Strona 12 z 37 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 1646

Wątek: Motor Lublin 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jeszcze tylko Greg w Motorze i możemy rozpoczynać sezon
    Na forum jak widzę już rozpoczęty
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Co by nie powiedzieć to Greg jest pewną inwestycją. W zasadzie gwarantowane punkty i minimalne ryzyko kontuzji. A głupek ? Nikt w zasadzie nie wie w jakiej będzie dyspozycji i czy się nie rozwali jakąś wariacką szarżą w pierwszym meczu.
    Poczekajmy aż przemówi Mrozek. Może być wesoło
    Z tym minimalnym ryzykiem kontuzji to wiesz.... Tarnow juz sie przejechal w 2014.

    Wiesz, ja nie neguje, ze Greg moze wyladowac w ROWie. Ale nie bedzie to zadnym tajnym planem, raczej reakcja na to co zrobil Laguta. Wg mnie pierwszym, naturalnym wyborem Mrozka bylby rusek i idealnie mu sie wpasowywal w plan.
    Swoja droga ciekawe jaki los czeka Grisze w 2020. Jesli Motor spadnie, a na to se przeciez dalej szanse duze, to nie wiem czy znajdzie sie ktos chetny na jego uslugi oprocz... Falubazu.
    No, ale to juz tak daleka przyszlosc..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Z tym minimalnym ryzykiem kontuzji to wiesz.... Tarnow juz sie przejechal w 2014.

    Wiesz, ja nie neguje, ze Greg moze wyladowac w ROWie. Ale nie bedzie to zadnym tajnym planem, raczej reakcja na to co zrobil Laguta. Wg mnie pierwszym, naturalnym wyborem Mrozka bylby rusek i idealnie mu sie wpasowywal w plan.
    Swoja droga ciekawe jaki los czeka Grisze w 2020. Jesli Motor spadnie, a na to se przeciez dalej szanse duze, to nie wiem czy znajdzie sie ktos chetny na jego uslugi oprocz... Falubazu.
    No, ale to juz tak daleka przyszlosc..
    Jeżeli pojedzie dobry sezon to bez problemu znajdzie robotę. Będzie licytacja i kolejka chętnych. Nie wiem czy akurat do Falubazu, raczej nie bo mamy wieloletnie kontrakty z liderami.

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak ktos sobie przypomni groteskowy transfer Laguty z Czestochowy do Torunia, to dzisiejszy news nie powinien robic wielkiego wrazenia. Nie rozumiem tylko tego najazdu na Lublin, przeciez prawa nie zlamali.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Gadol (07-02-2019)

  6. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Poczekajmy aż przemówi Mrozek. Może być wesoło
    No właśnie dziwne, że jeszcze nie przemówił. Coś Ostaf się nie spisał.

  7. Powrót do góry    #501
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Z logicznego punktu widzenia to nie wiem czy Lublin bardziej się nie sfrajerzył biorąc Borata , defacto nie jeżdżącego w poważnej stawce od 1,5 roku!!! który co gorsza będzie jeździł od 6 kolejki i nikt tak naprawdę nie wie w jakiej będzie formie , czy ogarnie się ze sprzętem czy w pogoni za ulubionymi diengami nie połamie się na początku sezonu... Mało tego znając Borata i jego umiłowanie do wspomnianych diengów to wydoił Motor koncertowo i nie zdziwi mnie nawet fakt że Motor pokryje Mrozkowi jakiś hajs w związku z tym transferem a to już by było frajerstwo stulecia. Tak naprawdę to po 5 kolejkach z dorobkiem 0 ptk w tabeli Motor ma już raczej pozamiatane i co tu da ten Łaguta?? Co zmieni?? Grega mieli od 1 kolejki i można mieć 80% pewności że Dziadyga te 9-10 ptk będzie woził w przypadku Borata nie wiadomo kompletnie NIC bo może jechać fenomenalnie a może przeciętnie a kasa wydana...

  8. Powrót do góry    #502
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    To co? Dziadyga do Gorzowa?

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KrisKiller za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (07-02-2019)

  10. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jeżeli pojedzie dobry sezon to bez problemu znajdzie robotę. Będzie licytacja i kolejka chętnych. Nie wiem czy akurat do Falubazu, raczej nie bo mamy wieloletnie kontrakty z liderami.
    no wlasnie sie tak zastanawiam, kto moze chciec licytowac. Wrocek, Czewa? Gorzow raczej biednieje, Leszno ma swoj schemat i swojego ruska, Torun juz sie raz na nim przejechal, beniaminek z 1 ligi... ROW raczej nie Grudziadz? Moze, moze..

    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Z logicznego punktu widzenia to nie wiem czy Lublin bardziej się nie sfrajerzył biorąc Borata , defacto nie jeżdżącego w poważnej stawce od 1,5 roku!!! który co gorsza będzie jeździł od 6 kolejki i nikt tak naprawdę nie wie w jakiej będzie formie , czy ogarnie się ze sprzętem czy w pogoni za ulubionymi diengami nie połamie się na początku sezonu... Mało tego znając Borata i jego umiłowanie do wspomnianych diengów to wydoił Motor koncertowo i nie zdziwi mnie nawet fakt że Motor pokryje Mrozkowi jakiś hajs w związku z tym transferem a to już by było frajerstwo stulecia. Tak naprawdę to po 5 kolejkach z dorobkiem 0 ptk w tabeli Motor ma już raczej pozamiatane i co tu da ten Łaguta?? Co zmieni?? Grega mieli od 1 kolejki i można mieć 80% pewności że Dziadyga te 9-10 ptk będzie woził w przypadku Borata nie wiadomo kompletnie NIC bo może jechać fenomenalnie a może przeciętnie a kasa wydana...
    jak pokazuje historia ostatnich lat i zawieszen - jak ktos wraca to z takim pier... ze klekajcie narody
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #504
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Z logicznego punktu widzenia to nie wiem czy Lublin bardziej się nie sfrajerzył biorąc Borata , defacto nie jeżdżącego w poważnej stawce od 1,5 roku!!! który co gorsza będzie jeździł od 6 kolejki i nikt tak naprawdę nie wie w jakiej będzie formie , czy ogarnie się ze sprzętem czy w pogoni za ulubionymi diengami nie połamie się na początku sezonu... Mało tego znając Borata i jego umiłowanie do wspomnianych diengów to wydoił Motor koncertowo i nie zdziwi mnie nawet fakt że Motor pokryje Mrozkowi jakiś hajs w związku z tym transferem a to już by było frajerstwo stulecia. Tak naprawdę to po 5 kolejkach z dorobkiem 0 ptk w tabeli Motor ma już raczej pozamiatane i co tu da ten Łaguta?? Co zmieni?? Grega mieli od 1 kolejki i można mieć 80% pewności że Dziadyga te 9-10 ptk będzie woził w przypadku Borata nie wiadomo kompletnie NIC bo może jechać fenomenalnie a może przeciętnie a kasa wydana...
    zarabia się tylko na dużych slomianych inwestycjach.

  12. Powrót do góry    #505
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,757
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no wlasnie sie tak zastanawiam, kto moze chciec licytowac. Wrocek, Czewa? Gorzow raczej biednieje, Leszno ma swoj schemat i swojego ruska, Torun juz sie raz na nim przejechal, beniaminek z 1 ligi... ROW raczej nie Grudziadz? Moze, moze..


    jak pokazuje historia ostatnich lat i zawieszen - jak ktos wraca to z takim pier... ze klekajcie narody
    Wardowi czy Dudkowi wcale nie przeszkadzały długie wakacje, wręcz przeciwnie. Tak prawdopodobnie będzie i w tym przypadku, Grisza na motorze czuje się lepiej niż na własnych nogach.

  13. Powrót do góry    #506
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    jak pokazuje historia ostatnich lat i zawieszen - jak ktos wraca to z takim pier... ze klekajcie narody[/QUOTE]

    Ward może miał tylko takie pier....Dudek też ok ale bez jakiegoś mega szału, Loktajew gruz totalny. Dudek trenował cały czas zawieszenia chodź oficjalnie nie przyzna Ci się do tego....

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi nitro_ckm za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (07-02-2019)

  15. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    no dobra, ale Loktajew w zyciu sie do klasy Warda, Dudka czy Griszy nie zblizyl i nie zblizy. Mowimy o gosciach, ktorzy jednak maja to cos. Lagucie znacznie blizej do Warda niz do Loktajewa...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #508
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,416
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Ja bym nie był takim optymistą że wróci to od razu bedzie robił nie wiadomo ile. Gość wypadł z obiegu na prawie 2 lata i nie widze go w roli zbawcy Lublina tym bardziej że to jest przypał jakich mało. Sprzęt nie podejdzie a podobno jego podstawowy tuner Mikulov wypadł z branży to może być problem.

    Ward czy Dudek to talenty czystej wody i porównywanie Łaguty do nich to żart jakiś.

  17. Powrót do góry    #509
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,757
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Ja bym nie był takim optymistą że wróci to od razu bedzie robił nie wiadomo ile. Gość wypadł z obiegu na prawie 2 lata i nie widze go w roli zbawcy Lublina tym bardziej że to jest przypał jakich mało. Sprzęt nie podejdzie a podobno jego podstawowy tuner Mikulov wypadł z branży to może być problem.

    Ward czy Dudek to talenty czystej wody i porównywanie Łaguty do nich to żart jakiś.
    Może i nie znam się, ale Grisze bez oporów postawiłbym obok Dudka i Warda. Tak jak pisałem, on na motorze i na nogach, czuje się tak samo. Byle tylko sprzęt miał dobry. Co nie przesądza, że Lublin uratuje przed spadkiem.

  18. Powrót do góry    #510
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No czysto jeździecko to Grisza ma o wiele większe umiejętności niż Dudek akurat...
    A odnośnie pytań, że co za różnica czy Łaguta czy Hancock? Obaj mają na sumieniu wiele, ale Grisza w Lublinie miał czystą kartę, a Hancock wystawił bezpośrednio ich.

    Już tak na poważnie, Lublin pozostaje głównym kandydatem do spadku, ale teraz ich szanse na utrzymanie i równą rywalizację z innymi znacznie wzrosły i liga zyska. A na marginesie, skoro Łaguta był do wzięcia, to widocznie w Rybniku nie miał jeszcze zapiętej sprawy (warunki finansowe etc). To, że Mrożek mu pomógł (próbując pomagać również sobie) to nie czyni z Łaguty jego niewolnika, który miał czekać do maja na to co mu w Rybniku rzucą. A jeszcze inna kwestia, że póki co w Lublinie zawarto jedynie porozumienie ustne
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 07-02-2019 o 22:40
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #511
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,757
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No czysto jeździecko to Grisza ma o wiele większe umiejętności niż Dudek akurat...
    A odnośnie pytań, że co za różnica czy Łaguta czy Hancock? Obaj mają na sumieniu wiele, ale Grisza w Lublinie miał czystą kartę, a Hancock wystawił bezpośrednio ich.
    Jeździecko owszem, mam takie samo zdanie mimo lokalnego patriotyzmu i sympatii do "swojaka". Ale w tym wypadku miałem na myśli skuteczność.

  20. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    ogolnie chodzi o zuzlowcow wysokiej klasy sportowej. Ci jak juz wracali to wymiatali.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Dudek trenował cały czas zawieszenia chodź oficjalnie nie przyzna Ci się do tego....
    Tak, a Grisza siedział w Rosji w pokutnym worku i jedyne ruchy jakie wykonywał to samobiczowanie...

    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Ward czy Dudek to talenty czystej wody i porównywanie Łaguty do nich to żart jakiś.
    Akurat do motocykli i to nie tylko żużlowych ma Grisza dryg. Gdyby miał mentalność brata to byłby w klasyfikacji GP wyżej od niego.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 07-02-2019 o 22:53
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  22. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Wezma jeszcze Grina i sie cieplo zrobi nie na dole tabeli ale w okolicach top4 ...

  23. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Wezma jeszcze Grina i sie cieplo zrobi nie na dole tabeli ale w okolicach top4 ...
    Niech biorą! Liga byłaby zayebista.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Torretoo (07-02-2019)

  25. Powrót do góry    #516
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Niech biorą! Liga byłaby zayebista.
    I tylko Majewski by walił głową w ścianę oglądając mecze Motoru w Eleven
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    stanior (07-02-2019)

  27. Powrót do góry    #517
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    No to teraz meczyki Motoru zapowiadają się zacnie. Ciekawe kto zatem spadnie

  28. Powrót do góry    #518
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Obawiam się, że Grudziądz.

  29. Powrót do góry    #519
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,416
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No to teraz meczyki Motoru zapowiadają się zacnie. Ciekawe kto zatem spadnie
    Dla mnie dalej spada Lublin. Łaguta nie ugasi tego pożaru. Zengota , Jonsson czy Michelsen jako liderzy drużyny ? Mocna juniorka na papierze ale czy aby na pewno? pierwszy rok w Ekstralidze jest ciężki i nie zdziwi mnie jak na przykład ktoś pokroju Rolnickiego bedzie sobie z tą parą radził doświadczeniem e-ligowym.

  30. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Grisza to głupek ale raczej nie sqrysyn. Nie chce mi się wierzyć żeby wyciął taki numer za plecami Mrozka. To nie jest przypadkiem tak, że Mrozek puścił go bo bardziej opłaca mu się kontrakt z Dziadygą ? Będzie miał lidera od 1 kolejki a nie w połowie sezonu. Poza tym Hancock w parkingu będzie bardziej przydatny niż Głupek.

    A jako kibic to się cieszę, że będzie w tym roku okazja oglądać Głupka w ekstralipie bo co by o nim nie powiedzieć to jest to fantastyczny rajder.
    Tez pomyslalem w pierwszej chwili,ze moze bylo to dogadane z Mrozkiem,ale slowa Zyto temu przecza.
    Oni czuli pismo nosem,ale ze slow Piotrusia wynika,ze dealu z Motorem nie bylo.

    Tak sobie czytam tego Kepe co on wygaduje i chyba trafil do SE kolejny pajac.
    Laguta w Lublinie to mala zemsta na Mrozku.No ok,tu trafil widocznie swoj na swego.
    Jednak wedlug niego Laguta zostal skrzywdzony.Niezly papudrok.
    Tym bardziej zycze im spadku.

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Obawiam się, że Grudziądz.
    Grudziadz ma okazje jako jedyna z druzyn powiedzmy zagroznych ,utrzec nosa Motorowi.
    Pozostale ktore sa typowane na miejsca 5-8 zawitaja do Lublina juz z Laguta w skladzie.
    Lublin na wyjezdzie raczej sztycha nie zrobi ale u siebie z Grisza moga meczu nie przegrac.
    Mecz pierwszej kolejki nabiera dodatkowego smaczku a GKM wywozac stamtad punkty,moze zwiekszyc szanse
    na utrzymanie.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Wyjaśniłeś.
    Kuswa,bo najpierw Buszmen,potem Ty udajecie Mariusza.
    Kepa mowil,ze Grega nie chce widziec,bo ten okazal sie
    niehonorowy a dla niego honor jest wazna rzecza,
    by za chwile siadac do stolu chyba z jeszcze wieksza szuja,
    to o czym to swiadczy?
    Dla mnie to obluda i hipokryzja.
    Krotko po ataku na Hancocka pisalem,ze Kepa sobie niepotrzebnie
    honorem gebe wyciera,bo jest prezesem SE klubu a nie Papiezem
    a w tym fachu roznie bywa.Dlugo nie czekalem na moment
    w ktorym pan prezes zrobi sobie z geby cholewe.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-02-2019 o 06:54
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lego (08-02-2019)

  32. Powrót do góry    #521
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,440
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Jakoś czułem, że Grisza odwali kolejny numer. Nie przepadam za Mrozkiem, ale mimo wszystko współczuję mu mega kaca

    Co do samego powrotu Griszy to nawet jak będzie jechał 80% swoich możliwości to i tak będzie wciągał nosem resztę "liderów" motoru.

    Patrząc na terminarz Motoru, to w pierwszych 5 kolejkach i tak miał trudny terminarz. Jak myślą o utrzymaniu to muszą wygrać pierwszy mecz z GKM.
    Tylko Falubaz

  33. Powrót do góry    #522
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Patrząc na terminarz Motoru, to w pierwszych 5 kolejkach i tak miał trudny terminarz. Jak myślą o utrzymaniu to muszą wygrać pierwszy mecz z GKM.
    Paradoksalnie właśnie trudny terminarz początku sezonu może być ich sprzymierzeńcem. Z GKM-em są w stanie wygrać i bez Griszy, pozostałe 4 mecze (3 wyjazdy i Leszno u siebie) i tak były skazane na niepowodzenie. 2 punkty za Grudziądz i 5 zwycięstw u siebie z Łagutą daje 12 punktów, nawet bez bonusów - więcej niż w ubiegłym roku siódmy Falubaz.
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Krotko po ataku na Hancocka pisalem,ze Kepa sobie niepotrzebnie
    honorem gebe wyciera,bo jest prezesem SE klubu a nie Papiezem
    a w tym fachu roznie bywa.Dlugo nie czekalem na moment
    w ktorym pan prezes zrobi sobie z geby cholewe.
    Dokładnie, zwłaszcza że Kępa całą sprawę z Gregiem wyolbrzymił a wszyscy tu obecni łyknęli to jak pelikany - po prostu porozmawiali gdzieś przelotem na lotnisku i tyle. Madsen i A.Łaguta mieli już podpisane listy intencyjne i jakoś nikt im do dzisiaj tego nie wypomina... Sam sobie tylko Kępa szkodził tymi wypowiedziami. Bo na Grega i tak chętny się znajdzie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  34. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,287
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Również i moim zdaniem za ,,chwilę'' do Motoru trafi jeszcze Dziad.
    Oni dostali konkretny zastrzyk gotówki z UM i chyba nie będą trzymać tego w szafie na czarną godziną.

    Gardzę takim zachowaniem jakie prezentuje Grisza, ale to żaden mój kuzyn, ani nawet kolega, a dzięki temu liga robi się ciekawsza, więc mi lata zachowanie Ruska koło nosa

    A przecież w tym wszystkim, wszystkim o to chodzi

    Niech biorą jeszcze Grega i Falubaz nie ma szans


    A co do Mrozka.
    Też byłem ciekawy jego reakcji.
    Ale natychmiastowej i prawdziwej

    Teraz już co powie, będzie to ,,wyreżyserowane'' i ustalone, więc obojętnie co powie to i tak będzie to trzeba podzielić przez trzy

  35. Powrót do góry    #524
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Paradoksalnie właśnie trudny terminarz początku sezonu może być ich sprzymierzeńcem. Z GKM-em są w stanie wygrać i bez Griszy, pozostałe 4 mecze (3 wyjazdy i Leszno u siebie) i tak były skazane na niepowodzenie. 2 punkty za Grudziądz i 5 zwycięstw u siebie z Łagutą daje 12 punktów, nawet bez bonusów - więcej niż w ubiegłym roku siódmy Falubaz.

    Dokładnie, zwłaszcza że Kępa całą sprawę z Gregiem wyolbrzymił a wszyscy tu obecni łyknęli to jak pelikany - po prostu porozmawiali gdzieś przelotem na lotnisku i tyle. Madsen i A.Łaguta mieli już podpisane listy intencyjne i jakoś nikt im do dzisiaj tego nie wypomina... Sam sobie tylko Kępa szkodził tymi wypowiedziami. Bo na Grega i tak chętny się znajdzie.
    Artem listu podpisanwego zdaje sie nie mial. Leon mial. Ale przeciez do dzis sie to im wypomina....
    Tacy sa Lagutowie. Kibel z geby.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #525
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Z punktu widzenia kibica to transfer bardzo fajny i pod względem wyrównania ligi, a zwłaszcza pod kątem widowiskowości Griszy. Znacznie wzmocnił siłę Lublina i jak wcześnie Motor był murowanym faworytem do spadku tak teraz moim zdaniem jest "tylko" głównym kandydatem do spadku. Gdyby udało im się jednak ściągnąć Grega no to zmieniłoby postać rzeczy i o ligowy byt drżeć nie musieliby chyba tylko w Lesznie i Zielonej Górze.
    Natomiast z punktu widzenia około sportowego Grisza stracił u mnie resztki sympatii, którą do niego miałem. U nas Siara zabrał mu Camaro no więc chłopak mógł się obrazić, no ale tu.. Krótkie Spodenki za nim latały, broniły, nosek i nie tylko podcierały, a ten im taki numer wywinął. Myślę, że Mrożek i kibice Row-u mają od wczoraj strasznego kaca. Ja im współczuje.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    j-rules (08-02-2019)

  38. Powrót do góry    #526
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kuswa,bo najpierw Buszmen,potem Ty udajecie Mariusza.
    Kepa mowil,ze Grega nie chce widziec,bo ten okazal sie
    niehonorowy a dla niego honor jest wazna rzecza,
    by za chwile siadac do stolu chyba z jeszcze wieksza szuja,
    to o czym to swiadczy?
    Dla mnie to obluda i hipokryzja.
    Krotko po ataku na Hancocka pisalem,ze Kepa sobie niepotrzebnie
    honorem gebe wyciera,bo jest prezesem SE klubu a nie Papiezem
    a w tym fachu roznie bywa.Dlugo nie czekalem na moment
    w ktorym pan prezes zrobi sobie z geby cholewe.
    Nie wiem ile razy Kępa powoływał się w sytuacji z Hancockiem na słowo "honor", z tego co pamiętam to zero. Nie chciał z nim prowadzić rozmów po tym jak zachował się względem Motoru i jego osobiście i to tyle. Z Lagutą żadnych przykrych doświadczeń nie ma, więc usiedli do stołu. Proste i logiczne. Gdyby Kępa, po akcji Hancocka, miał w ogóle przestać negocjować ze wszystkimi niesłownymi zawodnikami to miałby problem aby uzbierać siódemkę na ligę. Zresztą status persona non grata w Lublinie, jakiego dorobił się Hancock nie jest niczym nadzwyczajnym - podejrzewam, że w Toruniu podobnie podchodzą do osoby Vaculika, w Grudziądzu do Madsena, w Tarnowie do Artema i tak dalej. Bywa.

    I pisząc już tak ogólnie to naprawdę dałbym spokój tym na siłę kreowanym oskarżeniom. Rozumiem, fajnie było bagatelizować słowa Kępy o Hancocku w okolicach listopada, fajnie się było z niego śmiać jak Rzeszów nie dostał licencji, bo "hahaha teraz Motor będzie skazany na Grega i po co było Kępie rzucać takie deklaracje xD", ale skoro poszukał wzmocnienia i znalazł je nie w osobie Hancocka to serio można by przestać w to brnąć, bo zbliżanie się jakością wpisów do cukrzycy czy sierściucha nie powinno być celem forumowiczów, którzy potrafią dyskutować na zdecydowanie wyższym poziomie.

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (08-02-2019), Peter Kildemand (08-02-2019)

  40. Powrót do góry    #527
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Również i moim zdaniem za ,,chwilę'' do Motoru trafi jeszcze Dziad.
    Oni dostali konkretny zastrzyk gotówki z UM i chyba nie będą trzymać tego w szafie na czarną godziną.

    Gardzę takim zachowaniem jakie prezentuje Grisza, ale to żaden mój kuzyn, ani nawet kolega, a dzięki temu liga robi się ciekawsza, więc mi lata zachowanie Ruska koło nosa

    A przecież w tym wszystkim, wszystkim o to chodzi

    Niech biorą jeszcze Grega i Falubaz nie ma szans
    Myślisz że przegralibyśmy w finale ligi z takim Motorem ?


    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Obawiam się, że Grudziądz.
    Jeżeli w Gorzowie faktycznie jest tak poważny problem z kasą, to oni też nie mogą spać spokojnie.

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Dominik (08-02-2019), welna (08-02-2019)

  42. Powrót do góry    #528
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    zabovsky napisał:
    Nie wiem ile razy Kępa powoływał się w sytuacji z Hancockiem na słowo "honor", z tego co pamiętam to zero. Nie chciał z nim prowadzić rozmów po tym jak zachował się względem Motoru i jego osobiście i to tyle. Z Lagutą żadnych przykrych doświadczeń nie ma, więc usiedli do stołu. Proste i logiczne. Gdyby Kępa, po akcji Hancocka, miał w ogóle przestać negocjować ze wszystkimi niesłownymi zawodnikami to miałby problem aby uzbierać siódemkę na ligę. Zresztą status persona non grata w Lublinie, jakiego dorobił się Hancock nie jest niczym nadzwyczajnym - podejrzewam, że w Toruniu podobnie podchodzą do osoby Vaculika, w Grudziądzu do Madsena, w Tarnowie do Artema i tak dalej. Bywa.

    I pisząc już tak ogólnie to naprawdę dałbym spokój tym na siłę kreowanym oskarżeniom. Rozumiem, fajnie było bagatelizować słowa Kępy o Hancocku w okolicach listopada, fajnie się było z niego śmiać jak Rzeszów nie dostał licencji, bo "hahaha teraz Motor będzie skazany na Grega i po co było Kępie rzucać takie deklaracje xD", ale skoro poszukał wzmocnienia i znalazł je nie w osobie Hancocka to serio można by przestać w to brnąć, bo zbliżanie się jakością wpisów do
    cukrzycy
    czy sierściucha nie powinno być celem forumowiczów, którzy potrafią dyskutować na zdecydowanie wyższym poziomie.
    Śmierdzący konfidencie, błąd logiczny. Jeśli się ubrudziłeś podając komuś rękę to w jakim celu podajesz komuś drugiemu który ma jeszcze bardziej brudne ręce. Albo działasz cynicznie i z premedytacja, albo masz problemy ze sobą. Przecież można wybrać zawodników o lepszej reputacji niż Herbie czy Łaguta.
    p.s. Nazywać kogoś wulgarnie i mówić o jakimś wyższym poziomie. Normalnie śmiech. Ja przynajmniej nie udaję, bo jesteś dla mnie kawałkiem śmierdzącej szmaty.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 08-02-2019 o 13:15
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #529
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,287
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Myślisz że przegralibyśmy w finale ligi z takim Motorem ?
    Myślę, że tak samo ,,powąchacie'' finał co Motor .....

    A co do mojego wpisu, oczywiście miałem na myśli punkt bonusowy w Waszym dwumeczu

  44. Powrót do góry    #530
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Myślę, że tak samo ,,powąchacie'' finał co Motor .....

    A co do mojego wpisu, oczywiście miałem na myśli punkt bonusowy w Waszym dwumeczu
    Jeszcze sie zdziwicie jak Wam Polska B dokopie. W finale jeszcze nie w tym roku. Ale 365dni dalej ? Za dużo tu sie pisze o tej stagnacji ekstraligi. Wg mnie spadnie Grudziadz, Gorzow lub Torun. Bez kontuzjii.

  45. Powrót do góry    #531
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie wiem ile razy Kępa powoływał się w sytuacji z Hancockiem na słowo "honor", z tego co pamiętam to zero. Nie chciał z nim prowadzić rozmów po tym jak zachował się względem Motoru i jego osobiście i to tyle. Z Lagutą żadnych przykrych doświadczeń nie ma, więc usiedli do stołu. Proste i logiczne. Gdyby Kępa, po akcji Hancocka, miał w ogóle przestać negocjować ze wszystkimi niesłownymi zawodnikami to miałby problem aby uzbierać siódemkę na ligę. Zresztą status persona non grata w Lublinie, jakiego dorobił się Hancock nie jest niczym nadzwyczajnym - podejrzewam, że w Toruniu podobnie podchodzą do osoby Vaculika, w Grudziądzu do Madsena, w Tarnowie do Artema i tak dalej. Bywa.
    To gdzie Hancock jest czy bedzie persona non grata mnie ani ziebi ani grzeje.
    Kepa wyraznie podal powod dlaczego z Hancockiem nie wroci do negocjacji .
    Powodem bylo zlamanie slowa przez Hancocka,tak przynajmniej twierdzil Kepa,dodajac
    ze dla niego slowo i podanie sobie reki cos znaczy.Pozowal na strasznie honorowego goscia.
    Widac wyraznie,ze podanie reki i slowo nic dla niego nie znaczy,bo inaczej Laguta bylby w Rybniku,
    czyli tam gdzie publicznie obiecal a ile rak sie napodawal ,nawet nie zlicze.

    Znasz takie powiedzenie,z kim sie zadajesz,takim sie stajesz?
    Hancock szmata a Laguta kim jest?
    Zapytajcie moze pana Kepy skoro tak go bronicie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-02-2019 o 14:17
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #532
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To gdzie Hancock jest czy bedzie persona non grata mnie ani ziebi ani grzeje.
    Kepa wyraznie podal powod dlaczego z Hancockiem nie wroci do negocjacji .
    Powodem bylo zlamanie slowa przez Hancocka,tak przynajmniej twierdzil Kepa,dodajac
    ze dla niego slowo i podanie sobie reki cos znaczy.Pozowal na strasznie honorowego goscia.
    Widac wyraznie,ze podanie reki i slowo nic dla niego nie znaczy,bo inaczej Laguta bylby w Rybniku,
    czyli tam gdzie publicznie obiecal a ile rak sie napodawal ,nawet nie zlicze.

    Znasz takie powiedzenie,z kim sie zadajesz,takim sie stajesz?
    Hancock szmata a Laguta kim jest?
    Zapytajcie moze pana Kepy skoro tak go bronicie.
    Kingpin pieprzy tak jak w watku politycznym. Po prostu jego Toruń staje sie równolegle kandydatem do spadku. Co ma Kepa do slowa Laguty? Grubasku, ogarnij sie...

  47. Powrót do góry    #533
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    p.s. Nazywać kogoś wulgarnie i mówić o jakimś wyższym poziomie. Normalnie śmiech. Ja przynajmniej nie udaję, bo jesteś dla mnie kawałkiem śmierdzącej szmaty.
    Skąd pewność, że chodziło o ciebie? Samoświadomość na wysokim poziomie, nie ma co Zawsze to kolejny krok do zdania sobie sprawy z tego jakim pośmiewiskiem jesteś na tym forum

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To gdzie Hancock jest czy bedzie persona non grata mnie ani ziebi ani grzeje.
    Kepa wyraznie podal powod dlaczego z Hancockiem nie wroci do negocjacji .
    Powodem bylo zlamanie slowa przez Hancocka,tak przynajmniej twierdzil Kepa,dodajac
    ze dla niego slowo i podanie sobie reki cos znaczy.Pozowal na strasznie honorowego goscia.
    Widac wyraznie,ze podanie reki i slowo nic dla niego nie znaczy,bo inaczej Laguta bylby w Rybniku,
    czyli tam gdzie publicznie obiecal a ile rak sie napodawal ,nawet nie zlicze.

    Znasz takie powiedzenie,z kim sie zadajesz,takim sie stajesz?
    Hancock szmata a Laguta kim jest?
    Zapytajcie moze pana Kepy skoro tak go bronicie.
    Kępa nigdy Hancocka szmatą nie nazwał. Podobny mit jak z tym rzekomym powoływaniem się na honor. Natomiast wymaganie żeby był teraz świętszy od papieża tylko dlatego, że postanowił publicznie podać przyczyny, dla których nie stara się o Hancocka trąci groteską.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-02-2019)

  49. Powrót do góry    #534
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Publicznie podal,ze ta przyczyna bylo niehonorowe zachowanie sie Hancocka.
    Oczywiscie mozna teraz przekuc dyskusje na definicje niehonorowego zachowania,ale
    to jest wlasnie mariuszowanie.Dla mnie podanie sobie reki a potem nie dotrzymanie
    slowa jest wlasnie niehonorowym zachowaniem.Rozumiem ,ze dla Ciebie moze to miec inne
    znaczenie,masz moze swoja definicje,bos sie uczepil tego honoru jak niepodleglosci.

    Traci groteska,masz racje,ale wybielanie Kepy.
    Strasznie wybiorczo facet traktuje niehonorowe zachowanie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-02-2019 o 15:07
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #535
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No ale on przecież nie miał do czynienia z Łagutą wcześniej, więc Rusek miał u niego czystą kartę. Proste.
    Hancock go wystawił i drugiej szansy nie dostał. A to co "podobno" i w innych klubach to już nie jest sprawa Kępy.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-02-2019)

  52. Powrót do góry    #536
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Naprawdę nie potrzeba intelektu Jarosława Królewskiego, żeby pewne rzeczy zrozmieć. Ale tutaj jak widać na załączonym obrazku wielu albo udaje idiotów albo nimi są.

    Co tu jest do debatowania ?

    Dziad zrobił w przysłowiowego chu__ja JK. Ten powiedział, że drzwi dla niego są zamknięte. Proste ? Proste.


    Pojawiła się szansa na Meldonium. Zadzwonił. Dogadał się. Podpisał go. Normalne prawa rynku. Ci , którzy stawiają na jednym poziomie temat GŁ i GH są chorzy z zazdrości. I mówię tu o normalnych userach, których mimo wszystko kilkunastu na tym forum jest. Takich jak cukrzyca czy pachołek aronka nawet nie licze.

  53. Powrót do góry    #537
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Myślę, że tak samo ,,powąchacie'' finał co Motor .....

    A co do mojego wpisu, oczywiście miałem na myśli punkt bonusowy w Waszym dwumeczu
    Też się zgadzam z tym wąchaniem finału .Po dogłębnej analizie ,Sparta i Włókniarz raczej nie do złapania

  54. Powrót do góry    #538
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zabovsky ty yebany konfidencie niewazne kogo obrazasz. Naprawde najbardziej bawia mnie takie osoby ktore ublizaja a potem sa oburzone ze ktos je obraza i jeszcze mowia o wyzszym poziomie dyskusji
    Buszmen napiszę ci tak. Przykladowo oczywiscie Twoja dziewczyna puscila sie z twoim kumplem a jej kolezanka tez niedawno puscila sie z kumplem jeszcze bardziej spektakularnie to Ty bierzesz sie za taka kolezanke i mowisz jej ze ma u ciebie czyste konto. Cos tu jest nie tak. Wszystko oczywiscie zalezy od punktu widzenia
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  55. Powrót do góry    #539
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Jednak dragi dalej są grane. Idź wypisywać swoje bzdury gdzie indziej.

  56. Powrót do góry    #540
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez bee3 Zobacz posta
    Jeszcze sie zdziwicie jak Wam Polska B dokopie. W finale jeszcze nie w tym roku. Ale 365dni dalej ? Za dużo tu sie pisze o tej stagnacji ekstraligi. Wg mnie spadnie Grudziadz, Gorzow lub Torun. Bez kontuzjii.
    Tak z ciekawości zapytam ,dlaczego z ligi nie mogą zlecieć Falubaz czy Unia ?

Strona 12 z 37 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •