sajfutdinow, zawodnicy z wybitnymi umiejętnościami ale też lekkimi ograniczeniami.
    Fredrik - wiadomo, super technik wyszkolony na trudnych angielskich nawierzchniach, nie pęka nigdy ale też trudno spodziewać się po nim aby jeździł kilka miesięcy na poziomie z maja/czerwca 2018 i seryjnie wszędzie miażdżył rywali. Słabe w porównaniu z resztą starty, słaba taktyka jazdy. Bardzo kibicowąłem mu w walce o medal po takim sezonie. Brąz może go jednak zmotywować do kolejnych wysiłków i walki o najwyższe cele za rok.

    Emil - w jego przypadku rezerwy są głębsze. Facet potrafi na każdym torze dać show, potrafi każdego minąć na trasie. Pytanie czy rosjaninowi rzeczywiście się chce walczyć o medale. Nie ukrywajmy - połowa zawodów z udziałem Emila po jego powrocie do GP rok temu wyglądała jakby startował turysta, który chce aby turniej jak najszybciej dobiegł końca. Pojedyncze genialne akcje nie zmieniają faktu, że to największe rozczarowanie cyklu od 2017r. Brakuje automatyzmu z lat 2013-2015, brakuje startów (tylko Polska + cykl). Widzę jeszcze cień nadzieji dla Sajfutdinowa (zwolnienie Suskiewicza ...?), to nadal jest kawał grajka i jest jeszcze stosunkowo młody. Odrobinę więcej determinacji i powinien znowu się liczyć.

    Dudek? Nie potrafię się do niego przekonać. Nie mniej w ubiegłym roku śmigał niesamowicie szybko. Gdyby powrócił z takimi silnikami, mając dobre starty to może namieszać znowu. Ale nie widzę go w jednym rzędzie ze Zmarzlikiem i Janowskim.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (06-10-2018)

  38. Powrót do góry    #437
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    a dwa ostatnie turnieje wygrał wcale nie jadąc jakiegoś kosmosu.
    Tak właśnie wygrywają mistrzowie
    BKS Polonia Bydgoszcz

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    greggor (06-10-2018)

  40. Powrót do góry    #438
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    swoją drogą, co Zmarzlik zrobił Ślakowi, że tak ostro po nim jechał dzisiaj na twitterze?
    np

    Brawo Woffinden. A Zmarzlikowi brakuje jeszcze dużo klasy( takiej ludzkiej klasy). Trzeba umieć przegrywać, a nie jechać w przegranych biegach tak by pozabijać konkurentów #TorunSGP
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Powrót do góry    #439
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Jeszcze co do DK. Nie wyobrażam sobie aby Dudek i Madsen nie dostali. Oni muszą. Kropka. Inaczej to można nazwać kabaretem.

    Pewnie jako trzeci Nicki. Co by nie pisać - w ligach jeździł wybornie (choć ten ostatni mecz w Danii to ROTFL), w GP znowu go ośmieszali

    Skoro Pedersen dostanie to byłoby kolejną dziejową niesprawiedliwością (którą to juz z koleji?)aby lepszy w cyklu Zagar jej nie dostał... I ok. Żadnych ciągkle przebijających się do cyklu, pechowych Vaculików itp.

    Madsen, Dudek, Pedersen, Zagar


    Inni kandydaci? Przede wszystkim Lambert... Fricke... Jepsen Jensen (ale jest Madsen, Pedersen pojedzie Iversen więc raczej na 99,9% odpada mimo, że sezon ogółem bardzo dobry W KOŃCU!)... Smektała ...

  42. Powrót do góry    #440
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nikt na to nie patrzy, ale dzis ms wygrywa typ, ktory oprocz kompletnych umiejetnosci i profesjonalizmu unika kontuzji. To znaczy ze nie jezdzi bardzo ofensywnie i nie pcha sie gdzie nie trzeba, z drugiej strony nie jest tez bezjajecznym Hancockiem.

    Doyle, Lindgren, nawet Zmarzlik sa ciagle innymi ludzmi, ktorzy czesciej ida na zywiol i koncza gorzej. Zmarzlikowi ciagle sie udaje jezdzic bez kontuzji ale nikt sie nie zdziwi, jak kiedys zrobi sobie krzywde i skonczy sie to 2-3tygodniowa przerwa od gp.

    Dudek jest dosc asekuracyjny i slabszy po zewnetrznej, za to nadrabia dostosowaniem w miare uplywu turniejow, czego innym czesto brakuje. I co z tego, ze jezdzi gorzej od Janowskiego gdy ten zawsze musi zawalic w decydujacej fazie zawodow.

    Poki co uwazam, ze wyniki odzwiercieaja umiejetnosci.

  43. Powrót do góry    #441
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Fricke i Lambert się jeszcze nie nadają.

    Madsen jest niestety pomijany jak ongiś G. Laguta. Cykl z nimi dwoma byłby najlepszym z możliwych o ile Grigorij wróci w starym stylu.

    Obawiam się, że wybiorą Pedersena kosztem Leona.
    Poza tym Dudek i Zagar na 99 proc.
    Czwarty to już loteria. Może być Vaculik a nawet ... Holder.

  44. Powrót do góry    #442
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Obawiam się, że wybiorą Pedersena kosztem Leona.
    To Robi będzie w siódmym niebie.

  45. Powrót do góry    #443
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Tyle, że Nicki już niewiele wnosi do cyklu.

    Żużlowcem był wielkim ale jego czas już minął.

  46. Powrót do góry    #444
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Jeszcze co do DK. Nie wyobrażam sobie aby Dudek i Madsen nie dostali. Oni muszą. Kropka. Inaczej to można nazwać kabaretem.

    Pewnie jako trzeci Nicki. Co by nie pisać - w ligach jeździł wybornie (choć ten ostatni mecz w Danii to ROTFL), w GP znowu go ośmieszali

    Skoro Pedersen dostanie to byłoby kolejną dziejową niesprawiedliwością (którą to juz z koleji?)aby lepszy w cyklu Zagar jej nie dostał... I ok. Żadnych ciągkle przebijających się do cyklu, pechowych Vaculików itp.

    Madsen, Dudek, Pedersen, Zagar


    Inni kandydaci? Przede wszystkim Lambert... Fricke... Jepsen Jensen (ale jest Madsen, Pedersen pojedzie Iversen więc raczej na 99,9% odpada mimo, że sezon ogółem bardzo dobry W KOŃCU!)... Smektała ...
    W moim odczuciu Dudej, Zagar, Pedersen, Vaculik.
    Madsen niby z jakiej okazji ma dostać ?
    Tylko Falubaz

  47. Powrót do góry    #445
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Ja myślę, że za rok Lambert spokojnie biłby się o top8. Fricke nie.

    Pamiętacie Emila 2009/Taia 2013? Kto im wtedy dawał szanse na medale w rzeczonych sezonach? Także spokojnie z tym Lambertem, bo chłopak może pochwalić się nieziemskimi skillami i jest to już szeroka czołówka światowa. W Elipie też sobie poradzi bez problemów. To będzie następca Woffindena.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Buszmen (07-10-2018)

  49. Powrót do góry    #446
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Ja myślę, że za rok Lambert spokojnie biłby się o top8. Fricke nie.

    Pamiętacie Emila 2009/Taia 2013? Kto im wtedy dawał szanse na medale w rzeczonych sezonach? Także spokojnie z tym Lambertem, bo chłopak może pochwalić się nieziemskimi skillami i jest to już szeroka czołówka światowa. W Elipie też sobie poradzi bez problemów. To będzie następca Woffindena.
    a pamiętasz debiut Taia w 2010 ? abstrahując od pozatorowych okoliczności

    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    W moim odczuciu Dudej, Zagar, Pedersen, Vaculik.
    Madsen niby z jakiej okazji ma dostać ?
    \
    czyli wszystkie Dk dla tych co jeździli, ale się nie utrzymali? to jakiś żarty chyba.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  50. Powrót do góry    #447
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    W moim odczuciu Dudej, Zagar, Pedersen, Vaculik.
    Madsen niby z jakiej okazji ma dostać ?
    1). W lidze szwedzkiej zdecydowanie lepszy od wszystkich wymienionych.
    2). W lidze polskiej zdecydowanie lepszy od wszystkich wymienionych prócz Pedersena.
    3). Dominacja w SEC.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta

    czyli wszystkie Dk dla tych co jeździli, ale się nie utrzymali? to jakiś żarty chyba.
    +1

  51. Powrót do góry    #448
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    a pamiętasz debiut Taia w 2010 ? abstrahując od pozatorowych okoliczności


    \
    czyli wszystkie Dk dla tych co jeździli, ale się nie utrzymali? to jakiś żarty chyba.
    Tak jest od lat - "dobrzy pechowcy" + kolejni poza 8

    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    1). W lidze szwedzkiej zdecydowanie lepszy od wszystkich wymienionych.
    2). W lidze polskiej zdecydowanie lepszy od wszystkich wymienionych prócz Pedersena.
    3). Dominacja w SEC.



    +1
    Skoro taki dobry to niech startuje w CHSGP
    Tylko Falubaz

  52. Powrót do góry    #449
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    a pamiętasz debiut Taia w 2010 ? abstrahując od pozatorowych okoliczności
    Możemy sobie tak gdybać i przekomarzać w nieskończoność. Lambert świetnie prezentował się w każdej z lig w których startował (był najlepszy w anglii, tak wiem że poziom obecnie tam mizerny ale no.1 robi jednak wrażenie) + medal w SEC/IMŚJ + medal SPeedway of Nations gdzie jeźdizli najlepsi.

  53. Powrót do góry    #450
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    1). W lidze szwedzkiej zdecydowanie lepszy od wszystkich wymienionych.
    2). W lidze polskiej zdecydowanie lepszy od wszystkich wymienionych prócz Pedersena.
    3). Dominacja w SEC.u
    Czyli ligi maja decydowac o wystepach w gp?



    +1[/QUOTE]

Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •