Strona 17 z 18 PierwszyPierwszy ... 715161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 768

Wątek: XIV kolejka, Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz, 30 sierpnia, godz. 19.30

  1. Powrót do góry    #721
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A skąd wiesz czy nie z Gnieznem ? No i skąd wiesz, że 50% szans ? A może jakieś 55% szans mamy ? Jak to wyliczyłeś ?

    No i co to ma wspólnego z dyskusją jaką toczyli Okano z Kowijanko, to chyba tylko ty wiesz ?
    Bo tak mówi rachunek prawdopodobieństwa a nie czyjejś chciejstwo
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  2. Powrót do góry    #722
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Bardzo mi przykro z tego powodu.
    A jeżeli już tak kolega troszczy się o sport to czy już dyspozycja Sparty nie budzi jego obaw co do poziomu sportowego PO?
    Natomiast obraz Torunia moim zdaniem jest wyolbrzymiany przez wysoką wygraną z Gorzowem, która jak wszyscy wiemy taka miała być.
    Celem mojego posta nie było sprawianie ci przykrości, tylko wyrażenie swojego zdania, które wg mnie, w zacytowanym przez Ciebie temacie, wiele osób popiera
    Nawet nie dowiedziałem się z czym się nie zgadzasz. Własnie to jest problem twojej odpowiedzi.
    Sparta w Lesznie jechała o pietruszkę mając pewny udział w PO, podobnie Stal w Toruniu.
    Sparta moim zdaniem już gorzej nie jest w stanie pojechać, jednak sportowo stawiam ją wyżej od Włókniarza. I nie można powiedzieć, że Sparta w którymkolwiek momencie sezonu miała farta, np. kalendarz, albo coś.
    Zasłużenie awansowali.
    Torunia nie oceniam po wygranej z Gorzowem, tylko po postawie we Wrocławiu i ogólnej zwyżce formy ich zawodników, a właściwie jest to powrót do normalności, normalności jakiej oczekiwano od nich od początku sezonu.
    Po prostu zawalili początek sezonu, ale sportowo są lepsi od Włókniarza. O terminarzu, który sprzyjał Włókniarzowi, pisałem wcześniej. To piszę jako kibic speedwaya bez żadnej sympatii, antypatii. Na chwilę obecną ja bym wolał Torun w PO.
    I pary:
    Unia-Toruń
    Stal-Sparta
    Tyle

  3. Powrót do góry    #723
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Toruń co za pech. Najpierw przegraliście PO pół okrążenia przed końcem meczu we Wrocku, a teraz na kresce w Czewie. Widać nie było Wam dane...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  4. Powrót do góry    #724
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    antyprzemek (01-09-2018)

  6. Powrót do góry    #725
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Cieszysz sie bo rozjedziecie ich jak walec
    Bo prowokatorze hanbiący prawdziwych kibiców WTS wygraliśmy z emocjami. Jesteś czarną owcą z wro ... SPARTA do boju !!!

  7. Powrót do góry    #726
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Na chwilę obecną ja bym wolał Torun w PO.
    I pary:
    Unia-Toruń
    Stal-Sparta
    Tyle
    A ja wolę tak jak jest bo o kolejności drużyn zadecydowała postawa w całym sezonie a nie w trzech ostatnich meczach.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    muuu (01-09-2018)

  9. Powrót do góry    #727
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Ostatni bieg dzisiejszego meczu.

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Arczi (31-08-2018)

  11. Powrót do góry    #728
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Jestem z Torunia i sercem byłem dziś za GKMem.. ale chyba jednak leon wygrał o więcej niż te "pół koła"
    aczkolwiek ktoś nagrywał bez optycznej stabilizacji obrazu i ciężko stwierdzić... - to są jeszcze takie telefony ?
    a, zapomniałem - to Częstochowa

  12. Powrót do góry    #729
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    A ja wolę tak jak jest bo o kolejności drużyn zadecydowała postawa w całym sezonie a nie w trzech ostatnich meczach.
    Nigdzie nie napisałem, że o kolejności drużyn ma decydować postawa w ostatnich trzech meczach, tak więc prośba, przestań manipulować i po raz kolejny prośba, abyś starał się czytać ze zrozumieniem to co komentujesz

  13. Powrót do góry    #730
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Nigdzie nie napisałem, że o kolejności drużyn ma decydować postawa w ostatnich trzech meczach, tak więc prośba, przestań manipulować i po raz kolejny prośba, abyś starał się czytać ze zrozumieniem to co komentujesz
    Moja prośba jest taka żebyś też czytał to co ja piszę.
    Ty uważasz że Toruń jest silniejsza drużyną niż Włókniarz A ja mam odmienne zdanie. Dla Ciebie punktem odniesienia są ostatnie mecze( niech będzie że nie trzy w których Apator całkiem dobrze pojechał) a dla mnie punktem odniesienia jest cała runda zasadnicza. Bo skąd wiesz że Włókniarz nie pojedzie teraz dobrych/lepszych meczy niż pojechałby Apator. Ja wierzę że Włókniarz ma spory potencjał i jak wszystko zagra w odpowiednim momencie jeszcze sporo może namieszać. Fredka z dnia na dxien pojedzie lepiej, u Zagara tez widać progres(GP) bo dziś gdyby tor był taki jak zawsze to jego zdobycz punktową zresztą i Miedziaka byłaby inna.
    Z drugiej strony po waszym meczu z Gorzowem widac ze Stal tez nie jest zespolem bez dziur
    Dla Ciebie Apator jest lepszym sportowo zespołem A dla mnie Włókniarz Ty twierdzisz że Apator by bardziej namieszal w PO ja wierzę że to właśnie zrobi Włókniarz i pewnie każdy z nas zostanie przy swoim.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  14. Powrót do góry    #731
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    sfp napisał:
    Ze sportowego punktu widzenia to szkoda, że dalej jedzie Włókniarz, a nie Apator. Toruń na chwilę obecną jest mocniejszy od Włókniarza, i prezentuje się bardziej interesująco. Na pewno na torze w Toruniu byłoby super ściganie, a i na wyjeździe aktualny Apator ma duże atuty co pokazali we Wrocławiu.
    Stwórz sobie alternatywną rzeczywistość i rozgrywaj półfinał i finał z udziałem Torunia.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 01-09-2018 o 02:01
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #732
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Być może najbardziej emocjonujący mecz w sezonie. Cieślak miał przed 14 wysokie tętno
    Chyba nie miał tętna wcale....
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  16. Powrót do góry    #733
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jak zawsze najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy meczu nie widzieli.
    Dawno takiej rzeźni w Częstochowie nie widziałem.
    Pawlicki i Antonio urządzili sobie corridę i jechali jakby nie wiedzieli że sezon się już dla Nich skończył.
    Nasi trochę chyba zlekceważyli przeciwnika łącznie z Cieślakiem.
    Odnoszę wrażenie, że to GKM częściej wyprzedzał Włókniarzy w pierwszej części zawodów, bo byli lepiej spasowani niż gospodarze.
    Dopiero końcówka spowodowała że Nasi odrobili te 2 punkty którymi prowadził Grudziądz prawie przez całe spotkanie.
    Leon Madsen oraz Artiom klasa sama w sobie.

    Swoją drogą moralni uczestnicy P-O czyli Toruń nie wygrali Żadnego meczu na wyjeździe i przegrali nawet u siebie.
    Teraz wypinają piersi po medale. No nie mogę ich bezczelność i pycha nie zna granic.
    Cieszę się ogromnie i gratuluję GKMowi wspaniałego widowiska, a Toruniowi udanych wakacji.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #734
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arczi Zobacz posta
    Jestem z Torunia i sercem byłem dziś za GKMem.. ale chyba jednak leon wygrał o więcej niż te "pół koła"
    aczkolwiek ktoś nagrywał bez optycznej stabilizacji obrazu i ciężko stwierdzić... - to są jeszcze takie telefony ?
    a, zapomniałem - to Częstochowa
    ci to nie przepuszcza żadnej okazji żeby dobrze splunać na czestochowe. to już się robi żenujące.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Rysiek (01-09-2018)

  19. Powrót do góry    #735
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Po prostu zawalili początek sezonu, ale sportowo są lepsi od Włókniarza. O terminarzu, który sprzyjał Włókniarzowi, pisałem wcześniej. To piszę jako kibic speedwaya bez żadnej sympatii, antypatii. Na chwilę obecną ja bym wolał Torun w PO.
    I pary:
    Unia-Toruń
    Stal-Sparta
    Tyle
    To mi przypomina mecze snookerowe rozgrywane w dwoch lub wiecej sesjach. W pierwszej zawodnik x gra slabo i robi sporo bledow, ktore wykorzystuje zawodnik y, nie grajac o wiele lepiej, jednak jest duzo bardziej skuteczny w koncowych newralgicznych momentach. W meczu do 9-10 wygranych osiaga przewage 5 partii i w drugiej sesji wystarczy mu postawic kropke nad i.

    W drugiej sytuacja sie zmienia i x zaczyna gonic wynik grajac swietnie. Doprowadza do decydujacej partii, w ktorej nagle y przypomina sobie, jak sie gra i konczy ja solidnym podejsciem. Widownia rozczarowana, bo o pierwszej sesji juz dawno zapomniala a teraz ten fantastyczny fighter x nieszczesliwie przegrywa mecz - a przeciez byl lepszy
    Final UKC 2014, 1/2 UKC 2013, te mi najbardziej utkwily w pamieci.

    Torun zamydlil Ci oczy meczami z Falubazem, Sparta i Gorzowem. Cala reszta w ich wykonaniu to wstyd, z brakiem bonusa z Tarnowem na czele. Czestochowa ma gorsza koncowke RZ, za to oczywiste punkty zostaly przez nich zdobyte i dlatego oni sa w PO a nie kto inny. I mimo tej gorszej koncowki nie dali bonusa Toruniowi.

    Sytuacja jest raczej oczywista. I ciesze sie, ze wczorajszy mecz wygladal tak a nie inaczej, bo raczej udowodnil, ze kombinowania w tym nie bylo.

    Teraz niech se Wlokniarz radzi z organizacja PO, bez przekladania x razy.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 01-09-2018 o 08:20

  20. Powrót do góry    #736
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 967 w 596 postach
    Gratulacje dla Was Medaliki. PO jak najbardziej zasłużone w przekroju całego sezonu.Grudziądzanom też należą się gratulacje, bo się srogo postawili. Szkoda, że jednak nie było meczu w TV.

  21. Powrót do góry    #737
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Zauważył ktoś na stadionie jakąś kamerę nc+? Dziś niby w grafiku nc+ po 14 wczorajszy mecz.

  22. Powrót do góry    #738
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Obiektywizmu? Dobre dawno się tak nie ubawilem. Kolega ma ewidentnie kompleks Swiacika i wszystkiego co z nim zwiazane. Zaatanawiam sie tylko czy słowa kompleks nie zastapic slowem obsesja.
    Wiesz , kibice są różni. Tacy , co to by na widok włodarza ukochanego klubu , który podczas prezentacji powiedzmy zdjął gacie
    i narobił na środku stadionu - powiedzieli "ale majstersztyk " i bili brawo przy otwartej kurtynie i tacy , co to okraszą odpowiednim
    komentarzem , a że Gadol do tych pierwszych się raczej nie zalicza , to nie powód , by go kwalifikować do wrogów klubu . Tak myślę.

  23. Powrót do góry    #739
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,152
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Moja prośba jest taka żebyś też czytał to co ja piszę.
    Ty uważasz że Toruń jest silniejsza drużyną niż Włókniarz A ja mam odmienne zdanie.
    Mozesz miec odmienne zdanie,ale fakty mowia co innego.
    Pomijajac ostatnie trzy mecze,pewnie kupione przez Termosa
    ( kupil dwa remisy ,bo nie chcial PO ), wystarczy 3-2 w konfrontacji
    miedzy GT a WC.To sa fakty a na jakiej podstawie ty twierdzisz,ze Wlokniarz jest na ten moment silniejszy?
    Nie pytam w kontekscie awansu do PO,bo ten awans sobie wywalczyliscie a my nie i to nie podlega dyskusji.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    I mimo tej gorszej koncowki nie dali bonusa Toruniowi.
    O ,historia pisana na nowo.
    Brawo.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-09-2018 o 08:55
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #740
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    O ,historia pisana na nowo.
    Brawo.
    Cos pomylilem? To na potrzeby dyskusji

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    kingpin (01-09-2018)

  26. Powrót do góry    #741
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mozesz miec odmienne zdanie ale fakty mowia cos innego

    Hmmm
    Kontrola antydopingowa czy gaznik do kontroli po meczu. K#rwa odpadliscie takie sa fakty. Jesli ktos sie z tym nie zgadza niech sie przerzuci na gry komputerowe i je rozgrywa az Torun awansuje. W realnym swiecie was juz nie ma.

    Wytrzyjcie kocie mordki i do zobaczenia w przyszlym roku. Czas powiedziec sobie Do widzenia.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #742
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Zauważył ktoś na stadionie jakąś kamerę nc+? Dziś niby w grafiku nc+ po 14 wczorajszy mecz.
    Na pewno była.Bo wczoraj wieczorem w sport news + pokazywali 2 ostatnie okrążenia 15 biegu

  28. Powrót do góry    #743
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Hm... czy 2-2 w konfrontacji Torun - Tarnow czyni te dwie druzyny rownie mocnymi?

    Wg mnie Wlokniarz i Apator maja porownywalna moc, tylko Torun pozno zaskoczyl z kolei Wlokniarz w obliczu problemow Freda mocno spuchl.
    Obie te druzyny sa bardzo zalezne od swoich liderow. Torun zaczal jechac jak Iversen sie ogarnal a Czewa przestala jak Lindgren jest bez formy.

    Na ten moment Torun jest mocniejszy, ale jednak RZ jakies minimalne znaczenie ma i skoro sie w PO nie znalazl no to mozna to chyba zrzucic na karb tego, ze byli beznadziejnie przygotowani do sezonu.

    Chociaz faktem jest, ze Leszno swoimi glupimi decyzjami pomoglo Czewie wygrac bardzo wazny mecz.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #744
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    xdddd

    I to jeszcze Adrian pomógł nam kolejny raz zlać w najważniejszym momencie sezonu apator.
    Jakie to jest piękne!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  30. Powrót do góry    #745
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubojenka Zobacz posta
    Na pewno była.Bo wczoraj wieczorem w sport news + pokazywali 2 ostatnie okrążenia 15 biegu
    No to czekamy do 14.30

  31. Powrót do góry    #746
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Gratulacje dla GKM i Czewy,
    Obsrane miny Cielaka & reszty bezcenne
    Na PO pracuje sie 14 kolejek, a nie 4, wiec nie ma co sie podniecac,
    Adik byl strasznie slaby wczoraj, nie rozumiem zachwytow nad jego postawa wczoraj,

    PS> dla mnie Get Well jest zwycieski i jestem zadowolony, trzeba umiec brac na klate porazki.

  32. Powrót do góry    #747
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    jest jakieś video z tego meczu?

  33. Powrót do góry    #748
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Za 4 godziny będzie w nsport.
    Ludzie się dopiero budzą bo Częstochowa wczoraj świętowała.
    Podobno ostatni bieg pokazywali w TVN.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  34. Powrót do góry    #749
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    xdddd

    I to jeszcze Adrian pomógł nam kolejny raz zlać w najważniejszym momencie sezonu apator.
    Jakie to jest piękne!
    Kolejny? Nie przypominam sobie, żeby poza zeszłym rokiem Włókniarz w ostatnich latach "zlał" Apatora.
    Ładnie sobie piszesz historię po swojemu. Do PiSu się zapisz.

    Poza tym najważniejszy moment sezonu to chyba właśnie przed Wami co nie?

  35. Powrót do góry    #750
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Wczorajszy mecz przejdzie do historii Włókniarza.
    Emocje na najwyższym poziomie. Sam mecz też całkiem dobry, na torze wiele się działo.
    Bohaterem niewątpliwie Madsen. Dwa biegi w których uratował tyłek. Raz z 1:5 na 3:3 i ten beg 15.
    W ostatniej gonitwie, tak naprawdę Włókniarze popełnili sporo błędów. Ale bez nich nie byłoby akcji z ostatniego łuku.

    To co mnie strasznie razi, to te zachowania antytoruńskie. Rozumiem, kiedy jedziemy z Apatorem... ale na każdym innym meczu ?? Dla mnie to strasznie słabe...

    A Miedziak w 14. biegu obronił swój kontrakt na przyszły sezon.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Buszmen (01-09-2018)

  37. Powrót do góry    #751
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Kolejny? Nie przypominam sobie, żeby poza zeszłym rokiem Włókniarz w ostatnich latach "zlał" Apatora.
    Ładnie sobie piszesz historię po swojemu. Do PiSu się zapisz.

    Poza tym najważniejszy moment sezonu to chyba właśnie przed Wami co nie?
    Musisz ich zrozumiec,
    ciesza sie jak dzieci ze my nie weszli,
    bo sa obecnie gorsi niz my w kryzysie,
    tylko Leon... reszta to slabizna..juz w niedziele sprowadza ich na ziemi i koniec swietowania meczu, ktory byl prawie blamazem

  38. Powrót do góry    #752
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Gorzej jeśli Włókniarz odniesie zwycięstwo i nie daj boże przybliży się do złota.
    Wtedy dostaniecie znowu kociej mordki
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #753
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Gorzej jeśli Włókniarz odniesie zwycięstwo i nie daj boże przybliży się do złota.
    Wtedy dostaniecie znowu kociej mordki
    I Zrobią to w 2,5 zawodnika? Zejdź na ziemię, Gorzów wyjaśni sprawę już jutro.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #754
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Lafan a nie razi cię to antyczestochowskie zachowanie? Na kazdym kroku umniejszamie sukcesu Włókniarza kalendarz , szczęście, błędy innych nigdy nie dobra postawa Włókniarza. Ja się oczywiście tym nie przejmuję bo dla mnie o siłę zespołu mówi tabela a tu sytuacja jest jednoznaczna i zaklinanie toruńskie tego nie zmieni.
    To tak jakby w pilce nożnej po wygranej drużyny z środka tabeli w dwóch ostatnich swoich meczach sezonu z liderem i wiceliderem tabeli twierdzic ze jest lepsza od druzyny z trzeciego miejsca i bardziej zasługuje na to trzecie miejsce w tabeli.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    blacktop (01-09-2018), muuu (01-09-2018)

  42. Powrót do góry    #755
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Lafan a nie razi cię to antyczestochowskie zachowanie? Na kazdym kroku umniejszamie sukcesu Włókniarza kalendarz , szczęście, błędy innych nigdy nie dobra postawa Włókniarza. Ja się oczywiście tym nie przejmuję bo dla mnie o siłę zespołu mówi tabela a tu sytuacja jest jednoznaczna i zaklinanie toruńskie tego nie zmieni.
    To tak jakby w pilce nożnej po wygranej drużyny z środka tabeli w dwóch ostatnich swoich meczach sezonu z liderem i wiceliderem tabeli twierdzic ze jest lepsza od druzyny z trzeciego miejsca i bardziej zasługuje na to trzecie miejsce w tabeli.
    Mówię o zachowaniach na stadionie. Ciągłe skakanie co 3 bieg i przyśpiewki Apator K, Apator S....
    Z kim byśmy nie jechali to ta sama historia.
    Czy na stadionie w Toruniu ktoś co mecz jeździ po Włókniarzu ?? Nie sądzę.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Magik (01-09-2018)

  44. Powrót do góry    #756
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Mówię o zachowaniach na stadionie. Ciągłe skakanie co 3 bieg i przyśpiewki Apator K, Apator S....
    Z kim byśmy nie jechali to ta sama historia.
    Czy na stadionie w Toruniu ktoś co mecz jeździ po Włókniarzu ?? Nie sądzę.
    Myślałem że tylko mnie to zaczeło już irytować ale jak widać coraz mniej osób już uczestniczy w tym skakaniu bo to już się nudne stało.

  45. Powrót do góry    #757
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    W tym przypadku sie zgadzam, aczkolwiek o innych po za podskakiwaniem przyspiewek nie slyszalem.

    Natomiast będąc na meczu w Toruniu " jeba.. Włókniarz" wiele razy slyszalem.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  46. Powrót do góry    #758
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Janusze z torunia mysla ze jak Polska pokonala Niemcy to jednoczesnie stalismy sie Mistrzami Swiata
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  47. Powrót do góry    #759
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    wy to jednak jesteście świnie. Toruń od miesiąca czekał na walizkach żeby rozpocząć wakacje a tu nagle jakiś Wrocław czestochota czy Gorzów lecą w ciula i dają im jakieś magiczne szanse. gdzie oni teraz pojada jak juz nie ma pogody. poniosą większe koszty żeby gdzies dalej pojechać bo nie wierzę że badania dwa tygodnie grilowac z tym pajacem. a wystarczyło im zrobić na spadkowiczu bonusa. młodzież torunska teraz pójdzie zestresowana ze swoimi tornistra mi do szkoły i wyrośnie kolejne pokolenie forumowych żużlowych nieudaczników.
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 01-09-2018 o 14:12

  48. Powrót do góry    #760
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Za 4 godziny będzie w nsport.
    Ludzie się dopiero budzą bo Częstochowa wczoraj świętowała.
    Podobno ostatni bieg pokazywali w TVN.
    jest o 14:45 w nSport. zobaczyc bieg gdzie pol kola decyduje o awansie do PO to trzeba zobaczyc

  49. Powrót do góry    #761
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Początek o 14:35

    Ja ******** madsen w 9 pokonal 3 przeciwnikow. Musielak to jest jednak drewno. Mam nadzieję ze odszczekam to w P-O
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  50. Powrót do góry    #762
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Początek o 14:35

    Ja ******** madsen w 9 pokonal 3 przeciwnikow. Musielak to jest jednak drewno. Mam nadzieję ze odszczekam to w P-O
    nie odszczekasz bo on jest drewniakiem.

  51. Powrót do góry    #763
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    9 bieg byl mega w wykonaniu Madsena. a wejscie w 1 luk ost okrazenia 15 bigu na zywca szedl Madsen. wow

  52. Powrót do góry    #764
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Madsen praktycznie w pojedynkę zremisował ten mecz dla Włókniarza. Szkoda, bo GKM mógł ten mecz wyjazdowy w końcu wygrać.

  53. Powrót do góry    #765
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Całe szczęście, że w nominowanych nie doszło do żadnego upadku.
    Zapach gipsu unosił się w powietrzu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •