Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 920

Wątek: ► PÓŁFINAŁ DMP 2018 SPARTA WROCŁAW VS KS UNIA LESZNO (mecz i rewanż)

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To mnie ignoruj baranie. Juz jeden kmiot mi zyczyl smierci na tym forum, mozesz byc drugi jak chcesz, nikt nie broni.

    Swoja droga fajni jestescie w tym wroclawskim grajdolku, samu po swoich jedziecie ile wlezie a jak to zrobi kto inny, to placzecie jak dzieci. Agugu

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Za bardzo na ciebie s*am, zeby zyczyc ci czegokolwiek. Nara
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    kobra102 (01-09-2018)

  4. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    A tak wogole to Wrocławiaki coś wiecie czy jest plandeka rozciagnieta? SPARTA WICEMISTRZ? CUKRZYCA?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  5. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Za jazdę Fricka i Milika odpowiadają chyba oni sami, że na szrocie jadą to może Dobrucki miał im zakupy robić.
    Choć chodzą słuchy, że tak ma być i będą jeździć na klubowym sprzęcie - nie wiem czy to prawda niech ktoś wyjaśni, bo to takie nie profesionalne trochę przedszkole

  6. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    A tak wogole to Wrocławiaki coś wiecie czy jest plandeka rozciagnieta? SPARTA WICEMISTRZ? CUKRZYCA?
    Ej ja tu też jestem

    Ale o plandece nic nie wiadomo, zresztą nie byłem dzisiaj na Stadionie, dopiero jutro ok. południa się wybieram spacerowo.

    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Za jazdę Fricka i Milika odpowiadają chyba oni sami, że na szrocie jadą to może Dobrucki miał im zakupy robić.
    Choć chodzą słuchy, że tak ma być i będą jeździć na klubowym sprzęcie - nie wiem czy to prawda niech ktoś wyjaśni, bo to takie nie profesionalne trochę przedszkole
    Były prace nad ,,sprzętem" Milika i Fricke...cokolwiek to znaczy.
    W pierogarni wiadomo tyle, że mają jechać na innych silnikach, niż tych co zwykle.

  7. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Trzeba było na priv pisać straciliśmy efekt zaskoczenia

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Elendir za jego przydatny post!

    antyprzemek (01-09-2018)

  9. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    zejdźcie z Dobruckiego, to trener zupełnie ubezwłasnowolniony do tego niedolny do wpadnięcia na taki pomysł.

    Zmora dziś doskonale podsumował Dobruckiego i Cieślaczka
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  10. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To mnie ignoruj baranie. Juz jeden kmiot mi zyczyl smierci na tym forum, mozesz byc drugi jak chcesz, nikt nie broni.

    Swoja droga fajni jestescie w tym wroclawskim grajdolku, samu po swoich jedziecie ile wlezie a jak to zrobi kto inny, to placzecie jak dzieci. Agugu
    matka syna zawsze poucza a i ojciec czasem pasem zleje ale żeby to robiło lubuskie które jestosować do zlikwidowanią to już jest przegięcie.
    http://lubuskie.********.com/?m=1

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    zejdźcie z Dobruckiego, to trener zupełnie ubezwłasnowolniony do tego niedolny do wpadnięcia na taki pomysł.

    Zmora dziś doskonale podsumował Dobruckiego i Cieślaczka
    planowane wakacje się nie udały ze juz wracacie na forum.

  11. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 275 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Skandalem jest to że jeszcze Cię chłopie nie znalezli
    Bo się nadal chowa w piwnicy

    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka

  12. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 275 w 178 postach
    I masakra jest to że Kubera i Karczmarz musieli jechać a szanowny Pan Dobrucki nie jechał na finał.

    To jest trenerem reprezentacji czy pajacem i marionetka Ruski?

    Zmora fajnie to podsumował jakim gownem jest żużel w Polsce.

    Po prostu jedno wielkie szambo.



    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka

  13. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    zamora to ten z tego klubu gdzie mają więcej długów niż malolat a włosów na pipce? to ja dziękuję za taki autorytet.

  14. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    I masakra jest to że Kubera i Karczmarz musieli jechać a szanowny Pan Dobrucki nie jechał na finał.

    To jest trenerem reprezentacji czy pajacem i marionetka Ruski?

    Zmora fajnie to podsumował jakim gownem jest żużel w Polsce.

    Po prostu jedno wielkie szambo.



    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka
    Gdyby w tym sporcie było normalnie to sympatyczny Rafał za ten cyrk byłby już wyj..ny w trybie natychmiastowym

  15. Powrót do góry    #58
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Skandalem jest to że jeszcze Cię chłopie nie znalezli
    A ty jestes zdaje sie z tej trybuny co Wardowi krzyczala "koniec kariery" jak kregoslup zlamal?
    Ciekawey przypadek, ultras i n*gga lover w jednym

    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    I masakra jest to że Kubera i Karczmarz musieli jechać a szanowny Pan Dobrucki nie jechał na finał.

    To jest trenerem reprezentacji czy pajacem i marionetka Ruski?

    Zmora fajnie to podsumował jakim gownem jest żużel w Polsce.

    Po prostu jedno wielkie szambo.



    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka
    Jak Zmora robi za ostatniego sprawiedliwego, to trzeba gasic swiatlo.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Powrót do góry    #59
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Panowie gdzie we Wrocławiu znajduje się parking dla kibiców Gości?

  17. Powrót do góry    #60
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    A tak wogole to Wrocławiaki coś wiecie czy jest plandeka rozciagnieta? SPARTA WICEMISTRZ? CUKRZYCA?
    a to jeszcze oni w ogóle mają tą plandekę?
    nie bój nic, nie pamiętam, kiedy we Wrocławiu był odwołany mecz. jeszcze za czasów Cieślaka chyba
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  18. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    a to jeszcze oni w ogóle mają tą plandekę?
    nie bój nic, nie pamiętam, kiedy we Wrocławiu był odwołany mecz. jeszcze za czasów Cieślaka chyba

    Popadało dziś trochę, ale to raczej wyjdzie na dobre. Buenas noticias
    let the metal flow.

  19. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    zamora to ten z tego klubu gdzie mają więcej długów niż malolat a włosów na pipce? to ja dziękuję za taki autorytet.
    Z tego klubu, który ma więcej złotych medali niż Ty sensownych wpisów na forum w ciągu roku.

    Dyscyplinarka w trybie natychmiastowym i kara finansowa dla treneiro Dobruckiego. Kto jest za?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  20. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Ali_G (01-09-2018), Edziol (01-09-2018), Londi (01-09-2018), SCOT FZG (01-09-2018), gkm_fan (01-09-2018), jawos (02-09-2018), sobotch (02-09-2018), spiniaza1 (02-09-2018), ursus (02-09-2018), yelon (02-09-2018)

  21. Powrót do góry    #63
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Z tego klubu, który ma więcej złotych medali niż Ty sensownych wpisów na forum w ciągu roku.

    Dyscyplinarka w trybie natychmiastowym i kara finansowa dla treneiro Dobruckiego. Kto jest za?

    i klub, który przejął od Sparty pałeczkę drużyny z najnudniejszymi meczami w kraju
    jak masz na myśli dyscyplinarkę w Sparcie - to jestem za
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    i klub, który przejął od Sparty pałeczkę drużyny z najnudniejszymi meczami w kraju
    jak masz na myśli dyscyplinarkę w Sparcie - to jestem za
    Trudno niestety od was coś pozytywnego przejąć - choćby maniery, które macie na poziomie Rowu Mariańskiego, prezentowali u nas wasi reprezentanci na SGP.
    Natomiast od naszego skromnego gródka nad Wartą dostajecie same pozytywy np. śp. Ryśka Nieścieruka czy ostatnio rundę SGP.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  23. Powrót do góry    #65
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Trudno niestety od was coś pozytywnego przejąć - choćby maniery, które macie na poziomie Rowu Mariańskiego, prezentowali u nas wasi reprezentanci na SGP.
    Natomiast od naszego skromnego gródka nad Wartą dostajecie same pozytywy np. śp. Ryśka Nieścieruka czy ostatnio rundę SGP.
    obserwuje co się z tobą stało i widzę, że mocno jeszcze trzyma półfinał z tamtego roku. No cóż, w tym wam się uda, bo raczej w po się nie spotkamy
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Trudno niestety od was coś pozytywnego przejąć - choćby maniery, które macie na poziomie Rowu Mariańskiego, prezentowali u nas wasi reprezentanci na SGP.
    Natomiast od naszego skromnego gródka nad Wartą dostajecie same pozytywy np. śp. Ryśka Nieścieruka czy ostatnio rundę SGP.
    prawdziwa edukacja zuzlowa Rysia była w Bydzi nie u was. was to on olal i zwyczajnie uciekł zeby moc sie rozwijac a następnie pokochał i pracował aż do śmierci we Wrocławiu. natomiast SGP nie dostaliśmy od was tylko zapłaciliśmy za nie komu innemu. wyście ta walkę przegrali bezsensownie podbijając cenę. rusko wam tego nie zapomni ze musiał więcej zapłacić. wy możecie jedynie nam pomóc nie robiąc wypadków na s3 w okolicach gorzowa żebyśmy mogli spokojnie dojechać nad morze. do niczego innego nie jesteście nam potrzebni. tak naprawdę gdyby nie żużel to nikt we Wrocławiu nie wiedzial by o waszym istnieniu.
    Ps. od pół godziny pada
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 01-09-2018 o 23:47

  25. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Mossberg (02-09-2018), antyprzemek (02-09-2018), kobra102 (02-09-2018), sparta_mistrz (01-09-2018)

  26. Powrót do góry    #67
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    od 1,5 h nieźle leje, nawet grzmiało przez chwilę. oby wszystko co ma się wypadać, wypadało się do rana
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #68
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Nie ma co panikowac, wiadomo w palnik pewnie będzie i rzadne deszcze tego nie odwleką , chociaż strasznie mnie wkurza jak leszczyniaki znowu w szczęśliwych nastrojach będą żegnać się na olimpiku

    No chyba że Frick i Milik te swoje kosiarki dla juniorów zamienią na coś co nadaje się do ścigania w elidze - módlmy się amen
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    prawdziwa edukacja zuzlowa Rysia była w Bydzi nie u was. was to on olal i zwyczajnie uciekł zeby moc sie rozwijac a następnie pokochał i pracował aż do śmierci we Wrocławiu. natomiast SGP nie dostaliśmy od was tylko zapłaciliśmy za nie komu innemu. wyście ta walkę przegrali bezsensownie podbijając cenę. rusko wam tego nie zapomni ze musiał więcej zapłacić. wy możecie jedynie nam pomóc nie robiąc wypadków na s3 w okolicach gorzowa żebyśmy mogli spokojnie dojechać nad może. do niczego innego nie jesteście nam potrzebni. tak naprawdę gdyby nie żużel to nikt we Wrocławiu nie wiedzial by o waszym istnieniu
    We Wrocku języka polskiego to Mongołowie uczą?

  28. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 275 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    od 1,5 h nieźle leje, nawet grzmiało przez chwilę. oby wszystko co ma się wypadać, wypadało się do rana
    Ale koło stadionu? Bo na Zlotnikach nic nie pada

    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka

  29. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    We Wrocku języka polskiego to Mongołowie uczą?
    komórka i metoda slownikowa. nic dziwnego. akurat ten post poprawiłem bo miał i ma dalej dużo błędów. w tym samym czasie co pisałeś.

  30. Powrót do góry    #71
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Ale koło stadionu? Bo na Zlotnikach nic nie pada

    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka
    w linii prostej jakieś 5km
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Ale koło stadionu? Bo na Zlotnikach nic nie pada

    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka
    ja krzyki wiec to jakieś 10 km od stadionu. ale tam pewnie pada bo jest rzeka.
    Ps. to ty juz we Wrocławiu ?

  32. Powrót do góry    #73
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    komórka i metoda slownikowa. nic dziwnego. akurat ten post poprawiłem bo miał i ma dalej dużo błędów. w tym samym czasie co pisałeś.
    nie tłumacz się temu dzbanowi
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    nie tłumacz się temu dzbanowi
    do doopy mają w Toruniu te wakacje jak siedzą cały czas na necie.

  34. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 275 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ja krzyki wiec to jakieś 10 km od stadionu. ale tam pewnie pada bo jest rzeka.
    Ps. to ty juz we Wrocławiu ?
    Ja we Wrocławiu mieszkam już od 9 lat ale kibicuje Unii Leszno bo stąd pochodzę

    Właśnie na Złotnikach też zaczęło padać.

  35. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    obserwuje co się z tobą stało i widzę, że mocno jeszcze trzyma półfinał z tamtego roku. No cóż, w tym wam się uda, bo raczej w po się nie spotkamy
    Strasznie lubisz wracać da tamtego półfinału, który dla mnie jest już tylko historią podobnie jak ten z 2016. Jeśli ty się tym jarasz do dzisiaj to tylko twoja prywatna podnieta, ale nie wciągaj do tego innych. W sporcie raz się wygrywa raz się przegrywa - normalna sprawa.
    To, że się nie spotkamy to już niestety zasługa pewnego niezbyt kulturalnego Maćka.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  36. Powrót do góry    #77
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ta akcja z Czugunowem trochę zasłoną dymną trąci, zwłaszcza, że akurat dzisiaj postanowił pierwszy raz w historii poodpowiadać na pytania na instagramie i pierwsze opublikowane dotyczyło startu jutro chociaż z drugiej strony u nas raczej nie bawią się w takie zagrywki
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  37. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    niestety z Mackiem masz racje i do dzisiaj mam ciśnienie na niego.
    Ps. właśnie byłem na fajce w altance a tu grzmi i deszcz zdrowo dogina. lepiej żeby ten tor był przykryty oj koniki będą się jutro na partynicach meczyly.

  38. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Panowie gdzie we Wrocławiu znajduje się parking dla kibiców Gości?
    Najbliżej przy Kasztelańskiej ale mogę się mylić

    https://www.google.pl/maps/place/Zak...01!4d17.132321

  39. Powrót do góry    #80
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    gdyby nie to, że jutro ma być 27 stopni i teoretycznie ma nie padać, to mecz byłby już poważnie zagrożony
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    u mnie teraz to jest totalna ulewa. nawet satelita straciła sygnał

  41. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    prawdziwa edukacja zuzlowa Rysia była w Bydzi nie u was. was to on olal i zwyczajnie uciekł zeby moc sie rozwijac a następnie pokochał i pracował aż do śmierci we Wrocławiu. natomiast SGP nie dostaliśmy od was tylko zapłaciliśmy za nie komu innemu. wyście ta walkę przegrali bezsensownie podbijając cenę. rusko wam tego nie zapomni ze musiał więcej zapłacić. wy możecie jedynie nam pomóc nie robiąc wypadków na s3 w okolicach gorzowa żebyśmy mogli spokojnie dojechać nad morze. do niczego innego nie jesteście nam potrzebni. tak naprawdę gdyby nie żużel to nikt we Wrocławiu nie wiedzial by o waszym istnieniu.
    Ps. od pół godziny pada
    Choćbyś nie wiem co pisał i tak metryki i biografii Nieścieruka nie zmienisz.
    Musisz mieć straszne kompleksy skoro niemal w każdym poście próbujesz podkreślać swoje wielkomiejskie pochodzenie. Może nikt Ciebie jeszcze nie uświadomił, ale to, że Wrocław jest rzeczywiście fajnym i interesującym miastem w żadnym razie nie jest twoją zasługą. Wręcz przeciwnie, czytając twoje teksty na forum, można uznać, że jesteś jakąś niewytłumaczalną anomalią wśród normalnych mieszkańców grodu nad Odrą, którzy jednak wiedzę ogólną o swoim kraju mają większą niż sugerujesz. Swego czasu mieszkałem trzy miesiące we Wrocławiu, więc wiem co piszę.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  42. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    u mnie teraz to jest totalna ulewa. nawet satelita straciła sygnał
    To macie tą cudowną plandekę, czy nie macie? Piszę, że cudowna, bo ekstraliga chyba wszystkich zmusi, żeby takową posiadać.

  43. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez plavi Zobacz posta
    Najbliżej przy Kasztelańskiej ale mogę się mylić

    https://www.google.pl/maps/place/Zak...01!4d17.132321
    gdzie ty kolegę skierowales. jedz normalnie na stadion od tyłu na Paderewskiego i tam macie pilnowany parking dla was razem z autobusami. zresztą też czasy już minęły i nikt nie rozwala samochodów.

    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Choćbyś nie wiem co pisał i tak metryki i biografii Nieścieruka nie zmienisz.
    Musisz mieć straszne kompleksy skoro niemal w każdym poście próbujesz podkreślać swoje wielkomiejskie pochodzenie. Może nikt Ciebie jeszcze nie uświadomił, ale to, że Wrocław jest rzeczywiście fajnym i interesującym miastem w żadnym razie nie jest twoją zasługą. Wręcz przeciwnie, czytając twoje teksty na forum, można uznać, że jesteś jakąś niewytłumaczalną anomalią wśród normalnych mieszkańców grodu nad Odrą, którzy jednak wiedzę ogólną o swoim kraju mają większą niż sugerujesz. Swego czasu mieszkałem trzy miesiące we Wrocławiu, więc wiem co piszę.
    Rozumiem że byłeś w koszarach 3 miesiące i stąd znasz wroclaw. przypomnę tylko ze sam zacząłeś bzdurne pisać że daliście nam GPS i Nieścieruka co samo w sobie jest chore.

  44. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Własnie pytanie dnia..
    Jest folia na torze czy nie?

  45. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    To macie tą cudowną plandekę, czy nie macie? Piszę, że cudowna, bo ekstraliga chyba wszystkich zmusi, żeby takową posiadać.
    chyba jest ta plandeka bo sparta ja kupiła czy dostała w ubiegłym roku. raczej wątpię że była tylko do testowania.

  46. Powrót do góry    #87
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    nie sądzę, żeby ją rozłożyli. Nie ma żadnego obowiązku, a za dużo pie*rzenia sie jest z tym
    gadałem z kolegą, który mieszka na biskupinie, w rejonach stadionu i tam też od 2 godzin leje non stop, co gorsza te opady w ogóle nie słabną. a największe - zgodnie z yr.no - jeszcze przed nami
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 02-09-2018 o 00:34
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    No to jak nie ma, to trzeba chyba plany na jutro skorygować.

  48. Powrót do góry    #89
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jezeli zgodnie z prognozami od 10 nie bedzie padac to jakies tam niewielkie szanse na odjechanie tego pewnie sa
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    No to jak nie ma, to trzeba chyba plany na jutro skorygować.
    chyba jednak jest bo ona była robiona ma miare i dostaliśmy ja od ekstraligi żużlowej do testowania. wiem ze była u nas cały ubiegły rok i jakoś nie słyszałem żeby ją zabrali bo zaden inny klub się nią nie chwalił. natomiast z drugiej strony dziwne jest ze działacze sparty nic o niej dzisiaj nie napisali żeby uspokoić kibiców.

Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •