Strona 23 z 37 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,035 z 1646

Wątek: Motor Lublin 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #991
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    nigdy nie wiadomo czy któryś nie zaskoczy. są duże szanse. ja ich ustawiłem w połowie stawki juniorów z el. z tym ze większe szanse daje wschodniakowi. jednak to krew mongokska i większą fantazja z mniejszym kablem.
    Naucz się pisać po polsku nieuku bo oczy bolą jak się czyta ten twój bełkot.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    j-rules (16-03-2019)

  3. Powrót do góry    #992
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Naucz się pisać po polsku nieuku bo oczy bolą jak się czyta ten twój bełkot.
    glupa nie rznij i nie zasłaniaj się ortami itd. po co kłamiesz chłopcze ze swoją wiedzą o źuźlu. dobrze się czujesz jak kłamiesz. nie przeszkadza to tobie. nie masz poczucia wstydu
    ed.
    widzisz peterka piszesz do kogoś kundlu a sam teraz siedzisz po swoim klamstwie cicho jak kundel.

  4. Powrót do góry    #993
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    1,137
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    istred;1938445]

    2. Zarząd. Niektórzy pewnie kojarzą nazwisko Kępa, jednak zakładam, że dla większości kibiców ludzie zarządzający obecnie klubem są w większości anonimowi. Jednak istotne jest, że ludzie ci są od dawna mocno związani z środowiskiem motocyklowym. Pomijam już osobę Marka Kępy, ale Piotr Więckowski był pierwszym Polakiem na Dakarze. Od wielu lat prowadzą klub motocrossowy - z niemałymi sukcesami. Mają wiedzę nie tylko organizacyjną (poza KM Cross prowadzą z powodzeniem swoje firmy) ale i techniczną i znają specyfikę sportów motorowych. Wiedzą jakie znaczenie ma sprzęt, mają kontakty w środowisku, wiedzą do kogo udać się ze sprzętem i sami też potrafią pomóc zawodnikowi poszukać prędkości. To się rzadko zdarza wśród prezesów czy członków zarządu klubów żużlowych. Moim zdaniem to właśnie dzięki temu w ubiegłym sezonie spośród zawodników, którzy nie byli faworytem do awansu, a jedynie do fazy PO, zrobili drużynę, która zdominowała I ligę.
    Jakie to ma znaczenie? Po pierwsze takie, że do ekstraligi nie wchodzi klub, który dopiero będzie się jej uczył - jak niektórzy kibice próbują przedstawiać - a taki, który może jej dać coś nowego i zaskoczyć dotychczasowe kluby nowym spojrzeniem i poszukać przewagi na polach, na których nikt jeszcze tej przewagi nie szukał.
    !9-tego lutego pisząc o Motorze zwróciłem uwagę na właśnie menagment. Z przeciętnych zawodników zrobił najlepszy zespół i dwukrotny awans rok po roku.. To duża sztuka. Miałem podejrzenia, że wprowadzili ciekawy sposób płacenia. Ale skoro cisza jest, to ja też, bo nic o tym nie piszesz, a ja nic nie wiem. I dobrze.

    Nie zgadzam się z pop. polemistą, że A.Jonsson jeździ już hobbystycznie. Absolutnie nie. Tak się nie przygotowuje do sezonu półamator.
    Zwrócę uwagę jeszcze na potencjał M.Michelsena. Może być liderem. Jest moim zdaniem lepszy od też odchodzącego z Gdańska ulubieńca kibiców-A.Thomsena. Ma dużo lepsze starty, a w Elidze nie tak łatwo nadrobić straty ze startu.

    Co do pkt 1 o torze, to nie powinna się żaba wyrzekać wody. Włóżmy na półkę z bajkami opowieści o neutralnym własnym torze.

    Gdybym miał dzisiaj wróżyć i postawić na konkurenta do utrzymania, to niestety widzę tu Gorzów.
    Ciekawie i logicznie piszesz. Powodzenia .

  5. Powrót do góry    #994
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Bo na Jonssona wszyscy patrzą przez pryzmat ostatniego sezonu w Ekstralidze, który faktycznie miał fatalny i już każdy postawił na nim krzyżyk. Tymczasem to jest gość, który był wicemistrzem świata i jeździć nie zapomniał. Jasne, że nad pierwszoligowcami górował sprzętem i profesjonalizmem, a ligę wyżej to już będzie trochę mało, ale umiejętności ma. Z kolei to że nie jest to jego być albo nie być, może dawać mu więcej spokoju. Może da radę wykorzystać jego umiejętność jazdy parą? Michelsen pewnie ma ambicje sięgające GP. Też było widać, że przerasta pierwszą ligę, a komplet w finale w Szwecji chyba rozwiewa wątpliwości, czy ma potencjał na regularne 10+ u siebie. Terminarz nie jest też zły, jeśli chodzi o Griszę. Kontuzja Zengiego jest małym dramatem, ale czy nie da rady tego połatać na dobrze przygotowanym torze i sprzęcie? GKM ze słabymi juniorami, seniorzy mogą jechać w kratkę, a Artiom może jeszcze nie odpali rakiet, poza tym on wcale nie jest jakimś wirtuozem i często będąc szybszym ma duże problemy z wyprzedzaniem - naturalnie szukam jakiegoś punktu zaczepienia. Zengiego bardziej szkoda w kontekście wyjazdu do Gorzowa, bo wydaje mi się, że na tak wczesnym etapie sezonu, można byłoby ich solidnie postraszyć. Bartkowiaka jeszcze nie będzie, Duńczycy mogą na początku średnio ogarniać, wystarczy wygrywać starty i sensacja będzie wisieć w powietrzu. Słuszna uwaga, że ktoś tam dba o odpowiednie o wyciśnięcie maksa, bo już w drugoligowym finale byli świetnie przygotowani sprzętowo. Ponadto myślę, że o utrzymanie walczyć może jeszcze Częstochowa. Weszli do play-off, ale nie odegrali tam większej roli i tak jak Fred przestał się bawić, tak ich moc radykalnie spadła. Potem to trochę ratował Gruchalski, ale nie powiedziałbym, że powtórzy takie wyniki. A Miśkowiak też póki co melodia przyszłości, chociaż zobaczymy jak szybkie postępy będzie robił. Leon dostanie GP, Zagar zawsze coś zawali, a zaciąg toruński to takie punkty pisane patykiem po wodzie. Tor im sprzyjał, jak wszystko ładnie grało i mijali innych na dystansie, ale jak forma będzie słabsza, to może zamienić się w przekleństwo, bo ciężko się bronić parą - nie to co w Lublinie, gdzie tego miejsca na ataki prawie nie ma. Decydować pewnie będą pojedyncze mecze, może nawet bonusy i tutaj wzmacniająca się czołówka może być na korzyść. Nowy tor, nie każdy na nim ma jakąkolwiek sensowną liczbę kółek, więc da się coś z tego wyciągnąć. Reszta bezpośrednich rywali jest mniejszą tajemnicą. O Częstochowie wspomniałem, Grudziądz w trakcie sezonu się trochę ogarnął, ale nie jest to aż taka zagadka jak na początku, a i w Gorzowie miewali problemy i taki tor tylko na start, to jest stąpanie po kruchym lodzie.

  6. Powrót do góry    #995
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,655
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    glupa nie rznij i nie zasłaniaj się ortami itd. po co kłamiesz chłopcze ze swoją wiedzą o źuźlu. dobrze się czujesz jak kłamiesz. nie przeszkadza to tobie. nie masz poczucia wstydu
    ed.
    widzisz peterka piszesz do kogoś kundlu a sam teraz siedzisz po swoim klamstwie cicho jak kundel.
    Jak zarzucasz klamstwo, to je udowodnij oblesny przeszczepie. PK pisal tutaj kiedys pod innym nickiem.
    Wyszukiwarka na tym forum w zasadzie nie dziala, wiec szukanie swojego posta wsrod kilku tysiecy to nie jest dobry pomysl.
    Mam tez wrazenie, ze sporo tresci forum utracilo podczas blackoutu. No chcialem znalezc moj post sprzed kilku lat o panu Liszce i twoja odpowiedz, posmialibysmy sie, ale niestety ulomnosc tego forum mi na to nie pozwala.

    PS. Smiejesz sie z PK ze czyta ksiazki dla bab, ale zebys chociaz taka se kiedys wzial do garazu to bys moze zobaczyl jak wyglada pytajnik.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #996
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Przestań. Przecież to jest kretyn nawet szkoda mu już odpisywać.

  8. Powrót do góry    #997
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    masz jakiś dowód na to ze 5 lat temu on był dla ciebie znany. może jakiś stary post? dla mnie zwyczajnie w tym poście kłamiesz bo nie miałeś pojęcia o nim. chyba ze nie piszesz o sobie i zwyczajnie jak zwykle pajacujesz
    4 lata temu początkiem marca jaral się na moim social media sylwetka Roberta i pisał, że to przyszły IMS. Więc jeśli tak wpisywał się na bazie dokonań Anglika do 2014, to zaryzykuję tezę, że 5 lat temu Brytyjczyk był mu znany.
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi drozd za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-03-2019)

  10. Powrót do góry    #998
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,655
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Zaorane
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #999
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    4 lata to nie 5 . jakie zaorane ja wiem dobrze kiedy pierwszy raz się nim podniecal. wracaj rulez do swojej dziewczyny piterka bo znowu przypajacowales.

  12. Powrót do góry    #1000
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,655
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    PK do spolki z drozdem zalozyli ci na leb chomąto i przeorali toba pole.
    Ale skoro wiesz, kiedy pierwszy raz sie jakis obcy facet podniecil to wole z toba nie miec do czynienia.

    PS. Czemu juz mnie nie nazywasz ukraincem jak kiedys?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #1001
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    czy ty naprawdę jesteś tak ograniczony ze nie widzisz różnicy między 4 a 5 lat. dziewczyna twoja została spetowana na klamstwie i widzę że nie możesz się z tym pogodzić.

  14. Powrót do góry    #1002
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Przydałoby się zbanować tego debila bo tylko zaśmieca wątki swoim bełkotem.

  15. Powrót do góry    #1003
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    4 lata temu początkiem marca jaral się na moim social media sylwetka Roberta i pisał, że to przyszły IMS. Więc jeśli tak wpisywał się na bazie dokonań Anglika do 2014, to zaryzykuję tezę, że 5 lat temu Brytyjczyk był mu znany.
    Ty już lepej nie ryzykuj bo juz raz zaryzykowales z semenem. po co mam pisać że zaczynasz kłamać.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Przydałoby się zbanować tego debila bo tylko zaśmieca wątki swoim bełkotem.
    klamczuszku może tak ciebie zbanowac. a jest za co. gościu został przyłapany na klamstwie i zamiast wziąść to na klate to woli kogoś zbanowac. ot zagłębie folizoficzne.

  16. Powrót do góry    #1004
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ty, gosciu, napisz cos raz merytorycznie a potem sie czepiaj innych. Przeciez z kazdym postem robisz z siebie jeszcze wiekszego debila.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-03-2019)

  18. Powrót do góry    #1005
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Zaryzykowalem w 2003, bo chcialem sobie o zuzlu popisac z innymi. Gdy w latach 90 byla plzd to zazdroscilem uczestnikom, ze moga sobie podyskutowac. Dzieki takim jak Ty zostalem wyleczony. Dziekuje.
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  19. Powrót do góry    #1006
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Ale mnie to forum zaczyna wkurzać...
    Sobota, walnąć sobie browara, bo zaraz premierleague, wieczorem też coś się znajdzie i wyluzować!
    ps. PLZD pamiętam jak przez mgłę, tam chyba via e-mail dyskusja szła, coś tam popisywałem, ale chyba niczego mądrego
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  20. Powrót do góry    #1007
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Nie rozumiem po co się nawalacie z koniem

  21. Powrót do góry    #1008
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,655
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Ale mnie to forum zaczyna wkurzać...
    Sobota, walnąć sobie browara, bo zaraz premierleague, wieczorem też coś się znajdzie i wyluzować!
    ps. PLZD pamiętam jak przez mgłę, tam chyba via e-mail dyskusja szła, coś tam popisywałem, ale chyba niczego mądrego
    A kto jest spiety? Przeciez tu sie kazdy smieje z tego typa. A smiech to zdrowie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #1009
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havelock Zobacz posta
    Zengiego bardziej szkoda w kontekście wyjazdu do Gorzowa, bo wydaje mi się, że na tak wczesnym etapie sezonu, można byłoby ich solidnie postraszyć. Bartkowiaka jeszcze nie będzie, Duńczycy mogą na początku średnio ogarniać, wystarczy wygrywać starty i sensacja będzie wisieć w powietrzu.
    A to czemu ma Bartkowiaka nie być?. Chłopak urodzony w lutym 2003, więc wiek nie stoi na przeszkodzie.
    Jeśli będzie zdrowy, to pojedzie i mam wrażenie mocno zweryfikuje rzekomą moc lubelskiej młodzieży, tzn
    mocno przecenianego tutaj Trofimova, bo co do Lamparta, to pełna zgoda, iż ma papiery na rajdera z wyższej
    pułki. Poza tym kolega istred pisząc, iż Grudziądz, Toruń ani Gorzów juniorów nie mają ... też mocno odjechał.
    Jakoś do pary Karczmarz - Bartkowiak to powiedzenie mi nie pasuje, no chyba że się nie znam.

  23. Powrót do góry    #1010
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,527
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    A to czemu ma Bartkowiaka nie być?. Chłopak urodzony w lutym 2003, więc wiek nie stoi na przeszkodzie.
    Jeśli będzie zdrowy, to pojedzie i mam wrażenie mocno zweryfikuje rzekomą moc lubelskiej młodzieży, tzn
    mocno przecenianego tutaj Trofimova, bo co do Lamparta, to pełna zgoda, iż ma papiery na rajdera z wyższej
    pułki. Poza tym kolega istred pisząc, iż Grudziądz, Toruń ani Gorzów juniorów nie mają ... też mocno odjechał.
    Jakoś do pary Karczmarz - Bartkowiak to powiedzenie mi nie pasuje, no chyba że się nie znam.
    Mylisz się, jeśli Trofimov będzie miał dobry sprzęt pod tylkiem, a na pewno Motor o to zadba, to będzie czołowym juniorem ligi. To jest Kozak, zobaczysz sam zresztą

  24. Powrót do góry    #1011
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,655
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Bartkowiak to też kozak a i karczmarzowi kozactwa odmówić nie sposób
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #1012
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Zanim zaczniecie otwierać szampana i snuć Mocarskie plany pragnę przypomnieć że pokonaliście tylko 1 ligowca u siebie na torze. A nie Leszno czy Wrocław.

  26. Powrót do góry    #1013
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    Zanim zaczniecie otwierać szampana i snuć Mocarskie plany pragnę przypomnieć że pokonaliście tylko 1 ligowca u siebie na torze. A nie Leszno czy Wrocław.
    Bądź spokojny. W Lublinie nikt nie wygra.

  27. Powrót do góry    #1014
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Mylisz się, jeśli Trofimov będzie miał dobry sprzęt pod tylkiem, a na pewno Motor o to zadba, to będzie czołowym juniorem ligi. To jest Kozak, zobaczysz sam zresztą
    Bo w Rawiczu woził pół-amatorów w drugiej lidze?. Nie przesadzaj. To mocno przeciętny zawodnik, w zderzeniu z elipą jego braki
    techniczne będą mooocno widoczne. Sama odwaga to za mało.

  28. Powrót do góry    #1015
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Bądź spokojny. W Lublinie nikt nie wygra.
    Już po pierwszej rundzie będziesz to musiał zweryfikować
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  29. Powrót do góry    #1016
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Bądź spokojny. W Lublinie nikt nie wygra.
    Ja nie wiem co ty bierzesz, ale to musi być mocne. W Lublinie wygrają wszyscy lub prawie wszyscy. Jeśli GKM nie wygra tam w 1 kolejce, to uważam, że jesteśmy dziadami i już nigdy nie wygramy na wyjeździe w ekstralidze.

  30. Powrót do góry    #1017
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,290
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Bądź spokojny. W Lublinie nikt nie wygra.

    Z pełnym szacunkiem i sympatią dla Lublina... Jak miałoby się to niby stać...? Zestaw proszę poziom sportowy drużyn, które w tym roku przyjadą do tego miasta - porównaj zawodników. Dodaj jakiś handicap za własny tor...

    Jesteś pewien, że wyjdzie Ci w każdym meczu zwycięstwo Lublina?

  31. Powrót do góry    #1018
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Chyba, że w końcu uda się GKMowi wygrać w Częstochowie Poza tym owszem, Grudziądz jeżeli faktycznie chce zawalczyć o play off, to wygrana w Lublinie na pewno jest istotna, ewentualna porażka mocno utrudni ten cel, ale nie sprowadzałbym wszystkiego w kwestii utrzymania czy play off do jednego meczu, ale owszem jezeli nie z GKM, to z kim Motor ma wygrać(nawet bez Griszy)? Jak nie w Lublinie, to gdzie GKM wreszcie wygra na wyjeździe ?
    Co do tego co pisze Kildemand, jego prawo i opinia, chyba ,ze to jest sprytna próba nakłonienia do szerszej dyskusji
    Obecnie "komplet zwycięstw u siebie" brzmi dość fantastycznie, ale niewykluczone są jakieś niespodzianki. W zasięgu Motoru wydaje się GKM i chyba Włókniarz,Toruń,Gorzów...Wielka trójka Sparta,Leszno,Zielona Góra powinni zrobić swoje czyli wygrac przy Zygmuntowskich, ale......Tarnów potrafił wygrać w tym sezonie u siebie z Lesznem.....Pytanie czy w Motorze objawi się taki lider jakim był u Jaskółek Pedersen ? Czy będzie taki gość na swoim torze w stylu Bjerre czy Jamroga ? Na papierze wydaje się, że juniorzy lubelscy powinni być mocniejsi niż Ci z Tarnowa z 2018.
    Na razie nie wiemy do konca nawet jaka jest forma poszczególnych zawodników. Ani GKM, ani Motor na razie nie odjechał żadnego sparingu. Pytań jest wiele - czy Lindbaeckowi wyjdzie na dobre współpraca z Gerhardem. Czy Buczkowski wróci do formy, w fizycznej wydaje się jest na pewno Jak zaprezentują się w elidze Lambert i Michelsen itd.
    Skoro Motor dzisiaj wyjedzie na tor, to chyba nie ma tematu przekładania tego meczu

  32. Powrót do góry    #1019
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,527
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Bo w Rawiczu woził pół-amatorów w drugiej lidze?. Nie przesadzaj. To mocno przeciętny zawodnik, w zderzeniu z elipą jego braki
    techniczne będą mooocno widoczne. Sama odwaga to za mało.
    Nie chodzi o sam Rawicz, jego wystepy na tle innych juniorów były naprawdę dobre a to był jego pierwszy pełen sezon jazdy.
    Wiktor przy dobrym sprzęcie będzie wozil ważne punkty dla Motoru

  33. Powrót do góry    #1020
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Nie chodzi o sam Rawicz, jego wystepy na tle innych juniorów były naprawdę dobre a to był jego pierwszy pełen sezon jazdy.
    Wiktor przy dobrym sprzęcie będzie wozil ważne punkty dla Motoru
    Wg mnie to typ zawodnika - manetka pełen gaz, dużo odwagi, baloty opierdziane z rury i albo wóz albo przewóz.
    Może nie jeżdziec bez głowy, ale taka gorsza wersja Balińskiego, gdzie odwaga\brawura>niż technika.
    Dużo wiatru, efekt niewielki. Może się mylę, ale elipa go sponiewiera. Taki młody ze wschodu, który owszem jest
    widoczny, efektowny dla oka, ale nieefektywny. Zresztą, jakby był takim kozakiem jak twierdzisz, to Leszno by go
    tak łatwo nie oddało. Widocznie uznali, iż nie jest niezbędny - to coś mówi. Mnie nie przekonuje.

  34. Powrót do góry    #1021
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Ja nie wiem co ty bierzesz, ale to musi być mocne. W Lublinie wygrają wszyscy lub prawie wszyscy. Jeśli GKM nie wygra tam w 1 kolejce, to uważam, że jesteśmy dziadami i już nigdy nie wygramy na wyjeździe w ekstralidze.
    Nic nie biorę. Piję yerba mate i dużo biegam. I jeszcze raz. W Lublinie nikt nie wygra.

    Czy dziadami jesteście to tego nie wiem. Ale wiem, że w tym roku zaznacie goryczy spadku.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 17-03-2019 o 15:29

  35. Powrót do góry    #1022
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    PS. Smiejesz sie z PK ze czyta ksiazki dla bab, ale zebys chociaz taka se kiedys wzial do garazu to bys moze zobaczyl jak wyglada pytajnik.
    No przecież się nie rozerwie, hobby ma aż nadto. Partynice, wchodzenie do d..y duetu Kloc&Rusko, pisanie na forach z kilku alter-kont.

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Z pełnym szacunkiem i sympatią dla Lublina... Jak miałoby się to niby stać...? Zestaw proszę poziom sportowy drużyn, które w tym roku przyjadą do tego miasta - porównaj zawodników. Dodaj jakiś handicap za własny tor...

    Jesteś pewien, że wyjdzie Ci w każdym meczu zwycięstwo Lublina?
    To przekornie odwrócę pytanie - a jesteś pewien, że nie wygra wszystkich meczy?

    Tak tylko przypomnę, w 1996 Włókniarz miał zlecieć z hukiem a zdobył mistrzostwo, w rundzie zasadniczej w Częstochowie wygrała tylko Sparta. W 1997 byliśmy wg fachowców faworytem do PO lub miejsca tuż za pierwszą czwórką, był spadek. To tyle co do przedsezonowych wróżb.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 17-03-2019 o 16:37
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-03-2019)

  37. Powrót do góry    #1023
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,802
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nic nie biorę. Piję yerba mate i dużo biegam. I jeszcze raz. W Lublinie nikt nie wygra.

    Czy dziadami jesteście to tego nie wiem. Ale wiem, że w tym roku zaznacie goryczy spadku.
    Podziwiam taką pewność co do przyszłości.
    A jeśli spadnie Motor a GKM spokojnie się utrzyma, to co proponujesz? A jeszcze dodatkowo Motor bez porażki jako gospodarz, ciekawa zapowiedź.

  38. Powrót do góry    #1024
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Podziwiam taką pewność co do przyszłości.
    A jeśli spadnie Motor a GKM spokojnie się utrzyma, to co proponujesz? A jeszcze dodatkowo Motor bez porażki jako gospodarz, ciekawa zapowiedź.
    Motor się utrzyma. GKM spadnie. Tylko taki układ wchodzi w grę.

  39. Powrót do góry    #1025
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,655
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Motor się utrzyma. GKM spadnie. Tylko taki układ wchodzi w grę.
    To bedzie ciezke do wykonania. Ale wykonalne. Jesli Motor nie bedzie kombinowal to... spadna z honorem.
    Ja nie wierze, ze wszystko u siebie wygraja. Minimum 2 porazki beda, obstawiam Wroclaw i Zielonke.
    Bardzo duzo zalezy od rywali. Ja np watpie, ze Gorzow czy Grudziadz wygraja wszystko u siebie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #1026
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To bedzie ciezke do wykonania. Ale wykonalne. Jesli Motor nie bedzie kombinowal to... spadna z honorem.
    Ja nie wierze, ze wszystko u siebie wygraja. Minimum 2 porazki beda, obstawiam Wroclaw i Zielonke.
    Bardzo duzo zalezy od rywali. Ja np watpie, ze Gorzow czy Grudziadz wygraja wszystko u siebie.
    10 moze dac utrzymanie jak pokazuja sezony 2016-2018.

    Gorzow zbierze wpieprz u siebie z Lesznem i Zielona, nad Wrockiem tez bym pomyslal.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-03-2019)

  42. Powrót do góry    #1027
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    I jeszcze raz. W Lublinie nikt nie wygra.
    Panowie wy się tu denerwujecie, a kolega po prostu chciał napisać, że wszystkie mecze w Lublinie zakończą się remisami - w końcu nikt nie wygra
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi inzynier za jego przydatny post!

    Gadol (18-03-2019), Peter Kildemand (18-03-2019)

  44. Powrót do góry    #1028
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jesli Motor nie bedzie kombinowal to... spadna z honorem.
    .
    Jestem podobnego zdania czyli tez na h.
    Z hukiem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #1029
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Motor się utrzyma. GKM spadnie. Tylko taki układ wchodzi w grę.
    PK nie wiem po co ta napinka. Wiesz jakie tu będzie szyderstwo po pierwszej porażce Motoru u siebie?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  46. Powrót do góry    #1030
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    a wszystko już za miesiąc zaczną weryfikować tory. jak co roku ktoś wystrzeli ktoś będzie szukał cały sezon. tylko w tej chwili nie wiadomo kto i gdzie.

    do PO:
    Leszno
    Zielona
    Wrocław
    Częstochowa/Toruń

    do spadku:
    Lublin/Gorzów/Grudziądz/Toruń

    zdarzyć może się prawie wszystko i tylko szkoda że sezon taki krótki

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-03-2019)

  48. Powrót do góry    #1031
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a wszystko już za miesiąc zaczną weryfikować tory. jak co roku ktoś wystrzeli ktoś będzie szukał cały sezon. tylko w tej chwili nie wiadomo kto i gdzie.

    do PO:
    Leszno
    Zielona
    Wrocław
    Częstochowa/Toruń


    do spadku:
    Lublin/Gorzów/Grudziądz/Toruń

    zdarzyć może się prawie wszystko i tylko szkoda że sezon taki krótki
    Ta w 2016 też do PO szło Leszno i się nawet o nie nie otarło. Tak więc tekstów PKa nie pochwalam, ponieważ trzeba ze spokojem czekać i wierzyć się utrzymają. Natomiast teksty typu spadną z hukiem z ust osoby, której klub w tym roku mógłby być beniaminkiem Ekstraliga są nie na miejscu, biorąc pod uwagę również aktualny skład tej drużyny i teoretycznie dzięki temu szanse na papierze w tej lidze.

  49. Powrót do góry    #1032
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    PK nie wiem po co ta napinka. Wiesz jakie tu będzie szyderstwo po pierwszej porażce Motoru u siebie?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie będzie. Żadna napinka. Opinia.

  50. Powrót do góry    #1033
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mam nadzieję że ta szmata zniknie z tego forum po pierwszych porazkach motoru. Mam nadzieje ze ma odrobine honoru nawet jak na szmate.

    Prawdziwym kibicom Motoru zycze utrzymania.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  51. Powrót do góry    #1034
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mam nadzieję że ta szmata zniknie z tego forum po pierwszych porazkach motoru. Mam nadzieje ze ma odrobine honoru nawet jak na szmate.

    Prawdziwym kibicom Motoru zycze utrzymania.
    Tak chłopak do ciebie mówi ? współczuję. Ty masz czelność mówić o kimś szmata ? po tym co zrobiłeś z Aronkiem. Jesteś ekspertem w dziedzinie robienia z siebie szmaty

  52. Powrót do góry    #1035
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Natomiast teksty typu spadną z hukiem z ust osoby,której klub w tym roku mógłby być beniaminkiem Ekstraliga są nie na miejscu, biorąc pod uwagę również aktualny skład tej drużyny i teoretycznie dzięki temu szanse na papierze w tej lidze.
    Apator otarl sie dwa lata temu o spadek wiec kibice tego klubu nie moga typowac Motoru do spadku z hukiem?
    Wiekszej bzdury dawno nie czytalem na tym forum.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Strona 23 z 37 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •