Strona 16 z 37 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 1646

Wątek: Motor Lublin 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #676
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    A mnie zastanawia jedno Dlaczego Wy tak uwzięliście się na Motor?
    To nie ludzie się uwzięli na Motor, tylko Motor się uwziął na całą resztę Postradaliście tam w Lublinie wszystkie zmysły związane z awansem, najpierw przejedźcie pierwsze 15 wyścigów - ekstraliga to nie I-sza liga.
    Tu już nawet nie chodzi o Łagutę ale Wy zaczęliście pajacować jakich to pieniędzy nie macie i całą ligę wykupicie, tymczasem pies z kulawą nogą chciał przyjść i wszyscy odmawiali - nawet większe złotówy od Łaguty o sprawie z Woffindenem nawet nie chcę wspominać.
    Proponuję wrócić na Ziemię zanim ktoś to zrobi za Was.

  2. Powrót do góry    #677
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,564
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    A tutaj okazuje się, że Motor zrobił transfer i wszystkie pomyje idą na Motor.
    Bzdury piszesz, nie widzę aby ktoś tutaj wylewał jakieś pomyje na Motor. Jeżeli już to Kępie się mocno dostało, i raczej słusznie. Bo jeśli facet publicznie głosi, że dla niego słowo jest droższe od pieniądza i Hancocka nie zakontraktuje, aby za chwilę zakontraktować gościa który wykiwał inny klub, niczym Hancock Motor, to o czym my tu mówimy ? Inna kwestia to Mrozek, facet ma nierówno pod sufitem. W co on wierzył to nie wiem, ale jeśli myślał, że taki Łaguta będzie u niego jeździł za pół darmo, to znaczy że jest głupcem.

    Panowie. Co będzie jeżeli Motor w pierwszych 6 kolejkach 3 z nich wygra i to z fajną przewagą? Co wtedy będziecie pisać? Że Motor miał fuksa? Że Motor trafił na szczęśliwy dzień?
    A co to za głupie pytanie ? Każdy mecz będzie analizowany oddzielnie, jak będziecie mocni to będą bić wam brawa, jak będziecie słabi to wyśmieją was.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #678
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    ci z Motoru to zawsze z siebie męczennika zrobią, nawet jakbyś dyskutował, nie wiem, o ziemniakach


    nawet nie zwrócą uwagi, że na tym forum ich broniono w miarę, w przeciwieństwie do wszystkich mediów
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  4. Powrót do góry    #679
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Nikt tutaj nie pajacował, że awansowaliśmy. Stał się cud, awansowaliśmy z 2 ligi do 1, teraz z 1 do Ekstraligi.

    Wiesz dlaczego Pedersen, itp nie chcieli przyjść do Lublina? Bo Lublin to dla nich egzotyka jeszcze. Nic pewnego, nic nieznanego. Nawet dla kasy nie pchali się w coś co jest naprawde niepewne. Tarnów co rok spada i awansuje do Ekstraligi, ale ludzie tam idą. Dlaczego? Bo Tarnów, Rzeszów mają wyrobioną opinie. To są ośrodki, które jeździły w Ekstralidze i są bardziej znane od Motoru.

    A co do Griszy i Mrozka.
    Łaguta chciał połowę tego co dawał Motor. Odezwał się i powiedział to Mrozkowi. Ten go olał. Po 2 tygodniach znowu lojalnie Grisza ponowił ofertę to Mrozek go wyśmiał. To co Mrozek chciał Grisze za 2 paczki fajek?

    Powiedzcie mi kto poszedłby do obecnego pracodawcy i powiedziałby: "słuchaj szefie, w xxx firmie dają mi 5 tysięcy, u Ciebie zarabiam 2200, dasz mi podwyżkę do 3500? U Ciebie będe zarabiał 3500 zł, pomimo tego, że w xxx firmie dają mi 5 tysia". Tak to wyglądało u Griszy i Mrozka. Mrozek go wyśmiał. Grisza chciał połowę tego co oferował mu Lublin.

  5. Powrót do góry    #680
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Mrozek to jest prymityw, który nie raz to swoim zachowaniem i wypowiedziami potwierdził.
    Tak wygląda ten modern speedway made in PRL-bis.
    Swołocz nosi się za publiczne pieniądze.
    Zresztą młody Kepa nie lepszy.
    Przyznaj jednak, że w porównaniu do poprzedników, ci dwaj ciągną swoje kluby sportowo w górę i nie zostawiają zawodników na lodzie, a jest wręcz odwrotnie.

  6. Powrót do góry    #681
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Panowie Wy chyba nigdy nie byliście w Lublinie. A ośrodki żużlowe z których jesteście są na zachodzie Polski, więc nawet wybranie się do ściany wschodniej na wycieczkę Waszym zdaniem jest bee.
    Do czego zmierzam. Zapewne większość z Was nie była w ostatnich 2 latach w Lublinie, czy tam w Lubelskim. Ja jeździłem czy po Wrocławiu, czy po Toruniu, czy po innych miastach. I marketing jaki robią w Lublinie i w okolicach nawet oddalonych o xx km jest przeogromny. Blibordy, promocje, stacja kontroli pojazdów, galerię, autobusy, przystanki autobusowe, okolice uczelni, itp wszystko to robi robotę.
    Moda na Reprezentację Polski na Narodowy nastała, bo objawił się Lewandowki. Ludzie chodzą na Reprezentację ze względu na Lewego praktycznie. Ludzie chodza na Narodowy w Warszawie na obojętnie jakie wydarzenie, ale ze względu na modę na Narodowy i cyknięcie sobie fotek. W Lublinie i w dalszych okolicach Lubelszczyzny nastała moda na Motor. Ilu ludzie, którzy nigdy się nie interesowali żużlem zaczęło przyjeżdzać najpierw z ciekawości a potem już z miłości. Ilu ludzi stało przed stadionem, gdy odbywał się finał o ekstraligę... Ilu ludzi próbowało się wtedy dostać na stadion. Nie zdajecie sobie z tego sprawy.
    Gdy była niedziela, zwykły mecz niedzielny, to tłumy, rodziny z dziećmi, bardzo bezpiecznie.

    Powiem Wam, że u nas też jest Motor ale w piłce nożnej. Stadion jest naprawdę nowy, fajny. Ale ludzie nie chcą tam chodzić, bo to kibole, to bezpieczeństwo, itp. Za to ludzie idąc na stadion żużlowy idą z żonami, dziećmi, kochankami, itp. Czują się tutaj bezpieczni, czują tą magię i tą moc. Doceńcie wkład Kępy i nie tylko, to on podniósł żużel z nicości w tym mieście.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 12-02-2019 o 11:45

  7. Powrót do góry    #682
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    A co do Griszy i Mrozka.
    Łaguta chciał połowę tego co dawał Motor. Odezwał się i powiedział to Mrozkowi. Ten go olał. Po 2 tygodniach znowu lojalnie Grisza ponowił ofertę to Mrozek go wyśmiał. To co Mrozek chciał Grisze za 2 paczki fajek?

    Powiedzcie mi kto poszedłby do obecnego pracodawcy i powiedziałby: "słuchaj szefie, w xxx firmie dają mi 5 tysięcy, u Ciebie zarabiam 2200, dasz mi podwyżkę do 3500? U Ciebie będe zarabiał 3500 zł, pomimo tego, że w xxx firmie dają mi 5 tysia". Tak to wyglądało u Griszy i Mrozka. Mrozek go wyśmiał. Grisza chciał połowę tego co oferował mu Lublin.

    Nikt nie ma pretensji do Motoru tylko błagam nie usprawiedliwiaj tego szmaciarza. Choćby mu oferowali 100 razy więcej to powinien był grzecznie podziękować. Qwa najgorsza i tyle.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he, za sf.pl



    Kto zgadnie jak się nazywa ów przyjaciel ? I czemu nie usunie Łaguty z listy memoriału ?
    Nie wiem, ale pewnie ten ktoś z wrażenia cygaro połknął

  8. Powrót do góry    #683
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    @Carlitos powtórzę raz jeszcze i mi wyjaśnij:

    Kto poszedłby do obecnego pracodawcy i powiedziałby: "słuchaj szefie, w xxx firmie dają mi 5 tysięcy, u Ciebie zarabiam 2200, dasz mi podwyżkę do 3500? U Ciebie będe zarabiał 3500 zł, pomimo tego, że w xxx firmie dają mi 5 tysia". Tak to wyglądało u Griszy i Mrozka. Mrozek go wyśmiał. Grisza chciał połowę tego co oferował mu Lublin.

    Jak widzisz Grisza przynajmniej poinformował o tym Mrozka. Chciał tylko połowę tego. Grzecznie czekał. Czy Ty byś swojemu pracodawcy tak oznajmił?

    Inni żużlowcy typu Pedersen, Madsen itp byli ustaleni z klubem na słowo a te słowo złamali i poszli gdzieś indziej. Tutaj Grisza powiedział obecnemu pracodawcy jaka jest sytuacja w porównaniu do innych typu Pedersen, itp.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 12-02-2019 o 12:10

  9. Powrót do góry    #684
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    @Carlitos powtórzę raz jeszcze i mi wyjaśnij:

    Kto poszedłby do obecnego pracodawcy i powiedziałby: "słuchaj szefie, w xxx firmie dają mi 5 tysięcy, u Ciebie zarabiam 2200, dasz mi podwyżkę do 3500? U Ciebie będe zarabiał 3500 zł, pomimo tego, że w xxx firmie dają mi 5 tysia". Tak to wyglądało u Griszy i Mrozka. Mrozek go wyśmiał. Grisza chciał połowę tego co oferował mu Lublin.

    Jak widzisz Grisza przynajmniej poinformował o tym Mrozka. Chciał tylko połowę tego. Grzecznie czekał. Czy Ty byś swojemu pracodawcy tak oznajmił?

    Inni żużlowcy typu Pedersen, Madsen itp byli ustaleni z klubem na słowo a te słowo złamali i poszli gdzieś indziej. Tutaj Grisza powiedział obecnemu pracodawcy jaka jest sytuacja w porównaniu do innych typu Pedersen, itp.
    Udajesz teraz czy co? Grisza spuscil ROW lige nizej. I to w dodatku w niesportowy sposob. I co chcialby teraz zarabiac kupe kase jak na 1 lige? Latwiejsze punkty itd?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #685
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Ale ja nie pisze o tym, że spuścił ROW, itp. Pisze tu o zupełnie czymś innym.
    Grisza miał propozycję z Lublina. Powiedział Mrozkowi o tym. Powiedział tez, że chciałby połowę mniej, a Mrozek go wyśmiał. To Ten poszedł Do Lublina.

    Inną kwestią jest niesportowe zachowanie Griszy i ten dopping. Ale ja o tym nie piszę. Tylko piszę o tym, że go sam Mrozek wyśmiał, a teraz wielke halo. Miał u Mrozka jeździć do końca życia jak niewolnik za 2 paczki fajek? Ludzie nie przesadzajmy.
    To, że Grisza był na sterydach to jedno i trzeba go za to winić i karać. Ale trzeba też powiedzieć, że przez to nie powinien być jak niewolnik u Mrozka za ten czyn. Bo tak to odbieram. Przez te sterydy Grisza miał odkupić winy u Mrozka za 2 paczki fajek. Do końca życia miał jeździć w ROWie za to co zrobił...
    Grisza był na sterydach? Był. Ale nie traktujmy go jak niewolnika Mrozka.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 12-02-2019 o 12:40

  11. Powrót do góry    #686
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Udajesz teraz czy co? Grisza spuscil ROW lige nizej. I to w dodatku w niesportowy sposob. I co chcialby teraz zarabiac kupe kase jak na 1 lige? Latwiejsze punkty itd?
    Swoją karę odbył i z tego co można przeczytać też chciał spłacić dług wdzięczności wobec Prezesa,lecz bycie niewolnikiem to trochę przesada w tym wszystkim.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi okano1 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (12-02-2019)

  13. Powrót do góry    #687
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Dobra, zobaczymy na koniec sezonu, czy gawiedź w Lublinie będzie dalej kochać Gupka. Bo coś mi się widzi , że i tak jakis numer odwinie.

  14. Powrót do góry    #688
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    No Krzysiu dawaj te papiery na Griszkę ! Polska czeka.

    Jeśli GŁ mówi prawdę to teraz wystarczy udostępnić kilka screenów z messengera.

  15. Powrót do góry    #689
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Dobra, zobaczymy na koniec sezonu, czy gawiedź w Lublinie będzie dalej kochać Gupka. Bo coś mi się widzi , że i tak jakis numer odwinie.
    Ale kto go kocha? Nikt w Lublinie go nie kocha. Zrobił Kępa transfer? Zrobił. Jest szansa na utrzymanie i tyle. My możemy kochać Jonsona i nie ważne czy on pójdzie później gdzieś indziej, czy nie to facet okazał się kozakiem, który naprawdę gdyby odchodził to na rękach w Lublinie.
    Dziada my tutaj nawet nie chcemy. Nie chcemy nawet słyszeć jego nazwiska. To persona non grata w Lublinie. Grisza teraz w ROWie, ale u nas ma czystą kartę. Nie traktujmy go jak niewolnika u Mrozka.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lpokarse za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (12-02-2019)

  17. Powrót do góry    #690
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ale ja nie pisze o tym, że spuścił ROW, itp. Pisze tu o zupełnie czymś innym.
    Grisza miał propozycję z Lublina. Powiedział Mrozkowi o tym. Powiedział tez, że chciałby połowę mniej, a Mrozek go wyśmiał. To Ten poszedł Do Lublina.

    Inną kwestią jest niesportowe zachowanie Griszy i ten dopping. Ale ja o tym nie piszę. Tylko piszę o tym, że go sam Mrozek wyśmiał, a teraz wielke halo. Miał u Mrozka jeździć do końca życia jak niewolnik za 2 paczki fajek? Ludzie nie przesadzajmy.
    To, że Grisza był na sterydach to jedno i trzeba go za to winić i karać. Ale trzeba też powiedzieć, że przez to nie powinien być jak niewolnik u Mrozka za ten czyn. Bo tak to odbieram. Przez te sterydy Grisza miał odkupić winy u Mrozka za 2 paczki fajek. Do końca życia miał jeździć w ROWie za to co zrobił...
    Grisza był na sterydach? Był. Ale nie traktujmy go jak niewolnika Mrozka.
    Wiesz jak ty tego nie rozumiesz to ja już nie zamierzam więcej tłumaczyć. Obyście się sami nie przekonali na własnej skórze jak to jest znaleźć się w takiej sytuacji jak ROW.

  18. Powrót do góry    #691
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wiesz jak ty tego nie rozumiesz to ja już nie zamierzam więcej tłumaczyć. Obyście się sami nie przekonali na własnej skórze jak to jest znaleźć się w takiej sytuacji jak ROW.
    Ale my zdajemy sobie z tego sprawę, że ktoś może nas wyhuśtać. I kontraktując takiego zawodnika jesteśmy tego świadomi.

    Spójrz na to w ten sposób. Grisza, Pedersen, czy Madsem - oni wyhuśtają każdy klub w perfidny sposób.
    Ale już odejście Pedersena, czy Lamparta to już inna para kaloszy. Oni by powiedzieli wcześniej, że nie są pewni, że może odejdą i wtedy nikt do nich pretensji mieć nie będzie. Co innego jak robią to zawodnicy pokroju Pedersena, Dziada, itp.

    Grisza może nas wyhuśtać, ale niekoniecznie. Może też odejść normalnie. Z tego co wiemy to on pisał do Mrozka, informował go o tym, że w Lublinie dają mu więcej. Więc Grisza postąpił moim zdaniem bardzo dobrze. Mrozek go wyśmiał to Grisza poszedł do Lublina. Tyle w temacie. Niewolnictwo się skończyło nawet w Afryce.

  19. Powrót do góry    #692
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    lpokarse Ty nie rozumiesz chyba pewnych spraw.

    W wyniku wpadki dopingowej ROW spadł z Eligi. Spadek Eligi to utrata ogromnych, idących w miliony PLN pieniędzy z tytułu praw telewizyjnych, umów sponsorskich oraz - szczególnie jeśli mówimy o dopingu - straty wizerunkowe. Normalny szef nie dość że wywaliłby Cię po czymś takim na zbity pysk to jeszcze pozwał do sądu. Mrozek też poszedł do sądu... bronić skoczka w beznadziejnej sprawie. Rozumiesz różnicę?

    Tutaj pojawia się pojęcie o nazwie "honor". Niestety zarówno Mrozek jak i Łaguta znają takie słowo jedynie z książek i stąd wzajemne obrzucanie się g#wnem jakie obserwujemy od dwóch dni. Pan w spodenkach jest w o tyle lepszym położeniu że karty są w jego rękach. Wystarczy dobry prawnik i to Łaguta będzie podskakiwał w krótkich gaciach jak przyrżną mu pozew za straty wymienione w akapicie powyżej.

    To chyba tyle. Mam nadzieję że zrozumiałeś.
    Pzdr,
    Garfield

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (12-02-2019), SCOT FZG (12-02-2019)

  21. Powrót do góry    #693
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Nie ma w tej sytuacji świętych, ani nawet takich, którzy zachowali się przynajmniej przyzwoicie:
    1. Kępa - podwójna moralność. Hancock beee, Łaguta już ok.
    2. Łaguta - sprzedał się już nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz. Chyba ostatni zawodnik (nawet po Amerykańcu), któremu można zaufać. Aczkolwiek zgadzam się, że za darmo też nie powinien jeździć. Jakby 2 strony chciały, to by kompromis pewnie znalazły.
    3. Mrozek - jego sposób bycia, wypowiedzi, wszelkie deklaracje mówią same za siebie. Poziom żenujący. I tak jak napisał Carlitos prawdopodobnie w żaden sensowny sposób się nie zabezpieczył w odpowiednim momencie. Mógł od razu ustalić warunki, na których Łaguta wróci, w zależności od ligi, w której będzie ROW. Jeżeli teraz chciał żeby Łąguta jeździł za pół darmo to też nie ok, ale też zgadzam się, że nie powinien mu płacić 400K + 4,5K za punkt.

    Ot, nasze polskie żużlowe piekiełko w całej okazałości.

  22. Powrót do góry    #694
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    @Garfield - z tego co piszesz to wnioskuje, że Mrozek okazał się ..... Powinien od razu zakładać sprawę a nie czekać i czekać tyle czasu. Dlaczego sprawy dla Łaguty nie założył wcześniej? Bo chciał mieć niewolnika za 2 paczki fajek. Albo po prostu taki proces nie miałby sensu i ciągnąłby się latami czy to ze skutecznością czy nie - tego nie wiemy. Może takie sprawy w żużlu są trudne? nie wiem, ale Mrozek ewidentnie chciał mieć niewolnika za darmo.

    Kępa zachował moralność. Ile to prezesów klubów w Polsce podpisało kontrakty gdzie wcześniej Pedersen był dogadany i dograny a nagle wykiwał swój macierzysty klub. Dlaczego inni prezesi wtedy byli cacy, bo zrobili transfery, a Kępa już zły?

    Dziadyka w Lublinie był spalony za to co zrobił. Powtarzam Wam raz jeszcze. Nawet jak miałby jeździć za 5 zł to honor jest taki, że nas raz już wyr.... i koniec. Nie ma miejsca dla Dziadyki u nas.
    Łaguta nas kiedyś wyruch...? Nigdy. U nas ma czystą kartę i to czy kogoś wcześniej wyruc.. czy nie to ma takie znaczenie, jak Madsen dla Częstochowskich kibiców, lub inny Pedersen.

    Przykład fikcyjny.
    "Złotówa" jest wychowankiem Falubazu. Jeźdzu kilka ładnych lat w Zielonej Górze. Nagle zeszmacił się i poszedł do znienawidzonego Gorzowa, potem okazał się wielką złotówą i przeszedł do Częstochowy. W oczach Polski to typowy złotówa. Każdy nim gardzi, go nie szanuje. Ale ta złotówa podpisuje kontrakt z Toruniem. Dla kibiców w Toruniu byłby to zawodnik tylko z historią. On miałby u nich czystą kartę, tak samo jak obecnie Grisza ma w Lublinie. A co zrobi później i czy coś zrobi to inna sprawa już.

    Dlatego Kępa dobrze zrobił nie podpisując umowy z Dziadem. Grisza nam nic nie zrobił. On mnie ani nie ziębi ani nie podnieca. Transfer to transfer, większe szanse na utrzymanie i tyle.

  23. Powrót do góry    #695
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Gdyby Łaguta mial jaja to by nie wzial grosza od Mrozka za podpis za to zaproponowal wysoka stawke punktowa.
    I na to pewnie by Mrozek przystal, w koncu kilka meczow by GŁ odpadło. Grisza stratny by nie byl.

    I teraz najlepsze.
    Jak Mrozek wezmie Hancocka to przeplaci. Łaguta juz w sumie w teorii zostal przeplacony (no chyba ze utrzyma Motor)
    Wtedy sie okaze ze dwoch prezesow zostalo frajerami.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #696
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    lpokarse: dokładnie, Mrozek zachował się jak chłopczyk w krótkich spodenkach. Nie rozegrał tego strategicznie. Zadziałał na zasadzie "jakoś się uda".

    To odróżnia go od ludzi silnych i skutecznych. Działają po cichu ale zdecydowanie, a nie latają dookoła i pyszczą na lewo i prawo jak przekupa.

    Natomiast Łaguta zachował się dokładnie tak jak określił go Mrozek.

    Pzdr,
    Pzdr,
    Garfield

  25. Powrót do góry    #697
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    no nie wiem

    teraz sytuacja się klaruje i to chyba Mrozek dał dupy po całości

    1. wcześniej nie gadał o wysokości kontraktu a powinien
    2. grisza proponuje warunki - olał
    3. grisza ponawia warunki - wyzwał go, że on to w ogóle za darmo powinien jeździć! (tak mówił na spotkaniu rowu wczoraj Mrozek), a nie warunki stawiać

    grisza ma rację - ma rodzinę, dzieci i w ogóle, a wychodzi na to, że Mrozek nawet kontrpropozycji mu nie dał
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (12-02-2019)

  27. Powrót do góry    #698
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    @
    Przykład fikcyjny.
    "Złotówa" jest wychowankiem Falubazu. Jeźdzu kilka ładnych lat w Zielonej Górze. Nagle zeszmacił się i poszedł do znienawidzonego Gorzowa, potem okazał się wielką złotówą i przeszedł do Częstochowy. W oczach Polski to typowy złotówa. Każdy nim gardzi, go nie szanuje. Ale ta złotówa podpisuje kontrakt z Toruniem. Dla kibiców w Toruniu byłby to zawodnik tylko z historią. On miałby u nich czystą kartę, tak samo jak obecnie Grisza ma w Lublinie. A co zrobi później i czy coś zrobi to inna sprawa już.
    Zmień kolejność klubów i ten przykład przestanie być fikcyjny

  28. Powrót do góry    #699
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Nie wierze w to, ze Mrozek chcial zrobic z Laguty darmowego niewolnika. To zwykle pierdzielenie, nikt nie jest az tak glupi.
    Zawodnik bylo nie bylo kare odbyl a w tej karze zawieral sie BRAK zarabiania. Kolejny rok za friko? Nierealne.

    Albo Mrozka zwyczajnie nie stac na Lagute w 1 lidze. I teraz nawija makaron na uszy, ze to z winy Griszy nie ma go w ROWie.

    Inna sprawa. Jak sie jest PRO to sie idzie spotkac z preziem osobiscie i sie mu przedstawia co i jak a nie telefony, czy inne mesendzery.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #700
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Naprawdę nie zarabiał u Mrozka?

  30. Powrót do góry    #701
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie wierze w to, ze Mrozek chcial zrobic z Laguty darmowego niewolnika. To zwykle pierdzielenie, nikt nie jest az tak glupi.
    Zawodnik bylo nie bylo kare odbyl a w tej karze zawieral sie BRAK zarabiania. Kolejny rok za friko? Nierealne.

    Albo Mrozka zwyczajnie nie stac na Lagute w 1 lidze. I teraz nawija makaron na uszy, ze to z winy Griszy nie ma go w ROWie.

    Inna sprawa. Jak sie jest PRO to sie idzie spotkac z preziem osobiscie i sie mu przedstawia co i jak a nie telefony, czy inne mesendzery.
    A ja wierzę. To jest dobry cwaniak. Wiadomo, że nie chodzi tu o jazdę niewolniczą ale załóżmy dużo poniżej jego wartości rynkowej.

  31. Powrót do góry    #702
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    A ja wierzę. To jest dobry cwaniak. Wiadomo, że nie chodzi tu o jazdę niewolniczą ale załóżmy dużo poniżej jego wartości rynkowej.
    no ja na miejscu Mrozka bym nie zaproponowal Lagucie wiecej niz zezwala na to regulamin finansowy - idealna podkladka w razie gdyby Grisza płakal, ze malo.
    A to ze Griszy sie to moglo wydawac ze jest to za darmo to inna sprawa.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #703
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    wywiad z Griszą. czyli Mrozek chciał by Grisza jeździł u niego za darmo - jak niewolnik.

    "- Prezes wspomniał, że spalił pana kevlar na grillu?

    I to jest normalne? Kiedy byłem zawodnikiem ROW-u, to dałem do klubu wiele sprzętu. Kiedy byłem na karencji (zawieszenie po dopingowej wpadce w 2017 roku - dop. red.), to podstawiałem kolegom kompletne motocykle. Damian Baliński na moim sprzęcie robił 7-8 punktów. Chcę powiedzieć, że nigdy nie wziąłem za swoją pomoc ani złotówki. Za ten sprzęt także. Teraz się to pali.

    - Może prezes ma na pana jakieś papiery. Mówi, że coś podpisaliście, że zobowiązał się pan do startów w ROW-ie do sezonu 2020.

    A pokazał prezes te papiery? Nie pokazał? To w takim razie niczego nie ma. Ja wiem, co podpisywałem. Jedyne papiery, jakie są, to te, które były potrzebne do mojego procesu przed POLADA. Żadnych innych nie ma. Poza tym prezes nie chciał rozmawiać ze mną o kontrakcie i stąd wziął się cały problem.

    - Na konferencji prezes przyznał, że wysłał mu pan komunikatorem internetowym swoją finansową propozycję.

    To prawda. Tyle że prezes powiedział, że ja mam jeździć za darmo. To niepoważne. Mam rodzinę, żonę, syna, córkę. Syn jeździ na crossie, sprzęt jest drogi, za to wszystko trzeba z czegoś zapłacić. Prezes mówi tymczasem, że ten sku*****n ma jechać za darmo, bo przez niego spadliśmy z ligi.

    - Podobno chciał pan 400 tysięcy złotych za podpis i 4500 za punkt, a Motor dał dwa razy tyle.

    Nie chciałem takich pieniędzy, jak się mówi. Moja propozycja była trochę mniejsza. A co do Motoru, to nie było wtedy żadnych rozmów z tym klubem. Przy okazji barażu działacze Motoru pytali mnie, co zamierzam, ale wtedy z nimi nie negocjowałem. Także z innymi, którzy się do mnie zgłaszali, a pytała Stal i Fogo Unia. Żadnych rozmów z mojej strony nie było. I nie odszedłem do Motoru z powodu tego, jaką propozycję dostałem, ale dlatego, że prezes Mrozek nie chciał się ze mną dogadać na ludzkie warunki.

    - Poważnie chciał, żeby pan jeździł za darmo?

    Tak, a przecież tak się nie da. Mógłbym się oczywiście bawić, jechać sezon na jednym silniku, ale czy to byłoby poważne?

    - Problem w tym, że to pan miesiąc temu mówił publicznie, że zostaje pan w ROW-ie.

    Wtedy jednak prezes nie mówił, że mam jeździć za darmo. Było jasne, że jeśli mam zrobić dobry wynik, to potrzebni są sponsorzy i dobry kontrakt. Czegoś tu nie rozumiem. Taki Motor chciał zrobić awans i skonstruował wszystko tak, żeby to osiągnąć. Prezes Mrozek, zamiast zapewnić mi normalną umowę, zwołuje konferencję i opluwa mnie.

    - Wytoczy mu pan proces?

    Nie, bo jestem normalny i mam co robić. Wolę spędzić czas z rodziną, niż włóczyć się po sądach.

    - Środowisko jednak potępia, to co pan zrobił. Zawodnicy mówią, że nigdy by czegoś podobnego nie zrobili klubowi.

    Ludzie nie znają szczegółów. W razie czego ja też mam, bo zachowałem, wiadomości, które wysłałem do prezesa Mrozka. Gdyby on załatwił sponsorów i porozmawiał ze mną poważnie i normalnie o kontrakcie, to nie byłoby sprawy. Stało się jednak inaczej. Nie chcę jednak z nim teraz walczyć, przerzucać się, chodzić po sądach. Nie dogadaliśmy się i tyle.

    - Z Motorem coś pan podpisał?

    Nie, bo nie mogę niczego podpisać. Dogadaliśmy się ustnie i dla mnie to wystarczy. Nie mówmy jednak, że Motor przebił ROW dwukrotnie, bo w Rybniku miało być zero złotych. "

    Wychodzi na to, że Mrozek chciał go naprawdę wykiwać i żadnych papierów na niego nie ma. chciał go postraszyć by został w ROWie
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 12-02-2019 o 14:45

  33. Powrót do góry    #704
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Najlepsze jest to:
    Z Motorem coś pan podpisał?

    Nie, bo nie mogę niczego podpisać. Dogadaliśmy się ustnie i dla mnie to wystarczy. Nie mówmy jednak, że Motor przebił ROW dwukrotnie, bo w Rybniku miało być zero złotych.


    Tak że Panowie prezesi - śmiało możecie podbijać do Griszy w razie czego. Chłopak jest otwarty na propozycje aż to maja

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    istanbul (12-02-2019), muuu (12-02-2019), sobotch (12-02-2019)

  35. Powrót do góry    #705
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No i dajecie się nabrać na bajania Mrozka. A najbardziej mnie bawią zwroty "po tym wszystkim co Mrozek dla niego zrobił". A co zrobił? Daliście się omamic przez SF, bo jedyne co Mrozek zrobił to palił glupa w mediach chcąc uratować ROW. Bo chyba nie wierzycie DO że Łagucie zmniejszono karę z 48 na 21 miesięcy tylko dlatego że Wąsaty powiedział przed sądem "to dobry chłopak był i mało pił"...

    Do tego Mrozek z Griszy chciał zrobić niewolnika płacąc mu głodową stawkę a jak coś to przecież Łaguta ma jeździć za ochłapy bo "honor". Kij z tym że za coś musi się do sezonu przygotować. Po kilku słabszych meczach na starym sprzęcie i tak byłby wyzywany od dziwek...

    Widać po wypowiedziach Mrozka i Łaguty kto ma nieco więcej klasy i kto jest bardziej wiarygodny... Nic dziwnego że Krótkie Spodenki ma tylu zwolenników - zwraca się do prostych ludzi prostym językiem jak chłop z obory, tym samym prostakow przekonywał do siebie Lepper. Fani Rowu usłyszeli kilka obelg, jakieś mamienia "Ja mam na niego papiery! “ i wychodzą zadowoleni że prezes to swój chłop.

    Oczywiście żadnych papierów Mrozek nie wyciągnie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (12-02-2019)

  37. Powrót do góry    #706
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    @Carlitos I zobaczymy czy słowo Griszy jest pewne, czy to złotówa. Skoro nic nie podpisał z Motorem to wszystko jest aktualne
    Kiedyś Pedersen wywinął taki numer, był dogadany z klubem, a poszedł gdzieś indziej w ostatniej chwili. Grisza też może teraz tak zrobić z Motorem, ale zobaczymy do maja. Zobaczymy ile jego słowo dogadania jest warte

  38. Powrót do góry    #707
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    "Nie chciałbym być w sytuacji kibiców Rowu" a w jakiej sytuacji są? W tej samej w jakiej kibice każdego klubu, który jest wykiwany przez jakiegoś zawodnika np w ostatnich dniach okna transferowego. Znowu dajecie się przez media nabić w butelkę
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Powrót do góry    #708
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    jak Borat mówi, że wszystko dogadane, to Kępę czeka kilka nerwowych miesięcy
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  40. Powrót do góry    #709
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Ale Grisza to nie Pedersen, gdzie Pedersen się dogadał a kilka dni przed ogłosił, że będzie jeździł w innym klubie. To Pedersen okazął się wtedy większa złotówą. Zobaczymy, czy dogadanie Griszy z Motorem się ziści, czy jednak wyląduje gdzieś indziej.

    Grisza chciał mieć normalne warunki pracy, normalną pensję, a nie jeździć za darmo. Więc nie rozumiem kibiców ROWu. Miał jeździć u nich za darmo? Chciał się dogadać z Mrozkiem, dał propozycję ale Mrozek go wyśmiał.

    I Kępa nie zaoferował mu milionów. Z tego co pisze Grisza to nie ma tych milionów jakie piszą media, tylko normalne warunki pracy i tyle. Normalną stawkę

  41. Powrót do góry    #710
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Ipokarse - sam przeprowadzałeś ten wywiad z Griszą czy zerżnąłeś kopiuj wklej ? Jeśli to drugie to bądź na tyle przyzwoity i napisz skąd to...
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #711
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ale Grisza to nie Pedersen, gdzie Pedersen się dogadał a kilka dni przed ogłosił, że będzie jeździł w innym klubie. To Pedersen okazął się wtedy większa złotówą. Zobaczymy, czy dogadanie Griszy z Motorem się ziści, czy jednak wyląduje gdzieś indziej.

    Grisza chciał mieć normalne warunki pracy, normalną pensję, a nie jeździć za darmo. Więc nie rozumiem kibiców ROWu. Miał jeździć u nich za darmo? Chciał się dogadać z Mrozkiem, dał propozycję ale Mrozek go wyśmiał.

    I Kępa nie zaoferował mu milionów. Z tego co pisze Grisza to nie ma tych milionów jakie piszą media, tylko normalne warunki pracy i tyle. Normalną stawkę

    Druga strona twierdzi że te miliony są, i Grisza ma dwa razy tyle w Motorze co oczekiwał w Rybniku, gdzie suma oczekiwana była dla Mrozka niewyobrażalnie wysoka. Jeżeli to było 400 tysięcy za podpis, i 4 za punkt oczekiwane od Mrozka, to sobie odpowiednio pomnóż. To normalny kontrakt nie jest na 9 meczy w sezonie.
    Uzasadniony tylko w przypadku, gdy Hancock taką propozycje odrzucił.

  43. Powrót do góry    #712
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ale Grisza to nie Pedersen, gdzie Pedersen się dogadał a kilka dni przed ogłosił, że będzie jeździł w innym klubie. To Pedersen okazął się wtedy większa złotówą. Zobaczymy, czy dogadanie Griszy z Motorem się ziści, czy jednak wyląduje gdzieś indziej.

    Grisza chciał mieć normalne warunki pracy, normalną pensję, a nie jeździć za darmo. Więc nie rozumiem kibiców ROWu. Miał jeździć u nich za darmo? Chciał się dogadać z Mrozkiem, dał propozycję ale Mrozek go wyśmiał.

    I Kępa nie zaoferował mu milionów. Z tego co pisze Grisza to nie ma tych milionów jakie piszą media, tylko normalne warunki pracy i tyle. Normalną stawkę
    Jeśli ty nie widzisz różnicy pomiędzy sytuacją Łaguty a tym co w przeszłości zrobił Pedersen czy inny zawodnik to współczuję. Jak czytam takie coś to naprawdę człowiek traci sympatie dla Motoru.

  44. Powrót do góry    #713
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Przecież każdy widzi jak wygląda sytuacja.

    Grisza chciał jeździć u Mrozka, ale nie za darmo. Mrozek chciał go za darmo, chciał zrobić z niego niewolnika. To co? Grisza miał za darmo pracować w ROWie? Ma dzieci, żonę na utrzymaniu.
    O to w tym wszystkim chodzi. Był dogadany z ROWem ale nie sądził, że będzie jeździł tam za darmo.
    Więc musiał poszukać innego pracodawcy. Bo co miał robić Grisza w tej sytuacji? hmm? Jeździć za darmo lub za 2 paczki fajek w ROWie?

    Ps. Wywiad z Kępą w tygodniku żużlowym:

    Miłosz Lippki(ML): No właśnie, mówi się, że Łaguta miał dostać 800 tys. złotych za przygotowanie do sezonu i 8 tysięcy złotych za jeden punkt.
    Jakup Kępa(JK): To są kwoty bardzo przesadzone, ja osobiście nie będę wypowiadał się w kwestiach finansowych, które zabezpieczone są klauzurą poufności.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 12-02-2019 o 15:23

  45. Powrót do góry    #714
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Ipokarse, Ty serio jesteś tak naiwny, że wierzysz, że jakikolwiek pracodawca może zaproponować pracownikowi pracę za 0 zł?
    Trzymasz się tego "miał jeździć za darmo" jakbyś liczył, że to w jakiś sposób wybieli Griszę. Przecież Mrozek mówił, że powiedział mu, że za to co zrobił POWINIEN jeździć za darmo, ALBO na takiej stawce jak reszta drużyny. Z tego co słychać w Rybniku to Grisza miał otrzymać warunki na poziomie Kacpra. Nie chce mi się wierzyć, ze Grisza też w to uwierzył i mam przeczucie, że tylko czekał, aż padną te słowa, a teraz gra tą kartą.

    Serio, śmiesznie wyglądają te Twoje próby tłumaczenia Łaguty. Mrozek też dał dupy, ale jeśli ktoś wierzy w to, że rusek miał jeździć za darmo jest albo naiwny, albo jest kibicem Motoru próbującym wybielić "swojego" nowego lidera.

    Zresztą vice-prezes ROWu na fb sam napisał, że rzekoma jazda za 0 złotych to zwykłe bajki.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    "Nie chciałbym być w sytuacji kibiców Rowu" a w jakiej sytuacji są? W tej samej w jakiej kibice każdego klubu, który jest wykiwany przez jakiegoś zawodnika np w ostatnich dniach okna transferowego. Znowu dajecie się przez media nabić w butelkę
    Nie, to nie jest taka sama sytuacja. Przeważnie, gdy zawodnik wykiwa jakiś zespół to ta drużyna bierze kogoś innego na tym samym lub nieco gorszym poziomie. Nam jeden zawodnik zabrał ekstraligę, zniszczył renomę i opinię.
    Ostatnio edytowane przez DonKamillo ; 12-02-2019 o 15:57

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi DonKamillo za jego przydatny post!

    j-rules (12-02-2019), muuu (12-02-2019)

  47. Powrót do góry    #715
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Dla jednego praca za 1500 zł to jak praca za darmo. Tak samo dla Łaguty praca za 20 tysięcy jest pracą za darmo.
    Grisza chciał jeździć w ROWie ale Mrozek go wyśmiał i chciał zrobić z niego niewolnika. Tyle w tym temacie.

  48. Powrót do góry    #716
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Dla jednego praca za 1500 zł to jak praca za darmo. Tak samo dla Łaguty praca za 20 tysięcy jest pracą za darmo.
    Grisza chciał jeździć w ROWie ale Mrozek go wyśmiał i chciał zrobić z niego niewolnika. Tyle w tym temacie.

    To skończ powielać bzdury swojego nowego idola o pracy za darmo. Nie do zaakceptowania były dla Mrozka warunki 400tyś +4k za punkty. Pewnie liczył na coś w granicach 3k za punkty.

    Teraz dla Griszy praca za darmo to ta poniżej 8k za punkty będzie

  49. Powrót do góry    #717
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    no to czemu Mrozek zachował się jak gbur i mu nie przedstawił swoich warunków, tylko go zrugał i wypomniał, że on to powinien za darmo jeździć, a on śmie śmieć pieniądze chcieć




    #muremzałagutą
    Ostatnio edytowane przez młody_piernik2 ; 12-02-2019 o 16:06
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  50. Powrót do góry    #718
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Przecież Kępa w wywiadzie mówił, że kwota 800 tys jest bardzo przesadzona.
    Zejdzmy na ziemię. I Grisza to nie jest mój idol. Tylko chłop nie powinien robić jak niewolnik u Mrozka i tyle. Proste zasady.
    Grisza zaoferował warunki, powiedział że w Lublinie dostał więcej. Mrozek go wyśmiał i mówił o jeździe za darmo. Więc co miał zrobić Grisza? I tak Grisza zachował się honorowo, że spytał Mrozka i przedstawił mu warunki. Inny by nawet nie pytał a uciekł..
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 12-02-2019 o 16:09

  51. Powrót do góry    #719
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Dla jednego praca za 1500 zł to jak praca za darmo. Tak samo dla Łaguty praca za 20 tysięcy jest pracą za darmo.
    Grisza chciał jeździć w ROWie ale Mrozek go wyśmiał i chciał zrobić z niego niewolnika. Tyle w tym temacie.
    slowo przeciwko slowu miedzy dwoma niewiarygodnymi jednostkami. Tyle w temacie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  52. Powrót do góry    #720
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Miłosz Lippki(ML): No właśnie, mówi się, że Łaguta miał dostać 800 tys. złotych za przygotowanie do sezonu i 8 tysięcy złotych za jeden punkt.
    Jakup Kępa(JK): To są kwoty bardzo przesadzone, ja osobiście nie będę wypowiadał się w kwestiach finansowych, które zabezpieczone są klauzurą poufności.

    Ekhm...A to nie regulamin określa maksymalne stawki za przygotowanie i punkt?

Strona 16 z 37 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •