Strona 6 z 14 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 624

Wątek: XIV Runda Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 27.08 2018

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Pochodzisz z żużlowego miasta średniej wielkości(lub jego rejonu), więc nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz.
    W "nieżużlowych" rejonach naszego kraju czyli na większości jego obszaru Polacy traktują żużel jako miejscowy folklor.
    Zapytasz ludzi, którzy interesują się sportem o klub, który kojarzy im się z ZG odpowiedzą Stelmet(kosz), zapytasz o Toruń odpowiedzą AZS(kosz) lub Elana(piłka), zapytasz o Wrocław odpowiedzą Śląsk(piłka, kosz, ręczna i inne), zapytasz o Rzeszów odpowiedzą Resovia(siatka), zapytasz o Bydgoszcz odpowiedzą Zawisza(piłka i LA), zapytasz o Grudziądz odpowiedzą Olimpia(piłka)...

    Co gorsza, dla wielu ludzi z żużlowych okolic ta gradacja wygląda podobnie.
    Żużel naprawdę jest niszowym sportem, nawet w skali całej Polski.
    ilekroc spotykam ludzi z miast niezuzlowych to jak mowie, ze jestem z Tarnowa to sie smieja, ze to tam gdzie te motorki w kolko jezdza.
    Nie jest do konca tak jak piszesz. Wymieniles w swojej tezie kilka miast gdzie faktycznie niektore sporty moga nad zuzlem gorowac, jak Bydgoszcz (co sam juz napisalem wyzej..chociaz z ta LA to niezly odpal, bo ludzi interesujacymi sie LA jest w PL bardzo malo .) Wroclaw to kolejne duze miasto, ktore dopasowales do swojej tezy, no bo wiadomo, ze tam jest kilka sportow a akurat Sparta od lat walczyla i meczyla sie by sciagnac na trybuny starego stadionu te kilka tysi.
    koszykowka nigdy w PL nie byla popularniejsza od zuzla - mowie o fascynacji typowo kibicoweskiej, bo wiadomo, ze uprawiana nawet w warunkach podblokowych jest na tysiac razy wieksza skale.
    Zapytam o Torun to kazdy mowi zuzel, stadion zuzlowy. pozniej Elana.
    Olimpia Grudziadz... no jak ktos sie interesuje pilka nozna na takim szczeblu, ze wie w ktorej lidze gra Olimpia (ja nie wiem, bo krajowa pilka mi zwisa) to z pewnoscia jest na tyle z ogolnym swiatem sportu zaznajomiony, ze wie, ze Grudzadz to tez zuzel.

    A wszystko zaczelo sie od... tej nieszczesnej ZG. W ktorej sorry, ale koszykowka moze lizac buty zuzlowi i powie to kazdy w ZG.

    PS. Lubie twoje wyrokowanie w stylu "nie do konca sobie zdajesz sprawe z tego co piszesz" w domysle: "widzialem wiecej, wiem wiecej, przegadalem wiecej" = "ty to tam w dupie byles, gowno widziales"

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    W zg maja kosza mocnego
    mocny od kilku lat. Na dodatek na tego kosza chodza ci sami kibice co na zuzel, tylko w mniejszej ilosci.
    Postaw ich przed wyborem: ktory sport ma zniknac z miasta? Wynik referendum bedzie oczywisty
    z kolei referendum we Wrocku byloby w druga strone, mysle, ze sie zgodzisz.

    PS. Ja sie koszem nie interesuje, zakonczylem z tym sportem przygode na poziomie Zeptera Slask, wiem, ze jest Włocławek i Sopot. No i Zastal, ale to wiem dzieki... forum zuzla
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Vector (25-08-2018)

  3. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    mocny od kilku lat. Na dodatek na tego kosza chodza ci sami kibice co na zuzel, tylko w mniejszej ilosci.
    byłem na hali zastalu nie raz, mieszkam tu dziesiątki lat i wielu kibiców znam osobiście lub z widzenia.
    jest cała masa ludzi, która chodzi na kosza, a na speedwayu nigdy nie byli. i odwrotnie - np. pierwszy forumowy specjalista od wszystkiego na zastal też nie chodzi, co nie przeszkadza mu się wymądrzać na temat koszykówki.
    utarło się mówić, że to ta sama ekipa kibicowska, ale tak nie jest - zastal i falubaz biorą z różnych półek, choć istnieje również duża część wspólna.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-08-2018)

  5. Powrót do góry    #228
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Bo z tym żużlem , to trochę dziwnie jest . Faktycznie w ośrodkach w których on funkcjonuje (szczególnie średniej wielkości miastach)
    jest bezsprzecznie sportem nr 1 , a kibic żużla to też specyficzna sprawa. Nie obrażając nikogo , to my żużloholicy tak do końca to chyba
    normalni nie jesteśmy. W robocie o szlace , w domu podobnie , jemy niedzielny obiad , a myślami wybiegamy na stadion .
    Jak nasi wtopią , to jacyś tacy nieswoi jesteśmy , wiele rzeczy nas wtedy drażni - bez szczególnego powodu by się wydawało.
    Ja się z tego jakoś starałem wyleczyć i jest lepiej , ale wiem jak ważny jest żużel dla jego kibica.
    Innymi słowy taki jegomość to zazwyczaj normalny człowiek , ale tym zużlem jakoś skażony i muszę przyznać tej dyscyplinie
    bardzo oddany. Poza ośrodkami żużlowymi jest tak jak pisze Semen , niewielu się nim interesuje i jest dyscypliną niszową , taką
    jarmarczną bym powiedział. Jedni go uwielbiają , a innym on zwisa .

  6. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    byłem na hali zastalu nie raz, mieszkam tu dziesiątki lat i wielu kibiców znam osobiście lub z widzenia.
    jest cała masa ludzi, która chodzi na kosza, a na speedwayu nigdy nie byli. i odwrotnie - np. pierwszy forumowy specjalista od wszystkiego na zastal też nie chodzi, co nie przeszkadza mu się wymądrzać na temat koszykówki.
    utarło się mówić, że to ta sama ekipa kibicowska, ale tak nie jest - zastal i falubaz biorą z różnych półek, choć istnieje również duża część wspólna.
    No o to mi chodzi. Przeciez wiaodmo, ze to nie bedzie dokladnie ta sama grupa kibicowska co do joty.
    kolarz, ale tak juz w temacie. Co jest sportem nr1 w ZG?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    LA ma wiecej kibicow od zuzla.
    Tym niemniej, to nieprawda ze zuzel jest znany tylko w miastach posiadajacych, chocby ze wzgledu na sukcesy w gp.

  8. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Co jest sportem nr1 w ZG?

    ale jak to zmierzyć?

    - ilością kibiców na stadionie/hali?
    kosz wydaje się być bardziej miejski, a żużel zawsze trącił prowincjonalizmem i to widać po trybunach, że masa ludzi przyjeżdża do ZG z okolicznych wiosek i podzielonogórskich miejscowości. więcej osób chodzi na speedway, ale ile z tego to są lici mieszkańcy ZG może wiedzieć mniej więcej tylko klub.

    - budżetem klubu?
    tu jest podobnie, ze wskazaniem chyba na kosza.

    - umiejscowieniem klubu w międzynarodowych rozgrywkach?
    tu wypada lepiej kosz, ale przecież speedway nie ma swojej ligi mistrzów.

    - ilością trenujących amatorsko, wyczynowo i profesjonalnie?
    tu nawet nie ma co porównywać. kosz bije speedway na głowę. zerknijcie tylko na amatorską ligę koszykówki, ile tam jest drużyn.

    - zainteresowaniem rozgrywkami wśród telewidzów?
    nie wiem, nie sprawdzałem statystyk.

    - zainteresowaniem sponsorów?
    jest podobnie.

    - tradycją?
    tu nie ma sporu. zdecydowanie lepiej wypada falubaz.


    dla mnie nr 1 jest żużel, ale ja to nie wszyscy. pomijając już kwestie definicyjne, że żużel to nie jest sport, rozumiany jako aktywność fizyczna uprawiana również w formie rekreacyjnej. w kosza pograsz z kumplami pod blokiem...

    na postawione przez ciebie pytanie tylko pozornie odpowiedź jest prosta.

  9. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    No dobra bilety kupione trzeba iść, właśnie teraz kiedy nie jest za dobrze ...
    Coś czuje, że 15bieg będzie decydował ale zanim emocje w lidze to trzeba zawitać na Zawarcie
    Tylko Falubaz

  10. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    XIV Runda Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 27.08 2018

    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    byłem na hali zastalu nie raz, mieszkam tu dziesiątki lat i wielu kibiców znam osobiście lub z widzenia.
    jest cała masa ludzi, która chodzi na kosza, a na speedwayu nigdy nie byli. i odwrotnie - np. pierwszy forumowy specjalista od wszystkiego na zastal też nie chodzi, co nie przeszkadza mu się wymądrzać na temat koszykówki.
    utarło się mówić, że to ta sama ekipa kibicowska, ale tak nie jest - zastal i falubaz biorą z różnych półek, choć istnieje również duża część wspólna.
    I ta cześć wspólna to przede wszystkim zielonogórzanie. Na Falubaz chodzi pewnie w 30-40% ekipa spoza samego miasta.

    Natomiast co do tego hipotetycznego referendum to nie byłbym taki pewien. ZG to najbardziej koszykarskie miasto w Polsce i ni tylko u nas. Wiecie ile jest drużyn amatorskich w mieście i jak duży procent mieszkańców jest w to zaangażowanych ? To ewenement.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 25-08-2018 o 09:13

  11. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    j-rules swoim postem potwierdziłeś tylko to co napisałem w pierwszym zdaniu.
    Nie zdajesz sobie sprawy z tego jak mało ludzi w Polsce kojarzy żużel jako sportowe wizytówki miast.
    Z Wrocławiem jest jak napisałeś,ale to jeszcze gorzej świadczy o naszej dyscyplinie.
    Jeśli nie bierzesz pod uwagę największych polskich miast, to zmień Wrocław na Ostrów.
    Dla kibiców z nieżużlowej Polski Ostrów to Stal(kosz).
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    XIV Runda Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 27.08 2018

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    j-rules swoim postem potwierdziłeś tylko to co napisałem w pierwszym zdaniu.
    Nie zdajesz sobie sprawy z tego jak mało ludzi w Polsce kojarzy żużel jako sportowe wizytówki miast.
    Z Wrocławiem jest jak napisałeś,ale to jeszcze gorzej świadczy o naszej dyscyplinie.
    Jeśli nie bierzesz pod uwagę największych polskich miast, to zmień Wrocław na Ostrów.
    Dla kibiców z nieżużlowej Polski Ostrów to Stal(kosz).
    Coś ci powiem - mieszkam w Wawie już ponad 20 lat, więc siłą rzeczy tyle mnie tu niektórzy znają. I regularnie myli im się czy jestem z Zielonej Góry czy Jeleniej Góry ale każdy ale to każdy wie że Falubaz miszcz

  13. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Napiszę tylko tyle, że we Warszawie o wiele bardziej znaną marką sportowców z Gorzowa jest Stilon niż Stal. Chodzi o piłkarzy i siatkarzy, mimo, że od lat pałętają się w niższych ligach. Wielu moich znajomych kojarzy sportowy Gorzów z Piaseckim ,Jaskułą i Kucharskim a nie z Jancarzem, Plechem czy Zmarzlikiem.
    Poza miastami żużlowymi ten sport naprawdę mało kogo interesuje i taka jest prawda.i

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    Semen (25-08-2018)

  15. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    j-rules swoim postem potwierdziłeś tylko to co napisałem w pierwszym zdaniu.
    Nie zdajesz sobie sprawy z tego jak mało ludzi w Polsce kojarzy żużel jako sportowe wizytówki miast.
    Z Wrocławiem jest jak napisałeś,ale to jeszcze gorzej świadczy o naszej dyscyplinie.
    Jeśli nie bierzesz pod uwagę największych polskich miast, to zmień Wrocław na Ostrów.
    Dla kibiców z nieżużlowej Polski Ostrów to Stal(kosz).
    Nie wiem jak tam jest w Ostrowie, ale padło twierdzenie, że żużel nie jest już sportem nr 1 w ZG. Co jest bzdurą totalną. Wystarczy tylko sprawdzić, średnią ilość kibiców na mecz. Czy też średnią oglądalność w TV meczu ligowego danej drużyny, aby wiedzieć, że kosz nie ma szans przebić żużla w ZG.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    ale jak to zmierzyć?
    Odpowiedz jest prosta jesli sie odpowie na wyczucie, bez porownania budzetow (bo w sumie nie o to chodzi)
    oraz bez podzialu czy jest to sport dla ludzi z miasta czy dojezdzajacych ze stref podmiejskich
    a takze nie biorac pod uwage amatorskich rozgrywek, no bo o tym juz wspomnialem.
    koszt gry w kosza pod blokiem to piłka za kilkanascie/kilkadziesiat zlotych
    Za gowniarza czesto gralem w kosza, na zuzlu nigdy nie jezdzilem - ale to nie jest tematem tej dyskusji bo u mnie zuzel wygrywa zdecydowanie z pozycji kibicowskiej.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem jak tam jest w Ostrowie, ale padło twierdzenie, że żużel nie jest już sportem nr 1 w ZG. Co jest bzdurą totalną. Wystarczy tylko sprawdzić, średnią ilość kibiców na mecz. Czy też średnią oglądalność w TV meczu ligowego danej drużyny, aby wiedzieć, że kosz nie ma szans przebić żużla w ZG.
    Nie odniosłem się do tego jak jest w samym żużlowym mieście, a do tego z jakim klubem(sportem) kojarzy się ono ludziom "z Polski".
    To dwie różne sprawy, dla Was miejscowych jest nr 1 i dobrze, ale nie o tym pisałem.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  18. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    czyli ta reszta Polski to Warszawa?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #241
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Nie jestem mieszkańcem Zielonej Góry , choć pewne związki z miastem mam , ale wydaję mi się , że choć kosz niewątpliwie mocną
    pozycję tam ma , to w ogóle porównywanie go z żużlem w Zielonej jest nie na miejscu.
    Popularnością w sensie interesowania i emocjonowania się dyscypliną oraz oglądalnością Falubaz bije Zastal na głowę.
    Takie przynajmniej doświadczenia wynikające ze związkami z tym miastem posiadam . Tu chyba nawet jakieś porównania
    wywołują niesmak , bo znaku = tu zwyczajnie nie ma.

  20. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    czyli ta reszta Polski to Warszawa?
    Mazowsze, Mazury i Warmia, Suwalszczyzna, Podlasie, Roztocze, Świętokrzyskie, Sandomierskie, niemalże całe Karpaty, Sudety, wschodnia część Kujaw, Łódzkie(tak, tak), Pomorze Zachodnie, Pomorze Środkowe to tak z grubsza.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ale nie o tym była dyskusja panowie ...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Tak, masz rację, sorry!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  23. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Odpowiedz jest prosta jesli sie odpowie na wyczucie
    jeśli mamy się kierować tylko twoim wyczuciem, to faktycznie sprawa jest prosta.

  24. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    jeśli mamy się kierować tylko twoim wyczuciem, to faktycznie sprawa jest prosta.
    dlatego zapytalem ciebie i odpowiedziales tak samo.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #247
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale nie o tym była dyskusja panowie ...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Bo dyskusja ewoluuje ...

  26. Powrót do góry    #248
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Napiszę tylko tyle, że we Warszawie o wiele bardziej znaną marką sportowców z Gorzowa jest Stilon niż Stal. Chodzi o piłkarzy i siatkarzy, mimo, że od lat pałętają się w niższych ligach. Wielu moich znajomych kojarzy sportowy Gorzów z Piaseckim ,Jaskułą i Kucharskim a nie z Jancarzem, Plechem czy Zmarzlikiem.
    Poza miastami żużlowymi ten sport naprawdę mało kogo interesuje i taka jest prawda.i
    Ja strasznie ubolewam nad faktem ze w Gorzowie padła siatkówka ,kocham ten sport od 2o lat. Bodajże 1998 rok pamietam jak pojechalem na mecz o Braz z Nowej Soli na Mecz Stilonu z Mostostalem piekne czasy. W Stilonie Sebastian Świderski z trenerem Waldemarem Wspaniałym,po tym wlasnie sezonie świder z Wspanialym poszli do Kędzierzyna i zaczely sie rownie piekne chwile dla polskiej siatkówki.

    Jeszcze jedno.....nasze województwo idzie do przodu z Siatkówką Sulęcin w 1 lidze, w Nowej Soli idze ku temu jest plan w 3 lata zrobić awans, Orzeł Międzyrzecz wychował Dawida Murka,Gorzów wspomnianego Sebastiana Swiderskiego,Sulechow Lukasza Żygadło to byli reprezentanci zasluzeni Polskiej siatkówki.
    Ostatnio edytowane przez Falubaz7 ; 25-08-2018 o 14:13

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz7 za jego przydatny post!

    Nigel (25-08-2018), ursus (25-08-2018)

  28. Powrót do góry    #249
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Wszyscy czekają na jutro, ale dzisiejsze GP w Gorzowie może przesądzić.
    Jak to już nieraz bywało w historii.
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  29. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    jakieś linki oprócz drhtv i maniaka? bo te to znam

  30. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    Wszyscy czekają na jutro, ale dzisiejsze GP w Gorzowie może przesądzić.
    Jak to już nieraz bywało w historii.
    No zapowiada się najbardziej emocjonujące SGP w sezonie


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  31. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    jakieś linki oprócz drhtv i maniaka? bo te to znam
    Ale linki do czego ?

    Do jutrzejszego meczu ZG - Tarnów ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #253
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    jakieś linki oprócz drhtv i maniaka? bo te to znam
    Maniaka zazwyczaj banują po 3 biegach, więc w ogóle ciężko go brać pod uwagę

  33. Powrót do góry    #254
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale linki do czego ?

    Do jutrzejszego meczu ZG - Tarnów ?
    pomylilem watki do SGP oczywiscie

  34. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    pomylilem watki do SGP oczywiscie
    No, to widać
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 25-08-2018 o 19:00
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #256
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Pomyśleć, że to wątek meczowy Jak nie o bieganiu, to o wyższości żużla nad koszem...

    A jak tam Falubazy u Was z pogodą? W Lesznie wczoraj i dzisiaj popadało.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  36. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Do południa trochę pokropiło. Teraz jest OK.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Dzik dzisiaj niemrawo..oby tak jutro

  38. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Dzik dzisiaj niemrawo..oby tak jutro
    Wszystko zależy od tego z kim przybył na to GP.
    Jak była była żona, obecna i kochanka jest szansa, że bedzie mocno wypompowany.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  39. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Dzik dzisiaj niemrawo..oby tak jutro
    No właśnie może nie będzie świętowania.
    !Adrian walcz!

  40. Powrót do góry    #261
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Dzik dzisiaj niemrawo..oby tak jutro
    Na ligę ma inne silniki. Będzie dziś 3,3,3,3,3.

  41. Powrót do góry    #262
    Użytkownik Awatar Paweł86
    Dołączył
    02-09-2013
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Na ligę ma inne silniki. Będzie dziś 3,3,3,3,3.
    Albo 3,2,3,2,1,2 .To sprawa meczu szybko sie wyjasni.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł86 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (26-08-2018)

  43. Powrót do góry    #263
    Stały bywalec Awatar mariotar
    Dołączył
    03-06-2016
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    124
    Podziękowania: 197 w 120 postach
    Ostatnie godziny przed meczem o wszystko, szkoda że w tym roku nie pożegnamy Grudziądz bo ta drużyna nie daje nikomu kompletnie żadnych emocji. Jeśli spadnie Unia statystyki w typerach naszych ekspertów znacznie się poprawią, jeśli spadnie Falubaz to z czyich porażek i niepowodzeń cieszyć będzie się cała żużlowa Polska. My sobie jakoś poradzimy bo mamy przy boku giganta który raczej nas nie zostawi ale co z Falubazem,z drugiej strony czy ktoś jeszcze pamięta Polonie Bydgoszcz?

  44. Powrót do góry    #264
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Dobrze, ze mecz w Zielonce, bo w Tarnowie to już by szukali dzisiaj rezerwowego terminu

  45. Powrót do góry    #265
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariotar Zobacz posta
    Ostatnie godziny przed meczem o wszystko, szkoda że w tym roku nie pożegnamy Grudziądz bo ta drużyna nie daje nikomu kompletnie żadnych emocji. Jeśli spadnie Unia statystyki w typerach naszych ekspertów znacznie się poprawią, jeśli spadnie Falubaz to z czyich porażek i niepowodzeń cieszyć będzie się cała żużlowa Polska. My sobie jakoś poradzimy bo mamy przy boku giganta który raczej nas nie zostawi ale co z Falubazem,z drugiej strony czy ktoś jeszcze pamięta Polonie Bydgoszcz?
    A co daje ekstralidze Tarnów? Gówniany tor, na którym praktycznie nic się nie dzieje. W tym roku jesteście na wyjazdach jeszcze tragiczniejsi niż GKM, a to już jest osiągnięcie. Mamy bonusy z dwoma najsłabszymi ekipami, czyli Falubazem i Tarnowem i to pokazuje, że zasłużenie zajmiemy szóste miejsce.

  46. Powrót do góry    #266
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    A co daje ekstralidze Tarnów? Gówniany tor, na którym praktycznie nic się nie dzieje. W tym roku jesteście na wyjazdach jeszcze tragiczniejsi niż GKM, a to już jest osiągnięcie. Mamy bonusy z dwoma najsłabszymi ekipami, czyli Falubazem i Tarnowem i to pokazuje, że zasłużenie zajmiemy szóste miejsce.
    Za to w Grudziądzu na tym betonie jest MEGA TOR. Walka ocieka aż po bandzie.

  47. Powrót do góry    #267
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Dokładnie tak jest, praktycznie w każdym spotkaniu są ataki przy samej bandzie, zarówno na pierwszym jak i drugim łuku.
    I akurat wy z Tarnowa jesteście ostatnimi, którzy mogli by komuś wypominać beton.

  48. Powrót do góry    #268
    Stały bywalec Awatar mariotar
    Dołączył
    03-06-2016
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    124
    Podziękowania: 197 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    A co daje ekstralidze Tarnów? Gówniany tor, na którym praktycznie nic się nie dzieje. W tym roku jesteście na wyjazdach jeszcze tragiczniejsi niż GKM, a to już jest osiągnięcie. Mamy bonusy z dwoma najsłabszymi ekipami, czyli Falubazem i Tarnowem i to pokazuje, że zasłużenie zajmiemy szóste miejsce.
    Mieliście 2 mijanki więcej w sezonie i fifoczysz. Od kiedy zaproszono was do E-ligi nie ma kompletnie żadnego progresu, jesteście najbardziej bezjajecznym teamem w historii E-ligi.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mariotar za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (26-08-2018)

  50. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Duże znaczenie w tym meczu będzie miał wylosowany zestaw startowy. Przy pierwszym, jak już wspomniał Buszmen taki Thorssell dwa razy trafia na A. Ale nie tylko to, bo tak samo przy drugim zestawie 2x A będzie miał Mroczka. Bieg trzeci też może się różnie potoczyć w zależności od zestawu (może być równie dobrze 5-1 jak i 1-5). Tak samo taki Rolnicki przy drugim zestawie w juniorskim ma A i może wygrać, a przy polu B może być 2-4 albo 1-5 w plecy dla Tarnowa. Wychodzi mi, że pierwszy zestaw będzie dużo korzystniejszy dla gospodarzy, a drugi dla gości. Przynajmniej na papierze.
    TeamLindgren

  51. Powrót do góry    #270
    Początkujący
    Dołączył
    10-07-2017
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariotar Zobacz posta
    Ostatnie godziny przed meczem o wszystko, szkoda że w tym roku nie pożegnamy Grudziądz bo ta drużyna nie daje nikomu kompletnie żadnych emocji. Jeśli spadnie Unia statystyki w typerach naszych ekspertów znacznie się poprawią, jeśli spadnie Falubaz to z czyich porażek i niepowodzeń cieszyć będzie się cała żużlowa Polska. My sobie jakoś poradzimy bo mamy przy boku giganta który raczej nas nie zostawi ale co z Falubazem,z drugiej strony czy ktoś jeszcze pamięta Polonie Bydgoszcz?
    A przepraszamw Tarnowie to są emocje? Chyba coś przegapiłem.. A na wyjazdach jesteście jeszcze gorsi od Grudziądza, co dziś się potwierdzi.

Strona 6 z 14 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •