Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1646

Wątek: Motor Lublin 2019 - wątek klubowy

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (27-09-2018)

  3. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Należałoby zacząć od tego kogo Motor musiałby ściągnąć by realnie myśleć o utrzymaniu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,182
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,189 w 909 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Należałoby zacząć od tego kogo Motor musiałby ściągnąć by realnie myśleć o utrzymaniu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Nikusia....

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Należałoby zacząć od tego kogo Motor musiałby ściągnąć by realnie myśleć o utrzymaniu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Vaculika i Pedersena.

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,182
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,189 w 909 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Vaculika i Pedersena.
    A Tobiasz M zostaje w Częstochowie czy jest do wzięcia? Bo zawsze byłby to jakieś ekstraligowiec...

  7. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A Tobiasz M zostaje w Częstochowie czy jest do wzięcia? Bo zawsze byłby to jakieś ekstraligowiec...
    Tobiasz to się nadaje do tarcia chrzanu w Nigerii. Polonia Piła 2019 to jest jego apogeum.

  8. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,182
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,189 w 909 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Tobiasz to się nadaje do tarcia chrzanu w Nigerii. Polonia Piła 2019 to jest jego apogeum.
    Bez przesady, wykręcił w tym sezonie średnią powyżej jednego punktu w biegu... W sam raz na doparowego...

    A może... w przyszłym sezonie odpali
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 27-09-2018 o 16:56

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jeśli wszyscy zostaną tam gdzie są lub ogłosili że idą to Motor będzie w czarnej dupie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jeśli wszyscy zostaną tam gdzie są lub ogłosili że idą to Motor będzie w czarnej dupie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ja jestem spokojny o to że bomby transferowe będą.
    Śmieszą mnie dziennikarze i standardowo pudelkowy Ostaf. Ile to już było w tym tygodniu podchodów tego pożal sie Boże dziennikarzyny do Motoru żeby sie czegoś dowiedzieć. Aż w końcu spłodził wywiad z Cegłą i na samym końcu zdanie od siebie że Janek sie nigdzie nie wybiera
    Drugi Puka z PS. Dajmy dla przykładu ostatni artykuł o sytuacji w Gorzowie. Że niby wszyscy zostają. Ja moge wnioski mieć inne. Zupełnie inne.
    Pożyjemy zobaczymy. Jak Puławy sypną groszem a na to się zanosi wbrew artykułom to Motor będzie miał jeden z najwyższych budżetów jak nie najwyższy.
    Kuba Kępa na szczęście pracuje po cichu. I efekty końcowe ocenimy w listopadzie.

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Git, że pojawili się ludzie z Lublina. Się zastanawiałem , ponieważ miasto dużo mniejsze od Zielonki( wątpiących w to gamoni odsyłam do Mariusza), jednak trochę ludzi mieszka.
    Przy aktualnej sytuacji transferowej zostawiłbym w składzie oczywistości jak młody Lampart, Lambert i Jonsson. Do tego Bober pod nr 8 i Miesiąc/D . Lampart. Potrzeba zatem dwóch seniorów. Kasprzaka nie wyciągniecie, Vaculika może tak. Tyle, że za duuuużo piniendzy.

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    No właśnie piszą, że mają dużo

  13. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Jeśli Motor przegra walkę o Nickiego, to obawiam się, że będą najsłabszym beniaminkiem od lat. Jonsson, Przedpelski, Lambert, Lampart... Inna sprawa, że trafili na wyjątkowo ciężki dla beniaminkow okres transferowy, a niebyt 20 letni w Ekstra sprawia, że nie mają żadnych relacji z zawodnikami z czołówki, których mogliby przekonać jakimś sentymentem i miłymi wspomnieniami, albo chociażby torem, którego atut gwarantuje fajne wypłaty.
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez bee3 Zobacz posta
    Ja jestem spokojny o to że bomby transferowe będą.
    No już raczej nie będzie. Nikt nie chce dupska ruszyć. W zasadzie ich ostatnią nadzieją jest Nikodem a mając na względzie że chce go też Falubaz to będzie im mega cieżko nawet o niego. Błąd zrobili że nie postarali się o Kenia.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Z Pedersenem to jest taka sprawa że - jak już wyżej parę osób zauważyło - w sytuacji Motoru, nie mieć go u siebie to znaczy znacząco wzmocnić któregoś z rywali. Chyba że odszedłby do I ligi. Chociaż nie chce mi się w to wierzyć. Ogólnie to poczekałbym z dywagacjami do rewanżu ROW-Falubaz, bo jeśli przydarzyłby się spadek ZG, to rynek mimo oczekiwań przeżyłby małe trzęsienie
    BKS Polonia Bydgoszcz

  16. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Jeszcze Lambert kręci nosem że może zostanie w 1 lidze. Sytuacja Motoru raczej słaba.

  17. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Jeszcze Lambert kręci nosem że może zostanie w 1 lidze. Sytuacja Motoru raczej słaba.
    Jeśli okazałoby się to prawdą , to by świadczyło , iż Motor nie jest takim krezusem , jakim go malują.
    Skoro przymierzano Zmarzlika czy Dudka , a nie zdołano zmotywować Lamberta , to jakby kolos na glinianych nogach.

  18. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Jeśli okazałoby się to prawdą , to by świadczyło , iż Motor nie jest takim krezusem , jakim go malują.
    Skoro przymierzano Zmarzlika czy Dudka , a nie zdołano zmotywować Lamberta , to jakby kolos na glinianych nogach.

    Może woli stukać po 10-12 pkt w 1 lidze. Ekstraliga to może być dla niego za wysoka półka i on sobie zdaje z tego sprawę jak jeździ na twardych torach.

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Sytuacja Motoru wydaje się jeszcze trudniejsza niż Unii rok temu. O ile wówczas na rynku teoretycznie do wzięcia byli: Madsen, Iversen, Doyle, Hampel, Kołodziej, Miedziński, Lindgren, Pedersen, Kildemand o tyle teraz pozostał tylko jeden zawodnik z topu: Pedersen i praktycznie nikt, kto gwarantowałby jakikolwiek sensowny wynik w Ekstralidze. Jeśli Motor nie wyrwie Nickiego, to wówczas będą musieli pozbierać zawodników z PLŻ, a składem np.

    1. Jonsson
    2. Lampart
    3. Przedpełski
    4. Michelsen
    5. Zagar (?)
    6. Lampart
    7. ________
    8. Lambert

    Wydaje się zdecydowanie najsłabszym w lidze.
    A Zagar nie potwierdził że zostaje w Czewie?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A Zagar nie potwierdził że zostaje w Czewie?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dlatego dałem go z pytajnikiem, bo szczerze mówiąc ostatnie info jakie czytałem gdzieś, to że prawdopodobnym jest, iż odejdzie. Jeśli faktycznie zostaje (co mi umknęło) to Motor jest w jeszcze większej d.


    ​Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  21. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Dlatego dałem go z pytajnikiem, bo szczerze mówiąc ostatnie info jakie czytałem gdzieś, to że prawdopodobnym jest, iż odejdzie. Jeśli faktycznie zostaje (co mi umknęło) to Motor jest w jeszcze większej d.


    ​Pozdrawiam
    Powiem tak, jeśli Bieńkowski będzie chciał mieć Nikiego (a chyba chce) to Motor nie ma z nim raczej co stawać do licytacji. Dlatego raczej mogą zapomnieć o liderze. Trzeba sklecić ekipę średniaków i obiecujących zawodników i po prostu odjechać ten sezon na luzie. Większych szans na utrzymanie nie będzie ale budowanie ekstraligowej ekipy to jest wieloletni proces. I tak powinni potraktować sezon 2019. Muszą się uwiarygodnić w środowisku bo zawodnicy za słabo ich znają. Pewnie skończy się:

    1. Jonsson
    2. Lampart/Jeleniewski
    3. Przedpełski
    4. Thomsen
    5. Michelsen
    6. Lampart
    7. jakiś junior
    8. Lambert

    To jest ekipa którą stać na niespodzianki.

  22. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Wg najnowszych wieści raczej Vaculik tam trafi.

    Wysłane z mojego HTC Desire 12+ przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  23. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Zapewniam Cię, że w Stali nie było i nie ma tematu Lamberta.
    A to duży błąd. On zamiast Pająka i byłaby Zayebista ekipa.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  24. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Lambert pewnie odejdzie. Ma mnóstwo występów w innych ligach i nie zgodzi się na nr 16.

    09.????? (Hancock)
    10.Lampart
    11.Michelsen (dogadany)
    12.Zengota/Jamróg ( jeden z nich trafi na 100 %)
    13.Jonsson
    14.Lampart
    15.Peroń
    16.Kling

    Motor już wiele nie wyczaruje. Zostaje im podpisać ogarniętego drugiego juniora np Rolnicki i pod 9 wyrwać Hancocka.

    Na papierze nie wygląda to źle ale szału też nie ma.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 12-10-2018 o 12:19

  25. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Zengotę do Lublina można dopisać. A nie ma opcji, żeby Hancock zmienił otoczenie, Amerykanin zostaje w Rzeszowie.
    W sumie to by chyba wiele nie zmieniło a bardzo dużo kosztowało. Niech jadą tym co jest, robią dobry tor do walki i cieszą się speedwayem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Fajny wątek, a tak z ciekawości to udziela się tutaj jakiś kibic z Lublina?
    Mam wrażenie, że wątek żyje swoim życiem
    Tylko Falubaz

  27. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,702
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Fajny wątek, a tak z ciekawości to udziela się tutaj jakiś kibic z Lublina?
    Mam wrażenie, że wątek żyje swoim życiem
    Gdyby był Nicki w Lublinie to by i był Robi a tak... trudno.

  28. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jak powstał sportsboard to z Lublinem było już kiepsko wiec do lepszych czasów nikt tu nie dotrwał.

    Mają swoje forum i to konkret:

    http://zuzel.info/viewtopic.php?f=10...8c0&start=1350

    Może by tak ich zaprosić tutaj?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  29. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    nasze forum ma sie bardzo dobrze w porownaniu do innych forow klubowych, wiec nie wierze w nagly naplyw lubelakow na sportsboard, choc jak zacznie sie sezon to pewnie znajdzie sie kilku, ktorzy zarejestruja sie dla napinki*

    *pod warunkiem, ze znajda sie powody ku temu, bo na razie zapowiada sie sklad, ktory jesli odpali, to zawalczy o 7 miejsce co najwyzej

    ile lat ma sportsboard? ja zarejestrowalem sie w 2003 i juz wtedy nie bylo tu zbyt wielu uzytkownikow z Lublina, mimo ze walczylismy wtedy o Ekstralige, tak na powazniej od nas to udzielal sie tylko sedzia Slupski z tego co pamietam
    Ostatnio edytowane przez grzesieck ; 18-10-2018 o 00:27

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi grzesieck za jego przydatny post!

    Torretoo (18-10-2018), grafi25 (18-10-2018)

  31. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,587
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez grzesieck Zobacz posta
    nasze forum ma sie bardzo dobrze w porownaniu do innych forow klubowych, wiec nie wierze w nagly naplyw lubelakow na sportsboard, choc jak zacznie sie sezon to pewnie znajdzie sie kilku, ktorzy zarejestruja sie dla napinki*

    *pod warunkiem, ze znajda sie powody ku temu, bo na razie zapowiada sie sklad, ktory jesli odpali, to zawalczy o 7 miejsce co najwyzej

    ile lat ma sportsboard? ja zarejestrowalem sie w 2003 i juz wtedy nie bylo tu zbyt wielu uzytkownikow z Lublina, mimo ze walczylismy wtedy o Ekstralige, tak na powazniej od nas to udzielal sie tylko sedzia Slupski z tego co pamietam
    Kto na poważnie,dawał duże szanse Włókniarzowi na utrzymanie Eligi, przy ostatnim awansie? Gdy zobaczyłem ten skład wtedy, z niedomagającym Holtą jako liderem, to nie dawałem drużynie wielkich szans. Praktycznie żadnych. A jednak ten kulawy skład obronił się. A skazywana na 99% spadek tegoroczna Unia T., także o włos się nie obroniła. Słabszy ostatnio i po kontuzji Pedersen jako lider, jeżdżący w kratkę Bjerre, oraz niedoceniany Jamróg mieli dużą szansę na to.
    Podobnie ma się sytuacja z Lublinem. Co prawda skład nie jest jeszcze dopięty, ale jeśli potwierdzą się domysły, to ten prognozowany ma taką szansę utrzymania, jak wcześniej Włókniarz i tegoroczny Lublin. Sporo niewiadomych co do tych Lublinian, ale kto wie? Mocni juniorzy, bojowi seniorzy i tylko Hancocka brakuje w składzie jako pewniaka.

  32. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez grzesieck Zobacz posta
    nasze forum ma sie bardzo dobrze w porownaniu do innych forow klubowych, wiec nie wierze w nagly naplyw lubelakow na sportsboard, choc jak zacznie sie sezon to pewnie znajdzie sie kilku, ktorzy zarejestruja sie dla napinki*

    *pod warunkiem, ze znajda sie powody ku temu, bo na razie zapowiada sie sklad, ktory jesli odpali, to zawalczy o 7 miejsce co najwyzej

    ile lat ma sportsboard? ja zarejestrowalem sie w 2003 i juz wtedy nie bylo tu zbyt wielu uzytkownikow z Lublina, mimo ze walczylismy wtedy o Ekstralige, tak na powazniej od nas to udzielal sie tylko sedzia Slupski z tego co pamietam
    Hurrra jest ktoś z Lublina
    Ja tam forum klubowego nie lubię bo ogranicza się wyłącznie do kibiców jednej drużyny a mnie ciekawią szczególnie opinie osób z innych ośrodków. Dlatego sportsboard jest jak znalazł


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Mihalo (19-10-2018), sobotch (19-10-2018)

  34. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Hurrra jest ktoś z Lublina
    Ja tam forum klubowego nie lubię bo ogranicza się wyłącznie do kibiców jednej drużyny a mnie ciekawią szczególnie opinie osób z innych ośrodków. Dlatego sportsboard jest jak znalazł


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Tylko 3 drużyny z ekstraligi mają swoje aktywne klubowe fora. Gorzów, Grudziądz i teraz Lublin. Tarnów który spadł też ma
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  35. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,702
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Tarnów miał atut toru. Tor w Tarnowie jest "bardziej specyficzny" niż ten w Lublinie.

  36. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    czytaliście wątek na lubelskim forum u żużlu? dawno się tak nie uśmiałem

    http://zuzel.info/viewforum.php?f=10

    co tydzień, wróć, co drugi dzień nowy lider potwierdzony u nich, Vaculik, Holta, Doyle, Woffinden, wszyscy już tam byli, info 100%, ale banda naiwniaków hehe
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    nie to co w watku Apatora

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Tarnów miał atut toru. Tor w Tarnowie jest "bardziej specyficzny" niż ten w Lublinie.
    nie do konca sie zgodze. W sensie tarnowski tor ekipy z EL maja juz opykany. Przyjezdza taki np Wozniak i kozaczy.
    Lublin bedzie wieksza tajemnica, przynajmniej jesli chodzi o sciezki - a tych wcale nie ma latwych i oczywistych.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    czytaliście wątek na lubelskim forum u żużlu? dawno się tak nie uśmiałem

    http://zuzel.info/viewforum.php?f=10

    co tydzień, wróć, co drugi dzień nowy lider potwierdzony u nich, Vaculik, Holta, Doyle, Woffinden, wszyscy już tam byli, info 100%, ale banda naiwniaków hehe
    Jaja se robią aby Ostaf i Puka mieli z czego artykuły robić.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  39. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    Havelock (23-10-2018), Peter Kildemand (22-10-2018), j-rules (23-10-2018), spitt22 (23-10-2018)

  40. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    czytaliście wątek na lubelskim forum u żużlu? dawno się tak nie uśmiałem


    co tydzień, wróć, co drugi dzień nowy lider potwierdzony u nich, Vaculik, Holta, Doyle, Woffinden, wszyscy już tam byli, info 100%, ale banda naiwniaków hehe
    Czekam co ciekawego napiszesz mistrzu po ogłoszeniu składu Motoru 1 listopada.

  41. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Lepiej bez Hancocka spaść niż z nim zrobić mistrza.
    W tym zacietrzewieniu do Hancocka popadasz w absurdalną skrajność. To fałszywa złotówa, ale gdyby od niej zależało zdobycie majstra to nie wahałbym się ani chwili.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  42. Powrót do góry    #38
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    W tym zacietrzewieniu do Hancocka popadasz w absurdalną skrajność. To fałszywa złotówa, ale gdyby od niej zależało zdobycie majstra to nie wahałbym się ani chwili.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No jeszcze ostatnio pisałem co innego, że przydałby się Hancock w Lublinie. I pewnie by się przydał. Ale nie za taką cenę. W ostatnich dniach wyszło jednak, że rok temu wystawił ich do wiatru na ostatniej prostej, a teraz wychodzi na to, że namawia żużlowców do startów w takiej para-drużynie (Berntzon, Sundstroem i inni "polecani"). To jest jednak przeginka, niezależnie czy robi to z własnej woli czy nie.

    On ze swoją pozycją w światowym żużlu powinien jako pierwszy "posprzątać" i nagłośnić, co się tam dzieje, dlaczego nie startował w niektórych meczach i tym podobne, niezależnie jakie straty finansowe by poniósł z tego tytułu.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 02-11-2018 o 00:38
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    No to panowie życzę wam aby Zengota spełnił wkoncu się jako lider i dowodził po 10 pkt.
    A Robert Lambert i Mikelsen jechali jak natchnieni.

    A duet juniorów był druga siła ekstraligi, i któryś z chłopaków był objawieniem

    Absolutnie was nie skreślam, jak się szczęśliwie ułoży to zrobicie sensacje i się utrzymcie

  44. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Motor w tym składzie będzie miał problem. Motor w składzie z dziadkiem jest imo lepszy niż Tarnów, już choćby z tego względu że ma dwóch (teoretycznie) mocnych juniorów i Lamberta na rezerwie, a sam dziad może nie ustrzeli średniej na poziomie Dzika ale spokojnie zakręci się w okolicach 2,1-2,2.

    btw. Motor nie po to awansował do Ekstra, żeby od razu z niej spaść, więc wydaje mi się że animozje na linii Motor-Dziad mogą się w którymś momencie po prostu skończyć (w momencie gdy okaże się że Rzeszów będzie zmuszony by puścić dziadka). Ekstra to inne pieniądze, szczególnie po wejściu w życiu nowej umowy telewizyjnej.

  45. Powrót do góry    #41
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Motor w składzie z dziadkiem jest imo lepszy niż Tarnów
    Bez Dziadygi też jest lepszy. Problem w tym, że Tarnów miał słabszych rywali niż Motor w 2019.
    Lambert będzie lepszy od Dziadygi w 2019
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 02-11-2018 o 12:06
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    No to panowie życzę wam aby Zengota spełnił wkoncu się jako lider i dowodził po 10 pkt.
    A Robert Lambert i Mikelsen jechali jak natchnieni.

    A duet juniorów był druga siła ekstraligi, i któryś z chłopaków był objawieniem

    Absolutnie was nie skreślam, jak się szczęśliwie ułoży to zrobicie sensacje i się utrzymcie
    Czyim kosztem?

  47. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tak, niech zaplaca dziadowi wiecej niz ten oszust z Rzeszowa obiecal. Ta amerykanska ***** zawsze potrafi sie ustawic.

  48. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Czyim kosztem?
    Gdyby lublinianie z tym składem wystartowali w sezonie 2018 to mieliby szanse przy mizerii Grudziądza czy Zielonej.
    Jesli chodzi o sezon 2019 to patrząc na papier nie wygląda to dobrze (większość się wzmocniła).
    Z drugiej strony nie mają szans tak samo jak Tarnów w bieżącym sezonie.
    A jednak specyficzny tor, mega sezon Pedersena i bardzo dobry Jamroga prawie wystarczyło by się utrzymać (należy dodać że mieli słabych juniorów i słabego Kildemanda z Mroczką).
    Tym bardziej że w żużlu można przewidzieć pewnie tylko to że Zmarzlik znów będzie najlepszym zawodnikiem E-ligi.
    Cała reszta to niewiadoma...

  49. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No jeszcze ostatnio pisałem co innego, że przydałby się Hancock w Lublinie. I pewnie by się przydał. Ale nie za taką cenę. W ostatnich dniach wyszło jednak, że rok temu wystawił ich do wiatru na ostatniej prostej, a teraz wychodzi na to, że namawia żużlowców do startów w takiej para-drużynie (Berntzon, Sundstroem i inni "polecani"). To jest jednak przeginka, niezależnie czy robi to z własnej woli czy nie.

    On ze swoją pozycją w światowym żużlu powinien jako pierwszy "posprzątać" i nagłośnić, co się tam dzieje, dlaczego nie startował w niektórych meczach i tym podobne, niezależnie jakie straty finansowe by poniósł z tego tytułu.
    Lublin to nie jest piękna i bogata panna na wydaniu. Nie stać ich na wybrzydzanie. Muszą sobie wyrobić dobrą opinie w środowisku i pokazać, że są wiarygodnym partnerem. Dlatego na ich miejscu schowałbym urazy i gadał z dziadygą no chyba że im na utrzymaniu nie zależy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •