Strona 36 z 37 PierwszyPierwszy ... 2634353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,576 do 1,620 z 1646

Wątek: Motor Lublin 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1576
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    jako, ze Norbiego nie bedzie w Lublinie to cala moja rozpiska jak i misterny plan wiadomo gdzie.
    W sumie Norbi czy Jack - jeden pies. Młody Holder długo wchodzi w mecz.

    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Jak wprowadzali ten przepis i mocno go krytykowałem to na tym forum zwłaszcza przez Spartan i Getwellowców byłem mocno atakowany. Dalej nie zmieniam zdania ten przepis jest chory!
    Przepis jest chory w obecnej postaci, że musi to być konkretnie zawodnik do lat 23. Jakby to mógł być dowolny zawodnik to byłoby lepiej - najsłabszy lądowałby pewnie pod 8 i lepsi by jeździli od początku. A tak to nie wiadomo - puścić od początku? czy później? słabszy ma najpierw trochę pojeździć, czy od razu pozbawić go startów? Więc paradoksalnie najlepiej mają Ci, którzy pod 8 mają zawodników słabych - typu Zg i Czewa. U nich kwasów nie ma, pojedzie Dróżdż czy nie pojedzie to nikt nie będzie miał pretensji.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Buszmen (23-05-2019)

  3. Powrót do góry    #1577
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    W innych dyscyplinach sportowych funkcjonuje przepis o rezerwowym tylko w żużlu jest bez sensu. Może umiejętność korzystania z niego przerasta prowadzących drużyny, może jest nakładana za duża presja albo zawodnicy nie są profesjonalistami. To nie przepis jest chory tylko ludzie którzy nie potrafią się nim posługiwać, bo sam zamysł jest dobry.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #1578
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    No to powiedz jaki sens ma wstawianie pod "8" Dróżdża w Częstochowie albo Niedźwiedzia w ZG skoro Przedpełski czy Jensen nawet po trzech zerach nie będą zmieniani ? Tam gdzie jest sensowny rezerwowy od razu pojawia się problem jak w Toruniu gdzie taka sytuacja nie jest komfortowa ani dla Kościucha ani dla Jacka Holdera, który pierwszy raz wyjedzie na tor w okolicach 10 biegu. Taki zawodnik nie ma kompletnie racji bytu.
    TeamLindgren

  5. Powrót do góry    #1579
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Ja nie krytykuje instytucji zawodnika rezerwowego. Jestem jak najbardziej za tym by w składach był zawodnik rezerwowy (vide kontuzje w trakcie meczy czy słabsza dyspozycja) ale uważam, że powinien być nim zawodnik o najniższej średniej w zespole (wtedy taki człowiek nie miałby pretensji, że ma ten, a nie inny numer startowy). Samo nazwa" rezerwowy" na to wskazuje, że to zawodnik drugiego wyboru.

    Po co robić fikcje niech zlikwidują wymóg dwóch Polaków seniorów w składzie i taki Jack, Gleb czy wczesniej Fricke byliby od razu w składzie.
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 23-05-2019 o 12:57
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  6. Powrót do góry    #1580
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Reptile napisał:
    No to powiedz jaki sens ma wstawianie pod "8" Dróżdża w Częstochowie albo Niedźwiedzia w ZG skoro Przedpełski czy Jensen nawet po trzech zerach nie będą zmieniani ? Tam gdzie jest sensowny rezerwowy od razu pojawia się problem jak w Toruniu gdzie taka sytuacja nie jest komfortowa ani dla Kościucha ani dla Jacka Holdera, który pierwszy raz wyjedzie na tor w okolicach 10 biegu. Taki zawodnik nie ma kompletnie racji bytu.
    Zawsze był rezerwowy. Nawet chyba Tomasz Gollob występował z pozycji rezerwowego. To że dalej jedzie Przedpełski czy Jensen to wina prowadzących drużynę. Kiedyś jak wskakiwał rezerwowy to robiło różnicę. Teraz są inaczej kontraktowani, ale też zmienił się dzisiejszy żużel bo zawodnik w połowie zawodów jest totalnie niedopasowany.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #1581
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    W innych dyscyplinach sportowych funkcjonuje przepis o rezerwowym tylko w żużlu jest bez sensu. Może umiejętność korzystania z niego przerasta prowadzących drużyny, może jest nakładana za duża presja albo zawodnicy nie są profesjonalistami. To nie przepis jest chory tylko ludzie którzy nie potrafią się nim posługiwać, bo sam zamysł jest dobry.
    Zgadzam się. Taki Chomski w Gorzowie ani razu nie spróbował wystawić na rezerwie Zmarzlika. A mógł to zrobić, dałoby mu to dodatkowe możliwości taktyczne: 6 zawodników w składzie, zastępowanie Walaska/sundstroema w zależności od ich pól startowych, czy rywali na jakich mieliby się mierzyć.

    Wystawianie rezerwowego ma sens, jeśli ten gwarantuje ok. 2 pkt i więcej na bieg. W takim przypadku może to być spory atut, jeśli menadzer umie myśleć pod względem taktycznym.

    PS BRAWO LUBLIN ZA SKŁAD NA TORUŃ. IDEALNIE ZESTAWIONY!
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 23-05-2019 o 15:21

  8. Powrót do góry    #1582
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Ktoś ma jakieś informacje na temat Grzesia Zengoty? Są jakieś nadzieje na powrót w tym sezonie?

  9. Powrót do góry    #1583
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez ensemble Zobacz posta
    Ktoś ma jakieś informacje na temat Grzesia Zengoty? Są jakieś nadzieje na powrót w tym sezonie?
    Z ostatniego wywiadu Łopacińskiego wynika, że marne. Zengi nie powiedział tego wprost, ale raczej w tym roku na motor nie siądzie. A na pewno nie w zawodach moim zdaniem.

  10. Powrót do góry    #1584
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Witam.Ile kosztuje bilet na sektor gości?Dzieki za odpowiedz

  11. Powrót do góry    #1585
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    W wątku bydgoskim cos piszą, że niby Zengi coraz lepiej z tą nogą i nawet może by wzmocnił Polonię w PO? Jako taka gwiazda na awans?

  12. Powrót do góry    #1586
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83...sportem-andrea

    Szkoda - kawal dobrej roboty w swojej karierze wykonal. A w Motorze przynajmniej nie mają bólu głowy jak powiedziec mu adios.

  13. Powrót do góry    #1587
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    No AJ chyba był wszędzie lubiany, taki sympatyczny dobrze technicznie jezdzący grajek.
    Swego czasu u nas też miał swoje pięć minut i robił dobrą robote.

    Troche kruchy jak na ten sport i te kontuzje widać mocno się odbiły na AJ-u.

    Ostatnie lata jazda mocno hobbystyczna ale to jest jeden z tych, co pozostaną w pamięci.
    Powodzenia trzeba życzyc i szacun za decyzje.
    Zdrowie najważniejsze.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #1588
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Serce mniej krwawi teraz, gdy AJ sam podjął decyzję o zakończeniu kariery. Ufff, ale ulga...
    Szkoda tego upadku i kontuzji z pierwszego meczu z Grudziądzem - szkoda, bo niedowiarkowie by zobaczyli, że to nie przypadek to co wyczyniał w 1 lidze.

    Wiele nam dał, dał nam awans, chwile radości. To jest zawodnik, którego nie da się nie kochać. Pozostanie u nas w sercach.

    AJ - jesteś wielki!

    Mam nadzieję, że Lublin wraz z Bydgoszczą zrobią dla niego jakiś turniej pożegnalny.
    Okazja do podziękowania będzie zrobienie turnieju dla AJ.

  15. Powrót do góry    #1589
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No AJ chyba był wszędzie lubiany, taki sympatyczny dobrze technicznie jezdzący grajek.
    Swego czasu u nas też miał swoje pięć minut i robił dobrą robote.

    Troche kruchy jak na ten sport i te kontuzje widać mocno się odbiły na AJ-u.

    Ostatnie lata jazda mocno hobbystyczna ale to jest jeden z tych, co pozostaną w pamięci.
    Powodzenia trzeba życzyc i szacun za decyzje.
    Zdrowie najważniejsze.

    2011 rok - vicemistrzostwo swiata, jedna z lepszych srednich w SE
    edit: az sprawdzilem 2.317, przed nim byli tylko Hampel Gollob i Crump

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    shelve (27-08-2019)

  17. Powrót do góry    #1590
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Niby człowiek wiedział, że AJ odejdzie z Motoru po tym sezonie, ale to wielka strata i szkoda takiego zawodnika.
    Mam nadzieję, że zostanie jeszcze przy żużlu. Mam nadzieję, że Kępa widzi dla niego jakąś rolę w Lublinie. Super byłoby gdyby AJ pozostał w środowisku jeszcze wspierając np, młodych juniorów doświadczeniem, pomocą przy sprzęcie, itp.

  18. Powrót do góry    #1591
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    2011 rok - vicemistrzostwo swiata, jedna z lepszych srednich w SE
    edit: az sprawdzilem 2.317, przed nim byli tylko Hampel Gollob i Crump
    Kawał dobrego grajka z Niego.
    Najważniejsze, że sam postanowił zakończyć kariere, bo wielu nie miało do tego okazji i kariere kończyli w tragiczny sposób.
    Wie chłop kiedy ze sceny zejść.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #1592
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    PS. Dzisiejsza wiadomość o końcu kariery jest dla mnie smutniejsza od piątkowej wiadomości, o tym, że Motor utrzymał się w Ekstralidze i uniknął barażów...

    AJ coś Ty zrobił?.... ((((((((((((( Mogłeś być chuliganem, mogłeś być bucem, mogłeś się narazić komuś... czemuś Ty jako jedyny byłeś człowiekiem... "idealnym"? Przez to serce bardziej boli, bo nie widzę takiego oddanego zawodnika jak AJ... Lamparty, Trofimowy.... Nawet Miesiąc.... AJ to jednak perełka

  20. Powrót do góry    #1593
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Mysle, ze AJ po prostu przestal czuc żużel...

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Buszmen (27-08-2019)

  22. Powrót do góry    #1594
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    PS. Dzisiejsza wiadomość o końcu kariery jest dla mnie smutniejsza od piątkowej wiadomości, o tym, że Motor utrzymał się w Ekstralidze i uniknął barażów...

    AJ coś Ty zrobił?.... ((((((((((((( Mogłeś być chuliganem, mogłeś być bucem, mogłeś się narazić komuś... czemuś Ty jako jedyny byłeś człowiekiem... "idealnym"? Przez to serce bardziej boli, bo nie widzę takiego oddanego zawodnika jak AJ... Lamparty, Trofimowy.... Nawet Miesiąc.... AJ to jednak perełka
    Spokojnie, gość nie umarł.
    Trzeba uszanować Jego decyzje.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #1595
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Dwubiegunówka jak nic

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi tande za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (27-08-2019), blajar (27-08-2019), kleczes_GKM (27-08-2019)

  25. Powrót do góry    #1596
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Serce mniej krwawi teraz, gdy AJ sam podjął decyzję o zakończeniu kariery. Ufff, ale ulga...
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    PS. Dzisiejsza wiadomość o końcu kariery jest dla mnie smutniejsza od piątkowej wiadomości, o tym, że Motor utrzymał się w Ekstralidze i uniknął barażów...

    AJ coś Ty zrobił?.... (((((((((((((
    Czyli na forum zawitał kolejny troll - sorry, ale nie można być aż tak głupim

  26. Powrót do góry    #1597
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    To Ty Jesteś tym kmiotem z Rubinkowa, który na niedawnym grilu śpiewał Elana, a następnie spiera...z Wrzos w podskokach?

  27. Powrót do góry    #1598
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    lpokarse weź tabletki, bo ostatnio mniej stabilnie z tobą, serio

    pisanie tego samego w kółko to jeszcze pół biedy, ale jakieś fantasmagorie i zaprzeczanie samemu sobie to już gruby odlot
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Buszmen (27-08-2019), xpc (27-08-2019)

  29. Powrót do góry    #1599
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    lpokarse weź tabletki, bo ostatnio mniej stabilnie z tobą, serio

    pisanie tego samego w kółko to jeszcze pół biedy, ale jakieś fantasmagorie i zaprzeczanie samemu sobie to już gruby odlot
    A co Ty myślałeś, że łatwo byłoby pożegnać się z AJ za to co zrobił?
    Z jednej strony jego zakończenie kariery to ulga, że nie odszedł z Lublina jako przegrany, niechciany już ze względu na jego punkty zdobywane w meczach. Z drugiej strony chciałem by przeniósł się do odradzającej Bydgoszczy i tam zakończył karierę za jakieś 3-4 lata. Chciałem jeszcze popatrzeć na jazdę, styl i technikę AJ. Miałem nadzieję, że jeszcze pojeździ troszkę.

  30. Powrót do góry    #1600
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Czyli na forum zawitał kolejny troll - sorry, ale nie można być aż tak głupim
    troszkę się pogubil

  31. Powrót do góry    #1601
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Dobrze, że przed wejściem tutaj przeczytałem, że AJ "tylko" kończy karierę, bo po przeczytaniu ostatnich postów w tym wątku pomyślałbym, że umarł

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Vector za jego przydatny post!

    Marsh (27-08-2019)

  33. Powrót do góry    #1602
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Czyli na forum zawitał kolejny troll - sorry, ale nie można być aż tak głupim
    Dobra daj się chłopakowi wypłakać.
    AJ to był kawał rajdera i po prostu fajny człowiek. Szkoda, że nie udało mu się nigdy zostać mistrzem.

  34. Powrót do góry    #1603
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    A co Ty myślałeś, że łatwo byłoby pożegnać się z AJ za to co zrobił?
    Z jednej strony jego zakończenie kariery to ulga, że nie odszedł z Lublina jako przegrany, niechciany już ze względu na jego punkty zdobywane w meczach. Z drugiej strony chciałem by przeniósł się do odradzającej Bydgoszczy i tam zakończył karierę za jakieś 3-4 lata. Chciałem jeszcze popatrzeć na jazdę, styl i technikę AJ. Miałem nadzieję, że jeszcze pojeździ troszkę.
    Zawsze możesz spróbować go odwiedzić, gdy twoja tęsknota będzie nie do zniesienia. Choćby i co miesiąc.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    blajar (27-08-2019)

  36. Powrót do góry    #1604
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaceks1 Zobacz posta
    Witam.Ile kosztuje bilet na sektor gości?Dzieki za odpowiedz
    Nie wiem, ale podobno rozdają za darmo wodę przyjezdnym, a policja szuka obcych rejestracji i wskazuje darmowe parkingi palcem, więc bilet wychodzi praktycznie za darmo. Moim zdaniem opłaca się.

  37. Powrót do góry    #1605
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Nie wiem, ale podobno rozdają za darmo wodę przyjezdnym, a policja szuka obcych rejestracji i wskazuje darmowe parkingi palcem, więc bilet wychodzi praktycznie za darmo. Moim zdaniem opłaca się.
    Dokładnie tak jest. Jedż w przyszłym roku zaznasz tej rozkoszy

  38. Powrót do góry    #1606
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2018
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    ' Potwierdzam, zostaje na sto procent w Lublinie. Mogę to już ogłosić oficjalnie. Byłem ostatnio w Lublinie na rozmowach, dogadaliśmy ostatnie szczegóły i zostaję w Motorze. Bardzo mi się tutaj podoba. Skład ma być jeszcze lepszy niż teraz, także postanowiłem, że zostaje. Miałem jedną bardzo dobrą ofertę, ale zdecydowałem się na pozostanie w Lublinie. Będę też dalej współpracował z panem Rysiem Kowalskim, w przyszłym sezonie będę dalej startował na jego silnikach, pomagał mi też dalej będzie Rafał Trojanowski. Ten układ dobrze działa, nie będzie tutaj zmian – dodaje zawodnik Motoru.'

    Najlepsza wiadomość, teraz tylko czekać do listopada.
    Mnie osobiście zaciekawily słowa Wiktora ' skład ma być jeszcze lepszy niż teraz'. Kuba albo powiedział Wiktorowi jaki będzie skład i duży transfer aby Go zatrzymać, albo uznaje że Zagar to duże wzmocnienie.

  39. Powrót do góry    #1607
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Motor będzie miał najlepszą formację juniorską w lidze. Jak donosi PS...

    ik.png

  40. Powrót do góry    #1608
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    No, niezły junior z tego Kasprzaka
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1609
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, niezły junior z tego Kasprzaka
    Pewnie o Lobelta chodzi

  42. Powrót do góry    #1610
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nowy Benjamin Button?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (26-09-2019)

  44. Powrót do góry    #1611
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Bzdura. Kasprzak zostaje w Stali. U nas ma być zupełnie ktoś inny

  45. Powrót do góry    #1612
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Bzdura. Kasprzak zostaje w Stali. U nas ma być zupełnie ktoś inny

    Mordel ?

  46. Powrót do góry    #1613
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Bzdura. Kasprzak zostaje w Stali. U nas ma być zupełnie ktoś inny
    Stawiam na Kołodzieja. On lubi być blisko domu. A i budżet mocno podreperuje jak podpisze w Lublinie na 2/3 lata kontrakt.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #1614
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Stawiam na Kołodzieja. On lubi być blisko domu. A i budżet mocno podreperuje jak podpisze w Lublinie na 2/3 lata kontrakt.
    Haha brawo Mario. Lepiej już nic nie stawiaj bo nie wygrasz chłopie... Kołodziej się nigdzie z Leszna nie ruszy...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  48. Powrót do góry    #1615
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Stawiam na Kołodzieja. On lubi być blisko domu. A i budżet mocno podreperuje jak podpisze w Lublinie na 2/3 lata kontrakt.
    To mówisz, że Dawid Kołodziej jest w takiej cenie??

  49. Powrót do góry    #1616
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...olska-licencja

    Jak nie Kołodziej, to może Emil jednak.

    Przecież Przedpelski tą bombą nie może być

  50. Powrót do góry    #1617
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    A może bomba na przekór czyli Dawid Stachyra w składzie a dokładniej kevlar pod Lamberta ?

  51. Powrót do góry    #1618
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A może bomba na przekór czyli Dawid Stachyra w składzie a dokładniej kevlar pod Lamberta ?
    Ja bym nie miał nic przeciwko.

    Lambo bardziej swój niż te wszystkie bomby.

    Tylko po co Stachyra skoro jest Zengi i Kuromonow.

  52. Powrót do góry    #1619
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Stawiam na Kołodzieja. On lubi być blisko domu. A i budżet mocno podreperuje jak podpisze w Lublinie na 2/3 lata kontrakt.
    Najpierw się dobrze zorientuj gdzie jest obecnie jego dom.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #1620
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Najpierw się dobrze zorientuj gdzie jest obecnie jego dom.
    To, że puka jakąś laskę w Lesznie, nie znaczy jeszcze, że to jego dom.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •