Strona 13 z 37 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 1646

Wątek: Motor Lublin 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Zabovsky ty yebany konfidencie niewazne kogo obrazasz. Naprawde najbardziej bawia mnie takie osoby ktore ublizaja a potem sa oburzone ze ktos je obraza i jeszcze mowia o wyzszym poziomie dyskusji
    Zapomniałeś dopisać "ssij pałę cwelu". Co za dureń

  2. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (08-02-2019), Dominik (10-02-2019), Peter Kildemand (08-02-2019), lego (08-02-2019), maci78 (08-02-2019), młody_piernik2 (09-02-2019), sobotch (08-02-2019), wokie (09-02-2019)

  3. Powrót do góry    #542
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Peterek znowu nie zrozumiales? Zapytaj sie starych to moze ci ****a wreszcie jakos pomogą.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #543
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale on przecież nie miał do czynienia z Łagutą wcześniej, więc Rusek miał u niego czystą kartę. Proste.
    Hancock go wystawił i drugiej szansy nie dostał. A to co "podobno" i w innych klubach to już nie jest sprawa Kępy.
    Skoro sprawę honoru traktujesz podobnie wybiorczo jak Kępa,to na jakiej podstawie apelowaliscie wraz z Peterem o szlaban w PL dla Hancocka?
    Przecież Greg w wielu klubach ma czystą kartę.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #544
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    A to na ogólnej podstawie, głównie na podstawie ostatnich zachowań w Rzeszowie, gdzie namawiał zawodników do piramidy finansowej.
    Ale Ty Kingipin serio nie rozumiesz, czy udajesz, bo ja nie wiem? Przecież Kępa z Łagutą nie miał nic do czynienia wcześniej na drodze zawodowej. Jakby Łaguta był dogadany w Rybniku, to byłoby to ogłoszone, a najwyraźniej nie był.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-02-2019 o 16:59
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-02-2019)

  7. Powrót do góry    #545
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A to na ogólnej podstawie, głównie na podstawie ostatnich zachowań w Rzeszowie, gdzie namawiał zawodników do piramidy finansowej.
    Ale Ty Kingipin serio nie rozumiesz, czy udajesz, bo ja nie wiem? Przecież Kępa z Łagutą nie miał nic do czynienia wcześniej na drodze zawodowej. Jakby Łaguta był dogadany w Rybniku, to byłoby to ogłoszone, a najwyraźniej nie był.
    Kingpin musi trollować. Innej opcji nie widzę.

  8. Powrót do góry    #546
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Pojawiła się szansa na Meldonium. Zadzwonił. Dogadał się. Podpisał go. Normalne prawa rynku. Ci , którzy stawiają na jednym poziomie temat GŁ i GH są chorzy z zazdrości. I mówię tu o normalnych userach, których mimo wszystko kilkunastu na tym forum jest. Takich jak cukrzyca czy pachołek aronka nawet nie licze.
    Na równi ? Łaguta jest bez porównania gorszy. Za to w jaki kanał wpuścił Rybnik powinien cały sezon zapyerdalać po kosztach a nie uciekać jak tylko pojawiła się lepsza oferta.

  9. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    JODA (08-02-2019), Magik (08-02-2019), Staleczka 3 (08-02-2019), Zubr (10-02-2019), kapitan bomba (10-02-2019), kingpin (08-02-2019), lego (08-02-2019), młody_piernik2 (09-02-2019), rav_gorzow (08-02-2019), wokie (09-02-2019)

  10. Powrót do góry    #547
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A to na ogólnej podstawie, głównie na podstawie ostatnich zachowań w Rzeszowie, gdzie namawiał zawodników do piramidy finansowej.
    Ale Ty Kingipin serio nie rozumiesz, czy udajesz, bo ja nie wiem? Przecież Kępa z Łagutą nie miał nic do czynienia wcześniej na drodze zawodowej. Jakby Łaguta był dogadany w Rybniku, to byłoby to ogłoszone, a najwyraźniej nie był.


    Wy tez nie mieliscie z Hancockiem nic do czynienia na drodze zawodowej ale jak rozumiem wiedze co i z kim,komu obiecal a kogo namawial wyrobiliscie sobie na podstawie doniesien medialnych.
    Na podstawie tych doniesien opinie o nim macie jednoznaczna.
    Rozumiem ,ze obrona Kepy bierze sie z tego,ze on nie slyszal wczesniej o Lagucie,o dopingu,obiecankach odpracowania krzywd wyrzadzonych Rybnikowi,deklaracji powrotu do Rybnika po 15 maja.
    Nie mial skad chlop czerpac tej wiedzy,wiec Grisza ma u niego czysta karte.
    Ciekawe kiedy pan Jakub Kepa sie dowiedzal,ze jest taki zuzlowiec jak Laguta.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Kingpin musi trollować. Innej opcji nie widzę.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #548
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Fajna piosenka. Lubie to.

  12. Powrót do góry    #549
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    To może ja napiszę z perspektywy kibica ROWu, których dość mało tutaj jest. Ja specjalnie jakoś nie czuje się mega oszukany, bo przewidywałem, że tak może się stać, chociaż po ostatnim wywiadzie dla RMŻ i po tym jak Łaguta postawił sobie za swój honor ponowne wprowadzenie mojego klubu do Ekstraligi byłem raczej spokojny. Okazał się niestety zerem.

    Kibice w Rybniku są gorzej niż wściekli. Widać to po klubowym fp, widać to na różnych forach i grupach. Takiego czegoś jeszcze nie widziałem Wydaje się, że Łaguta powinien omijać Rybnika z daleka. Nie ma co się dziwić niestety. Rusek zniszczył nam tak na prawdę klub, my możemy się z tego gówna nie wykaraskać przez najbliższe kilkanaście lat. Każdy pamięta koncówkę RKMu, długi, w końcu spadek itp. Mrozek jest jaki jest, sam mam do niego mnóstwo zastrzeżeń, ale jednak wraz z ludźmi przez te parę sezonów znowu wprowadzili ROW na salony, a hejt na jego osobę zaczął się dopiero od momentu kiedy zaczął bronić Łaguty. Takie są fakty. Przez dopingowicza nie tylko straciliśmy ekstraligę, straciliśmy również Fricka, Lindgrena i prawie Kacpra. Ten skład mógł trwać w Rybniku przez wiele, wiele lat i wydawało się, że tak będzie, ale przez głupotę jednego człowieka parę lat pracy wielu osób poszło się niestety j***ć. I tak po ludzku po prostu przykro. Gdyby Łaguta po przegranych barażach powiedział, że jazda w I lidzę go nie interesuje też by to jakoś wyglądało, można by było znaleźć zastępstwo, a tak to ROW nikogo specjalnie nie kupował, bo przecież jest Grisza. Jak się okazało on nawet nie myślał o losie naszego klubu i wydymał nas na miesiąc przed startem ligi. Gdyby nie Irek to trzeba by było jechać Sucheckim przez cały sezon... Dramat i jeszcze raz dramat. Dla mnie chyba największa zdrada w Polskim żużlu w historii. Mrozek jest jaki jest, ale jest mi go żal po prostu. Sprawa z Rempałą, doping Griszy, odejście Fricka, które również było dla niego ciosem i teraz to. Pewnie będzie to jego ostatnia próba wejścia do ekstraligi.

    Swoją drogą jestem ciekaw kto opłacał wszystkich adwokatów, czy Grisza w ogóle oddał pieniądze za te 2 spotkania, na których został złapany za doping. Liczę, że w niedziele Mrozek ujawni wszystkie karty i nie będzie unikał odpowiedzi na żadne pytanie, których w tym momencie jest sporo.

    A Kępa? Niezły hipokryta.


    - Jestem już po rozmowie z prezesem klubu żużlowego. Uważam, że w sytuacji, którą stworzył zawodnik konieczne jest podjęcie kroków prawnych. Jego decyzja powoduje, że rekiny tracą szansę na awans do ekstraligi. Dla mnie to dowód braku honoru i jakichkolwiek zasad. Postawa Łaguty jest dla mnie ogromnym rozczarowaniem – komentuje dla Rybnik.com.pl Piotr Kuczera.
    Tutaj cytat Prezydenta Rybnika
    Ostatnio edytowane przez DonKamillo ; 08-02-2019 o 18:50

  13. Już 13 użytkowników podziękowało forumowiczowi DonKamillo za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (08-02-2019), Dominik (10-02-2019), Nigel (08-02-2019), Patryk2 (09-02-2019), SCOT FZG (08-02-2019), blacktop (08-02-2019), cukrzyca (08-02-2019), dillinger (12-02-2019), kapitan bomba (10-02-2019), kingpin (08-02-2019), rav_gorzow (08-02-2019), stanior (08-02-2019), wokie (09-02-2019)

  14. Powrót do góry    #550
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Serdecznie współczuję, bo to musi być irytujące jak wszystko co się budowało przez tyle czasu zostaje zniweczone przez jednego nieodpowiedzialnego człowieka.
    Tym bardziej szkoda że klub bez nazwy z Torunia powinien być już w niższej lidze, a tak przez wybryk jednego trajektoriu zamęczają nas swoją obecnością w ekstralidze.
    (to jest prawdziwy powód dlaczego te cymbały bronią trajektoriu)
    Szkoda, ale wierzę że Mrozek da radę.
    p.s. Ciekaw jestem czy ma ktoś filmy z treningów Łaguty w Rybniku z tego sezonu Podobno wymiatał
    Ciekaw jestem co podpisał Grisza, żeby nie płacić odszkodowania klubowi.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 08-02-2019 o 19:23
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #551
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Prosze ziomale o nieodpowiadanie na post tego kretyna.

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Buszmen (09-02-2019), Peter Kildemand (08-02-2019), Torretoo (08-02-2019)

  17. Powrót do góry    #552
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sam jesteś kretynem.
    Powinniście być w nice lidze taka jest prawda zamiast Rybnika. Teraz bardzo nieudolnie internetowe toruńskie dziwolągi bronią Łagutę.
    Przez dziwny regulamin i występek jednego zawodnika ukarano cały klub.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #553
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Czas na akcje: #ignorujmy#kretyna#blacktopa#stop#debilom#

  19. Powrót do góry    #554
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Sam jesteś kretynem.
    Powinniście być w nice lidze taka jest prawda zamiast Rybnika. Teraz bardzo nieudolnie internetowe toruńskie dziwolągi bronią Łagutę.
    Przez dziwny regulamin i występek jednego zawodnika ukarano cały klub.
    Wy za to nie powinniscie byc nawet w 2 PLZ, o taka roznica miedzy Czewa a Toruniem.

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-02-2019), j-rules (09-02-2019), wokie (09-02-2019)

  21. Powrót do góry    #555
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Czas na akcje: #ignorujmy#kretyna#blacktopa#stop#debilom#
    wiesławie już pisałem tobie żebyś się uspokoił. naprawdę chcesz żeby zamknęli ciebie na izbę dziecka.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    blacktop (08-02-2019)

  23. Powrót do góry    #556
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Po przeczytaniu wpisu kolegi z Rybnika jest mi zwyczajnie bardzo przykro. Tak zwyczajnie po ludzku.
    Poza kingpinem który podpisał się pod rybnickim wpisem te toruńskie cymbały dalej się nawzajem lajkują.
    Imbecyle nie mam najmniejszej ochoty z wami dyskutować
    Naprawdę żal mi was cymbały.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #557
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    wiesławie już pisałem tobie żebyś się uspokoił. naprawdę chcesz żeby zamknęli ciebie na izbę dziecka.
    Ciebie też się to tyczy mongole.

  25. Powrót do góry    #558
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 948 w 511 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Sam jesteś kretynem.
    Powinniście być w nice lidze taka jest prawda zamiast Rybnika. Teraz bardzo nieudolnie internetowe toruńskie dziwolągi bronią Łagutę.
    Przez dziwny regulamin i występek jednego zawodnika ukarano cały klub.
    Ja sie tu nie zamierzam mieszac w wasze podszczypywanki czestochowsko-torunskie ale w tym wypadku ewidentnie Blacktop nie masz racji.
    Regulamin byl znany wczesniej, sprawa Dudka potoczyla sie identycznie i nie jest tez prawda ze ukarano caly klub.
    Zabrano tylko punkty koksownikowi i trudno to uznac za dziwne. A ze zabrane koksownikowi punkty spowodowaly weryfikacje wyniku to trudno.
    Inni rybniczanie mogli zrobic w tych zweryfikowanych meczach wiecej punktow i zwyciestwa udaloby sie utrzymac mimo odebrania punktow Lagucie.
    Uwazasz ze byloby sprawiedliwiej gdyby punkty Laguty w tych meczach utrzymano?

  26. Powrót do góry    #559
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    wspomnij o patologii, niskim poziomie, żenadzie i od razu wpada sierściuch ze swoimi mądrościami. Ekspert czuje się wywołany do tablicy.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  27. Powrót do góry    #560
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jestem chyba nawet ekspertem od toruńskiej patologii.
    Zajmuję się tutaj toruńskimi lumpami i próbuję z Nimi rozmawiać.
    Chociaż tak naprawdę trudno to nazwać rozmową
    Zwyczajny zbiór wyzwisk który dla nich jest wysokim poziomem konwersacji.
    Nie ma czego zazdrościć. Wracaj do kąta lego.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #561
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Chociaż tak naprawdę trudno to nazwać rozmową
    Zwyczajny zbiór wyzwisk który dla nich jest wysokim poziomem konwersacji.
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    te toruńskie cymbały dalej się nawzajem lajkują.
    Imbecyle nie mam najmniejszej ochoty z wami dyskutować
    Naprawdę żal mi was cymbały.
    bleki, ty za to trzymasz poziom
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (08-02-2019)

  30. Powrót do góry    #562
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Po przeczytaniu wpisu kolegi z Rybnika jest mi zwyczajnie bardzo przykro. Tak zwyczajnie po ludzku.
    Poza kingpinem który podpisał się pod rybnickim wpisem te toruńskie cymbały dalej się nawzajem lajkują.
    Imbecyle nie mam najmniejszej ochoty z wami dyskutować
    Naprawdę żal mi was cymbały.
    Nam tez jest przykro, ze Czestochowa nie zaczynala po Sukienniku od zera, za to jak byc moze zauwazyles, nie placzemy przez to jak panienki za kazdym razem.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-02-2019)

  32. Powrót do góry    #563
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Szkoda tylko, że Łaguta nie był nawet wylosowany do badania antydopingowego co rzuca nieco inne światło na sprawę. Cytując klasyka: Miało być 3:0 i było 3:0.
    Zacytuję dla przeciwwagi Sobi Waszego zawodnika, bo mniej więcej tak to leciało "Wszyscy biorą a mnie złapali".
    Częstochowa zaczynała od zera. Rok karencji. Mieli wystartować w III sami ze sobą?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 08-02-2019 o 21:01
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #564
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonKamillo Zobacz posta
    Wydaje się, że Łaguta powinien omijać Rybnika z daleka. Nie ma co się dziwić niestety. Rusek zniszczył nam tak na prawdę klub, my możemy się z tego gówna nie wykaraskać przez najbliższe kilkanaście lat. Każdy pamięta koncówkę RKMu, długi, w końcu spadek itp. Mrozek jest jaki jest, sam mam do niego mnóstwo zastrzeżeń, ale jednak wraz z ludźmi przez te parę sezonów znowu wprowadzili ROW na salony, a hejt na jego osobę zaczął się dopiero od momentu kiedy zaczął bronić Łaguty. Takie są fakty.
    Nie hejt tylko po prostu wtedy puściły mu wszystkie hamulce i ujawnił swój prawdziwy wizerunek typowego cwaniaczka. Ura bura, szef podwóra, szastał na prawo i lewo oświadczeniami i pozwami, a jak przyszło co do czego to podkulił ogon i ze wszystkiego chciał się wycofać.

    Cytat Zamieszczone przez DonKamillo Zobacz posta
    Przez dopingowicza nie tylko straciliśmy ekstraligę, straciliśmy również Fricka, Lindgrena i prawie Kacpra. Ten skład mógł trwać w Rybniku przez wiele, wiele lat i wydawało się, że tak będzie, ale przez głupotę jednego człowieka parę lat pracy wielu osób poszło się niestety j***ć. I tak po ludzku po prostu przykro.
    Z tym Lindgrenem to grubo pojechane. On nigdy nie miał żadnego sentymentu do polskich drużyn (może poza Falubazem) i nie ma żadnej gwarancji, że jak byście nie spadli to do dzisiaj jeździłby w Rybniku, zwłaszcza, że po 2018 nie mógłby narzekać na brak ofert. Straciliście Fricke'a, ale zyskaliście Bewleya, który prawdopodobnie nigdy by do was nie trafił gdyby nie wasz pobyt w Nice PLŻ. Czas pokaże czy nie wyjdziecie na tym lepiej.

    Cytat Zamieszczone przez DonKamillo Zobacz posta
    - Jestem już po rozmowie z prezesem klubu żużlowego. Uważam, że w sytuacji, którą stworzył zawodnik konieczne jest podjęcie kroków prawnych. Jego decyzja powoduje, że rekiny tracą szansę na awans do ekstraligi. Dla mnie to dowód braku honoru i jakichkolwiek zasad. Postawa Łaguty jest dla mnie ogromnym rozczarowaniem

    Tutaj cytat Prezydenta Rybnika
    Czyli skład: 1.Batchelor 2.Sundstroem 3.Bewley 4.Mat.Szczepaniak 5.Woryna 6.Chmiel, nie ma szans na awans do Ekstraligi? Oby ten wasz prezydent lepiej znał się na zarządzaniu miastem niż na sporcie, bo w przeciwnym razie nie wróżę Rybnikowi świetlanej przyszłości.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (08-02-2019)

  35. Powrót do góry    #565
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Czyli skład: 1.Batchelor 2.Sundstroem 3.Bewley 4.Mat.Szczepaniak 5.Woryna 6.Chmiel, nie ma szans na awans do Ekstraligi? Oby ten wasz prezydent lepiej znał się na zarządzaniu miastem niż na sporcie, bo w przeciwnym razie nie wróżę Rybnikowi świetlanej przyszłości.
    Szanse pewnie mają i to spore, ale .........

    w tym roku też mieli, a jak przyszło co do czego, to zaczęli do tyłu jeździć ......

  36. Powrót do góry    #566
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Starzy Userzy a robicie syf jak małolaty na forum sportowych faktów ; chyba czas się ewakuować

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rav_gorzow za jego przydatny post!

    Semen (09-02-2019)

  38. Powrót do góry    #567
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Odpowie ktos czy droga z Bydgoszczy przez Wawe, Pulawy do Lublina jest spoko?

  39. Powrót do góry    #568
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jestem chyba nawet ekspertem od toruńskiej patologii.
    Zajmuję się tutaj toruńskimi lumpami i próbuję z Nimi rozmawiać.
    Chociaż tak naprawdę trudno to nazwać rozmową
    Zwyczajny zbiór wyzwisk który dla nich jest wysokim poziomem konwersacji.
    Nie ma czego zazdrościć. Wracaj do kąta lego.
    Weź stary człowieku skończ pisać na tym forum bo wstyd przynosisz normalnym kibicom z Częstochowy...

  40. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    Dominik (10-02-2019), Gadol (09-02-2019), Peter Kildemand (09-02-2019), j-rules (09-02-2019), lego (09-02-2019), wokie (09-02-2019)

  41. Powrót do góry    #569
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Z tymi normalnymi kibicami to już przesadziłeś mały.
    Normalni kibice z Częstochowy dawno wyprowadzili się z tego forum.
    Poza nielicznymi wyjątkami.
    Teraz zostali tylko hejterzy którzy zapałali wielką miłością jak pojawiły się sukcesy.
    Wcześniej oczywiście pluli na klub, a teraz czekają aby wyjść z nory jak się tylko coś nie uda włodarzom klubu.
    Normalni kibice z Częstochowy. Daj spokój dziecko.
    Ci "normalni kibice z Częstochowy" z obecnego forum nie chodzą na mecze w Częstochowie nie mówiąc o wyjazdach.
    Chwalą się tym, że nie czytali nawet wiadomości sportowych a wchodzą tutaj żeby zwyzywać Świącika i sympatyków klubu z forum którzy są z Włókniarzem na dobre i na złe.
    Nie widzieli nawet na oczy młodych zawodników, nie wiedzą kto i gdzie ich trenuje, taka sytuacja.
    No nic do zobaczenia na stadionach. Ups chyba ciężki temat bo to dla Ciebie i "normalnych kibiców z Częstochowy z tego forum" abstrakcja.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 09-02-2019 o 01:23
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Powrót do góry    #570
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Serdecznie współczuję, bo to musi być irytujące jak wszystko co się budowało przez tyle czasu zostaje zniweczone przez jednego nieodpowiedzialnego człowieka.
    Tym bardziej szkoda że klub bez nazwy z Torunia powinien być już w niższej lidze, a tak przez wybryk jednego trajektoriu zamęczają nas swoją obecnością w ekstralidze.
    (to jest prawdziwy powód dlaczego te cymbały bronią trajektoriu)
    Szkoda, ale wierzę że Mrozek da radę.
    p.s. Ciekaw jestem czy ma ktoś filmy z treningów Łaguty w Rybniku z tego sezonu Podobno wymiatał
    Ciekaw jestem co podpisał Grisza, żeby nie płacić odszkodowania klubowi.
    To ten nieodpowiedzialny, co zostal zawodnikiem dekady Wlokniarza?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #571
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,414
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Koledzy z Lublina.... Jak zakontraktujecie Grega, to jesteście mistrzami okienka transferowego... I Ekstraliga zostanie w Lublinie
    2 petardy i świetni juniorzy to załatwia.

    Grudziądz albo Gorzów... A może Toruń ktoś z tych drużyn spadnie dzięki wam... Warunek jest jeden Greg Hankock w Lublinie

    1Greg
    2 Lampart
    3 Zengota
    4 Jonson {Michelsen)
    5 Griszka
    6 Wiktor
    7 Wiktor
    8 Lambert

  44. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Jakoś czułem, że Grisza odwali kolejny numer. Nie przepadam za Mrozkiem, ale mimo wszystko współczuję mu mega kaca
    Mrozkowi nie współczuję ani trochę, za to pajacowanie i kłamanie przy obronie dopingowicza. Trafił swój na swego, oszust pokazał błaznowi.

    Co do kibiców ROW-u to na sprawę można spojrzeć dwojako. Z jednej strony współczuć straty kozaka torowego, dobrego żużlowca i lidera. Z drugiej strony etykietka oszustów przyklejona przez pryzmat głupka z Rosji, nie będzie się tak ciągnąć za nimi jak smród po gaciach. Kibice Motoru za to w pakiecie z potencjalnym liderem dostaną przytyki, że jechał naszprycowany, jak dobrze zapunktuje, ewentualnie, że akurat zapomniał wziąć meldonium jak zaliczy wpadkę.

    P.S.

    Nieźle odleciał w wywiadzie Marek Kępa. Grisza mu działkę już odstąpił?
    - Grigorij Łaguta to prawdziwy wojownik i od razu wiedziałem, że będzie dobrze pasował do zespołu. Został skrzywdzony, ale w tym sezonie będzie prawdziwą petardą i jeszcze pokaże na co go stać -
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...czatek/4cvlypc
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 09-02-2019 o 02:43
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  45. Powrót do góry    #573
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Myślę, że Mrozek raczej odetchnął.
    Kto by chciał zawodnika, na którego gwiżdżą nawet na domowym obiekcie, a który po każdym meczu stęka, że w EE zarobiłby więcej.
    UNSCARED

  46. Powrót do góry    #574
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    No zostal skrzywdzony. Bozia rozumku nie dala.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Nigel (09-02-2019)

  48. Powrót do góry    #575
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach


    "Grigorij Łaguta to prawdziwy wojownik i od razu wiedziałem, że będzie dobrze pasował do zespołu. Został skrzywdzony,"





    Miałem duży szacunek do J.Kępy ale to już przeszłość. Nie dlatego ,że zabrał Mrozkowi ćpuna ale za hipokryzję i zakłamywanie rzeczywistości.

    Tak się nie robi Jakubie. Po prostu NIE.

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Staleczka 3 za jego przydatny post!

    Nigel (09-02-2019), cukrzyca (09-02-2019)

  50. Powrót do góry    #576
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Kępa widze powoli staje się naczelnym błaznem Ekstraligi

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    cukrzyca (09-02-2019)

  52. Powrót do góry    #577
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    O teraz widzę, że Kępa was boli Co za kraj

  53. Powrót do góry    #578
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Ja tam sie ciesze szczesciem Motoru. Niech sie wreszcie ta liga troche przewietrzy. Choc wiem, ze ze sporym prawdopodobienstwem kosztem klubow z kujawsko pomorskiego.

  54. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Dominik (10-02-2019), Peter Kildemand (09-02-2019), Torretoo (09-02-2019)

  55. Powrót do góry    #579
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    [I]



    Miałem duży szacunek do J.Kępy ale to już przeszłość. Nie dlatego ,że zabrał Mrozkowi ćpuna ale za hipokryzję i zakłamywanie rzeczywistości.

    Tak się nie robi Jakubie. Po prostu NIE.
    Tak jak komentując czyjeś zachowanie zwraca się uwagę kogo to dotyczy. Widzę dla ciebie Marek czy Jakub to jeden uj. Normalnie jak z tym rozdawaniem samochodów na Placu Czerwonym.

    Pomijam, ze ten cytat był już parę postów wyżej wklejony ze wskazaniem autora słów...

    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Kępa widze powoli staje się naczelnym błaznem Ekstraligi
    A którego masz na myśli?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  56. Powrót do góry    #580
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Odpowie ktos czy droga z Bydgoszczy przez Wawe, Pulawy do Lublina jest spoko?
    W tym sezonie jedź nadwiślanką z Wawy do Lublina. Najszybciej. Bez korków. To jest przez Wilge droga. W Pulawach juz wpadasz na S17

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bee3 za jego przydatny post!

    Torretoo (09-02-2019)

  58. Powrót do góry    #581
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Panowie spójrzcie to z takiej perspektywy. Grisza zaczyna jeździć od 6 kolejki. W ciągu rozgrywania tych 6 kolejek bez Griszy będziemy wiedzieć w jakiej formie jest Lampart, Zengota, Jonson, czy Michelsem.

    Zakładając taki plan, że cały skład będzie naprawdę spisywał się niespodziewanie dobrze to wtedy będzie problem wstawić Griszę do składu - bo skoro zespół objeżdża w tych 6 kolejek dotując 5 wygranych to Grisza będzie tylko uzupełnieniem.

    Drugi wariant jest taki, że Jonson, Michelsen, Zengota spisują się rewelacyjnie, a ktoś już nie - wtedy po 6 kolejkach wjeźdza do składu Grisza i robi różnicę.

    Taki plan Griszy od 6 kolejki jest naprawdę fajny i dobry, Przynajmniej to pokaże w jakiej formie mamy poszczególnych zawodników i kogo moglibyśmy zastąpić. Oczywiście zawodnik po 6 słabych kolejkach będzie wiedział, że jest za słaby i do składu wchodzi Grisza. Co innego byłoby teraz zastąpić jakiegoś zawodnika Grisza od 1 kolejki.
    Tak więc 6 kolejka jest naprawdę idealna

    PS. Dziada czyt. Grega nie chcemy !!! Jak kiedyś napisałem tu na forum - on nadawałby się do Rybnika i do Mrozka Precz z nim

    PS.2. Na przestrzeni lat nie pamiętacie ile razy to odwoływali pierwsze mecze żużlowe z powodu złych warunków atmosferycznych? W Lublinie te 2 spotkania na bank się nie odbędą do maja - w Lublinie zawsze zimniej niż w innych czesciach polski o tej porze. W Toruniu na pewno pojedziemy - mają kryty stadion. Reszta to loteria. Tak więc z tych 6 kolejek na bank odpadną 2 spotkania w tym pierwsze u siebie
    I powiem Wam więcej - z piątku przeniesione będą na NIEDZIELĘ Bo wtedy już można Więc defacto w Lublinie jednak może być kilka spotkań przenieionych z piątku na niedzielę
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 09-02-2019 o 13:55

  59. Powrót do góry    #582
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    na bank to masz zryty beret. co ci wyznawcy znawcy kępy wcinaja. rozplanowal gościu pierwsze 6 kolejek jak w psychiatryku.

  60. Powrót do góry    #583
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    nikt nic nie rozplanował, ale spójrz na to, że w tym okresie zawsze pada u nas deszcz. Więc na pewno pierwsze spotkanie się nie odbędzie i zostanie przełożone na inny termin. Inny termin jaki? Na pewno to będzie niedziela, bo dla obu klubów będzie ona na rekę
    Więc oby zawsze padał deszcz w piątki i w czwartki przed spotkaniami Wtedy realnie jest większa szansa na niedzielne spotkania

    Oby cały kwiecień był deszczowy Z drugiej strony chciałbym dać szansę chłopakom i jeżeli zasługują na skład to niech to potwierdzą w jeździe A jak ktoś jest za słaby to automatycznie w jego miejsce wskakuje Grisza. Mają 6 spotkań chłopaki na pokazanie formy Realnie 4, bo jak wspomniałem - 2 mecze na pewno zostaną przełożone
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 09-02-2019 o 14:30

  61. Powrót do góry    #584
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Jak nie spadnie upragniony deszcz to wyjedzie beczkowóz. Co za różnica. :-D

  62. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Dominik (10-02-2019)

  63. Powrót do góry    #585
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta

    Zakładając taki plan, że cały skład będzie naprawdę spisywał się niespodziewanie dobrze to wtedy będzie problem wstawić Griszę do składu - bo skoro zespół objeżdża w tych 6 kolejek dotując 5 wygranych to Grisza będzie tylko uzupełnieniem.
    Oddajcie Griszę z powrotem do Rybnika. Po co wam zapchajdziura w połowie sezonu, skoro będziecie wygrywać 5 na 6 spotkań.

  64. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Dominik (10-02-2019), młody_piernik2 (09-02-2019)

Strona 13 z 37 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •