Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 534

Wątek: Transfery 2018

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Bądźmy jednak realistami. Ten skład ma minimalne szanse na utrzymanie. Jeśli nie wzmocnią się przynajmniej jednym zawodnikiem który mógłby być w ekstralidze liderem to u siebie wygrają może 2-3 mecze, a na wyjazdach baty do 30
    Lepiej postawić na takich gości dla których to jest szansa żeby zaistnieć niż przepłacać takich spasionych kotów jak Bjerre czy inny hobbysta inwestor.

    Widzę, że większość stawia dużo wyżej Grudziądz od Lublina. Ciekawy jestem tylko na jakiej podstawie. Tam jest jeden pewniak i 4 gości, którzy są tak chwiejni jak liście w czasie jesieni. Lampart też zabija potencjałem juniorów GKM-u jacy by nie byli. Jeszcze by się przydał taki Miśkowiak pod 15 i można jechać na pohybel hejterom.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    shelve (18-10-2018)

  3. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Lepiej postawić na takich gości dla których to jest szansa żeby zaistnieć niż przepłacać takich spasionych kotów jak Bjerre czy inny hobbysta inwestor.

    Widzę, że większość stawia dużo wyżej Grudziądz od Lublina. Ciekawy jestem tylko na jakiej podstawie. Tam jest jeden pewniak i 4 gości, którzy są tak chwiejni jak liście w czasie jesieni. Lampart też zabija potencjałem juniorów GKM-u jacy by nie byli. Jeszcze by się przydał taki Miśkowiak pod 15 i można jechać na pohybel hejterom.
    sam sobie zadajesz pytania i na nie odpowiadasz. niestety pytania i odpowiedzi są delikatnie mówiąc śmieszne. tak naprawdę to jest tam jeden przeciętny junior i lambretta. reszta to są odpady które bardziej nadają się na trybuny. myślałem że wielka kasa coś wyszarpia a tu wielka lipa.

  4. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    sam sobie zadajesz pytania i na nie odpowiadasz. niestety pytania i odpowiedzi są delikatnie mówiąc śmieszne. tak naprawdę to jest tam jeden przeciętny junior i lambretta. reszta to są odpady które bardziej nadają się na trybuny. myślałem że wielka kasa coś wyszarpia a tu wielka lipa.
    OK. Przekonamy się kto będzie grał rolę odpadów. Ale na torze.

  5. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Tak swoją drogą to ciekawie wyglądają kwestie transferów juniorów w tym roku. Miśkowiak, Krakowiak, Cierniak, mówiło się też o Trofimowie. A o niektórych nazwiskach do tej pory w ogóle nie słyszałem (Kowalski, Stolp) a okazuje się że są równie rozchwytywani.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  6. Powrót do góry    #140
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    No Kosciuch to przy sprzyjajacych wiatrach pewnie pojedzie jak Jeleniewski w Sparcie 2008-09. Czyli walnie u siebie czasem dwucyfrowke, a na wyjazdach max 4-5 punktow.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No Kosciuch to przy sprzyjajacych wiatrach pewnie pojedzie jak Jeleniewski w Sparcie 2008-09. Czyli walnie u siebie czasem dwucyfrowke, a na wyjazdach max 4-5 punktow.
    Taki wynik byłby i tak przyzwoity
    Tylko Falubaz

  8. Powrót do góry    #142
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Taki wynik byłby i tak przyzwoity
    Tak, ale co poniektorzy chyba widza w nim drugiego Doyle'a, ktory przyjdzie w sile wieku z 1 ligi i bedzie walil regularnie dwucyfrowki..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Z juniorami na tę chwilę wygląda to tak:
    1. Częstochowa - Miśkowiak
    2. Toruń - Kowalski
    3. Grudziądz - Turowski, Rolnicki
    4. Zielona Góra - Krakowiak

  10. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Tak, ale co poniektorzy chyba widza w nim drugiego Doyle'a, ktory przyjdzie w sile wieku z 1 ligi i bedzie walil regularnie dwucyfrowki..
    2,0 wykręci na luzie.

  11. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Lepiej postawić na takich gości dla których to jest szansa żeby zaistnieć niż przepłacać takich spasionych kotów jak Bjerre czy inny hobbysta inwestor.

    Widzę, że większość stawia dużo wyżej Grudziądz od Lublina. Ciekawy jestem tylko na jakiej podstawie. Tam jest jeden pewniak i 4 gości, którzy są tak chwiejni jak liście w czasie jesieni. Lampart też zabija potencjałem juniorów GKM-u jacy by nie byli. Jeszcze by się przydał taki Miśkowiak pod 15 i można jechać na pohybel hejterom.
    Za Bjerre to chyba ktos ostatni raz przepłacił w 2008 i Marta 1,5k z Rzeszowa. Myślę, ze Lublin chciałby miec nie jednego z tych "chwiejnych gości". Lampart potencjal ma ogromny, ale jak to u juniorów bywa różnie, zobaczymy jak wyjdzie jego zderzenie z ekstraligą. Czasami boli..

  12. Powrót do góry    #146
    Początkujący
    Dołączył
    16-10-2018
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Z juniorami na tę chwilę wygląda to tak:
    1. Częstochowa - Miśkowiak
    2. Toruń - Kowalski
    3. Grudziądz - Turowski, Rolnicki
    4. Zielona Góra - Krakowiak
    jestem z Gniezna, ale jako kibic żużla nie rozumiem tego, że Krakowiak idzie do ZG. przecież ten chłopak w 1 lidze szału nie robi, do tego w Falubazie jest Niedźwiedź, Tonder i Pawliczak. Norbi miał swoje 5 minut w Toruniu i każdy wie jak to się skończyło. już lepszy na elige byłby Bogdanowicz, ale najprawdopodobniej on zostanie w Starcie.

  13. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Tak, ale co poniektorzy chyba widza w nim drugiego Doyle'a, ktory przyjdzie w sile wieku z 1 ligi i bedzie walil regularnie dwucyfrowki..
    Kiedy on ostatnio jechał z SE? Pewnie z 10 lat minęło. Na pewno nie będzie mu lekko, ale ja tam mu jak najlepiej życzę ... tylko to może być co najwyżej 2 linia
    Tylko Falubaz

  14. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez czterdziescitrzy Zobacz posta
    jestem z Gniezna, ale jako kibic żużla nie rozumiem tego, że Krakowiak idzie do ZG. przecież ten chłopak w 1 lidze szału nie robi, do tego w Falubazie jest Niedźwiedź, Tonder i Pawliczak. Norbi miał swoje 5 minut w Toruniu i każdy wie jak to się skończyło. już lepszy na elige byłby Bogdanowicz, ale najprawdopodobniej on zostanie w Starcie.
    Niedzwiedz już nie bedzie juniorem.
    Zostaje Tonder-Pawwliczak.

    Potrzebny był ktoś do walki o skład i w razie kontuzji juniora, stąd Krakowiak.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    2,0 wykręci na luzie.
    Chyba w sparingach

    Ale jak 2,0 na luzie to pewnie 2,2 całkiem realne?
    To i do GP powinien spokojnie wejść.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi hcp za jego przydatny post!

    cukrzyca (18-10-2018)

  17. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Chyba w sparingach

    Ale jak 2,0 na luzie to pewnie 2,2 całkiem realne?
    To i do GP powinien spokojnie wejść.
    Chyba nie. TOP 20 w lidze.

  18. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Dać Kościuchowi dobry sprzęt i niech sobie śmiga.
    Może tuzem nie bedzie, ale jest walczakiem i powinien coś tam dokładać dla drużyny.

    Jak już takie nazwiska się przewijały ostatnio w e-lidze Mroczka, Musielak, Gomólski, to nazwisko Kościucha nie powinno być aż takie dziwne.
    Stać go na więcej niż dawali w/w zawodnicy i niech ma swoją szanse.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-10-2018)

  20. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Ale ja się nie dziwię, że on będzie w EL. Bardzo się z tego cieszę i mu kibicuję, bo to fajny zawodnik.

    Ale 2,0 na luzie? Jak wykręci 2,0 to będzie mega wynik, a nie na luzie.

  21. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Ale ja się nie dziwię, że on będzie w EL. Bardzo się z tego cieszę i mu kibicuję, bo to fajny zawodnik.

    Ale 2,0 na luzie? Jak wykręci 2,0 to będzie mega wynik, a nie na luzie.
    Spokojnie kandydat do objawienia roku w SE. Realnie jak zrobi 1,5 będzie ok
    Tylko Falubaz

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (19-10-2018)

  23. Powrót do góry    #154
    Początkujący
    Dołączył
    16-10-2018
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Niedzwiedz już nie bedzie juniorem.
    Zostaje Tonder-Pawwliczak.

    Potrzebny był ktoś do walki o skład i w razie kontuzji juniora, stąd Krakowiak.

    no dobra, ale to serio szczyt możliwości dla Norberta? już raz występował jako straszak, myślałem, że pewne miejsce w 1 lidze mu wystarczy.
    co sądzicie o drugiej drużynie Startu, gdzie ma występować Nowak i Krcmar?

  24. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    coś mi się wydaje ze ta wielka kasa Lublina to jakaś kosmiczna ściema. śledź ucieka mimo że warunki miał fajne i idzie do Wrocławia za wycieraczke robić. nie kupili dokładnie nikogo ciekawego. gdyby ta kasa tam była to Vaculik spokojnie by tam poszedł bo on naprawdę kocha pieniądze to samo nicki czy duński karzeł. szkoda bo wyglądają na starcie gorzej niż tarnow w tym roku.

  25. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    coś mi się wydaje ze ta wielka kasa Lublina to jakaś kosmiczna ściema. śledź ucieka mimo że warunki miał fajne i idzie do Wrocławia za wycieraczke robić. nie kupili dokładnie nikogo ciekawego. gdyby ta kasa tam była to Vaculik spokojnie by tam poszedł bo on naprawdę kocha pieniądze to samo nicki czy duński karzeł. szkoda bo wyglądają na starcie gorzej niż tarnow w tym roku.
    A to już są składy 100 % pewne ? Dziś 1 listopada ? To jest agencja towarzyska. Widze, że wielu z was o tym zapomina. I co niektórzy mogą się jeszcze zdziwić.

  26. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Spokojnie kandydat do objawienia roku w SE. Realnie jak zrobi 1,5 będzie ok
    Ile by nie zrobił, to i tak fajnie, że bedzie w E-lidze.
    Pewnie mocno drogi nie był, nie to co Grześ Zengota, a całkiem możliwe, że pojedzie lepiej niż Grześ.

    Motor ma fajną paczke i Fajnie by było, gdyby po roku w e-lidze nie spadli spowrotem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ile by nie zrobił, to i tak fajnie, że bedzie w E-lidze.
    Pewnie mocno drogi nie był, nie to co Grześ Zengota, a całkiem możliwe, że pojedzie lepiej niż Grześ.

    Motor ma fajną paczke i Fajnie by było, gdyby po roku w e-lidze nie spadli spowrotem.
    "nowe" twarze w SE mile widziane,, bo niektóre już się opatrzyły
    Tylko Falubaz

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    shelve (18-10-2018)

  29. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Trochę mnie śmieszą podśmie__chuujki z Norbiego. Koleś jest 100 % profi. Ma dobrego tunera i całkiem solidny team. Czysto jeździecko to jest lepszy od kilku a nawet wielu gagatków z Ekstraligi, którzy lata wiozą się na nazwisku. Czego ma się obawiać ? Przygotuje się fizycznie, sprzętowo i będzie wygrywał biegi. Jestem tego pewien.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (19-10-2018)

  31. Powrót do góry    #160
    Początkujący
    Dołączył
    16-10-2018
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    ja myślę, że mimo wszystko Kościuch nie jest zawodnikiem na ekstra... nie te lata, a przede wszystkim to nie są te umiejętności. oczywiście! niech mu się powodzi, ale jak u siebie będzie robił 5-6 punktów to myślę, że będzie to sukces.

  32. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez czterdziescitrzy Zobacz posta
    ja myślę, że mimo wszystko Kościuch nie jest zawodnikiem na ekstra... nie te lata, a przede wszystkim to nie są te umiejętności. oczywiście! niech mu się powodzi, ale jak u siebie będzie robił 5-6 punktów to myślę, że będzie to sukces.
    Po 2 seriach oczywiscie, że tak.

  33. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Norbert, kumpel ze szkolnej ławki. Sam jestem ciekaw jak sobie poradzi, a myślę, ze kevlarem nie będzie. Życzę mu powodzenia.

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-10-2018), grafi25 (18-10-2018), shelve (18-10-2018)

  35. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    "nowe" twarze w SE mile widziane,, bo niektóre już się opatrzyły
    Nie dość, że się opatrzyły, to jeszcze na nazwisku jezdzą.
    Wyniki już nie te, a kasy by chcieli jakby odjechali najlepszy sezon życia.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-10-2018), grafi25 (18-10-2018)

  37. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez czterdziescitrzy Zobacz posta
    co sądzicie o drugiej drużynie Startu, gdzie ma występować Nowak i Krcmar?
    Przecież to jedna wielka ściema. Z finansowego punktu widzenia to nierealne w przypadku Startu , który do potentatów
    finansowych nie należy. Zastanawiam się w jakim celu ktoś wypuszcza takie bzdury.
    Równie dobrze mogę postawić pytanie czy powiedzmy młody Świącik zostanie liderem Czewy?
    Odpowiedż i tak jest znana , ale ... zastanawiać zawsze się można. Tylko po co?

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-10-2018), spitt22 (18-10-2018)

  39. Powrót do góry    #165
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Druga druzyna Startu dobry Joke. Lepiej nie bo kluby 2 ligi nie są bogate

  40. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach

  41. Powrót do góry    #167
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    2,0 wykręci na luzie.
    W sensie srednia meczowa na wyjazdach?
    Kołodziej miał w tym roku 2,0. Dla Kosciucha sukcesem bedzie 1,6
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    cukrzyca (18-10-2018)

  43. Powrót do góry    #168
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    coś mi się wydaje ze ta wielka kasa Lublina to jakaś kosmiczna ściema. śledź ucieka mimo że warunki miał fajne i idzie do Wrocławia za wycieraczke robić.
    Mhm, Śledź ucieka Jest dokładnie na odwrót

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-10-2018)

  45. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    W sensie srednia meczowa na wyjazdach?
    Kołodziej miał w tym roku 2,0. Dla Kosciucha sukcesem bedzie 1,6
    Jamróg wykręcił prawie 1,8. Dla mnie lepszym zawodnikiem jest Kościuch.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Mhm, Śledź ucieka Jest dokładnie na odwrót
    No jest chu_jnia i dlatego prezydent miasta chce dać 4 mln na promocję przez żużel + Bogdanka i inni.

  46. Powrót do góry    #170
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Jezeli Wroclaw sprowadzi Woryne i Jamroga w miejsce Milika i posrednio Gleba, to wypisuje sie z walki o play offy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jezeli Wroclaw sprowadzi Woryne i Jamroga w miejsce Milika i posrednio Gleba, to wypisuje sie z walki o play offy.
    Ja w Milika nie wierzę. Gość jest mentalnie na poziomie Grigorija Ł albo jeszcze niżej. Wolałbym Woryne na miejscu Wrocławia i to zdecydowanie.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    sobotch (19-10-2018)

  49. Powrót do góry    #172
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ja w Milika nie wierzę. Gość jest mentalnie na poziomie Grigorija Ł albo jeszcze niżej. Wolałbym Woryne na miejscu Wrocławia i to zdecydowanie.
    Jednak poki co, to Milik jest bardziej otrzaskany w ekstralidze i wieksza szansa na punkty z jego strony. Woryna to jedna wielka niewiadoma. Mam nadzieje, ze nikt nie wpadnie na tak poroniony pomysl.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  50. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jamróg wykręcił prawie 1,8. Dla mnie lepszym zawodnikiem jest Kościuch.



    No jest chu_jnia i dlatego prezydent miasta chce dać 4 mln na promocję przez żużel + Bogdanka i inni.
    nie pije po nocach kolego. może 4 banki miasto może Bogdanka i może inni sponsorzy. no i ten kosciuch ze średnia 2.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ja w Milika nie wierzę. Gość jest mentalnie na poziomie Grigorija Ł albo jeszcze niżej. Wolałbym Woryne na miejscu Wrocławia i to zdecydowanie.
    mentalnie? jakiś przykład może

  51. Powrót do góry    #174
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Kiedy on ostatnio jechał z SE? Pewnie z 10 lat minęło. Na pewno nie będzie mu lekko, ale ja tam mu jak najlepiej życzę ... tylko to może być co najwyżej 2 linia
    Ostatnio to on jezdzil w ekstralidze jak byl juniorem, czyli zdaje sie w pierwszej polowie pierwszej dekady tego wieku. Jak jeszcze sld rzadzilo.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  52. Powrót do góry    #175
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jezeli Wroclaw sprowadzi Woryne i Jamroga w miejsce Milika i posrednio Gleba, to wypisuje sie z walki o play offy.
    Milik wcale nie taki pewniak, a i Gleb może jechać słabiej, to byłoby zagranie trochę all-in, jak Jamróg utrzyma formę, a Woryna będzie trzaskał dwucyfrówki to pojedziecie nawet o srebro, z Milikiem i Glebem play offy to byłby sukces.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jamróg wykręcił prawie 1,8. Dla mnie lepszym zawodnikiem jest Kościuch.



    No jest chu_jnia i dlatego prezydent miasta chce dać 4 mln na promocję przez żużel + Bogdanka i inni.

    Sam tu cytowałem Kępę mówiącego o dwucyfrowym budżecie, ale chyba coś im nie pykło, albo bardzo intensywnie zbierają te pieniążki, Motor już dobry tydzień sprzedaje karnety na nowy sezon.

    Jeżeli zrobią taki skład jaki krąży w mediach, z Zengotą jako liderem, z Kościuchem, Jonssonem, Lampartem i Lambertem to spadkowicz może być znany bardzo szybko.

  53. Powrót do góry    #176
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Jezeli Gleb przejezdzi caly sezon bez kontuzji, to z "dwojki" na lajcie zrobi 1,6-1,7. Wspomnisz moje slowa
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  54. Powrót do góry    #177
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Milik wcale nie taki pewniak, a i Gleb może jechać słabiej, to byłoby zagranie trochę all-in, jak Jamróg utrzyma formę, a Woryna będzie trzaskał dwucyfrówki to pojedziecie nawet o srebro, z Milikiem i Glebem play offy to byłby sukces.
    Takie gadanie. Jak Milik będzie trzaskał dwucyfrówki to Wrocław też może jechać o srebro, a takie Milik się zdarzały. Woryna, po słabszej końcówce sezonu, niedużo gwarantuje.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  55. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Czugunow wygląda na rozwojowego. Nie zdziwię się jak będzie robił wyniki typu Fricke 2018, może odrobinę lepsze. Prędzej po rusku spodziewam się dalszego rozwoju niż po Miliku, który swoje apogeum osiągnął jakiś czas temu a teraz powróci do zwyczajnej drugiej linii, gdzie jego miejsce i umiejętności.

    Nie róbmy z Kościucha nie wiadomo kogo, przecież jak pojedzie podobnie do Jamroga to już można mówić o zayebistym sukcesie. Tym bardziej, że młodszy nie będzie.

  56. Powrót do góry    #179
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Woryna przecież jest lepszy od Czecha. Już samą sylwetką czy to jak się zabiera za ataki. Wiadomo, że z punktami różnie bywa, ale gdyby móc brać jednego z nich na 2-3 lata, to chyba tylko ktoś pijany by brał Milika. No może Gorzów. Tak samo jak Grudziądz zdecydował się na Bjerre zamiast Michelsena, chocisż kto wie czy nie był czasem tańszy. Nie wiem po co Motor miałby brać Krasnala - lepszy już nie będzie, a Michelsen kto wie. Kościuch ciekawy i ambitny zawodnik, profesjonalista, więc u siebie powinien robić punkty. Nie rozumiem też oceniania Jonssona przez pryzmat poprzednich sezonów, zamiast przez ten ostatni, gdzie spokojnie jeździł na poziomie Ekstraligi. Nie piszcie o SEC, bo to był festyn na dziwnych torach. Przydałby się tam drugi junior, najlepiej taki Trofimow, który na wyjazdach może nie zrobi różnicy, ale jak widziałem go parę razy na juniorskich w Gnieźnie, to na swoim torze powinien urywać coś seniorom nawet. A najlepiej by pasował do Grudziądza. Ciekawa będzie ta pierwsza liga, ale Łódź pewnie znowu w ucho. Bez juniorów i z przeciętnym Hansem, to różnie może być. Start mam nadzieję z Bogdanowiczem i na pewno Stalkowskim (super postępy zrobili od początku sezonu), Wybrzeże z Żupińskim, Rybnik z Chmielem, Loko z tymi swoimi, nawet Rzeszów i Ostrów będą mieli po talencie, chociaż może jeszcze za wcześnie na punkty, nie mówiąc o Tarnowie. W pesrspektywie dwumeczu i punktów bonusowych, to już dość znaczny handicap do nadrobienia.

  57. Powrót do góry    #180
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Kościuch jest obecnie jednym z bardziej niedocenianych żużlowców, a umiejętności jeździeckie ma naprawdę spore.
    Niemniej jednak Lublin wydaje się na ten moment kandydatem nr 1 do spadku (co nie oznacza, że spadnie). Być może Lambert wystrzeli jak kiedyś Woffinden we Wrocławiu.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •