Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 586 do 624 z 624

Wątek: XIV Runda Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 27.08 2018

  1. Powrót do góry    #586
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 28 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Teraz każdy jest mądry.
    Myślę, że w 14 nie byłoby 1-5 dla Unii nawet gdyby jechała para Duńczyków.
    Zengota od połowy zawodów wyglądał już całkiem dobrze a Tarnów gasł.
    Ależ oczywiście...masz rację...nigdy nie ma się pewności.Tylko że każdy forumowicz wiedział co należy zrobić a te matoły klubowe nie. Właśnie może trzeba kogoś kto nie jest w parkingu żeby to ogarnąć bo ma lepszy ogląd sytuacji.
    Ostatnio edytowane przez Sullivan ; 26-08-2018 o 20:35
    Sullivan

  2. Powrót do góry    #587
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    gratulacje myszy. Trzymajcie Dudka i nie wypuszczajcie go!
    wstydu nie bylo - braklo armaty.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Rozi22 (26-08-2018), sobotch (26-08-2018)

  4. Powrót do góry    #588
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    gratulacje myszy. Trzymajcie Dudka i nie wypuszczajcie go!
    wstydu nie bylo - braklo armaty.
    A Wy za rok szybko wracajcie. Potencjałem przewyższacie I ligę. Wasze miejsce jest w ekstra.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  5. Powrót do góry    #589
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    gratulacje myszy. Trzymajcie Dudka i nie wypuszczajcie go!
    wstydu nie bylo - braklo armaty.
    Pozdrowienia od tlenionej blondyny.

  6. Powrót do góry    #590
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 179 w 119 postach
    Gratulacje Falubaz! Najprawdopodobniej pozostajecie w lidze, dla której jakby nie patrzeć jesteście jednym z symboli. Jakoś nie wyobrażam sobie Was na pierwszoligowym froncie. Co prawda poziom rozgrywek tam dość mocno poszedł w górę i w razie spadku mielibyście prawie skompletowany skład to jednak bardziej pasujecie do SE.
    Jaskółki z kolei sfruwają piętro niżej gdzie wcale nie jest tak smutno i ponuro jak niektórzy myślą. W przyszłym sezonie zaplecze może być naprawdę niesamowicie silne, a spotkania z Wami powinny dostarczyć sporo emocji. Jakby nie patrzeć spadkowicz zazwyczaj ma coś do udowodnienia i szybko chce powrócić na żużlowy szczyt.

  7. Powrót do góry    #591
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Mimo wszystko błędem było obsadzenie zawodników do biegów nominowanych.
    Ja bym dał Nickiego z Rolnickim. Tymczasem jadą Jamróg z Kildemandem po dwóch zerach. Mając Dudka z kompletem nie należało wystawiać na niego najlepszej pary tylko próbować rozstrzygnąć to w 14.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    apator_uk (26-08-2018)

  9. Powrót do góry    #592
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    nawet myszek miki nie potrafią spuścić, ciekawe czy Tarnowiaki swoje gówno potrafiliby w kiblu spuścić?
    ku.. jakbyscie wy z nimi wygrali to bysmy nie musieli!

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Mimo wszystko błędem było obsadzenie zawodników do biegów nominowanych.
    Ja bym dał Nickiego z Rolnickim. Tymczasem jadą Jamróg z Kildemandem po dwóch zerach. Mając Dudka z kompletem nie należało wystawiać na niego najlepszej pary tylko próbować rozstrzygnąć to w 14.
    Popelnilbys duzy blad. Bieg o byc albo nie byc chciales dac Rolnickiemu, ktory nie raz nie dwa w wywiadach mowil, ze czesto przegrywa z presja. W dodatku mial juz warna. To bylo widac nawet chwile wczesniej ,gdzie jechal z klapkami na oczach i tylko przytomnosc Nickiego uratowala na tamta chwile Unie.
    To powinno byc rozstrzygniete tylko i wylacznie przez seniorow.
    Mam takie uczucie, ze jednak trzeba bylo celowac w podwojna RT w 14. Nie wiem, moze by to nic nie zmienilo, ale tak zostaje niedosyt, ze nie wszystkiego sprobowano.

    Jamrogowi sie sprzet posypal w polowie chyba. Byl szybki, nagle byl dramatycznie wolny.

    Ale niech sie PO chowa. Ten mecz to byly mega emocje!
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 26-08-2018 o 20:58
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #593
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Mógłby pójść za ciosem w końcu dość pewnie wiózł Protasa dwa biegi wcześniej.
    Kildemand tymczasem jechał dramatycznie słabo przywożąc ostatnie dwa zera.
    Na co liczył Baran?

  11. Powrót do góry    #594
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ale Rolnicki przynajmniej mial jakis start. Kildemand dawal szanse na nic i wlasnie wtedy najbardziej mi ulzylo. Koniec koncow bez znaczenia, bo 15 Tarnow pojechal do tylu i w prawo, no ale kto mogl przewidziec przy podawaniu obsady.

    Jamroga balem sie bardzo a tak naprawde pojechal gorzej od Zengoty.

  12. Powrót do góry    #595
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    Jamroga balem sie bardzo a tak naprawde pojechal gorzej od Zengoty.
    Punkty tego nie oddaja, ale to Jamorg byl dzis znacznie lepszy, mimo klopotow ze sprzetem.
    Zengi mial easy zadanie. Dudek klepal mu punkty, on mial tylko ciulac.
    Jamrog prowadzil pare i to z najgorszym seniorem w druzynie, na wyjezdzie. On musial byc lokomotywa.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #596
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Oczywiście Kenio w 13 zrobił błąd ale to niewiele zmieniało. Po prostu zabrakło wam Nikodema z początku sezonu. Słaby występ w Gorzowie to nie był przypadek.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  14. Powrót do góry    #597
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ale niech sie PO chowa. Ten mecz to byly mega emocje!
    Zgadza się. Tego co teraz leci w telewizji w ogóle nie oglądam. I w PO znów te nudne Leszna, Wrocławie i Gorzowy. Zainteresowanie przeniosę na pierwszoligowy front i baraże. Jeśli w barażach pojedzie ROW lub Motor to trzeba pamiętać, że na ten moment obie te drużyny są bardzo osłabione.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  15. Powrót do góry    #598
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    na "pocieszenie": na serio spotkaly sie dzis dwie rownie slabe druzyny. W dwumeczu... ani jednej RT!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #599
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Uffff ... faktycznie radość prawie jak z mistrzostwa ...
    Tak jak przeczuwałem Unia będzie w grze do ostatniego biegu ... gratulację za walkę.

    Dla mnie największą zagadką tego meczu jest postawa MJJ. Na próbie toru był szybki, śmigał pięknie pod bandą. Nagle dwa pierwsze biegi jakbyśmy oglądali nieopierzonego juniora po czym 3 kolejne biegi jak terminator

    Liga jeszcze nie obroniona, ale ważny krok zrobiony ... uff
    Tylko Falubaz

  17. Powrót do góry    #600
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Ależ emocje!
    Dziś miałem podobne odczucia jakby do ZG w czasach gdy byliśmy za słabi na Ekstraligę i za mocni na I, przyjeżdżał np. mocny wtedy Toruń.
    Jaką miałem wtedy frajdę gdy wygrywaliśmy mecz w ostatnim biegu. Takie same emocje dziś przeżywałem.
    Jak dla mnie wektorem, który w odpowiednim momencie przechylił szalę na naszą stronę był MJJ.
    Był moment, że chciałem go kopnąć w dupę, ale te 3x3 zrobiły swoje.
    Protas faktycznie coś znalazł na końcu bo takich startów jak w ostatnich meczach to u niego nie było od dawna. Zen mógłby lepiej, ale też w odpowiednim momencie dorzucił ważne punkty na odskok.
    Patryk świetnie i szkoda, że jego najlepszy mecz sezonu przytrafił się w ostatniej kolejce
    Ale najbardziej zadowolony jestem z młodego Pawliczaka. To ledwie jego 3 mecz w sezonie z czego dopiero pierwszy ligowy w domu. Mało tego stawka tego meczu była niewyobrażalnie wysoka, do tego mega wielka presja a ten młody chłopaczek robi dziś 3 punkciki jadąc pewnie, płynnie i nawet w biegu gdzie pojechał na końcu trzymał się zawodników jadących przed nim. Mateusz także ładnie wytrzymał presję dorzucając cenne punkty i zrzucając z siebie tą presję po meczu z GKM-em. Nie wiem jak Wy, ale ja myślę, że z tych chłopaków możemy mieć sporą pociechę, bo jak to mówi Mariusz "potencjał jest"
    Po meczu mało kto wychodził ze stadionu, wszyscy czekali na rundę honorową. Atmosfera jakbyśmy zdobyli DMP

    Teraz czekamy na baraże. Tu też nie będzie łatwo, bo z tego co pamiętam rewanż jedziemy u rywala z I ligi? Tak było rok temu. Dlatego trzeba nastukać minimum +10 pkt przewagi, aby w miarę spokojnie jechać na rewanż.
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 26-08-2018 o 22:21

  18. Powrót do góry    #601
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta

    Teraz czekamy na baraże. Tu też nie będzie łatwo, bo z tego co pamiętam rewanż jedziemy u rywala z I ligi? Tak było rok temu. Dlatego trzeba nastukać minimum +10 pkt przewagi, aby w miarę spokojnie jechać na rewanż.
    Pierwszy mecz raczej na wyjezdzie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #602
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach

    XIV Runda Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 27.08 2018

    Gratuluję Falubazy utrzymania po sportowej walce. Mam nadzieję, że my za rok lub dwa wrócimy mocniejsi.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi miles za jego przydatny post!

    dillinger (26-08-2018)

  21. Powrót do góry    #603
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Czytałem na sportowychfaktach, że gdyby Unia się utrzymała, miałaby problem z uzyskaniem licencji ze względu na stadion.

    Jeśli tak rzeczywiście jest, to może i dobrze dla Unii, że spadła po sportowej walce.
    Sportowe utrzymanie się a potem jeżdżenie w 1 lidze ze względu na brak licencji budzi niesmak.

  22. Powrót do góry    #604
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Protas faktycznie coś znalazł na końcu bo takich startów jak w ostatnich meczach to u niego nie było od dawna. Zen mógłby lepiej, ale też w odpowiednim momencie dorzucił ważne punkty na odskok.
    Protas przed meczem ze Spartą Wrocław postanowił w końcu zmienić cała technikę startu, bo coś co sprawdzało się parę lat temu kompletnie nie pasuje obecnie. Zdaję się, że dwa pełne dni siedział z Piotrkiem Świderskim(Ale tu nie mam stuprocentowej pewności, bo byłem w okolicy 7-12 piwa) i uczył się wszystkiego od nowa. Poprawę widać jak na dłoni, bo mimo że nie wygrywa większości startów, to jednocześnie trzyma się w tłumie, a nie zostaję metry za resztą.
    Podoba mi się ten skład, dodałbym do niego Przemka Pawlickiego za Thorssella, Gomólskiego i można by jechać dalej z własnymi juniorami (a ani Tonder, ani Pawliczak nie robi wstydu) Dopiero gdyby, któryś junior odpalił to tylko wtedy myśleć o jakiejś torpedzie i o medalach. Nam potrzeba czegoś nowego, świeżości, tak aby poczuć na nowo tę miłość do żużla.
    Tylko się najpierw utrzymajmy!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  23. Powrót do góry    #605
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Dzięki przegranej Protasa w biegu nr 12 z parą Nicki, Rolnicki w końcu dane było mi poczuć lekką adrenalinkę, której było bardzo mało w tym sezonie, dzięki czemu późniejszy planowany sukces lepiej smakował
    Mecz skończył się tak jak się spodziewałem. Unia Tarnów w całym sezonie nie zdobyła 40 pkt na wyjeździe. Im po prostu brak atutuów.
    Wynik Jamróga może się podobać, ale jak widzę jego styl to nie widzę jakiegoś super żużlowca. Mroczka to nieporozumienie na wyjazdy.
    Bjerre na dystansie zrobił 4 Falubazów, co nie najlepiej świadczy o zawodnikach Falubazu. Pomógł mu w tym Protas, który wywiózł Thorsella i zostawił kredę Bjerre.
    Fajna frekwencja, radość super, ale jechaliśmy z najgorszą ekipą ekstraligi.
    Kildemand wypadł słabo, na 5 biegów pojechał jeden dobry. W biegu nr 13 (?) mogło być 3:3, a ten zabrał się za chamskie wywożenie Dudka. Tym samym sam się wywiózł.
    Nicki również słabo.
    Wygrana zgodnie z oczekiwaniami, ekstrasy w postaci emocji pod koniec Innej opcji przed tym meczem nie było. Falubaz na miejscu nr 7.

  24. Powrót do góry    #606
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Stawiam na 50:40
    Niewiele sie pomylilem. Koniec swiata zeby kibice Unii mieli wieksza wiare w Falubaz niz myszowaci. Eh...

  25. Powrót do góry    #607
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Gratualacje dla Falubazu za pierwszy krok do utrzymania SE,choc Nice przeca lepsza.
    Tarnow walczyl dzielnie,ale armat im zabraklo,co bylo do przewidzenia.
    Jedynie Bjerre zrobil swoje.

    Teraz tylko musicie wygrac baraz i postawic laweczke Janowskiemu.
    Moze byc kolo Palmiarni.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #608
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    XIV Runda Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 27.08 2018

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gratualacje dla Falubazu za pierwszy krok do utrzymania SE,choc Nice przeca lepsza.
    Tarnow walczyl dzielnie,ale armat im zabraklo,co bylo do przewidzenia.
    Jedynie Bjerre zrobil swoje.

    Teraz tylko musicie wygrac baraz i postawic laweczke Janowskiemu.
    Moze byc kolo Palmiarni.
    Zrobimy mu pomnik trwalszy niż ze spiżu! Będzie siedział na ławeczce z fakiem skierowanym ku Danii
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 27-08-2018 o 09:32

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Słowianka (27-08-2018)

  28. Powrót do góry    #609
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Kolejny mecz koncertowo przepie_rdolony przez znakomitych strategów. Klaudia Szmaj dużo lepiej by rozegrała to pod kątem taktycznym. Kiedy walczysz o utrzymanie i w dwóch najważniejszych wyjazdowych meczach w sezonie nie korzystasz 6 razy z drugiego najlepszego zawodnika w całej lidze to już mówi wszystko. Nanga Parbat frajerstwa.

    A już sytuacja z biegu 13 gdzie KB niczym idiota jedzie do mety na drugim miejscu zanim celowo przepuścić pacjenta aby dać sobie szansę na desygnowanie do biegów nominowanych dwa razy pary Bjerre Pedersen to parafrazując klasyka '' to jest ku__rwa nie do uwie-rze-nia. Cieślak jak oglądał ten mecz to śmiał się na pewno niczym małe dziecko w przedszkolu.

    Ten sezon był spokojnie do uratowania. Oddane przez głupotę bonusy w Toruniu i ZG były pocałunkiem śmierci.

    Falubaz jest i tak w komfortowej sytuacji.

    Wystarczy , że zostawi 4 seniorów (PP , PD , GZ , MJJ) Do tego dołoży jednego z Pedersen/Bjerre/Michelsen i przy sensownym duecie juniorów Tonder/Zgardziński jest w stanie spokojnie walczyć o medale. Warunek jest jeden. Pogonienie sabotażysty ubranego w dres trenera.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 27-08-2018 o 10:50

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    j-rules (27-08-2018), shelve (27-08-2018), sobotch (27-08-2018)

  30. Powrót do góry    #610
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    w ZG bylo ciezko o bonus... ale ten w Grudziadzu byl do wyrwania..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #611
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Na wstępie: GRATULACJE DLA KIBICÓW Z ZIELONEJ GÓRY. Nerwy były przeogromne, niestety taki jest sport, ktoś spaść musiał, a niestety... Niespodzianki nie było . Wielki pojedynek dwóch "obsrkórnych baranów taktyki" - jeden ustawia najsłabszego niemal seniora z juniorami, drugi... Ehhh (o tym w zacytowanym poście). Mówi się trudno, zrobiliśmy i tak więcej niż się spodziewałem, sezonu nie przegrywa się jednym meczem, a głównym winowajcą spadku jest Prezes zatrudniający pokrakę pt. Kildemand. Gdyby nie fatalna jazda Pająka, mielibyśmy bonus z Toruniem, być może wygraną z Wrocławiem i dzisiaj wracalibyśmy do corocznych rozkminek: "Czy wróci Janusz, czy nie wróci ".

    Poniżej zacytowałem mój post z forum Unii (nie chce mi się pisać tego samego dwa razy )

    Meczu totalnie nie udźwignął Baran, który popełnił kardynalny błąd w nominowanych i szereg błędów wcześniej!


    Po pierwsze:


    W biegu 13 NIE MA PRAWA paść wynik 4:2 dla gospodarzy! Trener w meczu o życie, musi analizować do przodu minimum 3 biegi! Kenneth i Pająk powinni mieć powiedziane wprost, że interesuje nas minimum 3-3, jeśli mamy przegrać, to tylko 5-1, aby móc w nominowanych ratować sytuację. Nikt mi nie powie, że tak się nie da! Jestem przekonany, że Cieślak nie pozwoliłby swoim zawodnikom przyjechać na 2:4 co stawiało w nas w najgorszej możliwej sytuacji przed nominowanymi. W sytuacji gdy tracimy 6 punktów (a realnie tylko 2 w dwumeczu) i możemy wykorzystać 2 najlepszych zawodników dwa razy, istnieje duża szansa na wygranie 14 biegu nawet podwójnie i walkę o 2 punkty w 15. Inaczej, skazywaliśmy się na puszczenie kogoś bez formy w 14 i konfrontacje z nieomylnym Dudkiem w 15, która nie dawała szans na wygranie biegu.


    Po drugie:


    Jeśli już popełniłeś błąd w 13, ale wciąż masz możliwość puszczenia teoretycznie najlepszego swojego zawodnika w 14 biegu... TO TO ****A ROBISZ! Bronimy wyniku na zero, więc trzeba zbilansować pary. W 15 biegu mogliśmy liczyć na jedynie 3-3 (Dudek), więc mniejsza różnica czy pojedzie w nim Jamróg, czy Pedersen, ale w 14 trzeba puścić pewniejszego, a przypominam, że Nicki ostatni start 5-1 z Rolnikiem, zaś Kuba męczarnia na trasie...
    Kolejny as - Kildemand... Gość robi 2x 0 z rzędu, w ostatnim biegu z 1 miejsca spadając na 4, więc w nagrodę puszczasz go w najważniejszych biegach sezonu. ****a, kiedy jak nie wtedy trzeba było dać szansę Rolnickiemu, który ewidentnie był spasowany? Potrzeba jednak na to odwagi...


    Bardzo, bardzo szkoda tego meczu. Z całego sezonu jestem zadowolony - pojechaliśmy lepiej niż przewidywałem. Szczególne gratulacje dla Kuby Jamroga - jak dla mnie oczywistego kandydata do tytułu: OBJAWIENIE LIGI A.D. 2018.


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    KyleUT (27-08-2018), j-rules (27-08-2018), sobotch (27-08-2018)

  33. Powrót do góry    #612
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    osobiscie Rolnickiego bym nie puscil. Los druzyny, jej byt eligowy w rekach juniora, ktory sam otwarcie przyznaje, ze ma problem z presja?
    To bylo zadanie dla seniorow. A przede wszystkim... Nickiego. Szkoda, caly sezon nas trzymal przy zyciu, ale dwa bonusy byly w zasiegu.
    Przejazdzka Kulakowa (do ktorego zadnych pretensji miec nie mozna) w Toruniu kosztowala nas bezposredni spadek!

    BTW. To Baran jeszcze jest trenerem?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #613
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    przy sensownym duecie juniorów Tonder/Zgardziński jest w stanie spokojnie walczyć o medale.
    To się akurat nie uda. Zgardziński nie będzie sensownym juniorem..

  35. Powrót do góry    #614
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Wystarczy , że zostawi 4 seniorów (PP , PD , GZ , MJJ) Do tego dołoży jednego z Pedersen/Bjerre/Michelsen i przy sensownym duecie juniorów Tonder/Zgardziński jest w stanie spokojnie walczyć o medale. Warunek jest jeden. Pogonienie sabotażysty ubranego w dres trenera.
    Zgardziński już nie będzie juniorem. Duet juniorów Falubazu an przyszły seozn to Tonder/Pawliczak.

    Coś się gada, że Czewa będzie miała problem z dopięciem budżetu na sezon 2019. W tym sezonie Świącik miał ponad 3 mln z miasta. W tym roku wybory samorządowe i nie wiadomo na co będzie mógł liczyć Świącik, jeśli chodzi o nowy budżet. Jak RM Czewy nie uchwali (w miarę szybko) jakiejś konkretnej kasy dla Włókniarza, to Świącik będzie miał kłopot aby zaklepać Fredkę czy Madsena na przyszły sezon. Ciekaw jestem jak Świącik sobie poradzi z tym tematem. Czy zaryzykuje i podpisze kontrakty w ciemno ? Licząc na to, że nowy prezydent coś tam kapnie po wyborach ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #615
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Zobacz jakich juniorów mają inni. Zgarda i tak zrobił postęp.
    Nie mówię, że nie. Tylko Alex nie będzie już juniorem w ogóle.

  37. Powrót do góry    #616
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Nie mówię, że nie. Tylko Alex nie będzie już juniorem w ogóle.
    Myślałem, że ma 20 lat.

  38. Powrót do góry    #617
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    27-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Cały czas będę jednak powtarzał, że z takim Dudkiem, to w 15 mogliśmy liczyć najwyżej na remis, więc przegrywanie 13 biegu 1:5 gdy nasi przestali czytać ten tor byłoby bez sensu. Zero pewniaków na nominowane i właśnie było to widać w biegu 15, gdzie liderzy ledwo łapali się na szprycę. Udało się w Tarnowie z Lesznem ale to był nasz tor, który z kolei Leszno przestało rozumieć.

  39. Powrót do góry    #618
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez istanbul Zobacz posta
    Cały czas będę jednak powtarzał, że z takim Dudkiem, to w 15 mogliśmy liczyć najwyżej na remis, więc przegrywanie 13 biegu 1:5 gdy nasi przestali czytać ten tor byłoby bez sensu. Zero pewniaków na nominowane i właśnie było to widać w biegu 15, gdzie liderzy ledwo łapali się na szprycę. Udało się w Tarnowie z Lesznem ale to był nasz tor, który z kolei Leszno przestało rozumieć.
    Uważasz, że lepiej mieć wynik remisowy przed nominowanymi i nie móc wykorzystać podwójnej taktycznej, albo chociaż za Kildemanda puścić kogoś, kto punktuje niż przegrywać tylko dwoma punktami i mieć pełną, taktyczną dowolność? Sorry, ale Baran ewidentnie to zawalił na całej linii! W 14 puszczasz Pedersen & Bjerre vs Zengota & Jensen - takie zestawienie daje realne szanse na zwycięstwo biegowe, nawet w stosunku 5-1 (przy dobrym starcie). Co gwarantowała para Jamróg & Kildemand? 3-3 maksymalnie... Zamiast wystawić składy, które dawały w najlepszym wypadku wynik w nominowanych 8-4 dla nas, to wystawiliśmy taki, który w najlepszym wypadku dawał nam 6-6.
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  40. Powrót do góry    #619
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nawet podwójna zmiana taktyczna w nominowanych nic by Wam nie dała, co pokazał 15 bieg.
    Myślałem, że nie będzie dywagacji na ten temat, a jednak.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  41. Powrót do góry    #620
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Blacktop,

    Teraz wiemy to wszyscy. Nie zmienia to jednak faktu, że Baran rozegrał mecz fatalnie taktycznie: zamiast dawać drużynie szanse, to je minimalizował
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  42. Powrót do góry    #621
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nawet podwójna zmiana taktyczna w nominowanych nic by Wam nie dała, co pokazał 15 bieg.
    Myślałem, że nie będzie dywagacji na ten temat, a jednak.
    Skąd ty to możesz wiedzieć ? Wyjaśnisz światu ?

    Para Bjerre-Pedersen w 14 dawała realne szanse na wygranie biegu 2:4 lub 1:5. I wówczas jest już zupełnie inna gra w biegu numer 15. Nawet pod kątem mentalnym.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    sobotch (27-08-2018)

  44. Powrót do góry    #622
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    964
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Baran i Cierniak od początku nie ogarniają tematu, to byłby wręcz cud, gdyby ujawnili jakiś zmysł taktyczny w decydującym momencie, decydującego o być , albo nie być meczu.
    Zgadzam się, że powinien pójść jasny sygnał do zawodników przed 13 biegiem, co mają robić w razie niekorzystnego układu. Można oczywiście pisać po fakcie, kiedy nas ładnie zgolili w 15 biegu, ale tam mogli sobie pozwolić na przegraną 4:2, a jakby musieli wygrać? 4:2? 5:1? To kto wie...
    Tam w tej naszej drużynie nikt nie kontroluje sytuacji, nikt nie trzyma ręki na plusie, nikt nie reaguje szybko i nikt nie myśli krok do przodu. Podejrzewam, że akrobata jadący po bandzie i niespodziewany wyskok Rolnickiego, czyli prezenty jakie dostał Baran na zachowanie szans, tak naprawdę chyba go zaskoczyły, bo pewnie Baran jak to baran już szykował taktyka na niepokonanego Dudka w 13.
    Jestem zdania, że większe szanse na uratowanie wyniku dawało -6 przed nominowanymi i 2x Bjerre/Pedersen, niż nawet przy -2 w przypadku pokonania Jacoba przez Pająka. Bez taktyków na tamten moment w 14 biegu, mieliśmy grajków mogących nawiązać walkę jedynie ze Szwedem... ale on już nie pojechał

    Gratulację Falubaz i powodzenia w barażach

  45. Powrót do góry    #623
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Kluczem do zwycięstwa Falubazu było podlanie tego pieprzonego toru co spowodowało reinkarnację Jensena i po trochu Zengoty i Thorsella.Dopóki był betonik Tarnów był blisko a nawet wygrywał.Polali i Mroczka prezentował już pokazy cyrkowe,Jamróg przestał jechać a Nicky pogubił się w przełożeniach.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  46. Powrót do góry    #624
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Który tam wpadł na pomysł żeby sprawdzać gaźnik MJJ ? Baran czy Cierniak ?

    Zrezygnowali z tego pomysłu, bo chyba odp. ilości gotówki nie mieli
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •