Strona 12 z 21 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 902

Wątek: ► FINAŁ DMP 2018 STAL GORZÓW VS KS UNIA LESZNO (mecz i rewanż)

  1. Powrót do góry    #496
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Ten pomysł z Zmarzlikiem pod 8 i plastronem pod 5 faktycznie ma sens, choćby właśnie ze względu na taktyka.
    Jakbyś to powiedział naszemu Stasiowi , to by Cię zrugał , wysłał na playstation , otarł zaparowane gogle i z miną srającego buca
    wysłał do diabła . Ot , taka nasza odmiana managera od siedmiu boleści ...

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (22-09-2018)

  3. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Junior plastron pod 5 to co innego niż Sundstroem. To ma sens. Kompletnie nie zmienia też nic Zmarzlikowi dając faktycznie potencjalnie szansę taktyczna.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Rysiek (22-09-2018)

  5. Powrót do góry    #498
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Długo zbierałem się żeby napisać coś po pierwszym finałowym meczu ale ciężko było mi dojść do porządku z nerwami po tym "widowisku" za prawie 100 pln.
    Pal licho jednak te ceny czy ryzyko które podjęło szefostwo ustalając kwoty na tym poziomie. Stawka tego meczu w połączeniu z sytuacją finansową klubu może skutecznie tłumaczyć takie zagrywki i naprawdę nie ma się co oburzać. Zagrali, przegrali-koniec historii. Pytanie tylko czego oczekujemy decydując się już na wyjście( czy też namawiając innych ludzi by liznęli trochę żużla i zarazili się tą chorobą). Ja oczekiwałem oczywiście czegoś w pobliżu perfekcji całej zaangażowanej w przedsięwzięcie drużyny.

    Co otrzymałem....
    Już poranek sprawił że pod skórą czułem, że wesoło nie będzie. Zdjęcia „zafoliowanego” sektora gości wywołał u mnie ciarki na plecach a już tłumaczenia PREZESA który pisze że o niczym nie wiedział... kto ma wiedzieć ja się pytam. Kto w tym klubie trzyma rękę na pulsie i kontroluje sytuację? Do głowy przychodzą mi tylko dwie przerażające odpowiedzi. Ktoś tu nieudolnie kłamie i NIKT.

    Nie ma jednak co za bardzo zostawać przy sprawach organizacyjnych bo tragedii ostatecznienie było. W sumie nie ma się co dziwić, łatwiej ogarnąć 13000 kibiców niż np 16000.

    Skupić się należy na personie która doprowadza mnie regularnie do szewskiej pasji a w ostatnim czasie doszczętnie przegina pałkę.
    Pan Stanisław już w półfinale był tak pewny siebie, że ustawił w Gorzowie słabszego juniora na Gruchalskiego. Ktoś powie że wygraliśmy pierwszy mecz, że nie ma problemu bo finał tej batalii był już rozstrzygnięty i ten oczywisty błąd to co najwyżej przejaw lekkiej buty.


    Nic z tych rzeczy. W jego ekipie skład ułożony na pierwszy mecz sezonu może zostać zmieniony tylko w wyniku kontuzji. Robi z chłopaków uprawiających sport w którym co rusz ryzykują życie młode panienki których to może urazić każde słowo, zmiana nie będąca po myśli tychże panien czy też nawet ładniejsza koleżanka w ekipie.
    Tym sposobem w najważniejszym meczu sezonu pojechaliśmy w nie najsilniejszym składzie a to tylko wstęp do wydarzeń które miały nadejść później.
    Już na wejście dostajemy tor który wywołuje czerwone rumieńce wstydu. Tor na którym decyduje start a gospodarze nie są przygotowani na najmniejsze zmiany i starty te szybko zaczynają przegrywać. Różne tory robiono w Polsce, robiono tory na których wyprzedzanie było mocno ograniczane ale zawsze robiono to by dawało to przewagę nad przeciwnikiem. Oczywiście takie zachowania można oceniać negatywnie ale jak ocenić sytuację w której zepsucie widowiska w najważniejszym meczu nie daje nic gospodarzowi? Na prawdę przykro było patrzeć na Bartka po biegach w których wyczyniał cuda choć nie miał szans na poprawienie swojej pozycji próbował walczyć z prawami fizyki…

    Krzysiek który w Gorzowie przez całe zawody nie jest w stanie wygrać 1 biegu..pomyślałem że gadanie o wielu świetnych silnikach to była bajka i zatarta w półfinale jednostka pozwalała mu jeździć w Gorzowie na poziomie do którego nas przyzwyczaił. Po dwóch dniach przychodzi jednak mecz w Szwecji gdzie wraca KK wygrywający 4 biegi. Wnioski nasuwają się same w niedzielę jechaliśmy na torze niespodziance którego stan sztab najpierw próbował tłumaczyć opadami w czwartek… pomijając cudowną jak na wrzesień aurę która zastała nas po tych opadach. W dalszym etapie pojawiła się standardowa gadka o komisarzach skutecznie obnażona przez brak jakichkolwiek dokumentów potwierdzających te okoliczności. Dla mnie sprawa jest prosta, nie ma oficjalnych komunikatów to robimy swoje. Na mordę to jest krem NIVEA.
    Ale wystarczy o torze…
    Może będzie to trochę brutalnie napisane ale niebiosa przynoszą Panu Stanisławowi prosto pod stopy prezent w kolorowym pudełku z napisem „Twoja szansa” problem tylko że napis ten nie był w języku polskim był w języku „regulaminu”… Widzi to libky z wysokości górnej trybuny widzi to masa innych kibiców którzy nie mają płacone za znajomość tego języka a poznają go tylko hobbystycznie często bez zagłębiania się w najgłębsze jego regiony. Mamy na szczęście profesjonalistów którzy organizują widowiska za grubą kasę i zatrudniają osoby które mają ten bezsprzecznie trudny język w małym paluszku… taaa
    Pan Stanisław przestraszony możliwością zmian kopie bez zbędnej refleksji to pięknie opakowane pudełko i puszcza do biegu nastolatka z otwartym złamaniem. Za gówniarza marzyłem o byciu żużlowcem, patrząc na takie wydarzenia mam ochotę odwiedzić rodziców i podziękować im że mi nie pozwolili, przeprosić za słowa które wtedy padały po prostu im podziękować. Bo jeśli w 21 wieku mamy do czynienia z takim profesjonalizmem to co musiało być lata temu. Ciężko zdecydować co w tej sytuacji było większym dramatem .

    Obrazu rozpaczy dopełnia konferencja prasowa.. każdy kto chciał to słyszał, ja miałem tą przyjemność jeszcze w samochodzie wracając do domu.. całe szczęście nie prowadziłem.
    Za dużo już widziałem wyczynów Pana Stanisława i wiem że jest to już stan niereformowalny. Przekładając to na swoją prace zastanawia mnie tylko gdzie jest w tej chwili szefostwo, gdzie są wymagania profesjonalizmu. Zastanawia mnie ile ja bym jeszcze popracował popełniając błąd za błędem , jeśli bałbym się wykorzystać wszystkie możliwości mojej firmy i bał się jakichkolwiek zmian , jeśli nie znałbym przepisów które dotyczą mojej pracy i wreszcie gdzie również przez ten brak zaryzykowano by życie innego człowieka.( tutaj od razu dodam że nie winię tylko trenera za pozwolenie na jazdę chłopakowi z otwartym złamaniem i przeraża mnie że nie słyszę o jakichkolwiek konsekwencjach dla odpowiedzialnych osób… naprawdę nie zdjęto mu nawet rękawiczki??) Ciężko mi tylko znaleźć porównanie to toru który psuje tysiącom ludzi na stadionie i w TV oglądanie finału najlepszej ligi świata i okolic.

    Może jeszcze słówko o postawie zawodników i samym meczu. Tragedia była blisko ale nie można być zbytnio zawiedzionym. Leszno jest silne, piekielnie silne i zwycięstwo, nawet minimalne, można ocenić pozytywnie bo bardzo prawdopodobne, że to jedyny przegrany mecz przez Byki w całej rundzie finałowej. Jasne, że była szansa na więcej bo przy Walasku który pokonał 4 rywali w 4 biegach i nieprzegranym biegu juniorskim droga do 49-50 punktów była otwarta. Nie zagrała jednak nasza największa siła czyli przewaga ze strony liderów. Poza problemami Bartka z fizycznym brakiem możliwości wyprzedzania ciężko powiedzieć co się stało, może po prostu trzeba przyjąć, że na takim poziomie jest to po prostu możliwe i trzeba wziąć to na klatę.

    Rewanż.. czyli demony wracają.
    Będzie krótko bo klawiatura już zmęczona. Sporo już tu zostało napisane, do Leszna jedziemy w nie najsilniejszym możliwym składzie. Przy dużej dozie dobrej woli tłumaczenia Pana Stanisława( ja tyle dobrej woli nie jestem w stanie w sobie wykrzesać) można zaakceptować. Chce mieć spokój będzie miał. Dlaczego jednak nie jest w stanie wpaść na pomysł z 3 juniorem pod 5, dlaczego hobbyści muszą wychwytywać takie rzeczy? Czy na pewno wszyscy w tej całej historii znajdują się na odpowiednich miejscach? Oby mecz ten niezależnie od wyniku potoczył się spokojnie przez 15 biegów(niezależnie w tą czy następną niedzielę) bo w innym przypadku, jeśli Stalowcy wzniosą się na wyżyny i pojadą w Lesznie świetne zawody szczegóły mogą zadecydować o mistrzostwie. Wtedy na kolejnej konferencji Pan Stanisław może usłyszeć już od wszystkich dziennikarzy, że to on przegrał złoto. Jak to zniesie? Obyśmy nie musieli się przekonywać.
    Ostatnio edytowane przez libky ; 22-09-2018 o 11:27

  6. Już 16 użytkowników podziękowało forumowiczowi libky za jego przydatny post!

    Arm (22-09-2018), CarlitosFalubaz (22-09-2018), Falubaz (23-09-2018), Nigel (22-09-2018), Przemek (22-09-2018), Rysiek (22-09-2018), Semen (23-09-2018), Staleczka 3 (22-09-2018), Słowianka (22-09-2018), lego (22-09-2018), lemur6666 (22-09-2018), manekinn (22-09-2018), spiniaza1 (26-09-2018), thengel (22-09-2018), ursus (28-09-2018), yahata (26-09-2018)

  7. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,452
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Od tygodnia wiadomo, że rewanż w Lesznie się nie odbędzie z powodu opadów. Nie zrobiono znowu nic by zaoszczędzić zbędnie spalonego paliwa, zdartych zelówek, zabiegów i starań.

    Wszyscy aktorzy muszą się pojawić na stadionie by mecz można było odwołać bo ekstraliga i NC+ tak chcą.

    A wystarczyło przełożyć na 17...
    UNSCARED

  8. Powrót do góry    #500
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Od tygodnia wiadomo, że rewanż w Lesznie się nie odbędzie z powodu opadów. Nie zrobiono znowu nic by zaoszczędzić zbędnie spalonego paliwa, zdartych zelówek, zabiegów i starań.

    Wszyscy aktorzy muszą się pojawić na stadionie by mecz można było odwołać bo ekstraliga i NC+ tak chcą.

    A wystarczyło przełożyć na 17...
    Jest decyzja, finał przełożony na przyszłą sobotę

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tomaszw1994 za jego przydatny post!

    lemur6666 (22-09-2018)

  10. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dziwny ten sport. Odwoluja final dzien wczesniej a przeciez w Lesznie zawsze najglosniej protestuja przeciwko odwolaniu spotkania z powodu warunkow torowo pogodowych.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #502
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Dziwny ten sport. Odwoluja final dzien wczesniej a przeciez w Lesznie zawsze najglosniej protestuja przeciwko odwolaniu spotkania z powodu warunkow torowo pogodowych.
    Bzdura.

  12. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Stwierdzam fakty. Tor w Lesznie przeciez zawsze mozna przygotowac w kazdych warunkach. Takie teorie mozna uslyszec po odwolanych spotkaniach. Tak na marginesie to tylko jedno spotkanie odwolano dotychczas w tym sezonie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #504
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,625
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Dziwny ten sport. Odwoluja final dzien wczesniej a przeciez w Lesznie zawsze najglosniej protestuja przeciwko odwolaniu spotkania z powodu warunkow torowo pogodowych.
    A kto to w ogóle odwołał?

  14. Powrót do góry    #505
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Unia Leszno, Ekstraliga Zuzlowa i nsport. Zakladam ze na wniosek UL. Procedura zaklada ze zgodę powinna wyrazic tez SG. W Gorzowie twierdza ze nic o tym nie wiedzieli i zostali postawieni przed faktem dokonanym.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #506
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Można. Pod warunkiem, że więcej nie pada.
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Stwierdzam fakty. Tor w Lesznie przeciez zawsze mozna przygotowac w kazdych warunkach. Takie teorie mozna uslyszec po odwolanych spotkaniach. Tak na marginesie to tylko jedno spotkanie odwolano dotychczas w tym sezonie.

  16. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    i jak tam koledzy pada w lesznie

  17. Powrót do góry    #508
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Ten kto podjął decyzję o odwołaniu meczu podjął bardzo dobra decyzję. Niestety ale dziś nie byłoby szans na rozegranie meczu. Oby za tydzień pogoda dopisala

  18. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    i jak tam koledzy pada w lesznie
    na moje to nie deszcz

    to ulewa........

    od 4 miesięcy nie padało

    aż do 16.37

    a od mniej więcej 3 godzin leje i pewnie lać jakiś czas jeszcze będzie

  19. Powrót do góry    #510
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    To był (jest)tak duży front, ze nie było mowy o pomyłce. Bardzo sluszna decyzja

  20. Powrót do góry    #511
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Mniej więcej o tej porze miałem tu wpaść i gratulować tytułu ale meczu nie ma to gratuluje temu komuś kto odwołał mecz bo to co się dzieje za oknem to jakaś kpina

  21. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Mniej więcej o tej porze miałem tu wpaść i gratulować tytułu ale meczu nie ma to gratuluje temu komuś kto odwołał mecz bo to co się dzieje za oknem to jakaś kpina
    im dłużej na coś czekasz, tym bardziej później się cieszysz

    pijemy już tydzień od wyjazdu na Jancarza

    nic nie stoi na przeszkodzie, aby popić jeszcze tydzień

  22. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    SCOT FZG (23-09-2018), Słowianka (23-09-2018), pyra (24-09-2018), rav_gorzow (23-09-2018)

  23. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    im dłużej na coś czekasz, tym bardziej później się cieszysz

    pijemy już tydzień od wyjazdu na Jancarza

    nic nie stoi na przeszkodzie, aby popić jeszcze tydzień
    Dwa tygodnie chlania, to potem może być detox potrzebny żeby dojść do siebie.
    A gdzie jeszcze opijanie złota, przynajmnie kolejne dwa tygodnie zleci.

    Czas chyba już miejsce rezerwować gdzieś na odwykówce.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Powrót do góry    #514
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    im dłużej na coś czekasz, tym bardziej później się cieszysz

    pijemy już tydzień od wyjazdu na Jancarza

    nic nie stoi na przeszkodzie, aby popić jeszcze tydzień
    No wiesz Wełna, ale ten kolejny zmarowany tydzień w robocie... Kto to później nadgoni?
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  25. Powrót do góry    #515
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,509
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    No wiesz Wełna, ale ten kolejny zmarowany tydzień w robocie... Kto to później nadgoni?
    Zależy od pracy za mnie koledzy nadrabiaja rozkojazenie

  26. Powrót do góry    #516
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,509
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Spoglądam na wyniki Kasprzaka od rzekomego zatarcia się silnika i... Chyba faktycznie coś jest na rzeczy od kilku spotkań Krzychu się męczy, i wyniki poszły znacznie w dół.. A dziś to już wogule w Szwecji tragedia 2,0,0,0..

    Jak KejKej do soboty czego nie ogarnie to może być to występ na 7-9 pkt a z takim wynikiem Krzycha Stal będzie miała duży problem by zawalczyć o remis w tym meczu i złoto

  27. Powrót do góry    #517
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    lepiej zeby KK nie zrobił 9pkt ......

  28. Powrót do góry    #518
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,509
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    lepiej zeby KK nie zrobił 9pkt ......
    Jak Stal myśli o Mistrzostwie to trójka Vaculik KK Zimny muszą zrobić 35 pkt... A jak KK zejdzie poniżej 10 to Vaculik musiał by pojechać niemal bezbłędnie, a Martin aż tak nie zachwyca... I po za tym nie wiadomo co z jego zdrowiem po GP

  29. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Jak Stal myśli o Mistrzostwie to trójka Vaculik KK Zimny muszą zrobić 35 pkt... A jak KK zejdzie poniżej 10 to Vaculik musiał by pojechać niemal bezbłędnie, a Martin aż tak nie zachwyca... I po za tym nie wiadomo co z jego zdrowiem po GP
    Bądźmy poważni. Zdobycie przez Gorzów 40 punktów w rewanżu jest tak prawdopodobne jak to , że Joanna Krupa jest dziewicą.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    lemur6666 (26-09-2018)

  31. Powrót do góry    #520
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Bądźmy poważni. Zdobycie przez Gorzów 40 punktów w rewanżu jest tak prawdopodobne jak to , że Joanna Krupa jest dziewicą.
    Stal zrobi w Lesznie 45 punktów. Ostatni bieg KK z Zimnym ograją Piotrrrka z Emilem. Piotrek popłacze się.... ehhh ile dałbym za taki widok.
    Swoją drogą, w ostatnich spotkaniach to chyba regularnie Stal w Lesznie wygrywa 15 wyścig, co?

    Może być też podobnie:

    https://www.youtube.com/watch?v=oz0Btkv2E3Q
    Ostatnio edytowane przez miszarus ; 26-09-2018 o 14:03
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  32. Powrót do góry    #521
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,452
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Stal zrobi w Lesznie 45 punktów. Ostatni bieg KK z Zimnym ograją Piotrrrka z Emilem. Piotrek popłacze się.... ehhh ile dałbym za taki widok.
    Podobno już to czytał i rzeczywiście się popłakał.
    UNSCARED

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Dominik (26-09-2018)

  34. Powrót do góry    #522
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Bądźmy poważni. Zdobycie przez Gorzów 40 punktów w rewanżu jest tak prawdopodobne jak to , że Joanna Krupa jest dziewicą.
    Gruba przesada. Wystarczy, że Zmarzlik będzie miał dzień i zakręci się w okolicach dużego kompletu a mecz będzie na styk. Obstawiam wygraną Leszna ale nie więcej niż+6 pkt.

  35. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Przecież Zmarzlik ma dzień zawsze. Min 13 pkt jego jest pewne w 5 biegach.

  36. Powrót do góry    #524
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Przecież Zmarzlik ma dzień zawsze. Min 13 pkt jego jest pewne w 5 biegach.
    Pewne są tylko śmierć i podatki...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  37. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    ► FINAŁ DMP 2018 STAL GORZÓW VS KS UNIA LESZNO (mecz i rewanż)

    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Przecież Zmarzlik ma dzień zawsze. Min 13 pkt jego jest pewne w 5 biegach.
    Bardziej chodziło mi o te 16-17 pkt w 6.
    To sporo, nawet dla niego na ulubionym torze.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  38. Powrót do góry    #526
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,509
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Przecież Zmarzlik ma dzień zawsze. Min 13 pkt jego jest pewne w 5 biegach.
    Ma z kim przegrać u nas, jest Emil który potrafi mieć prędkość na Smoku, Piter który kapitalnie jedzie nam finały, i Koldi jak wróci do meczu z wyjazdu z Wrocławia

  39. Powrót do góry    #527
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ma z kim przegrać u nas, jest Emil który potrafi mieć prędkość na Smoku, Piter który kapitalnie jedzie nam finały, i Koldi jak wróci do meczu z wyjazdu z Wrocławia
    W Lesznie Zmarzlik może przegrać z każdym...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  40. Powrót do góry    #528
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    W Lesznie Zmarzlik może przegrać z każdym...
    Ba! Z każdym też może wygrać...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Torretoo (27-09-2018)

  42. Powrót do góry    #529
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    No to" mądre głowy" już zdecydowały . Rufin powiada , że Stal ma jakieś szanse , jeśli Unii mecz położy trzech zawodników.
    Inny leszczyński "ekszpert" - Zbigniew Jąder w ogóle nie dopuszcza innej myśli , niż złoto dla Byków.
    Jeszcze pewnie niezawodny Jaś Krzystyniak coś podobnego wyprorokuje do kompletu.
    Tak dla przypomnienia tylko - przed leszczyńskim meczem obu zespołów w RZ ten sam Rufin ogłaszał światu , iż " nie widzi
    szans na inne rozstrzygnięcie , niż wysoka wygrana gospodarzy i nie ma co liczyć na to , ze mecz będzie wyrównany".
    Sam mecz pokazał co innego , a sam Rufin - jako rasowy komunista jest chyba niereformowalny.
    Na szczęście to tor i postawa zawodników wskaże zwycięzcę , a nie "proroctwa" jakiś szowinistów.

  43. Powrót do góry    #530
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    No to" mądre głowy" już zdecydowały . Rufin powiada , że Stal ma jakieś szanse , jeśli Unii mecz położy trzech zawodników.
    Inny leszczyński "ekszpert" - Zbigniew Jąder w ogóle nie dopuszcza innej myśli , niż złoto dla Byków.
    Jeszcze pewnie niezawodny Jaś Krzystyniak coś podobnego wyprorokuje do kompletu.
    Tak dla przypomnienia tylko - przed leszczyńskim meczem obu zespołów w RZ ten sam Rufin ogłaszał światu , iż " nie widzi
    szans na inne rozstrzygnięcie , niż wysoka wygrana gospodarzy i nie ma co liczyć na to , ze mecz będzie wyrównany".
    Sam mecz pokazał co innego , a sam Rufin - jako rasowy komunista jest chyba niereformowalny.
    Na szczęście to tor i postawa zawodników wskaże zwycięzcę , a nie "proroctwa" jakiś szowinistów.
    Rysio, ale nie sadź się tak bi ci żyłka pęknie. Przecież oni głoszą tylko swoje opinie. Czy trafne czy nie to czas pokaże. Maja prawo mieć swoje zdanie w tym temacie. nawet wtedy jeśli jest one inne niż twoje
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #531
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rysio, ale nie sadź się tak bi ci żyłka pęknie. Przecież oni głoszą tylko swoje opinie. Czy trafne czy nie to czas pokaże. Maja prawo mieć swoje zdanie w tym temacie. nawet wtedy jeśli jest one inne niż twoje
    Bi ci?. Może jaśniej lub poprawniej. O moją żyłkę się nie martw , ja mam dystans - w przeciwieństwie do Ciebie marny
    filozofie i prowokatorze .

  45. Powrót do góry    #532
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Bi ci?. Może jaśniej lub poprawniej. O moją żyłkę się nie martw , ja mam dystans - w przeciwieństwie do Ciebie marny
    filozofie i prowokatorze .
    A jednak, ci ta żyłka zaraz pęknie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #533
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jednak, ci ta żyłka zaraz pęknie
    Z powodu jakiegoś gamonia? Zluzuj.

  47. Powrót do góry    #534
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Rysiek... A Władek z leśniczówki z cygarem w ustach pewnie obstawia porażkę (i to sporą) Stali, co...?
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 28-09-2018 o 18:12

  48. Powrót do góry    #535
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Rysiek... A Władek z leśniczówki z cygarem w ustach pewnie obstawia porażkę (i to sporą) Stali, co...?
    Przyznaję , iż wstyd mi czasami za niego. Lepiej i dla niego i dla kibiców Staleczki , by nie udzielał się tak w mediach.
    To typowy karierowicz i podobnie jak Rufin o zabarwieniu ...czerwonym.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Eneasz (28-09-2018)

  50. Powrót do góry    #536
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Władysław zawsze obstawial na początku bardzo stronniczo i wg swoich sympatii ale potem zauważył, ze co prorokuje to wychodzi odwrotnie I teraz wziął się na sposób i często obstawia inaczej niż by sobie tego życzył

  51. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    To , iż Zmarzlik zdobędzie w finale w Lesznie 16-17 pkt jest niemożliwe. Po prostu. Kasprzak, Vaculik i Zmarzlik muszą zrobić 35 pkt w sześciu biegach każdy. Oczywiście jest to zrobienia,ale niekoniecznie. Oczywistym jest również to , że wtedy zostaje 10 pkt dla Woźniaka i Karczmarza. To tylko teoria, ponieważ jestem pewien,że mecz nie ułoży się tak, aby wszyscy trzej ww pojechali w taktykach przed nominowanymi.

  52. Powrót do góry    #538
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    To , iż Zmarzlik zdobędzie w finale w Lesznie 16-17 pkt jest niemożliwe.
    Niby czemu nie?

  53. Powrót do góry    #539
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,625
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Niby czemu nie?
    Bo nie będzie miał możliwości 6-go startu?

    /edit. Teraz to już napewno. Domin trzymaj się.

  54. Powrót do góry    #540
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,121
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Jakby Kubera nie bawil sie w zamykanie gazu w polowie wirazu zeby nie zrobic krzywdy Smektale, to nie lezalby na torze. Zenada
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Strona 12 z 21 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •