Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 624

Wątek: XIV Runda Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 27.08 2018

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Byłem w Grudziądzu i oczy przecierałem ze zdumienia, co robił, a w zasadzie czego nie robił Skórnicki. Jak takie osoby mogą brać się za menadżerkę skoro nie mają zielonego pojęcia o maksymalnym wykorzystaniu potencjału swojej drużyny? Cel ten trener przed meczem miał jasny: zdobyc 37 punktów. Wystarczyło pod 10 dać swojego najsłabszego seniora (by po 1 nieudanym starcie puszczac od razu taktyki), a z juniorem zestawić 4 seniora (w teorii powinien dać rade przynajmniej młodziezowcowi GKM-u). Nieporozumieniem bylo tez dawanie w 11 biegu dwóch swoich liderów Dudek - Protas na Lagutę...Największe możliwości taktyczne dawałoby zestawienie: 1. Dudek 2. Thorsell 3. Jensen 4. Protasiewicz 5. Zengota. Z czego Zengota byłby puszczony 2x na juniora, a Dudka, Protasa wypusciłoby sie z taktycznj w biegach gdzie nie jechałby Laguta. Ale...
    Zakładając już taki skład jaki wystawił Skóra, to po 2 serii startów przy -12 powinny iść taktyki. Pierw w 8 biegu Jensen za Thorsella (teoretycznie najsłabszy senior z liderów na Łagutę), w 12...Zengota za Thorsella (Wawrzyniaka objechałby na pewno), w 13 Protasiewicz za Zengotę, 14 Dudek. Czy to by coś zmieniło? Nie wiem. Ale na pewno zwiększyłoby to znacznie szansę na bonus..
    Protas 6:4: pokonał: (Pawlicki x2, Buczkowski x2, Huckenbeck, Wieczorek) przegrał: (Lindbaeck, Laguta x2, Huckenbeck
    Jensen 4:6 pokonał: (Wieczorek, Wawrzyniak, Huckenbeck, Pawlicki (wykluczenie) przegrał: (Łaguta, Lindbaeck x2, Pawlicki, Buczkowski x2)
    Wystarczy też zobaczyć kogo Jensen pokonywał. Nie licząc wykluczenia Pawlickiego Duńczyk zrobił punkty tylko na juniorach i na Huckenbecku, także dawani go w 15 biegu oznaczało z góry poddanie się.

    Na Tarnów powinno się zestawić skład według klucza: najsłabszy senior pod 11 (w ostatniej serii startów na najsłabszego senora Tarnów będzie chciał puscić rezerwe taktyczną i lepiej niech ten senior pojedzie na tarnowskiego juniora) oraz Protas w parze z juniorem. Także wielkiej filozofii nie będzie: 9. Dudek 10. Thorsell/Zengota 11 Thorsell/Zengota 12. Jensen 13. Protasiewicz 14-15 juniorzy. Nic lepszego nie da się ułożyć.

    Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Jeżeli Duńczycy mam na myśli Bjerre i Pedersen utrzymają formę ze Szwecji i będą liderami Tarnowa, Kildemand i Jamróg będą radzić sobie z drugą linią Falubazu, a Rolnicki dorzuci 2-3 oczka to mecz może być na styku. Typuję między 47, a 49 do 41/43 dla Falubazu. Kwestia bonusa rozstrzygac sie będzie zapewne w ostatnim biegu. Falubaz z tak słabą junorką i w takiej dyspozycji Thorsellem/Zengotą po prostu nie odskoczy za daleko. Tym bardziej, ze tor dla miejscowych nie jest żadnym atutem.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    sobotch (22-08-2018)

  3. Powrót do góry    #92
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    9. Dudek
    10. Zengota (Gomóła)
    11. Thorssell
    12. Jensen
    13. Protasiewicz
    14. Tonder
    15. Niedzwiedź (Pawliczak)
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Także wielkiej filozofii nie będzie: 9. Dudek 10. Thorsell/Zengota 11 Thorsell/Zengota 12. Jensen 13. Protasiewicz 14-15 juniorzy. Nic lepszego nie da się ułożyć.

    Tym bardziej, ze tor dla miejscowych nie jest żadnym atutem.
    To samo zdanie wyraziłem parę godzin wcześniej.
    Lepiej żeby Skóra nie myślał o taktyce, tylko wystawił zawodników pod "naturalne", pasujące im numery i jazda. Z tego gów.a trudno lepszy bat ukręcić.
    A tak naprawdę-tyle lat przejeździł sam na torze, niech wespół z toromistrzem, przygotuje chłopakom ten parszywy tor taki, na jakim ścigali się najczęściej.. i na tym zakończy swoją taktykę. Jakiekolwiek kombinacje z nawierzchnią przeciw rywalowi, skończą się płaczem dla nas.

  4. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Nie mogę się nadziwić jak z każdym dniem spada wiara i rosną obawy wśród zielonogórzan . Mam nadzieję, że podobnie dzieje się w głowach Waszych zawodników . Żeby Was trochę podbudować, przypomnę ostatnie wyniki naszych zawodników na torze przy W69:

    Nicki 10
    Mroczka 6
    Jamróg ?
    Klindemand 3
    Bjerre 6
    Konieczny ?
    Rolniczki 1
    Kułaków ?
    Przecież to nie te czasy, że przyjeżdżaliśmy do Was z Kołodziejem, Vaculikiem, czy Madsenem i wywoziliśmy pełną pulę. Teraz przyjedzie ekipa I - ligowa wzmocniona Pedersenem - cóż złego może się stać?

    A tak na serio - liczę, że Jamróg "przykryje jajami" Zengotę i zdobędzie 8-9 punktów, Nicki porozstawia Myszy po kątach od 1 łuku i ogarnie swoje 15 w 6 startach, Kildemand pokona tych, których pokonać powinien i zakręci się w okolicy 6-7, Bjerre wystrzeli ze 2 razy ze starty i w stylu "duńskiego Ułamka" nie odda tego już do mety (9 punktów), do tego Mroczka w jakimś szaleńczym uniesieniu formy będzie w stanie zrobić 3 oczka, co wraz z 2 punktami Rolnickiego da Jaskółkom: 43 punkty przypieczętowane w 15 biegu "ostrą, ale fair" jazdą Nickiego Pedersena
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    lemur6666 (22-08-2018)

  6. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Mobilizacja w Zielonej Górze, bilety poszły w dół. Na trybunach zasiądą politycy, samorządowcy, wszyscy będą trzymać kciuki, żeby tylko się zespół utrzymać. Jak z presją poradzi sobie Patryk Dudek oraz Grzegorz Zengota? O Tonderze nawet nie mówię, bo przy takiej presji to będzie kasował kogo popadnie. Te pompowanie meczu może czkawką odbić się Falubazom, bo Tarnów z taką presją nie przyjedzie...
    Jeżeli meczu nie zawali Niki to jestem zdania, że może on pociągnąć zespół do zwycięstwa. Liderzy Falubazu to kmiotki niestety, tam niemal każdy zespół, który przyjeżdżał miał lidera który ich objeżdżał. Dudki i reszta nie byli sobie w stanie poradzić z Liderem Grudziądza (Łagutą) o reszcie nie mówię - Zmarzlik, Lindgren, Kołodziej - robili tam co chcieli. Jeżeli NIKI pojedzie taki mecz to mamy Falubaz w Nice Lidze.

    PS. W środowisku mówi się,że spadek na rękę jest Dudkowi, który dogadał się w Toruniu. Gdy Falubaz spadnie środowisko wybaczy mu odejście... więc nie zdziwię się, jak Patryk po GP w Gorzowie zamiast 15 zrobi z 7-8

  7. Powrót do góry    #95
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Nie mogę się nadziwić jak z każdym dniem spada wiara i rosną obawy wśród zielonogórzan . Mam nadzieję, że podobnie dzieje się w głowach Waszych zawodników . Żeby Was trochę podbudować, przypomnę ostatnie wyniki naszych zawodników na torze przy W69:



    Przecież to nie te czasy, że przyjeżdżaliśmy do Was z Kołodziejem, Vaculikiem, czy Madsenem i wywoziliśmy pełną pulę. Teraz przyjedzie ekipa I - ligowa wzmocniona Pedersenem - cóż złego może się stać?

    A tak na serio - liczę, że Jamróg "przykryje jajami" Zengotę i zdobędzie 8-9 punktów, Nicki porozstawia Myszy po kątach od 1 łuku i ogarnie swoje 15 w 6 startach, Kildemand pokona tych, których pokonać powinien i zakręci się w okolicy 6-7, Bjerre wystrzeli ze 2 razy ze starty i w stylu "duńskiego Ułamka" nie odda tego już do mety (9 punktów), do tego Mroczka w jakimś szaleńczym uniesieniu formy będzie w stanie zrobić 3 oczka, co wraz z 2 punktami Rolnickiego da Jaskółkom: 43 punkty przypieczętowane w 15 biegu "ostrą, ale fair" jazdą Nickiego Pedersena
    Wcale nie z każdym dniem, obawy o Eligowy kibice głoszą od wielu miesięcy, w pełni potwierdzone na finiszu RZ. Nastąpiło dokładnie to, co przewidywali realiści, zapamiętałeś chyba tylko najgłośniejszy krzyk hurraoptymistów-" jesteśmy silni, powinniśmy walczyć w PO"!
    Teraz po prostu trzeba na spokojnie przygotować typowy tor, dopieścić sprzęt i pojechać co kto umie. Bez spiny, rewolucji, zabójczych myśli i brudzenia bielizny bez sensu. Próbę zrobienia więcej niż się umie, może źle się skończyć->występ MT w Grudziądzu.
    Obronimy się to dobrze, a jeśli nie, Świat się nie zawali, co roku ktoś spada i tak powinno być.

  8. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Wcale nie z każdym dniem, obawy o Eligowy kibice głoszą od wielu miesięcy, w pełni potwierdzone na finiszu RZ. Nastąpiło dokładnie to, co przewidywali realiści, zapamiętałeś chyba tylko najgłośniejszy krzyk hurraoptymistów-" jesteśmy silni, powinniśmy walczyć w PO"!
    Teraz po prostu trzeba na spokojnie przygotować typowy tor, dopieścić sprzęt i pojechać co kto umie. Bez spiny, rewolucji, zabójczych myśli i brudzenia bielizny bez sensu. Próbę zrobienia więcej niż się umie, może źle się skończyć->występ MT w Grudziądzu.
    Obronimy się to dobrze, a jeśli nie, Świat się nie zawali, co roku ktoś spada i tak powinno być.
    Ja mówię tylko o ostatnich dniach. Staram się patrzeć realnie na siły drużyn i z całym szacunkiem, ale w PO Was nie widziałem przed sezonem . Chodzi mi raczej o to, że od nastroju: "A nawet jak nam się noga powinie, to i tak na końcu Tarnów zlejemy i się utrzymamy" przechodzimy powoli w trzęsawki gaciami


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Buszmen (22-08-2018)

  10. Powrót do góry    #97
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Mobilizacja w Zielonej Górze, bilety poszły w dół. Na trybunach zasiądą politycy, samorządowcy, wszyscy będą trzymać kciuki, żeby tylko się zespół utrzymać. Jak z presją poradzi sobie Patryk Dudek oraz Grzegorz Zengota? O Tonderze nawet nie mówię, bo przy takiej presji to będzie kasował kogo popadnie. Te pompowanie meczu może czkawką odbić się Falubazom, bo Tarnów z taką presją nie przyjedzie...
    Jeżeli meczu nie zawali Niki to jestem zdania, że może on pociągnąć zespół do zwycięstwa. Liderzy Falubazu to kmiotki niestety, tam niemal każdy zespół, który przyjeżdżał miał lidera który ich objeżdżał. Dudki i reszta nie byli sobie w stanie poradzić z Liderem Grudziądza (Łagutą) o reszcie nie mówię - Zmarzlik, Lindgren, Kołodziej - robili tam co chcieli. Jeżeli NIKI pojedzie taki mecz to mamy Falubaz w Nice Lidze.

    PS. W środowisku mówi się,że spadek na rękę jest Dudkowi, który dogadał się w Toruniu. Gdy Falubaz spadnie środowisko wybaczy mu odejście... więc nie zdziwię się, jak Patryk po GP w Gorzowie zamiast 15 zrobi z 7-8
    Dlaczego zamiast 15 zrobi 7-8??? Przecież to żaden ewenement, normalna kolej rzeczy u Dudka. Ten chłopak to nie terminator i Zmarzlikiem nie będzie. Jeśli spadniemy-a raczej na to się zanosi to naturalne jest odejście PD, niekoniecznie do GW. A jeśli się obronimy, też może odejść i nie będę go wygwizdywał, jego wola.
    Kilku żużlowców Falubazu nie wie co to presja, a paru rzeczywiście zjada trema. Patryk Dudek nie należy raczej do tych drugich. Na razie wielkiego pompowania napięcia nie widzę i oby się nie nakręcali.
    Co masz na myśli w zwrocie "liderzy Falubazu to kmiotki"? Jeśli chodzi o to że nie zawsze wygrywają z czołowymi rywalami to owszem, masz rację. Nie mamy w składzie takich nieomylnych i niepokonanych harpaganów.
    PS.
    Nigdzie nie pisałem (tak jak większość falubaziaków) "zlejemy Tarnów", to słowa paru zaćmionych i kibiców innych drużyn piszących "zlejecie" a nie "zlejemy". Gaciami nie trzęsę/my, trzeba jechać swoje, tyle ile umiemy/możemy.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 22-08-2018 o 12:53

  11. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jeśli chodzi o to że nie zawsze wygrywają z czołowymi rywalami to owszem, masz rację.
    Dokładnie o to mi chodziło... tam nie ma zawodnika, który gwarantuje objeżdżanie lidera gości. Druga linia to jest taka zagadka, że... łooo Panie. Choć jeszcze przed sezonem Mariusz porównywał te swoje:
    Dudek > Zmarzlik
    Zengota > Kasprzak
    Throsell > Sundsteam

    Wszyscy się z niego śmiali i jak Falubaz spadnie, to ja na jego miejscu odstawiłbym sportsborad.

  12. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    https://www.facebook.com/FalubazZiel...9458476546696/

    zielonogórski klub również przypomina o tym , że na mecz z Tarnowem zarówno panie jak i panowie z wąsami , będę wpuszczani w tym dniu jedynie na sektor gości.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    lemur6666 (22-08-2018)

  14. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    .., lubię ten obiekt i dobrze się na nim czuję. Z reguły notuję tam dobre wyniki,....

    Tu jest największy problem. Tor.

  15. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    https://www.facebook.com/FalubazZiel...9458476546696/

    zielonogórski klub również przypomina o tym , że na mecz z Tarnowem zarówno panie jak i panowie z wąsami , będę wpuszczani w tym dniu jedynie na sektor gości.

    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  16. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Obronimy się to dobrze, a jeśli nie, Świat się nie zawali, co roku ktoś spada i tak powinno być.
    Żartowniś.
    Zapomniałeś, co się stało z ekstraligowym spadkowiczem w 2015?
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  17. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Wcale nie z każdym dniem, obawy o Eligowy kibice głoszą od wielu miesięcy, w pełni potwierdzone na finiszu RZ. Nastąpiło dokładnie to, co przewidywali realiści
    Realiści przewidywali 6-7 miejsce. Wg mnie, na papierze (przed sezonem) czterech zawodników Falubazu wydawało się silniejszych niż nr 2 tanowian czyli Bjerre. Chyba jako jedyny grudziądzanin, żałowałem, że Unia T. nie zdobyła bonusa w Toruniu. Pierwszoligowym składem obronili niemal ekstraligę, a teraz o to będzie bardzo trudno. Mimo wszystko, jest to drużyna, która pojechała powyżej oczekiwań, dlatego w niedzielę będę trzymał za nich kciuki. Dobrze by było, jakby te same drużyny, na zmianę, nie spadały ciągle z tej Ekstraligi. Podobnie z awansem, czas na Lublin albo Gniezno .
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  18. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Realiści przewidywali 6-7 miejsce. Wg mnie, na papierze (przed sezonem) czterech zawodników Falubazu wydawało się silniejszych niż nr 2 tanowian czyli Bjerre.
    Ja typowałem tak:

    1. Leszno
    2. Gorzów
    3. Wrocław
    4. Częstochowa
    5. Toruń
    6. Zielona Góra
    7. Tarnów
    8. Grudziądz

    Przynajmniej pierwsza 5 mi "siądzie"
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  19. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Ja typowałem tak:

    1. Leszno
    2. Gorzów
    3. Wrocław
    4. Częstochowa
    5. Toruń
    6. Zielona Góra
    7. Tarnów
    8. Grudziądz

    Przynajmniej pierwsza 5 mi "siądzie"
    Ale typowanie było na koniec sezonu. W play offach to się jeszcze różne cuda mogą dziać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale typowanie było na koniec sezonu. W play offach to się jeszcze różne cuda mogą dziać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Oczywiście, ale wtedy wzorem jednego z najsłynniejszych dyskutantów żużlowych wytłumaczę Ci dlaczego moje typy siadły w 100% cokolwiek by się faktycznie nie wydarzyło
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (22-08-2018)

  22. Powrót do góry    #107
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Realiści przewidywali 6-7 miejsce. Wg mnie, na papierze (przed sezonem) czterech zawodników Falubazu wydawało się silniejszych niż nr 2 tanowian czyli Bjerre. Chyba jako jedyny grudziądzanin, żałowałem, że Unia T. nie zdobyła bonusa w Toruniu. Pierwszoligowym składem obronili niemal ekstraligę, a teraz o to będzie bardzo trudno. Mimo wszystko, jest to drużyna, która pojechała powyżej oczekiwań, dlatego w niedzielę będę trzymał za nich kciuki. Dobrze by było, jakby te same drużyny, na zmianę, nie spadały ciągle z tej Ekstraligi. Podobnie z awansem, czas na Lublin albo Gniezno .
    To prawda, najmocniej rozpowszechniony był pogląd o 6-7msc Falubazu, w trakcie sezonu UniaT. pokazała, że zasłużenie dołączyła do GKM i Falubazu. Nadspodziewanie rewelacyjnie pojechał sezon Nicki, kto by przypuszczał, chyba nieliczni (Robi...)? Do tego Jamrogowi niestraszna stała się Eligowa rywalizacja, to nr 2 Tarnowa wg. mnie. Kenio jedzie swoje. A jeszcze Pająk mógł eksplodować formą i przebić najśmielsze przewidywania wyniku klubu. Tarnów zasłużył na swoją szansę i nie przez przypadek otwiera się przed klubem duża szansa obrony Eligi.
    A mnie jest obojętne kto awansuje, niech to zrobi najlepszy z niższej ligi. Ale co do spadku, jestem szowinistą. Klub, któremu kibicuję, wolałbym widzieć w Elidze, to chyba naturalne.

  23. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Oczywiście, ale wtedy wzorem jednego z najsłynniejszych dyskutantów żużlowych wytłumaczę Ci dlaczego moje typy siadły w 100% cokolwiek by się faktycznie nie wydarzyło
    Jednego z ? Jesteś bardzo niesprawiedliwy w swoich ocenach.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    savage (22-08-2018)

  25. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Ja typowałem tak:

    1. Leszno
    2. Gorzów
    3. Wrocław
    4. Częstochowa
    5. Toruń
    6. Zielona Góra
    7. Tarnów
    8. Grudziądz

    Przynajmniej pierwsza 5 mi "siądzie"
    Nieskromnie zauważę, ze trafiłbyś całą ósemkę. Gdyby nie kontuzje w KST i Gorzowie, oraz juniorów w ZG. Mecze tych drużyn (osłabionych) w Grudziądzu, w mojej opinii zadecydowały o tym, że GKM nie wylądował na ostatniej pozycji.

    Osobiście typowałem 5-6 miejsce Falubazu, przy odrobinie szczęścia (nieszczęście innych) może awans do PO. Niestety, szczęście miały inne ekipy, nieszczęście przytrafiło się nam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nieskromnie zauważę, ze trafiłbyś całą ósemkę. Gdyby nie kontuzje w KST i Gorzowie, oraz juniorów w ZG. Mecze tych drużyn (osłabionych) w Grudziądzu, w mojej opinii zadecydowały o tym, że GKM nie wylądował na ostatniej pozycji.

    Osobiście typowałem 5-6 miejsce Falubazu, przy odrobinie szczęścia (nieszczęście innych) może awans do PO. Niestety, szczęście miały inne ekipy, nieszczęście przytrafiło się nam.
    Teraz ważne jest tylko, abym nie pomylił się w kwestii pozycji nr 7
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  27. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach

    no chyba oczywiste, że zarządzenie nie dotyczy zawodników ?
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  28. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    jak przed meczem z Grudziądzem napisałem, że "modlę się o bonusa"
    tak teraz trzeba będzie przed meczem jakieś sanktuarium w intencji utrzymania wybudować

  29. Powrót do góry    #113
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nieskromnie zauważę, ze trafiłbyś całą ósemkę. Gdyby nie kontuzje w KST i Gorzowie, oraz juniorów w ZG. Mecze tych drużyn (osłabionych) w Grudziądzu, w mojej opinii zadecydowały o tym, że GKM nie wylądował na ostatniej pozycji.

    Osobiście typowałem 5-6 miejsce Falubazu, przy odrobinie szczęścia (nieszczęście innych) może awans do PO. Niestety, szczęście miały inne ekipy, nieszczęście przytrafiło się nam.
    Być może jazda juniorów uratowałaby nam 6msc (na 5 bez szans bez względu na kontuzje), być może, tego już się nie dowiemy. Teoretycznie mieliśmy jakieś niewiele gorsze rezerwy, zarówno na seniorach jak i juniorach. Stali liczniejsze i bardziej dokuczliwe kontuzje nie przeszkodziły zająć wysokiego 2 msc (bez dodatkowych rezerw przed sezonem). Zazdroszczę właśnie im takiej woli walki i mentalnego przygotowania, te chłopaki nie odpuszczają. Nawet przedemeryt Walasek odzyskał animusz i walczy na torze. Kontuzje są wkalkulowane w ryzyko, byliśmy przygotowani i nie ma tłumaczenia pechem. Zarząd klubu chyba podzielał twoje zdanie, bo w żadnym momencie do tej pory, nie wykazywał zaniepokojenia. Dopiero teraz przestaliście majaczyć o szansach na PO, a zaczął się strach przed ligową katastrofą. Ale o tym by uniknąć katastrofy, trzeba myśleć przed sezonem, a nie liczyć na pecha rywali.

    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    jak przed meczem z Grudziądzem napisałem, że "modlę się o bonusa"
    tak teraz trzeba będzie przed meczem jakieś sanktuarium w intencji utrzymania wybudować
    Jak widać, nie wystarczyło napisać, trzeba było poświęcić dużo więcej czasu na to, do czego się zobowiązałeś.
    Myślisz że to sanktuarium pomoże?

  30. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    uważam, że będzie w palnik.
    dudek nie zawiedzie, bo to w kontekście jego odejścia do leszna czy torunia byłoby zbyt grubymi nićmi szyte. dlatego miękką ewakuację z falubazu i brak pretensji o słaby wynik w kluczowym meczu załatwi sobie rękoma kolegów.
    protas chce zostać w klubie i na pewno w lidze niżej będzie mu łatwiej o punkty niż w ekstraklasie.
    zengota zwyzywany przez scota od cio.t na pewno już szuka nowego klubu, tym bardziej że ewentualna walka w barażach tylko oddala rozmowy o transferze, więc będzie chciał mieć to z głowy już w niedzielę. no i pomoże młodszemu koledze.

    jensen z thorsselem mają totalnie na nas wywalone.
    juniorów praktycznie nie ma.

    z czym do ludzi?

  31. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    uważam, że będzie w palnik.
    dudek nie zawiedzie, bo to w kontekście jego odejścia do leszna czy torunia byłoby zbyt grubymi nićmi szyte. dlatego miękką ewakuację z falubazu i brak pretensji o słaby wynik w kluczowym meczu załatwi sobie rękoma kolegów.
    protas chce zostać w klubie i na pewno w lidze niżej będzie mu łatwiej o punkty niż w ekstraklasie.
    zengota zwyzywany przez scota od cio.t na pewno już szuka nowego klubu, tym bardziej że ewentualna walka w barażach tylko oddala rozmowy o transferze, więc będzie chciał mieć to z głowy już w niedzielę. no i pomoże młodszemu koledze.

    jensen z thorsselem mają totalnie na nas wywalone.
    juniorów praktycznie nie ma.

    z czym do ludzi?
    No i Amen.

    Obstawiam jakieś 50-40
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Czy klub w ramach przygotowań do meczu przewiduje pielgrzymkę żużlowców, działaczy i kibiców do Jezusa świebodzińskiego
    Tylko Falubaz

  33. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Czy klub w ramach przygotowań do meczu przewiduje pielgrzymkę żużlowców, działaczy i kibiców do Jezusa świebodzińskiego
    Może złóżmy starotestamentową ofiarę? Skórnicki w końcu się do czegoś przyda.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  34. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Może złóżmy starotestamentową ofiarę? Skórnicki w końcu się do czegoś przyda.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ty uważaj lepiej, bo gada się, ze szwagier Skóry ma zastąpić Tymczyszyna.

    A wtedy możesz dostać bana na Falubaz
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    XIV Runda Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 27.08 2018

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty uważaj lepiej, bo gada się, ze szwagier Skóry ma zastąpić Tymczyszyna.

    A wtedy możesz dostać bana na Falubaz
    Niech jeszcze wyebią krasule do logo klubu i sprowadza Zbysia Krakowskiego na menago.
    Ni chuya przerzucę się na kibicowanie rugby.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 22-08-2018 o 22:07

  36. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty uważaj lepiej, bo gada się, ze szwagier Skóry ma zastąpić Tymczyszyna.

    A wtedy możesz dostać bana na Falubaz
    Mariusz a może ty złożysz aplikację
    Tylko Falubaz

  37. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Mariusz a może ty złożysz aplikację
    No złożyłbym, ale tam trzeba mieć wpisowe, jakieś 600 tys PLN aby załapać się na wspólnika. A nie bardzo widzi mi się, rozbijać świnkę skarbonkę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Wielu pisze o "ściągnięciu" presji z zawodników i słusznie , ale sam klub zamieszcza komunikat , mówiący min. o najważniejszym meczu
    ostatnich kilkunastu lat - niejako nakładając tą presję. To nie pomaga , tym bardziej , że już w Grudziądzu widzieliśmy jak presja
    działa na część zespołu. To może być trudny mecz dla miejscowych , bo choć są faworytem , to jednak przede wszystkim oni "muszą".
    Jaskółki jednak będą pozbawione tak dużej presji , gdyż one tylko mogą.
    Osobiście miałem nadzieję , że obie ekipy się utrzymają , ale niestety przynajmniej jedna poleci.
    Ciekawi mnie jak wygląda temat rozliczeń finansowych względem zawodników jednej i drugiej ekipy , gdyż potrafi mieć to znaczenie.
    Dopuszczam , iż zaległości mogą mieć miejsce , ale na jaką skalę ? . Pytań jest wiele , a najważniejsza odpowiedż już w niedzielę.
    Oby tylko Meyze znów nie zepsuł widowiska ...

  39. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    DMPJ 21 sierpnia,Tarnów
    Rolnicki – 8 (2,3,1,2)
    Konieczny – 1 (1,0,-,-)

    DMPJ 22 sierpnia, Częstochowa
    Pawliczak – 7+2 (2*,2*,1,2)
    Tonder – 12 (3,3,3,3)

    U juniorów 5:1 dla Falubazu.
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  40. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Niech jeszcze wyebią krasule do logo klubu i sprowadza Zbysia Krakowskiego na menago.
    Ni chuya przerzucę się na kibicowanie rugby.
    No własnie, wszyscy tutaj nawijają o składzie zawodników na sezon 2019. A nikt nie otworzył pyska, komu by tu powierzyć funkcję menago w Falubazie ?

    Z tego co wiem, Skóra jest chętny na dalszą współpracę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Kildemand wygra mecz Jaskółkom.
    UNSCARED

  42. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przy Skornickim daje sobie spokoj. Bez nadziei na fajny tor i wiadomo co jeszcze.

    Czeslawa bym pominal, bo mimo ze czasy sie zmieniaja, to jednak jego szprycha to stan umyslu.

    Tak naprawde to zielonego pojecia nie mam. Przychodzi mi do glowy Dudek senior, gdyby papiery mial.

  43. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Niestety, szczęście miały inne ekipy, nieszczęście przytrafiło się nam.
    A to nieszczęście ma na imię Mariusz.
    UNSCARED

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    gotrek (23-08-2018)

  45. Powrót do góry    #128
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Przy Skornickim daje sobie spokoj. Bez nadziei na fajny tor i wiadomo co jeszcze.

    Czeslawa bym pominal, bo mimo ze czasy sie zmieniaja, to jednak jego szprycha to stan umyslu.

    Tak naprawde to zielonego pojecia nie mam. Przychodzi mi do glowy Dudek senior, gdyby papiery mial.
    Naprawde uwazasz, ze trener ktory przed waznymi meczami bedzie jezdzic z synem na gp zamiast dogladac toru i trenowac chociazby z juniorami.to dobre rozwiazanie?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    XIV Runda Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 27.08 2018

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No własnie, wszyscy tutaj nawijają o składzie zawodników na sezon 2019. A nikt nie otworzył pyska, komu by tu powierzyć funkcję menago w Falubazie ?

    Z tego co wiem, Skóra jest chętny na dalszą współpracę
    Może sobie być. Ja liczę że chłopaki z trybuny K po 15 biegu meczu z Tarnowem , niezależnie od wyniku, ‚wytłumaczą’ sympatycznemu Adasiowi żeby wypyerdał czym prędzej.

    Menago może być Janas a szkółkę niech prowadzi razem z Jabolem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-08-2018)

  48. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Przy Skornickim daje sobie spokoj. Bez nadziei na fajny tor i wiadomo co jeszcze.

    Czeslawa bym pominal, bo mimo ze czasy sie zmieniaja, to jednak jego szprycha to stan umyslu.

    Tak naprawde to zielonego pojecia nie mam. Przychodzi mi do glowy Dudek senior, gdyby papiery mial.
    Sławek się nie nadaje i nie ma czasu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  49. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Oczywiście nie byłoby mowy o pogodzeniu bycia tunerem i logistykiem i do tego menagerem. To była tylko luźna myśl o postaci mającej pojęcie o sporcie żużlowym i do tego doskonale kumającej motyw przebiegu meczu.

    Na pewno nie mam ochoty podawać nazwiska spośród osób już z istniejących w środowisku extraligowym.

    Może Piotr Świst?

  50. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Przy Skornickim daje sobie spokoj. Bez nadziei na fajny tor i wiadomo co jeszcze.

    Czeslawa bym pominal, bo mimo ze czasy sie zmieniaja, to jednak jego szprycha to stan umyslu.

    Tak naprawde to zielonego pojecia nie mam. Przychodzi mi do glowy Dudek senior, gdyby papiery mial.
    No papiery to on ma, Patryk również.

    Przecież nie opyerdalali się podczas karencji Patryka. Tylko robili kurs trenerski w Czewie.

    Ale Sławek raczej nie ma drygu do menagerki. Zresztą on woli latać z Patrykiem po zawodach. Wydaje się, że jedyne sensowne kandydatury to Czesio lub Żyto.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Na 1 ligę to można Cześka zaryzykować. W elipie gorzej. Ewentualnie można zatrudnić już po zamknięciu składu na następny sezon bo jego osoba wcale nie ułatwi negocjacji.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  52. Powrót do góry    #134
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No papiery to on ma, Patryk również.

    Przecież nie opyerdalali się podczas karencji Patryka. Tylko robili kurs trenerski w Czewie.

    Ale Sławek raczej nie ma drygu do menagerki. Zresztą on woli latać z Patrykiem po zawodach. Wydaje się, że jedyne sensowne kandydatury to Czesio lub Żyto.

    Weźcie innego Sławka, też z naszych stron...

  53. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No papiery to on ma, Patryk również.

    Przecież nie opyerdalali się podczas karencji Patryka. Tylko robili kurs trenerski w Czewie.

    Ale Sławek raczej nie ma drygu do menagerki. Zresztą on woli latać z Patrykiem po zawodach. Wydaje się, że jedyne sensowne kandydatury to Czesio lub Żyto.

    Zawsze można Jacka ściągnąć z toruńskich wczasów, zwłaszcza jak Toruń wam Dudka wyciągnie, taka mała zemsta, my wam asa, wy nam jokera

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •