Strona 17 z 28 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 1221

Wątek: Baraże 2018 Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik (mecz i rewanż)

  1. Powrót do góry    #721
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Tym razem Skóra zrobi najmocniejszych zawodnikow na ZZ, na poczatek. Przycisniecie pierwsze biegi i Rybnik sie poskłada mentalnie.

    Spokojne 43:47 dla przyjezdnych.
    Zreszta , komu tam zalezy na awansie , poza Chmielem i Woryną . Banda przeciętniaków, który wiedzą ze w ekstralidzie nie mają czego szukac. . Gdyby był Bewley....to juz po pierwszym meczu moglibyscie miec cieplutko. A tak, to luzna przeprawa

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Agent_Cooper za jego przydatny post!

    kiki (03-10-2018)

  3. Powrót do góry    #722
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Zmienic lekarza na takiego, ktory z motorsportem cos wspolnego by mial - jakies doswiadczenie itp.
    Ja jak widze polamany kask to juz z samego tego powodu bym chlopaka oszczedzil - przynajmniej na te kilka biegow.
    Do sprawdzenia odruchow i zrenic to na serio nie potrzeba Dr Housa.

    Inaczej mowiac, jak sie komus z nas zdarzy pieeprznac w leb tak konkretnie, ze sie gwiazdki zobaczy, to nautralne jest, ze zadna bliska ci osoba nie popatrzy na ciebie i powie: e luzik, wsiadaj za kolko, bo czas nas goni!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #723
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,067
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Tym razem Skóra zrobi najmocniejszych zawodnikow na ZZ, na poczatek. Przycisniecie pierwsze biegi i Rybnik sie poskłada mentalnie.

    Spokojne 43:47 dla przyjezdnych.
    Zreszta , komu tam zalezy na awansie , poza Chmielem i Woryną . Banda przeciętniaków, który wiedzą ze w ekstralidzie nie mają czego szukac. . Gdyby był Bewley....to juz po pierwszym meczu moglibyscie miec cieplutko. A tak, to luzna przeprawa
    Zawsze mnie to śmieszy. Pytania w stylu a komu zależy na awansie ? Czyli według tej logiki taki przykładowy Szczepaniak zrobi specjalnie 2 punkty zamiast 7+2 i pozbawi się 20 tysięcy żeby tylko nie awansować.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 03-10-2018 o 15:01

  5. Powrót do góry    #724
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zmienic lekarza na takiego, ktory z motorsportem cos wspolnego by mial - jakies doswiadczenie itp.
    Ja jak widze polamany kask to juz z samego tego powodu bym chlopaka oszczedzil - przynajmniej na te kilka biegow.
    Do sprawdzenia odruchow i zrenic to na serio nie potrzeba Dr Housa.

    Inaczej mowiac, jak sie komus z nas zdarzy pieeprznac w leb tak konkretnie, ze sie gwiazdki zobaczy, to nautralne jest, ze zadna bliska ci osoba nie popatrzy na ciebie i powie: e luzik, wsiadaj za kolko, bo czas nas goni!
    Sam połamany kask jeszcze o niczym nie świadczy. A już na pewno nie o tym, ze zawodnik doznał wstrząśnienia mózgu. Ale w takim razie co konkretnie centrala musiałaby zarządzić ? Że jak kask połamany to zawodnik out do końca meczu ? A jak będzie tylko pęknięty to też ? Bez względu na fakt, jak sam zawodnik wygląda i się czuje ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #725
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Zawsze mnie to śmieszy. Pytania w stylu a komu zależy na awansie ? Czyli według tej logiki taki przykładowy Szczepaniak zrobi specjalnie 2 punkty zamiast 7+2 i pozbawi się 20 tysięcy żeby tylko nie awansować.
    Zgadza się, że to brzmi idiotycznie - ale ile razy miało miejsce w historii barażów?

  7. Powrót do góry    #726
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zgadza się, że to brzmi idiotycznie - ale ile razy miało miejsce w historii barażów?
    A może jak taki Szczepaniak jak zrobi 2 pkt to po prostu jest słaby ? Prawda jest taka że tacy zawodnicy i tak mają nóz na gardle. Pojedzie dobrze to go wywalą bo za słąby na elige a jak pojedzie słabo to też go wywalą bo mało ambitny do takiej potęgi jak Rybnik

  8. Powrót do góry    #727
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Zawsze mnie to śmieszy. Pytania w stylu a komu zależy na awansie ? Czyli według tej logiki taki przykładowy Szczepaniak zrobi specjalnie 2 punkty zamiast 7+2 i pozbawi się 20 tysięcy żeby tylko nie awansować.
    Ta, w dodatku przecież jak zawali baraże to do Rybnika będzie miał i tak zakaz wstępu
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-10-2018)

  10. Powrót do góry    #728
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    No to raczej ze im zalezy na awansie i dobrym wystepie, raz ze kasa a dwa, ze przeciez jak sie wykaza w takim barazu to beda lakomym kaskiem dla kazdego 1-ligowego zespolu, ktory chce walczyc o awans.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Sam połamany kask jeszcze o niczym nie świadczy. A już na pewno nie o tym, ze zawodnik doznał wstrząśnienia mózgu. Ale w takim razie co konkretnie centrala musiałaby zarządzić ? Że jak kask połamany to zawodnik out do końca meczu ? A jak będzie tylko pęknięty to też ? Bez względu na fakt, jak sam zawodnik wygląda i się czuje ?
    Swiadczy. Swiadczy o tym, ze pierdoylniecie bylo mocne.
    No chyba, ze chcemy zeby ci chlopcy na starosc poslugiwali sie mowa jak Riddick Bowe.
    Centrala nic nie musi zarzadzac, nie wymagam tego od nich. Ja wymagam od lekarzy i od sztabu w parkingu.
    Dla mnie skornicki po takim zagraniu jest skonczony, ale nie tylko on. To samo kiedys zrobil inny marny czlowiek w Rzeszowie
    wsadzajac polprzytomnego Krystiana Rempale na motocykl (mecz z Toruniem, z tego co pamietam)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #729
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Zawsze mnie to śmieszy. Pytania w stylu a komu zależy na awansie ? Czyli według tej logiki taki przykładowy Szczepaniak zrobi specjalnie 2 punkty zamiast 7+2 i pozbawi się 20 tysięcy żeby tylko nie awansować.
    lepsze pewne wynagrodzenie cały następny sezon niż jednorazowe 20.000, zwłaszcza że czasy ciężkie a Szczepaniak doświadczony jazdą w Krakowie. Tylko może się przejechać, bo Mrozek może go wywalić nawet w razie braku awansu. Chociaż z drugiej strony to czołówka 1.ligi jeśli chodzi o krajowych
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #730
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,067
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    lepsze pewne wynagrodzenie cały następny sezon niż jednorazowe 20.000, zwłaszcza że czasy ciężkie a Szczepaniak doświadczony jazdą w Krakowie. Tylko może się przejechać, bo Mrozek może go wywalić nawet w razie braku awansu. Chociaż z drugiej strony to czołówka 1.ligi jeśli chodzi o krajowych
    Przestań. To był tylko przykład bo widać nawet w parkingu, że Szczepaniakowi to chyba zależy najbardziej.

  13. Powrót do góry    #731
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Przestań. To był tylko przykład bo widać nawet w parkingu, że Szczepaniakowi to chyba zależy najbardziej.
    no ja też pisałem raczej ogólnie w odpowiedzi na Twoje pytania, ale na tym przykłądzie bo akurat on na tapecie był. Znacznie bardziej nadal śmierdzi mi postawa Woryny, który nagle obudził się przy "bezpiecznym" -10.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #732
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dla mnie skornicki po takim zagraniu jest skonczony, ale nie tylko on. To samo kiedys zrobil inny marny czlowiek w Rzeszowie
    wsadzajac polprzytomnego Krystiana Rempale na motocykl (mecz z Toruniem, z tego co pamietam)
    Swoją drogą ciekawe studium, ile uroku traci sympatyczny i wyluzowany człowiek gdy wyląduje na stołku poddawanym ciągłej presji.

  15. Powrót do góry    #733
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No to raczej ze im zalezy na awansie i dobrym wystepie, raz ze kasa a dwa, ze przeciez jak sie wykaza w takim barazu to beda lakomym kaskiem dla kazdego 1-ligowego zespolu, ktory chce walczyc o awans.


    Swiadczy. Swiadczy o tym, ze pierdoylniecie bylo mocne.
    No chyba, ze chcemy zeby ci chlopcy na starosc poslugiwali sie mowa jak Riddick Bowe.
    Centrala nic nie musi zarzadzac, nie wymagam tego od nich. Ja wymagam od lekarzy i od sztabu w parkingu.
    Dla mnie skornicki po takim zagraniu jest skonczony, ale nie tylko on. To samo kiedys zrobil inny marny czlowiek w Rzeszowie
    wsadzajac polprzytomnego Krystiana Rempale na motocykl (mecz z Toruniem, z tego co pamietam)
    Łatwo Ci tak skreślić człowieka w sytuacji gdzie lekarz powiedział mu, że jest ok? Nawet jeśli to był błąd lekarza/Skóry to odrazu skończony? Chyba przesadzasz, świat nie jest 0,1.

  16. Powrót do góry    #734
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Łatwo Ci tak skreślić człowieka w sytuacji gdzie lekarz powiedział mu, że jest ok? Nawet jeśli to był błąd lekarza/Skóry to odrazu skończony? Chyba przesadzasz, świat nie jest 0,1.
    Nie przejmuj sie tym gościem, on cały czas żyje w przeświadczeniu, że żużel to balet, a taki menago to baletmistrz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #735
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Gdyby był Bewley....to juz po pierwszym meczu moglibyscie miec cieplutko.
    Gdyby był Bewley, to ten niedzielny mecz odbywałby się w Lublinie. I moim zdaniem - byłoby bardzo cleplutko.

  18. Powrót do góry    #736
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Gdyby był Bewley, to ten niedzielny mecz odbywałby się w Lublinie. I moim zdaniem - byłoby bardzo cleplutko.
    Gdyby nie upadek Dudka to mógłby się odbywać nawet na księżycu.
    UNSCARED

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    marcool (04-10-2018)

  20. Powrót do góry    #737
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Gdyby był Bewley, to ten niedzielny mecz odbywałby się w Lublinie. I moim zdaniem - byłoby bardzo cleplutko.
    Nieprawda, mecz odbywałby się w ZG. czy byłby Bewley czy by go nie było.

    Ale jak już tak gdybacie, to ja dopowiem, że gdyby był Dudek, to Falubaz do Rybnika jechałby na piknik już
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #738
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Łatwo Ci tak skreślić człowieka w sytuacji gdzie lekarz powiedział mu, że jest ok? Nawet jeśli to był błąd lekarza/Skóry to odrazu skończony? Chyba przesadzasz, świat nie jest 0,1.
    Na filmiku TV falubazu słychać jak Misiek już od bramy wjazdowej krzyczy że jedzie.A ludzie to wilki

  22. Powrót do góry    #739
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Tym razem Skóra zrobi najmocniejszych zawodnikow na ZZ, na poczatek. Przycisniecie pierwsze biegi i Rybnik sie poskłada mentalnie.
    Spokojne 43:47 dla przyjezdnych.
    Też myślę, że tym razem mocne ZZ na początek pójdą. Tym bardziej, że pod koniec meczu mogą być potrzebne RT.
    Chyba optymalne zestawienie to:
    1. Protasiewicz
    2. Thorssel
    3. ZZ
    4. Zengota
    5. Jensen
    6-7. Niedziwiedz/Tonder

    ZZ
    3 bieg Jensen
    6 bieg Protasiewicz
    9 bieg Thorsell
    11 bieg Zengota

    W tym układzie mamy 10 biegów z Jensenem lub Protasiewiczem.
    bieg 9,11 para Thorsell, Zengota ( tu być może będą szły RT)
    Tylko Falubaz

  23. Powrót do góry    #740
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Łatwo Ci tak skreślić człowieka w sytuacji gdzie lekarz powiedział mu, że jest ok? Nawet jeśli to był błąd lekarza/Skóry to odrazu skończony? Chyba przesadzasz, świat nie jest 0,1.
    Dla mnie skonczony. To czy ja go skresle nie ma zadnego wplywu na jego zycie, jest to tylko moje kibicowskie widzimisie, moja opinia. To nie kciuk w dol cesarza, wiec kto przesadza?
    Inaczej by niektorzy pisali jakby Niedzwiedz kogos skasowal a jakby trafil jeszcze na swojaka to juz w ogole - patrz Tonder w Grudziadzu.
    Mozna byc debilnym taktykiem, mozna nie ogarniac regulaminu, ale przynajmniej trzeba byc przy tym po prostu czlowiekiem.
    Strazak piszacy cos o balecie jak zwykle bredzi bo co ma twardy zuzel albo balet do jazdy oszolomionego po upadku zuzlowca?
    Jesli on w ogole byl kiedys strazakiem to ja dziekuje za takie sluzby ratujace zycie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #741
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dla mnie skonczony. To czy ja go skresle nie ma zadnego wplywu na jego zycie, jest to tylko moje kibicowskie widzimisie, moja opinia. To nie kciuk w dol cesarza, wiec kto przesadza?
    Inaczej by niektorzy pisali jakby Niedzwiedz kogos skasowal a jakby trafil jeszcze na swojaka to juz w ogole - patrz Tonder w Grudziadzu.
    Mozna byc debilnym taktykiem, mozna nie ogarniac regulaminu, ale przynajmniej trzeba byc przy tym po prostu czlowiekiem.
    Strazak piszacy cos o balecie jak zwykle bredzi bo co ma twardy zuzel albo balet do jazdy oszolomionego po upadku zuzlowca?
    Jesli on w ogole byl kiedys strazakiem to ja dziekuje za takie sluzby ratujace zycie.
    Pełna zgoda, bez względu na kwestie regulaminowe on nie miał prawa być dopuszczony przez sztab do biegu, nawet jakby miało jechać 2 zawodników. To, że krzyczał, że chce jechać nie ma znaczenia.
    No wiesz strażak twierdzi też, że połamany kask nie oznacza, że ma wstrząs mózg, w końcu misiek mógł sobie sam go połamać, aby mieć lepszą wentylację podczas biegu


    Z własnego życia pamiętam jak mnie samochód potrącił na pasach to w przypływie adrenaliny i wkurzenia chciałem sklepać kierowcę, aż mnie inni odciągali. Po kilku minutach jak adrenalina spadła to nagle położyłem się na ziemi, bo mnie biodro zaczęło napier... że nie mogłem wytrzymać i wylądowałem w szpitalu.
    Tylko Falubaz

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    j-rules (04-10-2018)

  26. Powrót do góry    #742
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dla mnie skonczony. To czy ja go skresle nie ma zadnego wplywu na jego zycie, jest to tylko moje kibicowskie widzimisie, moja opinia. To nie kciuk w dol cesarza, wiec kto przesadza?
    Inaczej by niektorzy pisali jakby Niedzwiedz kogos skasowal a jakby trafil jeszcze na swojaka to juz w ogole - patrz Tonder w Grudziadzu.
    Mozna byc debilnym taktykiem, mozna nie ogarniac regulaminu, ale przynajmniej trzeba byc przy tym po prostu czlowiekiem.
    Strazak piszacy cos o balecie jak zwykle bredzi bo co ma twardy zuzel albo balet do jazdy oszolomionego po upadku zuzlowca?
    Jesli on w ogole byl kiedys strazakiem to ja dziekuje za takie sluzby ratujace zycie.
    I tu bym na Twoim miejscu poszukał odpowiedzi przy podnoszeniu kcikuka w górę lub dól, twojej cesarskiej mości.
    Kolizji, wypadków i innych niechcianych sytuacji torowych w ekstralidze, GP, 1 i 2 lidze, Szwecji, Danii, było bez liku. W każdej z tych sytuacji, o dalszym kontynuowaniu zawodów decydował lekarz z zawodnikiem. Nie wiem gdzie tu upatrujesz głównej winy Skórnickiego. Na dodatek uważając, że jest skończony (to, że to tylko u Ciebie w grze w kapselki, dodałeś przed chwilą).
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 03-10-2018 o 23:40

  27. Powrót do góry    #743
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nieprawda, mecz odbywałby się w ZG. czy byłby Bewley czy by go nie było.

    Ale jak już tak gdybacie, to ja dopowiem, że gdyby był Dudek, to Falubaz do Rybnika jechałby na piknik już
    A co znowu ktos u was wpadl na koksie albo zielsku?

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    kingpin (04-10-2018)

  29. Powrót do góry    #744
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Ale jak już tak gdybacie, to ja dopowiem, że gdyby był Dudek, to Falubaz do Rybnika jechałby na piknik już
    Dudek nie zrobilby wiele wiecej niz z/z + punkty w nominowanych (ktore trzeba w tej sytuacji byloby odebrac innemu zawodnikowi), wiec juz nie przesadzaj
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Powrót do góry    #745
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    I tu bym na Twoim miejscu poszukał odpowiedzi przy podnoszeniu kcikuka w górę lub dól, twojej cesarskiej mości.
    Kolizji, wypadków i innych niechcianych sytuacji torowych w ekstralidze, GP, 1 i 2 lidze, Szwecji, Danii, było bez liku. W każdej z tych sytuacji, o dalszym kontynuowaniu zawodów decydował lekarz z zawodnikiem. Nie wiem gdzie tu upatrujesz głównej winy Skórnickiego. Na dodatek uważając, że jest skończony (to, że to tylko u Ciebie w grze w kapselki, dodałeś przed chwilą).
    Jestes pewien ze chcesz porownac moj kciuk w dol do ryzykowania zycia na torze po mocnym upadku? No chyba lepiej sie zastanow, bo moze jednak sie okazac, ze lepiej ogarniam nie tylko kapselki.
    O kontynuowaniu decydowal lekarz a myslisz, ze jakby Skóra byl obok i powiedzial wprost: nie no dajmy mu odpoczac, sam bylem zuzlowcem i wiem, ze to niebezpieczne to lekarz by stwierdzil, ze nie, bo mlody sie dobrze czuje i mowi ze jest ok?
    Dla mnie to Skóra decydowal w tamtym momencie, a ze jest frajerem w takich sytuacjach to polegal wylacznie na decyzji lekarza - piszac wprost, nie mial odwagi wziac na siebie odpowiedzialnosci, za to bez problemu przyjal to co powiedzial lekarz. Dorosly shlop, zuzlowiec.

    Wiecej na ten temat nie napisze, bo uwazam, ze jesli ktos to splyca do banalnego "lekarz pozwolil" no to pozostaje zyczyc by w razie potrzeby ten ktos trafial w zyciu na lepszych doradcow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (04-10-2018)

  32. Powrót do góry    #746
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dudek nie zrobilby wiele wiecej niz z/z + punkty w nominowanych (ktore trzeba w tej sytuacji byloby odebrac innemu zawodnikowi), wiec juz nie przesadzaj
    Prosta kalkulacja: z/z w ZG zrobiła 9 pkt. Patryk w 4 startach pewnie miałby mały komplet ale przyjmijmy że 11 pkt. Startuje w 15 biegu robi 5-1 ale równocześnie Protas zamiast w 15 jedzie w 14 za Jakoba i zamiast 2-4 spokojnie byłoby 4-2 jak nie lepiej. Mecz kończy się wynikiem 55-35 i jest w zasadzie pozamiatane przed rewanżem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  33. Powrót do góry    #747
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A może jak taki Szczepaniak jak zrobi 2 pkt to po prostu jest słaby ? Prawda jest taka że tacy zawodnicy i tak mają nóz na gardle. Pojedzie dobrze to go wywalą bo za słąby na elige a jak pojedzie słabo to też go wywalą bo mało ambitny do takiej potęgi jak Rybnik
    Z tym nożem bym nie przesadzał - w przypadku awansu klubu zawodnik po prostu po raz 2312394275348 zmieni klub na inny, zima jak każda inna. Podsumowując - słaba jazda w meczach o awans to bajka dla naiwnych. Nikt nie robi celowo 2 punktów zamiast 7, nie ma do tego podstaw. Lepiej zarobić niż nie zarobić. Zwłaszcza tak jak napisane wyżej - pojedzie źle w barażach, to go na następny rok i tak wywalą. Więc tym bardziej opłaca się jechać na miarę własnych możliwości.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  34. Powrót do góry    #748
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Prosta kalkulacja: z/z w ZG zrobiła 9 pkt. Patryk w 4 startach pewnie miałby mały komplet ale przyjmijmy że 11 pkt. Startuje w 15 biegu robi 5-1 ale równocześnie Protas zamiast w 15 jedzie w 14 za Jakoba i zamiast 2-4 spokojnie byłoby 4-2 jak nie lepiej. Mecz kończy się wynikiem 55-35 i jest w zasadzie pozamiatane przed rewanżem.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dokładnie to miałem na myśli. Mecz zakończyłby się ok 20 pkt różnicy. A do Rybnika z Patrykiem, Falubaz jechałby na piknik.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #749
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Prosta kalkulacja: z/z w ZG zrobiła 9 pkt. Patryk w 4 startach pewnie miałby mały komplet ale przyjmijmy że 11 pkt. Startuje w 15 biegu robi 5-1 ale równocześnie Protas zamiast w 15 jedzie w 14 za Jakoba i zamiast 2-4 spokojnie byłoby 4-2 jak nie lepiej. Mecz kończy się wynikiem 55-35 i jest w zasadzie pozamiatane przed rewanżem.
    Takie symulacje i analizy najlepiej się robi licząc pokonanych przeciwników (punkty są tylko pochodną skuteczności. Drużyna podchodzi do meczu z 15 punktami z urzędu. Każdy pokonany przeciwnik to 1pkt więcej i takich punktów na przeciwnikach jest do zgarnięcia 60).
    Od lat tak analizuję mecze Nigdy nie bawię się w przypisywanie konkretnych punktów zawodnikom, bo zawodnicy klepią też punkty na kolegach z drużyny. Zawsze przypisuję zawodnikom skuteczność, a punkty są tego pochodną. Żeby zremisować mecz trzeba pokonać 30 przeciwników, żeby wygrać minimum 31. Teraz w Rybniku musimy pokonać minimum 25 przeciwników na 60 pojedynków, z czego wyszłoby 40:50
    A czy Thorssell przyjedzie trzeci przed czwartym Zengotą, czy na odwrót to nie ma to żadnego znaczenia na wynik drużyny itd.


    Wracając do meczu nr 1. Zakładając, że Patryk pokonałby wszystkich przeciwników
    ZZ miała bilans 5:3.
    Patryk zrobiłby 8:0, czyli wychodzi +3


    Bieg nominowany. W zależności od tego kto by nie jechał w nominowanych:
    Thorssel nie jedzie +2
    Zengota nie jedzie +1
    Skłaniam się ku temu, że Skóra postawiłby na Zengiego, czyli +2


    Z Patrykiem w składzie Row mógłby skorzystać wcześniej z taktycznej, ale patrzyłem na mecz i trener Row raczej nie dokonałby zmiany. Może Troy za Karpova w biegu nr 11.


    Przy komplecie Patryka:
    +3 zakładając, że w nominowanym jedzie Thorssell i Row wykorzystuje jeszcze raz taktyczną, na której ugrywa dodatkowy punkt, czyli 54:36
    +4 zakładając, że w nominowanym jedzie Thorssell, czyli 55:35, lub Zengi w nominowanych, ale Row coś ugra na dodatkowej taktycznej
    +5 zakładając, że w nominowanym jedzie Zengota, czyli 56:54, gdzie 56:54 to jest max jaki mógł uzyskać w tym dniu Falubaz z Patrykiem w składzie


    Nie można też wykluczyć, że Patryk jeden raz by zgubił punkt (maaaaaało prawdopodobne). Jedynie, gdzie Patryk mógłby zgubić punkt to bieg nr 6.
    Tak więc Falubaz z Patrykiem to od 54 do 56 pkt z bardzo mocno uzasadnionym wskazaniem na 55-56
    Więcej jak 56 nie dało się zrobić, a wszystko co poniżej 54 jest baaaaardzo mało prawdopodobne. Sci-fi

    Pozdro

  36. Powrót do góry    #750
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Nie można też wykluczyć, że Patryk jeden raz by zgubił punkt (maaaaaało prawdopodobne). Jedynie, gdzie Patryk mógłby zgubić punkt to bieg nr 6.
    Tak więc Falubaz z Patrykiem to od 54 do 56 pkt z bardzo mocno uzasadnionym wskazaniem na 55-56
    Więcej jak 56 nie dało się zrobić, a wszystko co poniżej 54 jest baaaaardzo mało prawdopodobne. Sci-fi

    Pozdro
    Różnymi drogami ale doszliśmy do tej samej konkluzji.

  37. Powrót do góry    #751
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    No to jedziemy tak:

    1. Patryk Dudek
    2. Grzegorz Zengota
    3. Piotr Protasiewicz
    4. Jacob Thorssell
    5. Michael Jepsen Jensen
    6. Sebastian Niedźwiedź
    7. Mateusz Tonder

    edit:
    A dokładniej to tak:

    9. Troy Batchelor
    10. Andriej Karpow
    11. Andrzej Lebiediew
    12. Mateusz Szczepaniak
    13. Kacper Woryna
    14. Przemysław Giera
    15. Robert Chmiel
    Ostatnio edytowane przez hcp ; 04-10-2018 o 15:24

  38. Powrót do góry    #752
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    No to jedziemy tak:

    1. Patryk Dudek
    2. Grzegorz Zengota
    3. Piotr Protasiewicz
    4. Jacob Thorssell
    5. Michael Jepsen Jensen
    6. Sebastian Niedźwiedź
    7. Mateusz Tonder

    edit:
    A dokładniej to tak:

    9. Troy Batchelor
    10. Andriej Karpow
    11. Andrzej Lebiediew
    12. Mateusz Szczepaniak
    13. Kacper Woryna
    14. Przemysław Giera
    15. Robert Chmiel
    Czyli w miarę zbieżne z tym co proponowałem. Pary te same jedynie pierwsza zamieniona z drugą.
    Najpewniej bieg 7 i 13 para Zengota-Thorssell. W 13 i 14 po jednej RT za Thossell jak będzie potrzeba.
    Chyba w miarę rozsądne rozwiązanie jeśli myślimy o kręceniu się koło remisu
    Tylko Falubaz

  39. Powrót do góry    #753
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Coś pomieszałeś. W 7 biegu Jensen - Niedźwiedź, a w 13 Thorssell - Jensen. Para Zengota - Thorssel pojedzie najpewniej ze sobą w 8 biegu na juniora.
    TeamLindgren

  40. Powrót do góry    #754
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Czyli w miarę zbieżne z tym co proponowałem. Pary te same jedynie pierwsza zamieniona z drugą.
    Najpewniej bieg 7 i 13 para Zengota-Thorssell. W 13 i 14 po jednej RT za Thossell jak będzie potrzeba.
    Chyba w miarę rozsądne rozwiązanie jeśli myślimy o kręceniu się koło remisu
    Zbieżne??? Zupełnie inny układ biegów od tego, który Ty zaproponowałeś.

    Skład Skóry:

    1. ZZ, Zengota vs Batchelor, Karpov
    2. Niedźwiedź, Tonder vs Giera, Chmiel
    3. Protasiewicz, Thorsell vs Lebiediew, Szczepaniak
    4. Jensen, Tonder vs Woryna, Chmiel
    5. ZZ, Zengota vs Lebiediew, Szczepaniak
    6. Protasiewicz, Thorsell vs Woryna, Giera
    7. Jensen, Niedźwiedź vs Batchelor, Karpov
    8. ZZ, Zengota vs Woryna, Chmiel
    9. Protasiewicz, Thorsell vs Batchelor, Karpov
    10. Jensen, Tonder vs Lebiediew, Szczepaniak
    11. Protasiewicz, Zengota vs Woryna, Karpow
    12. Zengota (ZZ), Niedźwiedź vs Lebiediew, Giera
    13. Jensen, Thorssell vs Batchelor, Szczepaniak

    Ciekawe, czy będzie Skupień, bo nie chce mi się wierzyć, że wystawili Gierę na bieg nr 12.

    I Twoja wczorajsza propozycja grafi25:
    1. Protasiewicz, Thorssell
    2. Niedźwiedź, Tonder
    3. Jensen (ZZ), Zengota
    4. Jensen, Tonder
    5. Protasiewicz, Thorssell
    6. Protasiewicz (ZZ), Zengota
    7. Jensen, Niedźwiedź
    8. Protasiewicz, Thorssell
    9. Thorssell (ZZ), Zengota
    10. Jensen, Tonder
    11. Thorsell, Zengota (ZZ)
    12. Protasiewicz, Niedźwiedź
    13. Jensen, Zengota

    czyli mocno na początku, a później spore okienko z małą ilością argumentów w okienku biegów 7-12. Tak, wiem o taktycznych, ale równie dobrze może być -4 przed biegiem nr 11. A konieczność taktycznej w biegu nr 9 przy tak mocnym składzie na początek oznaczałaby kłopoty.
    Skóry zestawienie lepsze. Jego skład jest bardziej wyważony. W 13 ma Thorsella, za którego może pojechać Protas w razie W. Zengota wystawiony na juniora w biegu nr 12. U Ciebie był to Protas.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 04-10-2018 o 16:42

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    grafi25 (04-10-2018)

  42. Powrót do góry    #755
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Może Pawliczaka im wypożyczycie ?

  43. Powrót do góry    #756
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Zbieżne??? Zupełnie inny układ biegów od tego, który Ty zaproponowałeś.

    Skład Skóry:

    1. ZZ, Zengota vs Batchelor, Karpov
    2. Niedźwiedź, Tonder vs Giera, Chmiel
    3. Protasiewicz, Thorsell vs Lebiediew, Szczepaniak
    4. Jensen, Tonder vs Woryna, Chmiel
    5. ZZ, Zengota vs Lebiediew, Szczepaniak
    6. Protasiewicz, Thorsell vs Woryna, Giera
    7. Jensen, Niedźwiedź vs Batchelor, Karpov
    8. ZZ, Zengota vs Woryna, Chmiel
    9. Protasiewicz, Thorsell vs Batchelor, Karpov
    10. Jensen, Tonder vs Lebiediew, Szczepaniak
    11. Protasiewicz, Zengota vs Woryna, Karpow
    12. Zengota (ZZ), Niedźwiedź vs Lebiediew, Giera
    13. Jensen, Thorssell vs Batchelor, Szczepaniak

    Ciekawe, czy będzie Skupień, bo nie chce mi się wierzyć, że wystawili Gierę na bieg nr 12.

    I Twoja wczorajsza propozycja grafi25:
    1. Protasiewicz, Thorssell
    2. Niedźwiedź, Tonder
    3. Jensen (ZZ), Zengota
    4. Jensen, Tonder
    5. Protasiewicz, Thorssell
    6. Protasiewicz (ZZ), Zengota
    7. Jensen, Niedźwiedź
    8. Protasiewicz, Thorssell
    9. Thorssell (ZZ), Zengota
    10. Jensen, Tonder
    11. Thorsell, Zengota (ZZ)
    12. Protasiewicz, Niedźwiedź
    13. Jensen, Zengota

    czyli mocno na początku, a później spore okienko z małą ilością argumentów w okienku biegów 7-12. Tak, wiem o taktycznych, ale równie dobrze może być -4 przed biegiem nr 11. A konieczność taktycznej w biegu nr 9 przy tak mocnym składzie na początek oznaczałaby kłopoty.
    Skóry zestawienie lepsze. Jest skład jest bardziej wyważony. W 13 ma Thorsella, za którego może pojechać Protas w razie W. Zengota wystawiony na juniora w biegu nr 12. U Ciebie był to Protas.
    Oczywiście moja pomyłka wpisałem sobie odwrotnie gości i gospodarzy
    Tylko Falubaz

  44. Powrót do góry    #757
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    zz jako pierwszego puściłbym Jensena później Protasa , Thorsella , Zena .

    1. Jensen
    2. Młodzi
    3 Pepe
    4 Jensen
    5 Pepe
    6 Pepe
    7 Jensen
    8 Thorssell na juniora
    9 Pepe
    10 Jensen
    11 Pepe
    12 Zen na juniora
    13 Jensen

    Jeśli panowie Jensen i Protasiewicz będą równie skuteczni jak w ZG to wygląda to nieźle .
    TYLKO FALUBAZ

  45. Powrót do góry    #758
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Zestawienie jest Ok. O dziwo Skóra zestawił to sensownie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  46. Powrót do góry    #759
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Zestawienie jest Ok. O dziwo Skóra zestawił to sensownie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Myślisz, że to sam Skóra składał to zestawienie?
    Pewnie ktoś mu to ułożył, i dobrze by było, aby ktoś tam go przypilnować w trakcie meczu, żeby nie spierdzielił reszty w najważniejszym meczu sezonu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (04-10-2018)

  48. Powrót do góry    #760
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,067
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Myślisz, że to sam Skóra składał to zestawienie?
    Pewnie ktoś mu to ułożył, i dobrze by było, aby ktoś tam go przypilnować w trakcie meczu, żeby nie spierdzielił reszty w najważniejszym meczu sezonu.
    Czy jest ok to ja bym nie powiedział. Jensen dwa razy przyjmie 5:1

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    KC (05-10-2018)

  50. Powrót do góry    #761
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Słabą masz wiarę w MJJ. Ja akurat tylko o jego punkty jestem w tym meczu spokojny. Przywoływanie wyników z poprzednich lat nie ma sensu, bo to teraz inny zawodnik.

  51. Powrót do góry    #762
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Czy jest ok to ja bym nie powiedział. Jensen dwa razy przyjmie 5:1
    Pociesze Cie jeszcze bardziej ,śniło mi się że dostaliśmy wpi...ol konkretny i spadliśmy .Niedziela może być Twoim szczęśliwym dniem

  52. Powrót do góry    #763
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Pociesze Cie jeszcze bardziej ,śniło mi się że dostaliśmy wpi...ol konkretny i spadliśmy .Niedziela może być Twoim szczęśliwym dniem
    W jutrzejszym sparingu z Ostrowem?

  53. Powrót do góry    #764
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,067
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Słabą masz wiarę w MJJ. Ja akurat tylko o jego punkty jestem w tym meczu spokojny. Przywoływanie wyników z poprzednich lat nie ma sensu, bo to teraz inny zawodnik.
    Nie powiedziałbym, że słabą. Raczej realną. Teraz ma sezon życia ale w następnych już powróci do swojego stałego poziomu w granicach 1,5 na bieg. Zobaczymy czy się szybko dopasuje do rybnickiego toru bo team'u zbyt ekskluzywnego to on nie ma.

    A Ty Scott chłopie ogarnij się i zdejmij klubowe fanatyczne klapki z oczu. Napiszę specjalnie dla ciebie dużymi literami żebyś zrozumiał. LUBIĘ FALUBAZ ZIELONA GÓRA. Dotarło teraz ? Ale to nie przysłania mi możliwości do realnej oceny faktów bez zaangażowania satelitarnego w dany temat.

  54. Powrót do góry    #765
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie powiedziałbym, że słabą. Raczej realną. Teraz ma sezon życia ale w następnych już powróci do swojego stałego poziomu w granicach 1,5 na bieg. Zobaczymy czy się szybko dopasuje do rybnickiego toru bo team'u zbyt ekskluzywnego to on nie ma.

    A Ty Scott chłopie ogarnij się i zdejmij klubowe fanatyczne klapki z oczu. Napiszę specjalnie dla ciebie dużymi literami żebyś zrozumiał. LUBIĘ FALUBAZ ZIELONA GÓRA. Dotarło teraz ? Ale to nie przysłania mi możliwości do realnej oceny faktów bez zaangażowania satelitarnego w dany temat.
    To pochwal się jeszcze jaki wynik realnie przewidywałeś w ZG w spotkaniu z ROW-em ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 17 z 28 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •