Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 152

Wątek: IV Runda SGP Szwecji Hallstavik 07/07/2018

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    no i gdzie sowieci pojada po przegranej - jakieś pomysły, krym albo kamczatka ? ale gzie fernnandez.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,462
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Emocje emocjami ale babole sędziów coraz bardziej irytują. W tej sytuacji Emil powinien być bezdyskusyjnie wykluczony.
    A Janowski zawsze już pozostanie sprzedajną ******.

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Dziewczyny skończcie się wycierać...

    Emil do wykluczenia bezdyskusyjnie. Miał ponad pół prostej, żeby odpuścić. Kładł się celowo licząc na powtórkę. Zimnemu trzeba oddać szacun, ma jaja, technikę i silniki. Dudi dwa razy po wygranym starcie i dojeździe do 1. łuku dał się wydymać rywalom.

    Zawody ciekawe w porównaniu do ostatnich GP, tylko ten komentarz psuje cały odbiór. Ten moment, kiedy poleciał bieg bez głosu... Łopaciński i jego frazesy są nie do zniesienia. Ryczel, który myli Artioma z Emilem. Ruszkiewicz wali tekst "Na pewno chyba bieg będzie powtórzony." Totalna amatorszczyzna. Czy naprawdę w Polsce nie ma 2-3 komentatorów na poziomie?! Durda to emocjonalny żółw. Tomasz "Baszkir" Dryła przeżywa byle atak. Łopata miota się we własnych neologizmach. Czy Majewski Yyyyy nie ma innych ludzi do spikerki?!

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    Słowianka (08-07-2018), lemur6666 (08-07-2018)

  5. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Ryczel, który myli Artioma z Emilem.
    Następnie po GP przełączasz na MŚ w kopanej i słuchasz Szpakowskiego mylącego Modrica z Mandzukicem (1,7 vs 1,9 m)
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Zmęczyliście mnie, odpuszczam.
    To nie mój poziom, na dłuższą metę nie jestem w stanie tak się zniżyć.
    Daj spokój , oni prowokują dla zabawy , może czerpią z tego jakąś satysfakcję , nie warto się tak wkurzać z powodu
    tak kretyńskich wpisów. To , że Emil do wykluczenia to oczywista oczywistość oraz to , iż powinni zaliczyć bieg - o ile
    zdarzenie miało miejsce na ostatnim okrążeniu.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Semen (08-07-2018)

  8. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Zdarzenie nie mialo miejsca na 4 okrazeniu ale i tak powinni zaliczyc.
    Wlasciwie wszystko bylo wyjasnione a zawodnicy jechali w "bezpiecznej"
    odleglosci od siebie.
    Tak jak lubie Emila,to jak go Bartosz petowal pod banda az krzyknalem,ze
    dobrze tak kacapowi.
    Nic mnie tak w tym naszym zuzlu nie wkurza jak popisy aktorskie.
    No moze oprocz Lopaty i Wojcika.Przy nich cisnienie jeszcze bardziej skacze.

    ps.

    Semen,
    Ty tak na serio wczoraj?Sorry,na trzezwo?
    Co sie stalo,ze dales sie w takie cos wciagnac?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-07-2018 o 09:10
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lemur6666 (08-07-2018)

  10. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,585
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Dokładnie semen. Tego jednego typka to omijaj szeroko, pod samą bandą. To taka pierdoła tego forum. Zero o żużlu, same trzykropki i edycję. Do tego cierpi na zaburzenia osobowości. Natomiast co do gadola to nie pamiętam kiedy się tak spultal ostatnio. Zawsze poziom trzymał.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Czy Majewski Yyyyy nie ma innych ludzi do spikerki?!
    Ja miałem zawsze słabość do Darżynkiewicza - też popełniał gafy w stylu mylenie zawodników od czasu do czasu ale zwykle merytorycznie przygotowany, świetny głos suma sumarum według mnie różnica klas między Nim a obecną ekipą C+. Tylko On chyba jest z przeciwnego obozu.

    Turniej bardzo ciekawy, wiele świetnych wyścigów - osobiście żywię nadzieję, że Hallstavik na trwałe wpisze się w kalendarz SGP.

    Niesmak pozostaje po występie Emila - kompletnie ośmieszony w półfinale przez Zimnego, po raz kolejny pokazał że w obronie pozycji to On mistrzem nigdy nie będzie dostał drugą szansę za friko (czyt. głupotę sędziego), jeżeli nawet z pomocną dłonią z góry nie potrafi wjeżdżać do finału to nie ma czego szukać w walce o medal.
    Magic wydaje się być jednak lepszym obecnie żużlowcem sumarycznie, przede wszystkim jednak stabilniejszym. Artiom też generalnie jedzie dużo pewniej. Emil ubarwia cykl, bo jednak potrafi pojedyncze wyścigi pojechać genialnie ale całościowo to jednak mało biorąc pod uwagę możliwości.

    Magic - profesorski performance, może jeszcze pogonić Taia
    Freddie - klasa, już nie jest nieuchwytny dzięki czemu możemy podziwiać super walkę na dystansie szczególnie w biegu z Woffindenem gdzie pokazał, że jeszcze nie ma co go skreślać w walce o najwyższe cele.
    Tai - wyglądało na kolejną dominację vide Horsens. W finale do drugiego łuku również obiecująco ale zupełnie wytrącili go z rytmu Freddie ze Zmarzlikiem
    Zmarzlik - za taką jazdę jak w 1/2 i grand final życzę mu medalu, niesamowicie nakręcony na walkę, wspaniale się go ogląda tak zdeterminowanego jak w starciu z Emilem.
    Ostatnio edytowane przez toolowiec ; 08-07-2018 o 10:57

  12. Powrót do góry    #99
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,240
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dokładnie semen. Zero o żużlu, same trzykropki i edycję. Do tego cierpi na zaburzenia osobowości.ł.
    Rozumiem, że to o mnie, więc zauważam:

    Ty oczywiście tylko o żużlu piszesz (powyżej był przykład). Ty zresztą zawsze tylko obiektywnie (o czym sam informowałeś na tym forum, bo nikt inny tak o tobie nie chciał pisać. A następnie - " Nie. nie jak tego nie pisałem, pokaż mi że tak pisałem ..." , by po chwili: "No tak, pisałem , ponieważ miałem rację" ).

    Odnośnie tego "zaburzenia" to jak zwykle u ciebie, mądrość zasłyszana przez ciebie od innych. Ja się domyślam, że usłyszałeś ten termin od specjalisty, leżąc na kozetce. ale taka informacja - twój lekarz nie mówił wtedy o mnie. Uhm… Mówił o... No właśnie..! Tak... No o kim innym mógł mówić na spotkaniu z tobą..?
    Teraz złapałeś? "

    I tak w ogóle, to zajmij się pisaniem o żużlu, skoro do tego nawołujesz. Nie czyń z forum miejsca dla swojej terapii ….


  13. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,585
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Jeśli ten post miał mieć jakieś zabarwienie komiczno-szydercze no to sorry, ale poziom kabaretu nowaki
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #101
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,240
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jeśli ten post miał mieć jakieś zabarwienie komiczno-szydercze no to sorry, ale poziom kabaretu nowaki

    Namawiam raz jeszcze (idąc za twoim głosem), napisz coś o żużlu...

  15. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dokładnie semen. Tego jednego typka to omijaj szeroko, pod samą bandą. To taka pierdoła tego forum. Zero o żużlu, same trzykropki i edycję. Do tego cierpi na zaburzenia osobowości. Natomiast co do gadola to nie pamiętam kiedy się tak spultal ostatnio. Zawsze poziom trzymał.
    Gadol trzymal poziom? No, w zasadzie to kwestia skali

  16. Powrót do góry    #103
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,240
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    No to Komarnicki przebił wszystkich chętnych do wyrzucenia Emila...


    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76...torki-obu-rosj

    " (…) Niestety, jeden i drugi Rosjanin, jadąc z tyłu o pietruszkę przekombinowali. Na miejscu sędziego z powtórki wyrzuciłbym ich obu - grzmi Władysław Komarnicki. (…)"

    Bierzcie przykład - ten to ma rozmach
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 08-07-2018 o 12:25

  17. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Gadol (08-07-2018), Słowianka (08-07-2018), shelve (08-07-2018)

  18. Powrót do góry    #104
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Powinni zaliczyć kolejność, a wykluczenie 50/50. Jak tydzień temu nie wylatywał Pedersen, to tym bardziej Emil...
    Najwięcej skorzystał na tym... Janowski.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Powinni zaliczyć kolejność, a wykluczenie 50/50. Jak tydzień temu nie wylatywał Pedersen, to tym bardziej Emil...
    Najwięcej skorzystał na tym... Janowski.
    Bo tak już jest w życiu, że na skorzystaniu najlepiej wychodzi ****.

  20. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Właśnie za takie sprawy jak odpuszczenie meczu w ZG Janowski nigdy nie będzie Zmarzlikiem czy Dudkiem. Oni walczą na maksa w każdych zawodach. Raz lepiej raz gorzej, ale nie odpuszczają .

  21. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,725
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Właśnie za takie sprawy jak odpuszczenie meczu w ZG Janowski nigdy nie będzie Zmarzlikiem czy Dudkiem. Oni walczą na maksa w każdych zawodach. Raz lepiej raz gorzej, ale nie odpuszczają .
    Aż mi żal Zmarzlika, jak trafi mu się w jakimś meczu przywieźć ze 3-5 pkt.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    No to Komarnicki przebił wszystkich chętnych do wyrzucenia Emila...


    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76...torki-obu-rosj

    " (…) Niestety, jeden i drugi Rosjanin, jadąc z tyłu o pietruszkę przekombinowali. Na miejscu sędziego z powtórki wyrzuciłbym ich obu - grzmi Władysław Komarnicki. (…)"

    Bierzcie przykład - ten to ma rozmach
    Ot stary poczciwy Władziuchna, krótka piłka.
    Niby tyle czasu w tym sporcie siedzi, a wiedza o tym sporcie nadal zerowa.

    Dać mu na miesiąc władze absolutną nad rozgrywkami, a pewnie nie zostałoby nic.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    To , że Emil do wykluczenia to oczywista oczywistość oraz to , iż powinni zaliczyć bieg - o ile
    zdarzenie miało miejsce na ostatnim okrążeniu.
    Oglądałeś w ogóle GP i ten bieg? Zdarzenie miało miejsce na 3 kółku.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  24. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aż mi żal Zmarzlika, jak trafi mu się w jakimś meczu przywieźć ze 3-5 pkt.
    ... to nikt do niego nie będzie miał pretensji bo wiadomo, że przyczyna takiego wyniku będzie obiektywna. Bartek wyrobił już sobie solidną markę.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    cukrzyca (08-07-2018)

  26. Powrót do góry    #111
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,240
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Oglądałeś w ogóle GP i ten bieg? Zdarzenie miało miejsce na 3 kółku.
    To jest dobre:

    Wykluczenie Emila to "oczywista, oczywistość" , dla kogoś kto nawet dokładnie biegu nie pamięta... Genialne


  27. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,585
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    No oczywiście że wykluczony powinien być Emil, niezależnie od okrążenia. Czepiliscie się tej pomyłki semena i piłujecie a chłop się już do błędu przyznał. A najwięcej jak zwykle do powiedzenia ma "dyslekcyk"
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #113
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,240
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No oczywiście że wykluczony powinien być Emil, niezależnie od okrążenia. Czepiliscie się tej pomyłki semena i piłujecie a chłop się już do błędu przyznał. A najwięcej jak zwykle do powiedzenia ma "dyslekcyk"
    O j-rules,... ciebie nie mogło zabraknąć...


    Jak zawsze "obiektywnie" i "kulturalnie"
    "dyslekcyk"

    Po prostu brawo, brawo...



    PS

    Pewnie nie zauważyłeś, ale to nie było na temat wpisów semena... Ty naprawdę masz chyba jakiś problem, miesza ci się....

  29. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,585
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    no "dyslekcje" to ty wymysliles tępaku.
    cyt. z innego watku:
    Smutne to... Szkół się nie kończyło? Zaświadczenie o dyslekcji było, prawda?

    To co tam "dyslekcyku" jeszcze powiesz?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #115
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,240
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no "dyslekcje" to ty wymysliles tępaku.
    cyt. z innego watku:

    To co tam "dyslekcyku" jeszcze powiesz?[/COLOR]
    No, no.... Jeszcze coś? Pewnie zaraz napiszesz, że nie popełniasz literówek na tym forum. Będzie to tak samo obiektywne i słuszne jak twój "obiektywizm"


    Ale w sumie... Rozwijasz się...
    Chociaż, nie...
    Jednak ten "tępak"...
    Hm, wrócił stary poczciwy j-rules. Trudno znaleźć wypowiedź bez obraźliwego słówka….




  31. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,585
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Gadol trzymal poziom? No, w zasadzie to kwestia skali
    Wiesz, kiedys mialem z Gadolem zgrzyt, ale nie mial problemu sobie wyjasnic na PW. I od tej pory sie raczej chyba szanujemy.
    No, ale nie kazdego na to stac i pozniej sa takie kwiatki. Jak dla mnie luzik.

    Zeby bylo w temacie: W koncu jakies emocjonujace GP. Cos sie dzialo, przynajmniej w porownaniu do wszystkich poprzednich rund tego sezonu.
    Akcja Zmarzlika - sztosik.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Czepiliscie się tej pomyłki semena i piłujecie a chłop się już do błędu przyznał.
    W którym miejscu bo chyba mi to umknęło? Przyznał się do chamskich wypowiedzi bo poczuł się dotknięty wbiciem szpileczki w jego błędny post. Cóż, błędnie założyłem, że jest na tyle inteligentny, że się połapie w pomyłce lub to sprawdzi. Sam przed napisaniem "ankiety" na wszelki wypadek sprawdziłem na SF czy się nie pomyliłem.

    Nie zmienia to faktu, że Rysiek powiela ten sam idiotyzm w swoim poście i to do niego kierowałem poprzedni wpis, nie do Semena.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wiesz, kiedys mialem z Gadolem zgrzyt, ale nie mial problemu sobie wyjasnic na PW.
    Tu podobnie miałem zamiar zrobić ale ilość obraźliwych postów ze strony Semena sprawiła, że sobie odpuściłem. Nie o mnie to w końcu świadczy, tylko o nim.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    JaacPoz (08-07-2018)

  34. Powrót do góry    #118
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,240
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    W którym miejscu bo chyba mi to umknęło?
    Także chętnie zapoznam się z tym postem, gdzie Semen przyznaje się do błędu… Bo chyba też "przeoczyłem"...

  35. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Oglądałeś w ogóle GP i ten bieg? Zdarzenie miało miejsce na 3 kółku.
    Oglądałem. Zdarzenie miało miejsce w okolicach linii start - meta , a okrążeń zazwyczaj nie odliczam , więc
    powiem tak - jeśli zaczynali 4 okrążenie to bym zaliczył , a jeśli 3 to oczywiście powtórka bez sprawcy przerwania
    wg. mnie - Emila.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    j-rules (08-07-2018)

  37. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 318 w 194 postach
    https://www.cda.pl/video/242307264?wersja=720p

    Kontrowersyjny bieg od 33:26 min. Zawodnicy jak byk rozpoczynali 3 okrążenie więc sędzia nie mógł zaliczyć wyników. Być może pomyłka u co niektórych mogła wziąć się z stąd, że Ruszkiewicz informował o 4 okrążeniu. BTW to Emil powinien dostać W.
    It's time to ride
    ***** ***

  38. Powrót do góry    #121
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,240
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta

    . BTW to Emil powinien dostać W.
    To oczywiste, przecież mógł przeskoczyć przez bandę lub w nią wjechać. Ewentualnie mógł zaciągnąć hamulec, gdy Łaguta zajechał mu z przodu i docisnął do bandy....

    Tylko ten sędzia tego nie zauważył...


  39. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 318 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    To oczywiste, przecież mógł przeskoczyć przez bandę lub w nią wjechać. Ewentualnie mógł zaciągnąć hamulec, gdy Łaguta zajechał mu z przodu i docisnął do bandy....

    Tylko ten sędzia tego nie zauważył...

    Oki. Kontakt na pewno był. Tyle że to Łaguta był już przed Emilem. Swój atak rozpoczął na wyjściu z 1 łuku 2 okrążenia, gdzie zaczął się wysuwać przed Emila. Nie wiem czy Emil przyaktorzył upadek, czy też ten był spowodowany wyłamanymi szprychami w przednim kole. Ale fakt jest taki, że Łaguta był przed Emilem.
    It's time to ride
    ***** ***

  40. Powrót do góry    #123
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,240
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Oki. Kontakt na pewno był. Tyle że to Łaguta był już przed Emilem. Swój atak rozpoczął na wyjściu z 1 łuku 2 okrążenia, gdzie zaczął się wysuwać przed Emila. Nie wiem czy Emil przyaktorzył upadek, czy też ten był spowodowany wyłamanymi szprychami w przednim kole. Ale fakt jest taki, że Łaguta był przed Emilem.
    Zajeżdżanie toru jazdy, także nie jest prawidłowe...

    Gdzie miał się podziać Emil? Którędy miał jechać?

    Dla mnie sytuacja 50:50

  41. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,330
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    Emil mógł zamknąć gaz i spróbować przyciąć do małej a pchał się tam, gdzie nie było miejsca. A może myślał, że mu Artem pozwoli przejechać?
    Emil ewidentnie W.

  42. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    W którym miejscu, bo chyba mi to umknęło
    No jednak Ci umknęło, a raczej chciałeś tego nie widzieć, bo wczoraj o 21.40 w wpisie #65 napisałem:

    ...a mylić się mogę, jak każdy, takie jest moje zdanie i tyle.
    Przyznałem się do pomyłki codo okrążeń i jednocześnie podtrzymałem zdanie co do wykluczenia Emila.
    Wy zaś dalej sobie drwiliście, podpuszczaliście mnie, próbowaliście zrobić ze mnie debila.
    Jednym słowem dla zabawy mnie prowokowaliście.
    Smutne...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 08-07-2018 o 22:42
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  43. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    https://www.cda.pl/video/242307264?wersja=720p

    Kontrowersyjny bieg od 33:26 min. Zawodnicy jak byk rozpoczynali 3 okrążenie więc sędzia nie mógł zaliczyć wyników. Być może pomyłka u co niektórych mogła wziąć się z stąd, że Ruszkiewicz informował o 4 okrążeniu. BTW to Emil powinien dostać W.
    Po c..j palisz wrzucającego następne konto?
    Ostatnio edytowane przez plavi ; 09-07-2018 o 00:57

  44. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Właśnie obejrzałem mecz Wybrzeże - ROW. To co odwalał sędzia A.Kuśmierz to się w głowie nie mieści.
    To jest sędzia międzynarodowy? Boże widzisz i nie grzmisz.
    Jego postawa podczas sobotniego GP jak widać nie była przypadkowa.
    Beznadziejny sędzia,chyba tylko Sokołowski jest gorszy.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  45. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Pikanterii dodaje fakt, iż jest to sędzia z Częstochowy...

  46. Powrót do góry    #129
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Z ciekawostek, to Maciek jest jedynym obok Woffindena zawodnikiem, który od 2015 co roku wygrywa przynajmniej jedną rundę sgp. Co więcej, nikt już nie dołączy do tego grona.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2018
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 58 w 39 postach
    no z ciekawości sprawdziłem, seria Tajskiego trwa nawet dłużej bo od 2013 wygrywa co najmniej jedną rundę, za to jak do tej pory nie udało mu się wygrać więcej niż dwa razy w sezonie

  48. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Czy podoba się wam wypowiedź honorowego prezesa PZM po SGP w Hallstavik?
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76...rozbic-rodzinn

    Dla mnie to żenada i zwykłe buractwo.
    Dla kontrastu można by porównać wypowiedzi prezesa PZPN odnośnie naszych piłkarzy na MŚ w Rosji
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Słowianka (10-07-2018)

  50. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,784
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Dla kontrastu można by porównać wypowiedzi prezesa PZPN odnośnie naszych piłkarzy na MŚ w Rosji
    te wypowiedzi że jesteśmy w top 5 na świecie jesli chodzi o napastnikow? ze bylismy bdb przygotowani? ze baza byla idealna itd itd ? wole bezposrednio bez kluczenia niz dyrdymaly.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    lego (10-07-2018)

  52. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Może coś w tym jest u niektórych. Ojciec coś popieprzy to bura na niego nie poleci tylko dalej wszyscy się po głowach głaszczą. Na pewno na początku kariery to ojciec jest przydatny w parkingu ale trzeba się odciąć wreszcie.

    P.S Przypadek nie dotyczy Kasprzaka no wiadomo jak u nich jest

  53. Powrót do góry    #134
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    te wypowiedzi że jesteśmy w top 5 na świecie jesli chodzi o napastnikow? ze bylismy bdb przygotowani? ze baza byla idealna itd itd ? wole bezposrednio bez kluczenia niz dyrdymaly.
    Nie. Chodzi mi o ocenę postawy w meczach z Senegalem, Kolumbią i Japonią. Boniek potrafił po porażce sportowej negatywnie je ocenić jednocześnie nikogo nie obrażając. Witkowski po sukcesie wyzywa Janowskiego i Zmarzlika od "drobnych ciułaczy". Do Janosia pretensje o to, że odrobił tylko 2 pkt. do lidera cyklu, gdy punktuje w jednym turnieju -0, 3, 3, 3, 3, 3, 3 najlepiej pokazują poziom tych wynurzeń aparatczyka Witkowskiego.

    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Może coś w tym jest u niektórych. Ojciec coś popieprzy to bura na niego nie poleci tylko dalej wszyscy się po głowach głaszczą. Na pewno na początku kariery to ojciec jest przydatny w parkingu ale trzeba się odciąć wreszcie.

    P.S Przypadek nie dotyczy Kasprzaka no wiadomo jak u nich jest
    Czyli kluczem do sukcesu jest możliwość zbluzgania wszystkich członków swojego teamu. Ciekawe.

    Papa Gollob= papa Dudek=papa Janowski=papa Zmarzlik?
    Kretyńskie porównanie.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  54. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Kluczem do sukcesu to na pewno nie jest. Ale usamodzielnienie się może to jest jakiś sposób. Zobacz mistrzów świata z Australii czy USA. Sami musieli przyjechać
    do Europy i się hartować a u nas w Polsce mam wrażenie że jest teraz ciepły ****idołek.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •