Strona 19 z 37 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 855 z 1646

Wątek: Motor Lublin 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #811
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    No zobaczymy, nie ma ferować wyroków, tylko poczekać na jakieś oficjalne info, co tam dokładnie z ta nogą.
    Oby Zengi zdrowiał i szybko wracał na tor.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Falubaz7 (02-03-2019)

  3. Powrót do góry    #812
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Dramat Panowie, jest dramat!!! ....
    Ile to już było wypadków na Motocrosie... Gollob, Jeleniewski, Pawlicki, itp...

    Powiem tak. Zengota ma wyłączone 3-4 miesiące z jazdy. Żaden magik z Hiszpanii go nie poskłada i nie postawi na nogi. Nawet szaman, czy buszmen z Afryki nie zrobi cudu.

    Nie chciałem Dziadygi w Lublinie, ale jednak my wszyscy wraz z Kępą powinniśmy się z nim "przeprosić" i zakontraktować Dziadygę.
    Na pewno na myśl o złamaniu Zengoty na jego twarzy nastąpił wielki uśmiech na wielkie złoto, bo teraz będzie miał nie tylko Wrocław, ale i Lublin - licytacja kto da więcej i on może przeczekać i wyciągnąć miliony (we Wrocławiu by wyciągnął, a teraz w tej sytuacji to albo Wrocław przepłaci, albo Lublin o ile Kępa się z nim przeprosi)

    Nie ma na rynku już wolnych zawodników, brak Zengoty rozkłada nam sezon całkowicie. Po kontuzji głowa nie będzie myślała jak powinna przez kilka następnych miesięcy. Prawa noga musi pracować, a on po złamaniu będzie się bał o nią.
    Ja jak zwichnąłem kostkę grając w piłkę to musiało minąć kilka miesięcy by mój mózg przestał myśleć o tym. Grałem ale ciągle asekuracyjnie bojąc się o ponowną kontuzję. Musiało minąć kilka miesięcy bym na nowo mógł grać na wysokich obrotach. To, że poskładają go za 3-4 miesiące to u niego w psychice zostanie to i nie będzie jeździł na pełnych obrotach.

    Brak Zengoty rozkłada nam całkowicie sezon pomimo tego, że Łaguta będzie od 6 kolejki.

    Dramat.

  4. Powrót do góry    #813
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Greg juz jest we Wrocławiu. zresztą z tego co mi wiadomo to po blazenadzie kępy on nawet nie myślał o Lublinie.

  5. Powrót do góry    #814
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Nikt nie chciał Dziadygi w Lublinie i ja nawet na tym forum to pisałem.
    Ale okoliczności się zmieniły i potrzebujemy kogoś na gwałt.

    Jest dramat co tu dużo mówić. Żadne zaklinanie rzeczywistości nic nie daje. Powiem więcej. Skład jaki był przed Łagutą, ale ze zdrowym Zengotą wyglądał dla mnie lepiej, niż z Łagutą nawet od 6 kolejki.
    Zengota będzie wyłączony przez kilka dobrych miesięcy - głowa tez musi odpowiednio pracować, a po kontuzji nie będzie od razu w pełni.

    Na tą chwilę wolny jest Greg. Jak oficjalnie dołączy do Wrocławia to 50% szans mamy na Milika. Reszta nie wchodzi nawet w grę, bo na rynku nie ma już nikogo do pozyskania.

  6. Powrót do góry    #815
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    na miejscu młodego kępy jak jest tak mocno honorowy niech poprosi swojego ojca żeby jeździł w motorze albo sam niech się szybko nauczy zrobi licencję i pomoże lubelskiemu zespołowi. wtedy będzie honorowo. Greg ma już na kępę wyj..a. bane za te wszystkie kalumnie pod jego adresem.
    haj jemu mówi o takich rzeczach. oni ze sobą są naprawdę bardzo blisko.
    Ps starszy braciszek pewnie już jest spokojniejszy ze odjedzie parę biegów
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 02-03-2019 o 10:34

  7. Powrót do góry    #816
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    A za kogo w składzie Greg ?

  8. Powrót do góry    #817
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Jeśli np. uda się Wam wziąć Milika, to w zasadzie nic się nie zmienia, Milik=Zengota, choć to dalej kandydat do spadku, to nie będzie pogromów. Greg już raczej w Sparcie, Milika mogą oddać.
    Konstrukcję drużyny macie taką, rzekłbym średnią-same średniaki w drużynie. Gdybyście mieli 1-2 asów, resztę słabszą, to jakoś łatwiej byłoby zmienić oblicze drużyny, wymiana słabego na średnio-dobrego, to coś innego niż zmiana średniego na średnio-dobrego. Nie ma co płakać, brać Milika i walczyć o obronę Eligi, juniorzy też mogą pomóc.

    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    A za kogo w składzie Greg ?
    Za Milika.

  9. Powrót do góry    #818
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    A za kogo w składzie Greg ?
    za Milika.

  10. Powrót do góry    #819
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Milika se mogą podpisać w razie w.

  11. Powrót do góry    #820
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Chyba nie do końca Hancock czy Milik zastąpią Zengotę, gdyż regulamin o min dwóch polakach na pozycjach seniorskich to utrudnia.
    Taki Milik, czy dziad, to mogą zastąpić, ale Jonssona, Michelsena, Lamberta czy innego stranieri.
    Za Zengiego, to raczej Lampart, czy Miesiąc. To osłabienie na pozycji polskiego seniora.

  12. Powrót do góry    #821
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    przecież pisałem wyżej ze starszy brat się ucieszy czytaj lampart albo żeby dał ojca bądź sam jeździł

  13. Powrót do góry    #822
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Chyba nie do końca Hancock czy Milik zastąpią Zengotę, gdyż regulamin o min dwóch polakach na pozycjach seniorskich to utrudnia.
    Taki Milik, czy dziad, to mogą zastąpić, ale Jonssona, Michelsena, Lamberta czy innego stranieri.
    Za Zengiego, to raczej Lampart, czy Miesiąc. To osłabienie na pozycji polskiego seniora.
    Fakt. No to se młody Lampart pojeździ przynajmniej po 5 biegów.

  14. Powrót do góry    #823
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Chyba nie do końca Hancock czy Milik zastąpią Zengotę, gdyż regulamin o min dwóch polakach na pozycjach seniorskich to utrudnia.
    Taki Milik, czy dziad, to mogą zastąpić, ale Jonssona, Michelsena, Lamberta czy innego stranieri.
    Za Zengiego, to raczej Lampart, czy Miesiąc. To osłabienie na pozycji polskiego seniora.
    Lambert na rezerwę i zastępuje od początku słabszego Polaka
    Falubaz to MAGIA!!!

  15. Powrót do góry    #824
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Nie ma co panikować. Zen to nie byl żaden game changer. Lambert z rezerwy do tego juniorzy i tą dziurę się zapcha. Do tego na torze w Lublinie to miesiąc będzie równie dobry co zen, a wyjazdy i tak w dupe
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (02-03-2019)

  17. Powrót do góry    #825
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Chyba nie do końca Hancock czy Milik zastąpią Zengotę, gdyż regulamin o min dwóch polakach na pozycjach seniorskich to utrudnia.
    Taki Milik, czy dziad, to mogą zastąpić, ale Jonssona, Michelsena, Lamberta czy innego stranieri.
    Za Zengiego, to raczej Lampart, czy Miesiąc. To osłabienie na pozycji polskiego seniora.
    Regulamin można ominąć z numeru 8 więc Lambert może kogoś zastąpić jednak brakuje 1 zawodnika.Gdyby łaguta mógl jechać od 1 kolejki to strata Zengoty aż tak duża by nie była ale teraz mają kiepsko

    1.Jonsson
    2.Miesiąc
    3.Michelsen
    4.Lampart
    5. ????
    6.Trofimov
    7.Lampart
    8.Lambert

    Brakuje jednego seniora jak dziadyga pójdzie do Wrocka to wtedy może ściągna Milika ? za Miseiąca lub Lamparta pojedzie Lambert a drugi polak w zależności od formy 2 biegi i Wiktor Lampart 2 biegi za niego

  18. Powrót do góry    #826
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Jest dramat, bo tracimy Lamberta z rezerwy
    Dziadyga lub Milik jest alternatywą dla nas do 6 kolejki. Po tych 6 kolejkach wraca Łaguta i jeden zagraniczny musi usiąść na ławkę.

    Dziadyga jeszcze zapewne nie wstał, ale jak wstanie w USA i przeczyta news o Zengocie to jego uśmiech na twarzy będzie dużo większy na mamony.
    W tym przypadku wie, że Lublin będzie zdesperowany i może podbijać cenę we Wrocławiu również.
    Wrocław również widzi, że Zengota połamany, więc skoro chcieli Grega we Wrocławiu to akt desperacji będzie większy, bo będą myśleć i czuć na karku Lublin - my to już w ogóle jesteśmy zdesperowani.

    Dziadyga jak się uśmiechał tak będzie się uśmiechał nadal jeszcze bardziej. To będzie przeciąganie liny teraz - albo Wrocław, albo Lublin. Tak czy owak ktoś za niego przepłaci i to sporo, bo jak nie my, to Wrocław na pewno znając sytuację w jakiej teraz jesteśmy.

    Więc wtedy pozostaje Milik - o ile Wrocław nam go wypożyczy.

  19. Powrót do góry    #827
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Akurat Wrocław nie musi jakoś specjalnie przepłacać za Hancocka, nie jest on im niezbędny. Motorowi już w tym momencie jest niezbędny. Sytuacja bardzo kuriozalna w całej swojej dramaturgii, opowieści o byciu fair, o tym jak to ich Hancock nie wystawił, kontra 5 pierwszych gongów w 5 kolejkach.
    Wystarczyło wziąć Hancocka zamiast Łaguty jadącego od 6 kolejki, to był absurdalny transfer. Problem byłby nadal, ale zdecydowanie mniejszy, i jakieś pole manewru.
    Pytanie czy teraz mają w ogóle na to pieniądze, jeżeli nie to powinni skoczkowi grzecznie podziękować za rozmowy, i przeprosić Grega. Beka by była na całą żużlową Polskę no ale przystępowanie w takim składzie do rozgrywek ligowych chyba nikomu w Lublinie nie jest do śmiechu.

  20. Powrót do góry    #828
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    akurat dla ruski Greg jest niezbędny. w kwestiach ambicji nawet bardziej jak dla motoru. dziwię się Że kibic z takim stażem tego nie widzi. rusko jest bardzo czytelny w tym co robi w żużlu od 30 lat.
    dramatem jego jest to ze na dzień dobry zrobił trzy majstry i mocno się ze swoimi jedynie slusznymi teoriami po tych majstrach napompował.
    dla ruski jest tylko jeden autorytet tzn. on sam. dlatego każdy trener menago czy ktoś inny będzie miał w sparcie prZerabane

  21. Powrót do góry    #829
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Niby wszyscy się wypieli na Grega, a teraz ten sam Greg rozdaje karty.
    Przecież to było oczywiste, że ktoś i tak go zwinie z rynku, gdy przytrafi się kontuzja kogoś z pierwszego składy.

    I znowu staje się aktualne powiedzonko - Chcieliście wydymać Grega, to teraz Greg wydyma was.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #830
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Na moje to Hancock nawet tematu Lublina już nie podejmie. Wrocław to dla niego dużo atrakcyjniejszy kierunek i jeszcze z widokami na 4 dodatkowe mecze w PO.

  23. Powrót do góry    #831
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Przecież każdy zapierał się w tym i ja, że stop dla Dziadygi w Ekstralidze.
    A co już jak Dziadyga idzie do Wrocławia to źle nie można napisac? Nie można napisać złego słowa? Przecież Dziadyga był przez kibiców z Wrocławia jak i przez nas opluwany.

    Sytuacja się zmieniła diametralnie. Każdy rozsądnie myślący wie, że w tej chwili Dziadyga jest potrzebny w Lublinie od zaraz. Takim składem jaki mamy obecnie bez Zengoty to można....
    To jest dramat Panowie, dramat.

    Greg teraz będzie stawiał warunki i albo przepłaci Wrocław, albo my. Podobno nikt inny nie chciał Dziadygi w Polsce. Potem nagle raptownie Wrocław chce. Teraz i w Lublinie potrzebujemy go jeszcze bardziej od Was.

    Tak, że... Greg wie o co kaman. Wstał dopiero w USA i zaczyna kalkulować... Cena za jaką Greg miał wczoraj dojść do Wrocławia poszybowała w górę o kilka % na pewno przez złamanie Zengoty. Greg głupi nie jest a kase liczyć potrafi.

    Jedno jest pewne - ktoś przepłaci za Grega i to bardzo.
    Wrocław też wie, że w Lublinie po złamaniu Zengoty możliwe, że będzie presja ściągnąć Dziadygę. Więc Wrocław cenę podbije z wczoraj o kilka % na pewno.

  24. Powrót do góry    #832
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    akurat dla ruski Greg jest niezbędny. w kwestiach ambicji nawet bardziej jak dla motoru. dziwię się Że kibic z takim stażem tego nie widzi. rusko jest bardzo czytelny w tym co robi w żużlu od 30 lat.
    dramatem jego jest to ze na dzień dobry zrobił trzy majstry i mocno się ze swoimi jedynie slusznymi teoriami po tych majstrach napompował.
    dla ruski jest tylko jeden autorytet tzn. on sam. dlatego każdy trener menago czy ktoś inny będzie miał w sparcie prZerabane
    to ciekawe, bo z moich informacji wynika, że tematu Hancocka we Wrocławiu nie ma - przynajmniej do maja.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #833
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Przecież każdy zapierał się w tym i ja, że stop dla Dziadygi w Ekstralidze.
    A co już jak Dziadyga idzie do Wrocławia to źle nie można napisac? Nie można napisać złego słowa? Przecież Dziadyga był przez kibiców z Wrocławia jak i przez nas opluwany.

    Sytuacja się zmieniła diametralnie. Każdy rozsądnie myślący wie, że w tej chwili Dziadyga jest potrzebny w Lublinie od zaraz. Takim składem jaki mamy obecnie bez Zengoty to można....
    To jest dramat Panowie, dramat.

    Greg teraz będzie stawiał warunki i albo przepłaci Wrocław, albo my. Podobno nikt inny nie chciał Dziadygi w Polsce. Potem nagle raptownie Wrocław chce. Teraz i w Lublinie potrzebujemy go jeszcze bardziej od Was.

    Tak, że... Greg wie o co kaman. Wstał dopiero w USA i zaczyna kalkulować... Cena za jaką Greg miał wczoraj dojść do Wrocławia poszybowała w górę o kilka % na pewno przez złamanie Zengoty. Greg głupi nie jest a kase liczyć potrafi.

    Jedno jest pewne - ktoś przepłaci za Grega i to bardzo.
    Wrocław też wie, że w Lublinie po złamaniu Zengoty możliwe, że będzie presja ściągnąć Dziadygę. Więc Wrocław cenę podbije z wczoraj o kilka % na pewno.
    Gdyby ktoś wcześniej pomyślał, zamiast unosić się honorem, to by miał Dziadyge w dobrej kasie.
    Czasami unoszenie się honorem nic nie da, zwłaszcza w takim bagienku jak Ektraliga.

    Za mało jest w tej gromadzie grajków i jakby tak każdy Prezes unosił się honorem, to by nie miał z czego składu zbudować.
    Widać, że pewien gość musi się jeszcze sproro nauczyć, by się odnależć i funkcjonować z powodzeniem w tym bagienku.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #834
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    to ciekawe, bo z moich informacji wynika, że tematu Hancocka we Wrocławiu nie ma - przynajmniej do maja.
    podejrzewam ze twoje info może być dokładnie takie samo jak moje. wiec nie pozostaje nic innego jak spokojnie czekać. Żeby nie było, nie jestem zwolennikiem grega ale jak przyjdzie to nie będę się wyglupial w jakieś bojkoty. bardziej mnie ucieszy progres liszki.

  27. Powrót do góry    #835
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    @shelve - nie bronie ani nie karce Kępy za to co zrobił.
    Poszło o to, że "uśmiechnięty" nas wydymał rok temu. To moja 1 ekstraliga w życiu w Lublinie.
    Więc dla większości z nas takie zachowanie było nie na miejscu. Ale dla Was, starych wyjadaczy to na porządku dziennym jest i jesteście przyzwyczajeni, że ktoś może nie dotrzymać słowa po wcześniejszym "dogadaniu". Dla nas była to nowość.

    Moim zdaniem dziś Kępa powinien wziąć telefon do ręki i zadzwonić do Grega i powiedzieć: "słuchaj chłopie, sytuację mamy nie za ciekawą. Potrzebujemy Cię tutaj bardzo, nie będę ukrywał. Jeżeli chcesz to możemy zakopać topór, co było to było, idziemy dalej przed siebie..." - Kępa tym na pewno nie straci w oczach. Zadzwoni... jak Greg odmówi to spoko. Nie zaszkodzi próbować - o ile nie robił tego już wcześniej Kępa. Ale z tego co wiadomo, to nie odzywał się i nie brał pod uwagę Grega w ogóle.

    innego wyjścia w tej chwili nie widzę. Nie ma kogo zakontraktować. Został Dziadyga.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 02-03-2019 o 14:35

  28. Powrót do góry    #836
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    No tak, tylko teraz uśmiechnięty Greg może mu powiedzieć, mogliście mnie mieć wcześniej, a teraz dramat to dzwonisz?
    Kepa wyszedłby na taką chorągiwke, bo nagle honor już nie ma znaczenia.

    Ja tam wam życzę dobrze, ale tutaj trzeba mieć twardą dupe, bo niekiedy takie honorowanie wychodzi bokiem.

    Witamy w żużlowym bagienku.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 02-03-2019 o 15:15
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Powrót do góry    #837
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    @shelve - nie bronie ani nie karce Kępy za to co zrobił.
    Poszło o to, że "uśmiechnięty" nas wydymał rok temu. To moja 1 ekstraliga w życiu w Lublinie.
    Więc dla większości z nas takie zachowanie było nie na miejscu. Ale dla Was, starych wyjadaczy to na porządku dziennym jest i jesteście przyzwyczajeni, że ktoś może nie dotrzymać słowa po wcześniejszym "dogadaniu". Dla nas była to nowość.

    Moim zdaniem dziś Kępa powinien wziąć telefon do ręki i zadzwonić do Grega i powiedzieć: "słuchaj chłopie, sytuację mamy nie za ciekawą. Potrzebujemy Cię tutaj bardzo, nie będę ukrywał. Jeżeli chcesz to możemy zakopać topór, co było to było, idziemy dalej przed siebie..." - Kępa tym na pewno nie straci w oczach. Zadzwoni... jak Greg odmówi to spoko. Nie zaszkodzi próbować - o ile nie robił tego już wcześniej Kępa. Ale z tego co wiadomo, to nie odzywał się i nie brał pod uwagę Grega w ogóle.

    innego wyjścia w tej chwili nie widzę. Nie ma kogo zakontraktować. Został Dziadyga.
    Mam nadzieje że za samo to że tak ''miło'' się wyrażasz o GH ,to nawet nie spojrzy na telefon gdy ''najbardziej honorowy '' będzie wydzwaniał 500 razy na minute

  30. Powrót do góry    #838
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Greg też do honorowych nie należy więc jeśli tylko odbierze to poda swoją cenę. Choćby dla podbicia. Ja na miejscu motoru bym wcale nie panikował. To jest żużel i to niestety nie będzie jedyna kontuzja w tym sezonie. Wiele się jeszcze może pozmieniać. Na ten moment przelicytowanie dziadygi to i tak jest kosztowna loteria.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #839
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Kępa z jego wypowiedzi można wywnioskować ze nie pokłoni sie przed Gregiem. Odniosłem wrażenie ze on ma sie za nieomylnego.

  32. Powrót do góry    #840
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Poszło o to, że "uśmiechnięty" nas wydymał rok temu. To moja 1 ekstraliga w życiu w Lublinie.
    Więc dla większości z nas takie zachowanie było nie na miejscu. Ale dla Was, starych wyjadaczy to na porządku dziennym jest i jesteście przyzwyczajeni, że ktoś może nie dotrzymać słowa po wcześniejszym "dogadaniu". Dla nas była to nowość.
    Witaj w ekstralipie. Pierwsze doświadczenie już masz w kwestii " ktoś kogoś wydymał".
    Przyzwyczaj się, bo w owej ekstralipie o to właśnie chodzi, by wydymać konkurencję.
    Torem, terminem, czy godziną meczu, wnoszonym protestem, by zyskać czas, zajętym stadionem w dniu meczu na potrzeby
    np świadków Jehowy i takie tam. Dzisiaj dymasz ty, jutro dymają ciebie. O to tu chodzi

  33. Powrót do góry    #841
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Lepiej spaść z honorem niż utrzymać się ze śmieciem w składzie.

  34. Powrót do góry    #842
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Lepiej spaść z honorem niż utrzymać się ze śmieciem w składzie.
    widzę ze ten dalej nie wyrósł ze specyficznego filozoficznego galicyjskiego zaglebia.

  35. Powrót do góry    #843
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    990
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie ma co panikować. Zen to nie byl żaden game changer. Lambert z rezerwy do tego juniorzy i tą dziurę się zapcha. Do tego na torze w Lublinie to miesiąc będzie równie dobry co zen, a wyjazdy i tak w dupe
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Greg też do honorowych nie należy więc jeśli tylko odbierze to poda swoją cenę. Choćby dla podbicia. Ja na miejscu motoru bym wcale nie panikował. To jest żużel i to niestety nie będzie jedyna kontuzja w tym sezonie. Wiele się jeszcze może pozmieniać. Na ten moment przelicytowanie dziadygi to i tak jest kosztowna loteria.
    Oczywiście, nie ma co panikować. Zen to taki leszczyk. Żaden game changer. Ale ten Pan nikt regularnie startuje w ekstralipie w ostatnich latach. Patrząc na resztę składu Motoru: Jonsson, Lambert, Lamparty, Miesiąc, Michelsen, Trofimov to AJ miał najwięcej styczności z ekstraligą a ostatni tam sezon kończył z bajeczna średnią 1,14 pkt/bieg. Zatem na płaszczyźnie ekstraligi wypada teoretycznie (według danych matematycznych) najlepszy zawodnik ale co tam, nie martwy się, zapchajmy tą dziurę Miesiącem

    W chwili obecnej 7 kwietnia możemy poznać spadkowicza, a matematyczne szanse skończą się 10 maja. Czyli może się okazać że może nie warto było szastać kasą na gigantyczny kontrakt dla Laguty, bo kiedy wkroczy do akcji to będzie już po ptokach

    A o dziadka trzeba zawalczyć teraz, bo jak Milik nie wystrzeli i jak Zmora się skapnie że łatanie dziury po Vaculiku Kildemandem to nie był najlepszy pomysł to stawki za dziadyge będą jeszcze wyższe.

    PS: A Grudziądz stoi przed szansą pierwszego historycznego zwycięstwa wyjazdowego w ekstralidze od dawien dawna - ostatnie zwycięstwo na wyjeździe w najwyższej klasie rozgrywkowej to jak dobrze patrzę 23.08.1998 roku i mecz w Ostrowie Wlkp.

  36. Powrót do góry    #844
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    no coz.. nie zgadzam sie z niczym co napisales. Ten ekstraligowy Zengota jest cholernie nierowny. Miewal super wystepy, miewal zenujace jak w Grudziadzu.
    Z Miesiaca sie mozesz smiac, ale to harpagan. Tak samo skazywano Jamróga i jakos sobie poradzil.

    Nie sadze by mecz z Grudziadzem odbyl sie w terminie. Po za tym nawet jesli to Grudziadz i tak raczej przegra, bo niby kto z ich skladu moze w Lublinie wymiatac procz Łaguty?
    Bjerre to tam bedzie raczej kaleczyl, on ma fatalne wejscia w sezon. Predator i Pawlicki to wielka niewiadoma. Zaden z nich nie nalezy do rownych zawodnikow.
    Juniorka zostanie zmiazdzona.

    Duzo bedzie zalezalo od tego czy udzwigna to taktycznie, bo bedzie co robic w tym temacie. Do tego po drugiej stronie wirtuoz zmian czyli Kempes No i tor tez zrobi robote.
    Osobiscie oceniam szanse na 70-30 na korzysc Motoru.

    Takze teoria teorią, w zuzlu nie ma sie co logika kierowac bo juz niejeden sie przejechal na tym.

    Czas walki o dziadzie juz minal. Kepa zrobil blad, bo bylo sie nie obrazac i go od razu kontraktowac, schowac honor w kieszen. Potem zagrac jokerowo z Laguta i Grudziadz/Gorzow mieliby bardzo duszno.

    PS. Ja tam Zena lubia. Piszac o nim per leszczyk i Pan nikt robisz z siebie klauna, bo go nigdzie tak nie nazwalem. Jego ksywka Zenginator wyszla spod mojej klawiatury
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #845
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    za Milika.
    Ale mówie o Motorze - to ich temat i o tym pisał powyżej

  38. Powrót do góry    #846
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Lepiej spaść z honorem niż utrzymać się ze śmieciem w składzie.
    Za chwilę rusza sezon i to Ty będziesz grał pierwsze skrzypce w krytykowaniu innych za wypowiedzi ,za gesty i zachowanie

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-03-2019)

  40. Powrót do góry    #847
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie sadze by mecz z Grudziadzem odbyl sie w terminie. Po za tym nawet jesli to Grudziadz i tak raczej przegra, bo niby kto z ich skladu moze w Lublinie wymiatac procz Łaguty?
    Bjerre to tam bedzie raczej kaleczyl, on ma fatalne wejscia w sezon. Predator i Pawlicki to wielka niewiadoma. Zaden z nich nie nalezy do rownych zawodnikow.
    Juniorka zostanie zmiazdzona.

    Dlaczego mecz miałby nie odbyć się w terminie? W Grudziądzu zarząd nie jest głupi, żeby dopuścić do przełożenia tego meczu. Zima się skończyła. Pewnie jakieś chłodniejsze dni jeszcze się przytrafią, ale nie będzie to kilkudniowy mróz. Lublin ma miesiąc na przygotowanie toru.

  41. Powrót do góry    #848
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    Na chwilę obecną w kilku pierwszych meczach Lublin nie ma żadnego zawodnika który ostatnio jeździł w ekstralidze. Mało tego jest kilku zawodników, którzy widzieli ekstraligę tylko w TV. To chyba najsłabszy skład od ostatniej bytności Gdańska w najwyższej klasie rozgrywkowej? Wiem dojdzie Laguta, może Zengi? Tylko to będą pewnie ze dwa wygrane meczę w końcówce sezonu, które nikomu nic nie dadzą.
    Ja wiem że Kępie łatwo przyszła ekstraligą. Chyba za łatwo bo tego awansu jakoś nie potrafił uszanować i swoimi głupim decyzjami tuż przed starem ligi postawił swój zespół w dramatycznej sytuacji.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi GUNER za jego przydatny post!

    Słowianka (03-03-2019), cukrzyca (03-03-2019)

  43. Powrót do góry    #849
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    No ale co was to obchodzi ? Może dacie im pojechac chociaż trzy mecze ? Jak tak wszystko wiecie to powinniście być milionerami a buki płakać kiedy pojawiacie się w ich firmach.

  44. Powrót do góry    #850
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    No ale co was to obchodzi ? Może dacie im pojechać chociaż trzy mecze ? Jak tak wszystko wiecie to powinniście być milionerami a buki płakać kiedy pojawiacie się w ich firmach.
    Istota tego forum polega na tym że można wyrażać swoje zdanie. Zresztą Ty robisz dokładnie to samo. Zastanawia mnie co według Ciebie powinniśmy tu pisać? Dyrdymały w stylu "pożyjemy, zobaczymy". To każdy wie.
    Uważam że Motor spadnie i to w kiepskim stylu. Jednak wolałbym żeby tak nie było. Liga byłaby ciekawsza. Druga sprawa że to jest tylko MOJA opinia a nie jakaś wielka prawda życiowa.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi GUNER za jego przydatny post!

    Słowianka (03-03-2019), kingpin (03-03-2019)

  46. Powrót do góry    #851
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez GUNER Zobacz posta
    Istota tego forum polega na tym że można wyrażać swoje zdanie. Zresztą Ty robisz dokładnie to samo. Zastanawia mnie co według Ciebie powinniśmy tu pisać? Dyrdymały w stylu "pożyjemy, zobaczymy". To każdy wie.
    Uważam że Motor spadnie i to w kiepskim stylu. Jednak wolałbym żeby tak nie było. Liga byłaby ciekawsza. Druga sprawa że to jest tylko MOJA opinia a nie jakaś wielka prawda życiowa.
    Obawiam się ze on tego nie zrozumie

  47. Powrót do góry    #852
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Dlaczego mecz miałby nie odbyć się w terminie? W Grudziądzu zarząd nie jest głupi, żeby dopuścić do przełożenia tego meczu. Zima się skończyła. Pewnie jakieś chłodniejsze dni jeszcze się przytrafią, ale nie będzie to kilkudniowy mróz. Lublin ma miesiąc na przygotowanie toru.
    Jest jeszcze kwestia prac nad odwodnieniem toru, na którym obecnie pracują koparki.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/pge-ekstraliga/zuzel-zobaczcie-zdjecia-aktualnego-stanu-toru-motoru-lublin/jb2yxf0#slajd-1

    Tor wygląda nieciekawie, a co będzie jeśli marzec czy początek kwietnia będzie deszczowy?
    Nie jedna przebudowa/budowa już się przedłużyła i nikt z tego powodu walkowera nie dostawał.
    Wystarczy, że "nie zdążą".
    Oczywiście mam nadzieję,że do jakichś wałków nie dojdzie,
    mam jednak w pamięci to, że nie takie cuda działy się już w tej hiperekstramegalidze
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 03-03-2019 o 19:39

  48. Powrót do góry    #853
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    No ale co was to obchodzi ? Może dacie im pojechac chociaż trzy mecze ? Jak tak wszystko wiecie to powinniście być milionerami a buki płakać kiedy pojawiacie się w ich firmach.
    Peter coś ty się tak nakręcił z tym Motorem ? Na każdy negatywny typ co do szans utrzymania Lublina reagujesz prawie histerycznie. Wyluzuj. Życie zweryfikuje nasze typy jak co roku i po sezonie będzie się można z nich pośmiać.

    EDIT: jak z Grześkiem po operacji ? Są jakieś info co do tego kiedy będzie mógł wrócić do treningów ?
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 03-03-2019 o 22:07

  49. Powrót do góry    #854
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Sytuacja się zmieniła diametralnie. Każdy rozsądnie myślący wie, że w tej chwili Dziadyga jest potrzebny w Lublinie od zaraz. Takim składem jaki mamy obecnie bez Zengoty to można....
    To jest dramat Panowie, dramat.
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Moim zdaniem dziś Kępa powinien wziąć telefon do ręki i zadzwonić do Grega i powiedzieć: "słuchaj chłopie, sytuację mamy nie za ciekawą. Potrzebujemy Cię tutaj bardzo, nie będę ukrywał. Jeżeli chcesz to możemy zakopać topór, co było to było, idziemy dalej przed siebie..." - Kępa tym na pewno nie straci w oczach. Zadzwoni... jak Greg odmówi to spoko. Nie zaszkodzi próbować - o ile nie robił tego już wcześniej Kępa. Ale z tego co wiadomo, to nie odzywał się i nie brał pod uwagę Grega w ogóle.
    Każdy rozsądnie myślący już od kilku miesięcy wiedział, że jakieś dziwne unoszenie się honorem, jest tylko robieniem z siebie idioty, bo wystarczy jedna kontuzja (które w żużlu nie są niczym dziwnym) aby na kolanach się udać do danego zawodnika. A ten rzekomy tekst Kępy to śmiechu warte "W sumie Cię bluzgałem jak nie byłeś mi potzebny, ale jak jesteś to nagle grzecznie cię proszę". Niczyjego szacunku tym nie zyska A wystarczyło niepodskakiwać.

    Żeby nie było - nie chodzi tu tylko o Kępę, tak byłoby z kazdym. Przykładowo gdyby za rok ROW awansował do SE i nie miał wyjścia, to jestem pewny że Mrozek by gadał z Griszą: "Trzeba zakopać dawny topór wojenny". Mam nadzieję, że czegoś to Kępy nauczyło. Rynek zawodniczy jest zbyt mały, żeby publicznie dokonywać czyjegoś ostracyzmu.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no coz.. nie zgadzam sie z niczym co napisales. Ten ekstraligowy Zengota jest cholernie nierowny. Miewal super wystepy, miewal zenujace jak w Grudziadzu.
    Z Miesiaca sie mozesz smiac, ale to harpagan. Tak samo skazywano Jamróga i jakos sobie poradzil.
    Jestem podobnego zdania. Miesiąc wbrew pozorom to całkiem niezły zawodnik. Do tego specyficzny lubelski tor - jestem prawie pewien, że Miesiąc może u siebie robić 8-10 pkt a na wyjazdach 0. I generalnie ciężko byłoby się spodziewać czegoś więcej po Zengocie. Więc bez paniki.

    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Dlaczego mecz miałby nie odbyć się w terminie? W Grudziądzu zarząd nie jest głupi, żeby dopuścić do przełożenia tego meczu. Zima się skończyła. Pewnie jakieś chłodniejsze dni jeszcze się przytrafią, ale nie będzie to kilkudniowy mróz. Lublin ma miesiąc na przygotowanie toru.
    No właśnie - tylko że to Lublin przygotowuje tor, a nie Grudziądz Jakieś niespodziewane opady deszczu w okolicach stadionu dzień przed meczem i pozamiatane.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 04-03-2019 o 10:03
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  50. Powrót do góry    #855
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Miesiac w Nice krecil sie na domowym torze miedzy 8-10 pkt ,wiec nieco sceptycznie podchodze to takich dokonan w SE.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Strona 19 z 37 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •