Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 586 do 596 z 596

Wątek: VII Runda - SGP Polski Gorzów Wlkp. - 25.08.2018

  1. Powrót do góry    #586
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jasne, na pewno jest szczęśliwy że przegrał finał na swoim torze


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie znasz pośrednich stanów emocjonalnych tylko szczęście lub jego brak? Pewnie, że wolałby wygrać, ale nie widziałem jakoś rozpaczy, wkurzenia, żalu w jego zachowaniu po finałowym biegu. Gdyby przegrał ten finał i skończył z np. 12 pkt. to co innego. Myślę, że Bartek nauczył się już liczyć punkty w generalce i jak zrobił to wczoraj po 23 biegu to uśmiech zagościł na jego twarzy.

    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Sędzia i Carlitos wiedzieli w czym rzecz a Ty udajesz
    Oczywiście sędzia ze Szwecji stawał na rzęsach by zawodnik z Polski powiększył przewagę w generalnej klasyfikacji SGP nad jego rodakiem. Nie musisz tego nikomu tłumaczyć ....
    Nikt nam nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne....
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  2. Powrót do góry    #587
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Nie znasz pośrednich stanów emocjonalnych tylko szczęście lub jego brak? Pewnie, że wolałby wygrać, ale nie widziałem jakoś rozpaczy, wkurzenia, żalu w jego zachowaniu po finałowym biegu. Gdyby przegrał ten finał i skończył z np. 12 pkt. to co innego. Myślę, że Bartek nauczył się już liczyć punkty w generalce i jak zrobił to wczoraj po 23 biegu to uśmiech zagościł na jego twarzy.



    Oczywiście sędzia ze Szwecji stawał na rzęsach by zawodnik z Polski powiększył przewagę w generalnej klasyfikacji SGP nad jego rodakiem. Nie musisz tego nikomu tłumaczyć ....
    Nikt nam nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne....
    Tłumacz sobie jak to chcesz ale prawda jest taka że sędzia przerywa bieg gdy idol miejscowych zostaje z tyłu.Po drugie nie wyklucza zawodnika który zmienia tor jazdy i wali drugiego z łokcia co jest ewidentnym faulem.
    Jednak bardzo cieszę się z tego że Bartek tak szybko odrabia straty i będę mu kibicował bo co jak co, ale jest on w tej chwili najlepszy.

  3. Powrót do góry    #588
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Przerwany bieg to oczywisty błąd sędziego ale dla sędziego to Patryk chyba też był gospodarzem?

    Co do upadku to doszło do niego ponieważ Patryk nie panował nad motocyklem w momencie walki na łokcie która na nikim nie zrobiła by wrażenie gdyby nie konsekwencja podniesionego koła Dudka. Jeśli ktoś był do wykluczenia to tylko Patryk, podobnie zresztą jak w biegu z Woźniakiem.

  4. Powrót do góry    #589
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Nie znasz pośrednich stanów emocjonalnych tylko szczęście lub jego brak? Pewnie, że wolałby wygrać, ale nie widziałem jakoś rozpaczy, wkurzenia, żalu w jego zachowaniu po finałowym biegu. Gdyby przegrał ten finał i skończył z np. 12 pkt. to co innego. Myślę, że Bartek nauczył się już liczyć punkty w generalce i jak zrobił to wczoraj po 23 biegu to uśmiech zagościł na jego twarzy.
    Nie znam Bartka osobiście ale byłbym skłonny się założyć że wolałby 12 pkt i wygraną w finale w Gorzowie niż 20 pkt i 2 miejsce w finale.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. Powrót do góry    #590
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Przerwany bieg to oczywisty błąd sędziego ale dla sędziego to Patryk chyba też był gospodarzem?

    Co do upadku to doszło do niego ponieważ Patryk nie panował nad motocyklem w momencie walki na łokcie która na nikim nie zrobiła by wrażenie gdyby nie konsekwencja podniesionego koła Dudka. Jeśli ktoś był do wykluczenia to tylko Patryk, podobnie zresztą jak w biegu z Woźniakiem.
    Pomijam fakt że to jechał Patryk z Bartkiem ale moim zdaniem gadasz głupoty bo to nie Dudek a Bartek zmienił tor jazdy.Co do biegu z Wozniakiem to oczywiście Dudek byłby do wykluczenia gdyby bieg był przerwany upadkiem.

  6. Powrót do góry    #591
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Co do biegu z Wozniakiem to oczywiście Dudek byłby do wykluczenia gdyby bieg był przerwany upadkiem.
    Za taki faul powinien być wykluczony i tak. A potem wszędzie słychać płacze, że panienki się kładą przy byle kontakcie. Sam bym tak robił, gdybym wiedział, że dopóki się nie położę to sędzia-matoł nie przerwie biegu nawet jeśli rywal urwie mi koło.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi greggor za jego przydatny post!

    1marcin60 (27-08-2018)

  8. Powrót do góry    #592
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez greggor Zobacz posta
    Za taki faul powinien być wykluczony i tak. A potem wszędzie słychać płacze, że panienki się kładą przy byle kontakcie. Sam bym tak robił, gdybym wiedział, że dopóki się nie położę to sędzia-matoł nie przerwie biegu nawet jeśli rywal urwie mi koło.
    Taki regulamin nic nie poradzisz.Kiedyś było wszystko jasne taśma wykluczenie faul wykluczenie.A teraz to sędzia jest głównie bohaterem meczu.

  9. Powrót do góry    #593
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    No to Janowski błysnął w magazynie . Pytany o fucka - "mogłem rękę trzymać dłużej" , a za całokształt sytuacji z Nikim , że
    za bardzo nie żałuje . Niby powinien ochłonąć , coś przemyśleć , ale to widocznie proces mu obcy . Kiepsko.

  10. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Słowianka (27-08-2018), Torretoo (27-08-2018), greggor (26-08-2018), jawos (27-08-2018), shelve (28-08-2018), spiniaza1 (27-08-2018)

  11. Powrót do góry    #594
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    No to Janowski błysnął w magazynie . Pytany o fucka - "mogłem rękę trzymać dłużej" , a za całokształt sytuacji z Nikim , że
    za bardzo nie żałuje . Niby powinien ochłonąć , coś przemyśleć , ale to widocznie proces mu obcy . Kiepsko.
    Szkoda gadac...miałem o nim zupełnie inne zdanie

  12. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kibic01 za jego przydatny post!

    1marcin60 (27-08-2018), Peter Kildemand (27-08-2018), j-rules (26-08-2018), toolowiec (28-08-2018)

  13. Powrót do góry    #595
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2008
    Postów
    984
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    ja wiedzialem , ze Janos to wiesniak. WIEDZIALEM

    Ale nie mialem dowodow. Az tu patrze, a w Gorzowie wyszla mu sloma z butow.

  14. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Capo_Nero za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (27-08-2018), Słowianka (27-08-2018), spiniaza1 (27-08-2018)

  15. Powrót do góry    #596
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    No to Janowski błysnął w magazynie . Pytany o fucka - "mogłem rękę trzymać dłużej" , a za całokształt sytuacji z Nikim , że
    za bardzo nie żałuje . Niby powinien ochłonąć , coś przemyśleć , ale to widocznie proces mu obcy . Kiepsko.
    Czego się po nim spodziewasz ? Kiedyś go wypunktowałem totalnie na jego oficjalnym fb to zamiast odpowiedzieć zablokował mnie jak mała dziewczynka o tlenionych włosach.

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •