Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 534

Wątek: Transfery 2018

  1. Powrót do góry    #316
    Początkujący
    Dołączył
    16-10-2018
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    według sportowychfaktów Gomólskiego w Gnieźnie nie będzie, co innego na ten temat miał do powiedzenia jeden z redaktorów PS.

    off top: ma ktoś na sprzedanie programów z GP z 2015-2016 roku? najbardziej pożądana Warszawka 2015 i Horsens 2016.

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A co za problem ostatecznie z tym KSM.

    Dogadujemy się np. z zawodmikami, że w rundzie zasadniczej jedziemy na wynik niewiele wiecej niż remis...

    Po prostu gdy już jest pewna wygrana liderzy zaczynają cieniować (wyciągamy gorszy sprzęt - trzeba testować itd , starty nam nie wychodzą itd. ).. Byle tylko wejść do 1/4...

    Płacimy odpowiednią premię za niską wygraną (np. sponsorzy za reklamę płacą..).Tak by zrekompensować liderom wyniki typu 3, 3, 1 ,1 ,0...


    Można by też przegrać kilka meczy na wyjeździe, szczególnie pod koniec rundy zasadniczej (oczywiście pamiętamy o odpowiednich premiach dla liderów - to można załatwić przez sponsorów..).
    Nasi kibice mają to lekko w nosie, bo przecież chcą zachować skład na kolejny sezon, a w meczach domowych się drużyna raczej stara, a wiedzą o co chodzi : KSM....

    Średnia cały czas leci w dół....! Super.

    Oczywiście, to żart. Ale w sumie dlaczego nie?
    Żart? Normalna praktyka: http://www.speedwayw.pl/dmp/1999/kocz_1.htm - końcówka RZ, Włókniarz, który do tamtej pory miał na koncie 19 zwycięstw i 2 porażki przyjeżdża do Krosna, które legitymowało się bilansem 6-15. I nagle Paweł Grygolec zaczął wszystkich rozstawiać po kątach

    Takie przypadki można zresztą mnożyć, wystarczy choćby przeanalizować końcówki rundy zasadniczej w Elitserien żeby dojść do wniosku, że niejedno spotkanie było jechane z kalkulatorem w ręku.

  3. Powrót do góry    #318
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,587
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    ustawą znieść dream teamy

    myślę, że fakt, że głównymi transferami są przepłaceni Polacy/juniorzy wynika z tego, że żużlowcy są słabi jak barszcz i ich brakuje. 8 drużyn tylko i żużlowców brakuje!

    + nawet chyba nie chodzi o przepaść sprzętową, bo o dziwo na sprzęt tak ostatnio nie narzekają, że ich nie stać itp.

    wstydem jest dla wszystkich młodych byczków, że taki Hancock dwa razy mistrzostwo świata zdobył od 2014

    trzeba czekać na nowych talenciaków
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    A może od razu wprowadzić limity dla dla klubów z zawodnikami z GP? Tak najlepiej po 1 dla każdego klubu

  5. Powrót do góry    #320
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    A może od razu wprowadzić limity dla dla klubów z zawodnikami z GP? Tak najlepiej po 1 dla każdego klubu
    Tu już było przerabiane
    Tylko Falubaz

  6. Powrót do góry    #321
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    To ksm od kiedy niby mialoby wejsc?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    O zdrowych zmysłach nie
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    7 na 8 prezesow jest za ksm.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Powrót do góry    #323
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Jestem zwolennikiem ksm-u ale...............nie takiego "gniota" jaki obowiązywał w latach 2012-2013.

    Mieć nadzieję ,ze KTOŚ tam na górze stworzy spójne i logiczne przepisy do ksm-u to tak jak marzyć o szóstce w lotto.

    Dlatego najprostszym rozwiązaniem jest "stworzenie" rynku klubowego ( zwiększenie popytu na pracę) .

    Można to uczynić zmniejszając składy zespołów do 7 zawodników, w tym 2 zagranicznych.

    System 2+2+2+1 rez. do 23 lat spowoduje, że starczy najlepszych nawet 10 drużynom.

    Do tego tabela z lat 1998-2002. Problem z głowy na lata. Taniej i bez ksm-u.

  9. Powrót do góry    #324
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,389 w 4,356 postach
    7 na 8 prezesow za KSM? Czyli wszyscy procz Rusieckiego.
    Jak to by sie prawda okazalo no to znowu im trzeba bedzie kibicowac...

    Czy Falubaz, ktory wlasnie rozbija bank skupujac cos na ksztalt dream teamu tez jest za KSM?
    Dla mnie brednia
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #325
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    7 na 8 prezesow jest za ksm. Sezon transferowy opiera się głównie na transferach juniorów za kolosalne pieniądze. Swoja droga ciekawe dlaczego
    Dlatego, że kluby są na tyle stabilne finansowo, że seniorzy nie czują potrzeby ich zmieniania, bo jest im dobrze tam gdzie są. Super argument - zawodnicy nie chcą zmieniać klubów, to siłą im to nakażmy To tak jakby ktoś ci Blacktop powiedział, że za długo i za dobrze pracujesz w swoim miejscu pracy, dlatego od jutra zmieniaj robotę.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Czy Falubaz, ktory wlasnie rozbija bank skupujac cos na ksztalt dream teamu tez jest za KSM?
    Dla mnie brednia
    Też mi się wydaje to mało prawdopodobne
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Powrót do góry    #326
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    7 na 8 prezesow za KSM? Czyli wszyscy procz Rusieckiego.
    Jak to by sie prawda okazalo no to znowu im trzeba bedzie kibicowac...

    Czy Falubaz, ktory wlasnie rozbija bank skupujac cos na ksztalt dream teamu tez jest za KSM?
    Dla mnie brednia
    Jeśli dobrze pamiętam, to w maju tego roku było spotkanie prezesów i tam głosowali za KSM od sezonu 2019. Tutaj można poczytać https://www.przegladsportowy.pl/zuze...olucji/w3w1jx3

    A wtedy w Falubazie prezesował Tymczyszyn, który poparł ten wniosek, ponieważ sam ledwo umiał ogarnąć finanse w klubie. Jedynie Rusiecki z Leszna dał opór tym chorym rozwiązaniom. Mam nadzieję, że dzisiaj taki Goliński inaczej patrzy na ten temat.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #327
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    KSM to jest jakiś sabotaż jak dla mnie. Zero przywiązania do drużyny, rozwalanie składu co roku, kombinacje. Nie ma w tym ani kszty sportu, gdzie każdy dąży do bycia najlepszym. Jak już ktoś wspomniał za dobrze robi się w ekstralidze i 1 lidze i ktoś chce to rozwalić. Jedyne co może poprawić obecny stan ligi to powiększenie jej do 10 zespołów. Da to szanse większej ilości zawodnikom na rozwój, petardy rozloza się po większej ilości klubów co oslabi naturalnie dream teamy, zmniejszy dysproporcje między 1 i ekstraliga (kasa z TV i od sponsora rozdziela się na więcej klubów). Wymusza to też likwidację play off, która jest wabikiem dla zawodników do dołączenie do dream teamow. Takie proste a takie trudne dla niektórych...

    Chętni do awansu są
    ROW
    Wybrzeże Gdańsk
    Rzeszów
    Lokomotiv (tutaj mamy dodatkowo opór ekstraligi)
    Orzeł Łódź
    W perspektywie paru lat Tarnów.
    6 klubów i 2 wolne miejsca. Daje nam to i tak duża konkurencję i sportowe emocje.

  13. Powrót do góry    #328
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    7 na 8 prezesow za KSM? Czyli wszyscy procz Rusieckiego.
    Jak to by sie prawda okazalo no to znowu im trzeba bedzie kibicowac...

    Czy Falubaz, ktory wlasnie rozbija bank skupujac cos na ksztalt dream teamu tez jest za KSM?
    Dla mnie brednia
    Ale ty myslisz, ze ten sprzeciw Rusieckiego to dla dobra speedwaya?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #329
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    KSM spowoduje jedynie to że średniej klasy zawodnicy i często z 1 ligi, będą żądali za podpis tyle co obecnie liderzy.

  15. Powrót do góry    #330
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Jedyne co może poprawić obecny stan ligi to powiększenie jej do 10 zespołów. Da to szanse większej ilości zawodnikom na rozwój, petardy rozloza się po większej ilości klubów co oslabi naturalnie dream teamy, zmniejszy dysproporcje między 1 i ekstraliga (kasa z TV i od sponsora rozdziela się na więcej klubów).
    O, myślałem zawsze że jestem odosobniony w tej opinii Im bardziej będziemy zmniejszać grono ekip z SE, tym mniej zawodników będzie tam pasowało poziomem. I w drugą stronę Ale to opowieść na inny czas.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  16. Powrót do góry    #331
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    A może od razu wprowadzić limity dla dla klubów z zawodnikami z GP? Tak najlepiej po 1 dla każdego klubu
    Ja bym dołożyl jeszcze zasadę, że w składzie meczowym może być góra jeden zawodnik z TOP 16 ligi z poprzedniego sezonu.... Przy ośmiu drużynach, to liderzy będą dopłacac, aby jeżdzić..

    Prawda , że genialne... ? I jaka oszczędność

    Można być też "w ramach wyrównywania szans i walki z wykluczeniem kobiet" (nagroda z UE pewna!) nakazać, aby w każdej drużynie w conajmniej trzech biegach w meczu startowała kobieta.... Dlaczego panie są dyskryminowane...?


    Proponuję też, by KSM drużyny gospodarzy w meczu był niższy np. o 3 pkt, co dodatkowo wyrówna mecze....

    Oczywiście, kibice gospodarzy (którzy seryjnie z tego powodu będą przegrywać mecze u siebie), mniej chętnie będą przychodzić na stadion, ale... Kogo to w Warszawie interesuje? - Tam klubu nie ma. A w TV obejrzą "wyrównany" mecz...

    Proponuję także ograniczyć kwoty, które kluby mogą przeznaczyć na wynagrodzenia dla zawodników oraz zabronić zawodnikom jeżdżącym w polskiej lidze podpisywania indywidualnych kontraktów reklamowych ze sponsorami, także za granicą. Ma być biednie ale równo! Tak by biedniejszym klubom nie było smutno...
    I znów nagroda z Brukseli leci - tytuł się znajdzie, coś o wyrównywaniu szans i przeciwdziałaniu smutkowi...!

    Same głupoty (wiem ), ale może działacze podchwycą...? Jak wyrównywać to wyrównywać....

    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 24-10-2018 o 10:24

  17. Powrót do góry    #332
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,389 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ale ty myslisz, ze ten sprzeciw Rusieckiego to dla dobra speedwaya?
    Szczerze mowiac mam gdzies pobudki Rusieckiego. W tym przypadku liczy sie tylko glos na NIE.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ecyzje/9v4t8vr

    Sparta Mistrz przeprosiny gotowe ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  19. Powrót do góry    #334
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ecyzje/9v4t8vr

    Sparta Mistrz przeprosiny gotowe ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    nie to żebym się chwalił ale pisałem już dawno, że Woryna zostaje w Rybniku.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  20. Powrót do góry    #335
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ecyzje/9v4t8vr

    Sparta Mistrz przeprosiny gotowe ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jak ostatecznie zostanie to przeprosze cos tam bylo ze mam sie podpisac "debil z. Wroclawia"? Jezeli nie przyjdzie do nas to zrobie to z przyjemnoscia
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (24-10-2018)

  22. Powrót do góry    #336
    Początkujący
    Dołączył
    16-10-2018
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    według PSu w Gnieźnie był już Gomólski i Huckenbeck, więc na oficjalne informacje jednak bym poczekał. Przegląd sportowy w pisaniu bzdur chciał dorównać Ostafowi i... udało się!

  23. Powrót do góry    #337
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Black, czy ja ciebie dobrze zrozumiałem ? Czy ty jesteś za wprowadzeniem KSM ?

    Oc..ujałeś ?

    I co z tego, że Lublin będzie walczył o życie ? Co roku ktoś walczy, i są emocje, czy był KSM czy go nie było. Popatrz sobie na wyniki meczy za czasów obowiązywania KSM. Też było wiele meczy do jednej bramki. KSM nic tutaj dosłownie nie załatwia. KSM to zło które trzeba tępić na każdym kroku. Jeśli się chce mieć profesjonalną, zawodowa ligę.
    Nie chodzi o mecze do jednej bramki, czy o pogromy, Motor czy Gorzów czy nawet Toruń mogą przegrać do 20 wszystkie mecze w sezonie, nie ma to znaczenia.
    Chodzi o drużynę bez gwiazd, którą chce zrobić Motor, kim liga i telewizja będzie miała reklamować ten team? Dają kupę siana, a w zamian nie dostaną za wiele.
    Inne kluby licytują się o Doyle'ów, Pedersenów, czy Vaculików, dają na nich kupę siana, zatrzymują Zmarzlika, Dudka, Janowskiego, tanie to nie jest.
    Każdy klub, miał i będzie miał zawodnika gwiazdę, kogoś kto ma to ciągnąć, znane, marketingowe nazwisko. A ostatnie lata, i sposób pokazywania ligi, wszelakie wstawki, pokazują że jest to dla telewizji, która da ogromne pieniądze, bardzo istotne.
    Skład Motoru, bez oparcia o gwiazdę, złożony z samych średniaków, w sezonie w którym telewizja płaci majątek, to będzie sytuacja, która doprowadzi do gruntownych reform, nawet jeżeli ten Motor się w lidze utrzyma.
    Taka teza którą postawiłem, doprowadziła do jakiejś debilnej dyskusji na temat słuszności, bądź nie KSMu, gdy oczywistym jest że wszelakie sztuczne regulacje ligę zabijają. Tylko teraz, gdy telewizja wejdzie z kasą, i uderzy pięścią w stół to jakieś reformy przepchnąć będą mogli, i żaden prezes tego nie zablokuje, bo będzie siedział cicho.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (24-10-2018)

  25. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,389 w 4,356 postach
    Ja nie wiem czy takie problemy ma canal+ z reklama ligi kopaczy. Tam to dopiero nie ma gwiazd.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    gotrek (26-10-2018), jelousabmarinek (24-10-2018), vicar (24-10-2018)

  27. Powrót do góry    #339
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nigdy i nigdzie nie będzie ligi, w której będą same szlagiery. To po prostu niemożliwe. Jak TV decyduje się na 4 mecze z kolejki, to musi się z tym liczyć, że wyniki oglądalności nie będą tak samo dobre, jak teraz gdy wybierają 2 najlepsze.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 24-10-2018 o 12:38
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #340
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Myślę że dla TV lepsza jest obecna formuła jest lepsza niż oglądanie w każdym meczu Brzozowskich, Jabłońskich, Batchelorów itp. - bo do tego sprowadzał się KSM.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Słoniu za jego przydatny post!

    Havelock (24-10-2018), gotrek (26-10-2018)

  30. Powrót do góry    #341
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    1marcin60 piszesz takie głupoty, że nawet ciężko się jakoś do tego odnieść, bo nie wiadomo od czego zacząć. Koledzy już wypunktowali: w lidze kopaczy nie ma gwiazd i nikomu to nie przeszkadza; na pewno TV woli sezon z jednym Lublinem bez gwiazd niż z Czerwińskimi i Ł.Jankowskimi w każdej ekipie. Poza tym TV lubi dużą oglądalność, a jak na meczach w Lublinie będzie walka na całym torze z zaciętym wynikiem to ta oglądalność będzie. A niby 2 lata temu Włókniarz miał gwiazdy? A Grudziądz? Dla takiej TV tak samo medialny jest Jonsson i Lambert jak Lindbaeck i A.Łaguta. Zresztą ja nie wiem po co odpisuję, bo twoje wypowiedzi się wydają takim stekiem bzdur, że nawet szkoda o tym pisać. Jednego jestem pewien - po obecnym sezonie nagle TV nie wrzuci wszystkiego w***** i nie zabierze klocków. Bo jak nie zrobiła tego po sezonie, który Wybrzeże i Włókniarz kończyli w rezerwowych składach, to nie zrobi i teraz.

    "Nie chodzi o mecze do jednej bramki, czy o pogromy (...) Chodzi o drużynę bez gwiazd, którą chce zrobić Motor, kim liga i telewizja będzie miała reklamować ten team?"

    O, to już nie można mieć drużyny na środek tabeli bez gwiazd. Zdecydowanie lepiej jest zastawić się aby ściągnąć gwiazdę i w trakcie sezonu zbankrutować. Nie wiem gdzie uczą takiej logiki. Na pewno nie w TV.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 24-10-2018 o 14:00
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  31. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Buszmen (24-10-2018), Havelock (24-10-2018), Mariusz (24-10-2018), Marsh (24-10-2018), Peter Kildemand (24-10-2018), Rozi22 (26-10-2018), chloroform (24-10-2018), gotrek (26-10-2018), sparta_mistrz (24-10-2018), wokie (24-10-2018)

  32. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    W najgorszym wypadku NC+ wysle do Lublina duet Mirek Jablonski - Ministrancik i zadnych gwiazd wincej nie trzeba bedzie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (24-10-2018), Peter Kildemand (24-10-2018), j-rules (24-10-2018)

  34. Powrót do góry    #343
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    vicar napisał:
    1marcin60 piszesz takie głupoty, że nawet ciężko się jakoś do tego odnieść, bo nie wiadomo od czego zacząć. Koledzy już wypunktowali: w lidze kopaczy nie ma gwiazd i nikomu to nie przeszkadza; na pewno TV woli sezon z jednym Lublinem bez gwiazd niż z Czerwińskimi i Ł.Jankowskimi w każdej ekipie.
    Przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz.
    Bronisz Motoru, a jednocześnie krytykujesz opcję w której inne drużyny też mogą jeździć bez gwiazd.
    Błąd logiczny.
    Jeszcze dostałeś kilka lajków buhaha
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 24-10-2018 o 15:32
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  35. Powrót do góry    #344
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez czterdziescitrzy Zobacz posta
    według PSu w Gnieźnie był już Gomólski i Huckenbeck, więc na oficjalne informacje jednak bym poczekał. Przegląd sportowy w pisaniu bzdur chciał dorównać Ostafowi i... udało się!
    Porównując Sf do PS to mimo wszystko Ostafinski ma lepsze informacje choć też gówniane często

  36. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,389 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W najgorszym wypadku NC+ wysle do Lublina duet Mirek Jablonski - Ministrancik i zadnych gwiazd wincej nie trzeba bedzie.
    jak ministrancik bedzie to ogladam w ciemno. moze sie wkurzonemu Lampartowi cos wymsknie w wywiadzie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-10-2018)

  38. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    jak ministrancik bedzie to ogladam w ciemno. moze sie wkurzonemu Lampartowi cos wymsknie w wywiadzie.
    Ministrancik to już '' twarz '' ligi.

  39. Powrót do góry    #347
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Człowiek odpalił internet aby się dowiedzieć kto gdzie i za ile a tu jakieś prawie pewne informacje że będzie KSM
    Panowie prezesi , jesteście bandą .... i jeśli wprowadzicie ten syf to każdemu kto przyłoży do tego rękę życzę milionowych długów ,bankructwa i aby kibole napi.....li w Was kamieniami

  40. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Havelock (26-10-2018), Mariusz (24-10-2018), gotrek (26-10-2018)

  41. Powrót do góry    #348
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nigdy i nigdzie nie będzie ligi, w której będą same szlagiery. To po prostu niemożliwe. Jak TV decyduje się na 4 mecze z kolejki, to musi się z tym liczyć, że wyniki oglądalności nie będą tak samo dobre, jak teraz gdy wybierają 2 najlepsze.
    Tym bardziej nie chce mi się wierzyć że telewizja miałaby się zgodzić na KSM. Trochę chyba to nsport już siedzi w żużlu i widzi jak wszystko działa. KSM to swoją drogą bardzo nieprzystępne rozwiązanie, do tego dochodzi ryzyko że ktoś źle policzy i mecz przez to zostanie odwołany... i telewizja miałaby się na coś takiego zgodzić?!... Powinni postawić takie weto że prezesom odechciałoby się KSMu do końca tego stulecia...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  42. Powrót do góry    #349
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Myślę że dla TV lepsza jest obecna formuła jest lepsza niż oglądanie w każdym meczu Brzozowskich, Jabłońskich, Batchelorów itp. - bo do tego sprowadzał się KSM.

    Chodzi o sensowne reformy, nie o KSM, ale tutaj na wspomnienie słowa reforma, od razu na myśl przychodzi KSM, idiotyczne porównania do futbolu, i piana w ustach, teksty w stylu że liga nie musi być wyrównana.

    Zgadzam się z Gajewskim, nie mamy wyjścia, zmiany są konieczne, sam pisałem o tym by w jednym klubie nie mogło jeździć więcej niż dwóch zawodników z TOP 16 rankingu średnich, i to by było najmniej inwazyjne w kluby.

    "Jedna z nich zakłada, że w każdej drużynie startowałoby maksymalnie dwóch zawodników z pierwszej 18 rankingu najskuteczniejszych żużlowców PGE Ekstraligi (nie licząc juniorów). - Obecny system doprowadził do zabetonowania składów. Beniaminek ma trudno i trzeba szukać rozwiązań. Łatwo nie będzie, ale nie mamy wyjścia. Ograniczenia w oparciu o listę rankingową to jedna z opcji - mówi nam Jacek Gajewski, były menedżer Get Well Toruń."


    Dyskusja trwa, i nie jest bezcelowa, jak większość tutaj uważa, nie ma innego wyjścia, jeżeli Motor zrobi skład jaki zrobi. Chociaż byście się zapierali oburącz, i obiema nogami, taki skład doprowadzi do tragedii, w postaci KSMu, czy innego dziadostwa, warto się zastanowić, i samemu jakiś pomysł rzucić może sensowny, może Ostaf podłapie.

  43. Powrót do góry    #350
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    sam pisałem o tym by w jednym klubie nie mogło jeździć więcej niż dwóch zawodników z TOP 16 rankingu średnich
    Dlaczego?
    Bo za dobrze jechali i w nagrodę/za karę MUSZĄ zmienić klub?
    Czy w dwóch meczach powinni markować defekty, żeby nie być w Top 16? Albo cała drużyna przegrać 1 z meczów 75:15 i średnia ustalona?
    Przecież to rodzi tylko patologie jak ta z rezygnacją Protasa z GP.
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 25-10-2018 o 23:52

  44. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi darsen za jego przydatny post!

    Dominik (26-10-2018), Penhall (26-10-2018), Phenomenon (26-10-2018), PrzemoZG (26-10-2018), chloroform (26-10-2018), gotrek (26-10-2018), lego (26-10-2018), spiniaza1 (26-10-2018)

  45. Powrót do góry    #351
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    ...
    "Jedna z nich zakłada, że w każdej drużynie startowałoby maksymalnie dwóch zawodników z pierwszej 18 rankingu najskuteczniejszych żużlowców PGE Ekstraligi (nie licząc juniorów)..."
    ...
    Ciekawe jak doszli do tego, że dwóch z najlepszej(!) osiemnastki nie załapie się do E-ligi w ogóle. Kol.1marcin60 lepiej znacznie to porachował.

  46. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    KSM, ograniczenie zawodników z Top16 statystyk, ograniczenie zawodników z GP, regulamin finansowy, zmniejszenie liczby obcokrajowców w składzie - rzygać się chce jak się to wszystko czyta...

  47. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (26-10-2018), Dominik (26-10-2018), Havelock (26-10-2018), Penhall (26-10-2018), Peter Kildemand (26-10-2018), Phenomenon (26-10-2018), PrzemoZG (26-10-2018), lego (26-10-2018), slawek-unia (26-10-2018), spiniaza1 (26-10-2018)

  48. Powrót do góry    #353
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Przecież to jest jakiś absurd, aby wprowadzać takie zmiany regulaminowe, bo beniaminek nie może zrobić jednego transferu. Winny jest w sumie Nawrocki, że zabrał Hancocka. Może zakazać zawodnikom z GP jazdy w niższych ligach? Dodatkowo nagle Falubaz zapałał żądzą sukcesu... Albo niech beniaminek ma prawo wzięcia jednego zawodnika z mistrzowskiej drużyny? Litościwie mistrz niech otrzyma prawo zablokowania jednego wyboru. KSM w możliwej formie jest złem z wielu względów, a w jakiejś bardziej cywilizowanej raczej nie ma sensu. Może by tak zabrać zawodnikom wszystkie powierzchnie reklamowe w lidze, limit płac urealnić i umowy sponsorskie niech podpisują kluby, a zawodnicy niech mają tylko od nich płacone? Chociaż i tak zawodnicy z GP oraz SEC mogliby mieć dodatkowe tj. nieproporcjonalnie większe kwoty na te rozgrywki, a ciężko ograniczyć swobodę umów. Prawda myślę jest jednak taka, że budżety będą rosły, a kluby poza paroma zawodnikami, to mają w dupie kto będzie uzupełnieniem. W przypadku KSM kto ma zostać ten i tak zostanie, a reszta może się nawet co sezon zmieniać, a cyrk będzie się toczył dalej. Ochroni to może trochę budżety, ale gwarancji sportowej równowagi nie da. Rynek tunerów jest mały, a sprzęt ma znaczenie, do tego normalne wahania formy i zawsze ktoś będzie odstawał. Mądry człowiek by wyciągnął wniosek, że skoro jest mało klasowych zawodników, to może trzeba postawić na szkolenie? Ta duża kasa z TV sprawia, że przepaść się jeszcze bardziej powiększy i ekstraligowcy będą mogli sobie brać kogo będą chcieli z pierwszej ligi, co widzieliśmy już teraz, a szkolenie może leżeć. Po kolejnym sezonie seniorami zostaną Drabik i Smektała, a to będzie już oznaczać, że wsadzą dwóch seniorów na karuzelę. Jeśli awansuje ROW, to z Griszą, Woryną i Bewleyem będą mieli komfortowy punkt wyjścia. Wycieranie sobie mordy Motorem przy dyskusji o KSM jest słabe, bo chyba jednak nie o to chodzi. Natomiast stabilne składy, to jest coś na czym powinno nam zależeć. Bardziej oczekiwałbym dyskusji o tym co zrobić, aby kluby mniej procent wydawały na wypłaty i ze sportowych, to aby chciały robić tory służące widowisku, zamiast je zabijać, bo wynik za wszelką cenę. No ale ciężko oczekiwać po nich jakiegoś wizjonerskiego myślenia, skoro Toruń za ucieczkę z finału chyba miał wypłacone komplety - jak w ogóle prezesowi poważnego klubu mogło coś takiego przyjść do głowy, dla mnie to niepojęte.

  49. Powrót do góry    #354
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Aby wyrównać szansę należy wprowadzić losowanie składów !!
    Co roku w grudniu wielka impreza w Warszawie (a co - działacze też coś z tego muszą mieć) !
    Dzielimy zawodników na 8 koszyków według średniej z ubiegłego sezonu i zaczynamy losowanie.
    Jak ja nie znoszę wszelkich sztucznych regulacji...

  50. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Buszmen (26-10-2018), PrzemoZG (26-10-2018), slawek-unia (26-10-2018), spiniaza1 (26-10-2018), stone_gossard (26-10-2018)

  51. Powrót do góry    #355
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Przy losowaniu nie ma gwarancji wyrownanych skladow i pojedynkow.
    Tak jak podczas losowania grup do MS,masz grupy latwiejsze i tzw. grupy smierci.
    Proponuje wiec przed kazda kolejka ligowa wyznaczanie skladow przez szanowne gremium wolnomyslicieli.
    Pod uwage powinno sie brac aktualna forme i preferencje zawodnikow co do toru na ktorym mecz bedzie rozgrywany.
    Ktos powie,ok,ale niektorzy zawodnicy przydaliby sie w dwoch-trzech meczach kazdej kolejki,bo sa w dobrej formie a zaden tor
    im nie straszny.Po to wlasnie SE rozlozyla mecze na trzy dni a nawet jak sie zdarzy konflikt terminow,zrobic jak w Familiadzie.Kto pierwszy przycisnie przycisk,ten ma zawodnika.
    Prowadzacy ta ekscytujaca rywalizacje rozpoczynalby takim oto sucharem : Co jest lekarstwem na stworzenie najlepszej ligi swiata?
    KSM! No i tu wszyscy plakali by ze smiechu,lacznie z przyciskami przy pulpitach.
    Nie wiem tylko co zrobic z Rusko.
    Przy nim niektore przyciski moglby przestac dzialac.
    No ale przeciez idealnego systemu jeszcze nikt nie wymyslil.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-10-2018 o 09:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    j-rules (26-10-2018)

  53. Powrót do góry    #356
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,389 w 4,356 postach
    Nie zapominajcie również o polach startowych! Przed każdym biegiem losowane. Jeśli do połowy meczu, któraś drużyna bardziej skorzysta z wylosowanych pól, to blokujemy losowanie i wyznaczamy lepsze pola ekipie przegrywającej.
    Do tego sprawa juniorów. W meczach przeciwko unii Leszno zarówno smektala jak i Kubera minimum raz muszą wystąpić w drużynie rywala, który ma słaba juniorke. Nie mogą zrobić zera, jak im się zdarzy to powtarzamy bieg. Skoro drużyna nie może mieć przewagi seniorskiej to dlaczego ma mieć taką na pozycjach 6-7.
    Oczywiście trzeba też pamiętać o wysokości kontraktów.
    Nie może być takiego rozwarstwienia w zarobkach, zwłaszcza startujących w GP. Proponuję lepsze rozwiązanie. Niech każdy Jabłoński który się zalapie do eligi przez KSM dostaje kontrakt równy czołówce SGP. W imię czego ma zarabiać mniej? Za co ma kupić silniki? Przecież to najlepsza liga światowa, musi mieć czym kosić punkty.
    Nie zapominajmy też o infrastrukturze. Dlaczego tylko Torun ma mieć superstadion? Albo wrocek?
    Czy Gorzów. Powinniśmy wszystko rozwijać na zasadach partnerskich. Skoro Toruń stać, to niech odwali nowy stadion w Grudziądzu,Gorzów w zielonej, a Łódź już powinna szukać w elidze klubu, który wspomoże w budowę w razie awansu.
    Pozostaje jeszcze kilka kwestii np kibiców. Nie może być tak że w jednym miejscu krzyczą głośniej i lepiej robią fale. Każdy kibic kupując bilet powinien po zakupie mieć losowany mecz na który może iść dopingować.
    O tym że ceny biletów wszędzie takie same chyba pisać nie muszę.
    No i na koniec prezesi. Dlaczego jakiś klub ma być gorszy jeśli ma gorszego prezesa? Przecież można nimi rotować co kolejkę. Oczywiście po każdej kolejce kontrola finansowa czy specjalnie nie zadłużył rywala, bo prezesi są podli.
    To tak z grubsza rozwiąże wszystkie problemy żużla i da wielkiego kopa do rozwoju. Przyciągnie wielu sponsorów, myślę że nawet TVN by się licytował o prawa by to pokazywać.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 26-10-2018 o 09:35
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (26-10-2018)

  55. Powrót do góry    #357
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Aby wyrównać szansę należy wprowadzić losowanie składów !!
    w Toruniu losowanie zawodników testujemy od kilku lat, nie polecam.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  56. Powrót do góry    #358
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Zgadzam się z Gajewskim, nie mamy wyjścia, zmiany są konieczne, sam pisałem o tym by w jednym klubie nie mogło jeździć więcej niż dwóch zawodników z TOP 16 rankingu średnich, i to by było najmniej inwazyjne w kluby.
    Przecież to jeszcze głupszy przepis niż sam KSM.

    Weźmy dla przykładu tegoroczny skład Flaubazu. I tak Dudek, Pepe, MJJ, Zengi, to są zawodnicy, gdzie przy w miarę dobrym sezonie są w stanie załapać się do 1/16 rankingu. I co w nagrodę za dobre wyniki, trzeba ze dwóch wypyerdolić z drużyny, bo byli za dobrzy ? Przecież to obłęd jakiś.

    Weźmy taką tegoroczną Stal Gorzów, Zmarzlik, KK, Vacul, jak wiadomo jada w finale. I co, już widzę Chomskiego z kalkulatorem w parkingu, który na bieżąco oblicza średnie zawodników, aby czasami któryś nie trzepnął za dużo pkt. Tak by któregoś nie trzeba było wywalać ze składu na przyszły sezon.

    Ludzie, skąd wy takie pomysły bierzecie ? Kto wam w ogóle powiedział, że SE ma być wyrównana ? Taki Falubaz w sezonie 2017 był mocny. W sezonie 2017 już nie był tak mocny bo zaniemógł finansowo. I to jest naturalny proces. A nie ajkieś tam urzędowe rozdawnictwo zawodników.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    vicar (26-10-2018)

  58. Powrót do góry    #359
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Festiwalu głupoty dzisiaj ciąg dalszy:

    "Obecny system doprowadził do zabetonowania składów. Beniaminek ma trudno i trzeba szukać rozwiązań. Łatwo nie będzie, ale nie mamy wyjścia. Ograniczenia w oparciu o listę rankingową to jedna z opcji - mówi nam Jacek Gajewski, były menedżer Get Well Toruń."

    No najgorzej! Zawodnicy zamiast zmieniać co sezon kluby jak rękawiczki, zaczynają się do nich przywiązywać i jeździć więcej sezonów w jednym miejscu. Dramat totalny... Serio to trzeba leczyć. Najpierw jest krzyk, że kibice nie identyfikują się z drużyną, bo co roku zmienia się skład, a jak się nie zmienia to też źle. Wg takich ekspertów powinno być pewnie tak - zawodników podzielić na dwie grupy: tych co jeżdżą przez lata w tej samej ekipie i na tzw "złotówy", "najemników" które co roku zmieniają klub. I wśród tych drugich ma być co roku rotacja. I wtedy są dwie pieczenie na jednym ogniu - z jednej strony kibice mają trochę zawodników, z którymi mogą się identyfikować, a z drugiej beniaminek może kogoś pozyskać.

    A kolejna mądra Marta:

    "Dyskusja o KSM powinna się rozpocząć w kontekście sezonu 2020. Musi być jednak mądra. Limit musi zostać ustawiony na takim poziomie, żeby w wielu klubach z jego powodu nie zawaliła się cała polityka kadrowa, która była konsekwentnie realizowana przez lata."

    To już zapomniała jak przez KSM w 2013 nie mogła zrobić takiej ekipy jak chciała bodaj z Nickim i Hancockiem, więc musiała jechać z Lampartem i Pavliciem i spadła z ligi? W ogóle te frazesy że limit powinien być ustawiony na "odpowiednim" poziomie i powinno się ustalić "odpowiednie" regulacje. Przy czym nikt nie wie co to są te "odpowiednie" bo co jeden pomysł to bardziej absurdalny.

    No i na koniec mam propozycję. Niech taki Gajewski, Galewski czy inny Ostaf i Marta sobie pomyślą, że ktoś odgórnie każe im zmieniać pracodawcę (albo firmę, którą zarządza - w przypadku Marty), bo tak, żeby było równiej i sprawiedliwiej.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  59. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    darsen (26-10-2018), gotrek (26-10-2018), kingpin (26-10-2018), spiniaza1 (26-10-2018)

  60. Powrót do góry    #360
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Ten argument o trudności Motoru (ogólnie beniaminka) w wciąganiu zawodników jest z dupy. Skoro Nawrockiemu udało się ściągnąć Hanckoa do drugiej! ligi to znaczy, że działacze Motoru są do dupy, albo mają niewiele do zaoferowania, a nie że system jest zły.
    Z liczących się się zawodników którzy byli teoretycznie do wyjęcia Bierre, Łaguta, Woryna, Vaculik, Pedersen, Woffinden, Kołodziej, Hampel, Dudek, Kasprzak, Zmarzlik, Jensen, Zagar i pewnie jeszcze paru o których w tej chwili nie pamiętam. Całkiem spora grupa, a Motor zakontraktował jedynie Zengotę.
    Jak szanowni panowie prezesi chcą bardziej wyrównanej ligi i więcej liczących się zawodników to zabierają się za reformy od złej strony, wystarczy ograniczyć wpływ tunerów, oraz dokonać zmian w kwestii sprzętowych.

Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •