Strona 22 z 37 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 990 z 1646

Wątek: Motor Lublin 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #946
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Moj kolega jak gral w 4 lidze mial w kontrakcie zakaz wyjsc na dyskoteke
    w czwartej lidze.
    Przecież ty nie masz kolegów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #947
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale to co on tam robił ze się tak połamał. Na pewno przy skokach. Tego powinni im zabronić.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Tu wracamy do dyskusji sprzed tygodnia.
    Niczego im nie powinni zabraniac.
    Na nich dziala tylko kasa.
    Gdyby mieli swiadomosc,ze przez wlasna glupote czy brawure
    beda musieli odlozyc w czasie zakup nowej fury czy budowe basenu,
    szybciutko by zrozumieli,ze do sezonu mozna sie przygotowac
    w mniej spektakularny sposob.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #948
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz dorobil sie drugiego lizidupa, w zwiazku z czym j rzeczywiscie powinien sie zamknac, bo jemu nikt nie tasuje.

  4. Powrót do góry    #949
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mariusz dorobil sie drugiego lizidupa, w zwiazku z czym j rzeczywiscie powinien sie zamknac, bo jemu nikt nie tasuje.
    Nie zasne w nocy
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #950
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 948 w 511 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mariusz dorobil sie drugiego lizidupa, w zwiazku z czym j rzeczywiscie powinien sie zamknac, bo jemu nikt nie tasuje.
    Coś mi "umkło". Kto jest pierwszym?

  6. Powrót do góry    #951
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Dokonano jednak korekt w projekcie, które zakładają zakończenie prac już nie do końca marca, a do końca czerwca.
    Fachowcem od budownictwa nie jestem, ale stawiam dolary przeciwko orzechom, że do końca karencji Trajektoriu spokojnie się z tym remontem wyrobią

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Gadol (14-03-2019)

  8. Powrót do góry    #952
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Fachowcem od budownictwa nie jestem, ale stawiam dolary przeciwko orzechom, że do końca karencji Trajektoriu spokojnie się z tym remontem wyrobią
    Nie przejdzie im to. Nie zdziwie jak się nie wyrobią to po prostu bedzie walkower. Takie rzeczy się wcześniej zgłasza.

  9. Powrót do góry    #953
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Speed Car Motor Lublin - MrGarden GKM Grudziądz (7.04, niedziela, godz. 19.00),

    Nie wiem kto ten terminarz ustalał, ale na 90% spotkanie się nie odbędzie. godzina 19 jest niepewna w tym terminie. Może padać, wiać a to jest u nas naprawdę bardzo prawdopodobne, więc nie liczę na to że to spotkanie się odbędzie.
    Fajnie byłoby gdyby się odbyło, przyjeżdża TV, wkracza Ekstraliga, fajna pora, ale za późno ta godzina w tym terminie.

    Po drugie my jeździliśmy po południu zawsze w 1 lidze, dla nas będzie nowością jazda o 19, gdzie to już praktycznie wieczór jeszcze. O o 19:07 u nas w tym dniu zachodzi słońce, dla przykłady w Szczecinie 19:45, Poznań 19:34

  10. Powrót do góry    #954
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Pisanie na miesiac przed meczem, ze na pewno sie nie odbedzie - jeden z lepszych odlotow, jakie widzialem na forum do tej pory.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (14-03-2019), młody_piernik2 (14-03-2019)

  12. Powrót do góry    #955
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    oni już tam wiedzą że tego meczu nie będzie bo być nie może.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (14-03-2019)

  14. Powrót do góry    #956
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Pisanie na miesiac przed meczem, ze na pewno sie nie odbedzie - jeden z lepszych odlotow, jakie widzialem na forum do tej pory.
    Nie napisałem, że na pewno się nie odbędzie, tylko na 90% się nie odbędzie, bo jest takie ryzyko, gdyż u nas na przestrzeni lat na początku kwietnia może nawet i spaść śnieg.

    Czytanie ze zrozumieniem kolego się kłania.

    Ja osobiście wolałbym by ten termin został i mecz się odbył.

  15. Powrót do góry    #957
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Speed Car Motor Lublin - MrGarden GKM Grudziądz (7.04, niedziela, godz. 19.00),

    Nie wiem kto ten terminarz ustalał, ale na 90% spotkanie się nie odbędzie. godzina 19 jest niepewna w tym terminie. Może padać, wiać a to jest u nas naprawdę bardzo prawdopodobne, więc nie liczę na to że to spotkanie się odbędzie.
    Fajnie byłoby gdyby się odbyło, przyjeżdża TV, wkracza Ekstraliga, fajna pora, ale za późno ta godzina w tym terminie.

    Po drugie my jeździliśmy po południu zawsze w 1 lidze, dla nas będzie nowością jazda o 19, gdzie to już praktycznie wieczór jeszcze. O o 19:07 u nas w tym dniu zachodzi słońce, dla przykłady w Szczecinie 19:45, Poznań 19:34
    Wszystko rozumiem, ale co by zmieniło że spotkanie byście rozegrali o 16?
    Gdy będzie padać to żadna godzina nie pomoże...
    Po drugie od kilku lat spotkania są o 19 albo 19 30 w ekstralidze więc nie wiem w czym zdziwienie?
    Po trzecie skąd ty wiesz jaka będzie pogoda 7 kwietnia? A może będzie ładny ciepły wieczór i +10? To jeszcze dużo czasu.
    Tu nikt nie będzie robił wyjątków dla Lublina a spotkanie wieczorem przy jupiterach może być wspaniałym widowiskiem.
    Lepiej naprawdę dobrze się przygotujcie bo jak polozycie pierwszy mecz z GKM to słońce zajdzie dla was już bezpowrotnie...

  16. Powrót do góry    #958
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Właśnie spotkanie o 19 przy jupiterach i na inaugurację sezonu to wymarzona sprawa. To coś wyjątkowego i dlatego chciałbym aby ten termin pozostał i pogoda dopisała.

    Ale na przestrzeni lat początek kwietnia tak do połowy to u nas wielka loteria: śnieg, grad, deszcz, słońca jak na lekarstwo.

  17. Powrót do góry    #959
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    hmmm.
    coś mi się wydaje że patrząc na dane meteo to skoro w kwietniu tak słabo to w kolejnych miesiącach nie da rady wcale pojeździć

    Załączone obrazki Załączone obrazki

  18. Powrót do góry    #960
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Na prawdę nic się nie da zrobić w sprawie Łaguty od początku sezonu? Myślałem, że coś wskóracie a tu cisza. Jeśli na prawdę pojedzie od maja to ten transfer w sumie jest bezpodstawny. 7 kwietnia bez Laguty i Zengoty 45-44 będzie sukcesem w mojej ocenie chyba, że zrobicie kope taką że tylko kaski będą widoczne na to jednak Ekstraliga nie pozwoli. Ogólnie nawet minimalne zwycięstwo z GKM nie wiele wam daje, ponieważ by się utrzymać to w mojej ocenie punkt bonusowy jest z nimi niezbędny. Warto też zwrócić uwagę na Gorzów, po tym co tam się rzekomo dzieję, może to nie GKM będzie waszym "partnerem" w warce o 7 pozycję.

  19. Powrót do góry    #961
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Naszym partnerem do spadku jest tylko i wyłącznie Grudziądz.
    Gorzów się wybroni.

    W mojej ocenie Grudziądz jest do pokonania w dwumeczu na spokojnie. Tutaj nie obawiam się tego meczu, ale wiem że to nieobliczalna drużyna. Tam gdzie my polegniemy, to Grudziądz z racji doświadczenia może urwać kilka pkt Toruniowi, Stali bądź nawet Częstochowie. Tak więc do ostatniej kolejki z Grudziądzem będziemy bić się o 7 miejsce

  20. Powrót do góry    #962
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach

    icon1.gif

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    hmmm.
    coś mi się wydaje że patrząc na dane meteo to skoro w kwietniu tak słabo to w kolejnych miesiącach nie da rady wcale pojeździć
    Tak patrząc na zestawienie opadów, to Motor w kwietniu powinien jechać 2x w tygodniu, jakiś mecz w maju i w październiku resztę rozegrać. Nie ma co patrzeć na opady, jechać kiedy planowane i tyle.
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Naszym partnerem do spadku jest tylko i wyłącznie Grudziądz.
    Gorzów się wybroni.

    W mojej ocenie Grudziądz jest do pokonania w dwumeczu na spokojnie. Tutaj nie obawiam się tego meczu, ale wiem że to nieobliczalna drużyna. Tam gdzie my polegniemy, to Grudziądz z racji doświadczenia może urwać kilka pkt Toruniowi, Stali bądź nawet Częstochowie. Tak więc do ostatniej kolejki z Grudziądzem będziemy bić się o 7 miejsce
    Nisko oceniasz Grudziądz. Grudziądz ma A. Łagutę, który jest dla waszych grajków w zasadzie nieosiągalny. Dalej jest Bjerre, Lindbaeck, Pawlicki i Buczkowski, każdy z nich jest skuteczniejszym zawodnikiem od waszego najlepszego seniora. Może Lambert się rozkręci na podobny poziom. Zengota to podobny poziom jak powyżsi GKM-owcy, ale on może jechać pod koniec sezonu, jeśli pojedzie. Jonsson nie nadaje się do Eligi nawet na 2 linię, a na Łagutę zaczekacie, może być za późno. Prócz juniorów nie macie kim walczyć. Pewnie zdarzy się parę wygranych na swoim torze, ale GKM jest mocniejszy bez wątpliwości. Motor wygląda jak wypisz wymaluj Gniezno w sezonie 2013, nic więcej.
    Większa szansa już chyba z Gorzowem, jeśli jakaś bomba finansowa tam pęknie, jeśli natomiast Stal się upora z problemami, to spokojnie się obroni.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 14-03-2019 o 11:33

  21. Powrót do góry    #963
    Użytkownik Awatar swistak
    Dołączył
    12-04-2015
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 46 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Tak patrząc na zestawienie opadów, to Motor w kwietniu powinien jechać 2x w tygodniu, jakiś mecz w maju i w październiku resztę rozegrać. Nie ma co patrzeć na opady, jechać kiedy planowane i tyle.

    Nisko oceniasz Grudziądz. Grudziądz ma A. Łagutę, który jest dla waszych grajków w zasadzie nieosiągalny. Dalej jest Bjerre, Lindbaeck, Pawlicki i Buczkowski, każdy z nich jest skuteczniejszym zawodnikiem od waszego najlepszego seniora. Może Lambert się rozkręci na podobny poziom. Zengota to podobny poziom jak powyżsi GKM-owcy, ale on może jechać pod koniec sezonu, jeśli pojedzie. Jonsson nie nadaje się do Eligi nawet na 2 linię, a na Łagutę zaczekacie, może być za późno. Prócz juniorów nie macie kim walczyć. Pewnie zdarzy się parę wygranych na swoim torze, ale GKM jest mocniejszy bez wątpliwości. Motor wygląda jak wypisz wymaluj Gniezno w sezonie 2013, nic więcej.
    Większa szansa już chyba z Gorzowem, jeśli jakaś bomba finansowa tam pęknie, jeśli natomiast Stal się upora z problemami, to spokojnie się obroni.
    Dokładnie tak. Dla porównania średnie 2018:
    Laguta 2,4
    Bjerre 1,91
    Pawlicki 1,83
    Lindback 1,75
    Buczkowski 1,5.
    Wasz krajowy lider który jest kontuzjowany Zengota 1,57 czyli poziom najsłabszego seniora Grudziądza. Reszta to wielka niewiadoma. Wiem że statystyki nie jeżdżą ale uważam że GKM może być cięższym przeciwnikiem niż np. Gorzów.

  22. Powrót do góry    #964
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Statystyki nie grają. Co było w zeszłym roku wrzucamy do histori, do tabelek i jedziemy tym co mamy teraz.
    Może się zmienić tor, podejście, możemy dostać jakieś nowe silniki, ktoś może odpalić, ktoś może wypaść ze składu - zmiennych jest wiele i na tą chwilę nie możemy stwierdzić, czy odpali AJ, czy Łaguta; czy tor będzie naszym atutem czy nie; czy silniki motory będą spasowane czy nie.

    Moim zdaniem Gorzów będzie bardzo ciężkim przeciwnikiem, jednak taki Zmarzlik na silniku ze szrotu może więcej dać drużynie niż niejeden senior w Polsce. Chłopak ma do tego talent i kunszt. Z tym trzeba się urodzić, a on urodził się chyba na motocyklu. Łaguta pomimo przerwy to też kosmita; kto wie czy w Rosji czy w Australii sam nie trenował. Ale on wraca od 6 kolejki.

    Dużym kłopotem jest wypadnięcie Grześka. Dramat jak pisałem wcześniej na forum. Ta jego kontuzja dużo zmienia. Łaguta dopiero od 6 kolejki ale może być za późno.

    Tak czy inaczej Grudziądz w pierwszej kolejce jest do pyknięcia nawet 6-8 pkt

  23. Powrót do góry    #965
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Żeby wygrać z Grudziadzem 8-10pkt to dwójka Wiktorow na juniorce musi uzbierać razem 10-12pkt wtedy wygrana pewna a i szansa na zaliczkę. Myślę że Mikkelsen odpali i zrobi super wynik

  24. Powrót do góry    #966
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Speed Car Motor Lublin - MrGarden GKM Grudziądz (7.04, niedziela, godz. 19.00),

    Nie wiem kto ten terminarz ustalał, ale na 90% spotkanie się nie odbędzie. godzina 19 jest niepewna w tym terminie. Może padać, wiać a to jest u nas naprawdę bardzo prawdopodobne, więc nie liczę na to że to spotkanie się odbędzie.
    Fajnie byłoby gdyby się odbyło, przyjeżdża TV, wkracza Ekstraliga, fajna pora, ale za późno ta godzina w tym terminie.

    Po drugie my jeździliśmy po południu zawsze w 1 lidze, dla nas będzie nowością jazda o 19, gdzie to już praktycznie wieczór jeszcze. O o 19:07 u nas w tym dniu zachodzi słońce, dla przykłady w Szczecinie 19:45, Poznań 19:34
    No wiesz, rzucając takie argumenty, to jakbyś przyznawał, że nie nadajecie się do E-ligi. Jeśli będzie przesadnie kombinowane, to skończy się walkowerem i tyle. No ale to raczej czysta fikcja literacka na forum, a nie realne plany.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Powrót do góry    #967
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Pisanie ze AJ odpali to czysta abstrakcja. Lubie go ale jego czas minal bezpowrotnie.

  26. Powrót do góry    #968
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Pisanie ze AJ odpali to czysta abstrakcja. Lubie go ale jego czas minal bezpowrotnie.
    Co to znaczy odpali ? Kwestia nomenklatury. Jeśli odpaleniem jest to, że wykręci 1,8 na bieg to odpali. Mnie nie zdziwi jego świetna jazda zwłaszcza w Lublinie na torze dla niego wręcz stworzonym. Dzisiaj już ma 40 na karku. Bez żadnej presji. Może bawić się żużlem i to robi dlatego jego bardzo dobry sezon nie będzie dla mnie S-F.

  27. Powrót do góry    #969
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Fajnie byłoby gdyby udało się kupić braci Curzytków.
    Młodzi z dobrymi rokowaniami, byśmy byli zabezpieczeni na lata.

    Ciekaw jestem czy dałoby się ich kupić, a następnie by się objeżdżali wypożyczyć do 2 ligi? Bo opcja wypożyczenia ich do nas nie wchodzi w grę.

  28. Powrót do góry    #970
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Co to znaczy odpali ? Kwestia nomenklatury. Jeśli odpaleniem jest to, że wykręci 1,8 na bieg to odpali. Mnie nie zdziwi jego świetna jazda zwłaszcza w Lublinie na torze dla niego wręcz stworzonym. Dzisiaj już ma 40 na karku. Bez żadnej presji. Może bawić się żużlem i to robi dlatego jego bardzo dobry sezon nie będzie dla mnie S-F.
    Dla mnie odpali to jest lider który trzepie te 10 pkt i nie zawodzi w nominowanych. On będzie miał sztucznie podwyższoną średnią na marnych doparowych bądz na juniorach.

    2 sezony temu miał tor który zna dużo lepiej niż ten w Lublinie i cudów nie było, a powiedziałbym że była tragedia.

    Jonsson nigdy nie miał presji gdziekolwiek nie jeździł , żużel to dla niego dodatek do życia a nie główne źródło utrzymania.

  29. Powrót do góry    #971
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Dla mnie odpali to jest lider który trzepie te 10 pkt i nie zawodzi w nominowanych. On będzie miał sztucznie podwyższoną średnią na marnych doparowych bądz na juniorach.

    2 sezony temu miał tor który zna dużo lepiej niż ten w Lublinie i cudów nie było, a powiedziałbym że była tragedia.

    Jonsson nigdy nie miał presji gdziekolwiek nie jeździł , żużel to dla niego dodatek do życia a nie główne źródło utrzymania.
    Aha. Czyli generalnie ma wy_jeb_ane na żużel. To po co naraża życie ?

  30. Powrót do góry    #972
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    No dla mnie to jest jedynie jego hobby i czysta zabawa. Na poważnie to on jeździł jak miał szanse na medale MŚ potem tak jak pisałem wcześniej hobbystyczna jazda.

  31. Powrót do góry    #973
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Statystyki nie grają. Co było w zeszłym roku wrzucamy do histori, do tabelek i jedziemy tym co mamy teraz.
    Może się zmienić tor, podejście, możemy dostać jakieś nowe silniki, ktoś może odpalić, ktoś może wypaść ze składu - zmiennych jest wiele i na tą chwilę nie możemy stwierdzić, czy odpali AJ, czy Łaguta; czy tor będzie naszym atutem czy nie; czy silniki motory będą spasowane czy nie.

    Moim zdaniem Gorzów będzie bardzo ciężkim przeciwnikiem, jednak taki Zmarzlik na silniku ze szrotu może więcej dać drużynie niż niejeden senior w Polsce. Chłopak ma do tego talent i kunszt. Z tym trzeba się urodzić, a on urodził się chyba na motocyklu. Łaguta pomimo przerwy to też kosmita; kto wie czy w Rosji czy w Australii sam nie trenował. Ale on wraca od 6 kolejki.

    Dużym kłopotem jest wypadnięcie Grześka. Dramat jak pisałem wcześniej na forum. Ta jego kontuzja dużo zmienia. Łaguta dopiero od 6 kolejki ale może być za późno.

    Tak czy inaczej Grudziądz w pierwszej kolejce jest do pyknięcia nawet 6-8 pkt
    Na pewno warto być optymistą, bo jakie inne wyjście masz? Jedynie G.Łaguta jest grajkiem-liderem, ale on prawie od połowy sezonu. Nieobliczalnym zawodnikiem 2 linii (raz 2pkt, raz 10pkt) na pewno jest Zengi, ale jego praktycznie nie będzie w tym roku. O AJ zapomnij, to żaden rywal nawet dla średniaków Eligi, to samo z Lampartem i Miesiącem. Zostają Lambert i Michelsen i w nich można upatrywać jakiejś szansy, choć niewielkiej, do seniorów przyzwoici juniorzy, tyle atutów. To sumarycznie jest =Start2013r.

  32. Powrót do góry    #974
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tu wracamy do dyskusji sprzed tygodnia.
    Niczego im nie powinni zabraniac.
    Na nich dziala tylko kasa.
    Gdyby mieli swiadomosc,ze przez wlasna glupote czy brawure
    beda musieli odlozyc w czasie zakup nowej fury czy budowe basenu,
    szybciutko by zrozumieli,ze do sezonu mozna sie przygotowac
    w mniej spektakularny sposob.
    W normalnym świecie nie jest czasem tak, że jeśli firma Motor umówiła się na wykonanie danej pracy/zlecenia z firmą Zengi Racing i jeśli firma Zengi Racing nie jest w stanie wykonać zlecenia, to ma zwrócić co pobrała na konto wykonanej pracy?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Powrót do góry    #975
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    W normalnym świecie nie jest czasem tak, że jeśli firma Motor umówiła się na wykonanie danej pracy/zlecenia z firmą Zengi Racing i jeśli firma Zengi Racing nie jest w stanie wykonać zlecenia, to ma zwrócić co pobrała na konto wykonanej pracy?
    W normalnym tak. Świat żużlowy nigdy nie był normalny.

  34. Powrót do góry    #976
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no coz.. nie zgadzam sie z niczym co napisales. Ten ekstraligowy Zengota jest cholernie nierowny. Miewal super wystepy, miewal zenujace jak w Grudziadzu.
    Z Miesiaca sie mozesz smiac, ale to harpagan. Tak samo skazywano Jamróga i jakos sobie poradzil.
    Ja nie porównuje Zengoty do top10 ligi (do Janowskiego, KK, Dudka), ale do składu Motoru. A na tle tego składu to wypada na jednego z lepszych. Ja wiem że Zengota miewa wahania formy, nie jest to Woffinden, ale też nie moja wina że Lublin ma taki skład że Zengi na jego tle wygląda jak profesor.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie sadze by mecz z Grudziadzem odbyl sie w terminie. Po za tym nawet jesli to Grudziadz i tak raczej przegra, bo niby kto z ich skladu moze w Lublinie wymiatac procz Łaguty?
    Bjerre to tam bedzie raczej kaleczyl, on ma fatalne wejscia w sezon. Predator i Pawlicki to wielka niewiadoma. Zaden z nich nie nalezy do rownych zawodnikow.
    Juniorka zostanie zmiazdzona.
    Zengota nierówny, Pawlicki nierówny, Lindbaeck nierówny ale Miesiąc sztos. Poradzi sobie! Z Jamroga też się śmiali! No i ten kaleka Bjerre i jego fatalne wejścia w sezon
    AD 2018 - pierwsze 4 mecze:
    (3,1,3,3,2*) 12+1
    (2,1,1,,0,0) 4
    (3,3,3,1*,2*) 12+2
    (2,2,2,0,3,2) 11

    Ale żeby nie było, w pierwszej kolejce trzymam kciuki za Motor. Szkoda by było gdyby przegrali na inaugurację, a i liga straciła by na wartości. Bo to co za emocje kiedy to po pierwszym meczu będziemy znali już spadkowicza?

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (16-03-2019)

  36. Powrót do góry    #977
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Ja nie porównuje Zengoty do top10 ligi (do Janowskiego, KK, Dudka), ale do składu Motoru. A na tle tego składu to wypada na jednego z lepszych. Ja wiem że Zengota miewa wahania formy, nie jest to Woffinden, ale też nie moja wina że Lublin ma taki skład że Zengi na jego tle wygląda jak profesor.

    Spoko. Łełek pojedzie sezon życia i usadzi na piź_dzie forumowych ekspertów.

  37. Powrót do góry    #978
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Tacy starzy a tacy głupi wszyscy jesteście - zakładacie że jaki ktoś miał ubiegł sezon, taki będzie miał kolejny jakbyście od wczoraj interesowali się żużlem Jasne, że Lublin jest faworytem do spadku, ale to wcale nie znaczy że musi spaść. W GKM-ie żadne asy nie jeżdżą - i Buczek, i Lindback, i Pawlicki, i Bjerre mają takie wahania formy, że mogą najpierw wysoko u siebie wygrać, by potem dostać 30:60. Z A. Łaguty też robicie kosmitę, a też może mieć różne mecze. Ja bym Lublina nie skreślał. Pierwszy mecz co prawda z GKM-em, ale do powrotu Griszy mają u siebie tylko Leszno, z którym i tak byłyby bęcki. Po powrocie Łaguty nadal są w stanie trzepnąć 10 punktów. Może być różnie Wcale taka mocna nie wydaje się Stal, Toruń znów z problemami... Liga będzie ciekawe. Wbrew temu co przed każdym sezonem wszyscy twierdzą Ile to razy miała być liga dwóch prędkości, a potem wszystkim ucierano nosa?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (15-03-2019)

  39. Powrót do góry    #979
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 8 postach
    lpokarse, odpuść sobie czasami pisanie, bo nie robisz dobrej reklamy kibicom z Lublina.

    Kibice z Lublina w zdecydowanej większości zdają sobie sprawę z tego kto jest faworytem do spadku. Jednak w wypowiedziach kibiców innych klubów o szansach na obronienie ekstraligi przez Motor wyczuwam więcej kurtuazji niż faktycznej wiary w to, że może się tak stać.
    Skład jaki mamy każdy widzi. Składa się on w większości z niewiadomych - z zawodników, którzy albo nigdy nie jeździli w ekstralidze, albo jeździli w niej bardzo dawno, a jak jeździli niedawno - AJ - to bez sukcesów. Jedyny zawodnik szerzej znany ekstraligowej publiczności - Zengota - też ostatni sezon miał słaby, a do tego jest kontuzjowany. Dlatego wcale mnie nie dziwi, że nikt nie daje Motorowi większych szans na utrzymanie.
    Motor jest nowym zespołem w ekstraligowym gronie, dlatego ekstraligowy kibic wie o nim bardzo mało.

    1. Tor. Panuje dziwne przekonanie, że Lublin kombinuje z torem i że jeździ na przyczepnym. Faktycznie, nasi zawodnicy - Lambert, Miesiąc, AJ - preferują przyczepne tory, jednak przyczepny tor ostatni raz w Lublinie był w barażu z Rzeszowem (po wcześniejszych opadach). Wówczas Lambert wygrywał z przewagą prostej. W całym poprzednim sezonie i jeszcze wcześniejszym tor był twardy. Może nie był to typowy beton, ale do przyczepnego mu było daleko, na co nieraz narzekali lubelscy kibice.
    Jak będzie w przyszłym sezonie? Nie wiem. Przed zimą dowieziono bardzo dużo nawierzchni. Być może klub będzie chciał ją wykorzystać do tego, żeby robić przyczepniej, jednak kombinowania z torem bym się nie spodziewał. Nie z tą ekipą. Ludzie, którzy obecnie zarządzają klubem, dali się poznać od bardzo profesjonalnej strony i robili taki tor, żeby jak najbardziej zwiększyć szanse na rozegranie meczu. Ani razu za ich kadencji nie było kombinowania, co kibice również nieraz zarzucali, bo wiadomo, że w żużlu należy jak najbardziej wykorzystywać atut własnego toru. Dlatego właśnie zespół przez cały ubiegły sezon lepiej się spisywał na wyjeździe niż u siebie.

    2. Zarząd. Niektórzy pewnie kojarzą nazwisko Kępa, jednak zakładam, że dla większości kibiców ludzie zarządzający obecnie klubem są w większości anonimowi. Jednak istotne jest, że ludzie ci są od dawna mocno związani z środowiskiem motocyklowym. Pomijam już osobę Marka Kępy, ale Piotr Więckowski był pierwszym Polakiem na Dakarze. Od wielu lat prowadzą klub motocrossowy - z niemałymi sukcesami. Mają wiedzę nie tylko organizacyjną (poza KM Cross prowadzą z powodzeniem swoje firmy) ale i techniczną i znają specyfikę sportów motorowych. Wiedzą jakie znaczenie ma sprzęt, mają kontakty w środowisku, wiedzą do kogo udać się ze sprzętem i sami też potrafią pomóc zawodnikowi poszukać prędkości. To się rzadko zdarza wśród prezesów czy członków zarządu klubów żużlowych. Moim zdaniem to właśnie dzięki temu w ubiegłym sezonie spośród zawodników, którzy nie byli faworytem do awansu, a jedynie do fazy PO, zrobili drużynę, która zdominowała I ligę.
    Jakie to ma znaczenie? Po pierwsze takie, że do ekstraligi nie wchodzi klub, który dopiero będzie się jej uczył - jak niektórzy kibice próbują przedstawiać - a taki, który może jej dać coś nowego i zaskoczyć dotychczasowe kluby nowym spojrzeniem i poszukać przewagi na polach, na których nikt jeszcze tej przewagi nie szukał.

    O marketingu itd. nawet nie będę pisał. Efekty każdy zobaczy jak na swoim stadionie zobaczy najliczniejszą ekipę gości w sezonie na tym polu już od dawna w tej ekstralidze jesteśmy.

    3. I co najważniejsze - zawodnicy. Każdy widzi, że skład na papierze nie jest najmocniejszy, ale nie jest to skład zbudowany z zawodników wypalonych, przerobionych w ekstralidze, ale z takich, którzy chcą coś udowodnić i chcą dokonać przełomu w swoich karierach.
    AJ - ostatnie lata w ekstralidze miał słabe, jednak większość nie zauważa, że w ubiegłym sezonie się odbudował. Został najskuteczniejszym zawodnikiem I ligi, lepszym od Woryny, który nieźle sobie radził w ekstralidze. Na torze nie jeździł jak 40 letni emeryt, a jego akcje mogą być ozdobą całego sezonu. Wygrał nam kilka meczów wyprzedzając po trasie w 15 biegu. Robił naprawdę ogromne show. Można prześledzić sobie historie niektórych zawodników, którzy notowali dołki, ale potrafili wrócić do ekstraligi i robić naprawdę niezłe wyniki. Oczywiście nikt się nie spodziewa tego, że AJ wróci do czołówki GP, jednak jeśli pojedzie na poziomie z ubiegłego roku to powinien spokojnie zrobić średnią 1,8-1,9.

    Lambert - zawodnik w 2017 roku przychodził do Lublina jako zawodnik w zasadzie nieznany. Miał powalczyć o skład, a stał się w zasadzie jego liderem. Podobnie w I lidze. Nikt nie oczekiwał od niego przed sezonem, że będzie jednym z liderów. Raczej miał pełnić rolę zawodnika drugiej linii. Chłopak wzorowo kieruje swoją karierą i są tego efekty. Wie na czym polega ekstraliga, nie pchał się tam, żeby robić 1,5 pkt/bieg. Praktycznie w każdym klubie, w którym jeździ jest liderem. To będzie objawienie przyszłego sezonu w ekstralidze i zawodnik, który już niedługo będzie w czołówce GP. W swoim życiu widziałem wielu żużlowców, pewnie wszystkich, którzy jeździli na przyzwoitym poziomie w ciągu ostatnich dwudziestu-trzydziestu lat, ale Lambert wyraźnie się wśród nich wyróżnia umiejętnościami i techniką jazdy. Czasami brakuje mu jeszcze prędkości - nie wiem czy to kwestia doboru przełożeń czy sprzętu - ale jak mu sprzęt jedzie to wygrywa. Jak sprzęt ma słabszy to też potrafi nawiązać walkę.

    4. Juniorzy. I tu bym upatrywał największej przewagi Motoru nad rywalami. Ani Grudziądz, ani Gorzów, ani Toruń juniorów nie mają, a to jest 1/3 biegów w meczu. To właśnie juniorzy robią różnicę. Moim zdaniem Tarnów spadł głównie przez to, że nie miał punktującego juniora, bo przegrywali mecze na styku, a junior ogony woził. Leszno też wygrywa ligę nie wyrównanym składem seniorskim (choć to oczywiście niezbędne), ale Smektałą i Kuberą. Tutaj mają przewagę nad rywalami.
    Lublin ma pewnie drugą juniorską parę w lidze, ale przede wszystkim ma w tym elemencie wyraźną przewagę nad bezpośrednimi rywalami o utrzymanie.

    Czy to wystarczy do utrzymania? Nie mam pojęcia. Problem na pewno jest to, że na początku w składzie będą musieli być i Miesiąc i Lampart, zawodnicy którzy powinni siedzieć albo na ławce, albo być zastępowani przez Lamberta - przy obecności Zengoty i Łaguty. Lampart potrafi dobrze wyjść ze startu i trzymać gaz - to czasami wystarczy. Jednak w Miesiąca niestety nie wierzę. Facet ma tak fatalne starty, że w ekstralidze nie ma moim zdaniem czego szukać. Zawodników z GP nie będzie wyprzedzał na trasie, tym bardziej na twardych, ekstraligowych torach. Wszystko powyżej 1,0 będzie sukcesem.

    Obaw o odjechanie meczu z Grudziądzem też nie mam o ile nie będzie jakichś ulewnych deszczów. Klub nie robi takich cyrków, że dąży do odwoływania meczu, żeby później mógł jechać Łaguta. Tym bardziej, że jeszcze w kwietniu są dwa rezerwowe terminy, w których Łaguta i tak nie będzie mógł wystąpić. Jedynie martwi mnie, że ten pierwszy mecz jest niezwykle ważny, a początek sezonu tradycyjnie w Lublinie jest ciężki. Od lat. Także przy obecnej ekipie. W ubiegłym roku u siebie zremisowaliśmy ze słabą, jak się później okazało, Łodzią. ...i to po dramatycznej szarży w Jonssona w 15 biegu.

    Jednego możecie być pewni. Motor nie będzie outsiderem i stworzy wiele ciekawych i emocjonujących widowisk.
    Ostatnio edytowane przez istred ; 15-03-2019 o 14:16

  40. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi istred za jego przydatny post!

    Buszmen (15-03-2019), Gadol (15-03-2019), Peter Kildemand (15-03-2019), lego (15-03-2019), spitt22 (15-03-2019), welna (16-03-2019)

  41. Powrót do góry    #980
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No wszystko fajnie, ale z tym:

    Lambert - zawodnik w 2017 roku przychodził do Lublina jako zawodnik w zasadzie nieznany.


    Odpływ...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (15-03-2019), sparta_mistrz (16-03-2019)

  43. Powrót do góry    #981
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Odpływ...[/COLOR]
    I tak, i nie. My o Lambercie słyszeliśmy, ale prezesi klubów? Jakoś nie wydaje mi się, żeby się o niego wtedy zabijali...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  44. Powrót do góry    #982
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No wszystko fajnie, ale z tym:



    Odpływ...[/COLOR]
    Nieznany dla takich, których interesuje tylko to ile zrobi Pawlicki i czy Dudek ma nowe silniki. Dla kogoś kto żyje tym sportem Lambert już był znany 5 lat temu.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Gadol (15-03-2019)

  46. Powrót do góry    #983
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 8 postach
    Jak ktoś chce się przyczepić to powód znajdzie zawsze.

    Środowisko żużlowe jest tak małe, że większość z nas zna nazwiska 90 % zawodników czynnie uprawiających żużel, a nawet nazwiska niektórych amatorów. Nie o to przecież chodzi.
    Lambert przychodząc do Lublina miał 17 lat. Jeździł głównie na Wyspach i zaliczył kilka meczów w Szwecji. Był dobrze zapowiadającym się zawodnikiem, świeżo upieczonym brązowym medalistą IMŚJ (pewnie trochę na wyrost, bo głównie dzięki znakomitemu występowi na swoim torze). Jednak w dorosłym żużlu stawiał dopiero pierwsze kroki. Nie można powiedzieć, że był to zawodnik z jakimkolwiek wyrobionym nazwiskiem, a tym bardziej zawodnik, który miałby grać pierwsze skrzypce, nawet w drugoligowym klubie. Przychodził do Lublina jako nadzieja, ale każdy liczył się z tym, że równie dobrze może nie wystąpić w żadnym meczu. Dla szerszej publiczność zawodnik nowy, nieznany. W przeciwieństwie choćby do Bjarne Pedersena, Jeleniewskiego czy Miesiąca, którzy w polskiej lidze nazwisko zdążyli sobie wyrobić.
    Przypomnę, że w tej samej edycji IMŚJ 6 miejsce zajął Patrick Hansen, który również został zakontraktowany przez Motor.
    Ostatnio edytowane przez istred ; 15-03-2019 o 15:32

  47. Powrót do góry    #984
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez istred Zobacz posta
    Jak ktoś chce się przyczepić to powód znajdzie zawsze.

    Środowisko żużlowe jest tak małe, że większość z nas zna nazwiska 90 % zawodników czynnie uprawiających żużel, a nawet nazwiska niektórych amatorów. Nie o to przecież chodzi.
    Lambert przychodząc do Lublina miał 17 lat. Jeździł głównie na Wyspach i zaliczył kilka meczów w Szwecji. Był dobrze zapowiadającym się zawodnikiem, świeżo upieczonym brązowym medalistą IMŚJ (pewnie trochę na wyrost, bo głównie dzięki znakomitemu występowi na swoim torze). Jednak w dorosłym żużlu stawiał dopiero pierwsze kroki. Nie można powiedzieć, że był to zawodnik z jakimkolwiek wyrobionym nazwiskiem, a tym bardziej zawodnik, który miałby grać pierwsze skrzypce, nawet w drugoligowym klubie.
    Przypomnę, że w tej samej edycji IMŚJ 6 miejsce zajął Patrick Hansen, który również został zakontraktowany przez Motor.
    Przestań. To jest Robert Lambert a nie jakiś Paul Hurry. To, że będzie grał pierwsze skrzypce w każdym drugoligowym klubie to było akurat pewne. Tacy jak on rodzą się dla dyscpliny raz na X lat.

    Lambert i Hansen to tak jakbyś porównał Adama Kownackiego i Krzysztofa Zimnocha.

  48. Powrót do góry    #985
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 8 postach
    Dzisiaj tak. Przed sezonem 2017 nie było to tak oczywiste.

  49. Powrót do góry    #986
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    I tak, i nie. My o Lambercie słyszeliśmy, ale prezesi klubów? Jakoś nie wydaje mi się, żeby się o niego wtedy zabijali...
    Zabijali to może i nie, ale zabiegali o niego choćby po występie w Lidze Mistrzów w Gorzowie. Tylko on sam nie chciał iść od razu za wysoko.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  50. Powrót do góry    #987
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nieznany dla takich, których interesuje tylko to ile zrobi Pawlicki i czy Dudek ma nowe silniki. Dla kogoś kto żyje tym sportem Lambert już był znany 5 lat temu.
    masz jakiś dowód na to ze 5 lat temu on był dla ciebie znany. może jakiś stary post? dla mnie zwyczajnie w tym poście kłamiesz bo nie miałeś pojęcia o nim. chyba ze nie piszesz o sobie i zwyczajnie jak zwykle pajacujesz

  51. Powrót do góry    #988
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Czy aby na pewno Lublin będzie miał jakieś duże korzyści z juniorów? To jest Ekstraliga i to ich pierwsze sezony na tym szczeblu rozgrywek które mogą ich solidnie zweryfikować zwłaszcza Trofimova. W ogóle mnie to nie zdziwi jak taki np. Rolnicki czy Sobczyński czyli raczej juniorzy średniej półki będą lepsi bo mają większe doświadczenie w E-lidze.

  52. Powrót do góry    #989
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    masz jakiś dowód na to ze 5 lat temu on był dla ciebie znany. może jakiś stary post? dla mnie zwyczajnie w tym poście kłamiesz bo nie miałeś pojęcia o nim. chyba ze nie piszesz o sobie i zwyczajnie jak zwykle pajacujesz
    Do budy kundlu.

  53. Powrót do góry    #990
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    nigdy nie wiadomo czy któryś nie zaskoczy. są duże szanse. ja ich ustawiłem w połowie stawki juniorów z el. z tym ze większe szanse daje wschodniakowi. jednak to krew mongokska i większą fantazja z mniejszym kablem.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Do budy kundlu.
    nO i jak wsiarzu konfabulancie gdzie te 5 lat.

Strona 22 z 37 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •