Strona 32 z 37 PierwszyPierwszy ... 223031323334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,440 z 1646

Wątek: Motor Lublin 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1396
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    A na co komu programy? To ja przychodząc na stadion mam brać długopis i siedzieć jak Janusz? No kurr.... na stadion przychodzi sie na mecz, na widowisko, doping, krzyki, śpiewy, rozmawianie z ludźmi o tym co się dzieje na bieżąco, a nie na jakieś wydrukowane programy.
    Będąc w Toruniu widziałem jak kilku Januszy siedziało i pisało coś tam w tych programach. Zero emocji z ich strony. Pomachali tylko kartką jak coś się nie udało (jak Toruń przegrał bieg). Siedzieli Panowie jak by przyszli na bierki.

    Co jeżeli podam skład dziś, a w sobotę okaże się, że 2 lub 3 moich jest chorych? Wtedy co się dzieje?
    Przecież mogę ściemnić będąc trenerem. Podaje dziś skład, a w sobote mówię, że moi zachorowali i skład ułoże taki jak chciałem wcześniej, tak by zaskoczyć rywali. Takie coś przechodzi? Jak to jest?
    Chciałbyś by trybuny stadionu żużlowego, wyglądały jak koreański plac przed Kim Dzongiem? Wszyscy mają na sygnał klaskać i podskakiwać? A jak nie, to dożywotni zakaz wstępu na stadion? Pozwól każdemu kibicować, jak kto chce.
    Jak w sobotę chorych będzie 2-3 podstawowych zawodników drużyny, to i tak nie będzie co zbierać, nie ma znaczenia kto tam będzie wpisany w programie. Łomot. Albo walkower. Kim Lublin zaskoczy rywali, gdy chory będzie Lambert, Jonsson i Michelsen? Albo w podanym składzie seniorskim będą Kuromonow i Gosik, a rywale uwierzą w ich jazdę?
    Zastanów się co wypisujesz.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    j-rules (04-04-2019)

  3. Powrót do góry    #1397
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Chodziło mi bardziej o to, co się stanie jeżeli skład podany będzie dziś i z 1 numerem będzie AJ, z drugim Lampart, z 3. MM.
    Czy można to zmodyfikować?
    Okaże się ktoś z nich chory i cała rozpiska pójdzie w piach. Więc jest mozliwość, że pomimo podania dziś składów to z 1 w niedziele pojedzie MM, z 2, ktoś inny?
    Czy musi być wszystko tak samo w niedzielę jak w rozpisce podanej dziś?

  4. Powrót do góry    #1398
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Dobra, z kazdym postem utwierdzam sie, że żużlem interesujesz się max. od roku Dlatego te dyskusje nie mają sensu. Zjesz trochę zębów na żużlu, to trochę ochłoniesz
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    blimas (04-04-2019), chloroform (04-04-2019), istanbul (04-04-2019), j-rules (04-04-2019), kleczes_GKM (05-04-2019)

  6. Powrót do góry    #1399
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Dokladnie tak jest i tez go kiedys o to pytalem. Widac boom na zuzel w Lublinie wielki i przyciaga nowych kibicow. To nic zlego.
    Moze sie jeszcze wyrobi... Procz niego z Lublina za bardzo nikt sie nie wypowiada, a szkoda.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #1400
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Nikt nie powiedział, że wychowałem się w latach 90 przy żużlu. Ja w Lublinie żużlu nie pamiętam i większość z nas żużel zna od 2-3 lat Może więcej - kiedyś jeździli na Stal, czy do Tarnowa.
    Większość z nas dopiero zaczyna rozumieć i bawić się nim. Ja nawet wcześniej byłem na żużlu, bo w 2007 z tego co pamiętam i to był mecz Torunia z Bydgoszczą.
    Ale tak naprawdę nie chciało mi się zagłębiać w regulaminy PZM, we wszystkie niuanse. Wolałem na spokojnie z emocjami oglądać żużel na żywo

    Ja w Lublinie nie widziałem jeszcze kart z programów. U nas nikt tym się nie interesuje. Ludzie wolą przyjśc na mecz, pokibicowac, zobaczyć fajne widowisko a nie siedziec i wpisywac coś w karty tak jak to w Toruniu robi wiele ludzi.
    U nas są inni ludzie, inny krój kibiców.
    Albo może na zły sektor trafiłem i w Lublinie po przeciwnej stronie kibice wpisują coś w kartę programu.

    PS. Od rana na Zygmuntowskiej w Lublinie straszna kolejka.
    Ktoś puścił plotę, że jest jakaś sprzedaż biletów A przecież bilety już sprzedane były w ciągu 2 minut. Jakaś mała pula ma być z klubu dzień przed meczem.
    Ludzi tyle, że ja pier....
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 04-04-2019 o 09:24

  8. Powrót do góry    #1401
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Nikt nie powiedział, że wychowałem się w latach 90 przy żużlu. Ja w Lublinie żużlu nie pamiętam i większość z nas żużel zna od 2-3 lat Może więcej - kiedyś jeździli na Stal, czy do Tarnowa.
    Większość z nas dopiero zaczyna rozumieć i bawić się nim. Ja nawet wcześniej byłem na żużlu, bo w 2007 z tego co pamiętam i to był mecz Torunia z Bydgoszczą.
    Ale tak naprawdę nie chciało mi się zagłębiać w regulaminy PZM, we wszystkie niuanse. Wolałem na spokojnie z emocjami oglądać żużel na żywo

    Ja w Lublinie nie widziałem jeszcze kart z programów. U nas nikt tym się nie interesuje. Ludzie wolą przyjśc na mecz, pokibicowac, zobaczyć fajne widowisko a nie siedziec i wpisywac coś w karty tak jak to w Toruniu robi wiele ludzi.
    U nas są inni ludzie, inny krój kibiców.
    Albo może na zły sektor trafiłem i w Lublinie po przeciwnej stronie kibice wpisują coś w kartę programu.

    PS. Od rana na Zygmuntowskiej w Lublinie straszna kolejka.
    Ktoś puścił plotę, że jest jakaś sprzedaż biletów A przecież bilety już sprzedane były w ciągu 2 minut. Jakaś mała pula ma być z klubu dzień przed meczem.
    Ludzi tyle, że ja pier....

    Pierwsze co musisz zrobić to zrozumieć, że w tym sporcie każdy kibicuje jak uważa za stosowne. Są tacy co programu nie potrzebują i praktycznie cały mecz oglądają na stojąco, żywiołowo kibicując swoim. Ale sa tez i tacy co na żużel chodzą już ze 40 lat, na stadionie mają swoje miejsca, spotykają się tam w swoim gronie i sobie analizują każdy bieg, a między biegami wypełniają program. Tacy kibice to już się w życiu naskakali, teraz bardziej na chłodno podchodza do tego sportu. Te programy to takie talizmany, niektórzy zbierają je latami. A ty się pytasz, " na c...uj komu program"

    Za kilka lat, dotrze do ciebie to o czym piszę. Dzisiaj nastała w Lublinie wielka moda na żużel. Bo Motor wszedł do SE. Ale poczekaj kilka lat, moda szybko minie, nie wiadomo gdzie będzie Motor, i wtedy zobaczymy gdzie i w jakiej liczbie, są kibice Motoru. Osobiście mam obawy, że jak zapłacicie frycowe w SE, to ta cała moda posypie się jak domek z kart.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 04-04-2019 o 09:42
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    kleczes_GKM (05-04-2019)

  10. Powrót do góry    #1402
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie róbmy z tego forum elektrody.pl, jeśli wiecie, do czego zmierzam.
    Nie ma w regulaminie zapisu, że jest to forum dla ekspertów, może z jednym znanym wyjątkiem ale już dawno przyzwyczajonym

  11. Powrót do góry    #1403
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Może i masz rację Mariusz, ale ja w Lublinie nie widziałem programów meczowych, gdzie kibice by je mogli wypełniać. Możliwe, że trafiam na niewłaściwy sektor na stadionie stąd widzę obok siebie ludzi dopingujących, lub emocjonujących się żużlem.

    Co do niedzielnego meczu to w Lublinie przydałaby się strefa jak przy Euro2012. Taka strefa kibica, bo biletów już nie ma, a oblężenie kas trwa w najlepsze. Zapotrzebowanie na żużel jest tak ogromne, że gdybyśmy mieli pojemność 30 tysięcy to byłby cały stadion zapełniony.

    Kumpel z Białegostoku już dzwonił i pytał o bilety, a tam przecież żużla nie ma i nikt się tym nie interesuje. Raz był i tak mu spodobała się atmosfera, że chce więcej. Ahh ten ruski metanol

    A trybuny były już zapełnione przy 2 lidze i 1. Ludzie u nas głodni żużla. Mam wrażenie, że piłka poszła u nas w siną dal i żużel przewyższa.

  12. Powrót do góry    #1404
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Może i masz rację Mariusz, ale ja w Lublinie nie widziałem programów meczowych, gdzie kibice by je mogli wypełniać. Możliwe, że trafiam na niewłaściwy sektor na stadionie stąd widzę obok siebie ludzi dopingujących, lub emocjonujących się żużlem.
    Przede wszystkim musisz przestać stosować psychologiczne zagrywki "kazdy może robić co chce, ale to co ja robie jest lepsze". A takie coś stosujesz mówiąc, że ludzie nie wypisujący programu dopingują i się emocjonują żużlem, a ci drudzy nie. Jest to bzdura totalna. Ludzie wypisujący program nierzadko więcej wiedzą o klubie, drużynie zespole, taktyce, historii i są mocniej emocjonalnie związani z klubem niż Ci, co cały mecz wykrzykują przyśpiewki nie mające związku z zawodami. Jak ktoś nie wypisuje programu - spoko. Jak ktos wypisuje - tez spoko. To że ty tego nie rozumiesz, nie znaczy od razu że możesz przypisywać temu negatywne określenia.

    Byłem kiedyś wraz z kumplem na meczu Warty, kumpel ten organizował tam doping. Była to dla mnie starta czasu - prawie cały mecz stanie i klaskanie dla samego klaskania, generyczne przyśpiewki nie mające związku z obecną sytuacją na boisku i mało interesowania się samym meczem. Zdecydowanie wolę "programowiczów na żużlu", którzy w przerwie między biegami szczegółowo analizują kolejne wyścigi - gdzie kto puści "taktyka", gdzie zwykłą, gdzie jest szansa na odrobienie itd. To jest piękne, a nie jakieś bezsensowne przyśpiewki bez świadomości kto jedzie w biegu i jak zaprezentował się wcześniej, z kim przegrał, z kim wygrał.

    Od programów zaczęło się moje interesowanie się żużlem. Na zawody zabierał mnie najpierw tata, ale początkowo mnie to nie wciągnęło. Po jednym ze spotkań (z Polonią Piła) zobaczyłem że jakiś znajomy taty ma program z zawodów. Pomyślałem "ale fajnie, tez bym chciał". Od tego momentu zawsze na żużlu musiałem mieć programy. Potem w domu przeglądałem je wte i wewte, czytałem skrupulatnie wszystkie artykuły w nich, oglądałem zdjęcia, składy, daty urodzenia zawodników. I ruszyło.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 04-04-2019 o 09:57
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Mariusz (04-04-2019)

  14. Powrót do góry    #1405
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Przede wszystkim musisz przestać stosować psychologiczne zagrywki "kazdy może robić co chce, ale to co ja robie jest lepsze". A takie coś stosujesz mówiąc, że ludzie nie wypisujący programu dopingują i się emocjonują żużlem, a ci drudzy nie. Jest to bzdura totalna. Ludzie wypisujący program nierzadko więcej wiedzą o klubie, drużynie zespole, taktyce, historii i są mocniej emocjonalnie związani z klubem niż Ci, co cały mecz wykrzykują przyśpiewki nie mające związku z zawodami. Jak ktoś nie wypisuje programu - spoko. Jak ktos wypisuje - tez spoko. To że ty tego nie rozumiesz, nie znaczy od razu że możesz przypisywać temu negatywne określenia.

    Byłem kiedyś wraz z kumplem na meczu Warty, kumpel ten organizował tam doping. Była to dla mnie starta czasu - prawie cały mecz stanie i klaskanie dla samego klaskania, generyczne przyśpiewki nie mające związku z obecną sytuacją na boisku i mało interesowania się samym meczem. Zdecydowanie wolę "programowiczów na żużlu", którzy w przerwie między biegami szczegółowo analizują kolejne wyścigi - gdzie kto puści "taktyka", gdzie zwykłą, gdzie jest szansa na odrobienie itd. To jest piękne, a nie jakieś bezsensowne przyśpiewki bez świadomości kto jedzie w biegu i jak zaprezentował się wcześniej, z kim przegrał, z kim wygrał.

    Od programów zaczęło się moje interesowanie się żużlem. Na zawody zabierał mnie najpierw tata, ale początkowo mnie to nie wciągnęło. Po jednym ze spotkań (z Polonią Piła) zobaczyłem że jakiś znajomy taty ma program z zawodów. Pomyślałem "ale fajnie, tez bym chciał". Od tego momentu zawsze na żużlu musiałem mieć programy. Potem w domu przeglądałem je wte i wewte, czytałem skrupulatnie wszystkie artykuły w nich, oglądałem zdjęcia, składy, daty urodzenia zawodników. I ruszyło.
    W piłce nożnej zgadza się. To jest chore i nie da rady się skupić na meczu.
    Przy żużlu przyśpiewki są podczas przerw. Wyścig trwa chwilę i wtedy każdy przestaje i emocjonuje się zawodami. Każdy ogląda wyścig, a nie jak w piłce że nic nie widzisz bo jesteś za flaga i nie wiesz co dzieje się na meczu.

    Kto wie, może sam kiedyś będę kupował programy i chodził na zawody z długopisem w ręku, ale na obecną chwilę nie widzę tego u siebie. Wolę stać i kibicować, niż skupiać się na programie.
    Bo będąc w Toruniu siedziałem właśnie przy takich osobach. Oni tylko patrzyli w ten program i nic więcej. Niektórzy obok mnie nie mieli programu i żyli jakoś tym widowiskiem, emocje były na ich twarzach, ale te osoby z programem to jakieś niemrawe były. Nie wiem może nie powinienem oceniać i źle oceniam.

  15. Powrót do góry    #1406
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Wolę stać i kibicować, niż skupiać się na programie.
    Bo będąc w Toruniu siedziałem właśnie przy takich osobach. Oni tylko patrzyli w ten program i nic więcej.
    Nawet w trakcie biegów? No to trochę dziwne, że zamiast na wyścig patrzyli w program Generalnie wypełnianie programu != dopingowanie. W trakcie biegu oglądasz bieg, po biegu wypełniasz program, w wolnym czasie dopingujesz. Jak ktoś ma podzielną uwagę to to się nie wyklucza.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  16. Powrót do góry    #1407
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Od programów zaczęło się moje interesowanie się żużlem. Na zawody zabierał mnie najpierw tata, ale początkowo mnie to nie wciągnęło. Po jednym ze spotkań (z Polonią Piła) zobaczyłem że jakiś znajomy taty ma program z zawodów. Pomyślałem "ale fajnie, tez bym chciał". Od tego momentu zawsze na żużlu musiałem mieć programy. Potem w domu przeglądałem je wte i wewte, czytałem skrupulatnie wszystkie artykuły w nich, oglądałem zdjęcia, składy, daty urodzenia zawodników. I ruszyło.
    To młody kibic jesteś. Przez ok. 20 lat widziałem wyłącznie programy formatu A5, składające się z 2 kartek, biało-czarne.

  17. Powrót do góry    #1408
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nawet w trakcie biegów? No to trochę dziwne, że zamiast na wyścig patrzyli w program Generalnie wypełnianie programu != dopingowanie. W trakcie biegu oglądasz bieg, po biegu wypełniasz program, w wolnym czasie dopingujesz. Jak ktoś ma podzielną uwagę to to się nie wyklucza.
    Nie mówię, że wszyscy ale było troszkę osób, które były właśnie zapatrzone na program.

    Powiem tak. Byłem w Toruniu 2007 i jakoś 2015 chyba. Różnica przeogromna. 2007 to programów nie widziałem, emocje były takie, że ja pier.... Kibice żyli, całe miasto żyło żużlem i stąd się zaraziłem żużlem. Od Torunia.
    Toruń 2015 - strefa zielona - myślałem, że tu siedza ultrasi (niczym sektor Legii, najtańsze bilety, itp). Okazało się, że siedzę z normalnymi kibicami. Dzieci, żony, dziadkowie.
    No i większość z tych osób miała właśnie te programy. W czasie biegów wiele z nich nie patrzyła na wyścig. Oglądała ciągle program stąd moje zaskoczenie. Ale przyznam - fajnie było pogadać w czasie przerw, między biegami o tym co się dzieje w meczu z innymi kibicami obok siebie. Było fajnie i spokojnie. Po przeciwległej na stadionie byli ultrasi, był dopping, więc zakładam, że tam mowy nie ma o programach. Po lewej stronie była strefa buforowa i kibice gości w klatkach. Byli to kibice z Tarnowa.
    Co mi się rzuciło jeszcze w oczy? Jakim cudem ultrasi Apatoru mogli zmienić miejscówki i wbili na inny sektor w czasie zawodów? Widziałem jak wyganiają kibiców z innego sektora i zajmują miejsce przy parku maszyn.
    Jakoś nie mogę pojąć, by w Lublinie przenieść się na inny sektor i wyganiać swoich kibiców, ze swojego miasta. Przecież to swój człowiek, przyszedł na mecz, spokojnie usiadł i kibicuje.

  18. Powrót do góry    #1409
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Ja w swojej historii programu użyłem raz. W zeszłym roku na finale ze Stalą -syn chciał mieć pamiątkę. Poza tym wewnątrz sporo zdjęć, ciekawostek, historii klubu. Tak jak ktoś tu wcześniej napisał: kiedyś podwójna czarno-biala kartka, teraz ładne kolorowe czasopismo

    To ,że w jakimś mieście nie ma stadionu i drużyny żużlowej nie znaczy że nikt się tam tym sportem nie interesuje. W Wałbrzychu nie ma żużla i mimo to trochę ludzi jeździ do Wrocka na Spartę. Nie są to setki osób ale zainterwsowanie jest

  19. Powrót do góry    #1410
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Wychodzi na to, ze ty w czasie biegow patrzyles na tych co nie patrzyli na bieg tylko na program.

    K.. zeby ludzie tylko takie problemy mieli!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    vicar (04-04-2019)

  21. Powrót do góry    #1411
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To młody kibic jesteś. Przez ok. 20 lat widziałem wyłącznie programy formatu A5, składające się z 2 kartek, biało-czarne.
    W tym roku będzie 20 lat kibicowania - nic nie poradzę
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  22. Powrót do góry    #1412
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    W tym roku będzie 20 lat kibicowania - nic nie poradzę
    Trochę zazdroszczę, też wolałbym mieć dopiero 20 lat stażu, ale z drugiej strony, te czarne skóry, dwuzaworówki, później Godden'y Weslak'y, wyłamane bandy bez dmuchawców, kopa na której dzisiaj nikt by nie pojechał... .

  23. Powrót do góry    #1413
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To młody kibic jesteś. Przez ok. 20 lat widziałem wyłącznie programy formatu A5, składające się z 2 kartek, biało-czarne.
    Pamiętam ten szok poznawczy jak przyszły czasy Morawskiego i nagle zamiast tych bidnych karteczek (nie zawsze były czarno-białe, czasami ciemnoniebieskie albo zielone) pojawiły się programy, które spokojnie można by uznać za żużlowe magazyny. Porządnej jakości papier, kolorowe zdjęcia, pełno wywiadów, analizy poszczególnych zawodników, typowania ekspertów itd.

  24. Powrót do góry    #1414
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Bez sensu, nawet tyłka nie da się tym teraz podetrzeć.

  25. Powrót do góry    #1415
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Bez sensu, nawet tyłka nie da się tym teraz podetrzeć.
    Przez kilkanaście lat zbierałem, ale w pewnym momencie powiedziałem dość. Parę ciężkich kartonów zapakowałem do auta (pierwsze-Fiat 125p) i wywiozłem na makulaturę. Teraz z przyzwyczajenia kupuję, sprawdzam na stadionie możliwości taktyczne, itp. a po kilku dniach program ląduje w niebieskim worku na odpady wtórne.

  26. Powrót do góry    #1416
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Mnie się dużo lepiej ogląda żużel mając program. Można pobawić się w taktyka i zweryfikować swoje pomysły na rozegranie meczu z rzeczywistym jego przebiegiem.
    Ze względu na ochronę środowiska i swojego portfela od kliku sezonów korzystam z elektronicznego programu w telefonie.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  27. Powrót do góry    #1417
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Programów nigdy nie kolekcjonowałem. Służyły mi do tego by wiedzieć kto startuje w poszczególnych biegach i z jakiego pola.
    Odkąd jednak jest internet w telefonie przerzuciłem się na relacje live na SF i programów nie kupuję.
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  28. Powrót do góry    #1418
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przez kilkanaście lat zbierałem, ale w pewnym momencie powiedziałem dość. Parę ciężkich kartonów zapakowałem do auta (pierwsze-Fiat 125p) i wywiozłem na makulaturę. Teraz z przyzwyczajenia kupuję, sprawdzam na stadionie możliwości taktyczne, itp. a po kilku dniach program ląduje w niebieskim worku na odpady wtórne.
    U mnie w podobny sposób szlag trafiły karton z programami (głównie Falubaz, ale też z wyjazdów) które zbierał jeszcze mój ojciec. Były tam papiery jeszcze z lat 60tych. Ktoś gdzieś przy okazji remontu/porządków na początku lat 90tych wywalił ten karton. A taka piękną pamiątka by była. Pamiętam jako dzieciak analizowałem te programy i wyniki (internetów nie było ani żadnych książek z archiwalnymi wynikami - były tylko te programy). Całe szczęście, że ktoś to wszystko ładnie pozbierał Roman Lach na swojej stronie.

  29. Powrót do góry    #1419
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Nie było internetów to człowiek kupował gazety. Ile to ja gazet o tematyce piłkarskiej kupowałem i moi koledzy...
    Teraz w dobie internetów nie jest to ani mi, ani im, ani młodszym pokoleniom potrzebne.
    Wszystko jest w necie, mogę sprawdzić wyniki meczów żużlowych, piłkarskich, czy wynik w Bierki z 2011 roku bez problemu.

  30. Powrót do góry    #1420
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    te nowe programy na papierze kredowym źle się palą w piecu. natomiast stare nie dosc ze fajnie sie palily to można było dobrze je zmìętolić i wtedy mogły robić za papier toaletowy.

  31. Powrót do góry    #1421
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    te nowe programy na papierze kredowym źle się palą w piecu. natomiast stare nie dosc ze fajnie sie palily to można było dobrze je zmìętolić i wtedy mogły robić za papier toaletowy.
    Te stare nie tylko w piecu się dobrze paliły, pewnego razu po przegranym barażu, rozświetliły cały stadion jak latarnie, tysiące sztuk płonęło. A że nie było jeszcze oświetlenia, to robiły jak prawdziwe lampy.

  32. Powrót do góry    #1422
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Za SF:

    Głód żużla na Lubelszczyźnie jest tak wielki, że w czwartek kibice zaczęli się ustawiać w kolejce przed kasami stadionu, mimo że klub w tym dniu... nie będzie sprzedawał wejściówek na niedzielny mecz. Podobno pierwsi z nich na al. Zygmuntowskich 5 byli już o.. 2:30 w nocy.
    Kurna, już mi żal tych kibiców. A co będzie jak Motor spadnie ze SE ? Publiczny lincz zawodników ? Palenie Kępy na stosie ? Czy masowe samobójstwa w Lublinie ?

    Ktoś nieźle nadmuchał tam ten balonik.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #1423
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Mariusz, tak z przyzwoitości, tak nie można!!

  34. Powrót do góry    #1424
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za SF:

    Kurna, już mi żal tych kibiców. A co będzie jak Motor spadnie ze SE ? Publiczny lincz zawodników ? Palenie Kępy na stosie ? Czy masowe samobójstwa w Lublinie ?

    Ktoś nieźle nadmuchał tam ten balonik.
    A ja uważam zupełnie inaczej
    Nawet jeżeli spadniemy do tej 1 ligi to nic się nie stanie. Ludzie i tak będa przyjeżdzać na żużel i stadion będzie zapełniony.
    Powiem więcej. Przynajmniej będziemy jeździć w niedzielę, a nie jakieś głupie, beznadziejne, bzdurne, chore piątki.
    Żużel jest tylko w niedzielę a nie w piątki!

    Myślisz, że ja będę chodził na każdy mecz Lublina w tym sezonie w piątek? Praktycznie mi te piątki nie pasują. W niedzielę był czas i chodziło się ciągle. Wyjazdy również.
    Wiesz ilu kibiców przyjezdnych przyjeżdżało do nas z okolic Lublina, a nawet z Rzeszowa w niedzielę? Zobaczymy jak będzie sytuacja wyglądała w piątki, ale moim zdaniem może być różnie.

    Tak więc jak spadniemy do 1 ligi to przynajmniej będziemy chodzić na żużel z rodzinami w niedzielne popołudnia, a nie w bzdurne piątki

  35. Powrót do góry    #1425
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Tak więc jak spadniemy do 1 ligi to przynajmniej będziemy chodzić na żużel z rodzinami w niedzielne popołudnia, a nie w bzdurne piątki
    Myślę, że klub tak łatwo nie zrezygnuje z dotacji telewizyjnych, jak by tego oczekiwał prowincjonalny kibic-janusz

  36. Powrót do góry    #1426
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Klub nie Ale co ma zrobić jak spadniemy do 1 ligi? Przecież nie wyczarują nam Ekstraligi i nie zapewnią tej Ekstraligi.
    Klub robił transfery a nie typowy kibic Janusz Więc to klub powinien się martwić o dotację z TV, skoro zrobił takie transfery

    Mówię, jak spadniemy to krzywda dla kibiców się nie stanie na pewno W niedzielę na spokojnie każdy mecz będzie do obejrzenia na stadionie. Klub owszem, straci troszkę kasy z praw TV.

    Może władze Ekstraligi opamiętają się i powrócą do meczów niedzielnych za 2 lata
    Mnie w kilka piątków na 100% nie będzie na stadionie w tym sezonie i to jest dla mnie chore - ten piątek.
    O wyjazdach to już w ogóle mogę zapomnieć. Może na 1-2 się uda pojechać. Co innego niedziela.

  37. Powrót do góry    #1427
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Klub nie Ale co ma zrobić jak spadniemy do 1 ligi? Przecież nie wyczarują nam Ekstraligi i nie zapewnią tej Ekstraligi.
    Już straciłeś wiarę, że do 1 ligi odeślecie GKM z Grudziądza? Przecież wygracie+12 i zarobicie na bonus przynajmniej, przyjdzie Grisza, resztę wygracie seryjnie i Eliga wasza. Tak czytałem wcześniej, a w niedzielę pierwszy test waszej mocy.

  38. Powrót do góry    #1428
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Klub nie Ale co ma zrobić jak spadniemy do 1 ligi? Przecież nie wyczarują nam Ekstraligi i nie zapewnią tej Ekstraligi.
    Klub robił transfery a nie typowy kibic Janusz Więc to klub powinien się martwić o dotację z TV, skoro zrobił takie transfery

    Mówię, jak spadniemy to krzywda dla kibiców się nie stanie na pewno W niedzielę na spokojnie każdy mecz będzie do obejrzenia na stadionie. Klub owszem, straci troszkę kasy z praw TV.

    Może władze Ekstraligi opamiętają się i powrócą do meczów niedzielnych za 2 lata
    Mnie w kilka piątków na 100% nie będzie na stadionie w tym sezonie i to jest dla mnie chore - ten piątek.
    O wyjazdach to już w ogóle mogę zapomnieć. Może na 1-2 się uda pojechać. Co innego niedziela.
    Tobie nie pasują piątki, a mi niedzielę. W zeszłym sezonie nie byłem na meczu z Toruniem, gdyby ten mecz był w piątek mógłbym pójść
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  39. Powrót do góry    #1429
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kurna, już mi żal tych kibiców. A co będzie jak Motor spadnie ze SE ? Publiczny lincz zawodników ? Palenie Kępy na stosie ? Czy masowe samobójstwa w Lublinie ?

    Ktoś nieźle nadmuchał tam ten balonik.
    Bardzo niesympatyczna wypowiedź z Twojej strony, widać że jesteś strasznie uprzedzony do Lublina. Zrobili fajny marketing, ludzie stęsknieni za żużlem, a Ty to przekręcasz na modłe napompowanego balonika i samobójstw. Spoko - rozumiem, że jak w ZG dużo ludzi przyjdzie na mecz to znaczy że też balonik jest napompowany i ludzie po porażce będą palili włodarzy i zawodników na stosie? Jasne krytykujmy kibiców i kluby za to, że jest duże zainteresowanie meczem.

    Trochę niesmacznie się zagalopowałeś w swoich uprzedzeniach. Rozumiem, że lepszą informacją byłoby dla ciebie gdyby na pierwszy mecz przyszło na stadion ~200-300 osób... To by oznaczało, że nic nie jest napompowane i nikt na stosie nie spłonie po porażce. Żal.

    Edit: Znalazłem, masa ludzi była na prezentacji Falubazu. Strasznie mi ich żal. Jak nie będzie tytułu to co? Prezes wywieziony na taczce? Lincz zawodników? Masowe samobójstwa? Żony kibiców bite, dzieci wyrzucone na ulice? Strasznie mi żal mieszkańców Zielonej Góry, ktoś tak napompował balonik, a jak nie będzie tytułu to nic nie winni ludzie przeżyją tragedię

    Za to ponoć na mecz Wandy ma przyjść garstka kibiców. I takie prowadzenie klubu mi się podoba. Myślę, że powinniśmy Sadzikowskiego nosić na rękach - żądnego marketingu, długi. Przynajmniej żaden balonik nie jest napompowany i nikt sobie nie robi płonnych nadziei. Brawo Wanda! Wstydź się Falubazie!
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 05-04-2019 o 09:41
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  40. Powrót do góry    #1430
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Już straciłeś wiarę, że do 1 ligi odeślecie GKM z Grudziądza? Przecież wygracie+12 i zarobicie na bonus przynajmniej, przyjdzie Grisza, resztę wygracie seryjnie i Eliga wasza. Tak czytałem wcześniej, a w niedzielę pierwszy test waszej mocy.
    Nie straciłem wiary i uważam, że Grudziądz jest nadal do pyknięcia na spokojnie.
    Z tym, że to z nimi będziemy bić się o utrzymanie i to też pisałem już wcześniej.
    Dlatego czy spadniemy do 1 ligi czy zostaniemy w Ekstralidze to kibice i tak będą przychodzili na stadion na mecze.

    Zobaczymy tylko w piątki jak to przełoży się u nas z frekwencją. W niedzielę to mur beton = stadion zawsze będzie zapełniony. Zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądała w piątki.

  41. Powrót do góry    #1431
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Nie straciłem wiary i uważam, że Grudziądz jest nadal do pyknięcia na spokojnie.
    Z tym, że to z nimi będziemy bić się o utrzymanie i to też pisałem już wcześniej.
    Dlatego czy spadniemy do 1 ligi czy zostaniemy w Ekstralidze to kibice i tak będą przychodzili na stadion na mecze.

    Zobaczymy tylko w piątki jak to przełoży się u nas z frekwencją. W niedzielę to mur beton = stadion zawsze będzie zapełniony. Zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądała w piątki.
    A kibice czekający w kolejce na uruchomienie sprzedaży, od godz 2 w nocy, to przejaw słabego zainteresowania meczem? To jak ma wyglądać wielkie zainteresowanie, to nie potrafię sobie wyobrazić.

  42. Powrót do góry    #1432
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Bardzo niesympatyczna wypowiedź z Twojej strony, widać że jesteś strasznie uprzedzony do Lublina. Zrobili fajny marketing, ludzie stęsknieni za żużlem, a Ty to przekręcasz na modłe napompowanego balonika i samobójstw. Spoko - rozumiem, że jak w ZG dużo ludzi przyjdzie na mecz to znaczy że też balonik jest napompowany i ludzie po porażce będą palili włodarzy i zawodników na stosie? Jasne krytykujemy kibiców i kluby za to, że jest duże zainteresowanie meczem.

    Trochę niesmacznie się zagalopowałeś w swoich uprzedzeniach. Rozumiem, że lepszą informacją byłoby dla ciebie gdyby na pierwszy mecz przyszło na stadion ~200-300 osób... To by oznaczało, że nic nie jest napompowane i nikt na stosie nie spłonie po porażce. Żal.

    Edit: Znalazłem, masa ludzi była na prezentacji Falubazu. Strasznie mi ich żal. Jak nie będzie tytułu to co? Prezes wywieziony na taczce? Lincz zawodników? Masowe samobójstwa? Żony kibiców bite, dzieci wyrzucone na ulice? Strasznie mi żal mieszkańców Zielonej Góry, ktoś tak napompował balonik, a jak nie będzie tytułu to nic nie winni ludzie przeżyją tragedię
    Gdzie ty kurna widzisz jakieś uprzedzenia, z mojej strony do Motoru, to tylko ty wiesz. Jasne, że przejaskrawiłem z tymi "samobójstwami". Chodziło o to aby zobrazować stan emocji jakie widać u lubelskich kibiców. No sorry, ale jak ludzie w nocy stają już za biletami, bo ktoś puścił famę, że będą sprzedawać, to znaczy, że stan ich emocji jest nabuzowany jak balon. A żal mi ich jest, bo widzę, że Motor, przynajmniej w pierwszych 5 meczach, pojedzie składem I ligowym. A to źle wróży dla Motoru i jego kibiców.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #1433
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    A kibice czekający w kolejce na uruchomienie sprzedaży, od godz 2 w nocy, to przejaw słabego zainteresowania meczem? To jak ma wyglądać wielkie zainteresowanie, to nie potrafię sobie wyobrazić.
    To fajne zainteresowanie, ale jak widzisz ten mecz jest w niedzielę. zobaczymy jak będzie sytuacja wyglądała w piątek. Ilu kibiców przyjdzie i jakie będzie zainteresowanie.
    Jeżeli będzie również tak wielkie jak teraz to chwała. Fajnie być na stadionie, gdzie jest w pełni zapełniony. O niedziele nie ma co się martwić. On byłby zapełniony nawet w 2 lidze.
    Trzeba zrozumieć ludzi dojeżdzających: są to okolice Białegostoku nawet, Stali Rzeszów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Lublin i okolice Lublina oraz Lubelszczyzna.
    W niedziele jest łatwiej, bo praktycznie większość z nas wtedy ma wolne.

    @Mariusz nie martw sie. Na 2 ligę tez byśmy wypełnili cały stadion. Nikt tu samobójstwa nie popełni. Spokojnie.

  44. Powrót do góry    #1434
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie ma co złowróżyć. Raz na miesiąc albo nawet rzadziej kibic z Tomaszowa Lubelskiego albo innej Ukrainy bez problemu weźmie wolne w piątek żeby zabrać ekipę 7 typa z fabryki do swojego kombi i przyjechać na Łagutę.

  45. Powrót do góry    #1435
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie ma co złowróżyć. Raz na miesiąc albo nawet rzadziej kibic z Tomaszowa Lubelskiego albo innej Ukrainy bez problemu weźmie wolne w piątek żeby zabrać ekipę 7 typa z fabryki do swojego kombi i przyjechać na Łagutę.
    Z Tomaszowa Lubelskiego owszem, ale nie mój kumpel z Białegostoku, który zabierał 4 chłopa i gnało do nas na mecz.
    Znajdą się tacy, którzy wezmą wolne i przyjadą, ale znajdą się też tacy, że z bólem serca odpuszczą ten mecz. Nawet jak ktoś w piątek pracuje do 16:00 to nie zawsze może pójść na mecz. Są też inne sprawy do załatwienia, wyjazdy. Dlatego w moim przypadku niedziela byłaby idealnym terminem, bo wtedy ma się wolne od wszystkiego.

    Wyjazdy w piątek - będą na pewno nasi jeździć do innych miast, pewnie troszkę studentów itp. ale na pewno mniej niż na niedzielne mecze. W niedzielę wsiadasz rano na spokojnie do passata w kombi i gnasz w Polskę na Toruń, czy Wrocław. W piątek po 16/17 z pracy będzie to niemożliwe, a wykorzystywać urlop na taką podróż to bezsens. Wolę pojechać na wakacje za granicę, niż rozpier... cały urlop na żużel. Aż takim fanatykiem nie jestem.

    Zobaczymy jak będzie wyglądała frekwencja w piątki nie tylko u nas ale i w całej Polsce. Dzisiaj pewnie będzie komplet, ale zobaczymy jak będzie dalej.

  46. Powrót do góry    #1436
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ty tego jeszcze nie wiesz ale jak w Lublinie zbuduje się szał na żużel porównywalny do tego z Zielonej Góry od 2006 to dla wspomnianego Ziutka wzięcie wolnego w dniu meczu będzie takim samym problemem jak obalenie flachy z kumplami wieczorem.

  47. Powrót do góry    #1437
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Gdzie ty kurna widzisz jakieś uprzedzenia, z mojej strony do Motoru, to tylko ty wiesz. Jasne, że przejaskrawiłem z tymi "samobójstwami". Chodziło o to aby zobrazować stan emocji jakie widać u lubelskich kibiców. No sorry, ale jak ludzie w nocy stają już za biletami, bo ktoś puścił famę, że będą sprzedawać, to znaczy, że stan ich emocji jest nabuzowany jak balon. A żal mi ich jest, bo widzę, że Motor, przynajmniej w pierwszych 5 meczach, pojedzie składem I ligowym. A to źle wróży dla Motoru i jego kibiców.
    No ok niech Ci będzie. A mi po prostu żal kibiców Falubazu. Na prezentacji tyle ludzi? Widać, że ktoś im napompował strasznie balonik i są nabuzowani. Żal mi ich bo wcale nie są murowanymi faworytami ligi, wcale nie muszą zdobyć DMP. A to źle wróży dla Falubazu i jego kibiców. Lepiej jakby zainteresowanie Falubazem było mniejsze.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    j-rules (05-04-2019)

  49. Powrót do góry    #1438
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Podchodzę ze sporym dystansem do tych wszystkich newsów o padających serwerach, kolejce widmo, kibicach czekających na lotnisku i podobnych sytuacjach. To zwyczajna marketingowa ściema podkręcana przez niektóre osoby ukierunkowana na stworzenie ogólnej histerii. Życzę Lublinowi utrzymania w lidze bez tej całej szopki, bo obecnie pompowanie tego balonika jest bardziej smutne niż śmieszne.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  50. Powrót do góry    #1439
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Podchodzę ze sporym dystansem do tych wszystkich newsów o padających serwerach, kolejce widmo, kibicach czekających na lotnisku i podobnych sytuacjach. To zwyczajna marketingowa ściema podkręcana przez niektóre osoby ukierunkowana na stworzenie ogólnej histerii. Życzę Lublinowi utrzymania w lidze bez tej całej szopki, bo obecnie pompowanie tego balonika jest bardziej smutne niż śmieszne.
    Ale jaka szopka?
    1. Serwery naprawdę padły i każdy Ci to potwierdzi. Nie można było się zalogować do 2 nad ranem
    2. Kibice czekali na lotnisku sami z siebie, nikt im nie powiedział, że TAI wyląduje w Lublinie, ale niektórzy widocznie mieli nadzieję
    3. Wczorajsze kolejki w nocy to też na to jest potwierdzenie. Jest zdjęcie w internecie, gdzie widać kolejkę i samochody zaparkowane w pobliżu. Klub nie wspominał nic o biletach, ale ktoś puścił podobno plotę i tak niektórzy zaczęli stać już po 2 nad ranem, a przed 8 to kolejki były, że ja pier... Na to też jest dowód w postaci zdjęcia w internecie
    4. Kibice na sparing w zwykły dzień roboczy pojechali za swoją drużyną. Też potwierdzone w internecie w postaci zdjęć z tego sparingu.

    Tu nie ma szopki i pompowania baloniku.
    To działa tak. Jak kumpel z Białegostoku przyjechał z ziomkami do mnie do Lublina to zaprowadziłem ich na mecz. Oni byli tak zafascynowani żużlem, że mecze Jagi mają w du... Ostatnio pytał się, czy nie mógłbym mu załatwić 4 biletów na niedzielny mecz, bo planuje przyjechać aż z Białegostoku do Lublina. Wiele ludzi raz przyszło, zobaczyło fajną atmosferę, coś innego niż piłka nożna, gdzie czasami nic się nie dzieje i sami z siebie zaczęli tym żyć, przychodzić na żużel, pytać się.
    Stary dziadek przychodzi z wnukiem, rodziny, dzieci - to jest u nas rodzinna fajna atmosfera.

    Lepiej mi wyjaśnij dlaczego ja będąc w Toruniu na zielonej strefie, po przeciwnej stronie (w prawo patrząc) była grupa kibiców Toruńskich, a po jakimś czasie Ci kibice zmienili sektor i wyganiali swoich kibiców z Torunia z tamtych miejsc. to normalne? Tutaj w Lublinie jest nie do pomyślenia, żeby własnego kibica wyganiać z jakiegoś miejsca/sektoru. To jest nienormalne. Swój swojego gania po stadionie? Wyjaśnij mi to lepiej, a nie piszesz o kibicach widmo, padniętych serwerach, itp

  51. Powrót do góry    #1440
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Kibicuje drużynie z Lublina żeby się utrzymała ale ciężko to widzę. Nie dość, że wasz potencjalny lider może jechać dopiero od 6 kolejki, a kontuzjowany jest najlepszy polski senior, to wygranie 6 meczów (przy sprzyjających okolicznościach 5 meczów) będzie ciężkie do wykonania. Liga potrafi zaskakiwać ale skoro w zeszłym roku nie udało się utrzymać Tarnowowi, który miał lidera ciągnącego wynik niemal przez cały sezon, a pozostali zawodnicy to była mniej więcej taka siła jaka jest w Lublinie, to nie widzę utrzymania na dzień dzisiejszy tej ekipy.

Strona 32 z 37 PierwszyPierwszy ... 223031323334 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •