Strona 18 z 37 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 810 z 1646

Wątek: Motor Lublin 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #766
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Cukrzyca spokojnie, nie podpalaj się tak.
    PZM automatycznie rozwiązał kontakty zawodników ze Stalą Rzeszów i Ci mogliby szukać nowych klubów.
    Więc teoretycznie umowę dopiero mogliby podpisać w tym drugim okienku transferowym czyli 15 maja. Mogliby dogadać się z innymi klubami, tak jak to zrobił teraz Grisza z Motorem, ale umowa to umowa i powinna być podpisana zgodnie z regulaminem PZM 15 maja.
    Tak więc uważam, że jest cień szansy dla Łaguty. On kończy karę POLAD-y z końcem marca tego roku, więc teoretycznie może jechać od 1 kolejki.

    Nigdzie w regulaminie PZM nie ma zapisu i wyjątków, gdzie klub nie dostaje licencji i może od razu podpisywać kontrakty z kim chce. Jest za to, że bez winy zawodnika, z winy klubu automatycznie stają się wolnymi zawodnikami, którzy mogą szukać nowych klubów.
    Jasno w regulaminie jest napisane, ze okres transferowy ten drugi rozpoczyna się od 15 maja i nie ma w nim wyjątków.

    Jeżeli PZM zrobiło wyjątek dla Grega i pozostałych to powinno tez zrobić dla Łaguty.
    Żadnego wyjątku PZM nie zrobiło. Od jakiegoś czasu już jest tak, że jeśli kontrakt zawodnika zostaje rozwiązany z winy klubu, to zawodnik ma prawo poszukać sobie nowego pracodawcy poza okienkiem transferowym.

    Jeśli chodzi o Łagutę, to on był zawieszony z własnej winy. I go ten zapis nie obejmuje. On musi czekać na okienko transferowe. Wyjątek byłb y tylko wtedy gdyby np. taki Łaguta miał podpisany kontrakt (przed wpadką) na kilka sezonów w takim Rybniku. Wtedy po skończeniu karencji, mółby od razu jechać, ale w barwach Rybnika.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-02-2019 o 18:58
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #767
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,683
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Sprawa o odszkodowanie, a szczególnie o zwrot utraconych korzyści jest bardzo trudna.

    Klub będzie podnosił ile mógł zarobić, a pozwany będzie wskazywał, ile klub zaoszczędził na wydatkach... To może trwać....

    Na pewno gdybym reprezentował Klub chciałbym mieć taki dokument , w szczególności o poddaniu się egzekucji (w formie aktu notarialnego z art. 777 k.p.c.) o jakim pisze Carlitos.

    Inna rzeczy, czy Łaguta cos takiego by podpisał... ?
    A co jest w życiu łatwe?
    Klub, który spadł z ligi, po takim mozole z dostaniem się do niej, poniósł straty wymierne i niewymierne. Poniósł straty wizerunkowe. Rzeczoznawca nie będzie miał żadnego kłopotu z wyliczeniem strat pieniężnych. Nie mam żadnych obaw. Tylko trzeba chcieć i umieć to ogarnąć.
    Jednak nie można nie zauważyć strat na wizerunku całego sportu. Nagłówki gazet krzyczały, że nawet żużel się szmaci.
    I tu jest rola władz żużla. Co zrobiły, aby po aferze P.Dudka to się nie powtórzyło? Cicho sza. To ikona, nadzieja, nasz wychowanek. Oj tam, oj tam. Młody i głupi, ale o co chodzi? Kto nie robi błędów w młodości ? I tym podobne farmazony. To pan Łaguta dowalił grubo.
    Czy wprowadziło wytyczne zabezpieczające do umów? Czy w jakikolwiek sposób wskazały klubom sposoby obrony przed koksiarzami? Nie słychać i nie widać. Jednak w wielu sportach, powszechnie w klubach takie zabezpieczenia są normą. Klub żużlowy jest szczególnie wrażliwy na utratę lidera.

    Najgorzej w tej historii wypada K.Mrozek.
    DonKamillo;1935775]Ipokarse, Ty serio jesteś tak naiwny, że wierzysz, że jakikolwiek pracodawca może zaproponować pracownikowi pracę za 0 zł?
    Trzymasz się tego "miał jeździć za darmo" jakbyś liczył, że to w jakiś sposób wybieli Griszę. Przecież Mrozek mówił, że powiedział mu, że za to co zrobił POWINIEN jeździć za darmo, ALBO na takiej stawce jak reszta drużyny. Z tego co słychać w Rybniku to Grisza miał otrzymać warunki na poziomie Kacpra. Nie chce mi się wierzyć, ze Grisza też w to uwierzył i mam przeczucie, że tylko czekał, aż padną te słowa, a teraz gra tą kartą.
    Serio, śmiesznie wyglądają te Twoje próby tłumaczenia Łaguty. Mrozek też dał dupy, ale jeśli ktoś wierzy w to, że rusek miał jeździć za darmo jest albo naiwny, albo jest kibicem Motoru próbującym wybielić "swojego" nowego lidera....
    Mrozek zupełnie nie potrafił się znaleźć, kiedy wyszedł koks pana Griszy. To był czas, kiedy należało zabezpieczyć klub, wziąć za buzię i tyłek żużloka. A on się zadawalał oddaniem motocykla na bieg . Dzisiaj mu to G.Łaguta jeszcze wyrzyguje. Prezes wie, że nawalił na całej linii. Stąd brnie w naiwność i chamstwo. Wnerw, to mogą mieć kibice. Absolutnie. Ale prezes klubu musi być odpowiedzialny. Ale skoro to nie jego cyrk, nie jego pieniądze, to tak to wygląda. Bronił koksa sądząc, ze broni klubu. Krótkie portki faktycznie.
    I te gadki G.Łaguty o potrzebach, o rodzinie. A gdzie miał rozum, potrzeby, rodzinę, źródło dostatniego życia kiedy się koksował? Bezczelny.

    Do prezesa Lublina nie mam żadnych ansów. Możecie być pewni, że wielu prezesów Eligi pluje sobie w brodę, że nie zakontraktowali Łaguty. Taka to hipokryzja po polsku.
    Tyle w skrócie

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    lemur6666 (13-02-2019)

  4. Powrót do góry    #768
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Dzięki Panowie za wyjaśnienie zgodności regulaminu. I proszę nie krzyczcie. Wy w tej Ekstralidze siedzicie od lat, macie takie obycie co do paragrafów w PZM, że ja w porównaniu do Was jestem laikiem.
    Pierwszy raz styczność z żużlem miałem w innym mieście niż Lublin. I to nie na ścianie wschodniej nawet.

    @Semen - czemu z Wrzosami słabe teksty? Przecież byłem tam i znam kilku ludzi, którzy chodzą na żużel, a nawet z nimi byłem na meczu. Więc o co Ci chodzi? Obok szkoły kiedyś była prosta i młodziki testowali tam swoje starty. Pamiętam jak dziś.

    PS. Czy to już na 100% zaklepane, że w Eleven Sport będzie można tylko oglądać mecze Motora? W nSport będa tylko 2 spotkania.
    Czy jeżeli Motor będzie się spisywał rewelacyjnie to czy główny nadawca nc+ może zmienić układ meczów i zamienić się z Eleven spotkaniami?
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 14-02-2019 o 11:59

  5. Powrót do góry    #769
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co słyszałem to Lublin zrobi wszystko aby pierwszy mecz z GKM się nie odbył

  6. Powrót do góry    #770
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Timoti25 Zobacz posta
    Z tego co słyszałem to Lublin zrobi wszystko aby pierwszy mecz z GKM się nie odbył
    tego nie trzeba slyszec, to jest oczywiste dla kazdego kto mysli chocby raz w tygodniu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (16-02-2019)

  8. Powrót do góry    #771
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Timoti25 Zobacz posta
    Z tego co słyszałem to Lublin zrobi wszystko aby pierwszy mecz z GKM się nie odbył
    W całym Lubelskim już msze zamówione o zesłanie deszczu, huraganu i tornad na cały kwiecień wtedy kiedy będzie miał jeździć Motor
    W Toruniu wierni nadciągają do Rydzyka o łaski i dary na finał Apator vs Motor

  9. Powrót do góry    #772
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Timoti25 Zobacz posta
    Z tego co słyszałem to Lublin zrobi wszystko aby pierwszy mecz z GKM się nie odbył
    Słusznie zresztą zrobi. To nie pierwszoligowe kartofliska, tory które wyglądają jak wyglądają, tylko tutaj Motor będzie musiał co mecz walczyć z płaczem drużyny przeciwnej o ubicie toru, co zresztą pewnie będzie konsekwentnie robione. Ciężko będzie bez Griszy wygrać z GKMem, a i z Griszą Motor znaczącym faworytem by nie był w takim meczu.

  10. Powrót do góry    #773
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    W Toruniu wierni nadciągają do Rydzyka o łaski i dary na finał Apator vs Motor
    Z tego co wiem regulamin sie zmienil pare lat temu i juz nie rozgrywa sie dwumeczu 7 miejsce.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lemur6666 (14-02-2019)

  12. Powrót do góry    #774
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    W Toruniu to wierni wiele by dali, żeby Rydzyka wysłać z całym swoim przedsiębiorstwem na Księżyc, bez możliwości powrotu. Ale jak się ma blade pojęcie o mieście to się takie kocopoły sadzi. To nawet w żartach jest mało poważne.

  13. Powrót do góry    #775
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Pisz za siebie, mnie Rydzyk ani grzeje, ani ziębi, jak komuś nie pasuje zawsze może dać na tacę w innym kościele, albo przędsiębiorstwu róbta co chceta, wolny kraj... podobno

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Semen (14-02-2019), never_mind (22-02-2019)

  15. Powrót do góry    #776
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Pisz za siebie, mnie Rydzyk ani grzeje, ani ziębi, jak komuś nie pasuje zawsze może dać na tacę w innym kościele, albo przędsiębiorstwu róbta co chceta, wolny kraj... podobno
    tak bardzo cie grzeje publiczna kasa pompowana w prywatne kluby, ale juz rydz z jego prywatnymi biznesami i publiczną kasą już "ani grzeje, ani ziębi". Fuck logic.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  16. Powrót do góry    #777
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    W końcu ktoś napisał to o czym ja mówiłem:

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/80...i-biedny-felie

    Czyli, że Mrozek walczył o ROW, a nie o Łagutę. Więc nie wiem dla kogo te teksty o synku - chyba tylko kibice ROWu są w stanie w to uwierzyć. I polecam fragment o dobrej woli. Szarapowa od początku wzięła na klatę meldonium i dostała 15 miesięcy. Grisza nie stawiał się na przesłuchania (bo im bardziej to się przeciągało tym większe szanse były, że Rybnik się w SE ostatnie) i dostał 21... No ale dalej ściemniajmy, że dzięki Mrozkowi Grisza miał zmniejszony wymiar kary.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  17. Powrót do góry    #778
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    to, ze sie nie stawial, to nie byla decyzja Laguty tylko pomysl Mrozka i jego pomagiera Synowca. Chcieli grac na czas z nadzieja na uratowanie ROWu. To tez pokazuje, jakie intencje mial Mrozek i jak "pomogl" przy okazji Boratowi.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    vicar (15-02-2019)

  19. Powrót do góry    #779
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    tak bardzo cie grzeje publiczna kasa pompowana w prywatne kluby, ale juz rydz z jego prywatnymi biznesami i publiczną kasą już "ani grzeje, ani ziębi". Fuck logic.
    Pytam tylko wiernego czym szczególnym wyróżnia się Rydzyk na tle innych panów w sukienkach, poza tym, że jako przedsiębiorca przynajmniej w teorii płaci w tym kraju jakiekolwiek podatki? A jak już się mamy spierać, kogo co ma prawo grzać za publiczne pieniądze, to już wolę tą jego geotermię niż kolejny deficytowy stadion albo kościół.

  20. Powrót do góry    #780
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    W szerokim portfolio biznesowym "ojca", jakiś tam kościół też się znajdzie: http://www.radiomaryja.pl/sanktuarium/:)

  21. Powrót do góry    #781
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Zgoda, pytanie czy wybudował je z datków "wiernych", czy też z dotacji państwowych/miejskich?

    Ja politycznego przekupstwa, na którym żeruje Rydzyk nie pochwalam, tylko uważam za śmieszne kreowanie go na najczarniejszą owcę w polskim Kościele, który ma całą masę poważniejszych problemów zamiatanych pod dywan, począwszy od krycia morderców ks. Jerzego przez hierarchię zblatowaną z ubekami po zaglądanie dzieciakom do rozporków przez spory odsetek funkcjonariuszy tego państwa w państwie.

    Ja mam zresztą swoją hipotezę, że Rydzyk jest tylko narzędziem szerszego planu rozbijania naszego kraju na dwa zwalczające się obozy. Z jednej strony barykady jego moherowa armia starszej generacji ogarnięta dewocją do granic absurdu, a z drugiej Owsiak ze swoim odmóżdżonym pokoleniem mordujta kogo chceta i kultem wybiórczej tolerancji. Klasyczne dziel i rządź... ale może starczy tego off-topic z mojej strony.

    Lublinianie, do zobaczenia na finale w Toruniu.

  22. Powrót do góry    #782
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    beka z Mrozka dalej grana, za sf.pl:

    Nigdy w życiu nie dałem oferty za zero złotych. Powiedziałem mu, że dostanie taką samą ofertę, jak pozostali.
    [...]
    O ile dobrze pamiętam, to 20 stycznia napisał mi, czy jestem z nim dogadany na 400 tysięcy za podpis, 4 tysiące za punkt i 1,5 tysiąca zwrotu za przejazd. Zostawiłem to. Akurat zasięg był słaby, więc napisałem, że zdzwonimy się rano. Rano jednak nie wyszło, a po dwóch tygodniach Grigorij skopiował tamtą wiadomość. Znów to przemilczałem, ale w końcu się zdzwoniliśmy.
    [...]
    Powiedziałem, że za taki numer powinien jeździć za darmo, ale trzeba odróżnić subiektywne odczucie od złożonych ofert, a propozycja była taka sama jak dla pozostałych.

    kurvva, gość dzwoni, żeby się dogadać co do warunków, kontaktuje się, a Mrozek się wykręca, nie chce gadać o pieniądzach, mówi mu niejasne: dostaniesz tyle co pozostali (a skąd Grisza ma wiedzieć ile mają pozostali? pozostali czyli kto?)

    Mrozek to typowy krętacz, Janusz z wąsem, stereotyp polskiego szefa dorobkowicza - chciał, żeby Grigorij u niego jeździł za psie pieniądze, dziwicie się Griszy, że chciał się po ludzku dowiedzieć ile będzie zarabiał?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  23. Powrót do góry    #783
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Nie dzwoni żeby się dowiedzieć, tylko dzwoni i żąda kasy na przygotowanie na poziomie gwiazd ekstraligi za niepełny sezon. Nie dziwne że go Mrozek wyśmiał. Mrozek w tym wywiadzie potwierdza medialne doniesienia, i rzuca kwotami które chciał Łaguta. Jeżeli prawdą jest, że Motor to podwoił, to ten transfer nie mieści się w granicach rozsądku.

  24. Powrót do góry    #784
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wiele tutejszych ekspertow jest zdania, ze im wiecej pieniedzy w zuzlu i dla zawodnikow, tym lepiej. Wypada wiec podziekowac Kepie, ze nie zaluje porzadnych wyplat.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    cukrzyca (15-02-2019)

  26. Powrót do góry    #785
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nie dzwoni żeby się dowiedzieć, tylko dzwoni i żąda kasy na przygotowanie na poziomie gwiazd ekstraligi za niepełny sezon. Nie dziwne że go Mrozek wyśmiał.
    Aha. Pisze do Ciebie zawodnik ze swoimi wymaganiami finansowymi, to go przez 2 tygodnie zbywasz i nic nie odpowiadzasz, a potem się dziwisz, że podpisał gdzie indziej. Fuck Logic. Z każdą kolejną wypowiedzią Mrozek coraz bardziej się ośmiesza.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #786
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Wiele tutejszych ekspertow jest zdania, ze im wiecej pieniedzy w zuzlu i dla zawodnikow, tym lepiej. Wypada wiec podziekowac Kepie, ze nie zaluje porzadnych wyplat.
    Zdanie tutejszych ekspetow,ze im mniej pieniedzy w zuzlu tym lepiej dla zuzla byloby chyba bardziej karkolomne,czy moze nie?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    j-rules (19-02-2019), młody_piernik2 (19-02-2019)

  29. Powrót do góry    #787
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/80...ej-p#Skomentuj

    Krew zalewa jak czyta się takie wypociny. Lublin psuje rynek?

    A co zrobił Vaculik i Pedersen? Vaculik dostał więcej siana i wybrał Falubaz a nie Gorzów - tutaj nikt piany nie bił.
    Doyle - wybrał Toruń i tez nikt nie pisał tak jak pisze się w ten sposób o Lublinie.

    Zagar - Lublin miał kasę podpisać z nim kontrakt, wykłada kupę kasy, a działacze z Częstochowy nie wiedza jak działa rynek?

    Wcześniej te teksty, że Lublin spadnie, nikogo nie zakontraktował, bez pieniędzy, itp. Po transferach nagle mówią, że Lublin ma taki budżet że psuje rynek No ludzie... Kto te teksy pisze i pod kogo?

    Mam wrażenie, że całej Ekstralidze - czyli dla całego betonu Motor Lublin jest niepotrzebny, bo do tej pory był układ taki, że co rok spada Tarnów - awansuje i tak w kółko, a teraz Lublin może zaburzyć to wszystko i kilka klubów może drżeć o pozostanie w lidze.
    W Lublinie marketing w Polsce jest na najwyższym poziomie - nie ma takiego marketingu żadne miasto żużlowe w Polsce i takie są fakty.

    Szanujmy się Panowie,
    Do zobaczenia na stadionach I nie mówmy o psuciu rynku, bo krew zalewa.... Ostaf powinien mieć bana na wjazd do Lublina za te jego felietony, podjudzające opinię publiczną. On działa na krzywdę kilkum klubom i powinien jakiś prawnik wyciągnąć z tego konsekwencję.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 19-02-2019 o 10:15

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lpokarse za jego przydatny post!

    ain (01-03-2019)

  31. Powrót do góry    #788
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    W Lublinie marketing w Polsce jest na najwyższym poziomie - nie ma takiego marketingu żadne miasto żużlowe w Polsce i takie są fakty.
    A skąd ty to wiesz ? I jak to "zmierzyłeś" ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #789
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A skąd ty to wiesz ? I jak to "zmierzyłeś" ?
    Byłem w Gorzowie, byłem w Toruniu kilka razy i kilka razy we Wrocławiu. Raz byłem w Zielonej Górze z 3 razy w Gdańsku. Ogólnie lubię podróżować, zwiedzac i wszystko z tym związane i stąd.
    Przyjedź do Lublina - tutaj samochody oblepione czy to taxi, czy zwykłych mieszkańców (ale zwykli mieszkańcy to wyjątki), stacja kontroli pojazdów dawała swego czasu darmowe wejścia za badania techniczne auta, każdy autobus, przystanki autobusowe oblepione żużlem, banery, info w radio jak jedziesz samochodem i właczysz na radio Lublin, w centrach handlowych info, plakaty, jakieś promo. Wszedzie promocja żużla, wychodzisz na miasto w niedzielę i nie widzisz to, że dziś gra Motor ze Stalą Rzeszów w piłkę, tylko jest żużel. Rodziny z dziećmi przyjeżdzają z podlaskiego, ile to ja blach BI widziałem u nas w Lublinie przed stadionem (BI, BBI, WI, WS, WB, TOS, TBU, RST, RJA).

    W Toruniu widziałem sporo przyjezdnych blach jak byłem na Motoarenie. We Wrocławiu i Toruniu bardzo dużo turystów chodzi na żużel. W Gorzowie i Zielonej też byłem jako turysta - chciałem zwiedzić ten region Polski, a przy okazji poszedłem na żużel No ale na mieście takiego marketingu nigdzie nie widziałem jaki jest w Lublinie.

    @PS. W Toruniu - koszulki #DW43 - to fajnie na mnie zadziałało gdy to zobaczyłem Dobry marketing i pomysł z tym. Idą ludzie z koszulką klubową Apatoru i ida kibice neutralni z koszulkami #DW43
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 19-02-2019 o 11:00

  33. Powrót do góry    #790
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Byłem w Gorzowie, byłem w Toruniu kilka razy i kilka razy we Wrocławiu. Raz byłem w Zielonej Górze z 3 razy w Gdańsku. Ogólnie lubię podróżować, zwiedzac i wszystko z tym związane i stąd.
    Przyjedź do Lublina - tutaj samochody oblepione czy to taxi, czy zwykłych mieszkańców (ale zwykli mieszkańcy to wyjątki), stacja kontroli pojazdów dawała swego czasu darmowe wejścia za badania techniczne auta, każdy autobus, przystanki autobusowe oblepione żużlem, banery, info w radio jak jedziesz samochodem i właczysz na radio Lublin, w centrach handlowych info, plakaty, jakieś promo. Wszedzie promocja żużla, wychodzisz na miasto w niedzielę i nie widzisz to, że dziś gra Motor ze Stalą Rzeszów w piłkę, tylko jest żużel. Rodziny z dziećmi przyjeżdzają z podlaskiego, ile to ja blach BI widziałem u nas w Lublinie przed stadionem (BI, BBI, WI, WS, WB, TOS, TBU, RST, RJA).

    W Toruniu widziałem sporo przyjezdnych blach jak byłem na Motoarenie. We Wrocławiu i Toruniu bardzo dużo turystów chodzi na żużel. W Gorzowie i Zielonej też byłem jako turysta - chciałem zwiedzić ten region Polski, a przy okazji poszedłem na żużel No ale na mieście takiego marketingu nigdzie nie widziałem jaki jest w Lublinie.

    @PS. W Toruniu - koszulki #DW43 - to fajnie na mnie zadziałało gdy to zobaczyłem Dobry marketing i pomysł z tym. Idą ludzie z koszulką klubową Apatoru i ida kibice neutralni z koszulkami #DW43
    Po pierwsze, spytaj się JK na kim się wzorują jeśli chodzi o marketing. Po drugie, to o czym piszesz to jest "lokalny szał" na żużel. U nas szczyt tego szału był w latach 2008-2013. U was po prostu nastała moda na żużel, żużel złapał drugi oddech. Ale to się dość szybko wypali, i wtedy dopiero będziesz mógł ocenić, ile warty jest wasz marketing.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #791
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    nie wolno napisac, ze gdzies jest lepszy marketing niz w ZG. Kara jest dyskusja z Mariuszem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (19-02-2019), Edziol (21-02-2019), Gadol (19-02-2019), Torretoo (19-02-2019), ain (01-03-2019), młody_piernik2 (20-02-2019), never_mind (22-02-2019)

  36. Powrót do góry    #792
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie wolno napisac, ze gdzies jest lepszy marketing niz w ZG. Kara jest dyskusja z Mariuszem.
    Ale gdzie ja napisałem, że w ZG jest lepszy marketing ? Umiesz odpowiedzieć ? Generalnie nie wiem jak jest z marketingiem w Lublinie, interesuje mnie natomiast, skąd wiedza, że w Lublinie jest najlepszy ? Ocenił to po lokalnej modzie na żużel ? Czy jak ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #793
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    A gdzie ja napisalem, ze ty tak napisales? Umiesz odpowiedziec?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Edziol (21-02-2019), Jap (19-02-2019)

  39. Powrót do góry    #794
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Tak jak podejrzewałem, Mrozek podczas konferencji, tylko się skompromitował.
    Pokaz buractwa, chamstwa i ...teraz dwukrotnie podkulił ogon. Dwa w krótkim czasie oświadczenia, brak papierów o których tyle mówił itd itd.
    Po wczorajszej zapowiedzi ze strony rosyjskiej federacji tak sobie myślę, że powinni mu doj**** karę zakazu pełnienia jakichkolwiek funkcji (dodatkowo w Polsce kara finansowa) przez okres przynajmniej 18 miesięcy. Tak, żeby w przypadku awansu ROW-u nie pełnił w tym klubie żadnej funkcji.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bee3 za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (19-02-2019)

  41. Powrót do góry    #795
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie wolno napisac, ze gdzies jest lepszy marketing niz w ZG. Kara jest dyskusja z Mariuszem.
    lpokarse jest nowy na tym forum, więc jeszcze nie wie, że trzeba było napisać "nigdzie, poza ZG, nie ma takiego marketingu jak w Lublinie" aby dyskusja mogła być rzeczowa. Albo trzeba było chociaż dodać "tak spekuluję". Ma czas, nauczy się.

    Cytat Zamieszczone przez bee3 Zobacz posta
    Tak jak podejrzewałem, Mrozek podczas konferencji, tylko się skompromitował.
    Pokaz buractwa, chamstwa i ...teraz dwukrotnie podkulił ogon. Dwa w krótkim czasie oświadczenia, brak papierów o których tyle mówił itd itd.
    Po wczorajszej zapowiedzi ze strony rosyjskiej federacji tak sobie myślę, że powinni mu doj**** karę zakazu pełnienia jakichkolwiek funkcji (dodatkowo w Polsce kara finansowa) przez okres przynajmniej 18 miesięcy. Tak, żeby w przypadku awansu ROW-u nie pełnił w tym klubie żadnej funkcji.
    Rasmus Jensen za "g***nianych Polaków" został zwyzywany od czci i wiary i już miał nie mieć wstępu do Polski, więc licze że Mrozka spotka podobny ostracyzm. Przecież w żadnym wypadku nie mamy mentalności Kalego.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 19-02-2019 o 13:33
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  42. Powrót do góry    #796
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Dziwne to porownanie marketingu Falubazu i klubu, ktory potrafi zapelnic do pelna trybuny w drugiej czy trzeciej klasie rozgrywkowej, do tego kilka lat temu bedac na skraju przepasci.
    Skoro w Lublinie to nie kwestia marketingu, to moze magia z Zielonej spyerdolyla ?

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Lipa_PL (19-02-2019)

  44. Powrót do góry    #797
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    lpokarse jest nowy na tym forum, więc jeszcze nie wie, że trzeba było napisać "nigdzie, poza ZG, nie ma takiego marketingu jak w Lublinie" aby dyskusja mogła być rzeczowa. Albo trzeba było chociaż dodać "tak spekuluję". Ma czas, nauczy się.


    Rasmus Jensen za "g***nianych Polaków" został zwyzywany od czci i wiary i już miał nie mieć wstępu do Polski, więc licze że Mrozka spotka podobny ostracyzm. Przecież w żadnym wypadku nie mamy mentalności Kalego.
    Konferencja (pomimo skasowania video) poszła w świat. I ja osobiście obawiam się teraz, żeby na stadionie nie było żadnego "incydentu".
    Ten idiota nie zdaje sobie sprawy jak ma się zachowywać pełniąc taką funkcje w klubie. Tylko o czym mowa, skoro na whatsappie podobno dzwonił i się ...obraził. I potem 2 tygodnie brak kontaktu. Ale przez pierwsze dni po konferencji papiery miał mocne. Pudelek Ostafiński tylko zacierał rączki i dalej myśli jakby tu się przyj**** do Lublina. Tylko...kontaktów brak. Więc krąży dookoła po EŻ i zbiera opinie

  45. Powrót do góry    #798
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,683
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Dziwne to porownanie marketingu Falubazu i klubu, ktory potrafi zapelnic do pelna trybuny w drugiej czy trzeciej klasie rozgrywkowej, do tego kilka lat temu bedac na skraju przepasci.
    Skoro w Lublinie to nie kwestia marketingu, to moze magia z Zielonej spyerdolyla ?
    Bardzo kibicuję Motorowi. Podoba się kibic, który jak lwica broni swego. Witam na pokładzie.
    W tym klubie widzę (w menagmencie) to coś, czego nie mają inne kluby. Bez gwiazd taki awans, to ewenement i nie ma tu przypadku.
    Trudno porównywać "magię" Z.G. z będącym na dorobku Motorem. Ale skoro, jak mówi kibic z Lublina jest dobrze, to jest dobrze

    Co do źródła tak dużego wzrostu kibiców, to nie decyduje marketing. To efekt wyników, ciągu w górę po wieloletnim dołowaniu. Tak mamy. Każdy chce być blisko, przy sukcesie. To nas napędza.
    Podobnie będzie przy marszu w górę Polonii Bydgoszcz.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (20-02-2019)

  47. Powrót do góry    #799
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Dla mnie liczy się zdrowa rywalizacja
    Naprawdę liczę na kibiców przyjezdnych w piątkowe spotkania - wiem że będzie ciężko ale zostaniecie przyjęci jak ludzie Czyli normalnie i nie będziecie musieli siedzieć jak psy w klatkach w eskorcie policji.

    Boli mnie to, że takie pudelki piszące o Motorze takie przykre rzeczy mogą się odbić na naszym klubie negatywnie i moim zdaniem takie teksty pochodzą pod podjudzanie do jakichś burd w późniejszym czasie.
    Ja też chce spokojnie pojechać czy do Gorzowa, czy do Torunia, czy do innego miasta żużlowego w Polsce nie obawiając się o jakąś nienawiść.
    A to, że mamy dużo kasy, a to to a to tamto... To nie nasza wina, że Pan Kępa doprowadził nas tutaj do Ekstraligi od poziomu 0. To nie nasza wina, że mamy mocnych sponsorów, którzy nam zaufali i nas wspierają. To nasza wina, że miasto dało nam najwięcej kasy ze wszystkich klubów żużlowych w Polsce?
    My chcemy jeździć, bawić się w ekstralidze, pokazać jak można fajnie kibicować, spędzać czas, zapraszać kibiców gości nawet na własny sektor, bez obawy o to, że ktoś dostanie. Ale te teksty na pudelkach żużlowych są niezdrowe dla całego polskiego żużla.
    Jeżeli by Wam coś się stało na mieście w Lublinie, jakiś samochód by się popsuł czy coś, to oczywiście byśmy pomogli jako kibice. O to w tym wszystkim chodzi, o wspólne fajne przeżywanie czasu i budowanie wspólnie emocji

    A to czy spadnie Lublin, czy inny zespół to nieistotne. Każdy może spaść, to jest wkalkulowane w ten sport, ale spiny w tym temacie nie mamy. Mamy skład jaki mamy. Możemy spaść, możemy się utrzymać, a nawet możemy liczyć na finał. To jest sport, wszystko jest możliwe
    Najważniejsze jest to, że przyciągnęliśmy do siebie kibiców z podkarpackiego, świętokrzyskiego, trochę z mazowieckiego jest ludzi przyjezdnych a nawet z oddalonego podlasia, gdzie żużla tam w ogóle nie znali. Oby tak pozostało nawet gdy będą porażki. Oby ludzie się nie odwrócili, oby w żyłach płynęła taka fajna zajawka do tego sportu
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 20-02-2019 o 09:20

  48. Powrót do góry    #800
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    Lublin Winkelriedem klubów
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  49. Powrót do góry    #801
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zdanie tutejszych ekspetow,ze im mniej pieniedzy w zuzlu tym lepiej dla zuzla byloby chyba bardziej karkolomne,czy moze nie?
    Ja bym napisal, ze im mniej eksperow, tym lepiej - no ale kto by sie wtedy na forum madrowal?

  50. Powrót do góry    #802
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/80...ona-w-budzecie

    Coś czuję, że Lublin już kusi Vaculika
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  51. Powrót do góry    #803
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Vaculik podpisał kontrakt z Falubazem na 2 lata, na sezon 2019 i 2020.

    Myślę, że Falubaz i tak i tak pojedzie tym składem, który zakontraktował na 2019 rok

  52. Powrót do góry    #804
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    https://kurierlubelski.pl/grzegorz-z...13930498#sport

    No to jeśli Lublin był w słabej sytuacji to już teraz przed sezonem jest w krytycznej.

  53. Powrót do góry    #805
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    https://kurierlubelski.pl/grzegorz-z...13930498#sport

    No to jeśli Lublin był w słabej sytuacji to już teraz przed sezonem jest w krytycznej.
    Bez przesady. Miesiąc do sezonu. Zależy ile potrwa pauza.

  54. Powrót do góry    #806
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Wystarczy, że Zengi skorzysta z usług jednego ze znanych hiszpańskich doktorów co to składają motocyklistom różne kości i za 2-3 tygodnie może być gotów, o ile doktorzy mają wolne terminy, a pacjent stosowne środki finansowe.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi inzynier za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (02-03-2019)

  56. Powrót do góry    #807
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Jak przerwa bedzie dłuższa i brak Griszy od początku sezonu, to nie jest za wesoło.
    Złamanie kości nogi i to prawej nie wróży zbyt szybkiego powrotu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  57. Powrót do góry    #808
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Wystarczy, że Zengi skorzysta z usług jednego ze znanych hiszpańskich doktorów co to składają motocyklistom różne kości i za 2-3 tygodnie może być gotów, o ile doktorzy mają wolne terminy, a pacjent stosowne środki finansowe.
    Ze co.........czlowieku nie masz pojecia o czym piszesz.

  58. Powrót do góry    #809
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Wystarczy, że Zengi skorzysta z usług jednego ze znanych hiszpańskich doktorów co to składają motocyklistom różne kości i za 2-3 tygodnie może być gotów, o ile doktorzy mają wolne terminy, a pacjent stosowne środki finansowe.
    Dudek też miał wrócić szybko i pomóc Falubazowi obronić lige.
    Też był u speców, ale oni czarodziejami też nie sa.

    Proste złamanie nie zbyt istotne przy jezdzie na motorze, może coś zrobią, aby dało rade szybciej wrócić.
    Wiele zależy jakie złamanie, ale tu idzie o prawą noge - podają, że niby idzie o kostke i kość piszczelową.
    Tu nie ma szybciutko, bo ta noga musi mocno pracować.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  59. Powrót do góry    #810
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Dudek też miał wrócić szybko i pomóc Falubazowi obronić lige.
    Też był u speców, ale oni czarodziejami też nie sa.

    Proste złamanie nie zbyt istotne przy jezdzie na motorze, może coś zrobią, aby dało rade szybciej wrócić.
    Wiele zależy jakie złamanie, ale tu idzie o prawą noge - podają, że niby idzie o kostke i kość piszczelową.
    Tu nie ma szybciutko, bo ta noga musi mocno pracować.
    Kość piszczelowa i kostka boczna lub przyśrodkowa to nie sa ''proste'' złamania.Jeśli to sie potwierdzi.

Strona 18 z 37 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •