Strona 14 z 37 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 1646

Wątek: Motor Lublin 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #586
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    O teraz widzę, że Kępa was boli Co za kraj
    Jak myślisz ,Dudek tez został skrzywdzony ?

  2. Powrót do góry    #587
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jak myślisz ,Dudek tez został skrzywdzony ?
    nie zadawaj jemu takich pytań bo on nie myśli

  3. Powrót do góry    #588
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    lpokarse

    Będzie deszcz, będzie mecz zagrożony. Przyjedzie w środę komisarz, ładnie tor zwałujecie, a w piątek zaplanuje wam dzień od rana i pewnie mecz się odbędzie, tyle że pojedziecie na "wyjeździe". Tor w tym roku będzie wyglądał inaczej niż w poprzednim bez dwóch zdań. Będzie taki ładny, równiutki... Nie poszalejecie w tym zakresie.
    A po drugie w tej chwili skład macie tak zbudowany, że każdy mecz po dojściu ruska Lambert zaczynał będzie na rezerwie, a Lampart po prezentacji będzie się przebierał.
    Tak czy siak dojście samego ruska dla mnie nic nie zmienia, tylko spadek będzie droższy.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    j-rules (10-02-2019)

  5. Powrót do góry    #589
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2018
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 43 w 19 postach
    Napisane Robert w sedno.
    Natomiast ja nie potrafię zrozumieć jednej dla wszyskich lublinian prostej rzeczy.
    Mianowicie czym różni się zachowanie Laguty od zachowania Hancocka w stosunku do klubów
    którym cokolwiek obiecali?
    Kępa spotkał się z uśmiechniętym na lotnisku, a ten mu obiecał ze przyjedzie podpisać kontrakt,
    po czym go olał dla rzeszowskiego brylanta.
    Czyli obiecał i nie dotrzymał słowa.
    Teraz natomiast podpisuje/umawia kontrakt z zawodnikiem który co kwartał pięknie uśmiecha
    się do swojego jedynego obrońcy Mrozka piejąc peany jak to odkupi winy.
    Zakładam ze pan Kępa o niczym nie wiedział, bo inaczej mógłby śmiało dołożyć drugi człon nazwiska.
    Np Kali?
    Pomijam już w tym wszystkim ten huraoptymizm dotyczący wyników Lublina.
    IMO zarobi tam ten kto zainwestuje w akcje zakładów bukmacherskich.

  6. Powrót do góry    #590
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez CriticalSyncro Zobacz posta
    Napisane Robert w sedno.
    Natomiast ja nie potrafię zrozumieć jednej dla wszyskich lublinian prostej rzeczy.
    Mianowicie czym różni się zachowanie Laguty od zachowania Hancocka w stosunku do klubów
    którym cokolwiek obiecali?
    Kępa spotkał się z uśmiechniętym na lotnisku, a ten mu obiecał ze przyjedzie podpisać kontrakt,
    po czym go olał dla rzeszowskiego brylanta.
    Czyli obiecał i nie dotrzymał słowa.
    Teraz natomiast podpisuje/umawia kontrakt z zawodnikiem który co kwartał pięknie uśmiecha
    się do swojego jedynego obrońcy Mrozka piejąc peany jak to odkupi winy.
    Zakładam ze pan Kępa o niczym nie wiedział, bo inaczej mógłby śmiało dołożyć drugi człon nazwiska.
    Np Kali?
    Pomijam już w tym wszystkim ten huraoptymizm dotyczący wyników Lublina.
    IMO zarobi tam ten kto zainwestuje w akcje zakładów bukmacherskich.
    Jakie akcje ? chyba ci się coś poje_bało z Forexem.

    To wystaw mi kurs na TOP 6 Lublina skoro jesteś taki pewniaczek, że spadną. I przy okazji na TOP 3 jak już taki ekspert oddsmaker z ciebie.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 10-02-2019 o 02:58

  7. Powrót do góry    #591
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2018
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 43 w 19 postach
    A ty się Kępa nazywasz ze ci piana nie schodzi jak widzisz słowo Lublin?
    Podyskutowalbym ale wiem jak ciągniesz adwersarzy na dno wiec podziękuje.

  8. Powrót do góry    #592
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez CriticalSyncro Zobacz posta
    A ty się Kępa nazywasz ze ci piana nie schodzi jak widzisz słowo Lublin?
    Podyskutowalbym ale wiem jak ciągniesz adwersarzy na dno wiec podziękuje.
    Odpowiesz na poprzedni post czy skulisz ogon jak pies ?

    Cytat Zamieszczone przez CriticalSyncro Zobacz posta
    A ty się Kępa nazywasz ze ci piana nie schodzi jak widzisz słowo Lublin?
    Podyskutowalbym ale wiem jak ciągniesz adwersarzy na dno wiec podziękuje.
    Nie nazywam się Kępa. Nie mam piany na pysku. To domena takich jak cukrzyca i jemu podobnych.

    Jaka dyskusja ? To nie jest mój problem,że 97 % tutaj nie ma pojęcia o żużlu. Tzn niby mają ale tak naprawdę są zaślepieni przez klubowe sympatie a ja mam już dawno na to wyj_ebane. Śmiać mi się też chce z takich co niby czują, że mają tam jakieś pojęcie o żużlu a nie rozumieją podstaw tego sportu.

    Zawsze kibicowałem takim, których wszyscy topili w łyżce wody. Taki już jestem. Ale czysto obiektywnie ten Motor 2019 zaje_biście mi się podoba. Każdy z tego składu będzie gryzł tor i dawał fajne show. Oni (zawodnicy) na pewno na takich ekspertów, którzy już ich grzebią przed pierwszym meczem leją ciepłym moczem i mają bekę czytając ten temat.

    Na torze wyślą przekaz '' ekspertom ''. I wyjasnią ich awansem do PO. To do was laicy. Wielki Motor nadchodzi i będzie bolało.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 10-02-2019 o 03:10

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    spitt22 (10-02-2019)

  10. Powrót do góry    #593
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Odpowiesz na poprzedni post czy skulisz ogon jak pies ?



    Nie nazywam się Kępa. Nie mam piany na pysku. To domena takich jak cukrzyca i jemu podobnych.

    Jaka dyskusja ? To nie jest mój problem,że 97 % tutaj nie ma pojęcia o żużlu. Tzn niby mają ale tak naprawdę są zaślepieni przez klubowe sympatie a ja mam już dawno na to wyj_ebane. Śmiać mi się też chce z takich co niby czują, że mają tam jakieś pojęcie o żużlu a nie rozumieją podstaw tego sportu.

    Zawsze kibicowałem takim, których wszyscy topili w łyżce wody. Taki już jestem. Ale czysto obiektywnie ten Motor 2019 zaje_biście mi się podoba. Każdy z tego składu będzie gryzł tor i dawał fajne show. Oni (zawodnicy) na pewno na takich ekspertów, którzy już ich grzebią przed pierwszym meczem leją ciepłym moczem i mają bekę czytając ten temat.

    Na torze wyślą przekaz '' ekspertom ''. I wyjasnią ich awansem do PO. To do was laicy. Wielki Motor nadchodzi i będzie bolało.
    Są zaślepieni przez klubowe sympatie a Ty masz na to wy...ne i dlatego gdy pojawia się nazwa Falubaz dostajesz ataku bliżej nie znanej choroby .No nie można robić żartu z żartu
    To jak się ma sytuacja z tym Dudkiem ,walczyć o odszkodowanie dla niego ?

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Eneasz (10-02-2019), re-ankho (10-02-2019)

  12. Powrót do góry    #594
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2005
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 47 w 20 postach
    Wielki Motor nadchodzi i będzie bolało. Wstajesz, czytasz coś takiego i masz dobry humor na cały tydzień. Peter, dziekuję.

    P.S. Jak zobaczysz Zena w akcji, to faktycznie coś cię może rozboleć.
    Ostatnio edytowane przez re-ankho ; 10-02-2019 o 10:43

  13. Powrót do góry    #595
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta

    Jaka dyskusja ? To nie jest mój problem,że 97 % tutaj nie ma pojęcia o żużlu. Tzn niby mają ale tak naprawdę są zaślepieni przez klubowe sympatie a ja mam już dawno na to wyj_ebane. Śmiać mi się też chce z takich co niby czują, że mają tam jakieś pojęcie o żużlu a nie rozumieją podstaw tego sportu.

    Zawsze kibicowałem takim, których wszyscy topili w łyżce wody. Taki już jestem. Ale czysto obiektywnie ten Motor 2019 zaje_biście mi się podoba. Każdy z tego składu będzie gryzł tor i dawał fajne show. Oni (zawodnicy) na pewno na takich ekspertów, którzy już ich grzebią przed pierwszym meczem leją ciepłym moczem i mają bekę czytając ten temat.

    Na torze wyślą przekaz '' ekspertom ''. I wyjasnią ich awansem do PO. To do was laicy. Wielki Motor nadchodzi i będzie bolało.
    Zawodnicy jedno,mnie sie tez podobaja,choc zbyt slabi jako druzyna SE ( bez zdrajcy z Rosji ), ale na uj bronisz Kepe jak Danusia Zbyszka,pojac nie moge.
    Zacznij bronic jeszcze Grisze i pomysle,ze trollujesz.
    Pamietaj tez,ze marnie konczyly nie tylko przepowiednie userow skazujace jakas druzyne na niebyt ale rowniez przepowiednie o potedze.
    Fajnie,ze nie boisz sie odwaznie stawiac wbrew wszystkim znakom na ziemi i niebie ale poczekajmy na sezon.
    Lige wygrywaja czy potrafia utrzymac druzyny ktore maja w swoich szeregach przede wszystkim skutecznych zawodnikow.Zobaczymy jaka skutecznoscia
    w SE wykaze sie Lambert , Michelsen czy Jonsson.Na dzis nie postawilbym na nich zlamanego grosza,choc na swoim torze niekoniecznie musza byc chlopcem do bicia.
    Na pewno Laguta nieco odmieni oblicze tej druzyny,ale pod warunkiem,ze okaze sie prawdziwym liderem a z tym tez bylo i moze byc roznie.
    Tak czy siak,bez nerwow przyjacielu i pogadamy pod koniec sierpnia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (10-02-2019)

  15. Powrót do góry    #596
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez re-ankho Zobacz posta
    Wielki Motor nadchodzi i będzie bolało. Wstajesz, czytasz coś takiego i masz dobry humor na cały tydzień. Peter, dziekuję.

    P.S. Jak zobaczysz Zena w akcji, to faktycznie coś cię może rozboleć.
    Zeby Ciebie nie zabolalo gdy Pedersen i Vaculik z Totuniem zrobia razem 10 pkt
    W play offy nie wierze ale licze ze ukula Motor 7 pozycje i w barazu sie utrzyma. A wtedy jakis kontrakt nowy i walka o PO w 2020. Chyba, ze wezma Grina, to zmieni postac rzeczy.

    Ps. A jesli Kepa mowi o niespodziance, to dla mnie sa dwie opcje: albo Grin podpisze albo Laguta pojedzie od pierwszego meczu.
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 10-02-2019 o 11:16

  16. Powrót do góry    #597
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2005
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 47 w 20 postach
    Z Totuniem to mogą nawet 0 zrobić.

  17. Powrót do góry    #598
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez re-ankho Zobacz posta
    Z Totuniem to mogą nawet 0 zrobić.
    Uuuu.. pycha kroczy przed upadkiem, bajo.

  18. Powrót do góry    #599
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Są zaślepieni przez klubowe sympatie a Ty masz na to wy...ne i dlatego gdy pojawia się nazwa Falubaz dostajesz ataku bliżej nie znanej choroby .No nie można robić żartu z żartu
    To jak się ma sytuacja z tym Dudkiem ,walczyć o odszkodowanie dla niego ?
    Pisałem ci już nie raz ale nie zrozumiałeś to co ja Ci poradzę ? Lubię Falubaz. Ostatni raz to piszę. A co do Dudka to już napisałem wszystko jego temacie kiedy był zawieszony.

  19. Powrót do góry    #600
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/80...w-w-tym-klubie

    Mam nadzieje że Mrozek dojedzie tego padalca w sądzie tak, że do końca kariery będzie musiał się kryć przed komornikiem.

  20. Powrót do góry    #601
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/80...w-w-tym-klubie

    Mam nadzieje że Mrozek dojedzie tego padalca w sądzie tak, że do końca kariery będzie musiał się kryć przed komornikiem.
    Najpierw niech kolega Krzysio pokaże papier. To co pisze Plotkafiński to można spuścić w kiblu.

    Są i na to sposoby. Przecież Rysio Holtański ledwo wiąże koniec z końcem. Na chleb nie ma. I jeździ za 250 zł za punkt. Żyjemy w świecie fikcyjnym.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 10-02-2019 o 12:39

  21. Powrót do góry    #602
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Najpierw niech kolega Krzysio pokaże papier. To co pisze Plotkafiński to można spuścić w kiblu.
    Dokladnie a nawet jesli to pojedzie za 100 zl. Dzialalnosc na zone i wszystkie FV na jej firme beda. Po drugie, czy on na ma w ogole dzialalnosc w Polace? Nie wiem jak to jest ze stranierimi, bo nawet chyba domu w Polsce nie ma, tylko mieszkanie i baze w Bydgoszczy.

  22. Powrót do góry    #603
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Najpierw niech kolega Krzysio pokaże papier. To co pisze Plotkafiński to można spuścić w kiblu.

    Są i na to sposoby. Przecież Rysio Holtański ledwo wiąże koniec z końcem. Na chleb nie ma. I jeździ za 250 zł za punkt. Żyjemy w świecie fikcyjnym.
    Wiem o tym, ale przynajmniej będzie sie musiał kryć i kombinować przy negocjowaniu każdego kontraktu jakby tu kasę ukryć bo to nie jest komfortowa sytuacja dla klubów i sponsorów gdy kasa idzie jakimś lipnym tytułem na konta obcych ludzi a nie zawodnika. No i pamiętaj, padalec zawsze będzie musiał liczyć się z tym, że taki sponsor może kasy nie zapłacić a on nic nie będzie mógł zrobić klubowi (licencja).
    Oczywiście lepiej byłoby go zwindykować z wszystkiego, ale na początek dobre i to.

  23. Powrót do góry    #604
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Pisałem ci już nie raz ale nie zrozumiałeś to co ja Ci poradzę ? Lubię Falubaz. Ostatni raz to piszę. A co do Dudka to już napisałem wszystko jego temacie kiedy był zawieszony.
    Czyli ćpający Dudek to ćpun a ćpający Laguta to skrzywdzony bohater Tarnowa ,Lublina i okolic .Miłej niedzieli misiaczku

  24. Powrót do góry    #605
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zobaczymy jaka skutecznoscia w SE wykaze sie Lambert , Michelsen czy Jonsson.Na dzis nie postawilbym na nich zlamanego grosza,choc na swoim torze niekoniecznie musza byc chlopcem do bicia.
    Michelsen zrobił kolosalny postęp od poprzedniego pobytu w Ekstalipie i podobnie jak Lambo, jest to zawodnik na fali wznoszącej, który cały czas się rozwija. Ja bym postawił grosza, a nawet wiecej, jeśli bukmacherzy szanse oszacują podobnie jak Ty. Liczę, że młode wilczki namieszają w zatęchłym, ekstralipnym towarzystwie. Do tego jednego czołowego tunera mniej, może być ciekawie. Nie zdziwię się, jak u siebie nawet Miesiąc nawywija tym swoim wariackim stylem jazdy. A Jonssona zawsze oglądam na torze z przyjemnością, nawet jak nie wozi trójek.

    A Kępa właśnie zdał celująco egzamin na prezesa, a z drugiej strony Mrozek udowodnił, że na Ekstralipę ma za krótkie spodenki. No chyba, że rzeczywiście wyegzekwuje te pół bańki odstępnego, wtedy zwracam "honor", ale przypuszczam, że ten świstek papieru wart jest tyle, co listy intencyjne. Trajektorju nie zrobił niczego, czego nie powstydził się kiedyś Darcy Ward, czy inny Madsen. Takie czasy, liczy się tylko kasa, misiu, kasa.

  25. Powrót do góry    #606
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Niby w kontrze a piszesz niekoniecznie o tym samym.
    Też lubię patrzeć na jazdę w/w ale szczególnie Lambo miewal dość znaczące wpadki skuteczności i to w Nice. Wiem, że się rozwija, ale znaki zapytania są.
    Co do Kępy, to nie jestem takiego zdania. Jako prezes wykonał świetna robote teraz, ale niezapominajmy, że w regularnym okresie transferowym wykazał się co najwyżej nieporadnoscia. Musiał czekać do lutego i trafić na człowieka bez honoru aby ogłosić jakiś sukces transferowy.
    Jako człowiek popisał się obłuda i hipokryzja,a wystarczyło nie szczekac tak na Hancocka. Zwykły pozer, tyle.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-02-2019 o 14:07
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #607
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Niby w kontrze a piszesz niekoniecznie o tym samym.
    Też lubię patrzeć na jazdę w/w ale szczególnie Lambo miewal dość znaczące wpadki skuteczności i to w Nice. Wiem, że się rozwija, ale znaki zapytania są.
    Co do Kępy, to nie jestem takiego zdania. Jako prezes wykonał świetna robote teraz, ale niezapominajmy, że w regularnym okresie transferowym wykazał się co najwyżej nieporadnoscia. Musiał czekać do lutego i trafić na człowieka bez honoru aby ogłosić jakiś sukces transferowy.
    Jako człowiek popisał się obłuda i hipokryzja,a wystarczyło nie szczekac tak na Hancocka. Zwykły pozer, tyle.
    Przeciez to jest zuzel. Tarnow 2018 tez byl skreslony na starcie niemal przez wszystkich. A do utrzymania zabraklo tylko managera, ktory ma leb od czegos wiecej niz tylko noszenie czapki z logo.
    Wystarczy, ze taki D.Lampart albo Miesiac trafia jakas szafe doslownie na dwa, trzy mecze. I juz sie moze zmienic sytuacja w tabeli. Cos jak po wygranej UT z UL 2018.
    Maja tez atut toru. Maja juniorow, ktorzy w kazdej innej ekipie procz Leszna byliby mega wzmocnieniem.

    Dajmy sie im poscigac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (10-02-2019), istanbul (11-02-2019)

  28. Powrót do góry    #608
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Przecież ja im nie odbieram szans na utrzymanie.
    Te oczywiscie wzrosły po angażu Laguty.
    Jednak nadal nie widzę w Motorze jakiejś wielkiej siły.
    Moim zdaniem czeka ich walka o utrzymanie i tyle.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #609
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    Mogę prosić o wyjaśnienie kilku rzeczy?
    Obrazić się na zawodnika za niemoralne zachowanie a jednocześnie podkupić grajka, który miał do spłacenia dług w innym klubie.
    Ten pierwszy byłby dostępny od początku sezonu i od kilkudziesięciu sezonów jest zawodnikiem z TOP10 a drugi wraca po dwóch latach przerwy i do tego w połowie sezonu, kiedy może być już pozamiatane.
    Ja jestem prosty człowiek i tego nie rozumiem. Prośba o pomoc.

  30. Powrót do góry    #610
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez GUNER Zobacz posta
    Mogę prosić o wyjaśnienie kilku rzeczy?
    Obrazić się na zawodnika za niemoralne zachowanie a jednocześnie podkupić grajka, który miał do spłacenia dług w innym klubie.
    Ten pierwszy byłby dostępny od początku sezonu i od kilkudziesięciu sezonów jest zawodnikiem z TOP10 a drugi wraca po dwóch latach przerwy i do tego w połowie sezonu, kiedy może być już pozamiatane.
    Ja jestem prosty człowiek i tego nie rozumiem. Prośba o pomoc.
    A to Łaguta miał kontrakt z Rybnikiem jest na to jakiś papier ? Czy był wolnym zawodnikiem, który mógł podpisać nawet z Wanda Kraków ? Gdzie to podkupienie ? To nie są prawa rynku ? Idziesz tam gdzie daja ci więcej ?

  31. Powrót do góry    #611
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co do Kępy, to nie jestem takiego zdania. Jako prezes wykonał świetna robote teraz, ale niezapominajmy, że w regularnym okresie transferowym wykazał się co najwyżej nieporadnoscia. Musiał czekać do lutego i trafić na człowieka bez honoru aby ogłosić jakiś sukces transferowy.
    Jako człowiek popisał się obłuda i hipokryzja,a wystarczyło nie szczekac tak na Hancocka. Zwykły pozer, tyle.
    W regularnym okresie mógł przecież wziąć Prosiaka lub innego spasionego kota i zostać okrzykniętym królem polowania. A tak, jakby to powiedział towarzysz Miller, w grze liczy się komu zastał as na koniec. Zapomniałeś, jak Toruniowi spadł Kaczmarek za pięć dwunasta? Czasem warto trzymać ciśnienie, chociaż uważam, że z Łagutą rozmowy toczone były od dawna i pewnie niejeden "honorowy" prezes sondował jego dostępność, a oferta z Lublina była po prostu najwyższa.

    Hipokryzją w przypadku Kępy byłoby, jakby wział Dziadygę, po tym jak się wcześniej odgrażał, że za jego kadencji w Lublinie go nie będzie. Z Ruskiem miał carte blanche, z Mrozkiem w piaskownicy się nie bawił, więc co ma piernik do wiatraka? W tej branży, dopóki nie masz podpisu na kontrakcie wszelkie deklaracje zawodników można puszczać mimo uszu. Ciekawe kto teraz rzuci się na "honorowego" Hancocka?

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Buszmen (10-02-2019), Peter Kildemand (10-02-2019)

  33. Powrót do góry    #612
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    A to Łaguta miał kontrakt z Rybnikiem jest na to jakiś papier ? Czy był wolnym zawodnikiem, który mógł podpisać nawet z Wanda Kraków ? Gdzie to podkupienie ? To nie są prawa rynku ? Idziesz tam gdzie daja ci więcej ?
    Więc po co Kępa tak „szczeka” na Hancocka, skoro teraz podpisuje kontrakt z zawodnikiem, który zachowuje się conajmniej podobnie?
    Ostatnio edytowane przez Mruczek ; 10-02-2019 o 16:20

  34. Powrót do góry    #613
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    W regularnym okresie mógł przecież wziąć Prosiaka lub innego spasionego kota i zostać okrzykniętym królem polowania. A tak, jakby to powiedział towarzysz Miller, w grze liczy się komu zastał as na koniec. Zapomniałeś, jak Toruniowi spadł Kaczmarek za pięć dwunasta? Czasem warto trzymać ciśnienie, chociaż uważam, że z Łagutą rozmowy toczone były od dawna i pewnie niejeden "honorowy" prezes sondował jego dostępność, a oferta z Lublina była po prostu najwyższa.

    Hipokryzją w przypadku Kępy byłoby, jakby wział Dziadygę, po tym jak się wcześniej odgrażał, że za jego kadencji w Lublinie go nie będzie. Z Ruskiem miał carte blanche, z Mrozkiem w piaskownicy się nie bawił, więc co ma piernik do wiatraka? W tej branży, dopóki nie masz podpisu na kontrakcie wszelkie deklaracje zawodników można puszczać mimo uszu. Ciekawe kto teraz rzuci się na "honorowego" Hancocka?
    To raczej Ty zapomniałeś, że po zakontraktowaniu Kaczmarka nikt nie pisał o Termosie, że ten okazał się świetnym prezesem.
    Kępa może i jest świetnym prezesem,ale na pewno nie z powodu okresu transferowego,trwajacego w tym przypadku do lutego.
    Postawienie klubu na nogi, zbudowanie mody na Motor w Lublinie, to i owszem, tego nikt mu nie odmówi.

    Jednak co do obłudy i hipokryzji Pana Kępy, pozostanę przy swoim zdaniu. Śmieszą mnie już te wasze argumenty o czystej karcie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #614
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mruczek Zobacz posta
    Więc po co Kępa tak „szczeka” na Hancocka, skoro teraz podpisuje kontrakt z zawodnikiem, który zachowuje się conajmniej podobnie?
    Musisz jego zapytać. Dla mnie to są zupełnie dwie inne sytuacje. Na pewno nie 1:1.

    Poczytajcie pudelka. Plotkasiński z nową gwiazdą SF biorą się za łby. Dobra beka

  36. Powrót do góry    #615
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    A to Łaguta miał kontrakt z Rybnikiem jest na to jakiś papier ? Czy był wolnym zawodnikiem, który mógł podpisać nawet z Wanda Kraków ? Gdzie to podkupienie ? To nie są prawa rynku ? Idziesz tam gdzie daja ci więcej ?
    Serio? W takim razie jaki kontrakt z Panem Kępa miał Hancock?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    cukrzyca (10-02-2019), lego (11-02-2019)

  38. Powrót do góry    #616
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    A to Łaguta miał kontrakt z Rybnikiem jest na to jakiś papier ?
    A jeśli jutro Mrozek pokaże papierek, że jednak miał?

  39. Powrót do góry    #617
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonKamillo Zobacz posta
    A jeśli jutro Mrozek pokaże papierek, że jednak miał?
    Albo pojutrze lub popojutrze? No wlasnie, co sie stanie?

  40. Powrót do góry    #618
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Odnośnie siły lubelskich młodzieżowców, to Wiktor Wiktorowi jednak nierówny i o ile w przypadku Lamparta zgodzę się, iż
    jest on w stanie mocno namieszać w elipie i pozytywnie zaskoczyć, tak Trofimow jest już dużą niewiadomą.
    Bo na jakiej podstawie tak wielu uważa, iż para lubelska będzie dominować wśród juniorów?
    Ja raczej widzę dobrego Lamparta i Trofimowa, który nic jeszcze nie pokazał. Ta siła trochę na wyrost chyba...

  41. Powrót do góry    #619
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonKamillo Zobacz posta
    A jeśli jutro Mrozek pokaże papierek, że jednak miał?
    No na pewno nie pokaże kontraktu, bo tego mieć nie może. Jedyne co może pokazać to jakieś zobowiązanie podpisane przez Łagutę, a w sumie nic nie znaczące, w świetle obowiązującego regulaminu. I nawet jeśli Mrozek ma taki papier, to lepiej żeby go publicznie nie pokazywał. Bo ośmieszy nie tylko Łagutę ale przede wszystkim siebie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    polewaczka (10-02-2019)

  43. Powrót do góry    #620
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No na pewno nie pokaże kontraktu, bo tego mieć nie może. Jedyne co może pokazać to jakieś zobowiązanie podpisane przez Łagutę, a w sumie nic nie znaczące, w świetle obowiązującego regulaminu. I nawet jeśli Mrozek ma taki papier, to lepiej żeby go publicznie nie pokazywał. Bo ośmieszy nie tylko Łagutę ale przede wszystkim siebie.

    Dlaczego niezobowiązująca w świetlne obecnego regulaminu? Jeśli to nie był list intencyjny, a umowa przedwstępna to mogą coś ugrać. Myślę, że Mrozek taki głupi nie jest i coś tam na niego jednak ma. Dużo zależy od tego co tam było tym przysłowiowym małym druczkiem napisane

  44. Powrót do góry    #621
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez GUNER Zobacz posta
    Mogę prosić o wyjaśnienie kilku rzeczy?
    Obrazić się na zawodnika za niemoralne zachowanie a jednocześnie podkupić grajka, który miał do spłacenia dług w innym klubie.
    Ten pierwszy byłby dostępny od początku sezonu i od kilkudziesięciu sezonów jest zawodnikiem z TOP10 a drugi wraca po dwóch latach przerwy i do tego w połowie sezonu, kiedy może być już pozamiatane.
    Ja jestem prosty człowiek i tego nie rozumiem. Prośba o pomoc.
    Ano właśnie. Dlatego dla mnie jeśli na końcu okaże się że w Rybniku zamiast Głupka pojedzie Hancock to dla mnie będzie to ewidentne wzmocnienie a nie osłabienie składu.
    Lublina nie rozumiem - zamiast pewniaka na cały sezon kupili kota w worku i to nie na cały rok (gdzie w ich przypadku to każdy pkt u siebie jest na wagę złota). To ma sens tylko pod jednym warunkiem - że kontraktują Głupka i Hancocka. Tylko wtedy ma to sens

  45. Powrót do góry    #622
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonKamillo Zobacz posta
    Dlaczego niezobowiązująca w świetlne obecnego regulaminu? Jeśli to nie był list intencyjny, a umowa przedwstępna to mogą coś ugrać. Myślę, że Mrozek taki głupi nie jest i coś tam na niego jednak ma. Dużo zależy od tego co tam było tym przysłowiowym małym druczkiem napisane
    Regulamin w tym zakresie jest bezwzględny. Po to są okienka transferowe aby w okresie ich trwania podpisywać kontrakty, które potem musza być zatwierdzone przez PZM. Mrozek umawiać z Łagutą mógł się na wszystko, tylko nie na starty w ROW. Jest dorosły, powinien wiedzieć, że regulamin mu zabrania podpisywania jakichś lewych umów. Dlatego nawet w sądzie nic nie ugra, bo sąd stwierdzi co najwyżej, że Mrozek chciał zakombinować, a tego mu nie było wolno robić. Dobrze o tym wie Kępa i Łaguta, stąd dość szybko się dogadali.

    Jedyne co może Mrozek, to z powództwa cywilnego, podac Łagutę do sądu, za straty jakie poniósł klub. Ale to długa i niepewna historia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #623
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Śmieszne te dywagacje, kto jest szmatą i sprzedawczykiem, a kto rycerski, wierny swoim słowom i barwom. Ilu takich słownych i wiernych (już pomijam dożywotnią wierność) żużlowców jest? Można na palcach policzyć, a jeśli chodzi o prezesów/działaczy, to już w ogóle nie ma o czym mówić. Jedynie o tych tematycznych zawodnikach można powiedzieć, są w czołówce tych wędrujących/niesłownych. Ale nie jedynymi.
    Jeśli to ostatni zakup Motoru, to będą potrzebować szczęścia by się obronić, może być drogi spadek i szlaban dla 1 rokującego zawodnika. Z Herbim mieliby duże szanse obrony, a przy dobrych wiatrach nawet o PO. Traktat z niepoważnym Griszą o tyle pozostałym klubom pomoże, że może nie będzie beznadziejnych, jednostronnych meczów.

  47. Powrót do góry    #624
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To raczej Ty zapomniałeś, że po zakontraktowaniu Kaczmarka nikt nie pisał o Termosie, że ten okazał się świetnym prezesem.
    Kępa może i jest świetnym prezesem,ale na pewno nie z powodu okresu transferowego,trwajacego w tym przypadku do lutego.
    Postawienie klubu na nogi, zbudowanie mody na Motor w Lublinie, to i owszem, tego nikt mu nie odmówi.

    Jednak co do obłudy i hipokryzji Pana Kępy, pozostanę przy swoim zdaniu. Śmieszą mnie już te wasze argumenty o czystej karcie.
    Ja odwrotnie. Uważam, że zawodników dobiera z głową, ale czy to jego zasługa, że lubelski żużel wraca na szczyty? Po prostu w Lublinie była spora tęksnota za czarnym sportem, pojawili się bogaci sponsorzy oraz pełne trybuny, a prezes ma nazwisko, które otwiera niejedne drzwi w mieście i utrafił w momentum. Natomiast nie widzę powodu, żeby nazywać go obłudnikiem i hipokrytą tylko dlatego, że Pan Mrozek sobie ubzdurał, iż koksiarz będzie u niego pokutował za paczkę śliwek. Jak mówią, nie ma takiej bramy, której nie przeszedłby osioł obładowany złotem.

    Jak dla mnie, wszyscy oni po takich samych pieniądzach, dlatego śmieszy mnie jak ktoś uderza w pryncypialne tony, bo dotąd wydawało mi się, że ostatnich honorowych dobijał po lasach Smiersz ze swoimi pachołkami, a tu pacz pan, w żużlu ostały się całe bataliony.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 10-02-2019 o 18:25

  48. Powrót do góry    #625
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    W princypialne tony uderzył jako pierwszy właśnie Kępa więc teraz zbiera tego żniwo.
    Odnośnie Mrożka, to Tobie chyba też umknely deklaracje Laguty.
    Gdyby tylko według Mrożka Grisza był zawodnikiem ROWu, moznaby się co najwyżej pośmiać z obecnej sytuacji. a Łaguta byłby czysty.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lego (11-02-2019)

  50. Powrót do góry    #626
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Nie wiem co się tego Kępy czepiliście po prostu niczym się nie różni od tego całego środowiska żużlowego.Przykładów jest masa nawet w listopadowym okienku były przypadki gdzie Nawrocki kontraktował Grajczonka mimo że wcześniej twierdził że ten jest u niego spalony czy Skrzydlewski który wziął Schleina mimo że wcześniej ukarał go finansowo. Nawet cukrzyca twierdził ze Rusko może zakontraktować Hancocka mimo że ten wystawił ich kilka razy. O zawodnikach nie wspominam bo też się znajdą przykłady

    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Odnośnie siły lubelskich młodzieżowców, to Wiktor Wiktorowi jednak nierówny i o ile w przypadku Lamparta zgodzę się, iż
    jest on w stanie mocno namieszać w elipie i pozytywnie zaskoczyć, tak Trofimow jest już dużą niewiadomą.
    Bo na jakiej podstawie tak wielu uważa, iż para lubelska będzie dominować wśród juniorów?
    Ja raczej widzę dobrego Lamparta i Trofimowa, który nic jeszcze nie pokazał. Ta siła trochę na wyrost chyba...
    To znaczy jak nie pokazał ? Był najlepszym juniorem w 2 lidze jest też 7 juniorem Polski z MIMP w Częstochowie gdzie każdy z gorzowskich juniorów był za nim. Co miał jeszcze pokazać ? Nikt nie mówi że 10 pkt będzie robił ale jest w stanie wygrać z każdym juniorem eligi łacznie z tymi najlepszymi. Zdziwiła by Cie wygrana Trofimova nad Wożniakiem który w Gorzowie przegrał z Lyagerem ?
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 10-02-2019 o 19:30

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    polewaczka (10-02-2019)

  52. Powrót do góry    #627
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W princypialne tony uderzył jako pierwszy właśnie Kępa więc teraz zbiera tego żniwo.
    Odnośnie Mrożka, to Tobie chyba też umknely deklaracje Laguty.
    Gdyby tylko według Mrożka Grisza był zawodnikiem ROWu, moznaby się co najwyżej pośmiać z obecnej sytuacji. a Łaguta byłby czysty.
    Nie pierwszy i nie ostatni zapewne, a ja przecież nie robię z Kępy kryształowej postaci. W ogóle zalecam trochę więcej dystansu do doniesień ze strony sportowego pudelka. Dopóki nie było podpisu na kontrakcie i potwierdzenia z GKSŻ Grisza był wolnym zawodnikiem i tyle. Trza było Mrozkowi przykuć Ruska do kaloryfera w swoim gabinecie albo do taczki w kopalni, wiadomo, ile są warte deklaracje oszusta.

  53. Powrót do góry    #628
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W princypialne tony uderzył jako pierwszy właśnie Kępa więc teraz zbiera tego żniwo.
    Odnośnie Mrożka, to Tobie chyba też umknely deklaracje Laguty.
    Gdyby tylko według Mrożka Grisza był zawodnikiem ROWu, moznaby się co najwyżej pośmiać z obecnej sytuacji. a Łaguta byłby czysty.
    Ale tak w gruncie rzeczy, to on mówił, że nie chce Hancocka. Przyczyny to jego sprawa. Nie chciał, nie wziął. Rządzi w klubie, decyduje.
    A z tym ROW to też nie wiadomo, bo może jakieś moralne prawo oczekiwać, że Łaguta zostanie Mrożek miał. Ale pierwsze pytanie: czy go nie nadużył, a drugie, ile tam realnie mu pomógł w okresie karencji. A może zaszkodził? Bo jakby Grisza zamiast świrować lewe wytłumaczenia, walnął skruchę to przecież nie dostałby 4 lat - niemożliwe, nie za meldonium. Możliwe, że i rok by dostał wręcz i jeździłby jeszcze w 2018.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  54. Powrót do góry    #629
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ano właśnie. Dlatego dla mnie jeśli na końcu okaże się że w Rybniku zamiast Głupka pojedzie Hancock to dla mnie będzie to ewidentne wzmocnienie a nie osłabienie składu.
    Lublina nie rozumiem - zamiast pewniaka na cały sezon kupili kota w worku i to nie na cały rok (gdzie w ich przypadku to każdy pkt u siebie jest na wagę złota). To ma sens tylko pod jednym warunkiem - że kontraktują Głupka i Hancocka. Tylko wtedy ma to sens
    Carlitos jedna sprawa: dla Kępy cena za Lagute czy Hankocka byla podobna czyli duza, jak za lidera w SE.
    Mrozek chcial miec Lagute znajac jego i cale tlo sytuacji za pewnie przecietne pieniadze I-ligowe. Czyli jakis ulamek tego co jeden lub drugi moze wynegocjowac w Lublinie.

    Wobec tego dla Mrozka nie jest tak latwo zamienic nazwisko Laguta na Hankock jak Lublinianom (przynajmniej z finansowego punktu widzenia).
    Mrozek po prostu nie ma podejrzewam budzetu na takiego zawodnika jak Hankock czy zeby Lagucie dac tyle aby nie zmiekl widzac kontrakt z Lublina...

    A Lublin ma jedna zalete tego, ze Grisza ominie 5 kolejek pierwszych. Do tego czasu beda mogli sie sprawdzic Jonsson, Lambert i Mikkelsen a wtedy najslabszy nie bedzie mial kwasow za to, ze zostal odstawiony kosztem Griszy.

  55. Powrót do góry    #630
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    A Lublin ma jedna zalete tego, ze Grisza ominie 5 kolejek pierwszych. Do tego czasu beda mogli sie sprawdzic Jonsson, Lambert i Mikkelsen a wtedy najslabszy nie bedzie mial kwasow za to, ze zostal odstawiony kosztem Griszy.
    Żaden nie zostanie odstawiony. Lambert pod 8 i będzie wchodził od pierwszego biegu za Lamparta/Miesiąca

Strona 14 z 37 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •