Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 177

Wątek: XI kolejka, Toruń - Grudziądz godz. 17.00, 29 lipca 2018

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach

    XI kolejka, Toruń - Grudziądz godz. 17.00, 29 lipca 2018

    Mecz o wiele dla obu drużyn, porażka dla obu drużyn oznacza bolesną walkę o utrzymanie. Zwycięstwo... cóż - torunianom może przedłużyć iluzoryczne szanse na awans wyżej. Rok temu w meczu po ulewie zaskakująco łatwo zwyciężyli goście. Pomogła im w tym kontuzja Okoniewskiego po kontakcie z Miedzińskim.
    Potem w Toruniu to torunianie modlili się o gorszą dyspozycję Lindbaecka, Łaguty i spółki. Dziś są to już zupełnie inne drużyny, w GKM doszedł Pawlicki, a w Toruniu wymieniono dużą część składu. W obu klubach zresztą zaszło sporo zmian. Czy torunianie podniosą się z wyjazdowej niemocy? Czy pojedzie Doyle, czy będzie z/z, czy też zostanie zastąpiony którymś z zawodników rezerwowych.
    Skład torunian wysłany do GKM:
    1. Doyle
    2. Przedpełski
    3. Holta
    4. Holder
    5. Iversen
    6. Kaczmarek
    7, Kopeć
    8.........
    Hm... Holda i Holder w parze?

    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Pawel znowu na odstrzal.
    Myslalem,ze da go po 1 a pod 2 Z/Z.

    Szanse na wygrana iluzoryczne.
    Ciekawe czy uda sie obronic bonus.
    Z drugiej strony w niedziele ma padac,najmocniej kolo poludnia.
    Byc moze to gospodarze beda bardziej zaskoczeni torem.
    Ciekawe czy w razie potrzeby Robcio bedzie tak ochoczo machal miotla, jak czynil to rok temu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #3
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Niekoniecznie na odstrzał. W Grudziądzu w tym roku najlepsze pole D. Zależy jak losowanie zestawów
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    A może debiut w barwach torunian?
    Justin Stlop i Jakub Janik dziś zdali ponoć licencję na 500...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Niekoniecznie na odstrzał. W Grudziądzu w tym roku najlepsze pole D. Zależy jak losowanie zestawów
    Moze i racja,ale o ile pamietam,tylko z Gorzowem pole 4 bylo faktycznie najbardziej korzystne.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #6
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Na innych meczach też było dobre, ale nie aż tak skrajnie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Na innych meczach też było dobre, ale nie aż tak skrajnie.
    Tylko czym kierować się dając pola startowe? Dlaczego to właśnie Paweł ma jechać z 1, 3, 5? Bo....?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  8. Powrót do góry    #8
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    A ja tam nie wiem, odniosłem się jedyne do stwierdzenia, że "ugotowany". Wg mnie to ten skład w miarę OK.
    Chociaż dałbym Holtę/Holdera pod 1kę, ZZ pod 2kę i Pawła pod 4kę, gdybym sam decydował.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mecz widzę że przeniesiono do Torunia. Z ostatnich informacji wynika ze jednak bez zzki.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pawel znowu na odstrzal.
    Myslalem,ze da go po 1 a pod 2 Z/Z.
    Może na rakiecie od RK numer nie będzie robił różnicy...
    Też myślałem, że ZZ będzie pod parzystym, niemniej Wielki Strateg-Motywator-Psycholog-sprzedawca_kibli na pewno wie lepiej.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Może na rakiecie od RK numer nie będzie robił różnicy...
    Też myślałem, że ZZ będzie pod parzystym, niemniej Wielki Strateg-Motywator-Psycholog-sprzedawca_kibli na pewno wie lepiej.
    Może planować iluzoryczną zz-tkę, czyli po prostu Jack ma tam wskakiwać i tak będą jechać piątką, wtedy skład sensowny, bo jak zawali Przedpełski to Jack za niego od drugiej/trzeciej serii, a reszta za ZZ, z Chrisem analogicznie, a jak Jack zawali to po prostu nie będzie wskakiwał za nikogo, a jak zawalą wszyscy no to wiadomo, żaden układ nie pomoże.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Mecz raczej dla gospodarzy , ale wg mnie ich los raczej jest przesądzony i będzie to pyrrusowe zwycięstwo.
    Nie sądzę bowiem , by Tarnów pokpił sprawę i raczej skłaniałbym się , że Jaskółki zrobią u siebie 4 pkt , które
    wystarczą do miejsca 6 lub 7 . Anioły też realnie patrząc szanse na PO mają matematyczne , więc to mecz dwóch
    przegranych w tym sezonie ekip. Nie odbieram nikomu szansy , bo to sport jest , ale taki scenariusz wydaje mi
    się najbardziej prawdopodobny.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mecz widzę że przeniesiono do Torunia. Z ostatnich informacji wynika ze jednak bez zzki.
    taka sama to prawda jak to, że Włókniarz Cz. spłaci jednak długi
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    taka sama to prawda jak to, że Włókniarz Cz. spłaci jednak długi
    Blacktop raczej nie miał złych intencji , chodzi pewnie o to , iż w założonym wątku meczowym Toruń widnieje
    w pierwszej kolejności - jakby był gospodarzem ... , taka drobnostka , więc zażartował.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Blacktop raczej nie miał złych intencji , chodzi pewnie o to , iż w założonym wątku meczowym Toruń widnieje
    w pierwszej kolejności - jakby był gospodarzem ... , taka drobnostka , więc zażartował.
    Lego raczej nie chodziło o ten fragment, tylko o brak ZZ.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Dlaczego to właśnie Paweł ma jechać z 1, 3, 5? Bo....?
    Nie wiem dlaczego z 3 i 5.Pisalem o 1,bo zakladalem,ze dadza go do Z/Z i w sumie dali,ale pomylili numery.
    Zalozylem rowniez,ze bedzie mu latwiej wejsc w mecz z pola wewnetrznego i zapunktowac juz od pierwszego biegu,co
    da mu pewnosc siebie na nastepne.
    Nie wiem czy te zalozenia sa sluszne,po prostu moje.
    Fratczak ciagle gada o pomocy dla Pawla i w sumie na gadaniu sie konczy,pie.rdol.ony hipokryta.
    Chyba,ze zaklada jak Buszmen,ze i tym razem 4 pole bedzie lepsze,ale wez je wylosuj.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego z 3 i 5.Pisalem o 1,bo zakladalem,ze dadza go do Z/Z i w sumie dali,ale pomylili numery.
    Zalozylem rowniez,ze bedzie mu latwiej wejsc w mecz z pola wewnetrznego i zapunktowac juz od pierwszego biegu,co
    da mu pewnosc siebie na nastepne.
    Nie wiem czy te zalozenia sa sluszne,po prostu moje.
    Fratczak ciagle gada o pomocy dla Pawla i w sumie na gadaniu sie konczy,pie.rdol.ony hipokryta.
    Chyba,ze zaklada jak Buszmen,ze i tym razem 4 pole bedzie lepsze,ale wez je wylosuj.
    A może prawdziwa pomoc powinna polegać na dawaniu wyzwań? Jesteś mocny, mówisz, że jesteś
    lepszy niż inni, ale nie dają ci szans, że cię odsuwają to... pokaż i udowodnij nawet z gorszego
    teoretycznie pola ile jesteś wart....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    sth (29-07-2018)

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie wiem,nie jestem psychologiem.
    Zalozylem ,ze sukcesy ,nawet te najmniejsze buduja,porazki,nawet te najmniejsze,doluja.

    Moze by tak inni udowodnili ile sa warci z teoretycznie gorszego pola?
    Tutaj nie tyle chodzi o obrone Pawla ale po prostu o powiedzenie ,sprawdzam chlopaku.
    Masz szanse,teoretycznie Ci ulatwiam,pokaz co potrafisz.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-07-2018 o 10:15
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,578
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem,nie jestem psychologiem.
    Zalozylem ,ze sukcesy ,nawet te najmniejsze buduja,porazki,nawet te najmniejsze,doluja.
    Zależy od charakteru człowieka. Mnie sukcesy rozleniwiają i dekoncentrują, a porażki mobilizują do wysiłku.
    Do jakiej grupy należy Paweł? Na pewno minimalistów, nawet średni występ traktuje jak sukces.

  21. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    A może mówi co innego i myśli co innego?

    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Może na rakiecie od RK numer nie będzie robił różnicy...

    Skąd wiadomo że ten jeden silnik to strzał w 10?
    Myślę że żużel nie jest taki prosty że zakup 1 (słownie ) jednego silnik
    od danego tunera rozwiązuje wszystkie problemy.
    Mam nadzieje że się w tym przypadku mylę i będzie to przysłowiowa rakieta.

  22. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Zależy od charakteru człowieka. Mnie sukcesy rozleniwiają i dekoncentrują, a porażki mobilizują do wysiłku.
    Do jakiej grupy należy Paweł? Na pewno minimalistów, nawet średni występ traktuje jak sukces.
    Pawel od kilku lat nie ma zadnych sukcesow,wiec jak jakies zacznie osiagac,moze poczuc sie rozleniwiony gdzies
    kolo 2022 r.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Rysiu napisał:
    Blacktop raczej nie miał złych intencji , chodzi pewnie o to , iż w założonym wątku meczowym Toruń widnieje
    w pierwszej kolejności - jakby był gospodarzem ... , taka drobnostka , więc zażartował.
    Nie miałem złych intencji tylko przekazałem informację, że JD nie był taki skory do umożliwienia z/z ki za niego.
    Dopiero prośby i groźby skłoniły go do ustępstw. Z drugiej strony pokazuje to jaki mają stosunek zawodnicy do klubu.
    Szkoda, że nikt nie podał rzetelnej informacji na ten temat, ale czego się spodziewać skoro nie można nawet poprawnie napisać tytułu wątku.
    Nie wiem nawet o czym to świadczy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego z 3 i 5.Pisalem o 1,bo zakladalem,ze dadza go do Z/Z i w sumie dali,ale pomylili numery.
    Zalozylem rowniez,ze bedzie mu latwiej wejsc w mecz z pola wewnetrznego i zapunktowac juz od pierwszego biegu,co
    da mu pewnosc siebie na nastepne.
    Nie wiem czy te zalozenia sa sluszne,po prostu moje.
    Fratczak ciagle gada o pomocy dla Pawla i w sumie na gadaniu sie konczy,pie.rdol.ony hipokryta.
    Chyba,ze zaklada jak Buszmen,ze i tym razem 4 pole bedzie lepsze,ale wez je wylosuj.
    Ten sezon jest już dla Pawła stracony i właściwie powinien już myśleć o przyszłym. Czyli o klubie który zapewni mu miejsce w składzie. Dwa lata walki o kolejny mecz a teraz kolejny bieg wystarczy. To nie jest droga na budowanie zawodnika. Paweł potrzebuje klubu który mu da na to czas. Tego na pewno nie będzie miał w Toruniu.

  25. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Ten sezon jest już dla Pawła stracony i właściwie powinien już myśleć o przyszłym. Czyli o klubie który zapewni mu miejsce w składzie.
    Paweł nie powinien szukać klubu, który mu zapewni miejsce w składzie, a swojej dyspozycji, która mu to miejsce w składzie zapewni.
    Różne rzeczy można udowadniać punktami, statystykami, analizować pola startowe (ach to pole A. Pawła), patrzeć z kim przegrał,
    z kim wygrał, ale na pewno można stwierdzić, że Paweł nie jest tak błyskotliwy jak kiedyś i za dużo pada słów z jego strony, których
    kiedyś nikt po nim się nie spodziewał.
    1,429 (38) 2018
    1,394 (41) 2017
    1,872 (17) 2016
    2,050 (13) 2015
    1,772 (25) 2014
    1,750 (30) 2013
    jakoś tak... średnia, miejsce w rankingu, rok...
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 28-07-2018 o 09:59
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    nie chcialbym nikogo urazic, ale na ten moment jedyne kluby, ktore moglyby Pawlowi zapewnic miejsce w skladzie, z taka jego dyspozycja i podejsciem, to sa lige nizej.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Mroczka,Gomolski,Huckenbeck,Musielak,Walasek,Jamro g.
    Skoro tacy zawodnicy czasem nawet z powodzeniem wystepuja w SE,miejsce dla Pawla
    tez by sie znalazlo.
    Podstawa to regularne starty przynajmniej w 4 biegach.
    Jamroga czy Walaska a nawet Musielaka czy Gomolskiego nikt nie odsuwa od meczu po jednym zerze.
    Nie patrz tylko na Pawla,popatrz tez calosciowo.
    Zawodnik ma za uszami,ale rowniez klub,oprocz ciaglego gledzenia Fratczaka, mu nie pomaga.
    Szkoda,ze mecz ze Sparta nie jest juz za nami,bo moze gdyby przestali mamrotac cos o PO,
    podeszliby do skladu bardziej przyszlosciowo i Pawel mialby pewne miejsce w skladzie.
    Nawet w tym sezonie pokazywal,ze stac go na solidny wynik.
    Mam tylko nadzieje,ze druzyne na przyszly rok zbuduja madrzej,bo w tym roku
    to jakas masakra.
    Ani Pawel ani Jack nie moga sie rozwijac tak jak by chcieli oni i kibice.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-07-2018 o 10:29
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    j-rules (28-07-2018)

  29. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Z wymienionych tylko Jamrog ma >zapewnione< miejsce w skladzie.
    Walasek swoje "wywalczyl" kontuzjami innych, Mroczka bywal juz zmieniany przez Kulakova, chociaz i tak duzo jezdzi - z koniecznosci..
    Gomolski? No bez jaj, ilez on meczy zaliczyl, ile biegow?

    No to dobra, moze i by sie znalazlo dla Pawla miejsce, ale takie wlasnie z koniecznosci, z braku wyboru, beniaminek, ewentualnie potencjalny spadkowicz.
    W takich klubach tez jest presja i kombinowanie o jak najlepszy wynik i za chwile mogloby sie okazac, ze to tez Pawlowi nie sprzyja.

    Ok, moze i klub ma swoje za uszami, ale... sklad byl znany, regulamin byl znany. Nie da sie miec jednoczesnie dwoch srednich Holderow, mocno przecietnego Pawla i w tym samym czasie wymagac od Holty, Kaczmarka i PUKa by to oni ciagneli ten wozek.
    Kogos odstawic trzeba.
    Czy znajde gdzies informacje, a moze ktos beddzie z glowy wiedzial, gdzie Przedpelski jezdzil przez ostatni miesiac?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (28-07-2018)

  31. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Racja,ale przeciez byla mowa o miejscu w skladzie a w/w takowe mieli z urzedu,moze oprocz Huckenbecka.
    To,ze niektorzy je stracili to fakt,ale bardziej mialem na mysli,ze jak juz pojawiali sie w skladzie,
    dostawali szanse w wiecej niz jednym biegu.
    Pawlowi zdarzaly sie mecze gdzie byl wpisany w program ale dostal info,ze nie pojedzie,lub wskakiwal
    dopiero po 2-3 zlych biegach Jacka.
    Spojrz na Walaska.Ile bylo smiechu jak go Stal wyciagala z Torunia ale regularne starty w duzynie robia swoje.
    Chlop wie,ze pojedzie wiec zarowno motywacja, jak i psychika inna, sprzetowo tez na pewno inaczej sie przygotowuje.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-07-2018 o 12:23
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Czy znajde gdzies informacje, a moze ktos beddzie z glowy wiedzial, gdzie Przedpelski jezdzil przez ostatni miesiac?
    Elitserien, 1/2 imp
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 28-07-2018 o 13:36
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    j-rules (29-07-2018)

  34. Powrót do góry    #30
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Jak to wygląda za oknem?





  35. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Żar leje się z nieba. Aktualnie nie ma żadnej chmury, ale burza w dalszej części dnia bardzo prawdopodobna.
    Jestem pewny, że w tym roku nie będzie sytuacji jak w poprzednim sezonie i jeśli będzie padało tak jak wtedy to meczu na pewno nie będzie.

  36. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    "Najgorszy jest wiatr "

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Morciasz (29-07-2018)

  38. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Żar leje się z nieba. Aktualnie nie ma żadnej chmury, ale burza w dalszej części dnia bardzo prawdopodobna.
    Jestem pewny, że w tym roku nie będzie sytuacji jak w poprzednim sezonie i jeśli będzie padało tak jak wtedy to meczu na pewno nie będzie.
    Robcio pochowal wszystkie miotly?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Rok temu to Kościecha był pierwszy do zmiatania wody z toru, dziś pewnie byłby ostatnią osobą do tego

    edit.: Coraz więcej chmur. Tutaj link do kamery oddalonej około 1km od stadionu: http://ott.tvsm.pl/portal/start.php?c=cam&id=10
    Ostatnio edytowane przez gkm_fan ; 29-07-2018 o 13:10

  40. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    patrząc na prognozy, chyba można się pożegnać z myślą o tym meczu dzisiaj
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Kubuś ministrancik prowadzi studio meczowe - no brawo Kubuś, dorastasz, robisz postępy!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Nie jest źle, ciekawe jak reszta. Bieg piąty powinien być taki sam, J. Holder-Paweł, no chyba że Jack od razu w trzecim za Chrisa/Rune...

  43. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Przemek chyba wyluzowany aż za bardzo
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  44. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Kostek chyba zrobił tor pod przyjezdnych, bo to oni jadą jak u siebie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  45. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    no, ten pierwszy bieg mocno ustawi mecz. W juniorskim powinno tez byc 5-1.
    NO i jest
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Uuu Wawrzyniak chyba brzuszki trenował na zawody sumo.

    P.s. Paweł musi zostać !

  47. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Maszyna nie uciągnęła Wawrzyniaka...

  48. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Faktycznie, niech ten Grudziądz spadnie bo kompletnie nic do tej ligi nie wnosi.

  49. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 948 w 511 postach
    Grudziadz to sie moze jedynie modlic o oberwanie chmury.

  50. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    w drugim paraolimpiada
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •